W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pandemia grypy - flu apocalypse   
Podobne tematy
Ptasia grypa, nowa pandemia11
Uwaga czas szczepień rozpoczęty28
Szykuje sie nowy wirus grypy ?9bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (23)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
69 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 74226
Strona:  «   1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 76, 77, 78   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 19 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turecki napisał:
Cytat:
Ostre objawy grypy utrzymujące się ponad 5 dni – zwłaszcza wysoka gorączka, kaszel i trudności oddechowe – są symptomem zaczynających się powikłań.

Kto jest najbardziej narażony na powikłania grypy?

Powikłania najczęściej występują :
- u osób chorujących na przewlekłe schorzenia układu krążenia i dróg oddechowych (również astmę),


Ja od roku kaszle z przerwami ;p trudnosci oddechowe mam ale jak jest duszno i mam alergie.
Grype przechodzilem ostatnio w zime, zadnych prochow, tylko czosnek,miod, cebula i syrop na kaszel.
Ciocia powiedziala mi abym nie lykal nic dla alergikow tylko jak mam kaszel to pic syrop i pomaga.
To co mam rozumiec, ze wiecznie chory jestem i zdechnac nie moge ? Twardy kutas ze mnie Very Happy
Zlego diabli nie biora Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 19 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar
Nie masz pojecia jak bardzo jest to ICH kraj, jak gleboko jego struktury spoleczne spenetrowane sa zniewoleniem i relacjami pan-sluga.
Zylem kiedys we Francji i tam jest zupelnie inaczej. Scieli krola i raczej na dobre i to wyszlo, a jak wiesz na wyspach feudalny relikt monarchii nie jest tylko ciekawym okazem szympansa do obejrzenia w Buckingham-Zoo lecz jest tozsamoscia tego spoleczenstwa widoczna w relacjach miedzyludzkich jako klasy spoleczne. Gorsi i lepsi...z urodzenia.
W Indiach to jakos nie gorszy, ale w Europie?
Pozatym samo City......mieszkam tu i musze to ogladac na codzien, ich symbolika obwieszone sa niemal wszystkie budynki , czy nawet slupki chodnikowe.
Po prostu...najwazniejszy w bombie jest zapalnik......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:25, 19 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

19.7.2009r.
http://www.news.com.au/story/0,27574,25804427-29277,00.html

Aborygeni oraz ciężarne kobiety otrzymają bezpłatny dostęp do szczepionki przeciwko grypie - zapowiedział dziś australijski minister zdrowia Nicola Roxon, jak podaje na swojej stronie internetowej news.com.au.

Rząd federalny ogłosił wzrost bezpłatnego programu szczepień dla podatnych australijczyków w momencie gdy świńska grypa się rozprzestrzenia.

Okresowe szczepienie będzie dostępne dla więcej niż dwóch milionów (dodatkowo) australijczyków.

Wcześniej jedynie jakieś 2,8 milionów ludzi w wieku 65+ było uprawnionych dla tej szczepionki.
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:31, 19 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Australia: Darmowe szczepionki dla Aborygenów i kobiet w ciąży

http://www.news.com.au/story/0,27574,25804427-29277,00.html

UK: Kobiety w ciąży i rodzice z dziećmi powinni unikać zatłoczonych pomieszczeń lub pozostać w domu

http://www.timesonline.co.uk/tol/life_and_style/health/article6719356.ece

adgolek sklejałem posta, nie zauważyłem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 19 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kyuss, właśnie powyżej to opisałem. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:35, 19 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jeszcze na dokładkę:
Cytat:
60 mln osób objętych antygrypowymi szczepieniami w UE
Unija komisarz ds. zdrowia Andrulla Wasiliu na 60 milionów oszacowała w sobotę liczbę mieszkańców Unii Europejskiej, którzy winni w pierwszym rzędzie być zaszczepieni przeciwko nowej grypie A/H1N1, zwanej potocznie świńską.
W czasie wizyty w Portugalii, w ramach odwiedzin państw członkowskich UE, pani komisarz wskazała na konieczność zaszczepienia przede wszystkim ludzi z "grup ryzyka", czyli - jak sprecyzowała - "60 milionów osób". Powołała się tu na szacunki Komisji Europejskiej.

- Jeśli wszystkie te osoby otrzymają szczepionkę, będzie to wystarczające zabezpieczenie - zapewniała Wasiliu w wypowiedzi dla portugalskiej agencji Lusa. Przypomniała, że "nie będzie szczepionek dla wszystkich", zważywszy, że wiele państw członkowskich już złożyło poważne zamówienia u producentów pracujących nad stworzeniem skutecznego leku.

Unijna komisarz zapowiedziała, że kryteria szczepień zostaną określone przez ministrów zdrowia państw UE podczas ich posiedzenia na początku października w Brukseli.

W piątek Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła, że rezygnuje z podawania globalnych danych statystycznych na temat pandemii. Według jej ostatniego bilansu z 6 lipca, wirus A/H1N1 zaatakował 94.512 osób w 136 państwach i terytoriach, powodując 429 zgonów.

http://wiadomosci.onet.pl/2011189,12,1,1,,item.html
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 19 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
„Obecnie są wystarczająco małe aby wszczepić je w jakiekolwiek miejsce naszego ciała podczas zwykłej operacji lub zabiegu, z wiedza lub bez wiedzy pacjenta. W dzisiejszych czasach jest praktycznie niemożliwością wykrycie takich implantów (..) Dzisiejsze mikroczipy działają na zasadach fal radiowych o niskich frekwencjach. Za pomocą satelity, zaimplantowany człowiek może być zlokalizowany w każdym punkcie naszej ziemi (..) Zaimplantowany człowiek może być namierzony gdziekolwiek przebywa. Funkcjonowanie jego mózgu może być zdalnie kontrolowane i wyświetlane na monitorach super komputera (..). Kiedy 5-cio mikronowy mikroczip, gdzie średnica ludzkiego włosa wynosi 50 mikronow, zostanie umieszczony w gałce ocznej pozwoli to na ściąganie neuroimpulsow mózgowych odpowiedzialnych za węch, dotyk, mówienie, widzenie danej osoby. Raz tylko ściągnięte do pamięci komputera poddawane są przeprogramowaniu i retransmitowane są do mózgu poprzez ten sam czip. Używając RSM, operator takiego super komputera jest w stanie wysłać elektromagnetyczne instrukcje do dowolnie wybranego zaimplantowanego mózgu. Dla przykładu, zupełnie zdrowy człowiek może nagle zacząć słyszeć “wewnętrzny” glos w swojej głowie (..) Elektromagnetyczne zdalne stymulacje są wstanie zmienić prądy mózgowe i spowodować wykonywanie konkretnych, komputerowo zaprogramowanych działań czy nawet odczuwać nie do wytrzymania ból zadawany podczas fizycznych tortur.”


moglby ktos wiecej napisac na ten temat?
jakie sa mozliwosci tego cuda i w jakikolwiek sposob sie to odbywa?
_________________
pl,Technologia.Niewolnictwa-opis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 19 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a skąd ten cytat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 19 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shepherd napisał:

Ja od roku kaszle z przerwami ;p trudnosci oddechowe mam ale jak jest duszno i mam alergie.
Grype przechodzilem ostatnio w zime, zadnych prochow, tylko czosnek,miod, cebula i syrop na kaszel.
Ciocia powiedziala mi abym nie lykal nic dla alergikow tylko jak mam kaszel to pic syrop i pomaga.
To co mam rozumiec, ze wiecznie chory jestem i zdechnac nie moge ? Twardy kutas ze mnie Very Happy
Zlego diabli nie biora Wink


przepraszam za offtopic ale może komuś na kaszel się przyda. Przedewszystkim na ten przeciągający się w czasie.

shepherd może czas wypróbować bazylię. Koniecznie świeża, u mnie w polu po gradzie świetnie "odbiła" i już spożywam w dużych ilościach. Sam gdzieś od kilku lat jestem okazem zdrowia. No może kiedyś miałem chrypkę, która zanikła pare miesięcy temu być może właśnie z bazylii. Wówczas używałem takiej ze sklepu.

Przepis: mielisz lub drobno siekasz, zalewasz wrzątkiem, czekasz aż ostygnie i płuczesz jamę a najlepiej wypijasz jak specyficzny zapach Ci nie przeszkadza. Wtedy oprócz ustępującego kaszlu nie masz prolemów żołądkowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 19 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Ja zadam inne pytanie:

DLACZEGO WLK BRYTANIA???

Dlaczego grypa nie szaleje we Francji, Norwegii czy Niemczech tylko w Wlk Brytanii?


Niewiem czy to bedzie odpowiedz na twoje pytanie, ale przypomne artykul The Times z 22 marca 2009, w ktorym doradca premiera Browna powiedzial za UK musi ograniczyc liczbe swoich mieszkancow do 30.000.000 obecnie jest nas tutaj prawie 61.000.000

http://www.timesonline.co.uk/tol/news/politics/article5950442.ece

Cytat:
JONATHON PORRITT, one of Gordon Brown’s leading green advisers, is to warn that Britain must drastically reduce its population if it is to build a sustainable society.

_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 19 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma Novartis wytworzyla szczepionke na wirusa swinskiej grypy H1N1 na 2 miesiace przed wybuchem epidemi w Meksyku !



Moze by tak skontaktowac sie z firma w Polsce i dowiedziec cos wiecej na ten temat oraz zadac kilka pytan odnosnie 20 zabitych bezdomych przez ich szczepionki ???

Dane firmy:

Al. W. Witosa 31
00-710 Warszawa
tel. (0-22) 550-88-88
fax (0-22) 550-87-00

Jezeli ktokolwiek zadzwoni niech nie zapomni nagrac calej konwersacji i umiescic na necie.




Rzad USA dal na przod immunitet firma Baxter i Novartis za jakiekolwiek zgony i powiklania spowodowane nowa szczepionka na swinska grype.
Super, czyli te firmy nie musza wogole liczyc sie z odpowiedzlnoscia i mozliwymi procesami sadowymi za smierc ludzi w skutek ich szczepionek !



_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 19 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loko napisał:


przepraszam za offtopic ale może komuś na kaszel się przyda. Przedewszystkim na ten przeciągający się w czasie.

shepherd może czas wypróbować bazylię. Koniecznie świeża, u mnie w polu po gradzie świetnie "odbiła" i już spożywam w dużych ilościach. Sam gdzieś od kilku lat jestem okazem zdrowia. No może kiedyś miałem chrypkę, która zanikła pare miesięcy temu być może właśnie z bazylii. Wówczas używałem takiej ze sklepu.

Przepis: mielisz lub drobno siekasz, zalewasz wrzątkiem, czekasz aż ostygnie i płuczesz jamę a najlepiej wypijasz jak specyficzny zapach Ci nie przeszkadza. Wtedy oprócz ustępującego kaszlu nie masz prolemów żołądkowych.


Dodaje duzo bazyli ale juz otartej do sosu do spagetti oraz dosyc sporo czosnku daje, poniewaz go lubie i mi pomaga Very Happy ale ponoc czuc odemnie go niezle Smile

Ja tam w zasadzie mam w d.... ze innym zapach nie pasi, wazne ze zdrowy jestem!!!

Bazylie na 100% zasieje, poniewaz mi jej smak tez nie przeszkasza, bede okladac sobie nia chleb ( kumpel we wloszech tak robil ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 19 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adgolek napisał:
a skąd ten cytat?


http://motyl.wordpress.com/2008/02/23/implanty-kontrola-umyslu/

oraz tu

http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/pokaz&id=845
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 19 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PETYCJA PRZECIWKO OBOWIAZKOWYM SZCZEPIENIOM

http://www.thepetitionsite.com/1/a-unive.....ccinations
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 19 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWOPL napisał:
PETYCJA PRZECIWKO OBOWIAZKOWYM SZCZEPIENIA

http://www.thepetitionsite.com/1/a-unive.....ccinations


signature goal: 1,000,000,000
Pozdro & pocwicz
chyba chodzi o 1 mln ? bo 1mld to nigdy nie zostanie osiagniety.

Ja do tych petycji to nie trace wiary ale zaufanie, taki wariat co ja dostanie do przeczytania w ramach protestu z naszej strony to odrazu wie kto jest niegrzeczny wzgledem systemu :/ kumacie o co chodzi ?
Pamietajcie aby zawsze sie zastanowic i przeczytac zanim cos podpiszecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:31, 20 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shepherd napisał:
NWOPL napisał:
PETYCJA PRZECIWKO OBOWIAZKOWYM SZCZEPIENIA

http://www.thepetitionsite.com/1/a-unive.....ccinations


signature goal: 1,000,000,000
Pozdro & pocwicz
chyba chodzi o 1 mln ? bo 1mld to nigdy nie zostanie osiagniety.

Ja do tych petycji to nie trace wiary ale zaufanie, taki wariat co ja dostanie do przeczytania w ramach protestu z naszej strony to odrazu wie kto jest niegrzeczny wzgledem systemu :/ kumacie o co chodzi ?
Pamietajcie aby zawsze sie zastanowic i przeczytac zanim cos podpiszecie.


W obecnych czasach agencje moga bez problemow monitorowac np nasze forum i wiedza kto co sadzi o wladzy jakie ma poglady itp do namierzenia tez jest latwy.
Nie ma co rozmyslac czy ta petycja zostanie wykorzystana przeciwko nam. Gdyby tak mialo byc to wladza juz dawno zamknela by to forum a polowa znas wsadzila do wiezienia.
Mamy malo czasu i trzeba robic wszytsko zeby nie dac sie zaszcepic a nie obawiac sie ze nas namierza itp.
Zastanawialiscie sie co bedzie jak do tych obowiazkowych szczepien dojdzie ?
Teraz piszecie ze niedam sie zaszczepic, ale co zorbice jak pod drzwiami waszego domu stanie uzbrojona policja czy wojsko z nakazem ? dacie sie aresztowac ? bedziecie sie bronic ? macie czym ? nawet gdybyscie mieli to jestescie gotowi do tego ? nie wydaje mi sie Sad
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 20 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Entrop
Cytat:
Voltar
Nie masz pojecia jak bardzo jest to ICH kraj, jak gleboko jego struktury spoleczne spenetrowane sa zniewoleniem i relacjami pan-sluga.
Zylem kiedys we Francji i tam jest zupelnie inaczej. Scieli krola i raczej na dobre i to wyszlo, a jak wiesz na wyspach feudalny relikt monarchii nie jest tylko ciekawym okazem szympansa do obejrzenia w Buckingham-Zoo lecz jest tozsamoscia tego spoleczenstwa widoczna w relacjach miedzyludzkich jako klasy spoleczne. Gorsi i lepsi...z urodzenia.
W Indiach to jakos nie gorszy, ale w Europie?
Pozatym samo City......mieszkam tu i musze to ogladac na codzien, ich symbolika obwieszone sa niemal wszystkie budynki , czy nawet slupki chodnikowe.
Po prostu...najwazniejszy w bombie jest zapalnik......


Entrop mam i miałam już wcześniej takie same wyciągnięte wnioski ze swojej analizy życia w Anglii po trzech latach.
Cieszy mnie to ,że ktoś inny spostrzegł to co i ja --->dając tym samym potwierdzenie ,że sobie czegoś nie wmawiam Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 20 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWOPL napisał:

W obecnych czasach agencje moga bez problemow monitorowac np nasze forum i wiedza kto co sadzi o wladzy jakie ma poglady itp do namierzenia tez jest latwy.
Nie ma co rozmyslac czy ta petycja zostanie wykorzystana przeciwko nam. Gdyby tak mialo byc to wladza juz dawno zamknela by to forum a polowa znas wsadzila do wiezienia.


Poczepiam sie troche.

Skad wiesz co oni mysla i jak dzialaja ?
A ja wlasnie na ich miejscu nic bym nie robil tylko zbieral takie dokumenty z podpisami.
Tu na forum masz mase ludzi, o ktorym nie jestes powiedziec nic, jak np. ich imie i nazwisko, miejsce zamieszkania i wiek.
Po co maja sie starac nas monitorowac skoro sami wypelniajac petycje podajemy swoje dane i na dodatek im ja wysylamy Smile
Poza tym, jeszcze nie czas aby nas zamknac, jak beda mieli sie za nas brac to dopiero po szczepieniach.

Ale to moje zdanie.

Natomiast z tym, ze Ci przyjda pod dom uzbrojeni to masz racje, ciekawi mnie co wtedy ludzie zrobia Smile
Z tego co sie zdarzylem od niektorych z was tu dowiedziec to nic.

Jak to ktos wczesniej ladnie ujal: "Jestesmy kontrolowana opozycja przed monitorem" takze nie ma z nami problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:27, 20 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shepherd napisał:

Poczepiam sie troche.

Skad wiesz co oni mysla i jak dzialaja ?
A ja wlasnie na ich miejscu nic bym nie robil tylko zbieral takie dokumenty z podpisami.
Tu na forum masz mase ludzi, o ktorym nie jestes powiedziec nic, jak np. ich imie i nazwisko, miejsce zamieszkania i wiek.
Po co maja sie starac nas monitorowac skoro sami wypelniajac petycje podajemy swoje dane i na dodatek im ja wysylamy Smile
Poza tym, jeszcze nie czas aby nas zamknac, jak beda mieli sie za nas brac to dopiero po szczepieniach.

Ale to moje zdanie.

Natomiast z tym, ze Ci przyjda pod dom uzbrojeni to masz racje, ciekawi mnie co wtedy ludzie zrobia Smile
Z tego co sie zdarzylem od niektorych z was tu dowiedziec to nic.

Jak to ktos wczesniej ladnie ujal: "Jestesmy kontrolowana opozycja przed monitorem" takze nie ma z nami problemu.


Co mysla to niewiem, ale ich celem jest raczej zwalczanie takich jak my, wkoncu sa po tamtej stronie.
A po IP kazdego z nas co pisze na forum nie mozna dojsc do pozostalych danych ?
Ja uazam ze strach przed tym ze podamy im swoje dane, ktore pewnie i tak juz maja nie powinnien odstraszac nas od podpisywania petycji czy od innych dzialan przeciwko szczepienia, wkonce co jest gorsze ?

Naszczescie w Polsce jest b. duzo osob w roznych grupach paramilitarnych, survivalowych, byli zolnierze itp. ci ludzie gdyby posiadali nasza wiedze na temat sczepien i pandemi napewno by se tak latwo nie dali wejsc do domu, a jest ich sporo ponad 100.000.
Pozatym kazdy ojsciec, ktoremu ktos zafgraza jego dziecia bedzie ich bronil, taki mamy instynkt.
Pytanie tylko czy po tych wszystkich postach i newsach twierdzimy ze szczepionki nas zabija czy nie ?
Jezeli uwazamy ze tak, to chyba nikt nie jest typem samobojcy i bez walki nie da sobie tego gowna wstrzyknac !
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:22, 20 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turecki napisał:
Bimi bez urazy ale to podanie zostało wysłane 6 godzin temu i widzę tam tylko mój głos na TAK i nie jest jeszcze zaakceptowane.

aa, to pojebało mi się z innym – to faktycznie dopiero zostanie odrzucone. Smile
tak czy owak, twoja argumentacja turecki jest po prostu śmieszna. Podanie jest ciągle rozpatrywane i dopóki to nie nastąpi nie masz prawa go plagiatować powołując się na numer.
Natomiast jesli czekasz na to aż zobaczysz nie tylko swój głos na TAK to trochę sobie możesz jeszcze poczekać... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 20 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie:Kiedy firma Baxter opatentowała szczepionkę przeciwko wirusowi H1N1?
Odpowiedź:28 Sierpnia 2008 roku,na dłuuugo przed rozpoczęciem "epidemii".

http://america20xy.com/blog1/?p=241

Cytat:

Baxter Files Swine Flu Vaccine Patent A Year Ahead Of Outbreak


From Lara, Health Advocate
10 July 2009

US20090060950A1 to Baxter International filed 28th August 2008
Baxter

See Baxter Vaccine Patent Application US 2009/0060950 A1

Baxter are nothing if not prepared for this ’swine flu’ outbreak if the wording in this 2008 US patent application is anything to go by:

“In particular preferred embodiments the composition or
vaccine comprises more than one antigen…..such as
influenza A and influenza B in particular selected from of one
or more of the human H1N1, H2N2, H3N2, H5N1, H7N7, H1N2,
H9N2, H7N2, H7N3, H10N7 subtypes, of the pig flu H1N1,
H1N2, H3N1 and H3N2 subtypes, of the dog or horse flu H7N7,
H3N8 subtypes or of the avian H5N1, H7N2, H1N7, H7N3,
H13N6, H5N9, H11N6, H3N8, H9N2, H5N2, H4N8, H10N7, H2N2,
H8N4, H14N5, H6N5, H12N5 subtypes.”

“Suitable adjuvants can be selected from mineral gels,
aluminium hydroxide, surface active substances, lysolecithin,
pluronic polyols, polyanions or oil emulsions such as water in
oil or oil in water, or a combination thereof. Of course the
selection of the adjuvant depends on the intended use.
E.g. toxicity may depend on the destined subject organism
and can vary from no toxicity to high toxicity.”

“Three different influenza strains, two A-strains Hiroshima
(HR, H3N2), a New Calcdonia (NC, H1N1) and a B-strain,
Malaysia (MA), were produced in Vero cell cultures. After
virus propagation the infectious virus harvest is inactivated
prior to purification….”

I’m feeling so much better now that I know we have such competent pharmaceutical companies, well prepared for viral outbreaks at least a year ahead of time…

Regards

Lara

*************
Related Links:
* Swine Flu Vaccine Patent Application - US 2009/0060950 A1
Baxter International, Aug. 28, 2008
* Swine Flu - Lab Accident Caused ‘Pandemic’ Claims NEJM
John Bingham, Daily Telegraph
* Baxter - Live Bird Flu Virus Shipped To 18 Countries As Vaccine
The Right Perspective - New York City

http://america20xy.com/blog1/?p=241


EDIT: I samo podanie patentowe.Interesujaca nas data to "Filed: Aug. 28,2008" w lewym dolnym rogu strony tytulowej.
http://www.theoneclickgroup.co.uk/docume.....cation.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 20 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWOPL napisał:
Pytanie tylko czy po tych wszystkich postach i newsach twierdzimy ze szczepionki nas zabija czy nie ?
Jezeli uwazamy ze tak, to chyba nikt nie jest typem samobojcy i bez walki nie da sobie tego gowna wstrzyknac !


Co do tych szczepionek, bo nie pamietam czy pisalem cos czy nie to teraz napisze.

Jezeli patrzec szerzej na problem depopulacji nie zaleznie przy uzyciu jakiej metody mialoby to byc to popelniamy dosyc duzy blad obliczeniowy.

Bardzo czesto pojawiaja sie twierdzenia, ze ludnosc ma byc zredukowana o 80% - tak to twierdza Anglicy, ze w UK powinno byc o tyle osob mniej (to bylo na forum).
Natomiast chcialbym abyscie sobie odswiezyli temat tych wielkich plyt co sie znajduja w USA na ktorych napisane jest w paru jezykach, ze ludnosc swiata powinna wynosic 500 mln.

A wiec ~ ludnosc ziemi to 6,300,000,000, jak pomnozymy to przez 20% to mamy 1,260,000,000 no i jak widac jeszcze nas za duzo, czyli 80% redukcji to moze UK miec ale nie caly swiat.

Jeszcze inaczej ludnosc USA + UE = ~800,000,000 i znowu nas za duzo :/

Jak widzicie te obliczenia nie maja zbytnio sensu, trzeba by bylo wybic wszystkich spoza UE i USA i jeszcze ze 300,000,000 w UE i USA.

Z pomoca przychodza mi czesto karty illuminati oraz wasze pomysly (spokojnie Ci zli tez maja pomysly, czesto sie pokrywaja z waszymi ale realizacja ich przebiega w rozny sposob), no jak kazdy wie sporo sie juz dzialo rzeczy zwiazanych z ich trescia.

Ja obstawiam, ze redukcja bedzie poprzez wirusa i wojne, poniewaz to sie jeszcze nie dzialo z kart ;p
Poza tym niewiem czy sam bym to lepiej wymyslil, bo mimo ze wiemy to i tak nic zrobic nie mozemy Smile
Ludzie sa tacy oporni na wiedze...
Nawet jak ludzia pokazuje filmy, karty, itp, itd, a potem sie pytam: Czy to nie jest dla was dziwne ? A oni: No jest... Po chwili o tym zapominaja :/ Jestem przerazony poziomem swiadomosci spoleczenstwa oni beda zdychac i tak nie beda w stanie pamietac i zrozumiec tego co im powiedzialem.

Ostatnio w pracy mysla, ze jestem agentem, bo tam powiedzialem ze Buzek bedzie szefem UE zanim jeszcze zgloszono jego kandydature :/

Te szczepienia musza byc czyms niezwykle kluczowym, bo im o kase nie chodzi, oni jej maja w pip!
Oni chca wladzy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 20 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rząd USA zapewnił immunitet firmie Baxter i Novartis, na wypadek powikłań lub zgonów wskutek podania nowych szczepionek na świńską grypę, produkowanych przez te koncerny, czyli obie te firmy będąc odpowiedzialnymi za śmierć ludzi,pozostaną bezkarne... Nie będzie można im wytoczyć procesów o odszkodowania itp. Nawet przed wprowadzeniem szczepionek na rynek.
Takie posunięcia można tłumaczyć chyba tylko tym ze zarówno rządy jak i koncerny wiedza ze będzie duża śmiertelność u osób, którym poda się szczepionkę.



Exclamation
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 20 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z forum MojaWyspa.co.uk:

Cytat:
krunschwitz napisał(a):
Każdy przypadek grypy(nawet tej najzwyklejszej)jest automatycznie klasyfikowany w UK jako Swine Flu.Wiem to ,bo mam znajomych pracujących w NHS.Mają nakaz odgórny klasyfikowania każdej grypy jako świńskiej.

_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 20 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWOPL napisał:
Z forum MojaWyspa.co.uk:

Cytat:
krunschwitz napisał(a):
Każdy przypadek grypy(nawet tej najzwyklejszej)jest automatycznie klasyfikowany w UK jako Swine Flu.Wiem to ,bo mam znajomych pracujących w NHS.Mają nakaz odgórny klasyfikowania każdej grypy jako świńskiej.


Ej a jak ja mam kaszel i dusznosci to klasyfikuje mnie do objawow grypy, wiec mozliwe ze mnie nie zaszczepia. Very Happy Ja tak mam caly rok wiec nie moga mi podac szczepionki ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 76, 77, 78   » 
Strona 17 z 78

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pandemia grypy - flu apocalypse
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile