W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Projekt VLEPKA  
Podobne tematy
Szablony do sprejowania adresu forum Prawda2 40
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
35 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 20883
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
voymed




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 74
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 02:02, 26 Lis '08   Temat postu: Projekt VLEPKA Odpowiedz z cytatem

Zobacz wybrane wlepki: projekt_vlepka.html
Bimi


Witam.
Jako że od dłuższego czasu jestem stałym bywalcem forum ( oficjalnie od 2 dni:) i zauważyłem że kilka(naście) osób stara się dotrzeć do innych nieświadomych jak bardzo jesteśmy okłamywani , również i ja chciałbym się w jakiś sposób przyczynić do powyższych działań. I podtrzymując projekt "Płyty Prawdy", który osobiście uważam za świetny pomysł i sam już rozprowadziłem kilkanaście płyt zaproponować coś nowego---vlepki( przy okazji płyt przypomniało mi się że kiedyś bawiłem się vlepkami.)

Więc pomyślałem sobie że byłby to świetny pomysł na vlepkach można zapodać jakiś cytat , czy zdjęcie itp. wachlarz możliwości jest ogromny a koszt mieszczący się w rozsądnej cenie 1000 sztuk około 90zł. Poniżej zamieszczam mój taki mały projekt. Mam cichą nadzieję że podłapiecie projekt jak nie to temat do usunięcia.

Oczywiście zachęcam wszystkich do zaprojektowania swoich vlepek , w miarę jakby znalazło się więcej osób zawsze można by było wydrukować więcej projektów.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:44, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny swietny pomysl;) bardzo mnie to cieszy, ze ludzie wysuwaja jakies akcje, pomysly- trzeba cos dzialac.. chociaz zmienilabym tlo obrazka (jak rozumiem ma to byc prototyp do vlepki?) bo na podstawie obecnego to zaczna nas laczyc z 'teoriami spiskowymi' i wezma za kolejnych konspiratorow-fanatykow:/.. ja radzilabym bardziej zagrac na ludzkiej ciekawosci- slogan jest dobry, bez wdawania sie zanadto w szczegoly, zeby patrzac na taka vlepke musieli sie pofatygowac do kompa i faktycznie wpisac adres strony, ciekawosc-prowokacja-tajemnica i te 'od nas dowiesz sie prawdy' na tym bym wlasnie bazowala- trzeba tak kombinowac, zeby jak najwiecej owiec to zlapalo i zapamietalo... acha i jeszcze jedno: powinna byc bardziej czytelna- to moje skromne zdanie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:49, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram..
sam planuje pewna akcje, ktora powinna zwrocic uwage na to forum, na razie tylko poprzez net. niedlugo ja przedstawie..
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:33, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, Bimi rewolucjonista -
zaraz (za to forum) zajmie się nim CBŚ, albo jeszcze inni "oni" Cool

co do vlepek - jestem za Twisted Evil
moja propozycja to: standaryzacja!

proponuję przygotować wlepki na rozmiar standardowych listowników (nalepek na koperty) i stworzyć jeden wzór, który każdy z obecnych mógłby sobie wydrukować i zapodawać - wówczas wszędzie będzie tak samo, a to zwraca uwagę Wink

(ps. projekt powinien się opierać na symbolach, które są łatwo identyfikowalne i zapadają w oczy, czyli mechanizm, z którego skorzystał w latach 30' Adi Cool )
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:51, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo , bardzo dobry pomysł , można dodawać w e-mailach np. Jak ktoś nie boi Smile
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
voymed




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 74
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:49, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:
Kolejny swietny pomysl;) bardzo mnie to cieszy, ze ludzie wysuwaja jakies akcje, pomysly- trzeba cos dzialac.. chociaz zmienilabym tlo obrazka (jak rozumiem ma to byc prototyp do vlepki?) bo na podstawie obecnego to zaczna nas laczyc z 'teoriami spiskowymi' i wezma za kolejnych konspiratorow-fanatykow:/.. ja radzilabym bardziej zagrac na ludzkiej ciekawosci- slogan jest dobry, bez wdawania sie zanadto w szczegoly, zeby patrzac na taka vlepke musieli sie pofatygowac do kompa i faktycznie wpisac adres strony, ciekawosc-prowokacja-tajemnica i te 'od nas dowiesz sie prawdy' na tym bym wlasnie bazowala- trzeba tak kombinowac, zeby jak najwiecej owiec to zlapalo i zapamietalo... acha i jeszcze jedno: powinna byc bardziej czytelna- to moje skromne zdanie..


Jeśli chodzi o tą vlepkę powyżej to jest to tylko taki projekt który wczoraj na szybkiego robiłem.(do druku nie poleci bo zdaję sobię sprawę jak by to zostało odebrane z 9 na 10 osóbSmile Oczywiście chodzi o prostotę słów ale żeby zostały zapamiętane wraz z adresem stronki.

nobody napisał:
hehe, Bimi rewolucjonista -
zaraz (za to forum) zajmie się nim CBŚ, albo jeszcze inni "oni" Cool

co do vlepek - jestem za Twisted Evil
moja propozycja to: standaryzacja!

proponuję przygotować wlepki na rozmiar standardowych listowników (nalepek na koperty) i stworzyć jeden wzór, który każdy z obecnych mógłby sobie wydrukować i zapodawać - wówczas wszędzie będzie tak samo, a to zwraca uwagę Wink

(ps. projekt powinien się opierać na symbolach, które są łatwo identyfikowalne i zapadają w oczy, czyli mechanizm, z którego skorzystał w latach 30' Adi Cool )



Standardowa vlepka to 8cm x 8cm i takiej konstrukcji należało by się trzymać koszt 74zł za 1000szt.
Dla osób które spróbują swych sił do robienia vlepek mały wymóg jednej z firm robiącej takie naklejki.
Vlepki do druku w formacie 8x8 należy przygotować w rozdzielczości około 800 x 800 pikseli.

Projekty tylko w plikach graficznych jpg, png, bmp, lub w cdr zapisane w wersji Corel Draw 9.0 (wszystkie czcionki przekształcone w krzywe). Jeśli podesłane zostaną w innych formatach za wszelkie uchybienia w druku nie odpowiadamy.

Dlatego jeśli ktoś ma jakiś dobry pomysł( slogan, ma zdolności graficzne ) to śmiało pisać zawsze razem coś konkretnego wymyślimy.

Jak znajdę dziś czas to na skrobie jakiś projekcik i wrzucę wieczorkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:49, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślałem ostatnio w Vlepkach, miałem nawet w tym tygodniu iść sobie wydrukować.

Nie są to Vlepki mówiące o globalnych spiskach bardziej o przyziemnych sprawach dużo jest o wyborach. Może kogoś zainteresują.

Przykłady:




















Te i wiele innych w lepszej rozdzielczości znajdziecie tutaj. Z niektórych wystarczyło by tylko usunąć inf. dot. Wyborów bo slogany są dobre.
_________________
http://fa.most.org.pl/obrazki/bannery/logo.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem za i myślę, że przyłączę się do akcji.
Te powyżej mi się nie podobają, jako rysunki i ich przesłanie. Wolał bym coś co podaje linka do tego forum i hasło zachęcające do zajrzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że nie załapaliście o emaile albo już było .
Można podpinać ząłączniki we własnych meilach . Tyle krąży tego po sieci ,że czasami klikniesz w załącznik od kolesia i patrzysz a tu PRAWDA sie zaczyna przebijać Smile Vlepki ok ale to już znowu jest koszt. W meilach robisz to za FREE . Ustalić kilka wzorów , czy każdy swoje treści i słać. Kolega voymed jest świetnym przykładem na działanie. Więc działajmy PROSZĘ .
Jest sporo użytkowników forum, sporo "gapowiczów " i trzeba działać.
Nie na siłę oczywiście Smile

pozdrawiam
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre by było jakby takie wlepki można by przyklejać na przystankach,w autobusach miejskich,tramwajach,miejscach gdzie obraca sie duża liczba ludzi Smile
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@zainteresowany, faktycznie warto wykorzystać e-maile, ja sobie dodam taki podpis:

Komzar

Informacja jest droższa od pieniędzy!
forum.php
http://wolne-media.h2.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:11, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Komzar
Super . Każdy portal można walnąc w rogi. (prawie )
Ja mam kilka adresów(niestety stałe IP)
Mam poczte na onet , O2, wp....
Rejestrując sie na tym portalu jestem jako Jan Chryzostom Pasek
pseudonim zainteresowany . Czaicie ?
Może BIMI jako informatyk uświadomi nas jak jeszcze można igrać z losem Smile
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
voymed




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 74
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Pablo-ya jak dla mnie te hasła są za bardzo atakujące jeśli chodzi o przekaz ( chodź zdaję sobie sprawę że to jest tylko jakaś twoja sugestia). Faktycznie można by coś sklecić z tych haseł.
Ale jeśli chodzi o mnie wolał bym zasugerować coś co nie będzie bezpośrednio wskazywać "o co kaman" tylko zachęci do wejścia na stronkę a następnie zgłębiania tematu i poszukiwania.

Bo błędem by było narzucać komuś w przekazie jakiś tok myślenia, myślę że mimo to iż w ogóle każdy z nas tu na forum zdaję sobie sprawę z tego co się dzieje na świecie, to tak na prawdę każdy z nas ma na to inne spojrzenie.(bądź podobne)

Zgodze się że vlepki to koszta ale w dzisiejszych czasach by się pokazać, zaprotestować (czasami) nie wystarczą dobre chęci. Dziś jestem ugadany z grafikiem więc zobaczymy napewno pomoże mi w zaprojektowaniu, więc jak tylko coś będe miał to pokażę, bądź sami zobaczycie:)

Komzar bardzo mi się spodobał twój podpis " INFORMACJA JEST DROŻSZA OD PIENIĘDZY" wiem że nie była to propozycja co do treści na vlepkach ale trafia to do mnie!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:14, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomysl bardzo dobry

ale wlepki moim zdaniem powinny dotyczyc nwo, zamachód wtc, albo czegos innego w stylu forum, lub jakis tam sloganch z tyhc rzeczy i link do foru

a te wlepki co wklejil pablo- ya to mi sie wogole nie podobaja
po co marnowac czas na nastawianie ludzi przeciw rzadowi skoro juz sa nastawieni

trzeba pokazac ludziom cos nowego, nie narzucac ale zastanowic ich

np, cos w stylu, narysowane wtc samolot i jeden z powodow dla ktorego nie nalezy wierzyc w oficjalna wersje,

tak zeby ludzi zaskoczyc, zaciekawic


wlepki uwarzam powinny byc jak najprostsze z czytelnym haslem
nie moze byc na nim zadnych dziwnych znaczkow typu anarchia czy inna pacywka, bo ludziom to sie kojarzy ze skrajnosciami

wlepki maja pokazywac prawde a nie przekonania, tak zeby kazdy niezaleznie czy jest skinem czy punkiem, mogl spojrzec na to trzezwym okiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
voymed




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 74
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:32, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlepki maja pokazywac prawde a nie przekonania, tak zeby kazdy niezaleznie czy jest skinem czy punkiem, mogl spojrzec na to trzezwym okiem[/quote]

Otóż to!!!
Wczoraj rozmawiałem z grafikiem powiedział że pomoże przy projekcie, ewentualnie coś zasugeruje.
Więc w takiej sytuacji zgłaszam się do was o pomoc w ustaleniu jaki emblemat umieścić na vlepce i jakie hasło.

Propozycje proszę umieszczać tu ewentualnie na priv.

Mi bardzo przypadł podpis Komzar-a "informacja jest droższa o pieniędzy" + do tego adres forum. Tylko nie mam pojęcia co by można umieścić za emblemat.
Myślałem nad takim że główne tło to WTC pośrednie jakies pieniądze i na górze w/w napis a na dole adres strony.

Ale czekam na wasze propozycje bo razem uda nam się wymyślić coś bardziej sensownego.
_________________
SDG PROTECT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł dobry, chociaż niektóre wlepki jako żywo przypominają mi działalność L. Bubla, a chyba cokolwiek nie o to tutaj chodzi. Nie mam tutaj na myśli jego antysemityzmu, tylko sam styl - pamiętam jego gazetki z połowy lat 90., gdzie np. były rysunki pokazujące gołą dupę wystawioną przeciw sądom RP. Trzeba też uważać, aby w głoszeniu prawdy nie popaść w styl "zaplutego karła reakcji", czyli agitki politycznej. To ma być informacja, co najwyżej walka idei, ale nie agresja w stylu dresiarskim. Prawda nie powinna używać kijów bejsbolowych czy innych podobnych narzędzi perswazji - ona ma przemawiać do umysłów. Tu nie chodzi też o walkę stricte polityczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:53, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w tych wlepkach najbardziej przeszkadza anarchia i jej utopijne hasła...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:03, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dunkelheit napisał:
Mnie w tych wlepkach najbardziej przeszkadza anarchia i jej utopijne hasła...

"dialog z rządem rozpoczęty!" jest zajebista Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"informacja jest droższa o pieniędzy" dla mnie hasło jest KAPITALNE Smile.

no i stawiałbym na jakieś hasła związane z kryzysem ekonomicznym i kredytowym niewolnictwem ...
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie bardziej pasuje

"Prawda jest cenniejsza od pieniędzy"

albo

"wiedza jest cenniejsza od wciskanej nam ciemnoty"
"prawda jest cenniejsza od wciskanej nam ciemnoty"
Laughing

etc. itp.

Autografy przez telefon, numeru konta nie podaję, pomoc gratis Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z drukiem nie będzie problemu z pomocą przychodzi allegro, przykład: http://allegro.pl/item492253607_60x60mm_.....00szt.html

Jednak największe poruszenie u mnie zbudziły wieże WTC i myślę, że to by był najlepszy materiał na wlepkę, bo jest kontrowersyjny i nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Natomiast pozostałe przykłady poza świetlistymi hasłami nie wyróżnia się z tłumu dla przeciętnego obywatela. Myślę, że w tym temacie szanse wykazania się mają spece od marketingu, mamy tutaj jakiegoś??
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Jednak największe poruszenie u mnie zbudziły wieże WTC i myślę, że to by był najlepszy materiał na wlepkę, bo jest kontrowersyjny i nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.

Mój kolega handluje książkami i płytami. W ramach eksperymentu wstawiłem na wystawie płytę pt. "11 września - niewygodne fakty". Płyta wydana w oryginalnej okładce, przedstawiającej płonące wieże i samolot zmierzający w ich kierunku. Po 10-ciu godzinach ekspozycji, zapytała o tę płytę jedna osoba. Dodam że miejsce jest bardzo ruchliwe (niemal węzeł komunikacyjny). Ta płyta była kiedyś dodatkiem do magazynu "Kropka TV". Pomysł vlepki jest jak najbardziej na miejscu, lecz treść musi być łatwa do zapamiętania i jednocześnie zaciekawić odbiorcę. Można zagrać na potrzebach przeciętnego Kowalskiego, czyli wstępnie go oszukać, aby pokazać mu prawdę. Czego oczekują ludzie? Zazwyczaj czegoś za darmo, albo czegoś co przynosi niewielkim nakładem pracy spore korzyści. Lgną do tego jak muchy do lepu. Jednym słowem należy skłamać żeby kogoś zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
voymed




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 74
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkTech napisał:
Cytat:

Jednak największe poruszenie u mnie zbudziły wieże WTC i myślę, że to by był najlepszy materiał na wlepkę, bo jest kontrowersyjny i nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.

Mój kolega handluje książkami i płytami. W ramach eksperymentu wstawiłem na wystawie płytę pt. "11 września - niewygodne fakty". Płyta wydana w oryginalnej okładce, przedstawiającej płonące wieże i samolot zmierzający w ich kierunku. Po 10-ciu godzinach ekspozycji, zapytała o tę płytę jedna osoba. Dodam że miejsce jest bardzo ruchliwe (niemal węzeł komunikacyjny). Ta płyta była kiedyś dodatkiem do magazynu "Kropka TV". Pomysł vlepki jest jak najbardziej na miejscu, lecz treść musi być łatwa do zapamiętania i jednocześnie zaciekawić odbiorcę. Można zagrać na potrzebach przeciętnego Kowalskiego, czyli wstępnie go oszukać, aby pokazać mu prawdę. Czego oczekują ludzie? Zazwyczaj czegoś za darmo, albo czegoś co przynosi niewielkim nakładem pracy spore korzyści. Lgną do tego jak muchy do lepu. Jednym słowem należy skłamać żeby kogoś zainteresować.


A może by tak umieścić tylko cytat (na czarnym tle białe litery i do tego adres forum) bo jednak te wierze mogą odrzucić a sam tekst może zaciekawić i równocześnie sprowokować potencjalnego osobnika,a by wszedł na forum i zaczął odkrywać prawdę!!!
_________________
SDG PROTECT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej dać obtazek o - na pierwszy rzut oka - zabawnej treści, ale z głębszym sensem, czy czymś takim, c by było związane z tą tematyką (NWO). Wierzcie mi, że coś zabawnego zachęci ludzi do przyjrzenia się bliżej. Walnąć na to jakiś napis ukazujący ten głębszy sens i link... Teraz szukac tylko takich obrazków. Zabawność przyciąga uwagę.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może coś takiego? : http://sheepwaker.tripod.com/nwo_pyramid_worship2.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Projekt VLEPKA
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile