W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
new age infiltruje ruch antynwo  
Podobne tematy
new age infiltruje ruch antynwo4bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 4500
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 12 Lis '08   Temat postu: New Age infiltruje ruch ANTYNWO. Odpowiedz z cytatem



http://www.youtube.com/view_play_list?p=1C3553DC2972BA1C

Nie mam żadnych wątpliwości. Zeitgeist jest narzędziem New World Order. Kontrolowane WYBUDZENIE ludzi z matrixa. Wiedzą, że będzie rewolucja i wolą sami ukierunkowywać jej strumień. Wszystko to przypomina kontrolowaną rewolucję bolszewicką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



cos na ripostę

ps. jak peter joseph to dlaczego nie alex jones? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ja twierdzę, że Jones to prawda objawiona? Narazie ufam tylko Billowi Cooperowi, który zapłacił za głoszenie prawdy życiem. Dla mnie Maxwell to wtyka NWO, mimo że sam byłem jego fanem swego czasu i nie powiem wiele się dowiedziałem na bazie jego wykładów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malo brakuje by zeitgeist pojawil sie w kinach. Taka ladna otoczka jest wokol niego. A te watki o religii z tego filmu tak niedkononca jasne, ktore moga sugerowac omamienie niezorientowanych ludzi.
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albercik napisał:
Malo brakuje by zeitgeist pojawil sie w kinach. Taka ladna otoczka jest wokol niego. A te watki o religii z tego filmu tak niedkononca jasne, ktore moga sugerowac omamienie niezorientowanych ludzi.

Fenomen jest wręcz niesamowity. Prawie jak MANIFEST KOMUNISTYCZNY satanisty Marxa. To wszystko pachnie tworzeniem gruntu pod nową kontrolowaną rewolucję. Upgradowany techno-kolektywizm oraz wątki o religii po to aby stworzyć filozoficzną bazę pod lucyferiańską relgię światową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem w tym ze ludzie juz cos wiedza. Beda teraz bardziej czujni... Sadze ze jesli to jest prawda, to moze zostac uzyta przeciwko nim =] Nia maja wladzy nad ludzka logika. Ludzie ogladajcie ale myslcie, sluchajcie ale filtrujcie, nie wszystko zloto co sie swieci. I badzcie uwazni na podstawionych pajacow. Sluchajmy co mowia, ale patrzmy na rece.
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

godlbug
Cytat:
Kontrolowane WYBUDZENIE ludzi z matrixa. Wiedzą, że będzie rewolucja i wolą sami ukierunkowywać jej strumień. Wszystko to przypomina kontrolowaną rewolucję bolszewicką.

Popieram

Też mam takie przekonanie na dzień dzisiejszy( im więcej czytam i oglądam różnego rodzaju materiały), że działania nastawione anty NWO są celowo ukierunkowywane.
Uważam ,że trzeba z dużą dozą ostrożności traktować wszelkiego rodzaju źródła przedstawiające idee anty NWO. Źródła te trzeba stale weryfikować nim wyda się gruntowną opinię na jakiś temat... zanim damy się uwieść jakiejś pozornej prawdzie o rzeczywistości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:12, 13 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podrecznikowy przyklad dezinformacji:

1) Kreujemy Alexa Jones'a, promujemy w Fox News i CNN, aby ten przejal monopol na "prawde". Wpuszczamy go do Bohemian Grove by dac mu wiarygodnosc. W koncu nikt sie nie zorientuje ze praktycznie niemozliwe dla osoby "spoza" jest wejscie tam, tymbardziej z kamera. Setki ludzi wczesniej probowalo, bez powodzenia. No ale AJ ma pewnie za soba przeszlosc w Delta Force, wiec dla niego to pestka. Uzyskujemy sukces, AJ stal sie guru prawdy

2) Na fali rosnacej swiadomosci ludzi szukajacych prawdy, wypuszczamy na rynek Zeitgeist, film zgrabnie zrobiony, plynacy na ludzkich emocjach. Potem wypuszczamy dodatek, akurat w tym samym momencie w ktorym ekonomia Stanow znajduje sie w najwiekszym kryzysie od osmiu dekad. I bazujac na ludzkim strachu przed recesja i na rekorodwa duzym zainteresowaniu ekonomia i teoria pieniadza, pompujemy do glow Venus Project, newage'owska utopie ktora ma jedynie szanse zaistniec wsrod elit w post-depopulacyjnym swiecie. Uzyskujemy sukces, ludzie chlona ideologie VP. Idee komunizmu tez z poczatku byly "piekne i inspirujace"

3) Kulminacyjny punkt. Napuszczamy AJ na ZG, niech sie chlopaki troche potluka. Niech owieczki wybieraja, bo skoro oni sie koca, to przeciez ktorys z nich musi miec racje? Choice is yours Laughing

Edit: zgadzam sie, to jest kontrolowane wybudzenie ludzi z Matrixa. Wiedza ze mamy po swojej stronie intenet, chloniemy wiedze, wiec wypuszczaja w obieg swoich agentow by ci nalapali nas w swoja siec. Ukontentowani lezymy sobie w tej pajeczej sieci myslac ze poznalismy prawde i z duma patrzymy w lustro podczas gdy gowno wiemy.

Poszukuje analogii do tej sytuacji.

Nasuwa mi sie na mysl gun control: damy ludziom bron, ale my decydujemy kto, ile, jaka i gdzie.

Albo dajemy ludziom rozrywke, ale to my decydujemy co beda ogladac (Hollywood)

Albo, dajemy ludziom mesjasza (Obama) ale to my decydujemy co ta kukla zrobi.

Albo: to my rozprowadzimy wam prochy na ulice, mamy lepsze koneksje, lepszy stuff. Zostawcie to w rekach CIA, wy sie zajmujcie cpaniem. Przeciez nie pozwolimy wam czerpac kokosow z tak intratnego biznesu, zrobimy to lepiej.

Co chce zaznaczyc: oni sa zawsze dwa kroki przed nami, sa bardziej przebiegli niz nam sie wydaje. To znaczy ja ich przejrzalem, inn tez, ale uzywam "my" zeby nie bylo ze jestem nieskromny Laughing

edit 2: Goldbug, akurat ze swieca szukac bardziej cenzurowanego przez Jones'a czloweika niz Phelps. No i w Zeitgeiscie nawet sie nie zajakneli o jezuitach. Ale rozumiem, chciales byc niegrzeczny Wink
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 13 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Riviera. Nic dodać nic ująć, co i tak nie zmienia faktu, że Phelps jest dla mnie kolejnym syjonistycznym dezinformatorem Razz. Z Alexem Jonesem nadal mam przeczucie, że coś jest nie tak ... że też może być wilczkiem w owczej spasionej skórce, niemniej narazie mówi sporo prawdy i ciężko się bezpośrednio przyczepić do jakiś mega manipulacji.

Może zbiera kapitał zaufania Very Happy coby go w odpowiednim momencie spieniężyć na korzyść zleceniodawców.

TRUST NO ONE Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:09, 13 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To pewnie jest tak: Dla ludzie niewtajemniczonych mają kłamstwa w telewizji i te ogólnie przyjęte a dla takich co szukają mają prawdę którą zrobili sami i co niby zrobią a tak naprawdę to zrobią coś całkiem innego niż się spodziewamy Very Happy Smile Dali nam kłamstwo i "prawdę" i nam to wystarcza i nikt nie szuka prawdziwej prawdy niestety Sad a ona jest w bardzo widocznym miejscu a nie w zakamarkach tam gdzie szukacie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:27, 13 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze to idiotyczne ale przypomina mi sie film matrix.Dlaczego?"proroctwo to bujda,to sposob kierowania wami"99% ludzi akceptuje rzeczywistość póki ma wybór reszta czyli 1% niekontrolowana stanowi mniejszosc ale niekontrolowana stanowi zagrożenie...
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:50, 14 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zalewie informacji naprawdę trudno o obiektywną prawdę, czym w ogóle jest prawda? - pytał Piłat Jezusa.

Trudno też dociec co jest a co nie jest "prawdą prawdziwą" obiektywną.

Jednym z wyznaczników kto mówi prawdę a kto nie może być kwestia czy jeszcze żyje.

Dlaczego np. zginął John E. Mack, Serge Monast, Karla Turner, Phil Schneider a ktoś inny jak np. Alex (wiadomo który) ma się całkiem świetnie.
Trąbi przez tą swoją trąbkę - lepperówkę i jakoś nic mu się nie dzieje. Dlaczego trąbi o pierdołach a o podziemnych instalacjach (jak nieżyjący już Phil Schneider) ani mru mru.
Widocznie największa sprawa nadal ma być w ukryciu i w odpowiednim momencie zostać uruchomiona czyli fałszywa inwazja obcych i nowy fałszywy mesjasz niewykluczone że w postaci obcych.

Dlatego pewnie w biblii (nie jestem mesjanistą ani temu podobne) napisane jest:
"jeśli powiedzą Wam oto Jezus jest tam, nie idźcie tam"
"pojawi się wielu fałszywych proroków"

Skoro zmiany nadchodzą a niektórzy o tym wiedzą i wiedzą, że nic nie wskórają mogąc się tylko przyglądać to siłą rzeczy chcą coś ugrać dla siebie. Pewne rzeczy się ujawnia choćby po to żeby dać złudzenie wyboru i potem powiedzieć: "no przecież niezależne media o tym pisały".

Reasumując warto czytać, słuchać, oglądać, pisać, myśleć i obserwować oraz wyciągać mniej lub bardziej trafne wnioski.

Manipulacja i dezinformacja z pewnością również i w tej tematyce będą mieć miejsce.

"Porządek z chaosu" czyli najpierw namieszać, potem dać swoją alternatywę i naprawiać w/g własnych oczekiwań i niech myślą, że przegraliśmy a tym czasem osiągamy dokładnie to co zamierzaliśmy.
Genialne w swojej prostocie.

Podstawowa zasada:
"Trust No One" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 14 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug: no to przecierz to jest totalnie oczywiste... w czesci 1 mówili ze "nie wiadomo czy [Jezus] w ogóle istniał" no to jest to nie przeciwko RELIGI! a przeciwko JEZUSOWI! a tak na prawde RELIGIA nie ma w sobie nic złego... RELIGIA pomaga ludziom ale ludzie sie uparli w dzisiejszych czasach ze były wojny krzyzowe i pod nazwą "Religia" zginęło bardzo wiele osób... no prawda ale to nie wina religi tylko złych ludzi! to nie wina nauk ktore są w religi tylko wina ludzi podłych i upadłych... w czesci 2 rownież było powiedziane ze Bóg nie istnieje eh!!! Zeitergeist jest przeciwko Bogu i Jezusowi -> mówi niby o religi ale chce wszystkich przekonac ze Bóg i Jezus nie istnieją... ciekawe czemu!? Jezus nic złego nie robił a wrecz przeciwnie! a wiara w Boga nie powoduje zadnego zła! wrecz przeciwnie! daje nadzieje i w ogole same plusy! Kto na prawde rozumie wiare jest silniejszy... kto odrzuca wiare idzie swoją drogą ale kto pluje i nienawidzi Boga i sądzy jad w kierunku innych ludzi to juz jest cos nie tak... takim jadem sa obie czesci tego filmu... w 1 czesci podaja ze era wodnika zaczyna sie w 2050 haha -> dezinformacja! oni to robia specjalnie! w 2 czesci bardzo ladny poczatek i koniec... I bardzo nie podobalo mi sie jak pokazali tam kogos modlącego sie i taki stary ładny obrazek Jezusa... widac ze chca manipulowac ludzi (bo co jest zlego w modleniu sie do Jezusa? nic) Sad przykre ale prawdziwe... trzeba te dwa filmy spalic na stosie...

Co im tak Bóg przeszkadza? Niech ludzie chodzą do koscioła czy też nie... ale problem nie jest w tych berecikach ktore klepią litanie tylko w ludziach pełnych nienawisci ; p



przydałyby sie napisy do tego 1rwszego wideo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
b4l




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech podniesie reke ten, kto nie wkrecil sie w jedynke zeiteista...?

Jak dla mnie to nawet lepiej ze powstaly te filmy, kolejny dowod na to ze koncza im sie pomysly, a im wiecej kart przeciwnika poznamy, tym wieksze pole manewru dla nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hombre




Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 33
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam tak te komentarze i spostrzegłem, że niektórzy na tym forum, wcale nie chcą poszukiwać prawdy, wolą sobie coś wmówić, a następnie „objąć to aureolą”, że tak jest i koniec…
Krytyka jest jak najbardziej wskazana dla każdego filmu, ponieważ pozwala ona umocnić jego autora do dalszych starań w tym kierunku, lecz jest różnica między, krytyką sensowną, a krytyką bynajmniej bezsensowną. G/goldbug piszesz cytuje „…To wszystko pachnie tworzeniem gruntu pod nową kontrolowaną rewolucję. Upgradowany techno-kolektywizm oraz wątki o religii po to aby stworzyć filozoficzną bazę pod lucyferiańską relgię światową.”
To teraz zadaję Ci pytanie : Oglądnąłeś w ogóle film Zeitgeist i Zeitgeist Addendum?
Brak wiary w religie(we wszystkie), nie oznacza tworzenia nowej religii, czy to jakiejś filozoficznej, czy jakiejkolwiek innej. Autor/autorzy tego filmu nie widzą potrzeby istnienia religii i przedstawiają je jako symbol manipulacji, więc po co piszesz takie bzdury, owszem zostały w tym filmie użyte słowa : „…nie wiem czym jest Bóg, ale wiem czym nie jest…”, lecz przecież, brak wiary w Boga, nie oznacza od razu wiary w Lucyfera! Eh… no, ale jeśli tak uważasz, to proponuje może zamianę pisania na tym forum przez przejście na jakieś forum teistyczne… Czytając komentarze typu Zeitgeist jest narzędziem NWO, nie mogę wręcz użyć innego słowa jak paranoja. Ludzie proszę was, nie doszukujcie się wszędzie Nowego Porządku Świata, najlepiej to nie długo filmy typu Killer uznacie za wprowadzanie NWO albo jeszcze nie długo przeczytam, że Anarchizm jest tworem NWO, bo ma na celu dokonanie rewolucji, polegającej na zniesieniu państw. Ten trójkąt złożony z rąk przez które przenika słońce, równie dobrze może być, odebrany jako przeciwstawienie się Iluminatom, skojarzę może być wiele.
Wyspa napisałeś, cytuje : „RELIGIA pomaga ludziom ale ludzie sie uparli w dzisiejszych czasach ze były wojny krzyzowe i pod nazwą "Religia" zginęło bardzo wiele osób... no prawda ale to nie wina religi tylko złych ludzi! to nie wina nauk ktore są w religi tylko wina ludzi podłych i upadłych...” , osobiście ja, nie miałbym nic przeciwko religiom, jeśli ktoś chce sobie w coś wierzyć, niech to robi, lecz gdy religia stara się wniknąć w moje życie prywatne, to tu zaczyna się wielki problem. Fakty są takie, że właśnie to robi, poczynając już od narodzin człowieka (chrzest, bierzmowanie itp.), przepraszam bardzo, w tym wieku człowiek ma prawo być tych rzeczy tak naprawdę nie świadom. Następnie wprowadzenie religii(chrześcijańskiej) do szkół gdzie dziecko, które nie wieży w religie czuje się zapewne jak „wyrzutek”….etc. Spróbuj zagłębić się przykładowo w islam(religia), gdzie pisma nakazują wierzącym zabijać niewiernych w imię Allaha, więc nie dziw się czemu przez religie giną ludzie. W filmie Zeitgeist przedstawione są informacje tudzież jak kto woli, fakty, o religii chrześcijańskiej, ponieważ jest ona religią, która liczy sobie najwięcej wyznawców, a film ten miał trafić do jak największej liczby odbiorców. Wszystko fajnie Wyspa, ale wydawało mi się, że Jezus „reprezentuje” religię chrześcijańską, więc nie wiem o co Ci chodzi…Teraz też napiszę ważną rzecz, której widzę Wyspa, że nie zrozumiałeś, a mianowicie film ten, neguje prawdziwość oraz potrzebę istnienia WSZYSTKICH RELIGII. Wyspa albo po prostu nie zrozumiałeś tego filmu, albo nie chciałeś tego zrobić, tudzież po prostu go nie oglądałeś!
No ale, najlepsze jest to Twoje zdanie : „przykre ale prawdziwe... trzeba te dwa filmy spalic na stosie...” ;D, kurde dawno się tak nie ubawiłem, Twoje stwierdzenie trudno jest nazwać tylko mianem wybitnej ignorancji(może infantylizmem, sam nie wiem Wink ).. Jeszcze jedno Wyspa, w tej chwili to ty „siejesz” dezinformację, w tym filmie zostały użyte słowa (sory, że się powtarzam) : „…nie wiem czym jest Bóg, ale wiem czym nie jest…”, więc nie pisz bzdur, bo są one bynajmniej irytujące. Reasumując, nie jestem jakimś wielkim obrońcom filmu Zeitgeist, lecz jestem przekonany, że światu potrzebne są zmiany i to wielkie. Zapewne wiele osób nie podziela/li, moich poglądów, ponieważ są one związane z ideami anarchizmu, lecz po prostu, zauważyłem w tym filmie ciekawe rozwiązanie „zmiany świata”. Moim zdaniem, na świecie nie panowało by tyle nienawiści, wyzysku, nieczułości, ogólnego braku empatii, gdyby nie fakt istnienia pieniądza w danym systemie i nie piszcie, ze w filmie Zeitgeist został przedstawiony komunizm, czy tam nowy komunizm, bo komunizm to zupełnie inna rzecz. Ludzie pomyślcie, zastanówcie się trochę dłużej, co jest przyczyną „takiego świata”, w którym obecnie egzystujemy…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z hombre, trudno się dziwić ludziom że tak negatywnie oceniają teorie spiskowe jak widzę jak np Wy zaczynacie doszukiwać się spisku we wszystkim co was otacza, w każdym elemencie.
To podchodzi pod totalną paranoje, stajecie się mało wiarygodni.

Jak mamy wierzyć w cokolwiek co tu piszecie jak jednego razu coś popieracie a następnie widzicie w tym narzędzie zła, sami działacie na swoją niekorzyść, sami się wyniszczacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:50, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne nie oglądałem filmów Zeitgeist. Nie bądź nie poważny. Mam wrażenie, że ty sam nie oglądałeś żadnego z tych, który tu zamieściłem bo jedynie co byłeś w stanie skomentować to obrazek. Dodatkowo nie słuchałeś wywiadu i przekazu samego Petera Josepha i jego prawdziwych wizji i poglądów. Pierwszym krokiem pod lucyferiańską religię, która z czasem zamierza wprowadzić NWO jest uczynienie człowieka Bogiem. Marks jak wiadomo, sam mimo, że głosił iż "religia jest opium dla mas" był praktykujacym satanistą. Wiele jego uwielbień dla "Niosącego Światło" można też znaleźć w jego poezji. Także farbowany ateizm wcale nie wyklucza, w późniejszym etapie sprowadzenia na widok publiczny czystej doktryny lucyferiańskiej zgodnie z planem Alberta Pike:

Cytat:
The Third World War must be fomented by taking advantage of the differences caused by the "agentur" of the "Illuminati" between the political Zionists and the leaders of Islamic World. The war must be conducted in such a way that Islam (the Moslem Arabic World) and political Zionism (the State of Israel) mutually destroy each other. Meanwhile the other nations, once more divided on this issue will be constrained to fight to the point of complete physical, moral, spiritual and economical exhaustion…We shall unleash the Nihilists and the atheists, and we shall provoke a formidable social cataclysm which in all its horror will show clearly to the nations the effect of absolute atheism, origin of savagery and of the most bloody turmoil. Then everywhere, the citizens, obliged to defend themselves against the world minority of revolutionaries, will exterminate those destroyers of civilization, and the multitude, disillusioned with Christianity, whose deistic spirits will from that moment be without compass or direction, anxious for an ideal, but without knowing where to render its adoration, will receive the true light through the universal manifestation of the pure doctrine of Lucifer, brought finally out in the public view. This manifestation will result from the general reactionary movement which will follow the destruction of Christianity and atheism, both conquered and exterminated at the same time."


W wątku Zeitgeist są dokładne rozważania, kim jest osoba wygłaszająca przemowę i jakie ma powiązania z Towarzystwem Teozoficznym i jakie samo Towarzystwo ma konotacje z agendą UN i lucyferianizmem. Nie chcę się rozpisywać ponownie na ten temat podobnie nad tym całym projektem Venus, który brzmi jak upgradeowany komunizm, ubrany w futurystyczne wizje i jak widać tak samo wiele osób nabiera się na tą utopijne kolektywistyczne bajki tak jak wcześniej na komunistyczny raj mlekiem i miodem płynący. W każdym razie używanie takich postaci i filozofii jak kluczowych elementów filmu w czymś co ma być przeciwko NWO jest zupełnym nieporozumienem, albo celową manipulacją.

Peter Joseph w jednym wywiadzie, zapytany że przecież jego wywody to nic innego jak czysta filozofia satanistyczna, która stawia człowieka i ogólnie ludzkie EGO zamiast Boga nawet nie próbował polemizować, że tak jest.

Rewolucja bolszewicka też była przeprowadzona pod kontrolą New World Order finansowana przez Wallstreet i międzynarodową finansjerę. Podobnie teraz wiadomo, że będzie rewolucja i ludzie wybudzą się z matrixa. Pytanie tylko w jakim DUCHU będzie to wybudzenie i jak zostanie ukierunkowane.

Tych twoich bajek o tym jak to byłoby pięknie gdyby nie było pieniądza i religii już nawet nie chcę komentować. Namiastka tego była w ZSRR i obecnie jest w Korei Północnej.

To raczej przekonanie, że sam ruch ANTYNWO nie jest manipulowany i dezinformowany przez NWO jest przykładem naiwniactwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mało kto w Zeitgeist doszukuje się sposobu na życie, film ma jedynie uświadomić czym jest manipulacja i że nie powinno się łączyć religii z wiarą w siłę wyższą oraz jaką potęgą na świecie są korporacje, mamy być ostrożni a nie z tym faktycznie walczyć.

Peter Joseph przedstawia jedynie własne opinie a Ty łykasz to jak niemowlę mleko matki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:09, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Peter Joseph jest twórcą tego filmu więc jego własne opinie reprezentują te prezentowane w filmie. Najwidoczniej nie wiedziałeś nawet kim jest Peter Joseph Very Happy. A to, że sam film prezentuje jak działa manipulacja nie znaczy, że poprzez mieszanie kłamstw z prawdą wzmocnioną efektem "przebudzenia" sam nie stosuje takiej manipulacji. To nie ja tutaj bronię Zeitgeista i łykam jego propagandę ale raczej wy. Coś ci się pomyliło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damian.87 napisał:
Mało kto w Zeitgeist doszukuje się sposobu na życie, film ma jedynie uświadomić czym jest manipulacja i że nie powinno się łączyć religii z wiarą w siłę wyższą oraz jaką potęgą na świecie są korporacje, mamy być ostrożni a nie z tym faktycznie walczyć.

Peter Joseph przedstawia jedynie własne opinie a Ty łykasz to jak niemowlę mleko matki.



Znam takich którzy odrzucili wiare w Boga po obejrzeniu Zeitgeista . Do jednego gościa nawet nie wiem jak przemówić taki jest oporny na krytykę.

On uważa że ma swoje zdanie, a prawda jest taka że jego poglądy dal mu w film :-&
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i kto wie czy właśnie nie taki był cel Zeitgeista. Użyć potężnego efektu wybudzenia z przekazem niektórych treści, które dla teozofów byłyby wygodne przy wdrażaniu ostatecznego planu związanego ze światową rewolucją na bazie, której wyłoniony zostanie już nie tylko jeden system polityczny, finansowy ale też religijny - ONE WORLD RELIGION.

ORDO AB CHAO - Porządek z Chaosu

Może być już nadinterpretacja, ale zauważcie, że dwie najbardziej kontrowersyjne części czyli religijna i związana z proponowanymi rozwiązaniami - Project Venus, pojawiają się jako pierwsza i ostatnia całej serii Zeitgeist. Taki prolog i epilog, czyli z reguły najbardziej kluczowe wątki okraszone dużą dozą prawdziwych informacji o działaniu systemu monetarnego, politycznego i 911.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że mieszanie tej produkcji z błotem to już przesadzanie ponieważ niedługo wszystko będzie dla was NWO i już nie będzie w co wierzyć, teoretycznie każdą pozycje możemy tutaj podpiąć pod ten spisek i wpadamy tutaj w pułapkę dezinformacji, która siana jest dziś wszędzie.
Pomyślcie jaką wagę ma umieszczanie wszędzie symboliki masońskiej tj. piramida z okiem, poza tym, że są to symbole okultystyczne służą one także pewnej propagandzie.
Oni się po prostu z nas śmieją, gdy my odnajdujemy tę symbolikę to tu to tam, jest to problem mniej istotny na który kierujemy swoją uwagę. Celem tej symboliki jest po części ośmieszenie poważniejszych zagadnień przeciwko elicie i tak zajmujemy się konwersacjami na mniej istotne tematy, które mogą budzić wątpliwości zamiast uczyć się niezależnego myślenia.
Przedstawię mam wagę produkcji Zeitgeist w innym świetle, nie jest ważne jakimi intencjami kierowali się twórcy Zeitgeista, jeżeli są to zwolennicy NWO to spaprali robotę, bo przekazali za dużo, jeżeli ich intencje są szczere to odwalili kawał dobrej roboty, ponieważ produkcja skłania do samodzielnego myślenia.
Szczególnie 2ga część Zeitgeist Addendum jest ogromnym ciosem przeciwko obecnemu systemowi, w sumie po obejrzeniu jej zastanawiałem się jakie kroki poczyni władza, aby zapobiec rozpowszechnianiu tego filmu. Otóż nie poczyni, żadnych ponieważ jaka kolwiek presja na twórców umocniła by tylko tę pozycję. Elity nie są nieomylne, to, że wyprzedzają obywateli o 2 kroki nie musi być reguła, jest tak tylko dlatego, że prowadzą one od lat system ogłupiania społeczeństwa ale i po naszej stronie jest wielu spryciarzy.
Jeżeli twórcy Zeitgeist Addendum są zwolennikami NWO to w swojej produkcji popełnili krytyczną pomyłkę, pokazali ludziom jak myśleć niezależnie, a jest to coś czego władza boi się najbladziej.
Była to odwieczna puszka pandory, która przymykana była religią i systemem edukacji, ponieważ gdy raz zaczniemy myśleć niezależnie otwierają się drzwi który już nie chcemy zamykać.
Odrzucamy wszelkie autorytety, a przede wszystkim te u szczytu i zaczynamy podążać własną ścieżką i to właśnie przedstawia nam ta produkcja.
Gdy raz zaczniemy tak myśleć nie chcemy się już cofać, a Z.A. to suche fakty, ta produkcja nie jest robiona pod katem emocjonalnym ale praktycznym i bije pod tym względem inne produkcje tego typu na głowę ponieważ nie omawia problemu ale z nim walczy poprzez jawne motywowanie obywateli do działania.
Peter Joseph, czy Alex Jones nie powinni być dla was żadnymi autorytetami, oni pokazali wam ścieżki z których można skorzystać ale to wy jesteście niezależnie myślącymi detektywami.
Jak na początku filmu powiedziane jest, że musi nastąpić radykalna zmiana myślenia, ludzie muszą się nauczyć myśleć niezależnie tylko wtedy przestaną być owcami.

goldbug napisał:
Nie mam żadnych wątpliwości. Zeitgeist jest narzędziem New World Order

Nigdy nie zakładam tak oczywistych zamierzeń, ponieważ jedynego co możesz być pewien to własnego istnienia, reszta to gra w prawdopodobieństwo, a może to ty chcesz tutaj siać dezinformacje? jak napisałem wyżej niczego nie możemy być pewni.
Prawda jest taka, że jak długo badasz zagadnienie i często rewidujesz swoje poglądy to wiesz którędy należny podążać, nie bądźcie owcami nie podążajcie za autorytetami szukajcie własnej drogi, myślcie niezależnie oni (władza, kościół, elity) się boją tego, że tak zrobicie.

W związku tytułem tematu ruch new age, niema z tym nic wspólnego, mylisz pojęcia new age jest ruchem niezależnego myślna w którym każdy może wierzyć w to co mu się podoba.
Globalna wiarą ma być chrześcijaństwo, choć już nią jest i to ono nadało ruchowi NA status sekty.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wysłannik




Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 297
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym odnieść się króciutko do poniższego cytatu, bo wydaje mi się, że jest on wnioskiem całej wypowiedzi sonica3 broniącej filmu Zeitgeist.
sonic3 napisał:
Jeżeli twórcy Zeitgeist Addendum są zwolennikami NWO to w swojej produkcji popełnili krytyczną pomyłkę, pokazali ludziom jak myśleć niezależnie, a jest to coś czego władza boi się najbladziej.

Racja prowokują twórcy tego filmu do samodzielnego myślenia.
Ale dlaczego?
Bo kłamstwa zaczynają wychodzić na jaw. Zmiany są nieuchronne.
Świadomość ludzka staje się coraz bardziej wyostrzona.

Dlatego tez oprócz ujawnienia prawdy następuje tu celowa manipulacja (zręcznie w sposób psychologiczny wpleciona) i wpływa ona na rzekome niezależne, wyzwolone myślenie poprzez nadanie mu kierunku ateistycznego. ( I część-obalenie religii (a właściwie Boga i Chrystusa) ( jak zauważył Wyspa i Goldbug) i ostatnia część - wprowadzenie materializmu współczesnego - (projekt Venus, a zarazem wprowadzenie również w tej części także ateizmu, bo nie ma tam miejsca dla Stworzyciela) ).

Swoją drogą wcale się nie dziwię, że taka popularność osiągnęły te idee szczególnie w kręgach ateistycznych, bo specjalnie z myślą o tej grupie były one tworzone i dodatkowo tego typu filmy mają ukierunkowywać niezdecydowanych na ten płytki i powierzchowny światopogląd. Trochę ostro, ale mamy wolność słowa (rzekomo). Ateizm też ma wady. Czy tez może same zalety?
_________________
Miłość niszczy strach i rozwija intelekt. A strach niszczy miłość i inteligencje. Więc co wybierzesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 16 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
Podrecznikowy przyklad dezinformacji:

[...]

Co chce zaznaczyc: oni sa zawsze dwa kroki przed nami, sa bardziej przebiegli niz nam sie wydaje. To znaczy ja ich przejrzalem, inn tez, ale uzywam "my" zeby nie bylo ze jestem nieskromny Laughing

z całym szacunkiem rivera: gówno przejrzałeś, tak ci się tylko wydaje.
oczywiście, że dezinformacja istnieje i ma przytłaczającą większość w mediach, także tych związanych z tzw. anty-nwo.
jednak, pomimo istnienia dezinformacji nie można zakładać, że nie istnieją osoby które rzetelnie informują o tym co wiedzą - bezinteresownie, z własnej woli, gdyż wierzą że tak należy robić. sam zrobiłeś właśnie film - zgodnie z twoją teorią ktoś ci zapewne kazał go zrobić, abyś mógł przyczynić się do dezinformowania....

albo może jaśniej, w punktach:

1. czy nie ma na tym świecie ludzi którzy nie są na posługach nwo?
pytanie jest raczej retoryczne - (prawie) każdy wskaże choćby siebie Smile

2. czy ci którzy nie pracują dla nwo nie potrafią zrobić filmu typu zeitgeist?
czy film zeitgeist był wysokobudżetowy? nie.
czy można go zrobić w garażu na jednym pc'ie lub mac'u, z użyciem jednej kamery 3ccd za 400USD i softu za kolejne kilka setek? oczywiście że można - osobiście znam ludzi którzy zmontowaliby taki film w ciągu kilku miesięcy.

3. czy tylko twórca zeitgeista przewidział że ekonomia usa będzie w największym kryzysie od ośmiu dekad?
oczywiście że nie - proponuję poczytać forum, wielu z nas to przewidziało.

4. czy niemożliwe jest by istnieli na ziemii tzw. futuryści, czyli ludzie którzy zajmują się przewidywaniem tego jak będzie wyglądać przyszłość?
oczywiście, że możliwe - takich ludzi jest cała masa a jacque fresco jest jednym z nich. to nie znaczy, że pracuje dla nwo - nie macie na to ani jednego dowodu, obrażacie tylko poczciwego człowieka swoimi schizofrenicznymi insynuacjami.

5. po cholerę mieliby się zająknąć w zeitgeiscie o jezuitach, żydach czy masonach?
skoro przez cały film starają się udowodnić tezę, że za obecny stan rzeczy nie odpowiada żadna grupa, lecz system... system mometarny, w którym pieniądz jest władzą - kto kontroluje pieniądz ten ma władzę. twierdząc, w tym samym filmie, że to wszystko wina jezuitów zaprzeczyliby sami sobie.
to nie jest wina jezuitów, rivera, więc jeśli twierdzisz, że "ich przejrzałeś" to jesteś w błędzie. nikt tego nie przejrzał bo nikt tego nie kontroluje; ani jezuici, ani iluminaci, ani kosmici, ani republikanie, ani nawet bankierzy. system w którym żyjemy jest tak popaprany że zasadniczo kręci się sam, a różne grupy wpływów mogą co najwyżej rywalizować w nim o władzę. z tym właśnie mamy do czynienia.
nie ma grupy wpływu która byłaby ponad tym systemem, od jego zarania aż po dzień dzisiejszy.
ktoś kto ma władzę dziś prawdopodobnie nie będzie mieć jej jutro. więc wszystko co robi dziś zmierza ku utrzymaniu istniejącego stanu rzeczy... ale jutro już go nie będzie na tym świecie, więc generalnie marnuje swoje życie, traci czas którym powinien się cieszyć póki jeszcze żyje. to błędne koło w którym wszyscy jesteśmy uwięzieni: zarówno ci na dole, jak i ci na górze. a kratami w tym więzieniu jest nasze własne podejście do życia... takie jest przesłanie tego kultowego filmu i zdumiewa mnie agresja którą to przesłanie wywołuje w ludziach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:24, 16 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - nikt tu nie pała agresja do tego filmu, a juz na pewno nie ja. Hipotetycznie, gdybym byl we wladaniu takiego serwisu jak YT to nawet bym nie pomyslal o tym by go cenzurowac.

Tu chodzi o fakt, ze film ten stal sie komercyjny, i ze nie napotyka na jakakalwiek forme opresji wiec nie jest niewygodny dla elit. Po drugie nikt na tym forum nie zdolal powiedziec od a do z jak mozna osiagnac ta utopie Projektu Wenus. Nie neguje tego filmu w calosci ale zastanawiam sie nad bezkrytycznoscia jesli chodzi o jego przyjecie.

A dlaczego uwazam ze niemozliwe jest wprowadzenie utopii VP w zycie pisalem w watku o tym projekcie
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


new age infiltruje ruch antynwo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile