W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czy Ziemia jest centrum Kosmosu?  
Podobne tematy
Początek rewolucji w kosmologii2bez ocen
Ostatni przeciwnik Kopernika2bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
65 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 97462
Strona:  «   1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 67, 68, 69   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AzzziRel




Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 288
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładasz orion, że jakaś siła oddziaływania sprawia, iż Słońce krąży wokół Ziemi a reszta planet wokół Słońca. A czy uważasz, że zasady dynamiki Newtona są słuszne, czy może nie? Konkretnie chodzi mi o II:
"Jeśli siły działające na ciało nie równoważą się (czyli siła wypadkowa Fw jest różna od zera), to ciało porusza się z przyspieszeniem wprost proporcjonalnym do siły wypadkowej, a odwrotnie proporcjonalnym do masy ciała." (czyli ma=F)
i o III:
"Oddziaływania ciał są zawsze wzajemne. Siły wzajemnego oddziaływania dwóch ciał mają takie same wartości, taki sam kierunek, przeciwne zwroty i różne punkty przyłożenia (każda działa na inne ciało)."
Jeśli tak, to niezależnie jaka siła utrzymywałaby taki układ w całości, stosunek masy Słońca do masy Ziemi musi wynosić:
3*10^6 czyli 3 miliony. Ziemia powinna być cięższa od Słońca 3 miliony razy. Masa Ziemi wynosi 5,97*10^24 kg, czyli masa Słońca powinna wynosić 1,99*10^18 kg. Objętość Słońca wynosi: 1,41*10^27 km^3 a więc gęstość wynosić musi 1,41*10^-9 kg/m^3 czyli 1,41 nano kg/m^3. Nie no, orion, teraz to już nic nie pozostało jak wyliczyć z tego temperaturę jaka panuje na Słońcu, gęstość wodoru przy ciśnieniu 1atm (1013,25hPa=101325Pa) i w temperaturze 0 st. C (273,15K) wynosi 0,08989kg/m^3. To tak, żeby było Ci łatwiej. Możesz też z innej strony, np. z twierdzenia o wirale albo z prawa Stefana-Boltzmana, , no dalej orion, pokaż na co cię stać, aj-ja-ja-jaj Laughing
A dalej idąc torem zasad dynamiki. Aby reszta planet mogła krążyć wokół Słońca ich masy muszą być znacznie mniejsze od jego masy. Aby odległości planet od Słońca były takie jak się obserwuje to tak (to też wszystko z II i III zasady dynamiki Newtona): masa Merkurego musi być mniejsza od masy Słońca 1,7*10^7 razy i wynosić 3,32*10^11kg, masa Wenus.... i tam to już sam sobie policz. A teraz stwierdzenie: ta siła co sprawia, że Słońce krąży wokół Ziemi to musi być inna siła niż ta, która sprawia, że planety krążą wokół Słońca, bo gdyby była ta sama, to zaraz tylko jak jakaś planeta i Słońce ustawiłby się po przeciwnych stronach Ziemi to Ziemia by taką planetę przechwyciła. No, coraz "lepiej". No i na zakończenie: z doświadczenia ziemskiego wiemy, że taki gaz jak hel ma średnią prędkość kinetyczną większą niż prędkość ucieczki i dlatego systematycznie hel z Ziemi ucieka (na szczęście jest rozpad alfa, który uzupełnia braki). Przy masie Słońca znacznie mniejszej od ziemskiej i przy takiej objętości, to hel i wodór musiałaby trzymać w kupie jakaś jeszcze jedna (pewnie czarodziejska) siła.

Oczywiście jak zwykle zignorujesz to co napisałem gdyż cała nauka to wymysł lucyferian, masonów itp. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaki mam pomysł skoro ludzie kłamią można by zapytać potomstwa Łajki co o tym sądzą (o ile takie istniej Laughing) w końcu ich mamusia była w kosmosie Very Happy.Swoją drogą łajka mnie fascynuje proponuje założyć temat "Czy Łajka mogła przeżyć w kosmosie"w którym będziemy udowadniać że Łajka nie tylko tam przeżyła ale i się tam rozmnożyła i psy biegają po marsie !

p.s. Wiem że ten post był kretyński ale ...wybaczcie cały ten temat i wypociny Oriona zasługują na takie posty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:15, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy agenci dezinformacji.

Nie brakuje wam czasu na wypisywanie bzdur! Laughing

AzzziRel - jezeli jesteś taki zdolny naukowiec, nie ma sprawy! Napisz pracę naukową - udowodnij ruch Ziemi i otrzymasz nagrodę Nobla.

Albo... poczytaj sobie ten dokument i wskaż gdzie się facet myli. Tam w rozdziale 12 strona 130. Jest tam także o cząsteczkach Plancka.

http://www.geocentricity.com/shop/books/a_geocentricity_primer.pdf

Zyczę przyjemnej lektury i... nadal czekam na dowody, że Ziemia się kręci! Very Happy

_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AzzziRel




Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 288
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:27, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orion napisał:
Albo... poczytaj sobie ten dokument i wskaż gdzie się facet myli. Tam w rozdziale 12 strona 130. Jest tam także o cząsteczkach Plancka.

Nie no, dzięki chłopie, będę miał co czytać do poduszki. Ale żeby dokument? A co on dokumentuje? No doba mniejsza o to. Każesz mi czytać o cząstkach Plancka? A co spodobał ci się ten fragment? To zabawne, ale dla ciebie ten fragment powinien być powodem uznania autora tego artykułu za masona co najmniej. Dlaczego? No cóż, bez mechaniki kwantowej i relatywistyki einsteinowskiej (STW, OTW) to rozważana te są nic niewarte, a ty przecież kilka postów wcześniej obaliłeś teorie Einsteina Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:27, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orion, proponuję Tobie:

wskaż gdzie AzzziRel się myli!
Nie odwracaj kota ogonem, dostałeś zadanie to je sprawdź!
A jak sprawdziłeś tamtego gościa ze strony sto trzydzieści? Zaufałeś mu? Naukowcowi?! w ogóle nie sprawdzałeś jego obliczeń!? hahahaha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:13, 26 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda na to, że udało się nam dotrzeć do sedna sprawy.

Geocentryzm jest faktem!

Na ruch Ziemi nie posiadamy ani jednego dowodu naukowego, ani dowodu empirycznego.

Dyskutując na kilku grupach dyskusujnych i tocząc zwycięską walkę z kontra propagandzistami Elity nie znalazłem ani nikt mnie nie przedstawił ani jednego dowodu na Heliocentryzm.

Proponowałbym zmienić nazwę. Helliocentryzm. Hell oznacza - piekło! Laughing

Przekonaliście mnie panowie, że przez ponad 400 lat haniebnie nas oszukiwano oraz oszukuje sie nas nadal. Co jest ciekawe, to fakt, że naukowcy nie posunęli się tak daleko, aby przedstawiać FAŁSZYWE dowody na Helliocentryzm, ale w wielu miejscach najwybitniejsi ludzie nauki nie zaprzeczają, że dowodów na Heliocentryzm brak.

Kto więc rozprowadza owe kłamstwa?

NASA, rządy wszystkich państw, media, system szkolnictwa będący także pod ścisłą kontrolą rządzącej zakulisowej Elity, której celem jest Nowy Porządek Świata z nową religią światową - lucyferianizmem.

Heliocentryzm jest jedną z ich największych tajemnych broni Elity globalistów, która została na oczach wszystkich czytelników właśnie ujawniona.

Temat Heliocentryzmu jest niezbitym dowodem na wielką światową konspirację, ponieważ ukazuje nam zasięg oraz premedytację, z jaką poszczegolne ogniwa posłuszne Elicie realizują Elity plany.

Plany te są wielowarstwowe a historia Geocentryzmu i Heliocentryzmu ukazuje nam, do jakiego stopnia jesteśmy przez ten ohydny, morderczy i okrutny system manipulowani i oszukiwani.

Co najciekawswze, Biblia także przewidziała taki bieg wydarzeń:



Cytat:
I Koryntian 20 Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?
21 Skoro bowiem świat przez mądrość nie poznał Boga w mądrości Bożej, spodobało się Bogu przez głupstwo głoszenia słowa zbawić wierzących.
22 Tak więc, gdy Żydzi żądają znaków, a Grecy szukają mądrości, 23 my głosimy Chrystusa ukrzyżowanego, który jest zgorszeniem dla Żydów, a głupstwem dla pogan, 24 dla tych zaś, którzy są powołani, tak spośród Żydów, jak i spośród Greków, Chrystusem, mocą Bożą i mądrością Bożą. 25 To bowiem, co jest głupstwem u Boga, przewyższa mądrością ludzi, a co jest słabe u Boga, przewyższa mocą ludzi.
26 Przeto przypatrzcie się, bracia, powołaniu waszemu! Niewielu tam mędrców według oceny ludzkiej, niewielu możnych, niewielu szlachetnie urodzonych. 27 Bóg wybrał właśnie to, co głupie w oczach świata, aby zawstydzić mędrców, wybrał to, co niemocne, aby mocnych poniżyć; 28 i to, co nie jest szlachetnie urodzone według świata i wzgardzone, i to, co nie jest, wyróżnił Bóg, by to co jest, unicestwić, 29 tak by się żadne stworzenie nie chełpiło wobec Boga.


Warto sobie te wersety wielokrotnie przeczytać, ponieważ obserwujemy jaskrawe wypełnienie tego niemal 2000 lat starego proroctwa.

Świat nauki uległ presji Elity i jest to widoczne jak na dłoni.
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:11, 26 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HA HA HA

Applause

patrzcie jak ucieka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 26 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznaję racje Kacper i Orion zaczyna się jak kaznodzieja zapluwać :/
Geo to fakt... raczej nie
Hell piekło... czemu akurat angielski w to mieszasz?
Śmieszny się robisz tak jak na początku brzmiało to interesująco teraz upewniłem się że poza czystą kpiną niema tu nic ciekawego.
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:20, 27 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orion napisał:
Helliocentryzm. Hell oznacza - piekło! Laughing


Starożytni Grecy mówili po angielsku?

Człowiek uczy się coraz to nowszych rzeczy każdego dnia, no patrz pan Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 16 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem ten wątek z zaciekawieniem....ale tylko do pewnego momentu. Ignorancja oraz hipokryzja Oriona nie znają granic.

Jakim trzeba być ignorantem, żeby patrząc w nocne niebo móc bez cienia wątpliwości powiedzieć "jesteśmy sami w kosmosie". Poziom ignorancji podnosi się do potęgi przy stwierdzeniu, że Ziemia jest centrum wszechświata (czy nawet układu słonecznego).

@ Orion: cały czas domagasz się, żeby ktoś Ci przedstawił dowód na to, że Ziemia się kręci. Tylko, że to ty wprowadzasz jakąś bzdurną rewolucję więc pokaż nam, że Ziemia się nie kręci.

Muszę nadmienić, że uważam temat ruchu obrotowego Ziemi (bądź jego braku) za ciekawy i nie zaszkodzi podyskutować, zwłaszcza, że staram się mieć otwarty umysł więc siłą rzeczy nie mogę wykluczyć różnych możliwości. Jednak teoria geocentrycznego modelu wszechświata (czy nawet układu sol) zakrawa na śmieszność (logika po prostu mówi nie). Myślę, że Orion bardzo dobrze czułby się w średniowieczu.

Powiem krótko:

Nie ma nic szczególnego w niewielkim kawałku skały zwanym Ziemią, co przemawiałoby za geocentrycznym modelem układu słonecznego czy wszechświata.

Powiecie: "a życie?" -> to, że dotychczas nie odkryliśmy innych kolebek życia w kosmosie nie znaczy, że życie jest czymś wyjątkowym, właściwym tylko Ziemi.

Nasza planeta podlega dokładnie takim samym siłom co inne ciała niebieskie w kosmosie. Wszystkie dotychczas przedstawione modele geocentryczne zakładają, że Ziemia jest w jakiś niezwykły sposób wyjątkowa - otóż nie jest (tylko proszę mi tu nie wyjeżdżać z Biblią Razz). Kropka.

ps Orion, muszę Ci jednak podziękować bo skłoniłeś nie jednego zaciekawionego tym wątkiem do poszukiwań na własną rękę - a o to właśnie chodzi. Tym bardziej jesteś w tym skuteczny, im bardziej Twoje posty są niedorzeczne czy kontrowersyjne. Jedynym agentem dezinformacji jesteś TY.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:04, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potrafię podać 2 dowody na to że ziemia się kręci.
1. prostymi przyrządami ze sprężynką można zmierzyć siłę odśrodkową ziemi - ciężar na równiku jest inny niż ciężar na biegunie.
2. występują wiatry, bodajże pasaty, które zawsze wieją w jednym kierunku. gdyż wywołuje je ruch obrotowy ziemi.

myślę, że 2 powyższe punkty wystarczą by stwierdzić: ziemia się obraca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:38, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

C0LD F34R

Jestem niezwykle wdzięczny za zaufanie oraz za uznanie mojego niezwykłego talentu naukowego, niemniej jestem zmuszony do pokornego wyjaśnienia, że to nie ja jestem genialny i że nie ja ja dokonałem tego odkrycia, ale że po prostu znalazłem to na Internecie i rozpocząłem poszukiwania Prawdy sam nie wierząc poczatkowo w te teorię.
Napisałem o tym wyraźnie w I-szym poście!

Poniżej cytaty najtęższych umysłów w tej dziedzinie.


Cytat:
"Teraz wiemy - mówi Sir Fred Hoyle, "że różnica pomiędzy teorią heliocentryczną i geocentryczną jest tylko jeden z ruchów a ta różnica nie posiada fizycznego znaczenia" Źródło - Fred Hoyle. Astronomy and Cosmology, San Francisco, W. H. Freeman & Company, strona. 416.


http://patriotsforliberty.org/GEOCENTRICITY.aspx [EN]

Wypowiedź jednego ze znanych naukowców, George'a Ellisa:

Cytat:
Jego argument - "Na przykład, mogę skonstruować dla was sferyczny, symetryczny wszechświat z Ziemią jako jego centrum, i nie jesteście w stanie temu zaprzeczyć na podstawie waszych obserwacji. Dalej w jednym z czasopism napisał: "Możecie to jedynie wykluczyć na filozoficznym gruncie. Moim zdaniem nie ma w tym nic złego. Co ja chciałbym wnieść do sprawy otwartej to fakt, że wy używacie filozoficzne kryteria w wyborze naszego modelu. Wielu z dziedziny kosmologii stara się to ukryć." Ellis jest jednym z najbardziej znanych kosmologów! Co ciekawe, jest on... platonistą!


Na temat, kto to jest Ellis - http://en.wikipedia.org/wiki/George_Ellis Na temat Platonizmu - poniżej... http://pl.wikipedia.org/wiki/Platonizm

Owe obliczenia dowodzą słuszności Zasady Macha.

Starożytni astronomowie byli w stanie obliczać zaćmienia Słońca i Księżyca, pomimo, ze powszechnie uznawano system geocentryczny. Tak więc obliczenia w tym systemie zdawały doskonale egzamin i obliczenia zaćmień, zgodnie z zasadą Macha były identyczne, jakie uzyskujemy dzisiaj w systemie heliocentrycznym.

Mach postawił postulat, że siłą powodującą efekty Coriolisa jest grawitacja Słońca, Księżyca oraz innych ciał niebieskich. Owe siły właśnie powodują pasaty, cyklony oraz powodują ruch wahadła Foucaulta.

W tym swietle wszelkie próby obliczeń satelitów takich czy innych nie mają znaczenia, ponieważ na owe obliczenia system jeden czy drugi nie mają żadnego wpływu.

My możemy jedynie snuć hipotezy, że to siła odrsodkowa ziemi lub siła przyciagania kosmosu.

Dowodów ani na jedno, ani na drugie mie ma.

Z tego wynika drodzy panowie, że kierujecie zażalenia do niewłasciwej osoby. To nie ja wpadłem na taki pomysł, zażalenia wysyłać do tych, którzy sie w taki własnie sposób wyrażają. Ja jedynie ich cytuję i jak na razie nikt nie zacytował żadnego naukowca, który udowodniłby, że Żiemia się kręci!

Owszem, wielu gdyba... co byłoby gdyby... a może.... przecież... jest chyba oczywiste.

Kochani, to nie sa argumenty naukowe. Gdybać mozemy sobie do woli, co nie oznacza że gdybanie jest prawdą popartą badaniami naukowymi.

Jesteśmy na forum PRAWDA a więc starajmy się mówić czy pisać Prawdę wspartą konkretnymi dowodami naukowymi czy historycznymi.

NASA także nie przywiozła z Księżyca filmu ukazującego nam obrót Ziemi. A byłby to wyjatkowo przekonywujący dowód, jedyna na ruch Ziemi.
Rolling Eyes
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 26 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Czy Łajka mogła przeżyć w kosmosie" ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anyuser




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 39
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:48, 27 Kwi '09   Temat postu: Ale inne planety... Odpowiedz z cytatem

Ale przecież widzimy inne planety przez teleskopy i są one okrągłe i mają one swoje księżyce i obracają się dookoła swoich osi i krążą po orbitach i nie trzeba być NASA, wystarczy mieć teleskop. Więc dlaczego ziemia miałaby być inna niż te wszystkie planety które tam widzimy w naszym sąsiedztwie? Nie mówię teraz o wystrzeliwaniu ludzi na orbite o zaawansowanych programach kosmicznych, ale przecież inne kraje też mają teleskopy i widzą inne planety w takim stanie jaki opisałem.

Na tej samej zasadzie nie znając lustra mógłbyś zakwestionować że masz jakiś kolor oczu albo źrenice. I wrzeszczeć na wszystkich dookoła że ty nie masz i że jesteś inny niż oni. Ale oni by widzieli że masz.

Chyba że NASA umieściła nad Ziemią ogromny telebim i to wszystko nam wyświetla jako film ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jozo2009




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe że naukowcy zauważyli w historii powtarzający się schemat. Ludzkość nie rozwija się jednostajnie lecz skokami. Najpierw znikąd powstaje w pełni ukształtowana cywilizacja (Egipt, Sumer, Majowie), zna się na medycynie, uznaje heliocentryzm, wymienia wszystkie jak nie większość planet, obfituje w wynalazczość. Następujące po niej pochodne cywilizacje, wykazują mniejszy zasób wiedzy, zamiast zielarskiej, chirurgicznej medycyny, góruje magia zaklęcia, wkradają się dziwne teorie kosmologiczne i kosmogoniczne, gubią planety. Wiedzie zabobonność a ludzkość traci niegdyś przydatną wiedzę, urządzenia itd.

Zjawisko nazwane regresją, powtarza się średnio co 3500 lat. Obawiam się, że na powrót wchodzimy w taki okres. Dopiero co Kopernik zasięgną (ponoć) wiedzy starożytnej, zwalczany przez kościół. Ludność Europy po pisma, co prawda greków, ale i innych nacji - zakotłowali, oswoili wiedzę również ją wzbogacając - i mamy rewolucję przemysłową, a dalej pociągiem, samolotem i w kosmos! To dzięki odrodzeniu sztuk i nauk antycznych mamy to co mamy. Inaczej dalej bylibyśmy w średniowieczu, straszeni przez kościół ogniem piekielnym, a kupowali odpusty!
Patrząc na świat dziś, widzimy jak się zmienił, nowożytne szklane miasta choć nietrwałe, są znakiem czasów i możliwości otwartych umysłów.

Tak naprawdę można udowodnić wiele, wytykając tylko braki w teorii, i pewne nieścisłości. Ludzie! Nie jesteśmy Alfą i Omegą! Nie wiemy jeszcze dokładnie jak działa Świat i Wszechświat. Jeżeli nie koniecznie uda się dowieść że ziemia się kręci w około słonka, to z nieruchomą tego też się nie uda, z płaską też, o Bogu nie wspominając.

Cała teoria nieruchomej geocentrycznej Ziemi opiera się w dużej mierze na niedoborach teorii wiodącej. To tak jakby czepiał się szczerbaty, łysego. Nauka powinna zachowywać się jak Kościół, ogłaszając nie teorie a dogmaty! Problem byłby z głowy, bo jak nie chcesz należeć do wspólnoty to won! Przyłącz się do sekty!

NASA kłamie! To jasne! Nie polecieli na Księżyc, na Marsa też, to pewnie nawet Ziemi rakietą nie opuścili - lucyperański hologram to był!
Jeszcze raz powtórzę - udowodnić można wiele, jak się ma odpowiednio dużo czasu i chęci znajdzie się nawet teorię że 2+2=5. Całkiem niedawno gdzieś czytałem, czy oglądałem fascynata Biblii który przytaczał dowody na niesłychaną prawdomówność owego pisma. Przedstawił fragmenty świadczące o tożsamości ze współczesną nauką o Układzie Słonecznym. Naprawdę jak się chce to wszystko można.

A Łajka żyje i ma się dobrze. Wraz z Reksiem ma potomstwo i mieszkają na Księżycu. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:57, 28 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez obrazy, proszę ale... jesteś klasycznym przykładem kontroli umysłów. Śmniejesz się z ludzi, którzy mają mózgi wyprane przez media, przez polityków, przez otoczenie a sam wykazujesz identyczne symptomy.

Nie ma się czego wstydzić i nie piszę tego w celu wyszydzenia ciebie ale piszę to w celu otwarcia oczu jeszcze szerzej.

Masz wiele odwagi stawiajac czoła masie kłamstw i manipulacji ale w tym jednym przypadku poddałeś się odruchowi stadnemu.

Tak mocny jest efekt dobrej kontroli umysłu. Polecam książkę Stevena Hassana - "Combatting Cult Mind Control."

Już Goebbels stwierdził publicznie, że "Im większe kłamstwo, tym łatwiej w nie masom uwierzyć".

Heliocentryzm jest takim właśnie kłamstwem i dlatego własnie tak łatwo masy w to wierzą.

Wiara jest tak wielka, że wielu ludzi odmawia użycia rozumu i zajrzenia nieco w temat ponieważ ich umysł nie dopuszcza możliwości, że mogłoby się być okłamywanym aż do tego stopnia.

Podobnie działają mechanizmy wielu innych zbrodni, jak 911, kłamstwa o podróży na księżyc cze wiele wiele innych.

Dlatego w mediach widzimy niemal nieustannie potok kłamstw jaskrawo zaprzeczających rzeczywistości i masy nadal w to wierzą. Dlatego nadal wydaje się biliony dolarów na ową propagandę i istnieje mała szansa na to, że wszyscy nagle otworzą swe oczy i zobaczą jaka jest rzeczywistość.

Dlatego siepacze NWO organizują listy tych, którzy nie dadzą się manipulować i tacy są przeznaczeni na eksterminację.

Czyli... ty i ja mamy już u nich wyrok śmierci!

Przy życiu pozostawią jedynie osoby wierzące w system oraz nie posiadające wiedzy, którą my posiadamy.

Z geocentryzmem sprawa jest identyczna. Wystarczy zacząć badać temat aby zorientować się natychmiast, że coś jest nie w porządku. Ale do tego potrzebna jest odwaga przełamania bariery... kontroli umysłu.

Wciskanie nam Heliocentryzmu jest najbardziej klasycznym przykładem kontroli umysłu!

Jak w tym temacie jasno widać, nie posiadamy ani jednego poważnego dowodu naukowego na taki czy inny ruch Ziemi. Nie posiadamy nawet pracy naukowej, która w jakis sposób udowadniałaby ruch Ziemi.

Mamy natomiast opinie największych ludzi nauki, którzy czasami w uczciwy sposób przyznają, że Geocentryzm jest mozliwy i ze dowodów na ruch lub bezruch nie ma.

Z czym trudno sie zgodzić ponieważ eksperymenty Sagnaca, Fairy'ego oraz Mendelsona-Morley'a potwierdzją bezruch Ziemi.

Czyli wiekszość z ofiar prania mózgu 'wie' ze Ziemia sie kręci bo powiedział w szkole nauczycziel, media potwierdziły i nawet ksiądz na ambonie z tym się zgodził, podobnie jak zgodził się z tym, że nie Bóg stworzył człowieka i Wszechświat ale stworzyła to wszystko Ewolucja.

Zachowanie stadne staje się normą, niemal religią.

Przykro mi, drogie ofiary kontroli umysłu, ale Prawda nie podlega zasadom demokratycznym!

Miliardy ludzi mogą głosować że Boga nie, że Ziemia się kręci, że istnieje bóg zwany Ewolucją ale to nie oznacza jeszcze, że jest to Prawda. Nawet prawnie zabronione poszukiwania prawdy i faktów nie stawiają określonej tezy na pozycji Prawdy.

Dopiero dowody czynią ją PRAWDĄ!

Prawda jest wtedy prawdą, kiedy jest w jasny i powtarzalny sposób udowodniona.

Heliocentryzm w tym świetle jest masową iluzją i reakcje czytelników do tego tematy są oparte jedynie na owych trzech czynnikach.

1. szkoła tak uczyła
2. media i otoczenie to wsparły
3. Ksiądz potwierdził na ambonie

Przed rokiem 1500 wszystkie trzy czynniki także wystepowały ale... uczono odwrotnie!

Co sie do tej pory zmieniło? Pojawiły się badania naukowe czy eksperymenty udowadniające jakikowlie system?
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anyuser




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 39
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:59, 28 Kwi '09   Temat postu: Dlaczego nikt nie podjął argumentu? Odpowiedz z cytatem

Dlaczego ktoś ze zwolenników heliocentrzmu i braku ruchu ziemi nie zmierzy się z podanymi przeze mnie wcześniej argumentami? Mianowicie:

1*widzymy inne planety przez teleskopy! Są kulami, krążą wokół słońca po orbitach i obracają się dookoła własnych osi! Dlaczego ziemia miałaby być inna?

2*Są dowody na obrót ziemi jak chociażby dowód siły Coriolisa z wahadłem, które odhyla się odpowiednio, a na biegunie prawie wcale, co wskazuje na, z godnie z logiką, mniejszą prędkoś obrotu lub jej brak na biegunach ziemi, w przeciwieństwie do dużego odchyłu w innych szerokościach geograficznych!!

3*Była ekspedycja na biegun żeby zamontować wahadło Foucault'a i sprawdzić teorie i dokładnie została potwierdzona!
http://www.phys-astro.sonoma.edu/people/students/baker/SouthPoleFoucault.html

Słyszeliście o czymś takim jak wahadło Foucault'a??
http://geosci.uchicago.edu/~nnn/LAB/DEMOS/coriolis.html
http://www.youtube.com/watch?v=3fxdn0DhC6Y&NR=1
http://www.absoluteastronomy.com/topics/Foucault_pendulum
http://www3.sympatico.ca/surfin.dude/cre.....cault.html

Nie piszcie prosze głupot o braku dowodów na obrót ziemi! Dowodów jest masa.
http://en.wikipedia.org/wiki/Coriolis_effect



Prosze obalić powyższe trzy punkty, inaczej nie ma co dyskutować. Można pisać o braku dowodów i potwierdzeń, jednak dowody są Smile

Ciemny lud właśnie się przebudził i kwestionuje naukę której nie rozumie, to jest właśnie świadomość przebudzonych mas które zauważyły że potrafią myśleć i kwestionować - brawo, jest to krok naprzód. Jednak nie należy na tym poprzestawać, trzeba trzymać się pewnej logiki dyskursu i działania, tj. jeśli obalamy dowody i kwestionujemy inne teorie to podajemy dowody na poparcie swoich teorii. Zatem czekam na obalenie wahadła Foucault'a z niecierpliwością!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jozo2009




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:11, 28 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orion:
Cytat:
Dopiero dowody czynią ją PRAWDĄ!

Prawda jest wtedy prawdą, kiedy jest w jasny i powtarzalny sposób udowodniona.

Z tego co piszesz wynika, że tak naprawdę nie ma w co wierzyć. Na ruch Ziemi dowody są słabe, geocentryzm również się nie popisał, wręcz zdaje się być nieprawdopodobny w swych tezach. Ewolucji nie było z powodu braku kopalnianych form przejściowych, i zbyt nagłego pojawienia się Homo Sapiens (zważywszy na wcześniejszy czas rozwoju niemalże w jedną noc). Zgodnie z doświadczalnym rozumowaniem, Boga nie ma i nie było Wielkiego Wybuchu. Teoria tektoniki jest zagrożona poprzez pęczniejącą planetę, a fizyka kwantowa sugeruje wszechobecną niematerialność i "matrix".

Dowód - jako taki jest zbyt silnym słowem, lub zbyt wiele po nim oczekujemy. Nie czerpiesz swych dowodów od nikogo innego jak od ludzi, takich samych jacy stworzyli heliocentryzm, komputer i przykazania kościelne. Dowód/prawda opiera się z założenia na doświadczeniu, laboratoryjnym wykazaniu powtarzalności, nie przypadkowości. Wyciągnięciu z wyników owego, danych potwierdzających tezę lub ją obalających. Tak naprawdę opierając się o dowody i możliwe nagięcia interpretacyjne nie możemy uwierzyć w nic!

Tak powstaje Teoria. Nie Dogmat. Mamy wybór, czy przemawiające za nią dane są dla nas prawdopodobne czy też nie. Ludzie nie posiadają wiedzy z tak szerokiego zakresu, aby odpowiednio na własną rękę weryfikować i kwestionować heliocentryzm, czy mechanikę DNA przeskakując do nieścisłości historycznych. Tak jak ludzie ufają kapłanom, tak samo w większości naukowcom. Dwie niemal identyczne w działaniu instytucje.
Lecz nie posiadając DOWODÓW na PRAWDZIWOŚĆ słów danej grupy możemy im ufać?
Pojawia się tu termin - WIARA. Teolog przekonany o istnieniu Boga, studiujący jego nauki i przejawy w życiu twierdzi spójnie o takim istnieniu. Naukowiec analogicznie o danej dziedzinie.
Przeciętnemu zjadaczowi pozostaje jedynie wybierać. Autorytet. Nie raz sprzeczne, kontrowersyjne strony budują dezorientacje, wyrażającą się w poparciu obu oponentów, bez świadomości obopólnego wykluczania. To jest dowód na niewiedzę i zwariowany ludzki rozum.
Jeżeli zaprzęgniemy do tego NWO, możemy popaść w totalną panikę. Pojawienie się na arenie trzeciego dominanta, właściwie sterującego oboma (religia, nauka), prowadzi do wyraźnego zaniku pojęcia "prawda" w każdym wymiarze. Dlatego ludzie w zetknięciu z taką apokalipsą światopoglądu odrzucają ją.

Nie ma więc powodu by dać posłuch geocentryzmowi, wtórującej mu koncepcji biblijnej (lub odwrotnie), a także, zgodnie z tokiem rozumowania - heliocentryzmowi.

Mieszanie do tego spraw wiary jest jeszcze wysoce ryzykowne, dodawanie Lucyperanizmu (czy jakoś tak) nie wróży powodzenia sprawie. Kiedy możemy zdać się wyłącznie na doświadczenie niechaj tak się stanie. Zaprezentowana teoria, jak wspomniałem, żeruje na brakach wiodącej. Sama natomiast wysnuwa koncept godzący w prawa fizyki relatywistycznej, dzisiejszej świętości naukowej, skądinąd wynikającej z obserwacji i matematyki, która jak wiadomo nie toleruje fałszu.

Nasza rola właściwie się redukuje ku doborze współbrzmiących z naszym zasobem i stanem światopoglądowym, wiedzą, wyznaniem oraz wychowaniem edukacyjnym.

Kłamstwem byłoby twierdzenie z mojej strony iż świat nie osiągnąłby współczesnego stanu gdyby nadal gloryfikował geocentryzm. Tego nikt nie jest w stanie sprawdzić. Nie zmienia to jednak faktu, iż obecna koncepcja nie była swego rodzaju katalizatorem zmian, czynnikiem łechtającym ciekawość ludzką, motorem działań odkrywczo-naukowych.

Szanuje Twoje doświadczenie w kwestii "prania mózgu". Być może posiadasz szerszy horyzont i nabytą umiejętność rozpoznawania mechanizmów nim rządzących. Pamiętajmy jednak że żonglerka dowodami, faktami, w odpowiednim świetle staje się jedynie walką na puste słowa, w których każde jest warte tyle co nic! Ani ilość ani jakość nie jest odpowiednim miernikiem wartości informacji ponieważ pochodzi do ułomnego człowieka, który to stawia domniemanie o prawdziwościowi oraz dowiedzeniu tezy.
Tak solidny fundament relatywizmu został zachwiany, poprzez tak małego (ni cząsteczkę, ni falę) kwanta. Więc i wszystko stać się może.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anyuser




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 39
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:24, 28 Kwi '09   Temat postu: Świetne ale... Odpowiedz z cytatem

Niestery żaden dowód nie został obalony, schiz prania mózgu dość powszechny widze Smile
A na jakiej zasadzie w ogóle piszesz o kwantach? skąd wiesz że są? hehe
To jedne fakty akceptujemy a inne nie?
Bardzo "oświecone" podejście Smile
to jest piękne, do kwantów i całej tej teorii iluzji świata i wizji doszła nauka mając za sobą tak olbrzymi bagaż dziejów, dowodów i twierdzeń, otworzyło to pewną furtkę... no i teraz ludzie którzy nie potrafią logicznie myśleć i usystematyzować swoich twierdzeń poczuli się w obowiązku siać schiza Very Happy

Świetnie że hinduiści i buddyści już dawno wiedzieli o kwantach, o iluzji i innych duperelach, szkoda tylko że nie wyciągneli z tego żadnych konstruktywnych wniosków i nie skonstruowali nic poza modlitewnym kołowrotkiem.

Jasne, że nie należy myśleć tylko lewą półkulą (logika, systematyzm, dowody) ale bez przesady z nadużywaniem prawej.

A cała dyskusja skończyłaby się, gdyby każdy z pseudo-schizmatyków naukowych miał do dyspozycji prom kosmiczny, co by sobie był ziemię z góry zobaczył Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jozo2009




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 28 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anyuser, zaznajomiłem się z teorią geocentryczną - w ich mniemaniu dowody na ruchy Ziemi nie są wystarczające. Starałem się pokazać, że właściwie powoływanie się na fakty/dowody którejkolwiek ze stron, można sprowadzić do wspólnego mianownika. Czy tego nie chcemy czy chcemy, są to badania naukowe prowadzone nie przez nas odbiorców. Kto wie czy dysponując własnymi metodami oraz urządzeniami doszlibyśmy do innych bardziej zaskakujących wniosków?
Pisząc o kwantach, rozjaśniłem fakt występowania w nauce często trudnych i sprzecznych teorii. Zdjęcia z kosmosu starają się mówić same za siebie - czy to największe kłamstwo w dziejach? Byłbym raczej zdystansowany od takiego poglądu. Jednak widząc rozliczne kłamstwa oraz przeinaczenia naukowe, nie zdziwiłbym się gdyby na światło dzienne wyszły ciekawsze smaczki niż tylko geocentryzm czy kwant.

Hinduiści z takiej wiedzy zrobili "kołowrotki" - mantry? Zasada jak z Biblią - zawsze znajdzie się fragment który można streścić słowami; "widzisz to księga objawiona! nawet w Biblii pisze że...". Być może na siłę doszukujemy się w filozofii tez związanych ze współczesną nauką. Natomiast, jeśli wiedza ta została objawiona (Wedy)/zaobserwowana, została zapisana w najbardziej odpowiedni sposób. Sięgamy tu paleoastronautyki. W kontakcie z zaawansowaną technologią, ludzkość utożsamiła ją z bogami. Wiedzę podarowaną oswoiła w rozumiany przez siebie sposób. Jeśli kiedykolwiek, uczyłeś kogoś młodszego od siebie (niższy stopień wiedzy) pewnie zauważyłeś ile obrazowych porównań trzeba zastosować, jak nagimnastykować. Analogicznie do antycznych bogów, którzy o dziwo w każdej religii są dawcami wiedzy. Wiedzy często tak zaskakującej i nieobliczalnej, nie posiadającej żadnej ziemskiej wymówki, że aż się włosy na głowie jeżą. Najczęściej również ludy o takim poziomie wiedzy to właśnie słońce sadowiły w centrum - i tego puki co trzymać się będę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:03, 29 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anyuser
Cytat:

Słyszeliście o czymś takim jak wahadło Foucault'a?


My tak, ale ty najwyraźniej nie. Temat sił Coriolisa jest dokładnie omówiny w tym temacie, także są omówione oszustwa z wirującą wodą w zlewie. Twoja praca domowa została solidnie zaniedbana i bez przygotowania się do dyskusji rozpocząłeś odgrzewanie starych kotletów.

W sumie... dobrze, ponieważ znalazłem ciekawą pracę. Facet ukazuje ciekawy punkt widzenia.

http://www.mbowden.surf3.net/Geocexpl.htm

Jezeli nie Ziemia krąży ale wszechświat, w takim przypadku siły Coriolisa są powodowane grawitacją poruszającego się wszechświata i w takiej sutuacji, nawet, gdyby ten ruch był precyzyjny (a nie jest z powodu grawitacji Księżyca, Słońca iraz magnetyzmu ziemskiego)
i tak nie byłby dowodem a ni na geocentryzm ani na heliocentryzm.

Ale... szukaj dalej i... nie powtarzaj tego, co juz zostało wyjaśnione. Cool

jozo2009

Cytat:
Z tego co piszesz wynika, że tak naprawdę nie ma w co wierzyć.


Dokładnie! Very Happy

Wystarczy nieco się przyjrzeć, aby natychmiast sie zorientować, że świat jest pod ścisłą kontrolą informacji i dotychczas jedynie informacje służące rządzącej elicie docierały do mas i Elita miała błogi spokój, ponieważ nikt nie zadawał żadnych pytań i niczego nie kwestionował.

Czasy się zmieniły i Elita pragnie ocenzurować Internet, ponieważ wszystkie jej oszustwa wychodzą na wierzch i olbrzymie sumy wydawane na ogłupiającą propagandę okazują się zupełnie zmarnowane.

Wracając do tego tematu, również kłamstwo Heliocentryzmu w końcu ujrzało światło dzienne a ja, jako pierwszy Polak mam niezwykły przywilej zaprezentowanie tego kłamstwa polskim czytelnikom.

Na angielsko języcznych witrynach jest mnóstwo materiałów na ten temat, oraz nie ma ani jednej witryny, która zdementowałaby Geocentryzm i przedstawiła konkretne dowody, że Genocentryzm jest bzdurą a Heliocentryzm jest naukowo udowodniony.

Wystarczy napisać na Google - Geocentricity lub Geocentrism aby znaleźć mnóstwo materiału.

http://www.google.com.au/search?q=Geocen.....=firefox-a

http://www.google.com.au/search?hl=en&am.....&meta=

W tego ci piszesz wyraźnie wynika, że człowiek, pomimo wieku komputerowego oraz podóży kosmicznych o wszechświecie wie B A R D Z O N I E W I E L E , aczkolwiek doskonale wie, że Boga nie ma! Very Happy

Gorzej! Nic niemal nie wiemy na temat magnetyzmu. Nikt nie wie co to jest, skąd bierze się ta przogroman siła drzemiąca w każdym magnesie a każdy uzywa tej energii, którą z elektrowni dostarcza się kablami do naszych domów.

Generatory prądu dostarczają nam energii z przecinania przewodami linii pól megnetycznych i nikt nie pyta się, skąd w magnesach tyle energii?

Mnie frapuje powód, dla którego wbrew braku jakiegokolwiek dowodu na Heliocentryzm przypuszczenia Kopernika zostały gorliwie zaakceptowane pomimo sprzeciwu kościoła, a Tycho Brache, głowny autor nowoczesnego geocentryzmu jest postacią niemal zupełnie nie znaną, pomimo, że pracował z Keplerem, który jest podejrzany o jego otrucie. (Było o tym wcześniej.)

Innymi słowy, nauka jest całkowicie nieuczciwa, pinieważ będąc na żołdzie Elity jest przez Elitę kontrolowana i wszelkie prace naukowe są publikowane za przyzwoleniem owej Elity.

Dlatego, bez widocznej przyczyny oraz jakichkolwiek dowodów zaakceptowano Heliocentryzm, a wszelkie informacje na temat Geocentryzmu zmiata sie pod dywan.

Upłynęlo 400 lat i dowodów jak nie było tak nie ma!

Nasuwa się pytanie: w jakim celu jest wyraźna presja na zaakceptowanie Heliocentryzmu i dlaczego się ją stosuje?

Gdyby podano obie wersje, uczonoby OBU wersji w szkołach i w encyplodediach podawano by, że są dwie teorie, byłoby to uczciwe postawienie sprawy. Tymczasem sam sposób traktowania tego wskazuje wyraźnie na ukryte cele i zamiary.

Na dokładkę Braho Tyche został zamordowany!

Cała sprawa, bez badania dowodów juz śmierdzi spiskiem na duży dystans! Cele tego spisku zostały przedstawione w linku w mojej sygnaturce.

Cytat:
Sama natomiast wysnuwa koncept godzący w prawa fizyki relatywistycznej, dzisiejszej świętości naukowej, skądinąd wynikającej z obserwacji i matematyki, która jak wiadomo nie toleruje fałszu.


The Sagnac experiment (Reference - Comptes Rendus 1913 v157 p 708-710 and 1410-3) Sagnac rotated a table complete with light and mirrors and camera with the light being passed in opposite directions around the table between the mirrors. The rotation of the whole apparatus was detected by the movement of the interference fringes on the target where they were recombined. This proved that there IS an aether that the light has to pass through and this completely destroys Einstein's theory of Relativity that says there is no aether. It is for this reason that this experiment is completely ignored by scientists. More recently Kantor has found the same result with similar apparatus.
Źródło podane...

Saganc udowodnił i wielu to po nim powtórzyło, że eter istnieje, co obala niemal całkowicie mechanikę relatywistyczną. Ale... z powyższych powodów, niewygodne Elicie więc na ten temat media uparcie milczą!

Czyli śmierdzi spiskiem jeszcze bardziej.

Cytat:
Mieszanie do tego spraw wiary jest jeszcze wysoce ryzykowne, dodawanie Lucyperanizmu (czy jakoś tak) nie wróży powodzenia sprawie.


Odnośnie Lucyferianizmu... Musimy sobie zdać sprawę z jednej prostej prawdy. Bóg, szatan (Lucyfer) istnieją i Izrael, Naród Wybrany przez Boga także istnieje i cały świat szanuje ten wybór!

Przykro mi ale ten temat nie ucieknie! Cała nasza historia starozytna oraz współczesna to walka o to, komu się będziemy kłaniać, Bogu czy Lucyferowi!

Świat wypowiedział walkę Bogu i stanął po stronie Lucyfera. Jest to widoczne jak na dłoni! Jedynie dziwi wielu, dlaczego świat dba o wierzenia religijne Żydów a wszelkie inne są nie tylko ignorowane ale często prześladowane.

Jak sam widzisz, na podstawie obserwacji polityki światowej w stosunku do Izraela, nie mozna usunąć elementu religijnego z polityki światowej, ponieważ ów element jest jeszcze bardziej widoczny niż kiedykolwiek przedtem.

Problem polega na tym, że nie wszyscy jeszcze to widzą ale coraz więcej ludzi zaczyna sie na tym na powaznie zastanawiać, ponieważ dowody niezwykłej fascynacji całego świata losem Narodu Wybranego przez Boga oraz jego prawa do podarowanej mu przez Boga Ziemi Obiecanej są widoczne niemal w każdym dzienniku telewizyjnym czy radiowym!

Nie można przed taką masą dowodów chować głowy w piasek!
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 29 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



666 Twisted Evil
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 29 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orion napisał:

Jesteśmy na forum PRAWDA a więc starajmy się mówić czy pisać Prawdę wspartą konkretnymi dowodami naukowymi czy historycznymi.

[b]NASA także nie przywiozła z Księżyca filmu ukazującego nam obrót Ziemi. A byłby to wyjatkowo przekonywujący dowód, jedyna na ruch Ziemi.


Przywiozła, choć te materiały nie są usystematyzowane pod względem chronologicznym. Mam na myśli filmy kręcone kamerą 16mm, które są dostępne, lecz nie mam tyle czasu by to wszystko złożyć w jakąś czytelną sekwencję. Żeby uchwycić ruch obrotowy Ziemi, trzeba było wykonywać zdjęcia po klatkowe nieruchomą kamerą przez co najmniej kilka godzin. Można w ostateczności wykorzystać serie zdjęć Ziemi, robione Hasselbladem z kabiny CSM, krążącej wokół Księżyca, na których ten ruch jest wyraźnie widoczny, mimo że nie udało mi się wyszperać zdjęć lepszej jakości.




Jeśli to nie wystarcza, służę najnowsza prezentacją agencji Jaxa. Film pokazuje kolejne ujęcia Ziemi uchwycone nad południowym horyzontem Księżyca w dwugodzinnych odstępach czasowych, bo mniej więcej tyle trwało jedno okrążenie Księżyca. Na filmie kadry są odwrócone o 180 stopni (północ jest na dole). Zdjęcia wykonano w okresie od 2 Maja 2008r od godziny 20:34:04 UTC , do 3 Maja 2008r do godziny 22:08:50 UTC.

http://www.youtube.com/watch?v=kPJeAfYqVxw

Dla ułatwienia zestawiłem 12 kadrów (obróconych o 180 stopni), żeby można było prześledzić ruch chmur i kontynentów, przemieszczających się z zachodu na wschód.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 29 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orion dalej nie umie odpowiedzieć jak odległe gwiazdy mają poruszać się z prędkościami nad świetlnymi...
NAWET obiekt odległy o zaledwie 1rok św. musiał by poruszać się z prędkością 55 krotnie większej od światła...

bo jak gdzieś tam wcześniej napisałeś że wszechświat kończy się za plutonem to po prostu żal dupę ściska...
te wszystkie gwiazdy musiały by być plamkami namalowanymi na firmamencie tak?
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anyuser




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 39
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 01 Maj '09   Temat postu: Woda w umywalce??? Odpowiedz z cytatem

orion w w umywalce dowodem na siłe Coriolisa?? Nie!
Nigdy nie napisałem, że to jest dowód! Bo nie jest!

Siła Coriolisa nie ma wpływu na wode w wannie (jej kierunek spływu)
Bo zjawisko jest zbyt małe!!

Gdyby wyciągnąć korek z oceanu to może, ale jeśli chodzi o wanne to takie zjawisko nie ma miejsca, chyba że w archiwum-x. Ma za to wpływ na powstawanie monsunów i ruchów powietrza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 67, 68, 69   » 
Strona 16 z 69

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czy Ziemia jest centrum Kosmosu?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile