W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czy Polacy są kretynami?   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
17 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 2214
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 07 Mar '09   Temat postu: Czy Polacy są kretynami? Odpowiedz z cytatem

www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=98589

Po zobaczeniu tego nasunęła mi się tylko jedna myśl. Właśnie taka - czy Polacy są kretynami? Rydzyk już dawno doszedł do tego wniosku że Polacy jednak są kretynami. Bo w przeciwnym razie nie miałby odwagi naciągać Polaków na pieniądze. I jego popularność zła czy dobra to nie ma znaczenia /bo nieważne jak o tobie mówią, ważne żeby mówili/ nie urosłaby do potęgi, ani jego "imperium", oraz rozmnażające się konta bankowe zasilane lekką ręką przez jego wielbicieli o narodowości Polskiej /bo przecież nie innej Smile/. Biorąc pod uwagę to, że i tu na forum są wielbiciele Rydzyka i jego wielkiego "dzieła" Radia Maryja, dajcie cegiełkę na budowę rydzykowego kościoła. Applause Pray Liar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam kilku idiotów i każdy z nich jest Polakiem. Słyszałem również o złodzieju, który również okazał się być narodowości polskiej. Przypadek? Nie sądzę... To niezbity dowód na to, że Polacy mają problemy z głową.
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no no no powiem szczerze że niezła budowla wręcz kosmiczna !!!
ale za długo nie wysiedzą w tym okrąglaku bo emituje on negatywne promieniowanie dośrodkowej energii koła. Dotyczy to nie tylko form płaskich ale i przestrzennych (coś w stylu złotej rybki w kuli) zapewne "wiernym" dzięki takiemu promieniowaniu się nie poprawi, natomiast co spłynie na prowadzącego to już chyba tylko sam "architekt"wie.Mam pytanko gdzie ma mieć miejsce doczesne ten cud sakralny? zainteresowana jestem od strony architektury i sztuki study Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muszę to napisac Very Happy nie uważam sie za niewiadomo kogo , staram się rozsądnie życ i logiką sie kierowac... nie wiem jak tam inne narody , nigdy nie przebywałem dluzej z innymi. i dają się bardzo łatwo wkręcac Very Happy


gdzie mozna wpłacac hajs?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 07 Mar '09   Temat postu: Re: Czy Polacy są kretynami? Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=98589

Po zobaczeniu tego nasunęła mi się tylko jedna myśl. Właśnie taka - czy Polacy są kretynami? Rydzyk już dawno doszedł do tego wniosku że Polacy jednak są kretynami. Bo w przeciwnym razie nie miałby odwagi naciągać Polaków na pieniądze.


Może i wie albo i nie. On poprostu ma znajomości i tyle na jego temat moge powiedzieć. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wegiel na raty




Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście, że jesteśmy dla was kretynami...
bo budujemy sobie kościoły za własne pieniądze,
zamiast budować wam synagogi i loże
oooo jacy bylibyśmy wtedy "mądrzy" i koszer i wogóle cymes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Węgiel a na ogrzewanie geotermalne też dałeś? Tylko że akurat takie geotermalne ogrzewanie, ogrzałoby tylko i włącznie dupę Rydzyka. W kościele zasadniczo też nikt nie mieszka. Jest coś w rodzaju instytucji przynoszącej dochód i świadczącej usługi. Ale firm usługowych klienci nie finansują właścicielowi. Smile Właściciel sobie sam buduje firmę za własne pieniądze. Rydzykowi niech dają ci, którzy mają biznes w biznesie Rydzyka. Choćby tacy politycy. Ale oni są cwani i pieniędzy z własnej kieszeni na pewno nie dają. Natomiast cała inna reszta opętanych przez niego i jego radio, dla mnie są idiotami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wegiel na raty napisał:
oczywiście, że jesteśmy dla was kretynami...
bo budujemy sobie kościoły za własne pieniądze,
zamiast budować wam synagogi i loże
oooo jacy bylibyśmy wtedy "mądrzy" i koszer i wogóle cymes

Oczywiście, że jesteś kretynem, lecz argumentować tego nie trzeba. Wystarczy przeczytać raz jeszcze:

wegiel na raty napisał:
oczywiście, że jesteśmy dla was kretynami...
bo budujemy sobie kościoły za własne pieniądze,
zamiast budować wam synagogi i loże
oooo jacy bylibyśmy wtedy "mądrzy" i koszer i wogóle cymes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że Polacy to kretyni, kurva nie dość, że chodzą co 4 lata na wybory , nabierają się na żałosne hasła wyborcze to jeszcze później śmieją się z samych siebie na portalach typu NK czy fotka.pl :/ Inteligentny, racjonalnie myślący człowiek wkvrwił by się , tak po ludzku i doszedłby do jednego wniosku, że politycy nie mają zamiaru zmienić Polski tylko interesuje ich stan konta w banku :/ rambo No właśnie kurva to jest dla Mnie nierozumiałe , dlaczego Polacy mają takie zlansowane mózgi ??? Po hvja oni oglądają te fakty na tvn ??? przecież tam się dzieje złooooo , prymitywna propaganda , 100% manipulacja , ludzie obudźcie się, albo obudźcie swoich znajomych , niech wypiertolą telewizor za okno i przestaną się martwić duperelami , nadszedł już czas na świadome myślenie , bo już niedługo jak nadejdzie ta bluźniercza era NWO będzie za późno :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrzac na to forum sami sobie odpowiadacie na pytanie

i jeszcze jedno:

http://www.tvn24.pl/12690,1589626,0,1,os.....omosc.html

Cytat:
Zgodnie z decyzją Komisji Europejskiej stocznie w Szczecinie i Gdyni muszą zwrócić pomoc publiczną, jaką otrzymały po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej. To w praktyce oznacza ich upadłość i wyprzedaż majątku.

Nie wiadomo wciąż ani, kto go kupi, ani czy zechce w stoczniowych obiektach kontynuować produkcję statków.



Dzisiaj dzięku UE zakonczyla swa działalność stocznia szczecińska. Bez udziału mediów. Sprawa przecież niezbyt medialna. No i po co psuć taką ładną sobotę phemiehowi. Media w polsce to szambo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rosarian




Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 35
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara nie denerwuj się .Ja nie jestem katolikiem ,nie biorę żadnych kredytów ,konto bankowe mam w jeszcze polskim banku,nie kupuję coca-coli ,nie chodzę do mac donaldu ,czytam dużo książek ,nie oglądam telewizji ,lubię bluesa ,regae ,w ostatnich wyborach głosowałem na PPP,KOCHAM ludzi i.........jestem POLAKEM Very Happy Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:04, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar, Ty również należysz do polskiego towarzystwa kretynów. Wszyscy którzy mieszkamy w Polsce jedziemy na jednym wózku. Z tą różnicą że jedni widzą własne błędy, a inni ich nie widzą tylko zwalają na innych. Na Unię, na Żydów. Wink A wina jest tylko polskiej polityki. Wszyscy Polacy chcieli demokracji i wejścia do Unii. Wink Rząd też jest demokratycznie wybrany. Problem jest taki, ze Polska nie ma dobrego gospodarza. Mamy chore prawo, a pieniądze są trwonione z przyzwoleniem obywateli. Bo Polacy wiedzą o poczynaniach rządu, ale są obojętni i apatyczni. Tak jest w przypadku finansowania Kościoła. Wszyscy wiedzą jakie sumy idą na Kościół i jak bezsensowne jest utrzymywanie katechetów i kapelanów. Przecież to są pieniądze społeczne. Ty jesteś ateistą i nie przeszkadza Ci to, że Twoje pieniądze idą na taki cel? Widzę że niewiele się wypowiadasz o Kościele, więc raczej Ci to nie przeszkadza. Co mnie przeraża w polskim spoleczeństwie, to apatia i obojętność. Nic więc dziwnego, że robi się z Polską co się chce. Inne kraje też są w Unii i jakoś lepiej prosperują niż Polska. Więc czyja to wina?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolutarianin




Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:31, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta inicjatywa ma kilka aspektów. Pierwszy poruszył już "węgiel", acz trochę go poniosło... Niemniej ja, jako libertarianin, muszę przyznać, że "nie ma tu znamion przestępstwa", ani żadnych nieprawidłowości. Budują sobie za swoją kasę - wolno im. Wprawdzie tę kasę dostali, jak mniemam, od ludzi z datków, no ale cóż w końcu piorą ludziom mózgi od prawie 2 tysięcy lat! Za taką wykonaną mozolnie przez stulecia robotę - kasa się należy. Można by rzec nawet w terminologii komercyjnej, że to jedna z najdłużej działających firm/marek na świecie. Nie dziwota, że przynosi zyski.
Pojawia się natomiast pytanie, czy ta firma aby nie stosuje praktyk monopolistycznych. I tu zahaczamy o drugi aspekt sprawy, czyli konkordat. Obawiam się, że jednak nie tylko chętni na ten interes łożą, co więcej pole manewru dla konkurencji mocno ograniczone, nawet jeżeli możliwości teoretycznie te same. Aspekt trzeci: skoro jednak religia ma się czymś różnić od firmy, to czym? Ma nieść pokrzepienie na duchu? Głosić "dobrą nowinę"? No ale balkon medialny kosztuje, potrzeba gryzipiórków, zecerów, kolporterów, mówców, eteru, agory, a i coś by się przekąsić przydało, przekimać - no kasy potrzeba! Więc można zrozumieć, że religie prowadzą także działalność stricte komercyjną - w komercyjnym świecie. Więc może środek ciężkości nie tam, gdzie trzeba, może mniej monumentów, a więcej jałmużny? Więcej dla ludzi? Ale, chwileczkę... Gdybym ja dysponował paroma milionikami na inwestycję i był u steru takiej organizacji, to ku jej chwale na pewno nie wydałbym ich na mieszkania komunalne dla biedoty, albo na ratowanie nierentownej stoczni pełnej butnych styropianowców! Nie ma głupich. Kasa wsiąknęła by jak woda, a ja miałbym pod nosem Kowalskich, Ćwiklińskich i Malinowskich, którzy uwłaszczeni w najlepsze zasiedliby przed nową plazmą, po niedzielnej wizycie w markecie, a potem by mnie jeszcze obśmiali lub roznieśli na butach (w dowód wdzięczności). A w skostniałej w realiach minonej epoki stoczni dalej by p.Wiesio na bumelce leżał, albo w najlepszym razie nap...lał jak za króla ćwieczka. Nie tak się sukces marki buduje. W sumie najlepszym sposobem jest postawienie sobie dupnej reklamy, bo wtedy i inni przykukają i pomyślą "o, ten to coś znaczy, ma hajs, trzeba z nim trzymać" i stada nowych owieczek pchają się potulnie do owczarni (do golenia).
Czwarty, ostatni, aspekt jest natury patriotycznej. Czyli czy taka "siła" potrzebna jest na scenie narodowej? Mi może być prywatnie żal, że nie łoży się kasy (lub nie łoży się TYLE) kasy na idee, które mi są bliskie, ale z drugiej strony się cieszę, że TEJ kasy (dużej) częściowo przez nich nie łożą ludziska na inicjatywy mi wstrętne, czyli krzewienie socjalizmu, państwa policyjnego, napychanie kabz zachodnim koncernom działającym na polskim rynku na uprzywilejowanych zasadach, propagowanie różnych zboczeń i innych wymysłów "postępowców". Pocieszające jest dla mnie też to, że ta firma (KRK) przynajmniej jest niedemokratyczna, są tam jednostki myślące strategicznie (dalej niż do kolejnych wyborów), np. o.Dyrektor i nie ma tam okradania i ogłupiania (mniejsza o doktrynę - wiedzą przynajmniej, dokąd zmierzają) wszystkich przez wszystkich (nie ma na przemian: strajku młodych kleryków i podwyżek dla opatów, postulatów zakonnic i uwłaszczenia prezbiterów) jest klarowna hierarchia, mają własne prawo, szpitale, szkoły, domy, nawet i pole w dobie kryzysu sobie mogą zaorać. Geruzja z jednostką na czele trzyma wszystko za pysk, przez co przeważnie jest porządek. DLATEGO JESZCZE ISTNIEJĄ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:02, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astrit napisał:
no no no powiem szczerze że niezła budowla wręcz kosmiczna !!!


To prawda...
Jakieś przygotowania przed startem?Smile)
Cytat:

Mam pytanko gdzie ma mieć miejsce doczesne ten cud sakralny? zainteresowana jestem od strony architektury i sztuki study Wink


Tu: 53° 1'1.03"N 18°31'6.14"E
Skopiuj te współrzędne do Google Earth.
Od brzegu jeziora aż do drogi nr 80 a na południe do drogi tej lokalnej. Taki nieforemny "trójkąt"Wink
Nie powiem, bo tereny super...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:27, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
na Żydów. Wink A wina jest tylko polskiej polityki.


Bez urazy Lara ale kto sponsoruje polityków w Polsce? I powiedz mi jacy ci politycy są polscy? Owszem mają obywatelstwo Polskie i Paszporty polskie... Ale czy działają na żecz Polski?
Kampanie i cała zgraję polityków sponsorują przede wszystkim banki - bo tam jest kasa.
Żadna partia polityczna powtarzam: ŻADNA nie utrzymuje się ze składek! Mało, takie PO czy PiS to w porywach 4000członków płacących składki... razem.

Cytat:

Wszyscy Polacy chcieli demokracji i wejścia do Unii. Wink


Tak samo jak wszyscy chcą mieć za premiera Donalda a prezydenta Kaczora czyli Disneyland... Kaczor Donald... To przyznam ci rację, jeśli faktycznie Polacy (wszyscy) chcą by nimi kierowali i rządziły postacie z kreskówki to faktycznie są debilami.

Cytat:

Rząd też jest demokratycznie wybrany.


Tu się nie zgodzę!
Nie można mówić o demokratycznych wyborach jak wcześniej przeprowadza się zamach stanu (rozwiązanie parlamentu poprzedniego na podstawie sfingowanych dowodów korupcyjnych by pozbyć się niewygodnych polityków). I partia która ten zamach organizuje startuje w wyborach.
Sejm poprzedni był legalnie wybrany, w demokratycznych wyborach. Dlaczego jedna opcja polityczna (PiS) przy pomocy sojusznika (PO) unieważnia te wybory wg. własnego widzimisię?
Widzisz Lara Wcale ostatnie wybory demokratyczne nie były... A że o tym cisza... cóż wiadomo kto ma media ten ma władzę. Każdy kto choć trochę zna się na polityce i ma jako taki iloraz inteligenci to dostrzeże. Oczywiście TV ci tego nie powie.

Cytat:

Problem jest taki, ze Polska nie ma dobrego gospodarza.


O to biega. Od 1989 roku dokładnie o to biega.

Cytat:

Mamy chore prawo,


Prawo tworzą banki, banki należą do... no do kogo?Smile))

Cytat:

a pieniądze są trwonione z przyzwoleniem obywateli. Bo Polacy wiedzą o poczynaniach rządu, ale są obojętni i apatyczni.


Są zbyt podatni na reklamę. Na media. Szkolnictwo w Polsce upada, coraz więcej baranów wychodzi ze szkół. Co się dziwisz?

Cytat:

Tak jest w przypadku finansowania Kościoła. Wszyscy wiedzą jakie sumy idą na Kościół i jak bezsensowne jest utrzymywanie katechetów i kapelanów. Przecież to są pieniądze społeczne. Ty jesteś ateistą i nie przeszkadza Ci to, że Twoje pieniądze idą na taki cel? Widzę że niewiele się wypowiadasz o Kościele, więc raczej Ci to nie przeszkadza. Co mnie przeraża w polskim spoleczeństwie, to apatia i obojętność. Nic więc dziwnego, że robi się z Polską co się chce. Inne kraje też są w Unii i jakoś lepiej prosperują niż Polska. Więc czyja to wina?


Lara Mi przeszkadza, że idą pieniądze na wojnę w Iraku i w Afganistanie, sprzedaje się szpitale...
przeszkadza mi to, że nikt nie rozliczył mafijnych przekrętów Balcerowicza, Kropiwnickiego, Lewandowskiego, Boni, Bielecki, Suchocka, Rokita, Kaczyński... I co?
Jedno nazwisko - niech odda a będzie lepiej - tylko jedno.
Sam żyd Balcerowicz (jest żydem) doprowadził do upadku polskiej bankowości, wyprzedał banki za cenę budynków wraz z klientami. Doprowadził do wyparowania Polskiego Złota, Wyciągną kasę od ludzi pozbawiając ich często całego dorobku życia (ludzie się wieszali - lata 1992) Wierz lub nie ale Kościół w tym zestawieniu to mała pestka. Parę może nawet mniej niż jeden procent. Zwłaszcza, że w tym przypadku piszesz o składkach dobrowolnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:49, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thx goral za namiary...w razie odlotu dam znać...przynajmniej Tobie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TEMAT JEST ŹLE ZATYTUŁOWANY ... sugeruje że WSZYSCY POLACY są kretynami. Jakież było moje zdziwienie gdy przeczytałem o co chodzi oświeconej Larze ! PARODIA PANI LARO PARODIA, co temat to głupszy (no ale przecież sama powiedziałaś, że tu cytat "to nie tytuł tworzy temat") ! Czytając kolejne twoje tematy zastanawiam się na założeniem tematu "Czy Lara jest normalna" na poparcie moich wątpliwości pozwalam sobie przytoczyć ----> viewtopic.php?p=78786#78786

viewtopic.php?p=76816#76816



Podsumowując temat sugeruje złote góry, a jest w nim całe ZERO... jakieś tam wypociny o Rydzyku (1% Polaków słucha radia Maryja, jeszcze mniej daje na nie pieniądze - Więc jak do cholery na podstawie 1% można napisać taki tytuł ?)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:50, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara tym postem odpowiedzialas sobie sama na pytanie kim jestes.
nie masz moralnego prawa oceniac innych i wrzucac do jednego wora - tylko przez to ze ktos slucha RM czy czegokolwiek innego jest glupszy od ciebie? ja np. slucham i wcale nie jestem kretynka ani moherem wiec wara ode mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:54, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoderyku - widzę że zauważasz pewną prawidłowość w zachowaniu Lary ,która stara się na siłę poróżnić ludzi z tego forum .
Robi krecią robotę .
To przez osobników podobnych do niej w naszym kraju ciężko dojść do ogólnospołecznego porozumienia w jakiejkolwiek sprawie.
Zeruje na antagonizmach ,tworzy je i jak widać czerpie z tego jakąś chorą satysfakcję.
Wypisz wymaluj typowy Troll , który zawsze ucieka z dyskusji gdy skończą się mu argumenty.
Do tego o mentalności tchórza i faszysty często podjudzając do nienawiści na tle religii ,wyznania i narodowości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:06, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
TEMAT JEST ŹLE ZATYTUŁOWANY ... sugeruje że WSZYSCY POLACY są kretynami.


Cofnij się proszę do tematuCo sądzicie o Żydach?. Można tam przeczytać m.in., że:
"Żydzi to zbrodniarze."
"Tak paskudnych ludzi to nie ma na świecie!"
"I tu nie ma wyjątku"
...czemu oficjalnie sam przyklaskujesz:
Teodoryk napisał:
żydzi jak żydzi także mają swoje stałe cechy

Bez hipokryzji Panie kolego.

W tytule widzę zasłużoną prowokację, którą sam, po wielu beznadziejnych tematach miałem ochotę przeprowadzić. Rozumiem, że każdy naród można oceniać całościowo, byle nie polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:19, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
freg
Teodoryk napisał:
Cytat:

żydzi jak żydzi także mają swoje stałe cechy

Teoderyk uważaj na manipulacje Very Happy :
W twierdzeniu Żydzi jak Zydzi mają także swoje stałe cechy nie ma żadnej pejoratywnej wymowy.
Można tak samo powiedzieć Polacy jak Polacy mają także swoje stałe cechy.

Coś Ci nie wyszło Freg
Rolling Eyes Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:26, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Można tak samo powiedzieć Polacy jak Polacy mają swoje stałe cechy.

Otóż tak nie można powiedzieć. Nie ma stałych cech, ponieważ granice państw są tworem sztucznym, nie dzielą ludzi ze względu na ich charakter i nie tworzą konkretnych cech. Każdy typ człowieka znajdziesz w każdym kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:36, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiem tak:
ponieważ sadzę ,że stałą cechą Polaków jest głupkowata kłótliwość,(w tym momencie jestem pewna ,że Lara to prawdziwa Polka Very Happy) ,a także to ,że każdemu Polakowi się wydaję ,że wie lepiej niż drugi czy trzeci Polak co w rezultacie pokazuję ,że Polacy są po prostu ignorantami i nie słuchają co ma do powiedzenia druga osoba.

Tradycja i kultura w której wyrastasz tworzą z Ciebie zespól cech mniej lub bardziej stałych.
Tak... można się (być może) jakoś od tych nabytych mechanizmów zachowań uwolnić np. zamieszkując inne tereny wtedy zaczynasz przejmować cechy owej społeczności lub jeśli uświadomisz sobie to jak bardzo jesteś tym w jakim środowisku się wychowałeś wtedy możesz popracować nad sobą i stawać się jakimś tam indywiduum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:58, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
FreeG napisał: Cofnij się proszę do tematuCo sądzicie o Żydach?. Można tam przeczytać m.in., że:
"Żydzi to zbrodniarze."
"Tak paskudnych ludzi to nie ma na świecie!"
"I tu nie ma wyjątku"
...czemu oficjalnie sam przyklaskujesz:


GRATULUJE DOŁĄCZENIA DO GRONA LUDZI KTÓRZY WMAWIAJĄ INNYM TO CZEGO ONI NIGDY NIE ZROBILI / NIE POWIEDZIELI. Może pokażesz mi post z którego wywnioskowałeś, moje ekhm "oficjalne" przyklaskiwanie tym absurdalnym tezą ? Chyba że wnioskujesz to po stwierdzeniu "Żydzi jak Zydzi mają także swoje stałe cechy"
Jeżeli tak to wybacz ale dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu Smile. Może jednak wyszperam Ci informacje, które napisałem o różnorodności narodowej w walce z NWO dla mnie to cecha pozytywna, widzisz ty popierasz kolektywizm alla Komuna i boli Cie że narody są różne, ja zaś popieram walkę wszystkich narodów z NWO BEZ WYPIERANIA SIĘ ICH CECH NARODOWYCH.




Cytat:
Fogg napisał: Nie ma stałych cech, ponieważ granice państw są tworem sztucznym, nie dzielą ludzi ze względu na ich charakter i nie tworzą konkretnych cech. Każdy typ człowieka znajdziesz w każdym kraju.


WOW a jak się to ma do historii i rzeczywistości dlaczego np, Azjaci są tak pracowici?, dlaczego Włosi mają taki temperament, dlaczego poddawali się pierwsi na wojnie, a np Polacy walczyli do ostatniej kropli krwi, DLACZEGO? Dlaczego Niemcy są tak obowiązkowi? Dlaczego Słowianie są tak gościnni? DLACZEGO? Typy charakterów to sprawa jedna a mentalność druga trzeba być niezłym kretynem by stwierdzić, że Norwedzy mają takie samo podejście do życia co Turcy !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:23, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk
Cytat:

Czytając kolejne twoje tematy zastanawiam się na założeniem tematu "Czy Lara jest normalna"


O tym samym myslalem.
No ale nie zrobilem tego tylko dlatego ze z takim gatunkiem nie chce miec nic wspolnego.
_________________
Referendum to inicjowanie dobrych oraz wetowanie wrogich nam ustaw. To sprawdzilo sie w Szwajacarii.
Skonczmy z partiokracja.
Demokracjabezposrednia.org

*Nie odpowiadam na posty lekcewazace i niskiego poziomu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czy Polacy są kretynami?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile