W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Biustonosze a rak piersi   
Podobne tematy
Największa przyczyna raka piersi5
Mammografia sprzyja rakowi piersi 4bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 4481
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 20 Paź '08   Temat postu: Biustonosze a rak piersi. Odpowiedz z cytatem

Biustonosze powoduja powstawanie raka piersi – mowi badacz medyczny Syd Singer.
Uciskanie kanałów limfatycznych powoduje blokowanie oczyszczania z toksyn.
„Mniej tlenu i mniej wartości odżywczych dostarczanych jest do Komorek, a odpady nie sa wydalane.” zauwaza Singer. Po 15 lub 20 latach ucisku może powstac rak.
Oczywiście wyniki badan (opisane na stronie nizej) zostaly zignorowane przez prestiżowe instytuty walczcace z rakiem.
Drogie Panie nie spijcie w stanikach, nie wybierajcie stanikow takich co sa nie wygodne a jeśli się da to zdejmujcie ten grozny wynalazek.

http://www.willthomasonline.net/willthomasonline/A_Pinch_Of_Cancer.html

Inna sprawa ze w Polsce pracuja nad prawem zmuszającym do obowiązkowych badan mammografia – kazde takie badanie (prześwietlanie rentgenem) zwieksza ryzyko powstania raka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 20 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 20 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jeden problem - kobiety ktore nie nosza stanikow maja mniej atrakcyjne piersi, bardziej obwisle. Dlatego nie moge sie zgodzic z taka diagnoza, bo za bardzo kocham kobiety.

A troche bardziej powaznie, kolejna zaslonka dymna srodowisk naukowych, ktore probuja odwrocic uwage od tego ze kwestie zywieniowe i srodowiskowe maja kluczowe znaczenie w powstawaniu raka.

Swoja droga kiedys kobiety nosily nalogowo gorsety i nie sadze zeby w tamtych czaach zapadalnosc na raka piersi byla wieksza anizeli teraz, raczej na odwrot
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 20 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc pod uwagę ten wątek i inne z tego forum, z przykrością muszę stwierdzić że poziom intelektualny użytkowników zaczyna się obniżać. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 20 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Biorąc pod uwagę ten wątek i inne z tego forum, z przykrością muszę stwierdzić że poziom intelektualny użytkowników zaczyna się obniżać. Sad


Dlaczegóż to, dlatego ze ochoczo ujawnilem swoje preferencje dotyczace kobiecych piersi? Wszak to normalne u przedstawicieli mojego gatunku (czytaj płci). Jesli okazalem sie nad wyraz bezpruderyjny, racz mi wybaczyc Very Happy
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:55, 20 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem jedno. Jest wiele bzdur na forum, które niczego wartościowego nie wnoszą. I widzę że takie wątki budzą największe zainteresowanie. Skoro poważne tematy się olewa, a prowadzi zażyłe dyskusje na śmieciach, no to o czymś świadczy. Trzeba się zastanowić nad jednym. Że to co tu piszemy, idzie w świat. Bo to jest internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 20 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubie ludzi bez poczucia humoru. Czemu jestes tak zgorzkniala? 99% moich postow na forum bylo w powaznym tonie, chyba w ramach relaksu moge sobie pozwolic na odrobine luzu? Tymbardziej ze teza tego naukowca zasluguje jedynie na wysmianie jej, chyba ze ktos to wzial na powaznie? Mam nadzieje ze nie kreatorzy mody Very Happy
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Imran Zachajew




Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 20 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
Czemu jestes tak zgorzkniala?


Może to kwestia źle dobranego biustonosza?

A wracając do tematu; sprawę należy nagłośnić, wówczas zajmie się nią parlament europejski i wyda odpowiednią ustawę zakazującą noszenia biustonoszy. Szczególnie latem. Już piszę do mojego europosła żeby lobbował w tej sprawie!
Idea
_________________
"Prawda jest kwestią formy" - Oskar Wilde
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 20 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na krotka mete Twoje spojrzenie na sprawe Imran jest niezwykle ciekawe i godne pochwaly. Niech ta Unia na cos sie w koncu przyda Exclamation
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 20 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera, czy ja mówię o Tobie? Dlaczego bierzesz to do siebie? Przecież to nie Ty napisałeś wątek o biustonoszu, choć faktem jest że Cię zainteresował. Ale nie ważne, zostawmy biustonosze. Chodzi mi ogólnie o forum. O jakość tematów i sposób w jaki są pisane. Tytuły wątków powinny być zrozumiałe i bez błędów ortograficznych. To chyba jasne. I nie chcę tutaj nikogo krytykować, bo nie o to mi chodziło. Chciałam tylko podzielić się moimi spostrzeżeniami, że autorzy mogliby wykazać się większą ambicją w doborze tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:50, 21 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak coś powodoje raka, to chyba takie całkiem nieważna to ta sprawa nie jest. W kazdym razie śmieciami bym tego nie nazwał.

Czy to prawda, to już inna sprawa.

Nie powinno się z czegoś śmiać, lub olewać tylko dlatego, że dotyczy biustonoszy.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 21 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laro.
Poniewaz w mojej skromnej ocenie uwazam ze jestes osoba wyjatkowo toksyczna dlatego nie bede z Toba polemizowal.
Twoje wypowiedzi z tego i innych postow swiardzcza o Tobie.
Dam Ci rady:
- powstrzymaj sie z obrazaniem innych;
- wez kuracje odtruwajaca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:37, 22 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- i zdejmnij w koncu ten stanik
...
swoja droga czy mozliwe ze noszenie majtek powoduje raka prostaty?
ja tam nosze bokserki albo wcale..
\/\/ sa seksi Twisted Evil
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:54, 23 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.. a może noszenie butów powoduje powstawanie żylaków? Według badaczy takich jak ten od biustonoszy, najlepiej pewnie byłoby chodzić nago, boso, a genitalia przepasać liściem. Może więc lepiej byłoby, aby ten badacz zajął się np. badaniem zawartości "cukru w cukrze"? Pożytek dla ludzkości też żaden, ale przynajmniej brak szkodliwości społecznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 23 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LIŚCIEM?
Przecież tam są bakterie! Laughing

No dobra, niech będzie tak: niektóre nawyki mody są niezdrowe, ale nie należy przesadzać.
Ale chętnie bym się dowiedział jaka jest siła rakotwórcza tego tałatajstwa, konkretnie.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:22, 23 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
Jest jeden problem - kobiety ktore nie nosza stanikow maja mniej atrakcyjne piersi, bardziej obwisle. Dlatego nie moge sie zgodzic z taka diagnoza, bo za bardzo kocham kobiety.




Riviera, poproś kobietę, aby wyprostowała ręce ku górze. Wtedy zobaczysz, że istnieje coś takiego jak mięśnie (ciągną się od góry piersi do szczytu ramienia). One to podtrzymują biust i nie ćwiczone powodują jego obwiśnięcie. Jak również brak odpowiedniej dawki kolagenu i wartościowego białka w diecie. Biustonosz wyręcza piersi. Wówczas przydaje się prawdziwe stwierdzenie, że nie ćwiczony organ zanika - tu : opada, wiotczeje.
Jednak najbardziej tą przypadłość wydaje się determinować m.in. jedzenie "pastwiskowe", czyli dużo węglowodanów, bardzo mało białka i prawie zero tłuszczu. Mechanicznie też pewnie można do tego doprowadzić. Jednak popatrzcie na kondycję mężczyzn w Polsce, na ich estetykę. Żądają od kobiet ponętności, piękna , erotyzmu, powabu, inteligencji. Mówią to zapasieni piwosze, ochleje, mężczyżni nie dbający o siebie. Dziwne, bo chyba kobiety, które ja określam jako "kozy", mają w tych czasach parcie na kark, brzuch i łysy łeb (bez urazy dla łysych inaczej niż dresy). Taki trend.
A wpływ noszenia stanika na powstanie nowotworu ? Nie wyobrażam sobie związku. Chyba, że chodzi o ciągłe pocieranie ramiączka o np. znamie barwnikowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 23 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK Tomkiewicz w taki razie jak wytlumaczysz ksztalt biustu kobiet ktore zyja w afrykanskiej dzungli albo w amazonii, nie uzywajacych stanikow. Teoretycznie o wiele bardziej cwicza miesnie o ktorych mowisz, a efekt jaki jest kazdy widzi. Chociaz pewnie mezczyzni z takich plemion postrzegaja wlasnie takie biusty jako bardziej atrakcyjne.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 23 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz, bardzo dobrze napisałeś. Sama chciałam tak napisać. Ale jakbym to zrobiła, posypałyby się na mnie gromy jak zwykle. Smile Dobrze napisaleś o tych łysych, zapijaczonych polskich mężczyznach. I do tego jeszcze z ptasim możdżkiem. Choć mam wątpliwości, czy w tym wypadku nie ubliżam ptakom, bo ptaki też potrafią być inteligentne. W Polsce są ładne kobiety, ale się cenią bardzo nisko. Wielu polskich mężczyzn nie jest wartych żeby się nimi interesować, a z łatwością znajdują kobiety. Polki są naprawdę łatwe. Za łatwe. A jeśli chodzi o Afrykanki, to nieprawda że u nich obwisły biust to reguła. Zależy od rożnych czynników, np rodzenie dzieci, brak wystarczajacej ilości wody przede wszystkim. W krajach gdzie jest często susza, ludzie są pozbawieni wody i organizm się odwadnia. Wtedy skóra wiotczeje i starzeje sie szybko. Organizm ludzki składa się w 80% z wody. I wymaga nieustannego uzupełniania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:32, 23 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy a ja uważam że temat ciekawy Wink jeśliby noszenie stanika miało szkodzić mojej kobiecie to niech nie nosi... a jeśli chodzi o facetów to noszenie slipów doprowadza podobno do przegrzania jąder (pewnie latem) co się może wiązać z bezpłodnością hehe

Lara
Cytat:
Dobrze napisaleś o tych łysych, zapijaczonych polskich mężczyznach. I do tego jeszcze z ptasim możdżkiem. Choć mam wątpliwości, czy w tym wypadku nie ubliżam ptakom, bo ptaki też potrafią być inteligentne. W Polsce są ładne kobiety,


ty to chyba masz jakiś uraz...nikt Ci nie każe moja droga cenić się nisko więc popatrz na swego faceta i wyciągnij wnioski Wink bez urazy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pepekk, a skąd Ty wiesz że mam faceta? Gdybym go miała, nie siedziałabym w internecie. Miałabym lepsze rzeczy do roboty. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:07, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wink no tak pewnie cenisz się zbyt wysoko Wink
hahahaha z drugiej strony lepiej siedzieć na necie niż spędzić życie z "łysym,zapijaczonym, polskim mężczyzną z ptasim móżdżkiem"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:28, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzix




Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:44, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat może się wydawać bzdurny, ale dla wielu kobiet w Polsce jest to problem. Krostki mają pełną skalę modeli i kolorów w dobrej cenie, ale D+ ma już duży problem. Jak ktoś cieka wy to odsyłam:
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:49, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Papekk. Nie mogłem się powstrzymać, żeby to napisać. Odniosłem być może mylne wrażenie, że Lara czeka na kogoś kto się do niej przyczołga z różą w ustach. (nie obrażamy się).

Polki są tak samo łatwe jak ruskie, francuzki i amerykanki, w ogóle co znaczy "łatwe"? W każdym cywilizowanym kraju żyją naiwne laski, które dadzą dupy za przysłowiowego dolara, albo po prostu ulegną czarującemu urokowi pięknego mężczyzny, który zrobi im dziecko i zostawi, taka jest mentalność ludzi wychowanych i żyjących w pośpiechu - chcą tylko bzykną, bez zbędnych tańców godowych, a potem zostawić.

Poza tym ładne nie oznacza, że cenne, ktoś tu chyba padł ofiarą wspomnianego wyżej elementu pośpiesznego życia, w którym liczy się jak wygląda "to" co się posuwa, a nie kim na prawdę "to" jest. Przynajmniej nie ta kolejność. Jak złotówki i gorsze (to tylko przykład, dobrze odwzorowuje).

Ładne polki, które cenią się zbyt nisko.. Rolling Eyes To chyba właśnie dlatego, że gdy podają swoją cenę, chcą zwrócić uwagę na to ile jest tych groszy, więcej niż złotówek!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polki mają problem z biustem, bo piją za dużo piwa. Smile A tak na poważnie w Polsce piwo produkuje się z chmielu. A chmiel zawiera estrogen, czyli hormon żeński, który niekoniecznie ale może powiększyć biust.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Biustonosze a rak piersi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile