W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Masoński handshake Tuska z Barroso  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 10102
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 16 Paź '08   Temat postu: Masoński handshake Tuska z Barroso Odpowiedz z cytatem

We wczorajszych Faktach stacji TVN o godzinie 19:00 (15.10.2008.) pokazano zbliżenie uściśnięcia ręki przez Tuska przewodniczącemu KE - Barroso. Można to obejrzeć na stronie http://www.tvn24.pl/28377,1568837,1,1,odlot,fakty_wiadomosc.html dokładnie w trzeciej minucie (3:00)



Symbolika uściśnięć ręki jest m.in. podana w tym linku - http://www.ephesians5-11.org/handshakes.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 16 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale bzdure zapodałeś..........

sra ta ta ta

Jak to jest symbol masoński to ja i większość moich znajomych jesteśmy masonami.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 16 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za merytoryczny komentarz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 16 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przepraszamy, ale takiej strony tu nie ma.
Przejdź na stronę główną serwisu.


Czasami się zastanawiam, czy to sen czy jawa.. Psychologia w miarę jasno mówi, że jeśli doszukujemy się czegoś w czymś, to znajdziemy to coś w czymś..
Panowie, pomyślcie nad tym !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 16 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam się nie znam na obrzędach masońskich, to nic ciekawego nie powiem. Widać tak, czy inaczej panowie Barosso i Tusk są w zażyłości - warto zapamiętać.
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:22, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To moze byc sekretny uscisk dloni, ale takich roznych tajnych "pokazow" jest bardzo duzo. One sluza do rozpoznywania sie miedzy soba "cwniakow" nami manipulujacymi.

Dla zainteresowanych polecam zobaczyc e-ksiazke



http://www.scribd.com/doc/3870779/Codex-Magica-Texe-Marrs
na stronie 48 jest pare obrazkow (w calej ksiazce jest wiecej)

A przy okazji zobaczcie rozdzial ( od strony 49) poswiecony
Hidden Hand of the Men of Jahbuhlun
co tlumaczy sie
Ukryta Reka Ludzi Jahbuhluna

Nie macie ochoty czytac to zobaczcie obrazek na str. 53 a pozniej zdiecia wielu znanych ludzi. A jak ruszycie glowa to skojazycie wiele innych obrazow co widzieliscie.

Codex Magica: Secret Signs, Mysterious Symbols, and Hidden Codes of the Illuminati
http://www.amazon.com/Codex-Magica-Myste.....amp;sr=8-1
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:40, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale bym się nie zdziwił. Dzisiaj też widziałem uścisk ręki między Barosso i Sarcozym, obaj jak wiadomo są masonami. Był dokładnie taki sam jak z Tuskiem. Barroso przywitał się też z innym siedzącym obok facetem, ale raczej z racji tego, że tak wypadało gdyż to Barosso podchodził do nich obu. No i w tym przypadku wymiana uścisku dłoni była normalna.

Uścisk dłoni w ten sposób jak witają się masoni na pewno nie jest naturalny. Nie kładzie się z reguły kciuka między dwa palce. Szczególnie, że przy tych powitaniach robi to każda z witających się stron.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:21, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Panowie za oświecenie!

A ja na chu... ltaja głosowałem...
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:06, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oglądałem wiadomości i też zwróciełem uwagę na uścisk Shocked
(chciałem go tu wkleić ale nie moglem tago znaleśc online)
może w TVN pracują jacyś inteligentni ludzie którzy próbują nam coś przekazać.
tak samo jak dali newsa z Sarkozym w Polsce to dobrali takie zjęcie


a tutaj jak wygląda ten uścicsk

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten sam uscisk dloni, pomiedzy papiezem a wielkim mistrzem WIELKIEGO ZAKONU SZPITALNIKÓW MALTAŃSKICH Andrew Bertiem.




Paweł VI



Najwyzsza hierarchia Watykanu to masoni, to nie ulega watpliwosci
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 15:56, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Tak ależ oczywiście Riviera! Wiesz zgodziłbym się z tym że to MASONI gdyby nie jeden fakt - papieża nie wita się "twardo" gdyż jest to namiestnik Ducha Św. i należy mu się oddanie hołdu/respekt. To że ktoś wita go "normalnie" oznacza jego brak kultury.
Gdy witasz się w jakiejś firmie z wielką szychą to nie ściskach jego ręki tak by mu kostki chodziły tylko DELIKATNIE zaznaczasz gest - po prostu chwytasz dłoń delikwenta. Wpisz sobie w gogle "koleżeński uścisk dłoni" . . tak możesz ściskać kolegę lub osobe która znasz.

Czyli ONI to też masoni?:
http://www.berlin.polemb.net/gallery/nas.....anie_3.jpg

A tu mamy w ogóle inny uścisk...iluminaci?


Ten robot też jest masonem?
http://i.frazpc.pl/pliki/2002/auto/1132316764805570.jpg

Wiesz ja myślę że jak sie czegoś szuka to się znajdzie a tobie jest po prostu MAŁO kultury by zrozumiec różnice między uściskami dłoni. Mas znalazłem cos dla Ciebie RIviera. .

Cytat:
Rodzaje uścisków: J

ü Uścisk „sztywnej dłoni” – naprężona dłoń skierowana ku dołowi jest najbardziej agresywnym sposobem „przywitania”, daje witanemu niewielką szansę na wprowadzenie relacji równości; charakteryzuje agresywnych, dominujących mężczyzn, którzy inicjują ten gest; sztywna ręka skierowana ku dołowi zmusza drugą osobę do przyjęcia pozycji uległego, ponieważ musi on rozpocząć uścisk z dłonią skierowaną ku górze;

ü Uścisk „rękawiczki” (uścisk polityka) – inicjator próbuje sprawić na odbiorcy wrażenie, że jest osobą godną zaufania i uczciwą, ale poprzez zastosowanie tej techniki wobec osoby, którą właśnie spotkał, może wywołać wręcz odwrotny skutek; odbiorca staje się bowiem podejrzliwy i uważny w stosunku do intencji inicjatora; uścisk ten powinien być więc wykonywany wobec tych, których osoba inicjująca dobrze zna;

ü Uścisk „śniętej ryby” – podanie dłoni wiotkiej, zwłaszcza zimnej i wilgotnej, w sposób niezdecydowany; większość przypisuje go osobom o słabym charakterze, przede wszystkim dlatego, że taka dłoń może być łatwo odwrócona ku dołowi;

ü Uścisk „twardego faceta” - to „uścisk strzelających kostek”, charakterystyczna oznaka agresywnego mężczyzny;

ü „niedźwiedzi uścisk”- to przesadne uściśnięcie, niemal „zmiażdżenie” dłoni witanej osoby;

ü gest typu „mafioso” – polega na tym, iż dłoń w trakcie podawania i uścisku przechylona jest wierzchem do góry;

ü uścisk „a la Wałęsa” – to uchwycenie podanej do uścisku dłoni oburącz;

ü uścisk „na końcówkę” – to mające nieco manipulacyjny charakter uściśnięcie samych palców drugiej osoby, końcówek jej dłoni; wzbudza on na ogół w tak potraktowanej osobie niesłuszne poczucie winy; poza tym jego celem może być także utrzymanie odbiorcy w niekrępującej odległości;

ü prawidłowy uścisk dłoni – powinien być naturalny i zdecydowany, ani za mocny, ani zbyt wiotki;


I tak zmarnowałem mój 1 post/h. Sory ale smiac mi się chce jak w byle pierdole wyszukujecie jakichkolwiek znaków. .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:

I tak zmarnowałem mój 1 post/h. Sory ale smiac mi się chce jak w byle pierdole wyszukujecie jakichkolwiek znaków. .


Co do papierza to się zgadzam , to jest nienajlepszy przykład. Ale dużo widziałem zdjęc ludzi u władzy w usa tak się witających. Pozatym tutaj widać kciuk Sarokozego, który chyba nie
'wita się z szefem' , prędzej on tutaj jest szefem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:59, 20 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel
To co napisales o rodzajach usciskow dloni to odnosi sie ogolnie do ludz, na podstawie tego jak ktos podaje dlon mozna wiele powiedziec o tej osobie i to jest fakt. Niemniej jednak ze istnieja ROZNE sekretne sposoby podawania dloni w celu rozpoznawania "swoich ludzi" jest rowniez faktem. Zreszta tych tajnych sygnalow jest bardzo wiele. Tak dla przykladu wez sobie jakiegos Zyda i zawiez go w inne miejsce gdie ponoc nie ma Zydow a mozesz byc pewny ze on bardzo szybko znajdzie innego Zyda w tym niby bez zydowskim spoleczenstwie.
W masoneri zaleznie od stopnia wtajemniczenia uzywaja oni roznych sposobow podawania dloni. Kiedys bylem przypadkowym swiadkiem witania dwoch osob ktore znalem. Ich sposob "podania reki" byl cholernie skompilkowany i bardzo dlugi gdzie kolejnosc gestow byla bardzo wazna, przypadkowo gdyby ktos zaczol sie w ten sposob witac osoba nie wtajemniczona by nie mogla "kontynuowac" tego rytualu. Czy oni sa masonami czy tez innej masci czlonkami jakiejs tajnej organizacji lub zrzeszenia nie mam najmniejszego pojecia, niemniej jednak ze mna witali sie ze tak powiem normalnie. Byc moze gdy pierwszy raz mialem kontakt z nimi to podali reke "inaczej", ale poniewaz kiedys na to wcale nie zwracalem uwagi wiec nie moge nic na ten temat powiedziec.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:50, 20 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Tak się witają iluminaci Exclamation Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 20 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie! Nie przesadzajmy...

Sam już chyba 1001 razy użyłem gestu \m/ a z typami o których piszecie mam tylko tyle wspólnego, że chciałbym ich wyciąć w pień Wink

Używam też "żółwika", wspomnianego wyżej "parkingu żółwika" i "żółwika na pleckach". A nie mam nic wspólnego z ekipą.

to też masoni albo illuminati?


_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:40, 07 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masonski uscisk dloni Papieza z Czarnym Papiezem, bylym generalem zakonu Jezuitow, Peterem-Hansem Kolvenbachem.


_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:30, 09 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



http://pl.youtube.com/watch?v=b9DBJ6CvETg&feature=channel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sajam




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 09 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nomorenazi, nie bardzo rozumiem co twój post (film) wnosi do tematu?

Wydaje mi się, że szukacie czegoś na siłę. To akurat wydaje się naturalnym uściskiem. Tusk w masonerii czy innym shicie? Nie...
Tutaj bardziej odwołał bym się do postu wunderwaffela traktującym o kulturze podawania sobie dłoni. Nie wykluczam istnienia takich gestów (masońskich) ogólnie (post XTC88), ale przykład w temacie nie wydaje się być aż tak rażącym znakiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 09 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie tematy rozbrajają mnie swoją głupotą.


Żaden masoński uścisk. Znam ludzi co się tak witają, to cioty i cieniasy. Nawet przy przywitaniu nie potrafią dobrze twojej ręki złapać. Tacy politycy czy duchowni też się zdarzają, bo to na ogół cwaniaczki ale bez pary w łapach.

Tyle.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:55, 09 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciałem stworzyć nowego wątku więc włączyłem do tego. Czy ma coś wnieść? Może trochę dystansu i może wie ktoś co znaczy to co pokazuje DN w 19 sekundzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:16, 10 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
b4l




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:28, 11 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Takie tematy rozbrajają mnie swoją głupotą.


Żaden masoński uścisk. Znam ludzi co się tak witają, to cioty i cieniasy. Nawet przy przywitaniu nie potrafią dobrze twojej ręki złapać. Tacy politycy czy duchowni też się zdarzają, bo to na ogół cwaniaczki ale bez pary w łapach.

Tyle.


Twoje przekonanie opiera sie na 'teorii pary w lapach', czy moze ciezko jest Ci uwierzyc iz Twoj premier zamieszany jest w NWO?

btw. Jesli!? iluminaci istnieja, jesli!? maja 'sekretny' uscisk dloni, to jak moglby on wygladac, tak aby nie wzbudzal podejzen setek-tysiecy osob?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Masoński handshake Tuska z Barroso
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile