W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zginął Joerg Haider  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 6810
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:38, 25 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisala:
Cytat:
Chwalicie zbrodniarza, który popełnił zbrodnie na waszym kraju.

Jesli chodzi o Hitlera i zachowanie Niemcow w stosunku do polakow to ogolnie zachowywali sie OK, duzo lepiej niz wyzwoliciele sowieccy od ktorych ludzie niesamowicie ucierpieli.
Byla wojna i narzucona dyscyplina na Polakow byla nie mniejsza niz dyscyplina w stosunku do Niemcow. Gdyby Hitler nie zaatakowal ZSRR to ZSRR ruszylo by na Europe i wymordowalo wszstkich ludzi inteligentnych, tak jak to zawsze robi zydo-komuna poczynajac od rewolucji francuskiej a konczac na komunistycznej Kambodzy gdzie wymordowano 25% ludnosci, ale jakos dziwnie o tym nikt nie wspomina.
Poza tym aby nazywac kogos zbrodniarzem to trzeba to najpierw udowodnic, a jak na razie za wyjatkiem glupich filmow z Hollywood i durnych ksiazek opartych na bajkach brak jest na to dowodow. Dla znajacych angielski polecam reportaz w ktorym Zyd wypowiada sie o polityce Hitlera


czesc 1


czesc 2


czesc 3
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 25 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukup ty jesteś fanatykiem i do tego chory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:43, 25 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@lukup, mógłbyś wyjaśnić jak Twoim zdaniem było z atakiem Niemiec na Polskę w 1939? Bo widzę, że masz dosyć... oryginalne poglądy. Smile

A tą powyżej się nie przejmuj - to komunistka, Hitlerowi zarzuca mordowanie naszego narodu, ale Stalin już jej nie przeszkadza. Mało tego, jakby żyła w tamtych czasach to pewnie w imię Postępu władowałaby kulkę w głowę niejednemu ciemnogrodzianinowi. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vendetta7




Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 159
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 25 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba źle zrozumiałam uważacie Hitlera za "spoko ziomka"?! Nie ma dowodów na to, że Hitler był zbrodniarzem?! A Aushwitz, Stuthoff?!?!?!?! Jesteście szaleni! To największy skurwysyn o jakim słyszałam i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej! Dowody na to, że Hitler był jednak zbrodniarzem? Muzea typu Muzeum Powstania Warszawskiego, wyżej wspomniane OBOZY KONCENTRACYJNE, a prtzede wszystkim przesłania ludzi, którzy żyli w tamtych czasach i lepiej mogą ocenić rządy Hitlera niż Wy! Z całym szacunkiem, ale teraz to przekroczyliście pewną granicę przyzwoitości! Ja nie mówę, że Stalin był grzeczny, to chyba wiadomo, że jeżeli na czele państwa totalitarnego stoi dyktator no to w kraju opanuje terror (w tym właściwym znaczeniu tego słowa). Wiele jest podobieństw w działaniach Stalina i Hitlera typu Obozy koncentr. vs. łagry, tyle że wydaję mi się że Hitler troszkę przegania Stalina mimo wszystko! I na morde bym mu nie chciała napluć fuuuu! Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:40, 25 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vendetta7 piszesz "To największy skurwysyn o jakim słyszałam i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej!"
Jestem pewien , że .... -masz słaby słuch!
To jedyny powód ,że nigdy nie słyszałeś. Spróbuj poczytać, jeśli Cię słuch zawodzi.

Hitler zabiegał o wspólną wyprawę na Sowiecką Rosję. Anglia która zaplanowała tę wojnę i do niej dążyła , ustawiała również jej wynik. Dlatego omaniła Rząd Polski fałszywymi obietnicami pomocy , przekupiła część polityków, wykorzystała zainstalowana w Polsce swoja agenture wpływu i rzuciła nas przeciw Hitlerowi.

Poczytaj sobie Józefa Kosseckiego , oraz trochę głębiej historię.
Jeśli oburza Cię Hitler to popatrz na pretekst wojny w Iraku, Afganistanie i na to jak zachowują się dziś tam Amerykanie! Popatrz na Guantanamo i złotoustych krzyczących z, że walczą o demokracje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vendetta7




Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 159
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 25 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te ostatnie wojny też mnie oburzają a co do historii to raczej wiem więcej niż większość ludzi i można poqwiedzieć że takim moim prawie hobby było zbieranie informacji o obozach. Nie chodzi mi tu o działania polityczne żadnego z państwa początklu XX w. tylko czy Ty naprawdę uważasz Hitlera za aniołka a nie za mordercę i zbrodniarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 25 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy Ty naprawdę uważasz, że to największy skurczybyk w historii? A Mao? A Stalin? A Lenin? W porównaniu ze zbrodniami komunizmu, Hitler nie wypada tak przerażająco. Nawet, jeśli uważasz że ofiar Holocaustu było 6 milionów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 25 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czytam wypowiedzi tej brunatnej zbieraniny wychwalającej Hitlera, to jestem pewna że gdyby przenieść ich w czasy okupacji, to byliby kapusiami wydającymi Niemcom zarówno Żydów jak i Polaków. Lata mijają, ale człowiek zostaje taki sam. Hitler zrobił dobrą rzecz w Niemczech ponieważ zlikwidował bezrobocie, co było wlasciwie normalne skoro chciał rozwinąć przemysł zbrojeniowy. Poza tym był doskonałym mówcą, mistrzem propagandy, umiał porywać tłumy i na tym zbił swoj majątek polityczny. Ale w Niemczech wprowadził zamordyzm i tak samo jak w Rosji stalinowskiej, tak i tam ludzie bali się własnego cienia. Wszyscy ci , którzy nie zgadzali się z polityką Hitlera, musieli uciekać z Niemiec, jeśli nie chcieli być aresztowani. Hitler i Stalin byli siebie warci. Jeden od drugiego się uczył. Ale to Hitler rządzil Polską przez 6 lat. I to Niemcy wykonywali egzekucje i mordowali Polaków w obozach./ Jeśli ktoś chce wspomnieć o Katyniu, to Katyń w Polsce nie leży /. O ile liczba wymordowanych Żydów może budzić kontrowersje, to na pewno nie budzi liczba wymordowanych Polakow. Cala Polska jest pełna miejsc z tablicami upamiętniającymi egzekucje. Koło Warszawy jest puszcza kampinowska, gdzie jest cmentarz polskich żolnierzy, rozstrzelanych przez Niemcow. I to już koniec mojej lekcji historii dla brunatnych Polaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 25 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te wypowiedzi o Adolfie są niewątpliwie ciekawe, ale temat dotyczy innego pana na H. Może Adolfa przenieść do nowego tematu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 25 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hitler był idolem Haidera, przecież to na nim się inspirował w swojej polityce. Tak jak zresztą wszyscy inni naziści. Więc temat wiąże się jeden z drugim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:07, 26 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Veritatis
Trzeba zaczac od tego ze juz w 1933 miedzynarodowa organizacja Zydowska wypowiedziala Hitlerowi wojne.
Przedwojenna Polska byla chyba najbardziej zazydzonym krajem w Europie, a wiec w konsekwencji wszelkie proby porozumienia sie miedzy Niemcami i Polska byly ze tak powiem torpedowane, zwlaszcza ze Anglia z Francja zapewnily pomoc Polsce a wiec nie obawiano sie w Polsce armi niemieckiej, wrecz Smigly Rydz mial ochote "odwiedzic " Berlin.
Jak by nie patrzyl po utworzeniu Polski znalazla sie czesc terenow z ludnoscia niemiecka pod rzadami polskimi. Prowokatorzy (najprawdopodobniej polscy zydzi) byli odpowiedzialni za bardzo duzo morderstw popelnionych na ludnosci pochodzenia niemieckiego, zwlaszcza ze ofiary z pewnoscia popieraly co robil Hitler w Niemczech. Wbrew pozorom propaganda niemiecka milczala o tym bo nie chciano psuc stosunkow niemiecko-polskich i zaczeto o tym mowic dopiero przed samym wybuchem wojny gdy juz bylo wiadomo ze jej nie mozna uniknac. Gdyby Niemcy nie zaczeli to prawdopodobnie Polacy by to zrobili we wspolpracy z zachodnimi panstwami.
W ksiazce
Secrets de Guerre 1939-1945 wydanej w 2001roku na stronie 8 jest napisane:
....Podczas dlugiego czasu, agresywnosc polakow byla wybranym tematem propagandy niemieckiej. "Bydgoska krwawa niedziela" ukaze zwiekszenie ilosci ofiar z 5437 do 58 tysiecy i stala sie pretekstem do zbiorowej egzekucji polskich cywilow , 10 wrzesnia 1939, na rynku w Bydgoszczy.
W innej ksiazce (dostepnej w formie e-book) autor opisuje sprawcow mordow, ktorzy byli Zydami, sa rowniez zdiecia pomasakrowanych Niemcow. Historia byla dosc glosna tak ze Niemcy sprowadzili miedzynarodowa komisje aby badala te wydarzenia.

vendetta7 napisal:

Cytat:
A Aushwitz, Stuthoff

I jeszcze mozna by dodac kilka innych. TO BYLY obozy koncentracyjne, i nikt tego nie uktywal przed ani w czasie II WS. Slowo KONCENTRACYJNE znaczy ze tam byli ze tak powiem "troche scisnienci na malym terenie" ze wzgledow ze tak powiem technicznych. Ludzie znajdujacy sie w tych obozach albo byli przestepcami, albo wrogami systemu, lub stanowili potencjalne zagrozenie i dlatego byli uwiezieni w separacji od spoleczenstwa.
Powinienes wiedziec ze pierwsze obozy zorganizowali Anglicy w 19 wieku. W USA (i paru innych krajach) od razu na samym poczatku wojny wsadzono wszystkich Japonczykow do obozow koncentracyjnych i warunki w tych obozach byly duzo gorsze od warunkow w niemieckich obozach (oczywiscie nie mowie o ostatnich miesiacach wojny gdy wszystko sie doslownie "rozlatywalo"). Jak do tej pory niema ANI JEDNEGO DOWODU z w tych obozach mordowano ludzi. Owszem wieszano od czasu do czasu tych co "przeskrobali" ale to byla tam taka dyscyplina. Gdy Niemcy przeskrobali to tez ich wieszano, niemniej jednak jedni i drudzy byli wczesniej sadzeni, a wiec byla jakas wzgledna sprawiedliwosc biorac pod uwage panujaca wojne i inne problemy. Jesli masz jakies niezbite dowody ze w obozach systematycznie mordowano to masz szanse wygrac niezla fortune pieniezna, ktora czeka na osobe potrafiaca udowodnic zarzucane morderstwa.
Polecam obejzec reportaz oni lepiej tlumacza i pokazuja fakty niz ja

http://video.google.com/videoplay?docid=4138523842550891901

Vendetta7 powinienes wiedziec ze Powstancy warszawscy tak jak partyzanci francuscy byli traktowani przez niemcow jako zolnierze gdy tylko mieli opaski identyfikacyjne, a mogli ich potraktowac jak zwyklych terrorystow i od razu rozstrzeliwac bo nie byli chronieni przez konwencje miedzynarodowe.

Cytat:
a co do historii to raczej wiem więcej niż większość ludzi i można poqwiedzieć że takim moim prawie hobby było zbieranie informacji o obozach.

Skoro obozy tak ciebie interesowaly to dam ci pare zdiec do kolekcji, bo jeszcze pewnie ich nie widziales.
dentysta w Oswiecimiu


szpital na terenie obozu w Oswiecimiu


orkiestra obozowa


teatr na terenie obozu

i afisze sztuk rzedstawianych w obozie


burdel dla wiezniow (Grzesiuk wspomina o nim w swojej ksiazce) w obozie


biblioteka na terenie obozu


synagoga na terenie obozu


basen dla wiezniow obozu w Oswiecimie (on dalej tam istnieje i jak spytacie przewodnika to wam pokaze, ale jak nie wspomniecie ze wiecie o jego istnieniu, to oni wam tego nie powiedza)


boisko


sauna na terenie obozu


pieniadze jakie dostawali wiezniowie za prace w Oswiecimiu


dwa razy w tygodniu przychodzila poczta do obozu w Oswiecimiu


wiezniowie przy pracy


Budynek wiezienny na terenie obozu w Oswiecimiu, gdie ci co przeskrobali byli przetrzymywani i sadzeni. Gdyby w Oswiecimu mordowano tak jak w filmach z Hollywood to bylo by bezsensowne wiezienie, czy sadzenie ...


I CO WIDZIALES JUZ TE ZDIECIA W TWOICH KSIAZKACH? Z pwnoscia NIE. Mozesz je teraz dolaczyc do twojej hobilnej kolekcji.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:43, 26 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@lukup
To było... mocne. Nie wiem co powiedzieć. Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 26 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy chcecie zakończyć działalność całego forum z powodu jakiegoś paranoika?
Wystarczy, że ktoś złoży donos o szerzenie kłamstwa oświęcimskiego do prokuratury i wszystkie tu poruszane kwestie będą tylko wspomnieniem....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:24, 26 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mawia J.K.Mikke Polska jest pod okupacja wiec lepiej powrocic do tematu Haidera.
Twierdzenie ze Hitler byl jego idolem jest prowokujace i mylace.
Jesli ktos sie z kims w czyms zgadza nie znaczy ze ma idola.
Skoro tylu Austriakow popieralo Haidera to znaczy zwyczajnie ze go popieralo i nie potrzeba nikogo prowokowac. Z tego co zauwazylem to Lara moze byc wlasnie takim prowokatorem na forum.

Na forum niemieckim jest niemalze 300 stron dyskusji o smierci Haidera i przewaza przekonanie ze zostal zlikwidowany. Zachecam do czytania. Troche poczytalem.

Ciekawy jest watek ze przy takich ranach smiertelnych brak krwi, czyste poduszki wystrzelone.

Ciekawe jest temat hydrantu ktory zostal sciety i wbil sie przez dach nad Haiderem i zrobil taka dziure i nie ma widocznego tego hydrantu.

Ciekawe ze zderzenie z blokiem betonowym nie spowodowalo widocznego sladu na aucie.

Ciekawe ze zderzenie z blokiem betonowym spowodowalo dachowanie auta i ze to dachowanie zgniotlo tylko strone gdzie byl Haider.

Ciekawe jest to co widzial swiadek - wyprzedzona kopieta powiedzala ze auto zniknelo w chmurze kurzu.

Ciekawy jest watek rozmowy telefonicznej (nie wiadomo czy to prawda) ktora odbyla sie wtedy i zostala nagrana - z niej wynikalo jakby Haider zostal zatrzymany i obezwladniony.

Ciekawe jaka fizyka zostala uzyta w tym wypadku - jak ktos zauwazyl auto o wadze ponad 2,3 tony przy predkosci 140 kmh zetnie prawie wszystko i bedzie jechac prosto az sie zatrzyma lub zostanie na czyms zatrzymane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vendetta7




Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 159
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 26 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinienes wiedziec ze pierwsze obozy zorganizowali Anglicy w 19 wieku.

- Tak wiem, wiem na terenie Afryki i Indii. Poza tym tzw. obozy pomocy istaniały w 1930r na terenie Kanady, obozy te powstały jak sama nazwa wskazuje dla "pomocy" bezrobotnym i bezdomnym...

Co mi po tych zdjęciach? Równie dobrze ja mogę wkleić zdjęcie Biblioteki z mojego miasrta i powiedzieć, że to z oświęcimskiego obozu. Poza tym ROZMAWIAŁAM z człowiekiem, który miał naznaczone przedramię i jakoś jego przesłaniu bardziej wierzę, bo oni to jednak przeżyli. Poza tym skoro nie było tam mordów to po co komory gazowe i krematoria na terenie obozów ?

Mógłbyś podać mi jakąś książkę w której, że tak powiem alternatywnie przedstawiają ovbozy koncentracyjne? Teraz będę pisać pracę o obozach koncentracyjnych właśnbie i sowieckich łagrach w literaturze współczesnej i bardzo by mi się przydała inna strona tej histrorii Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 26 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ośwęcim jako luksusowy ośrodek wypoczynkowy z night klubem, sauną, basenem ? Sad Komu chcesz wciskać taki kit lukup? Chyba tylko takiemu idiocie jak Veritatis. Zgadzam się że w Oświęcimiu był dentysta, ale po to żeby wyrywać złote zęby Żydom. A co do burdelu to też się zgodzę bo Niemcy lubią się bawić i lubią burdele, ale nie sądzę że więżniowie mieli ochotę na zabawę nie mając co jeść. Po prostu hitlerowska propaganda. Poza tym nie zapominajcie że jeszcze nie poumierali wszyscy naoczni świadkowie obozów. I to co lukup głosi to nic innego jak bezczelne robienie sobie drwin z ludziego cierpnia. Niech pokaże również zdjęcia pomorowanych więżniów i dzieci /podobno wg lukupa w Oświęcimiu mieli się znajować tylko sami przestępcy/. Niemcy bardzo lubili się fotografować również z ciałami pomordowanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 26 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla niedowiaków i vendetty która pisze pracę, polecam wstrząsającą książkę Wandy Półtawskiej pt. "I boję się snów". Autorka była więźniarką obozu koncentracyjnego w Ravensbruk w latach 1941-45, gdzie była poddawana eksperymentom medycznym. Książka budzi grozę i po przeczytaniu jej długo nie mogłam się otrząsnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 26 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Auschwitz-Birkenau History of a man-made Hell
http://www.scrapbookpages.com/auschwitzscrapbook/History/Articles/index.html

polecam

historia nie jest czarno-biała


żydowskie dzieci "wyzwolone" przez Rosjan


węgierskie żydówki wędrujące do obozów pracy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
vendetta7




Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 159
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 26 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 26 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vendetta7 napisał:
Powinienes wiedziec ze pierwsze obozy zorganizowali Anglicy w 19 wieku.

- Tak wiem, wiem na terenie Afryki i Indii. Poza tym tzw. obozy pomocy istaniały w 1930r na terenie Kanady, obozy te powstały jak sama nazwa wskazuje dla "pomocy" bezrobotnym i bezdomnym...

Co mi po tych zdjęciach? Równie dobrze ja mogę wkleić zdjęcie Biblioteki z mojego miasrta i powiedzieć, że to z oświęcimskiego obozu. Poza tym ROZMAWIAŁAM z człowiekiem, który miał naznaczone przedramię i jakoś jego przesłaniu bardziej wierzę, bo oni to jednak przeżyli. Poza tym skoro nie było tam mordów to po co komory gazowe i krematoria na terenie obozów ?

Mógłbyś podać mi jakąś książkę w której, że tak powiem alternatywnie przedstawiają ovbozy koncentracyjne? Teraz będę pisać pracę o obozach koncentracyjnych właśnbie i sowieckich łagrach w literaturze współczesnej i bardzo by mi się przydała inna strona tej histrorii Smile


A po co Ci ta książka skoro i tak z niej nie skorzystasz?

Po pierwsze , bo wierzysz w to w co chcesz wierzyć, a na temat wiary sie nie dyskutuje.
Po drugie, jeśli piszesz pracę o obozach to wątpię, aby profesorowie zmienili się nagle z tchórzy w bohaterów i zechcieli firmować prawdę!

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vendetta7




Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 159
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 26 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo chcę ją przeczytać i jeżeli będzie problem ciekawie ujęty to na pewno znajdzie się w bibliografii mojej pracy ? Nie obchodzi mnie co oni powiedzą chcę przedstawić drugą stronę medalu. Wiadomo, że wierzę w oficjalną wersję ale chcę poznać też tą drugą. Po co od razu ten atak ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:22, 26 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak do tej pory niema ANI JEDNEGO DOWODU z w tych obozach mordowano ludzi.


Jak do tej pory ciężko o lepiej udokumentowaną zbrodnię niż nazistowskie ludobójstwo podczas II Wojny Światowej. Mamy do dyspozycji tysiące zeznań świadków (więźniów bądź żołnierzy, którzy wyzwalali te obozy), ekshumację z masowych grobów, zachowaną dokładną niemiecką dokumentację (pierwszy z brzegu znanu przykład np. raport Korherra), są dokumenty z konferencji z Wannsee gdzie podjęto decyzję o Holocauście, "zniknięcie" milionów ludzi, którzy widnieli w przedwojennych spisach, mamy wyroki z dziesiątków procesów po II wojnie zarówno przed międzynarodowymi trybunałami jak i sądami kliku krajów,w tym Polski. Mamy zeznania niektórych zbrodniarzy nazistowskich, jest raport Kurt Gersteina . Mamy dochodzenia np. Główna Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, mamy dochodzenia licznych historyków, setki książek, setki zdjęć, filmy pokazujące obozy po wyzwoleniu, itp.

To tak w skrócie. Zastanawiam się lukup czemu więc tak bezczelnie i w żywe oczy kłamiesz tutaj na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 26 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Auschwitz-Birkenau History of a man-made Hell
http://www.scrapbookpages.com/auschwitzscrapbook/History/Articles/index.html

polecam

historia nie jest czarno-biała


węgierskie żydówki wędrujące do obozów pracy


Obóz pracy?
Skoro pracy , to musiał mieć i plan produkcyjny.
Skoro miał taki plan to "dyrekcja" musiała go realizować.
Skoro była wojna i wysiłek militarny musiał być skoordynowany z wysiłkiem gospodarczym to....
To proste.

Obóz pracy ma dostarczać konkretne produktu wykonywać plan i mieć niskie koszty.

Należy założyć , że Niemcy zachowywali sie racjonalnie , bo gdyby było inaczej to wojnę przegraliby w dwa tygodnie, a nie w pięć lat.

Można Niemcom, wiele zarzucić , ale nie wszystko co złe.

Jechałem w Austrii drogą przez Grossglockner
http://www.grossglockner.com/highalpineroad/

Właśnie tam dowiedziałem sie , że została zbudowana w okresie miedzy wojennym w ramach prac interwencyjnych.
U nas natomiast Kuroń "zbudował" armię tysięcy bezrobotnych którzy oduczyli sie pracować.
To jak mobilizuje się ludzi do pracy to jeszcze nie zbrodnia.
To jak "utylizuje" sie zmarłych to rownież kwestia kultury oraz okoliczności.
Palenie zmarłych w wielu kulturach jest czyms calkiem naturalnym.

Zabójcze tempo pracy?
Popatrzcie na dzisiejsze .
Powiedzcie mi , że jest ono normalne.
Czy wiecie jaki jest sredni wiek zejścia np chirurgów
?
Nu i co?
Sa mordowani, czy nie?
Jeśli Heider uważał , że pewne elementy gospodarki z ówczesnego okresu są pozytywne to musiał mieć racje.
Prosze mi napisać co pozytywnego jest w dzisiejszej gospodarce.
Kto doprowadza dziś do krachu gospodarczego.
Ile ludzi zawarło z państwem umowę o godna emeryturę i leczenie.
Dziś zgraja cwaniaków okradła ich i nadal okrada, a trudno dostępna opieka lekarska i głodowa emerytura morduje tych ludzi.
I co? nic!
Nikt gęby nie otworzy.
Zamiast szpitali buduje sie pomniki.
Takich pomników np. Karola z Wadowic to już każda wioska niedługo będzie mieć po kilka , a jeszcze kilkaset lat temu każda wioska miała szpitalik dla ubogich.
Dziś go nie uświadczysz nigdzie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vendetta7




Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 159
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 26 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:


Obóz pracy?
Skoro pracy , to musiał mieć i plan produkcyjny.
Skoro miał taki plan to "dyrekcja" musiała go realizować.
Skoro była wojna i wysiłek militarny musiał być skoordynowany z wysiłkiem gospodarczym to....
To proste.

Obóz pracy ma dostarczać konkretne produktu wykonywać plan i mieć niskie koszty.



Hmm jeżeli gówno nazwiemy różą to będzie przez to inaczej pachniało ?

Jeżeli mordownię, rzeźnię nazwiemy obozem pracy to będzie przez to wypełniała inną funkcję?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 26 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewniam Cię , że każda machina wojenna w pierwszym rzędzie nastawiona jest na wygranie wojny.
Niszczenie przeciwnika jest tylko pochodna tego pierwszego. Poza tym odsyłam do Sun Tsu teoretyka wojny.

Poza tym to nie Hitler, rządził, ale duży aparat państwa niemieckiego.
Gdyby wygrał wojne , to wowczas bylby bohaterem który zniszczył czerwoną zarazę.
Ponieważ przegrał to stało sie z nim to co obecnie z Husajnem.
Bush nadal jest obrońcą zachodnich wartości , a tak na prawde to jest obrońca fabryki papieru i drukarni gdzie drukują dollara.

Każda wojna jest mordownia , rzeźnią!
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zginął Joerg Haider
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile