W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zginął Joerg Haider  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 6811
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 23 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sie chce kogos oczernic to zawsze mozna latwo sfabrykowac "dowody". Poza tym nawet gdyby byl homoseksualista to CO TO MA DO RZECZY ostatecznie to jego prywatna sprawa. Dlaczego nie mowi sie o jego polityce?
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 23 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, czy o tym homoseksualiźmie Haidera nie piszą czasem gazety, które w innych przypadkach walczą z homofobią jak z rasizmem i popierają parady miłości? No ale Haider nie należał do polit-poprawnej ferajny i z tego widać względu nie zasługuje na ochronę dóbr osobistych.

Sprawdza się również w Austrii zasada, jaką stosowali kiedyś komuniści w Polsce: "nie ma demokracji dla wrogów demokracji". A w tamtejszym wydaniu: "nie ma tolerancji dla wrogów tolerancji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:30, 23 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym powiedzial ze ci u wladzy stosuja zasade:
Nie rob tego co ja robie, rob to co ja mowie.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 23 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie ten cały "kochanek" Haidera. Co się stało, że - wiedząc, jak bardzo taki news może oczernić Haidera i partię, w której Petzner przejął władzę - mimo wszystko przyznał się do romansu? Może zrobił to aby zaszkodzić austriackiej prawicy?


A tak w ogóle:
Lara napisał:
Chciał być drugim Hitlerem, a świat ma dosyć pierwszego. Więc nie ma się co dziwić że ktoś go sprzątnął.

Nie wierzyłem, że możesz upaść jeszcze niżej. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:46, 23 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"chciał być drugim hitlerem" hm to samo mówiono o Giertychu i Mikke...

a ten "kochanek" to mi śmierdzi na kilometr - ciekawe czy się popłakał na wizji... nie, poleciał do mediów zrobić wywiad! no bo teraz nie ma nikogo kto by zaprzeczył jego słowom

ale z drugiej strony...

http://www.pardon.pl/artykul/6631/haider_mial_chlopaka_geje_trzesa_prawica
Haider miał chłopaka. Geje trzęsą prawicą?

jeśli spojrzymy na Jarka i jego pupila Ziobro... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:32, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ci ktorzy kontroluja swiat nie lubia gdy ktos chce im ukrocic. Poniewaz maja oni niesamowita ilosc pieniedy i nie maja zadnych skrupulow to sprawa jest latwa. Jak sie da to przekupoja a jak nie to morduja. A ten "kochanek" z pewnoscia byl przekupiony zeby zniszczyc partie Haidera. Zreszta w NAJBLIZSZYM otoczeniu Hitlera tez byl zdrajca zakamuflowany, co przyczynilo sie do przegrania wojny przez III Rzesze.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:40, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzina Haidera wstrzymała kremację, podejrzewając zamach.
www.Rainews24.it
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:01, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
"chciał być drugim hitlerem" hm to samo mówiono o Giertychu i Mikke...

a ten "kochanek" to mi śmierdzi na kilometr - ciekawe czy się popłakał na wizji... nie, poleciał do mediów zrobić wywiad! no bo teraz nie ma nikogo kto by zaprzeczył jego słowom

ale z drugiej strony...

http://www.pardon.pl/artykul/6631/haider_mial_chlopaka_geje_trzesa_prawica
Haider miał chłopaka. Geje trzęsą prawicą?

jeśli spojrzymy na Jarka i jego pupila Ziobro... Very Happy


Odnośnie Pardonu.
Najłatwiej takie oskarżenia kierować w stosunku do kogoś kto nie żyje, bo ten nie może się bronić.
Najpierw upozorowali wypadek. Teraz trzeba zniszczyć legendę, by mniej osób w przyszłości szło w jego ślady.
To wszystko jest bardzo łatwe do przewidzenia.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:21, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam moment jak Haider odniósł sukces w polityce. Już wtedy przedstawił się jako zaciekły nazista. Więc nie można mowić że źle mówią o nim po śmierci. Mówiono tak również za jego życia. Austria jest pełna nazistów, faszystów i sympatyków Hitlera. Nic dziwnego, bo tam przecież się urodził. A swoją drogą co to znaczy to gloryfikowanie Haidera niczym bohatera, przez Was. Mogę zrozumieć Austriaków, ale Was Polaków? Jeszcze trochę, a będziecie tutaj propagować faszyzm. Porozmawiajcie z Waszymi dziadkami, to Wam powiedzą jak było fajnie w Polsce za czasów hitlerowców. A Haider sympatyzował z takim zbrodniarzem co zgotowal ludziom taki los. Poza tym Hitler oprócz tego, był rownież zboczeńcem i człowiekiem perwersyjnym. Żył z własną siostrzenicą i zniszczył jej życie, bo nie wytrzymala tego i popełniła samobójstwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz, ja nie oceniam Haidera bo nie znam jego poglądów, a poglądy przefiltrowane przez wyborczą i fakt nie uważam za wiarygodne

przypomnę tylko w jaki sposób nazywano kilku polityków PiS w naszych mediach czy tez jak niszczono polityków lewicy...

Lepper - uprawiał w końcu ten seks z Anetą Krawczyk?
Cimoszewicz - co słychać u koleżanki Brochwicza?
Ziobro - stanął przed sądem za te potworne zbrodnie i inwigilacje?
Miller - stanął przed sądem za GTW?

każdego można zniszczyć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:21, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar nie porównuj austriackiej polityki do polskiej błazenady. O ile LPR mogła się bawić w faszyzm, w Austrii to jest zakorzenione. Kiedyś czytałam wywiad z Haiderem, który powiedział że przyjaźni się z jedną z czołowych partii w Polsce. Ale nie chciał powiedzieć z którą. Był bardzo zadowolony że jego ideologia znajduje w Polsce poparcie. Podam przykład, który może na pozór nic nie znaczy ale daje do myślenia, jak zakorzeniona jest ideologia nazizmu w Austrii. Kiedyś znajdowałam się w rejonie Tyrolu blisko Austrii po stronie włoskiej, gdzie wszyscy mówią po niemiecku. Te ziemie należały kiedyś do Austrii. Do kawiarni w ktorej się znajdowalam wchodzi starszy człowiek z psem. Ludzie witają go - cześć Benito/imię Mussoliniego/. Pies miał na imię Nietzsche. Trochę dziwne jak na psie imię. Pomyślałam sobie że w takim ukladzie syn tego pana może mieć na imię Adolf, a córka Ewa /Ewa Braun/ Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:43, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

21.10.08 napisalem:
Cytat:
Lara
A co ty wiesz o tych ideologiach, ze pozwalasz sobie je kategorycznie klasyfikowac jako chore? Czytalas Oficjalny Program NSDAP? Jestem pewien ze nie masz zielonego pojecia co tam jest napisane, bo gdybys choc troche wiedziala to bys takich rzeczy nie pisala, chyba ze jestes Zydowka, wtedy co innego.

Skoro nie odpowiedzialas i dalej jestes tak kategoryczna co do tych ideologi to podejrzewam ze ostatnia czesc mojej wypowiedzi byla trafna.

Dla tych co nie znaja absolutnie ideologi Hitlera i jemu podobnych wyjasnie ze PODSTAWA jest walka o zniesienie LICHWY i walka o dobro WIEKSZOSCI SPOLECZENSTWA a nie dobro kilku "wybrancow" (czy "narodu wybranego") kosztem reszty spoleczenstwa.


walczyli przeciwko Marxsizmowi i Wielkim Finansom.
(jesli obrazka nie widac to zobaczcie)
http://www.calvin.edu/academic/cas/gpa/posters/luge.jpg


mowili ze komunizm jest aniolem strozem komunizmu
(jesli obrazka nie widac to zobaczcie)
http://www.calvin.edu/academic/cas/gpa/posters/schutzengel.jpg


chcieli zerwac kajdany aby ludzie byli wolni
(jesli obrazka nie widac to zobaczcie)
http://www.calvin.edu/academic/cas/gpa/posters/schluss.jpg
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hitler stal sie wrogiem swiata (lichwiarskiego) bo wprowadzil pieniadz nie pobciazony procentem.
Podoby przypadek to zastrzelony Kennedy. Ten zrobil podobny ruch.
Z moich rozmow z Niemcami Hitlera uwazali za wielkiego czlowieka ktory tylko zrobil ten blad ze wdal sie w te wojny.
Jesli ktos chce krytykowac poglady Heidera to powinien dyskutowac z Austriakami - zaczalbym od tych 30 000 co bylo na jego pogrzebie.
Jak wczesniej podalem to w Austrii zrobili nawet dzien zaloby narodowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wdowa podejrzewa ze to nie byl wypadek.
Mysli o tym ze byl pod wplywem narkotykow.
Chce dalszych badan i nie wierzy w oficjalne wyjasnienie.
W partii zwracaja uwage na to ze skoro ni bylo sladow hamowania tzn ze nie byl swiadomy

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnew.....ident.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukup Ty faszysto, nawet nie wiesz jak nazwanie mnie Żydówką mi pochlebia. Smile Bo to w końcu jest elita. Najwybitniejsi ludzie do niej należeli. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drake




Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
lukup Ty faszysto, nawet nie wiesz jak nazwanie mnie Żydówką mi pochlebia. Smile Bo to w końcu jest elita. Najwybitniejsi ludzie do niej należeli. Cool


.... pamiętaj że wielu z tych "nawybitniejszych" to zwykli przeciętniacy ale bardzo wpływowi z racji pochodzenia lub wypromowani przez wpływowe lobby Żydowskie .............. weźmy przykład z naszego podwórka

i porównajmy "wybitność" realną i promowaną

Szymborska - Herbert
Geremek - Wyszyński
Bartoszewski - Sendlerowa

i wiele innych

tak więc z całym szacunkiem do narodu i kultury żydowskiej zamiast "najwybitniejsi" właściwszym określeniem byłoby "Najbardziej wpływowi", co oczywiście nie jest ujmą ale na dłuższą metę jest właśnie źródłem wszelkich uprzedzeń i nacjonalizmów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Lara
Widac ze nic nie wiesz o polityce z okresu istnienia III Rzeszy, bo inaczej bys wiedziala ze FASZYZM to byl we Wloszech i Hiszpani, a jesli chodzi o Hitlera i III Rzesze to tam byl NARODOWY SOCJALIZM! Ale dla tlumokow to wszystko jest zbyt skomplikowane i tak nic nie rozumieja.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odczepcie się ode mnie drake, lukup i inne głupki dupki. Lepiej być Żydem niż takimi nie wiadomo co, bo Polakami to na pewno nie jesteście. Tylko na papierku. Hitler wymordował nie tylko Żydów ale i Polaków. I w Polsce okupacja hitlerowska była najgorsza. Moja mama w czasie wojny mieszkała w Warszawie, gdzie były największe bombardowania i największy głód. Moją babcię złapano podczas łapanki i chciano wywieźć na roboty do Niemiec. Uratowało ją tylko to, że znała niemiecki i udało jej się przekonać Niemców że zostawiła w domu małe dzieci. Chwalicie zbrodniarza, który popełnił zbrodnie na waszym kraju. To jest postawa bardzo niemoralna. Chyba że pochodzicie z rejonów, gdzie były wpływy niemieckie. I może czujecie się Niemcami. Więc przynajmniej miejcie odwagę przyznać się do tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie trafniejszym okresleniem niz "Najbardziej wpływowi" jest mafia.
Zydzi tworza dziwne uklady wzajemnego wspierania, cos jakby solidarnosci, rodziny albo pasozytow bo niestety czesto kosztem reszty.
Wg Talmudycznych nauk ktore uksztaltowaly relacje Zydow z reszta, goje (reszta) sa gorszym gatunkiem i Zyd ma obowiazek przestrzegac przykazan Talmudu i Tory (Stary testament), ale tylko wzgledem Zydow.
Dochodzilo do tego ze w Polsce (przed wojna) Polak nie mial zbytnich szans na wejscie do interesu (handlu) bo pojawiala sie solidarnosc zydowska eliminujaca taka konkurencje.
Albo taki geniusz finansowy Zyd - Soros co zarobil w kilka dni miliard dolarow na spekulacji przeciwko funtowi - kiedys myslalem ze to dopiero geniusz. teraz wiem ze to chlopczyk powiazany z Rotchildami (Zydzi) i zarzadza kasa po konsultacjach z innymi "wplywowymi".
W efekcie zyjemy w swiecie gdzie rzadzi dziwnie duzo Zydow np. Greenspan, Bernacke itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Odczepcie się ode mnie drake, lukup i inne głupki dupki. Lepiej być Żydem niż takimi nie wiadomo co, bo Polakami to na pewno nie jesteście. Tylko na papierku. Hitler wymordował nie tylko Żydów ale i Polaków. I w Polsce okupacja hitlerowska była najgorsza. Moja mama w czasie wojny mieszkała w Warszawie, gdzie były największe bombardowania i największy głód. Moją babcię złapano podczas łapanki i chciano wywieźć na roboty do Niemiec. Uratowało ją tylko to, że znała niemiecki i udało jej się przekonać Niemców że zostawiła w domu małe dzieci. Chwalicie zbrodniarza, który popełnił zbrodnie na waszym kraju. To jest postawa bardzo niemoralna. Chyba że pochodzicie z rejonów, gdzie były wpływy niemieckie. I może czujecie się Niemcami. Więc przynajmniej miejcie odwagę przyznać się do tego.


A pionowo,

czy poziomo?

podział rasowy nie ma najmniejszego znaczenia!


Wiedzą to wszyscy inteligentni ludzie.
Przypomina mi sie pytanie :


słowo na cztery litery i maja to wszystkie kobiety!


A pionowo
czy poziomo?

aaaa...

jeśli,
poziomo..... ,! .....

to GĘBA!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Moją babcię złapano podczas łapanki i chciano wywieźć na roboty do Niemiec.


Laro.
lepszy numer zrobił mój dziadek.
Wyznaczono na roboty do Niemiec jedną z naszej służby.
Dziadek kazał podmienić ją na moja mamę.

Przyjechali po wyznaczoną,
a tu nic nie skutkuje,
ani jadło , ani napitek!

Dziadek do mojej mamy ,
Ty uciekaj , ty sie musisz ukryć.

Jednak na końcu sie udało.
Nie pojecheła nasza służąca, i nie pojechała też moja mama
i dzięki temu dziś,
ja mogę pisać te info!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drake




Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Odczepcie się ode mnie drake, lukup i inne głupki dupki. .......


hej !!! nie czuję się dupkiem !!! ............ a twoja wypowiedź jest:
a) zwykłą prowokacją ............... w takim przypadku jest to mierna prowokacja !
b) charakterystyczna dla ofiary prania mózgu przez własnych współziomków .............. w takim przypadku polecam ci na początek:
- publikacje rodaka Finkelstein'a o zbijaniu kapitału na nieszczęściu takich ludzi jak twoja babcia,
- publikacje Hannecke Kardel o źródłach finansowania Hitlera

myślę, że po zapoznaniu się z tymi publikacjami będziesz szukała wrogów zupełnie gdzie indziej Smile

Shalom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto polscy mężczyźni - wulgarni, prostaccy, chamscy,dla których kobieta i krowa to jedno i to samo. Obrzydlistwo Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drake




Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.... jednak prowokacja .............. wiedziałem Smile


jeszcze musisz popracować nad metodologią Smile ...................... w TOK FM może by chwyciło ? ale nie tu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 25 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spadaj drake.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zginął Joerg Haider
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile