W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
To jest bardzo ważna informacja:  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1483
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 10 Paź '08   Temat postu: To jest bardzo ważna informacja: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/1841943,11,item.html


...jak dla mnie każdy powinien na swój własny użytek mieć krzaka...tyle w temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wklejamy samych linków

edit: chodzi mi o to że cytujemy fragment lub całość tekstu na wypadek jego usunięcia ze strony źródłowej:

Cytat:
Marihuana jest mniej szkodliwa niż papierosy i alkohol - stwierdzają autorzy The Global Cannabis Commission Report. Jak piszą, więcej szkód przynosi restrykcyjna polityka narkotykowa państwa niż samo używanie tego narkotyku. Raport omawia serwis Wiadomości24.pl.

The Beckley Foundation – akredytowana przy ONZ – w Izbie Lordów w Londynie zebrała grupę najwybitniejszych specjalistów zajmujących się polityką narkotykową by zweryfikować dotychczasowe przekonania na temat marihuany, z wiedzą naukową. Na podstawie ich pracy powstał raport - The Global Cannabis Commission Report - Cannabis Policy Moving Beyond Stalemate

- Jakkolwiek mogą być negatywne oddziaływania marihuany, powoduje ona znacznie mniej szkód niż alkohol czy tytoń - brzmi główny wniosek raportu. - Do tej pory odnotowano jedynie 2 przypadki śmierci związane z używaniem marihuany, podczas gdy alkohol i tytoń odpowiadają za 150 tys. zgonów rocznie w samej tylko Wielkiej Brytanii - czytamy w dokumencie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jest panie sierżancie Laughing

http://wiadomosci.onet.pl/1841943,11,item.html

W artykule tym jest mowa o tym, że wpływ suszu konopi indyjskiej(potocznie zwanej marihuaną Laughing ) jest mniej szkodliwy niż papierosy czy alkohol... i chcę posłuchać przeciwników marihuany teraz: co macie mi do powiedzenia?? naokoło trąbią że gandzia powoduje mniej szkód od reszty "legalnych" używek, a wy na okrągło powtarzacie swoje zaściankowe poglądy że niby znacie kogoś tam co palił a teraz ćpa, że cioteczny syn stryjecznej siostry ma kolegę co palił i teraz daje w kanał...kurwa jak mnie śmieszą tacy klepiący mantrę...amen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawda jest taka ze "trawka" jest na okolo 140 miejscu na liscie zabojczych substancji, i tu podaje ze na 1 i 2 miejscu sa papierosy i alkohol, a na 60 witamina C.
Lista ta byla opublikkowana, ale malo kto o niej slyszal..te dane jednak sie pokrywaja z niezaleznymi badaniami, ktore przeprowadzaja "amatorzy".. jak znajde linka to wkleje.
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 10 Paź '08   Temat postu: To sam Bóg dał mi Wolną Wolę i myślę że wiedział co robi Odpowiedz z cytatem

Nie używam tego co nazywają narkotykami.
Jednak zdecydowanie uważam , że jeśli będę miał taką ochotę to mam do tego pełne prawo!
Państwo nie ma prawa traktować mnie jak chłop bydła które zakupił na targu i za nie zapłacił.

To sam Bóg dał mi Wolną Wolę i myślę że wiedział co robi. Traktowanie Pana Boga jako nieświadomego co uczynił uważam za zuchwałe bluźnierstwo.
Nie tylko za bluźnierstwo .
To także bezczelne obrażanie moich uczuć religijnych!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu nie chodzi o to, co bardziej szkodliwe. Bo jedno i drugie to paskudztwo. Ale o czas używania a raczej częstotliwość - jednym słowem nałóg.
Papierosy też by się znalazły momentalnie na liście zakazanej jeśli tylko przeskoczyły by z klasyfikacji jako artykuły spożywcze na medykamenty.
Narkotyki są w grupie medykamentów, medykamenty podlegają szczególnej kontroli i na nie są nałożone ostre przepisy. Papierosy, ponieważ są w grupie art. spożywczych nie podlegają kontroli, rejestracji, badań...
W latach 60-siątych były próby wpisania tytoniu do grupy medykamentów, jednak jak się sami domyślacie, lobby karterów typu Philips Morris czy British Tobacco były i nadal są zbyt potężne by to się stało. Więcej na ten temat można znaleźć w raporcie Philips Morris który po przegranej sprawie o śmierć z powodu raka musiał udostępnić publicznie swoje archiwa dotyczące badań, lobbingu i całej księgowości. Raport dostępny w internecie po angielsku - są też rozdziały dotyczące Polski! A w zasadzie tego jak Lewandowski z Ministerstwa Restrukturyzacji i przekształceń oddał Polski tytoń za darmo amerykańskiemu i brytyjskiemu koncernowi. Są tam daty, nazwiska, oraz wszystko jak to się odbywało. Aż dziw bierze, że dziś nadal żadna gazeta tego nie podchwyci...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FogManET




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:50, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się Bodek ucieszy Twisted Evil Laughing


Cytat:
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=1381.....highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:57, 11 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co z tego, że marihuana jest mniej szkodliwa? W sporze legalizować czy nie legalizować nie jest istotna szkodliwość substancji. Tu chodzi o wolność.

Moim zdaniem marihuana powinna być legalna tak samo jak wóda, papierosy i "twarde" narkotyki. Jak chcesz się truć, to nikt nie powinien Ci tego bronić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:04, 11 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomijając aspekt kasy wydaje mi się, że tu chodzi o wspomagane propagandą kreowanie wroga, z którym rząd, dobry rząd walczy i dba tym samym o dobro obywateli. Tu chodzi o stado a nie o jednostki które naprawdę chcą wolności.

Stado czuje się lepiej, jeśli ktoś powie "to jest dobre, to jest złe".

Jednostki szukające prawdy i wolności są ze swej natury na tyle sprytne, że chcąc przyćpać i tak przyćpają.
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


To jest bardzo ważna informacja:
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile