W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
"Płyty Prawdy" - real release   
Podobne tematy
Projekt ostrej walki z NWO102
Akcja: Klucz do wolności9
Akcja na Przystanku Woodstock29
Pokaz wszystkie podobne tematy (5)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
58 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 29496
Strona: 1, 2, 3 ... 20, 21, 22   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy weźmiesz czynny udział (release) w projekcie "Płyty Prawdy"
TAK - to dobry pomysł
75%
 75%  [ 74 ]
NIE - choć to dobry pomysł
15%
 15%  [ 15 ]
ABSOLUTNIE NIE - pomysł mi się nie podoba
9%
 9%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 98

Autor Wiadomość
Niosący Światło




Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:13, 09 Paź '08   Temat postu: "Płyty Prawdy" - real release Odpowiedz z cytatem

Witam.
Chciałbym wszystkim zaproponować następujący projekt. Nazwijmy go wstępnie (roboczo) Płytami Prawdy (nazwa zaproponowana przez @Aqualinespirit), później wymyślimy końcowe brzmienie. Główną ideą jest stworzenie płyty DVD z zawartością traktującą na temat NWO i temu podobnych, wypalenie kilku (nastu, dziesięciu, set - w zależności od zasobności portfela i stanu nagrywarki) kopii, które zostaną rozprowadzone wśród naszego zaślepionego społeczeństwa (zostawiamy w autobusie, na przystanku, w kościele - jeśli ktoś z was tam chadza, w empiku pomiędzy płytami...). Płyta powinna zawierać materiały multimedialne (głównie filmy, ewentualnie e-booki, prezentacje czy skróty url) w polskiej wersji językowej. Może to być zlepek DivX'ów, jednak lepiej zachować format DVD dla tych, którzy nie odtwarzają DivX na stacjonarnych odtwarzaczach DVD i nie maja kompów.
Moje propozycje filmów: Zeitgeist 1 i 2, Esoteric Agenda, Endgame, Orwell rolls in his grave i Loose change.
Dzięki za wypowiedzi, komentarze i wskazówki.
Pozdrawiam.

p.s. nadal poszukuję napisów do (edit) Orwell rolls in his grave. Jest któś w posiadaniu takowych?


Dopisane 15 października 2008:

Dzięki uprzejmości kolegi M8, który udostępnił nam serwer możecie pobrać wstępną wersję płytki DVD do wypalenia:

DIRECT DOWNLOAD - DVD ISO IMAGE (Contain: Endgame, Money as Debt, Loose Change FC, Esoteric Agenda, Zeitgeist FE; All files compresed by Xvid)

TORRENT DOWNLOAD - DVD ISO IMAGE (Contain: Endgame, Money as Debt, Loose Change FC, Esoteric Agenda, Zeitgeist FE; All files compresed by Xvid)

Wszystkie filmy oczywiście z wklejonymi w strumień polskimi napisami (żółte w czarnej otoczce, czcionka Courier New 28 )

Listę filmów do pobrania oddzielnie znajdziesz TUTAJ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:18, 09 Paź '08   Temat postu: Re: "Pyty Prawdy" - real release Odpowiedz z cytatem

Niosący Światło napisał:
p.s. nadal poszukuję napisów do Endgame oraz do Money as debt. Jest któś w posiadaniu takowych?


prawda/napisy/endgame.zip

prawda/napisy/moneyasdebt.zip
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Niosący Światło




Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:36, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedz Bimi. Pieprznąłem się w swoim poście - do Endgame napisy mam, do Money... właśnie znalazłem na forum (dlatego szybko tu przybyłem edytować; wczoraj byłem chyba ślepy Smile), a brakuje mi do Orwell rolls in his grave.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:40, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezu ten tytul jest genialny!! dawno sie tak nie usmialem Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:47, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy czasem "Orwell rolls in his grave" nie był z polskim lektorem na Planete?
Ktoś to nawet nagrał - przeczytajcie wątek poniżej.
viewtopic.php?p=15408#15408

"Terrorstorm" też jest wart obejrzenia!
Popieram pomysł i chętnie pomogę.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Imran Zachajew




Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:03, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
jezu ten tytul jest genialny!!


Pyty Prawdy - bicz na NWO!
_________________
"Prawda jest kwestią formy" - Oskar Wilde
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:44, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imran Zachajew napisał:
Al Kohol napisał:
jezu ten tytul jest genialny!!


Pyty Prawdy - bicz na NWO!


Ręce precz od tej płyty Laughing
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Niosący Światło




Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood napisał:

viewtopic.php?p=15408#15408


Miałem wersję "Orwell rolls in his grave DVDRip" (też z torrenta), właśnie zasysam tą z Planette - dzięki za cynka. Jednak trochę duży plik. Postaram się go obrobić trochę.
edit: 0 seedów, więc znów lipa. Spróbuję jeszcze z muła

p.s. no tytuł jest genialny - też się nieźle uśmiałem (pozytywnie) - gratsy dla Aqualinespirit'a!

p.s.2 widzę, że zdania co do samej płytki są mocno podzielone.

p.s.3 jeszcze jakieś propozycje filmów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:14, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniższy wywiad to esencja wątpliwości wokół zawalenia się wież WTC, warto przetłumaczyć i zamieścić na płycie.
http://video.google.com/videoplay?docid=2284299481923871668
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:41, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IMO na płycie powinny być:

- EndGame
- Esoteric Agenda
- Loose Change Final Cut
- Martial Law
- Money As Debt
- TerrorStorm - Final Cut
- Zeitgeist
- Zeitgeist Addendum (doodać na płytkę jak będą gotowe poskie napisy)

Pomysł bardzo dobry, wymaga na początku trochę pracy, ale później jest z górki.
Proponuję wkleić napisy w te filmy, tak żeby ludzie mogli oglądać nawet jeśli ich odtwarzacz stacjonarny nie obsługuje napisów *.txt
Gotowy obraz płytki z filmami, które mają już wklejone napisy udostępniamy sobie przez sieć p2p. Później tylko wypalać i rozdawać... rodzinie, znajomym, w pracy, w szkole.

Następnie możemy też przygotować drugą płytkę na temat GMO.
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Niosący Światło




Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:42, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety na eMule to samo - 0 ukończonych-dostępnych. Co do płytki to powinniśmy raczej dobrać materiał z tego, który juz jest przetłumaczony. Przykład "Orwell..." powinien do tego przekonać. Jest mnóstwo świetnych filmów w sieci, jednak społeczeństwo jest jakie jest - jeśli nie podasz im czegoś takiego na tacy, to nie wezmą: "Po angielsku? Zwariowałeś?? A idź mi z tym w cholerę!!!"
Wierzę, że się uda. Może ktoś się przychyli do, lub odradzi propozycje, jakie postawiłem w pierwszym

edit:

Mam wszystkie wymienione powyżej filmy (Terrorstorm w fazie pobierania), nie mam napisów do Zeitgeist Addendum (myślę, że niebawem się pojawią). Z wklejeniem napisów nie będzie problemu - już to robiłem. Trochę czasochłonne, ale warto. Jednak w związku z tym myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie format mpg lub vcd - trudno to będzie pomieścić na 1 płycie w formacie DVD (blue ray jeszcze nie posiadam Wink). Ewentualnie można dodać .srt do zwykłych .txt i palić jako .avi. Co do późniejszego udostępnienia, to nie ma problemu z mojej strony - znam dobrze właściciela sieci osiedlowej której używam - wystawię to na jedną noc w tygodniu (nie w weekend - niemożliwe) z bardzo wysokim transferem - powinno wystarczyć.
Zrobię sobie kawę i zacznę coś działać - zobaczę jak bardzo uda mi się to upakować.

Jeszcze ktoś chciałby się wypowiedzieć? Zapraszam do dyskusji!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Martial Law?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek napisał:


- Money As Debt


Znacznie lepszy i obszerniejszy jest "The Money Masters" - to 4 godzinny dokument o historii pieniądza.

Poza tym nie zapominaj o filmie "September clues".

ps. A tu ciekawy zbiór filmówSmile)

http://www.ronpaulforums.com/showthread.php?p=1386494
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:54, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filjan napisał:
A Martial Law?

Zgadza się, też powinien być na płycie.

goral_ napisał:

Znacznie lepszy i obszerniejszy jest "The Money Masters" - to 4 godzinny dokument o historii pieniądza.

Tak jest lepszy, ale ta płytka ma trafić do "każdego", filmy muszą mięć wklejone polskie napisy.
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Niosący Światło




Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:11, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejsca nie starczy. Stawiam na dwa Zeitgeisty, Esoteric..., Endgame, Loose... i Terrorstorm. Jeśli starczy miejsca, to dodam Money.... Choć osobiście zastąpiłbym Terrorstorm Orwellem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niosący Światło napisał:
Miejsca nie starczy. Stawiam na dwa Zeitgeisty, Esoteric..., Endgame, Loose... i Terrorstorm. Jeśli starczy miejsca, to dodam Money.... Choć osobiście zastąpiłbym Terrorstorm Orwellem.


Terrorstorm jest IMO ciekawszy.
Głosujmy! Smile
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee tam. "PYTY prawdy" to byl duzo lepszy tytul Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Niosący Światło




Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PYTY - dopiero treraz to zauważyłem Laughing BBC? Twisted Evil

A wracając do tematu... jestem już przygotowany - na szczęście mam 2 kompy i zaraz ruszam z wklejaniem napisów. Filmy pozostawiam jako .avi - najwięcej ich wejdzie, a w sumie jest to już dosyć popularny format.

p.s. @Waldek: Terrorstorm w sumie lepiej pasuje do tematyki, choć mi się bardziej podobał Orwell. Cóż - o gustach się nie dyskutuje. Ale dodam Terrorstorm (jak pobiorę - mało seedów, niski transfer). Pozdro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy istnieje możliwość zamiast napisów doklejenie lektora, np IVONY czy jak się toto nazywa.

Dzisiaj ludzie nie umieją czytać niestety
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:49, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
a czy istnieje możliwość zamiast napisów doklejenie lektora, np IVONY czy jak się toto nazywa.

Dzisiaj ludzie nie umieją czytać niestety


Jest w tym trochę prawdy, ale nie będziemy aż tak im ułatwiać Wink
btw taki syntezatory mowy zepsuje cały film...
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odnoszę wrażenie że uszczęśliwianie owiec filmami prawdy będzie miało taki sam skutek jak gdyby do mojego biura przyszła trójka jehowitów i wręczała mi płyty z przesłaniem miłości chrystusa

o wiele lepszym pomysłem byłyby plakaty/ulotki zmuszające do myślenia w stylu słynnych akcji banerowych, np.

KTO WYSADZIŁ WTC 7? ze screenshotem z relacji BBC

powiem jeszcze raz - wciskanie ludziom dvd uważam za nędzny pomysł, mało efektywny, a w przypadku rodziny i znajomych nawet szkodliwy (zostaniesz uznany za wariata), szczególnie że spora część filmów prezentuje poziom cokolwiek mizerny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:05, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
odnoszę wrażenie że uszczęśliwianie owiec filmami prawdy będzie miało taki sam skutek jak gdyby do mojego biura przyszła trójka jehowitów i wręczała mi płyty z przesłaniem miłości chrystusa


Voltar, główna zasada w tej akcji to ANONIMOWOŚĆ.

Nikomu nic nie wciskasz, nie wręczasz osobiście, tylko zostawiasz w publicznych miejscach.... ciekawość ludzka zrobi swoje.

A poza tym mi np. nie zależy by każdy obejrzał te filmy, wystarczy, że zobaczy je choć część ludzi inteligentnych i trzeźwo myślących. Trzeba w nich wykształcić detektor Bullshitu, jak to Grzesiak zwykł mawiać .
Uświadomienie tych ludzi to będzie krok milowy w przeciwdziałaniu NWO.

Nie stawiajmy na ilość, ale na jakość...

Jeszcze namieszamy chłopaki !!! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
odnoszę wrażenie że uszczęśliwianie owiec filmami prawdy będzie miało taki sam skutek jak gdyby do mojego biura przyszła trójka jehowitów i wręczała mi płyty z przesłaniem miłości chrystusa

o wiele lepszym pomysłem byłyby plakaty/ulotki zmuszające do myślenia w stylu słynnych akcji banerowych, np.

KTO WYSADZIŁ WTC 7? ze screenshotem z relacji BBC

powiem jeszcze raz - wciskanie ludziom dvd uważam za nędzny pomysł, mało efektywny, a w przypadku rodziny i znajomych nawet szkodliwy (zostaniesz uznany za wariata), szczególnie że spora część filmów prezentuje poziom cokolwiek mizerny


Wiesz Voltar - właśnie dlatego lubię rozmawiać bezpośrednio, bo wtedy mogę "stopniować" informacje. Osobiście wyszedłem na wariata tylko raz jak bez pytania włączyłem bodaj Loose Change Embarassed
Dlatego wydaje mi się, że idealnie byłoby stworzyć jakiś krótki film, czy banery, które rozbudzały by ciekawość.
Wiadomo, boje się czy podrzucania nie potraktuje się jako inspirowaną propagandę, ale tu mógłby się wypowiedzieć jakiś spec od brandingu, czy psychologi wpływu.

Ale i tak akcja mi się podoba - bo zawsze uważałem, że lepiej coś zrobić nie-najlepiej niż nic nie zrobić.

A jak się zrobi głośno, to może przebije się mur niemyślenia. Prawda dyskusji się nie boi - co nie ? Smile
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:14, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście uważam, że absolutnie nie powinno się nagrywać więcej niż trzy filmy. Dlaczego? Otóż gdzie chcemy te płyty zostawiać czy komu dawać? Ile obecnie wolnego czasu ma przeciętny gościu który trafi na taką płytę i który może ją odtworzyć w DVD czy na kompie?

Ustalmy najpierw profil potencjalnego odbiorcy. Należy w gruncie rzeczy wyeliminować nas. No bo my tu już jesteśmy. Zatem ktoś o naszej mentalności już tutaj (może nie tyle na Prawdę w sensie prawda.info ile w sensie prawda - wiedza) trafił, względnie niedługo to nastąpi. Uważam, że należy wybrać średnią statystyczną wszystkich, którzy mają DVD albo komputer na którym płytę odpalą. To eliminuje tą starszą część naszego społeczeństwa - nie całkowicie, ale w większości (szczególnie jeśli się uwzględni jak religię traktuje Zeitgeist czy Esoteric Agenda i jak do wartości chrześcijańskich są przywiązani starsi ludzie - moherki Wink ). Generalnie zostają nam dwa główne typy - ludzi którzy zakładają rodzinę lub już ją utrzymują, więc pracują, często ciężko oraz ludzi młodszych którzy też mają mało czasu. Oni z kolei są zajęci zabawą i różnego rodzaju rozrywką (którą NWO nam nieustannie serwujemy w coraz to nowszych formach). Jak zobaczą, że na płycie jest tyle filmów to szanse na odpalenie któregokolwiek z nich są mizerne, a jeszcze zaczną nie od tego co trzeba i się znudzą (szczerze sobie wyobraźcie ile nastolatków zainteresuje Money as Debt np. na dzień dobry?).

Proponuje najpierw jakiś film o WTC (myślę, że Loose Change jest bardzo dobrym typem), żeby nawiązać do wydarzenia o którym wszyscy wiedzą i znają wersję oficjalną. Taka terapia pseudo-szokowa wywoła zainteresowanie tematem. Potem wrzucić Zeitgeist i Esoteric Agenda. I koniec. Poważnie mówię - zastanówcie się nad tym. Najebiecie filmów, których większość nie będzie miała nawet czasu obejrzeć i płyta wyląduje na stercie innych płyt, których się nie wyrzuca, ale nie wiadomo co z nimi zrobić, albo po prostu w koszu. Te trzy filmy, w napisach kilka linków i koniec. Niech ludzie przyswoją informację. Niech sobie wyrobią opinię. Naprawdę nie uważam, żeby zalewanie ludzi taką ilością info się sprawdziło - zobaczcie jak działa przemysł reklamowy. Chcesz trafić do mas - przesłanie musi być proste i zwięzłe. Skomplikujecie informacje i cała akcja gówno da. Naprawdę mówię poważnie. Zastanówcie się nad tym.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:35, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba też zmobilizować tłumaczy bo jest sporo krótkich filmików na temat NWO, elit bankowych, illuminatów, masonów, RFID itp. po angielsku.
Dobrze by było gdyby każdy kto zna język zajął sie chociaż jednym filmikiem.
Jak coś moge podeslać linki. Ktoś chętny do pomocy ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3 ... 20, 21, 22   » 
Strona 1 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


"Płyty Prawdy" - real release
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile