W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Śmieszne maile do redakcji  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 6667
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 19 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

connard napisał:
Bimi napisał:
a mam też usunąć napis "tu krzyż wam w dupę!"? Laughing

Takie bluźnierstwo rżnij przede wszystkim!!!!
nie no stary to zajebisty żeś temat założył.
viewtopic.php?t=16319
już na początku oceniłem go na dwa, ale teraz musiałem zmniejszyć na 1 Laughing

następnym razem jak będziesz chciał coś napisać na forum to włącz sobie google maps, rozejrzyj się po swojej okolicy i raz jeszcze przemyśl czy na pewno nie boisz się tego powiedzieć Smile
no chyba że znowu będziesz chciał usprawiedliwiać terrorystyczne zbrodnie izraela - to możesz robić bez obaw w kraju nad wisłą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 29 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kod:
from: Monika Sokal monsokal@gmail.com
to:   redakcja@prawda2.info
date: Mon, Sep 24, 2012 at 3:28 PM
subject: Usunięcie posta z 2009roku

Witam,
Proszę o usunięcie posta dodanego dnia 27 kwietnia 2009 przez
nieznanego mi autora podającego się jako ,zainteresowany'
w temacie 'Dostałam taki list'.  Zamieszczone są tam moje dane osobowe
włączając numery kont bankowych. Proszę o usunięcie mojego imienia i
nazwiska oraz numerów kont. Wspomnę, iż nigdy nie logowałam sie na
serwisie prawda2.info, a cytat zawiera fragment mojego listu, który
już od dawna nie jest aktualny i nie ma związku z tematem, który
porusza autor postu ,zainteresowany'. Dementowanie postu na forum nie
ma sensu, jako, że nie każdy czyta wszystkie posty dotyczące wątku.
Umieszczanie moich danych osobowych i numerów kont powoduje ogromne
problemy.
Załączam print screen z  posta ,zaintresowanego' zapisany w programie Word Pad.
Dziękuję za zrozumienie.

--
Monika Sokal
tel. 664551117


Screenshot'a nie otwierałem bo był w doc'u, ale domyśliłem że chodzi o tego posta, a konkretnie o cytat ogłoszenia zamieszczonego ponad 4 lata temu przez naszą bohaterkę na forum.londynek.net, w którym to pisała tak:
Cytat:
Temat: Pomóż mojej mamie...
Wysłany: 29 Sie 2008 19:49

Rozpaczliwie proszę o pomoc.
Jestem codziennie torturowana, poniżana i szantażowana przez Polaków za to, że nie wysyłam pieniędzy dla mamy oraz że nie chciałam, by mój ojciec poszedł do więzienia. Dodam że moja mama jest utrzymywana przez mojego ojca i brata. Pieniądze ktore ja zarabiam nie wystarczą na zakup mieszkania dla mojej mamy. Dodam że mam poważne problemy ze zdrowiem. Jeśli chcesz pomóc mojej mamie proszę wpłać pieniądze na konto:
HSBC
sort code: 40-06-23
Nr konta: 11416731
lub
Bank Spółdzielczy
59823310140105662930610001
Kazdy funt się liczy.
Jest to dla mnie ostatnia szansa, byście przestali mi ubliżać.
Dziękuję.
Monika Sokal
PS. Nigdy nie zamieszkam na Kanarach.

A że internet to internet - i wiadomo, że nic w nim nie ginie to zgaduję, że teraz jej głupio przed rodziną i znajomymi, więc próbuje odkręcić to co wtedy namieszała. No ale niestety, takie jest życie, że za błędy i głupotę młodości trzeba płacić na starość... I co ja niby na to mogę poradzić?

W każdym razie próbowałem być grzeczny... odpisałem niezwykle kulturalnie (zwłaszcza jak na moje standardy), że jak dla mnie ten post nie łamie żadnego prawa więc nie mogę go usunąć - w każdym razie dopóki jego autor nie wyrazi na to zgody.

Ale suka jest już tak bezczelna, z maila ma mail grozi mi psiarnią i sądami, że w końcu stwierdziłem: chuj, jeśli aż tak bardzo chce ze mną grać w tą grę, to be my guest! Smile

W każdym razie to był pierwszy email z wielu - ale oszczędzę wam dalszej żenady Smile
A pani Monice Sokal raz jeszcze mówię - tym razem publicznie: pierdol się szmato!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:47, 30 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kod:
From: paliziolo@op.pl
To: redakcja@prawda2.info
Date: Sun, 30 Sep 2012 11:33:25 +0200
Subject: Gloryfikacja

E-mail ten wysłałem po to, aby zwrócić państwa uwagę na niesprawiedliwą gloryfikację drewna sosnowego na stronie internetowej prawda2.info. Drewno sosnowe jest na tej stronie wychwalane, jak również przez tą stronę wspierani są przedsiębiorcy handlujący drewnem sosnowym. Strona również szykanuję drewno dębowe, handlarze drewna sosnowego jak np. Brus_Zły_Lis są na tej stronie szykanowani za swoją konkurencyjną działalność przedsiębiorczą. Mam nadzieję, że państwo przestaną gloryfikować drewno sosnowe, jak również przestaną szykanować drewno dębowe. W przeciwnym wypadku wspólnie z moimi znajomymi handlarzami drewna dębowego będziemy zmuszeni ukrócić pańską nielegalną i mafijną działalność na stronie prawda2.info.
 
                                                             Z poważaniem, Mirosław Palizioło


Przyznać się: który mi tu kurwa gloryfikował drewno sosnowe, he? No jak tak można!? Toż to trzeba nie mieć sumienia...
Jak go tylko dorwę, to z mety limit upierdolę... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 11 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Kod:
from: Monika Sokal monsokal@gmail.com
to:   redakcja@prawda2.info
date: Mon, Sep 24, 2012 at 3:28 PM
subject: Usunięcie posta z 2009roku

Witam,
Proszę o usunięcie posta dodanego dnia 27 kwietnia 2009 przez
nieznanego mi autora podającego się jako ,zainteresowany'
w temacie 'Dostałam taki list'.  Zamieszczone są tam moje dane osobowe
włączając numery kont bankowych. Proszę o usunięcie mojego imienia i
nazwiska oraz numerów kont. Wspomnę, iż nigdy nie logowałam sie na
serwisie prawda2.info, a cytat zawiera fragment mojego listu, który
już od dawna nie jest aktualny i nie ma związku z tematem, który
porusza autor postu ,zainteresowany'. Dementowanie postu na forum nie
ma sensu, jako, że nie każdy czyta wszystkie posty dotyczące wątku.
Umieszczanie moich danych osobowych i numerów kont powoduje ogromne
problemy.
Załączam print screen z  posta ,zaintresowanego' zapisany w programie Word Pad.
Dziękuję za zrozumienie.

--
Monika Sokal
tel. 664551117


Screenshot'a nie otwierałem bo był w doc'u, ale domyśliłem że chodzi o tego posta, a konkretnie o cytat ogłoszenia zamieszczonego ponad 4 lata temu przez naszą bohaterkę na forum.londynek.net, w którym to pisała tak:
Cytat:
Temat: Pomóż mojej mamie...
Wysłany: 29 Sie 2008 19:49

Rozpaczliwie proszę o pomoc.
Jestem codziennie torturowana, poniżana i szantażowana przez Polaków za to, że nie wysyłam pieniędzy dla mamy oraz że nie chciałam, by mój ojciec poszedł do więzienia. Dodam że moja mama jest utrzymywana przez mojego ojca i brata. Pieniądze ktore ja zarabiam nie wystarczą na zakup mieszkania dla mojej mamy. Dodam że mam poważne problemy ze zdrowiem. Jeśli chcesz pomóc mojej mamie proszę wpłać pieniądze na konto:
HSBC
sort code: 40-06-23
Nr konta: 11416731
lub
Bank Spółdzielczy
59823310140105662930610001
Kazdy funt się liczy.
Jest to dla mnie ostatnia szansa, byście przestali mi ubliżać.
Dziękuję.
Monika Sokal
PS. Nigdy nie zamieszkam na Kanarach.

A że internet to internet - i wiadomo, że nic w nim nie ginie to zgaduję, że teraz jej głupio przed rodziną i znajomymi, więc próbuje odkręcić to co wtedy namieszała. No ale niestety, takie jest życie, że za błędy i głupotę młodości trzeba płacić na starość... I co ja niby na to mogę poradzić?

W każdym razie próbowałem być grzeczny... odpisałem niezwykle kulturalnie (zwłaszcza jak na moje standardy), że jak dla mnie ten post nie łamie żadnego prawa więc nie mogę go usunąć - w każdym razie dopóki jego autor nie wyrazi na to zgody.

Ale suka jest już tak bezczelna, z maila ma mail grozi mi psiarnią i sądami, że w końcu stwierdziłem: chuj, jeśli aż tak bardzo chce ze mną grać w tą grę, to be my guest! Smile

W każdym razie to był pierwszy email z wielu - ale oszczędzę wam dalszej żenady Smile
A pani Monice Sokal raz jeszcze mówię - tym razem publicznie: pierdol się szmato!


Pani Sokal pisała też bezczelnie do mnie...

A jeszcze bezczelniej odpowiadam tutaj, publicznie:
Nie mam najmniejszego zamiaru sam się ocenzurować...bo Monika Sokal tego sobie życzy. Straszysz pani sądami? Proszę bardzo:
Sąd Rejonowy właściwy dla miejsca zamieszkania pozwanego i masz pani z bani....tylko radzę się przygotować Smile
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:09, 02 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam dostawać e-maile od idiotów Smile

Kod:
from:    Jerzy Kostowski jerzy.kostowski@op.pl
to:    redakcja@prawda2.info
date:    Sun, Dec 1, 2013 at 11:04 PM
subject:    zdjęcie na witrynie

Szanowni Państwo lub Szanowny Panie Bimi,
dostałem  donos,  niestety  słuszny,  że  na witrynie www.prawda2.info
wykorzystuje  się bez mojej zgody zdjęcie z okładki książki "Przywilej
wyboru",  do  której  mam  wszelkie  prawa. Czym to jest spowodowane i
jakie są propozycje wybrnięcia z tej sprawy?

Kod:
from:    Redakcja Prawda2 redakcja@prawda2.info
to:    Jerzy Kostowski jerzy.kostowski@op.pl
date:    Mon, Dec 2, 2013 at 9:52 AM

Można konkretnie? Które zdjęcie?

Kod:
from:    Jerzy Kostowski jerzy.kostowski@op.pl
to:    Redakcja Prawda2 redakcja@prawda2.info
date:    Mon, Dec 2, 2013 at 11:03 AM

Chodzi o to zdjęcie pokazane w załączniku.

Ewidentnie jest to ściągnięty pomysł z witryny www.prywilejwyboru.pl, która promuje książkę pod tym samym tytułem.
* http://imgur.com/JffaKYL

Kod:
from:    Redakcja Prawda2 redakcja@prawda2.info
to:    Jerzy Kostowski jerzy.kostowski@op.pl
date:    Mon, Dec 2, 2013 at 11:10 AM

Nie ładuje mi się taka strona http://www.prywilejwyboru.pl/  więc nie mogę nawet porównać czy są podobne, ale zakładając że tak..

Czyli twierdzisz że jesteś autorem tego zdjęcia i potrafisz to udowodnić?
Ewentualnie że autor zdjęcia dał Ci wyłączność na jego rozpowszechnianie?
W takim razie proszę mi to udowodnić - każdy jeden debil może napisać emaila p.t. "to moje zdjęcie".

Z tego co ja wiem osoba od której otrzymałem ów obrazek dysponuje prawem na jego rozpowszechnianie - i tylko tyle muszę wiedzieć.

Kod:
Redakcja Prawda2 redakcja@prawda2.info
to:    Jerzy Kostowski jerzy.kostowski@op.pl
date:    Mon, Dec 2, 2013 at 12:52 PM

Acha - brak odpowiedzi. Więc coś mi mówi, że ani nie jesteś autorem zdjęcia, ani nie masz wyłączności na jego rozpowszechnianie.

Prawnikiem nie jestem, ale jak nic twój email z cytatami "do  której  mam  wszelkie  prawa" oraz "jakie są propozycje wybrnięcia z tej sprawy?" podpada mi to pod usiłowanie oszustwa - czyli dokładnie ten sam paragraf z którego Rywin poszedł do pierdla.

No i teraz nie mam wyjścia - muszę to chyba zgłosić do prokuratury, bo inaczej narażam się na sankcje karne za niereagowanie w obliczu popełnianego przestępstwa :)


Jerzy Kostowski - to dopiero debil jakich mało. I dał się jeszcze zrobić jak ostatni leszcz jakiemuś ciołokowi z tego forum Laughing
Cóż panie Jerzy, nie wiem jak u prokuratora, ale na moim forum ma pan już totalnie przesrane - jak i wielu debilów przez panem... aa i dzięki za potwierdzenie w googlach swojego adresu email - inaczej myslał bym że ktoś się tylko pod pana podszywa:
Jerzy Kostowski napisał:
Chętnie zapoznam się z konkretnymi tytułami kościelnymi pozytywnie wyrażającymi się nt. bogacenia (możesz pisać na prywatny adres mailowy jerzy.kostowski@op.pl – żeby nie zaśmiecać blogu Kamila). Do tej pory odnoszę takie samo wrażenie jak Jolanta Gajda.

http://www.kamilcebulski.pl/co-czytal-jan-pawel-ii/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Śmieszne maile do redakcji
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile