W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prośba o radę  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 1340
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:51, 08 Paź '08   Temat postu: Prośba o radę Odpowiedz z cytatem

Witam

Moja żona zamówiła tabletki (witaminy, dokładnie nie wiem jakie) z firmy california fittnes (np. http://drogadozdrowia.com.pl/more.php?id=9 ) dla naszej 4letniej córki. Jeśli macie jakieś linki na temat tej firmy, lub produktów które oferuje będę wdzięczny, bo jakakolwiek dyskusja z nią bez rzeczowych argumentów na ten temat mija się z celem. Przecież "To tylko witaminki..." Sad
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:11, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie wystarczy, że to było produkowane pod nadzorem FDA. Poza tym w ogóle nie piszą z jakich rzekomych naturalnych środków preparat jest produkowany. I jeszcze - to ma być dla czteroletniego dziecka? Ja bym z żoną nie dyskutował tylko wypierdolił te witaminki dalej niż widzę zanim zdążyłaby je podać córce Rolling Eyes
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to Calivita...
Swego czasu przegladałem ich ofertę.
Bardzo się reklamują, że takie super, że produkowane wg. najwyższych standardów GMP.
Jednakże nigdzie w opisach nie reklamują się i nie przedstawiają certyfikatu na 'wolne od GMO", choć wiem, że takie firmy, a szczególnie USA korzystaja z dobrodziejstw biotechnologii.

Frimy, które nie korzystaja z GMO to jest dla nich wielkim marketingowym atutem.
Calvita nie korzysta z tego atutu. Czy go posiada??

Wslijcie do nich zapytanie i niech prześlą kopię dokumentacji, że jest wolne od GMO. Jako konsumenci macie takie prawo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram Aqualinespirit'a - wypierdol to swinstwo - jesli witaminy to tylko naturalne. Najwyzej zaryzykujesz klotnie malzenska. Naprawde mamy molziwosci zakupienia wszelakiej zywnosci bogatej w witaminy, po co sztuczne zamienniki. To tak jakbys do silnika sportowej bryki lał olej mineralny podczas gdy zaleca sie pelen syntetyk.

Proponuje wydrukowac ten spis witamin dostepny na tej stronie ktora podales, i poszukanie "zamiennikow" wystepujacych w naturze.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po jaką cholerę kupować dziecku witaminy przez internet z kalifornijskiej firmy?
Sądzę, że to kryptoreklama po prostu... i tak byłoby dla ciebie lepiej.
W przeciwnym razie jesteś skrajnie nieodpowiedzialny i narażasz na niebezpieczeństwo swoje dziecko. Kompletne bezmózgowie albo bezsensowna prowokacja...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że nie pozwoliłem na to i odeslałem kuriera, jeszcze zanim napisałem tutaj. I przerabiam kłótnie...

Dzięki za rady.
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GibkiLopez napisał:
Oczywiście, że nie pozwoliłem na to i odeslałem kuriera, jeszcze zanim napisałem tutaj. I przerabiam kłótnie...

Dzięki za rady.


I bardzo dobrze:)
Lepiej się z babą nie odzywać przez parę dni jak truć -dosłownie- dziecko.
Dziecko jest ważniejsze od "cichych dni" i basta!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaminy są dostępne w naturalnym pożywieniu.
Błędem byłoby uzależniać dziecko od syntetyków.
Mimo, że to zwykłe, mało znaczące witaminki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
voyager




Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:09, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście. Wszystko co jest nam potrzebne jest w warzywach. Lepiej dziecku robić soki świeże póki jest sezon. Siemionowa ktora zajmuje się leczeniem ludzi wyłącznei naturalnymi produktami powiedziała. .. I kiedy zaczynamy leczyć ludzi raptem pojawiają się biznesemni by sprzedawać suplementy. Nie nabierajcie się na te sztuczki, wszystko co jest Wam niezbędne jest w roślinach (warzywach, owocach itp..) Ona podaje glinkę kaolinową, coś co znajduje się w ziemi, naturalne źródło minerałów. Wiadomo, na suplementach zarobi się więcej więc się robi ludziom wodę z mózgu Smile Jest sporo informacji że witaminy w tabletkach się prawie nie wchłaniają.

Witaminy sa dostępne w pozywieniu oczywiście jeśli spożywamy pełnowartościowe produkty. Większośc populacji odzywia się w marketach jedząc przetworzone i rafinowane produkty. Tam rzeczywiscie nie ma witamin. Tam jest samo g... Więc popieram przedmówce, najlepiej robić zakupy od rolników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:39, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GibkiLopez napisał:
Oczywiście, że nie pozwoliłem na to i odeslałem kuriera, jeszcze zanim napisałem tutaj. I przerabiam kłótnie...
Dzięki za rady.


Moja diagnoza.....pomocy ale to natychmiastowej potrzebuje twoja żona. Evil or Very Mad
Weż ją do sklepu z ziołami...
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemem nie są same tabsy, którymi oczywiście nie pozwolę faszerować mojego dziecka, nawet "z polecenia koleżanki". Problemem jest to, że nie mam konkretnych argumentów - "paru nawiedzonych gości z forum, których nawet nie znam" powiedziało coś itd. Very Happy

ehh - nie tyle nie mam argumentów, co nie potrafię ich krótko i zwięźle zaprezentować osobie, która nie czytała na temat produkcji różnych świństw itd. To tylko witaminki...
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe

Poszukaj jakiegoś filmu na temat szkodliwości sztucznych witamin, a potem daj jej do obejrzenia film o zdrowym sposobie odżywiania i naturalnych witaminach w pożywieniu. Poszukaj również jakiś autorytetów w tej dziedzinie może to ją przekona, a na pewno już da jej do myślenia;)
Nie przejmuj się przejdzie jej niebawem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prośba o radę
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile