W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Mamy tylko jedną drogę ewakuacyjną   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4899
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
S_E_T_H




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 20 Kwi '11   Temat postu: Mamy tylko jedną drogę ewakuacyjną.,., Odpowiedz z cytatem

Mamy tylko jedną drogę EWAKUACYJNĄ ...

Ze względu na pewne ograniczenia na forum pozwalam sobie zaprosić do lektury tutaj :

http://newworldorder.com.pl/artykul,2909,Mamy-tylko-jedna-droge-ewakuacyjna

Postępująca dziwność wydarzeń powinna nas skłonić do refleksji nad panującym stanem rzeczy jaki nad nową , lepsza organizacją ŻYCIA w każdym tego słowa znaczeniu .
ZAPRASZAM do lektury oraz do dzielenia się spostrzeżeniami i opiniami.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drakoncjusz




Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:58, 21 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga: E-TRUCIZNA W PIWIE!!!
Po wypiciu 1 piwa zwykle na drugi dzień boli mnie głowa pomimo że ciśnienie mam 126/70. Stąd sądzę że nie ma to nic wspolnego z zawartością alkoholu, ponieważ po wypiciu 1 wina nie mam żadnych dolegliwości.
Nie jestem w stanie stwierdzić składu chemicznego ponieważ potrzeba do tego labolatorium, dysponuję tylko mikroskopem. Z wykształcenia nie jestem przyrodnikiem, jeżeli ktoś z was może podać sposób wykonania testów, które możemy wykonać we własnym zakresie aby zbadać to zagadnienie to proszę je podać. Dodam jeszcze że przeważnie chemicy i farmaceuci mają wyjałowione rozumy, jak się im mówi np. o aspartanie albo o benzoesanie to biorą cię za wariata.
Proszę o zrozumienie że chodzi tu o rzecz bardzo ważną ponieważ piwem zatruwa się u nas całe nasze pokolenie.
Jedyne wyjście: musimy się ratować i tworzyć aletrnatywną wiedzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:06, 21 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drakoncjusz napisał:
Uwaga: E-TRUCIZNA W PIWIE!!!
Po wypiciu 1 piwa zwykle na drugi dzień boli mnie głowa pomimo że ciśnienie mam 126/70. Stąd sądzę że nie ma to nic wspolnego z zawartością alkoholu, ponieważ po wypiciu 1 wina nie mam żadnych dolegliwości.
Nie jestem w stanie stwierdzić składu chemicznego ponieważ potrzeba do tego labolatorium, dysponuję tylko mikroskopem. Z wykształcenia nie jestem przyrodnikiem, jeżeli ktoś z was może podać sposób wykonania testów, które możemy wykonać we własnym zakresie aby zbadać to zagadnienie to proszę je podać. Dodam jeszcze że przeważnie chemicy i farmaceuci mają wyjałowione rozumy, jak się im mówi np. o aspartanie albo o benzoesanie to biorą cię za wariata.
Proszę o zrozumienie że chodzi tu o rzecz bardzo ważną ponieważ piwem zatruwa się u nas całe nasze pokolenie.
Jedyne wyjście: musimy się ratować i tworzyć aletrnatywną wiedzę.


A mnie po wypiciu jednego piwa nie boli głowa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:16, 21 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie nie boli i po 5ciu.. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:25, 21 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pr0meteusz napisał:
mnie nie boli i po 5ciu.. Laughing


I mnie też. Ale ja staram się pic piwa, nie wyroby piwopodobne. Jak wypiję jakiegoś Lecha, czy Tyskie czy inne świnstwo, to róznie bywa. Wolę piwa z lokalnych browarów, w miare możliwości niepasteryzowane, bo są świeższe i smaczniejsze, maja ok 6 procent alkoholu, czyli więcej niż zaprawiane spirolem piwodpodobne siuszki, to reakcja organizmu jest pozytywna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:34, 21 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike, te piwa o ktorych mowisz, "z reguły" nie sa zaprawiane spirytusem. Polacy wola mocne piwa, niz smaczne, stad mamy to co mamy. A ze trudno w dzisiejszych czasem o dbalosc o jakosc piwa z tych molochów, to juz inna sprawa. Proces pasteryzacji jeszcze bardziej psuje smak....

Co do drugiego postu, po czesci sie zgadzam. Z niektorymi piwami jest cos bardzo nie w porzadku.
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:07, 21 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albercik napisał:
The Mike, te piwa o ktorych mowisz, "z reguły" nie sa zaprawiane spirytusem. Polacy wola mocne piwa, niz smaczne, stad mamy to co mamy. A ze trudno w dzisiejszych czasem o dbalosc o jakosc piwa z tych molochów, to juz inna sprawa. Proces pasteryzacji jeszcze bardziej psuje smak....

Co do drugiego postu, po czesci sie zgadzam. Z niektorymi piwami jest cos bardzo nie w porzadku.



Mówisz, ze do "mocnych" piw nie dodaje się spirytusu? Confused . Dziwna jest też roznica, między Carslbergami. Na zachodzie to całkiem znośne i jedno z tanszych piwek. W Polsce to są jedne z najdroższych szczyn!
Dobre jest oryginalne Peroni, jednak nic nie pobije smaku piw z lokalnych browarow. Im browar mniejszy tym piwo lepsze. Taka reguła powinna obowiązywać w przewodnikach po Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 21 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może macie po prostu cieniutkie łebki i się nie znacie na browarku?!
Co prawda lechu tyskie zubr itp. to faktycznie siusie ale jest mnóstwo dobrych browarow w tym kraju-aha jak ktoś się chce kłócić - to ja jestem z wyksztalcenia browarnikiem(między innymi).Generalnie wszystkie lagery są da amatorów,piwosze z prawdziwego znaczenie z rozbudowaną sensoryką gustują w porterach,draught,ale etc.
Smacznego!
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 21 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

realista napisał:
gustują w [..],draught

Miałeś na myśli chyba stout?
Ale, skoro jesteś naumiany w zakresie i pewno miałeś praktyki w zakładach, to może napisz jak się obecnie przemysłowo pędzi. Czy rzeczywiście gwałci się słód enzymami zewnętrznymi? Czy chmiel przyciąga zię z zagranicy?
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 21 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem o co chodzi w temacie, bo NewWorldOrder.com.pl coś mi nie działa ostatnio, ale właśnie pije sobie lechowego pilsa (a specjalnie małymi, żeby nie było posądzeń o kryptoreklamę), wcześniej piłem taterkę i jednocześnie będąc fanem lokalnego browaru Jako muszę stwierdzić, że to trochę tak, jakbym paląc jointa zastanawiał się czy to ziółko aby na pewno jest 100% natura, czy nie dają jakiegoś oprysku na grzyba (a jeżeli tak, to czy przestrzegają dawek, tudzież okresu karencji), czy to aby napewno bardziej Sativa niż Indica, a przecież po przekroczeniu krzywej trzeźwości i tak sikając na stojąco nie trafię do kibla i znowu będzie o-pe-er, bo że niby też mogę na siedząco sikać.
Tak, tak. To jest właśnie dyskusja w stylu ile diabłów mieści się w główce od szpilki.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:52, 22 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike, do tych tanich, super mocnych, a i owczem.
Kiedyś mieliśmy dobre piwa, ale polskie browary wola dobre parte wysylac za granice, zas nam oferowac sikacze wytworzone w nietypowym procesie warzenia. Zachodnie koncerny widza, ze polacy jak idioci lubia sie najebac szczynami, niz gustowac w dobrym trunku.
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 22 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albercik napisał:
The Mike, do tych tanich, super mocnych, a i owczem.
Kiedyś mieliśmy dobre piwa, ale polskie browary wola dobre parte wysylac za granice, zas nam oferowac sikacze wytworzone w nietypowym procesie warzenia. Zachodnie koncerny widza, ze polacy jak idioci lubia sie najebac szczynami, niz gustowac w dobrym trunku.


W sumie racja. Liczy sie aby sponiewierało Laughing , dlatego mowię, że: PO SMAKU JE POZNACIE...

Realista, mi Ale smakuje raczej jako ciekawostka gastronomiczna. Piłem te piwa w UK, tak samo jak Stouty (bardziej od Guinessa smakował mi Murphy's, mimo niższej ceny, a moze właśnie przez to), które już mi bardziej smakują. Jednak patriotyzm podniebienia czasem daje o osobie znać i Pilsnerka preferuję. Z bardziej komercyjnych lubię wspomniane już Peroni, Stella Artois. Z lokalnych? No coż... im mniejszy browar tym lepsze piwo, według mnie. A i kapitał zostaje w Polsce...

Dla wymagajacych, jak to już ktoś pisał, proponuje własny wyrób piwka, albo w ogóle pędzenie bimberku. Wtedy juz w ogóle kapitał zostaje w Polsce, w mieście rodzinnym i ukochanym portfeliku, a smaku nic nie pobije. Choć niski reżim produkcyjny sprawia, ze własnej produkcji piwko może być dobrym środkiem na przeczyszczenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sewhoe




Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 22 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwo lubię, a ono mnie jeszcze bardziej.

Znajomi zawsze się śmieją że generalnie unikam piw z trójkąta: haineken, carlsberg i kampania piwowarska. Generalnie patrzą cóż to znowu za wynalazek wezmę. Mi z tym dobrze, bo szczerze kocham polskie lokalne browarnictwo. Choć w momencie posuchy ofertowej w sklepie biore także wyroby z mego niezbyt lubianego trójkąta producentów. Na mnie koszmarnie działa wytwór o nazwie wOJAK. Juz po 2 sztukach następnego dnia odczuwam koszmarne dolegliwości czaszkowe, zaś generalnie 5 innych browarów przed dobranocką krzywdy mi nie robi.

Zaś co do meritum to nie byłem wstanie wyklikać linka z pierwszego posta, więc miemam z tego jak dyskusja się potoczyła, to jedyna droga ewakuacji to piwo Smile No coz skoro musze to podąże tą drogą Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drakoncjusz




Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 23 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupiłem mikroskop aby badać skażenie i fałszowanie produktów spożywczych dla własnego bezpieczeństwa, na razie jestem na etapie gromadzenia wiedzy, musi to jeszcze potrwać, ale sądzę że powoli dojdę do tego że będę mógł opublikować wiarygodne wyniki to jest takie które każdy będzie mógł sam potwierdzić. Wiem że dr. Piotr Bein tak postępował, powoli aż doszedł do prawdziwych wniosków, jako niezależny badacz.
Generalnie chodzi mnie o to jak wykonać test na rozpoznanie tej trucizny którą tam dodają.
Czy to się da zrobić przy użyciu mikroskopu? Jednak jeszcze nie wiem jak się za to zabrać. Więc mogę zdjęcia preparatów z mikroskopu tu wrzucić ale jak wiecie to napiszcie co może być dowodem na obecność trucizny?
Mam taką alchemiczną intuicję:

0) hipoteza robocza ad hoc: "trucizna dodawana do piwa z nakazu instytucji NWO ma na celu depopulację"
1) porównać kilka różnych piw
2) próbki podzielić na serie według czasu jaki upłynął od otwarcia butelki
3) dodać inną substancję która ma reagować
4) obserwować skutki tej reakcji

Pytanie jest następujące jaka to powinna być substancja (3) i jak powinny byc przeprowadzone takie badania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hans Olo




Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:45, 23 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pl.wikipedia.org/wiki/HPLC
Pod mikroskopem możesz co najwyżej bakterii szukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 23 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drakoncjusz napisał:
Zakupiłem mikroskop aby badać skażenie i fałszowanie produktów spożywczych dla własnego bezpieczeństwa, na razie jestem na etapie gromadzenia wiedzy, musi to jeszcze potrwać, ale sądzę że powoli dojdę do tego że będę mógł opublikować wiarygodne wyniki to jest takie które każdy będzie mógł sam potwierdzić. Wiem że dr. Piotr Bein tak postępował, powoli aż doszedł do prawdziwych wniosków, jako niezależny badacz.
Generalnie chodzi mnie o to jak wykonać test na rozpoznanie tej trucizny którą tam dodają.
Czy to się da zrobić przy użyciu mikroskopu? Jednak jeszcze nie wiem jak się za to zabrać. Więc mogę zdjęcia preparatów z mikroskopu tu wrzucić ale jak wiecie to napiszcie co może być dowodem na obecność trucizny?
Mam taką alchemiczną intuicję:

0) hipoteza robocza ad hoc: "trucizna dodawana do piwa z nakazu instytucji NWO ma na celu depopulację"
1) porównać kilka różnych piw
2) próbki podzielić na serie według czasu jaki upłynął od otwarcia butelki
3) dodać inną substancję która ma reagować
4) obserwować skutki tej reakcji

Pytanie jest następujące jaka to powinna być substancja (3) i jak powinny byc przeprowadzone takie badania?


W ten sposób cięzko Ci będzie cokolwiek wykryć. O ile chce Ci się uczyć na ten temat to polecam tą drogę, edukacja, potem praca dla korporacji i szukanie dowodów, taka kretowa robota Smile . Podstawą jest wiedza chemiczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:11, 23 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drakoncjusz @ Po ch.... szukać pod mikroskopem Laughing Wystarczy że przejdziesz się pod nocny a tam zobaczysz żywe(ledwo) dowody Smile Szkiełkiem szukasz tego co widać gołym okiem i to z 20 m Very Happy Co do Pana Beina to uważam że zaczynał od mocnego jarania a nie od mikroskopu Wink v
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 23 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drakoncjusz napisał:
Uwaga: E-TRUCIZNA W PIWIE!!!
Po wypiciu 1 piwa zwykle na drugi dzień boli mnie głowa pomimo że ciśnienie mam 126/70.
Jedyne wyjście: musimy się ratować i tworzyć aletrnatywną wiedzę.


No dobra, a jak ja mam 90/60 to mam chodzić codziennie nawalona, żeby mieć wyższe ciśnienie, czy jak?
głowa boli, ale od fajek do piwa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicram




Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 23 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drakoncjusz napisał:
Uwaga: E-TRUCIZNA W PIWIE!!!
Po wypiciu 1 piwa zwykle na drugi dzień boli mnie głowa pomimo że ciśnienie mam 126/70. Stąd sądzę że nie ma to nic wspolnego z zawartością alkoholu, ponieważ po wypiciu 1 wina nie mam żadnych dolegliwości.
Nie jestem w stanie stwierdzić składu chemicznego ponieważ potrzeba do tego labolatorium, dysponuję tylko mikroskopem. Z wykształcenia nie jestem przyrodnikiem, jeżeli ktoś z was może podać sposób wykonania testów, które możemy wykonać we własnym zakresie aby zbadać to zagadnienie to proszę je podać. Dodam jeszcze że przeważnie chemicy i farmaceuci mają wyjałowione rozumy, jak się im mówi np. o aspartanie albo o benzoesanie to biorą cię za wariata.
Proszę o zrozumienie że chodzi tu o rzecz bardzo ważną ponieważ piwem zatruwa się u nas całe nasze pokolenie.
Jedyne wyjście: musimy się ratować i tworzyć aletrnatywną wiedzę.


a ja myślę że jesteś dezinformatorem, po ch** wrzucasz takie bzdety na forum,nie pij piwa i problem z głowy,
ludzie po co wdajecie się w taką bzdurną i jałową dyskusję
Dlaczego nie mogę wyświetlić strony z pierwszego postu !??Ktoś wie co a niej było!!??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
S_E_T_H




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 24 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cała strona leży ... www.newworldorder.com.pl dlatego i wątek nie działa - dziwne rzeczy się z nią dzieją , poliszynel zamyka swoją z powodu pogróżek pod jego adresem... dziwne rzeczy się dzieją Confused

a tu tak swiąteczna nowina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Mamy tylko jedną drogę ewakuacyjną
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile