W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Twarz astronauty w odbiciu?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 5240
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 04 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar twoje pierwsze zdjęcie z flagą w wysokiej od nasa: http://history.nasa.gov/alsj/a11/AS11-40-5874HR.jpg TEŻ WIDAĆ BUZZA!!!!TYLKO BEZ BEJZBOLÓWKI

druga fota tym razem z daszkiem he he: http://history.nasa.gov/alsj/a11/AS11-40-5875HR.jpg

NA TYCH ZDJĘCIACH BUZZA FILTR CHEŁMU JEST PODNIESIONY!!!!!!

gdyby był opuszczony prawdopodobnie wtedy było by widać całe studio Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 04 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obraz odbity na masce, na zdjęciu z "Life" to temat na osobny wątek. Cóż tam bowiem mamy?

Ano jest lądownik, drugi "astronauta", jakiś długi cień niby postaci ludzkiej, ale jakby za długi. Po lewej jest jakiś biały, bliżej niezidentyfikowany obiekt - może jest to trzeci "astronauta", ale kto w takim razie wykonuje zdjęcia?
Na tle smolistego "nieba" jakieś dwie białe plamki - nie wiadomo, co to ma być, za duże to na gwiazdy.
W odbiciu też widoczny jest horyzont i to smoliście czarne "niebo". Wiadomo, że Księżyc jest mniejszy od Ziemii, ale nie w takim stopniu, aby horyzont miał promień 100 m. Ciekawe też, dlaczego drugi plan zdjęcia jest oświetlony silniej niż plan pierwszy? Czyżby na księżycowym niebie pojawiła się chmurka?

Ale największe jaja z cieniami to są dopiero tutaj, na obrazie odbitym na masce. Sądząc z postaci "astronauty", światło pada z jego lewej strony, lekko od tyłu. Tak samo powinny być oświetlone obiekty, których lustrzane odbicie jest ukazane na masce, oczywiście z uwzględnieniem zasady symetrii osiowej. Ale dlaczego cień korpusu "lądownika" i cień jego nóżki przecinają się pod kątem ok. 45°? Wypukła powierzchnia maski może zniekształcać obraz, ale bez tego rodzaju przesady.

Skąd bierze się w odbiciu ten długi cień - niby postaci ludzkiej, ale zbyt szczupły, aby mógł pochodzić od korpulentnej postaci w skafandrze, w dodatku z plecakiem. Cień ten jest zbyt długi , jakby pochodził od źródła światła padającego pod innym kątem niż światło oświetlające "lądownik". Ponadto, jest to cień-wampir, gdyż brak obiektu, który ten cień tworzy, a przy tym układzie obiekt ten musiałby dać swoje lustrzane odbicie na masce.

Nie wiadomo, od czego pochodzi ten cień w prawym dolnym rogu maski, tworzący obraz jakby ogromnej butelki? Nie wiadomo również, dlaczego "astronauta" nie stoi pionowo, o czym świadczy przebieg linii horyzontu w stosunku postaci "astronauty".

Chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jeden szczegół - linia horyzontu w odbiciu na masce niemal idealnie pokrywa się z linią horyzontu za "astronautą". Czy to tylko przypadek, czy coś chcieli w ten sposób zasugerować? Przecież wystarczy tylko lekko ochylić się w pionie, aby te linie zupełnie się rozeszły. No ale cóż, skoro "astronauci" byli w stanie obsługiwać precyzyjny aparat fotograficzny w tych grubych rękawicach, to może i byli w stanie kontrolowac pion, a może nawet obraz odbity na masce?

----------------------------------------------------------------------------------
Jeszcze przyszedł mi do głowy pewien pomysł odnośnie tej "twarzy w bejsbolówce". W fotografii analogowej znana była metoda wykonywania zdjęć osoby siedzącej np. za szybą w pociągu - polagało to na zastosowaniu filtra polaryzacyjnego, który eliminował spolaryzowane światło odbite od różnych powierzchni błyszczących. Tak mogło być w tym przypadku - zastosowali taki filtr, aby zlikwidować nadmierne odbłyski światła na masce, ale zapomnieli, że wylezie facjata tego, kto jest wewnątrz, beż żadnej aparatury wokół twarzy, no bo przecież to tylko studio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 04 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agent, nie rób sobie jaj tylko mi lepiej powiedz jak to możliwe, że na dwóch zdjęciach flaga-nierzucająca-cienia żeby było zabawniej wygląda identycznie? rozumiem, że na księżycu grawitacji nie ma i jak się pomarszczy to już tkwi godzinami identycznie pomarszczona, pomimo że na filmach widać jak "powiewa" przypuśćmy dla świętego spokoju że od wbicia w grunt?

scorpio, przynajmniej dowiedziałem sie, że w hełmach używano filtru, to gdybyś mógł mi jeszcze wyjaśnić po co był ten filtr (tak dla jaj, żeby się fajnie tło odbijało?) i dlaczego na tych dwóch zdjęciach jest podniesiony?

Rozumiem, ze Buzz tak naprawdę nie salutuje tylko zasłania sobie łapą wizjer, bo w końcu patrzy prosto w słońce (cień rzuca do tyłu)...

no właśnie, scorpio, jak facet może patrzeć prosto w słońce bez włączonego filtru?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 04 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to Voltar spróbuj połazić sobie po górach w zimie bez ciemnych okularów ,słyszałes o przypadkach ślepoty snieżnej np w himalajach
http://www.elcorreodigital.com/vizcaya/prensa/fotos/200704/03/077D2VIZ001_1.jpg

bez ciemnych okularków długo tez nie pojeżdzisz na nartach w słoneczny dzień

Voltar filtr na tych fotkach jest podniesiony ponieważ są to jedne z pierwszych zdjęć zrobione zaraz po ladowaniu (kombinezony śnieznobiałe,na kolejnych fotkach robią się coraz bardziej szare Very Happy,numeracja zdjęć )była mowa o terminatorze czyli księzycowym swicie ,w miare jak słonko zaczeło dokuczać używali filtra Cool
"tak dla jaj, żeby się fajnie tło odbijało?" niewiele osób na tym forum ma poczucie humoru Very Happy

nie wiem czy ktos na tym forum zauwazył ale łysek nie jest srebrny , tym bardziej biały,powiedział bym ze jest szary...ciemno szary wniosek:słonko tam doiwania nieźle

ps znalazłem:ile razy mozna spojrzeć przez teleskop na słońce ? dwa razy.....raz lewym okiem raz prawym.. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 04 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
agent, nie rób sobie jaj tylko mi lepiej powiedz jak to możliwe, że na dwóch zdjęciach flaga-nierzucająca-cienia żeby było zabawniej wygląda identycznie? rozumiem, że na księżycu grawitacji nie ma i jak się pomarszczy to już tkwi godzinami identycznie pomarszczona, pomimo że na filmach widać jak "powiewa" przypuśćmy dla świętego spokoju że od wbicia w grunt?

Grawitacja jest, atmosfery brak.
Przejęzyczenie, czy... jaja sobie robisz ? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 04 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agentsmith nie wiem czy byłeś na kotach

Podczas imprezy na Księżycu w pewnej
chwili ktoś mówi: - wiesz co, Armstrong?
Niby wszystko jest ok , rozpalony grill, piwo,
dziewczyny ale jakoś atmosfery nie ma........ Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:43, 05 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twoja odpowiedź A.S. jest tak powalająca i rzeczowa, że nic tylko samemu zasalutować fladze usa...

a poza tym:
Cytat:

Atmosfera Księżyca jest bardzo rozrzedzona, składa się z ciężkich gazów (np. krypton, ksenon)....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:54, 05 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
twoja odpowiedź A.S. jest tak powalająca i rzeczowa, że nic tylko samemu zasalutować fladze usa...

OK, będzie bardziej rzeczowo. Ta szmata ponoć zrobiona była z (nowego w owym czasie) materiału, folii propylenowej napylonej aluminium i czymś tam jeszcze. Teraz powszechnie znane jako np. tzw. płachta NRC, stosowane m.in. w survivalu. Bardzo lekkie, dosyć mocne i za cholerę pod własnym ciężarem prostować się nie chce - nawet na ziemi Razz

a poza tym:
Cytat:

Atmosfera Księżyca jest bardzo rozrzedzona, składa się z ciężkich gazów (np. krypton, ksenon)....

Yo. Z akcentem na bardzo rozrzedzona. Próżnia absolutna istnieje tylko w teorii. Jak wszystko co absolutne. Na przykład prawda.. albo wiara ... Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:07, 05 Kwi '07   Temat postu: Re: Twarz astronauty w odbiciu? Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Pierwsza rzecz: albo mi się wydaje, albo flaga jest zawieszona w powietrzu i nie rzuca w ogóle cienia, co najwyżej w przeciwnym kierunku?

Rzuca i to w dobrym kierunku. Ooops...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:11, 05 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na tej fotce też widac twarz!!!!

to twarz murzyna od zamiatania planu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 05 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agencie - który kierunek jest "dobry"? Bo ja widzę dwa kierunki - jeden od "lądownika", a drugi od "astronauty". Różnica nie jest duża i w pierwszej chwili nie zwraca uwagi, ale jest i wynosi jakieś 10-15°.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 05 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z powyższego można dokładnie obliczyć odległość, w jakiej był ustawiony reflektor, tylko trzeba by znać dokładną odległość między "astronautą" i cieniem "lądownika". Z prowizorycznego oszacowania wychodzi mi, że będzie to nie więcej, niż 30 m.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Don Jordan




Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 53
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 20 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
[b]No panowie, sprawa robi się coraz ciekawsza!

Jak sądzę o wiele istotniejszy jest fakt,, że na dwóch oficjalnych ujęciach widnieje tak samo pomarszczona flaga... rozumiem, że zamarła z przejęcia w bezruchu Very Happy Very Happy


Przestańcie już z tą flagą Smile
Identycznie pomarszczona flaga świadczy właśnie o tym, że nie mogła być tak deformowana przez wiatr. Chyba nie jest trudno przyjąć do wiadomości, że nie był to zwykły kawałek szmaty, ale odpowiednio wzmocniony materiał, być może z wewnętrznym stelażem.

Pozdrawiam forumowiczów.

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 20 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don Jordan napisał:
Chyba nie jest trudno przyjąć do wiadomości, że nie był to zwykły kawałek szmaty, ale odpowiednio wzmocniony materiał, być może z wewnętrznym stelażem.


Najpierw rzuć okiem na ten filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=e8fCxRQJS9M

No naprawdę, potrafię odróżnić chybotanie flagi od jej potrząsania przez astronautów od powiewów powodujących wykręcanie całej tej jak to ująłeś "szmaty" (16 -22 " ) ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 20 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro potrafisz to pewnie masz jakąś skale porównawczą

należy pomachac sobie flagą w studiu np tvn a pózniej lecieć na moona i tam se pomachać

chciał nie chciał ta flaga nie jest poruszana wiatrem

ps żeby flaga łopotała nie wystarczy przeciąg na planie

kiedyś widziałem w necie pełną wersje tego filmiku gdzie po ustawieniu tejże flagi ta " zamarza " może ma ktoś namiar na ten filmik?
drukuje"Umieszcznie flagi na Księżycu przez załogę Apollo 11 - Neila Armstronga i Edwina Aldrina - było precyzyjnie zaplanowanym przedsięwzięciem. Nad projektem skonstruowania drzewca, dostarczenia flagi na Księżyc i procedury umieszczania jej na Srebrnym Globie pracowała specjalna komisja NASA. Przed startem astronauci wielokrotnie trenowali rozkładanie drzewca, którego konstrukcja wyjaśnia tajemnicę łopotania flagi na Księżycu, gdzie nie ma atmosfery i nie wieje wiatr, więc proporzec nie powinien się poruszać. Inżynierowie z NASA, biorąc pod uwagę księżycowe warunki, dodali do pionowego drzewca poziomą poprzeczkę - to na niej w rzeczywistości była zawieszona flaga. Efekt falowania - jak na wietrze - powstał przypadkiem. Astronauci w krępujących ruchy skafandrach i grubych rękawicach nie potrafili rozłożyć teleskopowej poprzeczki flagi i krótsze, pionowe drzewce dało efekt zmarszczenia flagi, odbierany przez widzów jak łopot na wietrze.
Wszystkie załogi lądujące później na Księżycu specjalnie nie rozciągały pionowej poprzeczki na pełną długość, żeby flaga była efektownie pomarszczona. Nie udało się to tylko astronautom z Apollo 12 - nie zadziałał zaczep mocujący pionową poprzeczkę i flaga po prostu zwisała z drzewca tak, jak przy bezwietrznej pogodzie i jak powinno być na Księżycu."uwaga zaraz będzie tak:nie potrafili rozłożyć flagi ale za to potrafili..... Very Happy Very Happy Very Happy

jak znajde to wkleje fote flagi z apollo12 nie bedzie się do czego przyczepić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Don Jordan




Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 53
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 20 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ten filmik przekonuje mnie, że to astronauta bawił się flagą, stąd jej ruchy. Jeżeli wiatr jest tak silny, że szarpie flagą to dlaczego nie wznieca w ogóle pyłu, unoszącego się wyraźnie spod butów gdy astronauta się porusza? Smile

Moje skromne przypuszczenia są takie, że być może Wink z powodu braku atmosfery flaga raz poruszona nie napotyka oporu i dlatego tak łopocze. Ale szczerze mówiąc nie wiem jak się zachowuje coś takiego na Księżycu.

I dla jasności: mam pewne wątpliwości czy Amerykanie na Księżyc dolecieli i jeszcze większe czy zdjęcia i filmy są autentyczne, ale akurat ta flaga mnie nie przekonuje.

Pozdrawiam. Smile


EDIT: Nie uważasz drogi kolego Voltar, że w tym czasie (16-22) astronauta po prostu obraca tym drągiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 20 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



nie powiewa cholerka

I TEŻ PRAWIE NIE RZUCA CIENIA!!!!!!!

i panorama z flagą (bez wiatru) http://apod.oa.uj.edu.pl/apod/image/0401/colorpan_apollo12_big.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
$iemo




Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 210
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:40, 24 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://apod.oa.uj.edu.pl/apod/image/0401/colorpan_apollo12_big.jpg - fota od Scorpio - wygląda jak powierzchnia ziemi w SEKSMISJI, a może w filmie wyglądała nawet bardziej wiarygodnie.
_________________
...Nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 24 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na seksmisji tłem było malowane płótno , a usacy zastosowali ,jak któś mądry nadmienił blue box
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
$iemo




Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 210
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 24 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, ale oświetlenie powierzcni księżyca jest DZIWNE (nierównomierne) na prawie każdym zdjęciu. Tu widać że to panorama 360 sklejona z kilkunastu pojedynczych fotek. Zastanawiające jest zdjęcie słońca - przy małej przesłonie może byłoby widać szczegóły gruntu, ale obawiam się że emulsja na błonie uległaby stopieniu, zaś przy małym otworze przesłony grunt nie byłby raczej widoczny. Trzeba pamiętać, że TAM nie ma atmosfery i światło słoneczne jest niesamowicie ostre.
_________________
...Nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michał




Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 90
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 24 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

$iemo napisał:
światło słoneczne jest niesamowicie ostre.


Tak ostre, że z łatwością ucina jaja astronautom, oczywiście pod warunkiem, że rzeczywiście tam się znajdują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
$iemo




Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 210
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 24 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co najmniej tak ostre, jak Twój dowcip.
_________________
...Nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kempler




Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 25 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

$iemo zrozum że dajecie coraz bardziej bzdurne DOWODY i argumenty, no proszę Cie...
"obawiam się", "nie byłby raczej widoczny" - no to tak, czy nie. Daj coś na potwierdzenie tego. Ja też mogę powiedzieć: "raczej na Wenus jest życie" i co ? skoro ja tak twierdze tak jest ?

"sklejona z kilkunastu pojedynczych fotek" pokaż mi to bo jakoś ślepy jestem.
_________________
http://boincatpoland.republika.pl/images/userbar.png
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
$iemo




Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 210
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:50, 25 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

""sklejona z kilkunastu pojedynczych fotek" pokaż mi to bo jakoś ślepy jestem." - Masz rację, jesteś.
Kempler - oglądałeś tę panoramę w powiększeniu?
Na dole pod lądownikiem widać numery poszczególnych klatek z których jest zlepiona panorama 360 stopni.
Poza tym nigdzie nie czytałem, aby NASA wyposażyła astronautów w specjalne aparaty do takich zdjęć (cała panorama na jednej klatce, ale obraz jest zniekształcony)
Akurat to, że owa panorama jest montażem NIE jest dowodem na nic, to normalna technika wykorzystywana w fotografii od wielu lat.(sorki, ale niestety nie podam Ci daty stworzenia pierwszej panoramy tą techniką).

Co do zdjęć pod słońce-nie próbowałem osobiście takich robić aparatem analogowym (można uszkodzić optykę) ale w poradnikach o fotografii przestrzegają przed możliwością stopienia emulsji. Wierzę im na słowo(podać Ci tytuły poradników i nr stron?).

"$iemo zrozum że dajecie..." - $iemo jest sam jeden, żaden bliżniak syjamski.
_________________
...Nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:07, 25 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co powiesz na taką fotke ,w neciku jest milion zdjęc robionych pod słońce aparatami analogowymi


zwróć uwage na nierównomiernie oświetlenie terenu
może to ma związek z czasem naswietlania - nie wiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Twarz astronauty w odbiciu?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile