W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Symbolika wieży Babel a U.E.  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 11490
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 23 Lip '08   Temat postu: Symbolika wieży Babel a U.E. Odpowiedz z cytatem

Biblijna wieża Babel, chyba najbardziej popularne wyobrazenie w naszej kulturze:



Siedziba parlamentu europejskiego w Strasbourgu, Francja:



Podobieństwo wydaje sie niezaprzeczalne...



... zwlaszcza w obliczu jednego z plakatow oficjalnie wypuszczonego przez U.E. jakis czas temu:



Zajmijmy sie teraz symbolika w odniesieniu do powyzszego plakatu. Wieza Babel oznacza chec ludzi w dorownaniu Bogu, wywyzszanie sie na poziom Boga. Wieza Babel to symbol starozytnego Babilonu, ktory rowniez w dzisiejszym znaczeniu ma bardzo negatywny wydzwiek. Mowi sie ze NWO to budowa nowego Babilonu, "modern day Babylon" etc.
Napis na plakacie, "many tongues one voice". Biblijny Bog widzac pyche ludzkosci, ktora budowala wieze Babel, zniszczyj ja i za kare wymieszal ludzkie jezyki. Nalezy to oczywiscie postrzegac w kategoriach symboliki, zaznaczam to stanowczo. A wiec plakat EU oznajmia nam, ze pomimo roznic jezykowych, mowimy jednym glosem. Dla mnie, i pewnie nie tylko dla mnie, brzmi to dosyc jednoznacznie... Jeden glos, jeden rzad, moze jedna waluta, jedna armia etc. Czyli cele NWO.

Teraz sympatyczne gwiazdki na omawianym plakacie: zauwazcie ze sa one odwrocene w stosunku do gwiazd na oficjalnej fladze EU i wogole w stosunku do potocznego wyobrazenia gwiazdy piecioramiennej w kulturze zachodniej i nie tylko. U gory kazdej gwiazdki widzimy dwa ramiona, mi, osobie ktora interesuje sie symbolika, przypomina to tzw "goat's head' czyli glowe kozla, ulubionego zwierzatka okultystow.

Kolejna symbolika, dzwigi na wiezy, ewidentnie widac ze jest ona nieskonczona. Oznacza to ze faza budowy nowozytnego Babilonu, NWO jeszcze trwa, jest w fazie budowy.

Nie bez znaczenia jest takze polozenie tej budowli nad woda. Woda to w wierzeniach starozytnych Wenus. Woda to takze symbol Lucyfera zgodnie z doktrynami najwyzszych ranga illuministow, masonow. Poczytajcie chocby 'Morals And Dogma' Pike'a, naczelne dzielo najbardziej wtajemniczonych wolnomularzy. Mozna to zatem odczytac jako fakt, ze nowozytny Babilon, ktory jest w konstrukcji, bedzie bazowac na Lucyferze, religii Lucyferianskiej, jednej religii swiatowej do ktorej daza el;ity swiatowe poprzez ekumenizm.

I na koniec perelka, ktora zostawilem na koniec. Zauwazcie w lewym dolnym rogu przedstawionych tam ludzi. Dlaczego sa kwadratowi? Kolejna symbolika. Zauwazcie ze klocki lego sa kwadratowe, by lepiej sie je ukladalo, z nich budowalo. Kwadratowe glowy to potoczne okreslenie w wielu jezykach na osoby, ktore sa w jakis sposob zindoktrynowane, ktore wpasowuja sie swoja postawa w wiekszy obraz etc. Jedna z przedstawionych osob pracuje mlotkiem. Symbolika socjalistyczna, co bylo na fladze ZSRR? Praca, klasa robotnicza etc. Kojarzycie fakty? Unia Europejksa to kontynuacja Zwiazku Radzieckiego, twor socjalistyczny, zniewalajacy jednostke. Nie bez znaczenia czerwony kolor ubioru tych ludzi.
I najwazniejsze na koniec - niemowle widoczne w lewym dolnym rogu - jest normalne, tzn nie jest kwadratowe? Co to oznacza? Proste, jest za male by cokolwiek zrozumiec, nie mialo szansy byc jeszcze zindoktrynowane przez NWO. Umysl tego niemowlecia jest czysty, wolny, dlatego ma kraglutka glowke.

Symbolika to wspaniala sprawa, zachecam do odszukiwania podobnych niuansow w stosunku do innych plakatow, logosow, filmow, etc.
Byc moze przeoczylem cos w tym omawianym plakacie? Zachecam do szukania Cool
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kredki




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 23 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo ciekawe co piszesz. Nie spotkałem się jeszcze (bądź nie pamiętam) z porównaniem UE do Bablionu. Oczywiście oprócz bzdurnych haseł typu: "Zniszczyć Babilon" krzyczanym przez zbuntowane dzieci Wink

W sumie jedyne wątpliwości jakie mam dotyczą prawdziwości tego plakatu. Wiesz gdzie i kiedy został on wydany?

Aha, ja również coś znalazłem. Na pierwszym planie, pomiędzy kobietą a robotnikiem z młotkiem, stoi dwóch obściskujących się facetów. To chyba nie wymaga komentarza Wink
_________________
Kochaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 23 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam, od razu "obściskujących się"

Całkiem niezłe porównanie. Ale coś mnie dziwi. Czemu oni sami wypuścili plakat wypełniony symboliką, która chyba nienajlepiej o nich świadczy?

Cytat:
Nie bez znaczenia jest takze polozenie tej budowli nad woda. Woda to w wierzeniach starozytnych Wenus. Woda to takze symbol Lucyfera zgodnie z doktrynami najwyzszych ranga illuministow, masonow.


Niby nic, ale trochę mnie to rozbawiło. To ile jeszcze będzie tych symboli Szatana? Może lepiej wypisać, co nimi NIE jest Laughing .
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 23 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plakat jest jak najbardziej autentyczny, powstal przed okolo dekada, jako troche satyryczne wykorzystane malowidla Petera Brueghela. O tym plakacie pisaly nawet takie gazety jak Brussels Journal czyli gazeta z samego zrodla, czyli z Bruskeli. Zreszta wpiszcie w googlach "eu poster"+"babel" i wyskoczy niezliczona ilosc odnosnikow

Cytat:
Czemu oni sami wypuścili plakat wypełniony symboliką, która chyba nienajlepiej o nich świadczy?


Nawet nie wiesz ile rzeczy jest przepelnionych taka symbolika. Tak oni sami tworza takie rzeczy bo wiedza ze 99% populacji niczego nie zauwazy. Bawia sie nami. Przyklady mozna mnozyc, jest tu na tym forum sweitny topic gdzie podanych jest wiele przykladow na to jak przed wydarzeniami z 11 wrzesnia ostrzegano nas co sie stanie.

Co do powiazania wody z Wenusem(planeta w starozytnosci personifikowana jako Lucyfer) to odsylam do samego zrodla, czyli do ksiazki Pike'a, "Morals And Dogma". Nieczego nie wymsylam, to jest starozytna symbolika, tak samo jak planeta Mars to wojna, tak samo wenus, woda.

No i slusznie jeden z was zuwazyl obsciskujacych sie facetow, to moze oznaczac ze Unia bedzie progejowska, zreszta juz jest Laughing
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 23 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe porównanie, ale mam zastrzeżenia.

Cytat:
Zajmijmy sie teraz symbolika w odniesieniu do powyzszego plakatu. Wieza Babel oznacza chec ludzi w dorownaniu Bogu, wywyzszanie sie na poziom Boga. Wieza Babel to symbol starozytnego Babilonu, ktory rowniez w dzisiejszym znaczeniu ma bardzo negatywny wydzwiek. Mowi sie ze NWO to budowa nowego Babilonu, "modern day Babylon" etc.
Napis na plakacie, "many tongues one voice". Biblijny Bog widzac pyche ludzkosci, ktora budowala wieze Babel, zniszczyj ja i za kare wymieszal ludzkie jezyki. Nalezy to oczywiscie postrzegac w kategoriach symboliki, zaznaczam to stanowczo. A wiec plakat EU oznajmia nam, ze pomimo roznic jezykowych, mowimy jednym glosem. Dla mnie, i pewnie nie tylko dla mnie, brzmi to dosyc jednoznacznie... Jeden glos, jeden rzad, moze jedna waluta, jedna armia etc. Czyli cele NWO.

Kolejna symbolika, dzwigi na wiezy, ewidentnie widac ze jest ona nieskonczona. Oznacza to ze faza budowy nowozytnego Babilonu, NWO jeszcze trwa, jest w fazie budowy.



Wieża Babel nie została również skończona, tak jak tak wieża.

P.S. Czytałem Stary Testament całkiem niedawno i dla mnie budowa wieży Babel nie było pychą, ani niczym takim. Z resztą wklejam fragment:
1 Mieszkańcy całej ziemi mieli jedną mowę, czyli jednakowe słowa. 2 A gdy wędrowali ze wschodu, napotkali równinę w kraju Szinear i tam zamieszkali.
3 I mówili jeden do drugiego: «Chodźcie, wyrabiajmy cegłę i wypalmy ją w ogniu». A gdy już mieli cegłę zamiast kamieni i smołę zamiast zaprawy murarskiej, 4 rzekli: «Chodźcie, zbudujemy sobie miasto i wieżę, której wierzchołek będzie sięgał nieba, i w ten sposób uczynimy sobie znak, abyśmy się nie rozproszyli po całej ziemi».
5 A Pan zstąpił z nieba, by zobaczyć to miasto i wieżę, które budowali ludzie, 6 i rzekł: «Są oni jednym ludem i wszyscy mają jedną mowę, i to jest przyczyną, że zaczęli budować. A zatem w przyszłości nic nie będzie dla nich niemożliwe, cokolwiek zamierzą uczynić. 7 Zejdźmy więc i pomieszajmy tam ich język, aby jeden nie rozumiał drugiego!»
8 W ten sposób Pan rozproszył ich stamtąd po całej powierzchni ziemi, i tak nie dokończyli budowy tego miasta. 9 Dlatego to nazwano je Babel, tam bowiem Pan pomieszał mowę mieszkańców całej ziemi2. Stamtąd też Pan rozproszył ich po całej powierzchni ziemi.

Wyłuszczyłem najciekawsze. Pierwsze wg mnie świadczy o tym, że Bóg się ludzi przestraszył. Drugiego chyba nie trzeba komentowaćSmile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 23 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze pycha to zle wyrazenie. Bog wsciekl sie na ludzi za wieze Babel, bo nie byla ona posweicona Bogu, ku jego chwale, tylko byla ku chwale czloweika, ktory zaczal sie wywyzszac chcac dosiegnac niebios

Unia Europejska korzystajaca z symboliki wiezy Babel to pochwala kultu jednostki, stawianie wyzej czlowieka nad Boga. Czyli w skrocie New Age. Zaprzeczenie Boga. Tak to mozna odczytac
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
D.A.S.




Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 23 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o symboike to dosyć trafna lecz może na zbyt wyszukana może po prostu ten plakat to okultystyczny manifest, a dokładniej pokazuje, że mimo kary zesłanej przez boga, a mianowicie poplatanie języków, to i tak skączymy (my czyli ludzie) budowe wieży bauwochwalczej udowadniając równości bogu.
Co nie zmienia faktu że takie sprawy w okultyźmie są dopracowywane w jak najmniejszym szczegule co jest widoczne w licznej symbolice, każda rzecz na tym rysunku ma swoj powud istnienia.

Jak również wiadomo wieża miała się ciągnąc do nieba... a na plakacie jest 11 gwiazd a 12 gwiazde zastempuje najwyżej wysunięta część wieży czyli jakby dosięga gwiazd...

Ps w okultyźmie manifestuje się niektóre sprawy aby doszły do skutku. Nie mylić z manifestem ludzi nie wtajemniczonych w okultyzm.
_________________
Można okłamać mówiąc samą prawdę…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 23 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrzac na to przez pryzmat numerologii:

11 gwiazd, 11 to najistotniejsza liczba obok 13 i 33 zarowno w okultyzmie jak i masonerii.

Cytat:
w okultyźmie manifestuje się niektóre sprawy aby doszły do skutku


Dokladnie
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Unia Europejska korzystajaca z symboliki wiezy Babel to pochwala kultu jednostki, stawianie wyzej czlowieka nad Boga. Czyli w skrocie New Age. Zaprzeczenie Boga. Tak to mozna odczytac


Nie. New Age nie stawia wyżej Boga, ale ma zupełnie inne pojęcie Boga i nie jest jego zaprzeczeniem.

Cytat:
w okultyźmie manifestuje się niektóre sprawy aby doszły do skutku


Dokładnie. Jest to jedna z kilku zasad kosmicznych, którymi masoni (ezoterycy jakby nie patrzeć) sie posługują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:06, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Architektura Parlamentu Europejskiego, rzeczywiscie może przypominać wieżę Babel z rysunku. Ale to nie musi nic oznaczać. Po prostu architekt zainspirował się motywem wieży, ze względu na to że Parlament Europejski zrzesza narody o różnych kulturach i jezykach. Biblijna wieża Babel ma inne znaczenie. Ludzie budujący wieżę mówili jednym jezykiem. Dopiero pózniej Bóg im pomieszał języki. W przypadku Unii jest odwrotnie. Zaczyna dominować jeden jezyk wspólny - angielski. Jeśli chodzi o New Age, to ciągłe utożsamianie tego z religią, albo herezją że stawia człowieka wyżej od Boga jest błędne. W New Age nie ma Boga osobowego. Jest Siła Uniwersalna. Jeśli ktoś nie może sobie tego wyobrazić inaczej niż w postaci podobnej do nas, to może to sobie nazwać Bogiem. Z tą róznicą, że ta Siła nie posiada żadnych emocji. Nie obserwuje, nie osądza, nie potępia. Można to nazwać rownież Energią Uniwersalną. Ta Energia jest wszędzie i my jesteśmy jej częścią. Uczeni zajmujacy się metafizyką, odkryli że podczas śmierci, od ciała oddziela się światło. Chciała bym zaproponować niektórym osobom mającym uprzedzenia do New Age, aby zapoznali się lepiej z tematem zostawiając NWO na boku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:10, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Legenda o wieży Babel jest bardzo fajna.
Jednak jeżeli ktoś wierzy, że różnorodność języków jest jej następstwem, to raczej jest niepoważny.
Ale symbloliki mogli sobie użyć, kto to wie...
W Paryżu jest piramida...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera a tych 2 facetów, którzy obserwują wieże babel w szarych marynarkach co wg ciebie oznaczają ? Dlaczego jest ich 2 ? Może to własnie oni są wielkimi budowniczymi świata i obserwują wyniki budowy, dzięki którym Wieża wzniesie się do niebios i pogrąży BOGA Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry temat Exclamation
Odkrywanie symboliki bardzo może pomóc w odkryciu przeznaczenia poszczególnych tworów światowych.


Lara napisał:
W New Age nie ma Boga osobowego. Jest Siła Uniwersalna. Jeśli ktoś nie może sobie tego wyobrazić inaczej niż w postaci podobnej do nas, to może to sobie nazwać Bogiem. Z tą róznicą, że ta Siła nie posiada żadnych emocji. Nie obserwuje, nie osądza, nie potępia.
I widzisz-jakie to wygodne:!:Bóg nieokreślony,uniwersalny...Jednakowy dla wszystkich religii.NWO w najczystszym wydaniu.Uniwersalna,wygodna religia.Wiem,że to materiał na inny wątek,ale Laro,jeżeli chcesz walczyć z NWO musisz walczyć i z KRK i z próbami wprowadzania uniwersalnej religii.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:25, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Legenda o wieży Babel jest bardzo fajna.
Jednak jeżeli ktoś wierzy, że różnorodność języków jest jej następstwem, to raczej jest niepoważny.
Ale symbloliki mogli sobie użyć, kto to wie...
W Paryżu jest piramida...


Oczywiscie to jest tylko symbolika biblijna, zdaje sobie z tego sprawe. Ale my nie roztrzasamy tutaj faktu czy ma ona podloze w rzeczywistosci czy nie, mowimy tylko o subliminalnych wskazowkach, jakie daja nam okultysci zwiazani z EU w tym przypadku.

XTC - slusznie zauwazylas dwoch gosci w szarych marynarkach ktorzy nadzoruja budowe wiezy, ale oni tez sa kwadratowi. Moze to oznaczac ze sa niejako pomiedzy zwyklymi ludzkimi owieczkami w czerwonych marynarkach a tymi ktorzy naprawde rozdaja karty. Moga oni reprezentowac politykow, urzednikow ktorzy wykonuja tylko polecenia prawdziwych elit, ktorych na tym plakacie nie zobaczymy, bo nie mamy zobaczyc- elity dzialaja w ukryciu
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, po dłuższym namyśle doszedłem do wniosku że zasługujecie na trochę wiedzy...
No więc:
1. Pięcioramienna gwiazda inaczej pentagram, występuje w dwóch wersjach, wersja dobra, duchowa, <s> to pentagram skierowany jednym ramieniem do góry, ramie to oznacza ducha a pozostałe cztery oznaczają materie(cztery żywioły). Symbolizuje to dominacje ducha nad materią czyli duchowość i oświecenie. Natomiast wersja obrócona jak łatwo się domyślić symbolizuje dominacje materii nad duchem a więc materializm, egoizm, <s>, władze, dominacje itp.
2. Woda to symbol Lucyfera, czyli niosącego światło, jednak to łączenie lucyfera połączenie światłem jest dość wyjątkowe. A to dlatego że światło lucyfera w przeciwieństwie do światła duchowego symbolizuje ścieżkę lewej dłoni, czyli doskonalenie się często kosztem innych. Takie działanie to nie tylko egoizm, tak naprawdę próba skoncentrowania energii(posiadania) prowadzi do zablokowania, albo przynajmniej znacznego spowolnienia mechanizmów ewolucji duchowej. Na naszym poziomie aby dalej się rozwijać(duchowo) powinniśmy raczej skierować się w stronę którą pokazuje nam kabała, thelema, buddyzm. Lucyfer jako bóg wiedzy tajemnej i zaspokojenia potrzeb wydaje się dobry, jednak nie jest to właściwa droga. Spytacie dlaczego? No cóż, może kiedyś dane wam będzie przejrzeć na oczy i to zrozumieć.
3. Kwadratowi ludzie symbolizują ludzi zniewolonych przez własne ograniczenia umysłowe, żyjących jak maszyny, dzisiaj już sporo z tego zostało zrealizowane. Dziecko jest jeszcze czyste i nie zaprogramowane jak już ktoś słusznie zauważył.
4. Ci dwaj panowie w czarnym i szarym garniturze to architekci, twórcy tego systemu i opiekunowie tego porządku rzeczy, zauważcie że ich głowy też nie są kwadratowe.
Czarny i szary garnitur symbolizują sojusz między siłami morku(nie wiem jak to nazwać inaczej) i tymi bardziej liberalnymi.
5. dźwig jak i budowa symbolizują zarówno powstawanie jak i wolnomularstwo.

I bez tego plakatu wiadomo o co chodzi Smile
Jeszcze trochę tych symboli jest, ale nie mam pewności to nie opisuje.

No i teraz najważniejsze:
W nowoczesnej magii taki zapis pragnień za pomocą symboli(graficznych, architektonicznych itp.) nazywa się siglizacją i został opisany w zupełnie nowych gałęziach magii czyli głównie magii chaosu.
A sama metoda jest znana od bardzo dawna, pełne zrozumienie mechanizmu jej działania jest dość trudne, znają go tylko najwyżej wtajemniczeni Smile
Można to też wyjaśnić psychologicznie, człowiek akceptując taki obraz nie jest świadomy jego znaczenia, ale podświadomie rozszyfrowuje te symbole i zaczynają na niego oddziaływać na poziomie podświadomości jak sugestia posthipnotyczna, dzięki temu może aprobuje działania Wspólnoty Europejskiej(która niedługo stanie się realną unią)

Sami widzicie że panowie z NWO są sprytniejsi niż większość społeczeństwa Smile
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kabul14




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
niemowle widoczne w lewym dolnym rogu - jest normalne, tzn nie jest kwadratowe? Co to oznacza? Proste, jest za male by cokolwiek zrozumiec, nie mialo szansy byc jeszcze zindoktrynowane przez NWO. Umysl tego niemowlecia jest czysty, wolny, dlatego ma kraglutka glowke.


Może chodzi o to,że dzieciak już się urodził w nowym pokoleniu,którego nie trzeba kontrolować!! Wszystko już będzie po ich myśli i dzieci nie będą indoktrynowane "od połowy i tylko przez nich"...będą uczone od dziecka i w domu i w szkole i przed TV!!I nie będzie wątpiło w nic!!

I jeszcze coś.Lewa strona plakatu,polowa wysokości...czyżby była jeszcze nadzieja??!!Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
D.A.S.




Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem M8 ale nie potrzebnie wyjaśniasz te sprawy bo ci co biorą udział w tej dyskusj wiedzą o tym a inni okultyzm/ezoteryke/magie/dywinacja traktuja jako nazwy które są zmyślone i nie mają materialnych odzwierciedleń. Dobrze że wyjaśniasz ale szkoda że niektórzy tego nie biorą na poważnie.

W ramach sprostowania chaoci nie wymyślili sigili ale je używają
co do ich nowatorskich sposobów należą między innymi vorteksy i serwitory
ps. wiem że o tym wiesz M8 ale niektórych może to wprowadzać w błąd.

Mnie smieszy postawa niektórych, którzy nie mieli doczynienia z okultyzmem może coś tam kiedys przeczytali nie koniecznie prawde i już zakładają, że wyjaśnienia okultystyczne są dla nich śmieszne. jak jest podejżenie że wróg używa okultyzmu to trzeba to zbadać a nie przeczytać, bo jeśli wy czegoś w wojnie nie używacie nie znaczy że wróg z tego nie bedzie korzystać.

I mały schemacik do przemyślenia dla niektórych(to tak w dużym skrucie)

uniwersalizm-->ZSRR-->EU/NAU/i reszta...-->jeden stołek dla jednej osoby do żądzenia wszystkim(czyli rząd światowy)....
ktoś rozumie???
_________________
Można okłamać mówiąc samą prawdę…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:12, 28 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iaro napisał:
I widzisz-jakie to wygodne:!:Bóg nieokreślony,uniwersalny...Jednakowy dla wszystkich religii.NWO w najczystszym wydaniu.Uniwersalna,wygodna religia.Wiem,że to materiał na inny wątek,ale Laro,jeżeli chcesz walczyć z NWO musisz walczyć i z KRK i z próbami wprowadzania uniwersalnej religii.


Chłopaki z NWO (jakimikolwiek metodami by się nie posługiwali) realizują swoje cele opierając się na informacjach sięgających tysięcy lat wstecz. Konsekwencja z jaką realizują swoje zamierzenia pokazuje, że ich religijna/metafizyczna wiedza jest bliższa prawdy niż dalsza. Czy to, że w wypadkach samochodowych rocznie ginie ileś tysięcy osób znaczy, że z ideą samochodu trzeba walczyć?
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Symbolika wieży Babel a U.E.
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile