W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
DEUS EX, idealna gra dla tropicieli spisków  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1556
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Grałeś w DEUS EX?
Tak
53%
 53%  [ 7 ]
NIE
46%
 46%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 13

Autor Wiadomość
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 24 Lip '08   Temat postu: DEUS EX, idealna gra dla tropicieli spisków Odpowiedz z cytatem

Właśnie ukończyłem już któryś raz moją ulubioną grę (obok half life, gothic, fallout Very Happy ) w sumie to dziwne jak na takiego starego chłopa.

Powoli rzeczywisty świat zaczyna przypominac mi ten wykreowany w grze, niewiele jest zresztą takich produkcji, bynajmniej tak dobrze zrobionych. Kto grał zapewne dobrze sie orientuję, przyznaję sie szczerze, że ta gra zwróciła moją uwagę na słowo illuminati, oczywiscie zaraz z ciekawości przegrzebałem internet i trochę znalazłem - było to przecież 8 lat temu i to forum chyba jeszcze nawet nie było w planach Wink

Ludziskom, którzy jeszcze nie grali polecam i jeżeli nie znacie angola to wersję pl bo wszystko sie traci.

Co sądzicie o tej grze i czy podobne twory popkultury pomagają poszerzac czy raczej przeciwnie horyzonty wolnego umysłu (jeżeli w ogóle taki istnieje).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ta gra jest darmowa?!? Bo nie przywykłem płacić za soft.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 24 Lip '08   Temat postu: No cóz Odpowiedz z cytatem

Nie jest darmowa niestety, no ale jest jeszcze coś takiego jak net Wink Ja mam orginał zakupiłem 8 lat temu za 139 złotch i nie żałuję, gra zabija klimatem.

www.gry-online.pl/s016.asp?ID=73

Polecam, obecnie gra kosztuje około 25 złotych i nie jest taką lipą jak współczesne produkcje. Ostrzegam gra jest trochę trudna bo to nie strzelanina choc broni sie używa, no i grafika leciwa choc jak pisałem wyżej grałem w nią przez ostatni tydzień i nie ma to znaczenia, Crysis ma światną grafikę a gra cieniutka Very Happy

Nie mogę uwierzyc ktoś z was musiał grac.

Aha nie grajcie w drugą cześc bo robili ją trochę inni ludzie i nieco zajechali niestety Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja grałem chwile, ale jakoś mnie nie zachwyciła.
wole quake 3, a najlepiej diablo Smile
generalnie nie wiem o czym mowisz, że niby ta gra jest jakaś wyjątkowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 24 Lip '08   Temat postu: hyyy Odpowiedz z cytatem

Bimi, Deus Ex to gra absolutnie inna niz diablo czy quake. Proszę nie obraź sie ale tamte to istne rzeźnie fajnie odstresowują, Deus jest jak wino, trzeba sie wgrac i trochę myślec niestety, pewnie próbowałes grac jak w quake, wyobraź sobie, że można tą grę przejsc i nikogo nie zabic (poziom mistrzowski).

Deus Ex został wybrany najlepszą grą na PC wszechczasów!!!

www.gry-online.pl/S013.asp?ID=33092
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wino lubię, więc nie zaprzeczę Smile
nigdy bym nie pomyślał, ze mozna ją przejść nikogo nie zabijając
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W obu częściach gry jest sporo nawiązań do NWO, m.in:
- Iluminaci
- Zamach terrorystów na Nowy Jork (gra wydana przed 9/11)
- Chipy
- Jedna światowa religia
- Templariusze
- ONZ
- FEMA
itp. itd.
IMO zarówno Deus Ex 1 jak i 2 to bardzo dobre gry z przesłaniem (ale są lepsze).
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to może podaj od razu te lepsze. zacznę od nich Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tez Deus Ex zainspirowala. Genialna fabula, ktora mozna kreowac wlasnymi poczynianiami.

Dla mnie gra wszechczasow takze Smile
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla strategów np:

GlobalPower 2 lub SuperPower 2

Cytat:
SuperPower 2 to strategiczna gra turowa, będąca kontynuacją programu wydanego w 2002 roku pod tym samym tytułem. Znany także jako GlobalPower, geopolityczny symulator posiadał kilka ciekawych cech, które w nowej wersji zostały rozszerzone i jeszcze bardziej rozbudowane.
Pierwowzór pozwalał na przejęcie kontroli nad jednym ze 140 narodów w okresie od 1997 roku i poprowadzenie go przez najbliższe lata do dobrobytu (lub upadku) zarówno w sferze ekonomicznej, jak też i militarnej. W drugiej części znacznej zmianie uległ sam początek rozgrywki – gracz nie staje się jedynym panem i władcą narodu, ale konkretną osobistością, skupiającą w swoich rękach ograniczoną poniekąd władzę. Usprawniony został sam przebieg rozgrywki, który wcześniej nie zawsze reagował wedle ogólnie pojętych zasad logiki, doprowadzając do czysto hipotetycznych konfliktów (np. atak Austrii na zajmujący się projektami broni masowego rażenia Irak). Również dodatkowo poszerzona została baza jednostek i systemów uzbrojenia, a wszystko po to, by lepiej oddać realia XXI wieku.
Całość została oparta na prawdziwych danych, odnotowanych przez odpowiednie światowe służby statystyczne zarówno w sferze ekonomicznej, socjalnej jak i militarnej. Do dyspozycji graczy na całym świecie oddano również tryb multiplayer, będący dodatkowym atutem, umożliwiając tym samym rozgrywanie konfliktów opartych na rozgrywkach człowiek vs człowiek.
* Gra pozwala na kontrolowanie czterech aspektów każdej społeczności: politycznego, ekonomicznego, militarnego oraz socjalnego.
* Gracze sami sobie stawiają cele, osiągając je podczas gry.
* Możliwość prowadzenia rozrywki w czasie rzeczywistym oraz w turach (w zależności od indywidualnych upodobań).
* Dodatkowe modyfikacje (Mody) dołączone do gry oraz możliwość tworzenia nowych przez graczy.

Źródło: http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=2498
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gra wszechczasów?

Planescape Torment

reszta wysiada...

w dalszej kolejce: Silent Hill 2, Thief: Deadly Shadows, Morrowind, Dreamfall...

z bardziej zakręconych pozycji: Evidence 2, cholernie trudna przygodówka nawiązująca do Klubu Dantego i spisku związanego z Boską Komedią i nie tylko...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arazjel




Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 24
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:26, 25 Lip '08   Temat postu: http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3335&highlight= Odpowiedz z cytatem

Witam. Gra ma rzeczywiście znakomity klimat, grywalność i fabułę - kto nie grał temu polecam szczerze. Dwie gry które stoją według mnie na najwyższym poziomie miodności to Thief 3 i właśnie Deus Ex. A tak przy okazji panowie to gra jest za darmo oczywiście, jedyne co trzeba to zarejestrować się na Gametap, poniżej podaję linka do idg, który podaje właśnie taką wiadomość:
http://www.idg.pl/news/153302.html
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:53, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli i tak każdy ma inne gusta jeżeli chodzi o gry Smile Deus Exa można polecić każdemu z tego forum, chyba nie istnieje druga gra z tak licznymi nawiązaniami do NWO. A jak istnieje to chętnie ją poznam.
PS. Dla mnie najlepszy klimat miał Max Payne.
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"GlobalPower 2 lub SuperPower 2" - wie ktoś gdzie ją można kupić? Na allegro nie ma a w sklepach nie widziałem. Gram właściwie tylko w strategia a te jest takiego typu który lubię. Wcześniej grałem w Supreme Ruler 2010, teraz bym sobie w tą pograł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


DEUS EX, idealna gra dla tropicieli spisków
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile