W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rosja vs Gruzja?  
Podobne tematy
Wiktor Bater zwolniony z TVP8
Rosyjskie samoloty zaatakowały Gruzję 116
O co chodzi ?? Gruzja/osetia10bez ocen
Rosja vs Gruzja 24
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 8972
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:56, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ICRF. Podchodzisz do tego tematu zbyt emocjonalnie. Twoje porównanie jest zupełnie nie trafione. Atak Gruzińskiej armii na ludność cywilną Osetii jest udokumentowanym faktem i to nie podlega dyskusji.

Dla odmiany podam Ci przykład bardziej trafnego porównania do obecnego konfliktu:

Don’t forget Yugoslavia John Pilger
August 16, 2008

Cytat:

...
Readers will recall that the justification for the Nato bombing was that the Serbs were committing “genocide” in the secessionist province of Kosovo against ethnic Albanians. David Scheffer, US ambassador-at-large for war crimes, announced that as many as “225,000 ethnic Albanian men aged between 14 and 59″ may have been murdered. Tony Blair invoked the Holocaust and “the spirit of the Second World War”. The west’s heroic allies were the Kosovo Liberation Army (KLA), whose murderous record was set aside.
...

_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to niespodzianka,żeby prezydent Czech takie rzeczy mówił to takie niezgodne ze stanowiskiem UE Cool
"Prezydent Gruzji winny wojny z Rosją"
CZESKI PREZYDENT WYTACZA CIĘŻKIE DZIAŁA W PRASIE
Czeski prezydent staje za plecami Kremla. Vaclav Klaus obarczył odpowiedzialnością za wywołanie rosyjsko-gruzińskiego konfliktu zbrojnego władze w Tbilisi. - Rozpocząć wojenną awanturę, w której w wielkiej liczbie umierają cywile, to rzecz zła - napisał na łamach poniedziałkowego wydania dziennika "Mlada Fronta Dnes".
- Pod względem odpowiedzialności za wywołanie wojny rola gruzińskiego prezydenta, rządu i parlamentu jest bezdyskusyjna i ewidentnie fatalna - czytamy w tekście Klausa. - Odrzucam obłudę, która twierdzi: to się już stało, nie pytajmy się dlaczego, trzeba znaleźć rozwiązanie.

Oskarżenia czeskiego prezydenta wymierzone były też w Zachód, choć nie padła nazwa ani jednego państwa UE, czy też Stanów Zjednoczonych. - Jest alarmujące i smutne, gdy widzimy, że zagraniczne zaangażowanie nie kieruje się rozwiązywaniem bolączek miejscowej ludności, lecz swymi własnymi strategicznymi celami.
Klaus kontra Poettering

Tymczasem przewodniczący Parlamentu Europejskiego (PE), polityk niemieckiej partii CDU Hans Poettering, przyłączył się do opinii niektórych polityków europejskich i amerykańskich, którzy oczekują zaostrzenia stosunków z Kremlem jako konsekwencji rosyjskiej inwazji. - Gruzini popełnili błąd, ale błąd Rosjan jest o wiele poważniejszy, ponieważ zaatakowali niepodległy kraj
http://www.tvn24.pl/0,1561555,0,1,prezyd.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ICRF




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ICRF. Podchodzisz do tego tematu zbyt emocjonalnie. Twoje porównanie jest zupełnie nie trafione. Atak Gruzińskiej armii na ludność cywilną Osetii jest udokumentowanym faktem i to nie podlega dyskusji.


nie chodziło mi o porównanie tych dwóch konfliktow (39 i gruzja). chciałem tylko zaznaczyć w ten sposób, że obrona kacapów i postrzeganie ich polityki jako słusznej, brzmi, zwlaszcza z ust polaka, troche kuriozalnie. Oni nigdy dobrze nie życzyli nam, i niegdy nie będą. Jeżeli już nie popiera się działań gruzji (jak ja to robie) to można siedzieć cicho i bacznie się przyglądać.

a pisanie żę rosja BRONI SWOICH OBYWATELI jest jak najbardziej na miejscu. Bo to jest ich standardowa wypowiedź. nas tez jak zaatakuja to powiedzą że bronili swoich interesów w tej części świata lub bronili swoich obywateli zamieskałych na terenie Polski.

(dziwi mnie jeszcze jedna sprawa. nie razi was że Rosjanie wymyślają jakies powody by napaść na gruzje (kraj 30 razy mniejszy niż rosja!!! (Rosja 142 mil. ludzi vs. gruzja 30 mil.!!) a oburza was akcja US w Iraku czy domniemana akcja w Iranie).

by było jasne, nie bronie USa w ich poczynaniach.
_________________
Thread killer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc kto miał bronić Osetyńskie kobiety i dzieci ostrzeliwane z moździerzy, dział, czołgów (dostarczonych przez NATO)? Mołdawia? A może trzeba było Gruzinom (wyszkolonym, dozbrojonym i manipulowanym przez NATO) pozwolić spacyfikować Osetię? Skoro tak, to trzeba było pozwolić Serbom spacyfikować Kosowo. Kiedy NATO bombardowało Kosowo biłeś pewnie brawo.
Tak właśnie "obiektywnie" patrzy na świat przeciętny Polak. Nie myśli, tylko przeżywa to co mówią w TV. Ten uproszczony do granic absurdu sposób patrzenia na świat wywodzi się wprost z bajki o królu, królewnie na wieży i smoku. Zachód nieodparcie kojarzy się z dobrym, odważnym i sprawiedliwym królewiczem, a Rosja ze smokiem. Prawda jest taka, że nie ma księżniczek, nie ma królewiczów jeżeli chodzi organizacje takie jak państwa i korporacje. To wszystko są smoki o osobowości psychopatycznej. W tej chwili USA, NATO i Izrael (pacynki korporacyjnej mafii) dążą do wywołania III WOJNY ŚWIATOWEJ która może uchronić korporacyjną mafię przed konsekwencjami doprowadzenia instrumentami finansowymi prawdziwej ekonomii popytu i podaży, producentów i konsumentów do ruiny. Wojna to jedyne wyjście by zredukować nas standard życia do wegetacji i kazać nam odbudowywać to co ONI ZDEMOLOWALI.
A więc w telegraficznym skrócie - MY będziemy musieli głodować, ginąć w okopach i zapieprzać w obozach koncentracyjnych przez następne 20 lat by finansowe elity mogły dalej jeździć swoimi ferrari. Dlatego NATO, USA i Izrael starają się sprowokować Rosję i Chiny. Tym przedstawieniem sterują STARCY dla których normą jest zimna wojna - Brzeziński, Kissinger, Rockefeller, Soros... Oni mają wspólne marzenie - by przed śmiercią wywołać III Wojnę Światową, a z rozpętanego chaosu stworzyć "Nowy Porządek".

Jak Hitler w 1939 roku argumentował swoim generałom dlaczego muszą najechać na Polskę? Podobnie jak dzisiaj USA, Niemcy w 39tym stały na granicy finansowego i ekonomicznego krachu. Niemcy potrzebowali taniej siły roboczej - niewolników z Polski, kopalń, fabryk!
www.gunsandbutter190907.patrz.pl
(37minuta)
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gruzja 4,5 mln a nie 30...

poza tym, czy to państwo nie ma w ogóle armii??? ruscy hasali gdzie chcieli i jak chcieli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ICRF




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood napisał:
bla bla bla.


w telegraficznym skrucie. odwracasz kota ogonem

nie zaperzaj sie stary. pierwsze.
nikt nie przedstawił dowodów że takie coś miało miejsce (mordowanie rosjan przez gruzinów. poza tym rosjanie robili to samo jak juz weszli) więc, gdzie problem. Rosjanie tak powiedzieli a potem sie wycofali z tego niusa.

Cytat:
Kiedy NATO bombardowało Kosowo biłeś pewnie brawo bo tak myśli przeciętny Polak


skąd możesz to wiedzieć? nie pisałem nic o kosowie i bałkanach. nie odwracaj kota ogonem.

Cytat:
A więc w telegraficznym skrócie - MY będziemy musieli głodować, ginąć w okopach i zapieprzać w obozach koncentracyjnych przez następne 20 lat by finansowe elity mogły dalej jeździć swoimi Ferrari. Dlatego NATO, USA i Izrael starają się sprowokować Rosję i Chiny


no. to zakasaj rękawy bo razem sie w tym gownie znajdziemy.

a właściwie już jesteśmy. jakoś nie przeszkadza ci, że bandyckie kraje jak Rosja traktuja cie jak niewolnika obecnie i że robisz juz na nich (gaz, ropa, minerały)?
jak narazie nawięcej ferari, największe bogactwo szerzy sie w Rosji. i to juz jest ok? szantarze ropą sa ok? (to pamiętaj że ty też za to płacisz, w ten czy inny sposób)
już cie o to serduszko nie boli? a może ferari by twój ból i gniew załatwiło i przystał byś do nich?

Jeżeli pracujesz to wiesz pewnie to co i ja. że jesteś niewolnikiem we własnym kraju. tyle. i tez robisz na bankierów i innych przydupasów - więc nie martw się o amerykanów bo narazie nie robisz na nich a na lokalne szuje, byłych sbków i menty. na rosjan z ich zafajdaną ropą.

us ma grzechy na sumieniu ale trzeba byc ostatnim baranem by myśleć że Rosja czy chiny w tym gównie nie siedza po uszy i nie uczestniczą na równi z nimi. Izrael ma nawięcej obywateli rosyjskiego pochodzenia obecnie i masę emigrantów.
kto rzadzi izraelem? myślisz ze us? żydki o rosyjskim pochodzeniu chłopie. podobnie jak stanami. jest ich masa. żydków z byłego ZSRR.

jak myślisz kto w 45 utrwalał władze ludową w polsce. Rosjanie i żydki rosyjskiego pochodzenia.

kto rządzi rosją? no....i tak dalej.

Role juz dawno rozpisano, karty rozdano. jeżeli myslisz ze to co sie dzieje to nie jest juz dawno zaplanowane to jesteś w dużym błędzie. Rynki i strefy wpływów sa podzielone.

Cytat:
Prawda jest taka, że nie ma księżniczek, nie ma królewiczów jeżeli chodzi organizacje takie jak państwa i korporacje


z tym moge się zgodzić. ale ty sam przeczysz temu zdaniu. twoj światopoglad jest jasno sprecyzowany i nie masz wątpliwości. ty po prostu wiesz. byłeś tam i widziałeś. nie. przestań człowieku sie zachowywac jak mendrzec

Cytat:
gruzja 4,5 mln a nie 30...


racja. przepraszam za nieporozumienie. miało być 4,5. 142 mil. / 4.5 = 30 razy potencjał ludzki.
_________________
Thread killer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dedykacją dla ICRF.


Z Pana wypowiedzi wynika, że jest Pan rocznik ok 50-ty. To tłumaczy tą zaawansowaną Rusofobię połączoną z Amerofillią. Tak długo jak będzie Pan tkwił w tym schemacie postrzegania rzeczywistości tak długo nie będzie Pan zdolny dostrzec prawdziwych graczy w tej rozgrywce i prawdziwych celów.

Oczywiście rozumiem, że Pana zdaniem za atakami z 11 września 2001 stoi Al-Kaida (oczywiście sponsorowana i wyszkolona przez rosyjskie spec służby Smile ).

Jeżeli j. angielski nie jest Panu obcy to polecam artykuły na stronie:
www.globalresearch.ca
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ICRF




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:51, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie nie ma 50 lat. mam dużo mniej.

nie jestem rusofilem. a jeżeli tak to także amerykano filem itd. nie lubie pisania głupot i wywijania kota ogonem. Nie pisałem nic o 9/11 ani o al-kaidzie więc prosze, oducz się wtykać ludziom w usta rzeczy których nie powiedzieli, bo to bardzo brzydka cecha i sprowadza rozmowe do przepychanki.

Merytorycznie - napisałem co ja o tym mysle. nie popieram tego co robi/robiła gruzja, bo oni tez grają (choćby dzisiejszy nius że chcą zostać w WNP. Co świadczy jednoznaczne o ich grze.
wychodzi bowiem na to że Rosja potrzebuje Gruzji a Gruzja Rosji, i tak naprawde była to zwykła domowa awantura)

Jak pisałem dziwi mnie że można tak nieznosić amerykanów i tak dużo pobłażać rosjanom. którzy grają w tej samej lidze.

a może, Jack, rosjanie ci płacą??? Laughing ciągle zbaczasz z tematem, jedziesz od gruzji przez bałkany po 9/11 i al-kaide. nie wypytuj mnie o to bo jak chcesz mnie wybadac to ci sie nie uda. jak bym chciał się na ten temat wypowiedziec to bym to zrobił

co do filmu: Network. widziałem.
_________________
Thread killer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją zapłatą jest świadomość jaką będę miał widząc moje dzieci i Twoje dzieci umierające z głodu, chorób w obozie koncentracyjnym, świadomość, że przynajmniej próbowałem temu zapobiec ostrzegając ludzi, że dają się manipulować i popełniają dokładnie te same błędy, które popełnili Niemcy przed 39-tym. Widzieli wrogów tam gdzie specjaliści od PR chcieli by ich widziano.

Mass media chciały niedawno byś widział wrogów w "islamskich terrorystach" i tam ich widziałeś. Dziś wrogiem są Rosjanie, a jutro do nich dołączą Chińczycy.

Byłem zarówno w USA, w Rosji jak i w krajach muzułmańskich i nigdzie nie spotkałem wrogów. Może Amerykanie są nieco mniej okrzesani i znacznie mniej świadomi od europejczyków, ale są za to znacznie bardziej otwarci niż my. Ja nie czuję antypatii do zbiorowości (narodów, ras, wyznań, opcji politycznych), ja potępiam bezduszne, zbiurokratyzowane systemy, które są tworzone przez patologiczne jednostki z uszkodzonymi mózgami - potocznie nazywane psychopatami.
http://www.zmierzch.psychopatow.patrz.pl
http://www.psychopath.patrz.pl

Zrozum, że toczy się Wojna Klasowa i jej celem są tak samo kobiety, dzieci, starczy i wszyscy inni zarówno w Osetii, Gruzji, Iraku, Afganistanie, Rosji jak i w Ameryce, Polsce itd. To wojna HAVES z HAVES NOT! Działania zbrojne to najskuteczniejszy sposób na redukcję populacji i transfer kapitału od biednych do już bajecznie bogatych. Zrozum to a zaczniesz rozumieć w jakim kierunku zmierza dziś świat.

PS. Polecam lekturę:
Centrum Rewolucji Światowej - 120 Broadway
http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/centrum/centrum.html
Ideologiczne i finansowe źródła komunizmu
http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/komunizm/kom.html

Cytat:
You are an old man who thinks in terms of nations and peoples. There are no nations. There are no peoples. There are no Russians. There are no Arabs. There are no third worlds. There is no West. There is only one holistic system of systems, one vast and immane, interwoven, interacting, multivariate, multinational dominion of dollars. Petro-dollars, electro-dollars, multi-dollars, reichmarks, rins, rubles, pounds, and shekels.

It is the international system of currency which determines the totality of life on this planet. That is the natural order of things today. That is the atomic and subatomic and galactic structure of things today!

http://www.americanrhetoric.com/MovieSpeeches/moviespeechnetwork4.html
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ICRF,fajnie się po mnie pojechało Question
Otóż ja wcale nie jestem rusofilem.Też uważam że najlepiej by się żyło w tych rejonach bez silnej Rosji.Ale Rosja jest i jest silna.Co zaś Polska powinna robić w tej sytuacji i w sytuacji wojny sprowokowanej przez Gruzję?Na pewno nie potrząsać skromną szabelką i kompletować podobnie operetkowych do naszego przywódców i wspólnie szczekać w stronę o wiele silniejszego panstwa.
Nasz niedowartościowany,zidiociały,stary prezydent powinien siedzieć cicho na dupie żeby i u nas nie powtórzył sie scenariusz gruzinski!
Czy on nie widzi że nas naraża Question

Tak więc ICRF mam nadzieję że naprostowałem twoje spojrzenie na mój pogląd.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ICRF




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood......to jest piękne co napisałeś. mesjanizm w stylu Kordiana, powineneś do tłumów przemawiać. Zaginiony apostoł.

głosy też słyszysz?

Fail.


JackBlood napisał:
Moją zapłatą jest świadomość jaką będę miał widząc moje dzieci i Twoje dzieci umierające z głodu, chorób w obozie koncentracyjnym, świadomość, że przynajmniej próbowałem temu zapobiec ostrzegając ludzi, że dają się manipulować i popełniają dokładnie te same błędy, które popełnili Niemcy przed 39-tym. Widzieli wrogów tam gdzie specjaliści od PR chcieli by ich widziano.


nie życze ani twoim, ani moim, ani niczyim dzieciom takiego scenariusza. Mielenie jęzorem niewiele jednak zmieni.

Cytat:
Mass media chciały niedawno byś widział wrogów w "islamskich terrorystach" i tam ich widziałeś. Dziś wrogiem są Rosjanie, a jutro do nich dołączą Chińczycy.


Nie napisałem że moim wrogiem są rosjanie. tak jak nie są nimi chińczycy czy amerykanie. Napisałem tylko, że rosyjska bandycka polityka jest identyczna z tą jaka prowadzi Us. nie budzi dziwnym trafem żadnego bólu tyłka u ciebie (czy innch forumowiczów), za to świetnie potrafisz wozić się po innym bandycie tj. US.
Rozeznaj, że nic nie jest czarno-białe (sam to naipsałeś) i obozy oraz syf zafunduje nam zarówno Us jak i Rosjanie czy izraelici.

tyle. poza tym poraz n-ty napisze ci. czytaj ze zrozumieniem, a nie orbitujesz gdzieś. Jak pisze o sprawie X to nie wyskakuj ze sprawą Y, bo nie o nie jest mowa. No i przestań odwracac kota ogonem i wciskać mi 9i innym) cielaka w brzuch. Nie wiesz co myśle na temat "islamskich wrogów", nie o tym pisałem i nigdzie o tym nie wspomniałem.

Cytat:
Byłem zarówno w USA, w Rosji jak i w krajach muzułmańskich i nigdzie nie spotkałem wrogów. Może Amerykanie są nieco mniej okrzesani i znacznie mniej świadomi od europejczyków, ale są za to znacznie bardziej otwarci niż my.


ja też byłem (nie w krajach muzułmańskich) swoje widziałem i wiem.

Cytat:
Zrozum, że toczy się Wojna Klasowa i jej celem są tak samo kobiety, dzieci, starczy i wszyscy inni zarówno w Osetii, Gruzji, Iraku, Afganistanie, Rosji jak i w Ameryce, Polsce itd. To wojna HAVES z HAVES NOT! Działania zbrojne to najskuteczniejszy sposób na redukcję populacji i transfer kapitału od biednych do już bajecznie bogatych. Zrozum to a zaczniesz rozumieć w jakim kierunku zmierza dziś świat.


Ty naprawde jesteś natchniony. Wojna klas. Jeszcze napisz mi o międzynarodówce i internacjionalnej partii czerwonej. pieprznij się. to nie jest wojna klas to wojna o przetrwanie. ludzie vs. kilku cwanych bankierów i ich rodzin.

Masz patent na wiedze i wszystko wiesz. Przykry jesteś. Pewnie jesteś jednym z tych co w bojówkach latają, rozpieprzają mcdonaldy (zabierając ludziom w ten sposób prace) i sikają na zamknięte sedesy. buntownik.
Przez takich jak ty syf jest jeszcze większy.

więcej nie pisze na ten temat Jack bo wydaje mi się że wszystko zostało już napisane. Czytac potrafie i dużo czytam. więc daj sobie spokój. Akcje uświadamiające możesz zostawic na wieczorki Polskiej partii komunistycznej gdzie razem z Sierakowskim pospuszczacie sie nad walką klas.



---------------
Cytat:
Tak więc ICRF mam nadzieję że naprostowałem twoje spojrzenie na mój pogląd.


tak iaro. wyprostowałeś. Troche. To nie miało być worzenie się, nie ierz go zbyt personalnie. napisałem tego posta bo to co przeczytałem w twoich wypowiedziach w tym i innych tematach sugeruje twoje bezkrytyczne uwielbienie dla wschodnich sąsiadów. jak pisałem. Nie bronie gruzji, wiem że mają za uszami dużo brudu, ale Rosjanie i ich poliyka, ktorą z takim bekrytycyzmem przyjmujecie. Byle by dojebać US, reszta sie nie liczy.
_________________
Thread killer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ICRF napisał:
Przykry jesteś. Pewnie jesteś jednym z tych co w bojówkach latają, rozpieprzają mcdonaldy (zabierając ludziom w ten sposób prace) i sikają na zamknięte sedesy. buntownik.
Przez takich jak ty syf jest jeszcze większy.


Właśnie udowadniasz jaki jesteś obeznany. Zakapturzeni wandale demolujący miasto przed np. spotkaniem G8 są opłaceni i chronieni przez policję. Cel jest jeden i to oczywisty - dać się nagrać mediom. Krótka burza w mediach daje służbom bezpieczeństwa zielone światło do brutalnej pacyfikacji odbywającej się następnego dnia legalnej, pokojowej manifestacji. Ten schemat jest stosowany od dawien dawna, temat na forum był nie raz opisywany.
Schemat Problem > Reaction > Solution powinieneś znać skoro "dużo czytasz".

Zgrywasz takiego obeznanego w temacie, a takie banały muszę Ci tłumaczyć. Rolling Eyes

To jak to w końcu uważasz? To że Gruzja ostrzelała szkoły, szpitale i osiedla mieszkalne w Osetii to Twoim zdaniem "teorie spiskowe"? Shocked
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro Rosja "broniła" swoich interesów w Osetii, to powiedz mi kto "bronił" interesów Albańczyków w Kosowie naruszając integralność europejskiego i demokratycznego państwa? Też Rosja?

Niektórzy dalej żyją retoryką zimnowojenną, czyli Niemców mamy nienawidzić za IIWS, Szwedów za Potop i Ikee a Rosjan za wszystko bo Putin to drugi Stalin,a Bush to mąż stanu i bohater wolnego świata...

sądząc po agresywnym stylu wypowiedzi kolejny adunowaty przedstawiciel na forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę bardzo... WP cytuje eksperta. Przepadek sprawił, że był nim neokonserwatysta...

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,N.....omosc.html

Muszę się przyznać, że od początku wiedziałem mniej więcej o co chodzi w tym konflikcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ulal pasuje w tym momencie do tej swiatowej ukladanki wybitnie antyrosyjski i prowojenny McCain jako prezydent.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coraz częściej zaczynam sądzić, że to koleżeński układ Bush-Putin: Słuchaj zrób małą demolkę na Kaukazie to od razu skoczą do góry notowania McCaina, bo rozumiesz, my za bardzo teraz nei możemy atakować Iranu chociaż korci nas jak cholera... Podpuścimy nieco Gruzinów, no rozumiesz Władimir, i wilk syty i owca cała!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:53, 19 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Gruzja za tarczę. Weźcie sobie Gruzję, ale nie róbcie nam problemów z tarczą. Nie zdziwiłabym się gdyby niedługo odbyły się nowe wybory w Gruzji, a prezydentem został protegowany Rosji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:26, 19 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech. A ja myślę, że przydało by się spojrzeć nieco z lotu ptaka... czyli na mapę. Różowe obszary to miejsca kontrolowane ( tak czy inaczej) przez Wuja Sama, bądź kraje którym siedzenie na kolanach wuja sprawia największą frajdę choćby się miało z tego powodu same kłopoty.

Mapkę przygotowałem na szybciocha więc jeśli uważacie jeszcze jakieś tereny, które należy „przyróżowić” piszcie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:26, 19 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.pardon.pl/artykul/5913/oblicz.....wat_zobacz

stres ? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:51, 19 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapomniałeś o Kosowie i republikach nadkaspijskich, do tego wrzuciłbym rozmieszczenie baz wojskowych oraz flot
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:31, 19 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosowo,republiki nadkaspijskie a także i Egipt.
Zresztą ten różowy to nawet pasuje do oznaczania takich krajów-zwłaszcza ten ostry.Oznacza kraje-cioty do dymania Very Happy.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:39, 19 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a Czechy to tak pół na pół bo tarczę wzięli ale na Gruzję się wypieli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 19 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zastępca szefa rosyjskiego Sztabu Generalnego generał Anatolij Nogowicyn powiedział, że rosyjscy wojskowi dysponują informacją, że okręty USA, Kanady i Polski planują wpłynięcie na Morze Czarne przed końcem sierpnia.
- Z naszych danych wynika, że przed końcem sierpnia wpłynięcie na Morze Czarne planują okręty wojenne USA, Kanady i Polski - oznajmił Nogowicyn na briefingu w Moskwie.

Generał powiedział też, że okręty Floty Czarnomorskiej Federacji Rosyjskiej nadal zapewniają bezpieczeństwo na wodach przylegających do wybrzeża Abchazji, a lotnictwo gotowe jest do wykonywania lotów zwiadowczych i wspierania wojsk z powietrza. Nogowicyn zarzucił także Gruzji, że nie wycofała swych sił do miejsc stałej dyslokacji zgodnie z ustaleniami rozejmowymi i podkreślił, że Rosja kontynuuje wycofywanie swych oddziałów.

Według rosyjskich mediów, rzecznik Pentagonu Brian Whitman poinformował wcześniej, że Stany Zjednoczone rozważają wykorzystanie okrętów wojennych do udzielenia pomocy humanitarnej Gruzji.

Whitman nie sprecyzował, jakie konkretnie okręty miałyby uczestniczyć w tej operacji.

USA zwróciły się już do Turcji o zgodę na wejście okrętów na Morze Czarne przez cieśniny Bosfor i Dardanele.

Nogowicyn zdementował doniesienia zachodnich mediów o tym, że Moskwa planuje uzbroić okręty swej Floty Bałtyckiej w broń nuklearną.

Generał Nogowicyn zasugerował, że nie ma potrzeby takiego uzbrajania Floty Bałtyckiej.


Polska posiada okręty podwodne ????

Polska będzie miała do 2016 X okrętów podwodnych w podzięce od USA i Izraela. A co mamy dziś..

# okręt podwodny projektu 877E, typu Kilo - ORP Orzeł (291)
# 4 okręty podwodne projektu 207, typu Kobben - ORP Sokół (294) Sęp (295), Bielik (296), Kondor (297)
# 2 fregaty rakietowe typu Oliver Hazard Perry - ORP Gen. K. Pułaski (272), Gen. T. Kościuszko (273)
# korweta dozorowa projektu 620, typu Kaszub - ORP Kaszub (240)
# 2 korwety rakietowe projektu 1241RE, typu Mołnia - OORP Metalowiec (436), Rolnik (437)
# 3 korwety rakietowo-artyleryjskie projektu 660, typu Orkan - OORP Orkan (421), Piorun (422), Grom (423)
# 3 niszczyciele min projektu 206FM, typu Mewa - OORP Flaming (621), Mewa (623), Czajka (624)
# trałowiec projektu 207DM, typu Gopło - ORP Gopło (630)
# 12 trałowców projektu 207P, typu Gardno - OORP Gardno (631), Bukowo (632), Dąbie (633), Jamno (634), Mielno (635), Wicko (636), Resko (637), Sarbsko (638), Necko (639), Nakło (640), Drużno (641), Hańcza (642)
# 4 trałowce projektu 207M, typu Mamry - OORP Mamry (643), Wigry (644), Śniardwy (645), Wdzydze (646)
# 5 okrętów transportowo-minowych projektu 767, typu Lublin - OORP Lublin (821), Gniezno (822), Kraków (823), Poznań (824), Toruń (825)
# 2 okręty rozpoznania radioelektronicznego projektu 863, typu Nawigator - OORP Nawigator (262), Hydrograf (263)
# okręt szkolny (barkentyna) projektu B79/II - ORP Iskra (253)
# okręt szkolny projektu 888, typu Wodnik - ORP Wodnik (251)
# 2 okręty ratownicze projektu 570, typu Piast - OORP Piast (281), Lech (282)
# 4 okręty ratownicze projektu B823, typu Zbyszko - OORP Zbyszko (R-14), Maćko (R-15), Semko (R-12), Gniewko R-13)
# 2 okręty hydrograficzne projektu 874, typu Heweliusz - OORP Heweliusz (265), Arctowski (266)
# okręt wsparcia logistycznego projektu 890, typu Kontradmirał Xawery Czernicki - ORP Kontradmirał Xawery Czernicki (511)
# zbiornikowce projektu ZP-1200, typu Bałtyk - ORP Bałtyk (Z-1)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:22, 19 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

USA, Kanada i Polska przeciwko temu:

Rosyjska flota czarnomorska

Dreadnoughts Total: 6
Battleships Total: 10
Cruisers Total: 26
Large ASW Destroyers Total: 15
Leaders Total: 3
Destroyers Total: 85
Frigates Total: 45
Warfare Corvettes Total: 44
ASW Corvettes Total: 42
Submarines Total: 134
Mine Warfare Total: 67
Amphibious Ships Total: 34
Support Auxiliaries Total: 173
Salvage Ships Total: 92
Boats Total: 152
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 19 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mapkę uzupełniłem o kraje nadkaspijskie o polityce prozachodniej. Dodałem też kilka krajów europejskich oraz OMAN, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Katar i Kuwejt. Co do Egiptu to sprawa przynajmniej wg mojej wiedzy nie jest prosta. Moim zdaniem w razie zaostrzenia sytuacji Egipt stanie po stronie koalicji antyizraelskiej. Ciekawią mnie jeszcze Indie. Kurs gospodarczy zachodni no i potencjał nuklearny. Co myślicie?

PS Co do rozmieszczenia floty to moim zdaniem nie ma to znaczenia. Można śmiało powiedzieć, że amerykańskie okręty w razie konfliktu pojawią się właściwie na każdych wodach, do których da się wpłynąć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rosja vs Gruzja?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile