W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Holokaust  
Podobne tematy
Odszkodowania za holocaust22
Mit holokaustyczny i jego zadanie3bez ocen
Negowanie Holokaustu niedopuszczalne3
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
95 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 156251
Strona:  «   1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 108, 109, 110   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaka twoim zdaniem jest liczba ofiar holokaustu?
powyżej 5 milionów
11%
 11%  [ 17 ]
od 3 do 4 milionów
9%
 9%  [ 14 ]
od 1 do 2 milionów
26%
 26%  [ 40 ]
mniej niż 1 milion
52%
 52%  [ 80 ]
Wszystkich Głosów : 151

Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przebudzony.Obudz sie wreszcie i niech dotrze do ciebie ,ze ja nie bronie NIEMCOW tylko POLAKOW!!!
Niemcy dali Zydom tej czesci ciala ,ktora tak lubisz i udaja ,ze im dobrze.
I jesli temu nie przeszkodzimy doszukujac sie prawdy to wktorce byjdzie na to ,ze wiezniow w Oswiecimiu pilnowali POLACY.
Niejaki "Cyrankiewicz" ,ktorego tu ktos wspomnial jako wzor do nasladowania byl KAPO w Oswiecimiu.
Dlatego zginal rtm PIlecki zamordowany przez bezpieke bo o tym wiedzial i byc moze-mowil.

A "Cyrankiewicz" to byl Zyd bez skrupolow ,ktory po wojnie byl przewodniczacym PPS a potem na "ochotnika" polaczyl PPS z PPR i wyszlo im "zjednoczone"PZPR.
Fajny wzor do nasladowania:)

PRzebudzony.A teraz przejdzmy do konkretow:JEDEN DOWOD NA TO <ZE OFICJALNA WERSJA JEST PRAWDZIWA.
JEDEN.
Nie chce wiecej.
Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Przebudzony.Obudz sie wreszcie i niech dotrze do ciebie ,ze ja nie bronie NIEMCOW tylko POLAKOW!!!
Niemcy dali Zydom tej czesci ciala ,ktora tak lubisz i udaja ,ze im dobrze.
I jesli temu nie przeszkodzimy doszukujac sie prawdy to wktorce byjdzie na to ,ze wiezniow w Oswiecimiu pilnowali POLACY.
Niejaki "Cyrankiewicz" ,ktorego tu ktos wspomnial jako wzor do nasladowania byl KAPO w Oswiecimiu.
Dlatego zginal rtm PIlecki zamordowany przez bezpieke bo o tym wiedzial i byc moze-mowil.

A "Cyrankiewicz" to byl Zyd bez skrupolow ,ktory po wojnie byl przewodniczacym PPS a potem na "ochotnika" polaczyl PPS z PPR i wyszlo im "zjednoczone"PZPR.
Fajny wzor do nasladowania:)

PRzebudzony.A teraz przejdzmy do konkretow:JEDEN DOWOD NA TO <ZE OFICJALNA WERSJA JEST PRAWDZIWA.
JEDEN.
Nie chce wiecej.
Jerzy Ulicki-Rek


Właśnie przejdźmy do konkretów.
Nie udzieliłeś odpowiedzi na moje pytanie.
Odpowiedz albo milcz.

_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
LICZBA OFIAR

Ogólną liczbę ofiar Auschwitz w latach 1940-1945 szacuje się na 1,1 do 1,5 mln. ludzi. Większość, przede wszystkim masowe transporty Żydów przywożone tu od 1942 roku, zginęła w komorach gazowych.

http://www.auschwitz.org.pl/new/index.php?language=PL&tryb=stale&id=69
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie: "większość (...) zginęła w komorach gazowych"
A co jeśli komór gazowych nie było?
Jakie są właściwie dowody na istnienie komór gazowych, skoro wiadomo, że w muzeum Auschwitz znajduje się zaledwie "atrapa"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JASNY CELESTYN




Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 85
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Jerzy niech Pan zakończy ten temat jednym podsumowującym calość postem.

Niech ten post będzie długi i całkowicie powali na kolana adwersarzy.
Niech będzie kompendium pańskiej wiedzy doskonale udokomentowanym źródłowo i absolutnie wyczerującym tematykę.

To polecam i w ten sposób zakończmy te niesnaski forumowe, a kazdy z nas we własnym sumieniu przeanalizuje czy te doskonale, expercko podane przez Pana dane do niego przemawiaja czy nie.
Dalsza dyskusja jest bezcelowa z wiadomych powodów, obie strony się okopały i używają artylerii, że sie posłuże metaforą. Przełamać status quo może tylko siła rzeczowej argumentacji i to właśnie powinno teraz tu mieć miejsce.

Niech ten Pański post będzie przykładem rzeczowości i OBIEKTYWIZMU.
Pozdrawiam Pana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mając na uwadze styl pisania pana jerzego sugerowałbym raczej by ktoś inny zredagował to co jerzy napisał w tym wątku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi
po powrocie z pracy postaram sie w prau slowach zrobic to co sugerujesz.W punktach.
Zeby nie tracic czasu na odpowiadanie po raz setny na pytania "przebudzonych" "Co sie stalo z Zydami,ktorych prawdziwej liczby pod hitlerowska okpupacja nawet oni sami nie sa w stanie ustalic.ja podrzucam materialy mowiace o tym ,ze zdrowy rozsadek i prawa przyrody (sciany w "komorze 'gazowej") oraz OSWIADCZENIE F.pipera ,ktory stwierdza ,ze komora gazowa to atrapa a on chce ,zebym mu podal podal liczby statystyczne.Z okresu wojny!
Ale..Zrobie to co obiecalem jak najprosciej.Tym,ktorzy szukaja weikszej ilosci materialow w tej sprawie zapraszam do watku pod tym samym tytulem w moim forum w dziale "Historia".Na razie.
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 12 Lip '08   Temat postu: Holokaust - c.d. Odpowiedz z cytatem

Pozwolcie,ze zanim "zreasumuje" moj punkt wiedzenia przedstawie wam cos jeszcze co nalezy do oglnej konstrucji holo-mitu a mianowicie:Jak realne sa dane podawane przez swiadkow o graniczacej wrecz z cudami "wydajnosci" oswiecimskich piecy krematoryjnych?
Jesli swiadkowie nie maja racji bo konstrukcja urzadzen ,ktore rzekomo byly uzywane do tego "holocaustu" nie pozwala na takie cuda?
To co wtedy?
Co by stalo z tymi tysiacami zwlok-DZIENNIE ,BO HOLOKAUST TRWAL BEZ PRZERWY JESLI WIERZYC SWADKOM I ICH MATEMATYCE-ktorych istniejace w obozie kreamatoria nie bylyby w stanie spalic?Wedlug niejakiego Pikeraskiego (byly wiezien Oswiecimia i znajomy rtm.Pileckiego,autor ksiazki :"UMYKAJAC PIEKLU")w szczytowym okresie holokaustu hitlerowcy gazowali DZIENNIE do 30 tysiecy (!!!) Zydow.
To znaczy 120 tysiecy cial do spalenia w CIAGU CZTERECH DNI?

Ocencie sami...

Jerzy



Posted: 12 Jul 2008 11:02 am Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

W czasie procesu jaki wytoczli kanadyjscy Zydzi -Ernstowi Zundel-owi jednym ze swiadkow obrony Ernsta byl IVAN LEGACE.Zanim do tego doszlo Ernst zrobil to samo co ja zrobilem logicznie na poczatku mojj "rewizjonistycznej " kariery:poszedl do zaklady pogrzebowego ,ktry przeprowadza kremacje i ZAPYTAL.Ja kiedys zrobilem to samo.Na pytanie ile czasu zajmuje DZISIAJ spalenie zwlok,kanadyjski grabarz powiedzial Ernstowi :"Do dwoch godzin".
Mnie sympatyczna pani w Sydney powiedziala:"Od godziny do poltorej godziny ,w zaleznosci od ilosci tluszczu w ciele" .

Drugie pytanie,ktore zadal Ernst,mnie 'raczkujacemu " wtedy rewizjoniscie nie przyszlo do glowy:
Ernst zapytal specjaiste od pogrzebow czy mozliwe jest aby z komina wydobywal sie jakis zapach palonego ciala?"
Ja zadalem je dopiero po wielu latach wtedy gdy trafilem na zeznania IVANA LEGACE.
Odpowiedz otrzymalem identyczna ,jak ta ktora otrzymal Zundel:
"Abslolutnie wykluczone.Piece sa tak skonstruowane ,ze nic oprocz goracego powietrza nie uchodzi na zewnatrz"

Rozmowca Ernsta powiedzial to nawet wyrazniej:"Od 130 lat nie ma juz takich piecow gdzie cos takiego mogloby miec miejsce".

W momonecie gdy zaczal sie proces przeciwko Zundelowi,Ernst zapytal grabarza-eksperta,czy ten nie zechcial by byc swiadkiem obrony.Tamten wykrecil sie od udzialu w procesie i wtedy Ernst znalazl specjaliste ,ktory zgodzil sie byc swiadkiem obrony:IVANA LEGACE.
Pamietacie na pewno( albo dopiero zobaczycie w przyszlosci bo TO na pewno wam pokaza:)) dramatyczne zeznania niektorych wiezniow ,ktorzy mowili o odorze spalanych (24 godziny na dobe)-cial.Fakt utrwalany w setkach filmow,ksiazek,gazet,dowcipow,sztuk teatralnych i wszystkich innych srodkow masowego przekazu.
Byli nawet tacy swiadkowie,ktorzy twierdzili ,ze po KOLORZE DYMU Z KOMINA POTRAFILI USTALIC NARODOWSC OFIAR.
I sad w to uwierzyl?To gdzie byla ta rozprawa: W Gorzowie Wielkopolskim?

A teraz posluchajcie co mowi na ten temat specjalista od kremacji:IVAN LEGACE.
Czlowiek ,ktory w czasie swojej kariery zawodowej mial do czynienia z okolo 10 tysiacami zwlok i OSOBISCIE okolo tysiaca kremacji.
Legace przeprowadzil "wyklad" od podstaw,nagrany na video ,na temat tego jak dziala i jak zbudowany jest piec krematoryjny z zaznaczeniem Legace'a ze od pocztku XX wieku kontrukcja pieca nie zminila sie i ze wspolczesne piece sa zdudowane na tych samych zasadach co te sprzed stu lat".
Legace mowi rowniez o tym ,ile kosztuje -dzisiaj-naprawa pieca ,ktory ulegnie zniszczeniu jesli ustalone parametry techniczne nie beda przestrzegane.
Zeby uniknac jakis nieporozumien ERnst pokazal Ianowi Legace kopie oryyginalnych planow krematorium z Oswiecimia z prosba o ocene.
Legace podkresla wysokosc komina (wazny szczegol gdy mowimy o "zapachu " z komina-przyp.moj.-Jerzy) i stierdza ,ze tak zbudowane krematorium bylo by tak efektywne jak to ,ktore ma on w swoim zakladzie. Wtedy gdy pokazano mu zdjciea piecow kreamtoryjnych w Oswiecimiu ,Legace stwierdzil ,ze tamte piece i jego roznia sie tylko rodzajem paliwa:wtedy uzywano wegla,dzisiaj uzywa sie w tym celu gazu.Czyli-spalanie ciala dzsiaj-jest szybsze niz 50 lat temu.Ustalenie prawdy o prawdziwej efektywonosci kreamtoriow jest bardzo wazne dla nas,rewizjonistow.
Bo jesli okaze sie,ze piece o takiej konstrukcji rozlecialy by sie w kawalki po kilku dniach takiej eksploatacji jak ta opisywana przez swiadkow.
Legace mowi rowniez o tym ILE TRWA I ILE KOSZTOWALABY NAPRAWA PIECA ZNISZCZONEGO PRZEZ NADMIERNY POSPIECH.
I co z cialami ,ktore ten zepsuty powinien spalic (bo cial tyle ,ze trzeba je palic w tzw. "dolach paleniskowych" a tu jeszcze piec nawalil? przyp. moj.-Jerzy)

A potem zapytajcie siebie samych czy tak naprawde chcece poznac prawde?Bo jesli tak to zrobcie to samo co zrobil Zundel i co ja,nie wiedzac nawet wtedy o jego istnieniu ,zrobilem w kilkanscie lat po nim: poszedlem do najblizszego zakladu pogrzebowego i zapytalem.Od czego czasu nie bylo juz drogi powrotnej.Od czegos -jesli chce sie rzeczywiscie szukac sie prawdy- trzeba zaczac.
Najtrudnieszy pierwszy krok...

Jesli "wydzial oswiaty" wam pozwoli to obejrzyjcie sobie sami.

http://pl.youtube.com/watch?v=dDUYVO1cIC0&feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=6454kBb7QBk&feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=gHzaz0mK3Ms&feature=related

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długi post. Ale na moje pytanie nie odpowiedziałeś Jerzy.
Zatem milcz i przestań kit wciskać.

_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisz Jerzy dalej, bo się robi ciekawie. Już coraz bardziej ignoruję Twój ogólny antysemityzm, bo w zasadniczych kwestiach jest co analizować.
To lepsze niż bazgranie o UFO i NWO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przebudzony,na Twoje pytanie odpowiem ci jak posdasz mi wiarygodna,sprawdzalna liczbe Zydow ,ktorzy znalezli sie pod wladza hitlerowska.Potem-jesli nie udowodnisz mi tych 6 milionow odejmiemy od cyfry realnej-i sprawdzalnej-280 tysiecy ofiat obozow bo tyle doszukal sie bez watpienia Miedzynarodowy Czerwony Krzyz przez 63 lata od zakonczenia wjny.
A na razie obejrzyl sobie-nie trzeba czytac-jak wyglada i ile trwa spalenie JEDNYCH LUDZKICH ZWLOK a najnowczesniejszym krematorium w Europie:)
Przyjemnych marzen:)
Chyba ,ze "wydzial oswiaty" zatrzyma i to:)
ALe to juz,slowo daje ,nie jest wina rewizjonistow:)

Jerzy Ulicki-Rek

Posted: 12 Jul 2008 12:09 pm Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

A tu dla porownania obejrzyjcie sobie dwa filmy o wspolczesnym procesie spalania zwlok i CZASIE JAKI POTRZEBUJA TE NOWOCZESNE URZADZENIA do spalenia JEDNYCH zwlok.

http://pl.youtube.com/watch?v=b-ynU6aTzac&feature=related

Drugi film pokazuje ,ze NAWET PO POLTOREJ GODZINNYM POBYCIE W PIECU ,(w najnowoczesniejszym zakladzie pogrzebowym Europy)NIESPALONE KOSCI MUSZA BYC ZMIELONE ABY ZAMIENIC SIE W PROSZEK W URNIE.

http://pl.youtube.com/watch?v=5DNletgSS34&feature=related

Ocenci sami.

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Przebudzony,na Twoje pytanie odpowiem ci jak .......


Nie umiesz odpowiedzieć więc się wykręcasz.
Świadczy to o tym że jesteś kłamcą.
Więc zamknij się i nie kłam więcej bo to miało być forum prawdy.


Przez takich jak ty całe to forum i reszta ważniejszych tematów tracą na wiarygodności.
Nie wiem w czyim interesie działasz ale na pewno nie w interesie prawdy.

Najwięcej zyskają na twojej działalności Niemcy (trzeba rozgrzeszyć przyszłych kierowników państwa UE) bo to właśnie ich zbrodniom starasz się zaprzeczyć. Takie są fakty i twoje ściemnianie niczego nie zmieni.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:32, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posted: 12 Jul 2008 01:29 pm Post subject: To moze porozmawiamy o tych slynnych:"GAS-VAGEN"?

--------------------------------------------------------------------------------

Inz.Fritz Berg.SPecjalista,i historyk rewizjonista.Mowi o tym co bylo a co nie bylo mozliwe.Mowi wyraznie o tym JAK I DLACZEGO MORDOWANIE KOGOS SPALINAMI Z SILNIKA DIESLA TO ABSURD.

Po raz kolejny prawa chemii ,fizyki czyli ogolnie NATURY i zgadzaja sie z holokaustyczna wersja.
ONE tez...

Jerzy

http://pl.youtube.com/watch?v=_qLOc4pDMI8&feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=kvXFs-NGtfM&feature=related


_________________
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Jerzy


ps/PRzebudzony...Jesli to forum prawdy,to co ty tu robisz?

J.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy

CZY JA CIĘ PYTAM O SILNIK ?


Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie. Wyraźnie plączesz się. Próbujesz to maskować innymi treściami pseudonaukowców.
Twoja postawa tylko potwierdza że jesteś kłamcą.

Więc skoro nie znasz odpowiedzi na moje pytanie to milcz.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie czytałem ten wątek i wysiadam nie wiem np. co ty przebudzony jesteś tak wrogo nastawiony na pana Jerzego Ulickiego może ty żydem jesteś i chcesz kase wyciagnąć bo przecież jeśli podważy się zagłade 6 milonów żydów to mniejsze odszkodowania będą z Bimim nie zawsze się zgadzam ale wpełni go popieram,że nie banuje każdy ma prawo do wypowiadania swoich opini po to jest te WOLNE FORUM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:51, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
może ty żydem jesteś

Dokładnie to pomyślałem.
Słabo się znam, ale wiem, że Białystok zamieszkuje ponad 260 000 ludzi. Tak sobie wyobrażam, jak by się taką liczbę spalało. No a tam było podobno 23 razy tyle. Zatem faszyści mieliby pozbyć się 23 Białychstoków... Trochę to niezwykłe, jak się musieli uwijać. Do tego jeszcze argumenty o nierealności technicznej... Do tego wiele innych spraw, w których żydzi kłamią...
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:01, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Załóżmy czysto teoretycznie, że kolega przebudzony jest żydem. I co w związku z tym? Smile Jak zmieniło się postrzeganie Jego osoby i treści postów?

No comment
Baccalus napisał:
Ale chyba nie chodziło re-ligio o to, że Jerzy, a o to, że przebudzony jest żydem.

Rzeczywiście. Już zmieniłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie by znacznie wzrosło. Ale chyba nie chodziło re-ligio o to, że Jerzy, a o to, że przebudzony jest żydem.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnej liczby nikt nigdy nie ustali ilu Żydow zginęlo podczas II WŚ.Problem polega na tym czy i jak interpretować śmierć Żydów?Warto byłoby pojechać do Oświęcimia i zobaczyć jak to wygląda.Swoją drogą obozów typu Auschwitz było wiele rozsianych po Europie.Temat bardzo skomplikowany..
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 18:24, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteście obłakani czy co?! Pojedzcie do Dachau, Auschwitz, treblinki etc. by popatrzeć na "atrapy" komór gazowych. Byłem w Dachau na wymiania Polsko - Niemieckiej, widziałem zdjęcia owych 'pryszniców" widziałem równiez samą "łaźnie" z dziurami pod sufitem oraz kratka w murze przed wejściem do "łaźni" (tam wrzucano cyklon B) iraz sama puszke cyklonu!
Po co ludzie którzy przeżyli obozy zagłady mieliby kłamać? Przeciez nie tylko Żydów gazowano ale rónież Rumunów, Polaków, Cygan, Homoseksualistów, czarnych, niemców pochodzenia żydowskiego i etc.
I skąd u Was przeświadczenie że przebudzony jest Żydem a wierzycie na słowo gościowi który zamiast wysyłac linki o "gazowniach" to opowiada nam o silnikach spalinowych!
Jesteście chorzy nie rozumiecie że naziści popełnili najwieksze zbrodnie XX w.? Wymordowali z zimna krwią szarych obywateli nie za to że coś złego zrobili ale za to że albo pomagali zydom albo byli na liście (patrz wyżej).
Jesteście chorzy! Pojedzcie sobie do obozu zagłady i popatrzcie na to co wy nazywacie atrapami! Po chuj sąd w norymberdze miałby oczysczac nazistów hę?

Z przebudzonego zrobiliście Zyda - a nawet jakby był co on ma do tego (choć wątpie by był). Podręcznik dla dzieci z podstawówki sobie kup i poczytaj ile osób niemcy wymordowali i przestańcie pierdolić farmazony razem z antysemitą oraz nazistą panem Jerzym który wręcz broni zbrodni niemieckich jakby były niczym! Przestańcie przyklaskiwac idiocie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, przepraszam. Już nie będę.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
Jesteście obłakani czy co?! Pojedzcie do Dachau, Auschwitz, treblinki etc. by popatrzeć na "atrapy" komór gazowych. Byłem w Dachau na wymiania Polsko - Niemieckiej, widziałem zdjęcia owych 'pryszniców" widziałem równiez samą "łaźnie" z dziurami pod sufitem oraz kratka w murze przed wejściem do "łaźni" (tam wrzucano cyklon B) iraz sama puszke cyklonu!
Po co ludzie którzy przeżyli obozy zagłady mieliby kłamać? Przeciez nie tylko Żydów gazowano ale rónież Rumunów, Polaków, Cygan, Homoseksualistów, czarnych, niemców pochodzenia żydowskiego i etc.
I skąd u Was przeświadczenie że przebudzony jest Żydem a wierzycie na słowo gościowi który zamiast wysyłac linki o "gazowniach" to opowiada nam o silnikach spalinowych!
Jesteście chorzy nie rozumiecie że naziści popełnili najwieksze zbrodnie XX w.? Wymordowali z zimna krwią szarych obywateli nie za to że coś złego zrobili ale za to że albo pomagali zydom albo byli na liście (patrz wyżej).
Jesteście chorzy! Pojedzcie sobie do obozu zagłady i popatrzcie na to co wy nazywacie atrapami! Po chuj sąd w norymberdze miałby oczysczac nazistów hę?

Z przebudzonego zrobiliście Zyda - a nawet jakby był co on ma do tego (choć wątpie by był). Podręcznik dla dzieci z podstawówki sobie kup i poczytaj ile osób niemcy wymordowali i przestańcie pierdolić farmazony razem z antysemitą oraz nazistą panem Jerzym który wręcz broni zbrodni niemieckich jakby były niczym! Przestańcie przyklaskiwac idiocie!


Idiotą to chyba ty jesteś"Podręcznik dla dzieci z podstawówki sobie kup i poczytaj "odsyłasz nas do oficjalnych podręczników 11 września też jest w podręcznikach z wersją poprawnie polityczną i co mamy uznać to za wielką prawdę! przeczytaj sobie książkę"Przemysł Holocaustu" napisaną przez Żyda prof. Normana Finkelsteina to może ci się oczy otworzą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:


Z przebudzonego zrobiliście Zyda - !


Bronią Jerzego. Swojego guru który nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie.
Pytanie za trudne, więc trzeba skupić atak na mnie.

re-ligio napisał:


Idiotą to chyba ty jesteś"Podręcznik dla dzieci z podstawówki sobie kup i poczytaj !


Chodziło zapewne o to że nie posiadacie wiedzy na temat tego problemu. Wolicie słuchać bajek świra Jerzego, zamiast wysilić się, ruszyć dupę do biblioteki i dokształcić w temacie.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
wunderwaffel napisał:


Z przebudzonego zrobiliście Zyda - !


Bronią Jerzego. Swojego guru który nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie.
Pytanie za trudne, więc trzeba skupić atak na mnie.

re-ligio napisał:


Idiotą to chyba ty jesteś"Podręcznik dla dzieci z podstawówki sobie kup i poczytaj !


Chodziło zapewne o to że nie posiadacie wiedzy na temat tego problemu. Wolicie słuchać bajek świra Jerzego, zamiast wysilić się, ruszyć dupę do biblioteki i dokształcić w temacie.


Ja nie posiadam wiedzy na te tematy więc się nie wypowiadam Smile Przebudzony, uściślaj trochę, piszesz: "Bronią Jerzego. Swojego guru...", "Wolicie słuchać bajek świra". To wrzucanie do jednego worka, może lepiej w odniesieniu do konkretnej osoby napisać co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JASNY CELESTYN




Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 85
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wywiad z AHMADINEDŻADEM o jego filozofii dotyczacej żydów zabitych przez nazistów.
Bez obejrzenia tego wywiadu dyskusja jest błedem i babraniem sie w ekskrementach.


http://pl.youtube.com/watch?v=XHDcvvr968o&feature=related
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 108, 109, 110   » 
Strona 22 z 110

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Holokaust
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile