W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Utworzyć sekcję: UFO i paranormalne  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
20 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4734
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Utworzyć sekcję 'UFO i paranormalne'?
Tak
61%
 61%  [ 35 ]
Nie
38%
 38%  [ 22 ]
Wszystkich Głosów : 57

Autor Wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jeszcze ja się wypowiem.

Bimi napisał:
Nie wierzę w kontakty ludzi z kosmitami - uważam, że UFO jako obcy to wymysł NWO który ma szansę niedługo przerodzić się w nową religię.

A czy zadałeś sobie trud zapoznania się ze źródłowymi materiałami dotyczącymi obserwacji:
- nieznanych obiektów latających, z bliskiej odległości (np. lądujących i odlatujących)
- obserwacji istot wychodzących/wchodzących z takich pojazdów
- bezpośrednich kontaktów z tymi istotami
- z tzw. wzięciami
Ja zajmuję się tym zagadnieniem od kilkunastu lat i po Twoim komentarzu wiem, że takiego trudu sobie nie zadałeś. Wniosek stąd, że Twoje stwierdzenie "UFO jako obcy to wymysł NWO" opiera się na Twojej niewiedzy (ignorancji?). Jak stworzysz sekcję "UFO" to może będziesz miał okazję do przeczytania rzetelnych informacji tyczących się tego zjawiska. Very Happy

Bimi napisał:
zakładanie nowej sekcji o UFO byłoby swego rodzaju zachętą do tego rodzaju publikacji.

Tak, ale to byłaby również zachęta do publikacji rzetelnych materiałów, a także do krytyki "ufo-fantazji".

Bimi napisał:
Nie widzę potrzeby zakładania sekcji "UFO i paranormalne" - wbrew temu co się niektórym wydaje to forum nie jest o rzeczach paranormalnych, tylko o kwestiach ważnych dla świata, o których inne media nie mówią.

Jak dla mnie to jest tu sprzeczność. Jeśli to forum jest dla rzeczy ważnych, to przecież każdy kto zapoznał się z rzetelnymi danymi o UFO i zjawiskach paranormalnych powie, że są to kwestie ważne (ja akurat uważam, że jedne z najważniejszych), o których inne media nie mówią.

A na koniec powiem tak. Skoro:
Bimi napisał:
już niejednemu zmniejszałem limit za pisanie bajek tego typu.

to dodając sekcję "UFO" będziesz miał idealną okazję do zmniejszenia "bajkopisarzom" limitu do 1. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:31, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr02d2u napisał:
A czy zadałeś sobie trud zapoznania się ze źródłowymi materiałami dotyczącymi obserwacji:
- nieznanych obiektów latających, z bliskiej odległości (np. lądujących i odlatujących)
- obserwacji istot wychodzących/wchodzących z takich pojazdów
- bezpośrednich kontaktów z tymi istotami
- z tzw. wzięciami
Ja zajmuję się tym zagadnieniem od kilkunastu lat...

Jaja sobie ze mnie robisz? Jakich istot wychodzących z pojazdów? Laughing
Masz na myśli filmy Spielberga? Żadnych innych "źródłowych materiałów" nie było mi dane widzieć. Ale chętnie przejrzę - dawaj śmiało. Byle by z wiarygodnego źródła, a nie że "znalazłem na youtube".
Pomówmy może o konkretach - konkretnych zdjęciach, filmach, świadkach... Bo ajk na razie to gadacie tylko o bliżej nieokreślonym UFO na które rzekomo "są dowody". No więc skoro są dowody to na co czekacie? Nie krepujcie się.

Tak się składa, że ja też nie urodziłem się wczoraj i odkąd żyję słyszałem przeróżne historie o UFO (w dzieciństwie czytałem Mostowicza i inne takie), ale dziś w żadnych kosmitów nie wierzę. W istocie, przez całe swoje życie żadnego dowodu na to że kosmici są wśród nas nie widziałem - wyłącznie spekulacje. Za to widziałem dowody na inne rzeczy, o których chciałbym rozmawiać na tym forum. W każdym razie jeśli macie coś co mnie przekona to dawajcie śmiało, jestem otwarty. Ale jak na razie to tylko się chwalicie czego to nie macie i czego to nie widzieliście...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, ja nie należę do tych co twierdzą, że mają dowody. Więc mnie z tym towarzystwem (jeśli takie istnieje) nie mieszaj.
Gdyby były dowody, to by nie było dyskusji i cała gadka o sekcji "UFO" byłaby zbędna. To co mamy to relacje świadków (czasem wsparte artefaktami: zdjęcia obiektów, ślady na ziemi, ciele, itp.). Pisząc o tym abyśmy tu "dawali dowody", po raz kolejny dajesz mi do zrozumienia, że nie wiesz o czym się wypowiadasz. Ja chętnie podyskutuję nawet o tym czy relacje świadków mogą być wystarczającym powodem do uznania realności tego zjawiska, jeśli czas (i limit Wink) mi na to pozwoli. Być może istnienie takiej sekcji byłoby też i dla mnie zachętą aby zaprezentować kilka ciekawych przypadków, zrobić analizę tego zjawiska w przypadku polskich doniesień itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro sam nie masz dowodów (tylko "relacje świadków") to co miałeś na myśli pisząc:
Cytat:
A czy zadałeś sobie trud zapoznania się ze źródłowymi materiałami dotyczącymi obserwacji:
- nieznanych obiektów latających, z bliskiej odległości (np. lądujących i odlatujących)
- obserwacji istot wychodzących/wchodzących z takich pojazdów
- bezpośrednich kontaktów z tymi istotami
- z tzw. wzięciami
???

To w końcu są takie materiały źródłowe, czy ich nie ma? Jak mam się zapoznać z czymś czego ty sam nie widziałeś, pomimo że zajmujesz się tym zagadnieniem od kilkunastu lat?

Relacje świadków to dla mnie żaden dowód - różne świry chodzą po świecie, różne dragi ćpają, na różne choroby cierpią i różnymi motywami się kierują...
Na przykład: są świadkowie którzy widzieli Boeinga wlatującego w Pentagon, oraz tacy którzy widzieli że go nie było - którym wierzyć?

Jeszcze raz się powtórzę: dyskutować mogę o dowodach (by ustalić ich wiarygodność), ale nie o legendach, bajkach i wierzeniach dotyczących kosmitów - z tego wyrosłem po tym jak zobaczyłem Amerykanów rozpieprzających sobie WTC, bynajmniej nie przy pomocy kosmitów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:



kowal napisał:
Nie przyszło Wam nigdy do głowy, że ktoś próbuje robić sobie z nas jaja?

fotki 100% "orginał"

inne jajca w tym temacie
kamienne kregi w górach sowich to nic innego jak miejsce dokowania nazistowskich maszyn kroczących zasilanych IRR XERUM 525

wiara okultyzm religia



Fajne zdjęcia teraz już wiem, że to Hitler wymyślił Gwiezdne Wojny Smile. Ale pewnie to co mieli w realnych planach Niemcy pewnie tego AT-AT rozniósłby totalnie. Wybacz Scorpio ale jak się przyglądam niektórym projektom to niemieckie UFO wcale nie wydaje się takie dziwne Smile

http://en.wikipedia.org/wiki/Landkreuzer_P._1500_Monster
http://en.wikipedia.org/wiki/Landkreuzer_P._1000_Ratte

http://strangevehicles.greyfalcon.us/Landkreuzer%20P1000%20Ratte.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:35, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
Wybacz Scorpio ale jak się przyglądam niektórym projektom to niemieckie UFO wcale nie wydaje się takie dziwne Smile


wybaczam Smile
szczególnie ze jedyne działające (co nie znaczy że latające) nazistowskie ufo ze śmigłem zostało skonstruowane przez niemieckiego modelarza



a te oto zdjęcie zapoczątkowało szalenstwo radosnych niemieckich super ufo z V7 włącznie
zdjęcie jest orginalne opatrzone komentarzem
Cytat:
"Nemecke UFO pod Mednikem"



a oto orginał: makieta-prototyp francuskiego dysku RC 300

Cytat:
Opublikowane przez czeski Ekspres zdjęcie domniemanego hitlerowskiego dysku nie jest fotomontażem. To pewnik, podobnie jak to, że widniejący na nim obiekt rzeczywiście przedstawia jakiś projekt ziemskiego samolotu w kształcie dysku. Problem polega tylko na tym, że nie jest to konstrukcja niemiecka i na pewno nie pochodzi ona z okresu II wojny światowej. Jest to zdjęcie makiety samolotu o oznaczeniu RC 360, zaprojektowanego przez francuskiego konstruktora Rene Couzineta w 1955 roku we Francji


proponuje wrzucić ten post do działu modelarstwo ludowe 1939-2000
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wolne-media.h2.pl/?p=4344

http://www.livescience.com/technology/080612-plasma-saucer.html

No, no oficjalnie robią UFO zobaczymy czy to wogóle będzie latało.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:18, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla wszystkich sceptyków chciałbym przypomnieć sprawę obiektu zarejestrowanego w miejscowości Zdany k. Siedlec w styczniu 2006 r., (vide - cała seria artykułów w Nautilusie).

A oto jedno ze zdjęć:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:35, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ufo w Zdanach
Cytat:
Krzysztof Jackowski powiedział że te zdjęcia są prawdziwe, w co też sam nie chciał od razu uwierzyć że coś takiego może sobie latać. Gdy zagłębił się w wizji opisał mechanizm napędowy tego czegoś i powiedział co to robi ("wyszukuje ziemię o odpowiednim składzie chemicznym, wkręca się w ziemię na odpowiednią głębokość i zostawia ukryte DNA na wypadek gdyby coś się stało")
Laughing
ciekawe co na to detektyw Rutkowski (też ma podziękowania od policji)

Cytat:
Zagraniczni ufolodzy określają przypadek w Zdanach jako ewidentną fałszywkę, a sposób badania tej sprawy jako "ufologiczne dyletanctwo". Rosyjskojęzyczni badacze oceniają, że przesłanie tych zdjęć przez Fundację Nautilus do Polskiej Akademii Nauk wystawia ufologów na pośmiewisko[

obiekt widoczny na zdjęciu przypomina dwie sklejone miski dla psa
ufolodzy zza wschodniej granicy przeprowadzili udane eksperymenty rzucania sklejonymi miskami i efekt był podobny do tego jaki uzyskano na zdjęciach ze Zdanów
i tak dalej i tak dalej
Wiki
Easy dlaczego facet z Twojego zdjęcia obserwuje chemitrals zamiast Ufo Question

----------------------------------



Cytat:
grupa ufologiczna z Lotwy nie miala trudności z rozpoznaniem prawdy .... przewodniczący UFOlats, Jevgienij Sidorow uznal prawdopodobieństwo autentyczności przypadku ze Zdanów na 0,1 % - prawdopodobieństwo falszerstwa ocenil na 99,9 % (patrz - Zdany w/g forum UFOlats)

... w swoim eksperymencie, aby ocenić warunki falszerstwa przyjeli najbardziej korzystne dla sytuacji parametry ... usytuowali rzutkę w odleglości 5, 10, 15 metrów od fotografującego - co dobrze widać na zdjęciu (patrz -eksperyment UFOlats) ... uzyskane wyniki do zludzenia przypominają fotografie ze Zdanów

Sad

AQuatro napisał:
Ale jak już ktoś wymyśla ufoli, i to, że był gwałcony i bawił się z nimi w doktora, to już lekka przesada. Z drugiej strony taka osoba ma jedyną szansę zaistnieć w mediach...

i odp cytatem
Cytat:
Mamy więc taką sekwencję zdarzeń - 20 grudnia dziennikarz Andrzej Woźniak publikuje pierwszą wymyśloną historię o UFO w Zdanach. Jakie jest prawdopodobieństwo, że 8 stycznia w Zdanach ma miejsce faktyczne (a nie zmyślone) spotkanie z UFO i to w dodatku (cudownym trafem) świadkiem zdarzenia jest sąsiad dziennikarza ? A jeśli to jakimś cudem możliwe - to czemu powstaje później kolejny artykuł (zmyślony) o porwaniu na statek UFO pana Sawickiego (którego rodzina jest notabene bohaterem poprzedniego artykułu wraz z panem Maciejem) ? Oceńcie sami.
Laughing

brakuje tylko makiety okaleczonej krowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:52, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr02d2u napisał:

A czy zadałeś sobie trud zapoznania się ze źródłowymi materiałami dotyczącymi obserwacji:
- obserwacji istot wychodzących/wchodzących z takich pojazdów



Ja oczywiście popieram pogląd Bimiego. Religie i wierzenia, to odpowiedni dział dla Ufo !
Gdyby administrator wydzielił specjalny dział, można by odnieść wrażenie, że bierze ten temat na poważnie. A na trzeźwo nie da się brać tego na poważnie. !

Rozumiem, pojęcie ufo, jako niezidentyfikowany obiekt, który nie rozumiemy czym jest.
Ale jak już ktoś wymyśla ufoli, i to, że był gwałcony i bawił się z nimi w doktora, to już lekka przesada. Z drugiej strony taka osoba ma jedyną szansę zaistnieć w mediach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:24, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wycofuję propozycję - zakładanie na tym forum tego rodzaju wątku prawdopodobnie nie wchodzi w rachubę. Chyba są ograniczenia w licencji. Nautilus posiada licencję na UFO, ale już nie na spiski, Paranormalne też. Prawda, Nowy Horyzont - odwrotnie.

Czy ktoś zna forum, na którym byłyby omawiane o sprawy zarówno spisków, jak i UFO, bez ograniczeń? A jeżeli takiego forum nie ma, to do jakiego wniosku to prowadzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:53, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
Wycofuję propozycję ...


Masz rację Easy_Rider, nie ma co walczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:02, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzucona miska dla psa i durnowaty rysunek to są wasze argumenty przeciw?

Ktoś wogóle raczył oglądnąć film, który dałem wcześniej czy może boicie się relacji od zbyt wiarygodnych świadków.

Cytat:
Rozumiem, pojęcie ufo, jako niezidentyfikowany obiekt, który nie rozumiemy czym jest.
Ale jak już ktoś wymyśla ufoli, i to, że był gwałcony i bawił się z nimi w doktora, to już lekka przesada. Z drugiej strony taka osoba ma jedyną szansę zaistnieć w mediach...


A mylisz się, bo większość osób chce pozostać anonimowymi. Większość poszukuje pomocy w anonimowych grupach. Bardzo żadko się zdarza, że ktoś wypala z tym publicznie. Więszkość ma więcej do stracenia niż zyskania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:10, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyczuwam nutkę zawodu wśród ufologów.
nie martwcie się - jeśli project bluebeam się wydarzy to na pewno założę sekcję o ufo. wtedy będziemy mieli więcej danych n.t. tego czym ufo jest, kto je stworzył oraz w jakim celu...
choć wy pewnie dalej będziecie uważać, że to kosmici w zmowie z iluminatami, tudzież żydami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:24, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
wyczuwam nutkę zawodu wśród ufologów.
nie martwcie się - jeśli project bluebeam się wydarzy to na pewno założę sekcję o ufo. wtedy będziemy mieli więcej danych n.t. tego czym ufo jest, kto je stworzył oraz w jakim celu...
choć wy pewnie dalej będziecie uważać, że to kosmici w zmowie z iluminatami, tudzież żydami Smile


Bimi nie uważasz troche za naiwne twierdzenie, że wszystko to project bluebeam skoro ufo pojawia się już bardzo długo. Chyba, że w średniowieczu czy starożytności również istniała technologia holograficzna i satelity.

A nie znasz przecież całego zamysłu projektu Bluebeam jeśli wogóle istnieje. Jest to symulacja jednych inwazji jednych obcych i objawienie innych (tych prawdziwych), którzy niby nam pomogą i których ludzkość uzna za wybawicieli. Ale to jest takie no wiecie, że sam nie wiem co o tym mam myśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:32, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
ufo pojawia się już bardzo długo... w średniowieczu czy starożytności

To nieprawda - moim zdaniem takie myślenie jest naiwne. Udowodnij to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:52, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cała dyskusja na ten temat tutaj była łącznie z obrazkami.

viewtopic.php?t=2008&postdays=0&postorder=asc&start=0


Aha no i nawet pół wieku temu nie było zaawansowanych technologii holograficznych.


Tutaj macie pewną ciekawostkę z czasów wojny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:25, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie takie starodawne malunki to żaden dowód.
To że na jakiejś egipskiej ceramice jest człowiek z głową krokodyla nie znaczy, że w Egipcie żyli krokodylo-ludzie. Zwykła fantazja artysty.

XX wiek, szczególnie druga połowa to ewidentnie epoka UFO.
Ale ten film-ciekawostka to nie wiem co przedstawia... widzisz tam jakiegoś kosmitę?
Nie twierdzę że nie ma niezidentyfikowanych obiektów latających - jedynie że nie są to kosmici.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Dla mnie takie starodawne malunki to żaden dowód.
To że na jakiejś egipskiej ceramice jest człowiek z głową krokodyla nie znaczy, że w Egipcie żyli krokodylo-ludzie. Zwykła fantazja artysty.


Rozumiem, że wolałbyś zdjęcia i filmy niestety nie od zawsze aparaty były w sklepach. Lepszego dowodu nie dostaniesz bo niby skąd. Są tylko pisma i malowidła.

Bimi napisał:

XX wiek, szczególnie druga połowa to ewidentnie epoka UFO.
Ale ten film-ciekawostka to nie wiem co przedstawia... widzisz tam jakiegoś kosmitę?
Nie twierdzę że nie ma niezidentyfikowanych obiektów latających - jedynie że nie są to kosmici.


Już Ci tłumaczę oficjalną wersją wojska. Film przedstawia balon do którego artyleria przeciwlotnicza strzelała ponad pół godziny po czym temu balonowi się znudziło i poleciał sobie powoli dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:44, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
wyczuwam nutkę zawodu wśród ufologów.

Nie wśród ufologów, tylko wśród poszukiwaczy prawdy.
Bimi, zmień nazwę tego forum z "Prawda o Świecie" na "Prawda o NWO, WTC i lądowaniu na księżycu". Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:44, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
Rozumiem, że wolałbyś zdjęcia i filmy niestety nie od zawsze aparaty były w sklepach. Lepszego dowodu nie dostaniesz bo niby skąd. Są tylko pisma i malowidła.

No wiec właśnie - czyli dowodów nie masz.
Grecka mitologia to tez "pisma i malowidła" - to ma być dowód na istnienie Zeusa, Prometeusza i Afrodyty?

Cytat:
Już Ci tłumaczę oficjalną wersją wojska. Film przedstawia balon do którego artyleria przeciwlotnicza strzelała ponad pół godziny po czym temu balonowi się znudziło i poleciał sobie powoli dalej.

I co, nie odtajnili jeszcze akt? Ostatnio wszystkie armie odtajniają akta dotyczace UFO.

Nie masz podobnego filmu w lepszej jakości? Bo ten wygląda gorzej niż filmiki Apollo na stronie NASA - generalnie chuja widać i bynajmniej nie należy on do obcego. Smile
A'propos: czy obcy mają genitalia? Czy w ogóle mają płeć? Bo mózg i serce chyba mają? Ręce i oczy bez wątpienia... Są żyworodne? Ile trwa ciąża u obcego?
Skoro odwiedzają nas od starożytności dają nam swoje technologie i tyle osób miało z nimi kontakt to chyba już to wiadomo...
dr02d2u, zulugula, opowiedzcie nam może o fizjologii obcego - wyjawcie nam ta prawdę o świecie. Czy np. robią kupę? Znalazł ktoś kiedyś odchody obcych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
zulugula napisał:
Rozumiem, że wolałbyś zdjęcia i filmy niestety nie od zawsze aparaty były w sklepach. Lepszego dowodu nie dostaniesz bo niby skąd. Są tylko pisma i malowidła.

No wiec właśnie - czyli dowodów nie masz.
Grecka mitologia to tez "pisma i malowidła" - to ma być dowód na istnienie Zeusa, Prometeusza i Afrodyty?


A czy ludzie dzisiaj Zeusa, czy Afrodyte na niebie?

Cytat:

I co, nie odtajnili jeszcze akt? Ostatnio wszystkie armie odtajniają akta dotyczace UFO.


USA odtajnia tylko to co im pasi.

Bimi napisał:

Nie masz podobnego filmu w lepszej jakości? Bo ten wygląda gorzej niż filmiki Apollo na stronie NASA - generalnie chuja widać i bynajmniej nie należy on do obcego. Smile
A'propos: czy obcy mają genitalia? Czy w ogóle mają płeć? Bo mózg i serce chyba mają? Ręce i oczy bez wątpienia... Są żyworodne? Ile trwa ciąża u obcego?
Skoro odwiedzają nas od starożytności dajaą nam swoje technologie i tyle osób miało z nimi kontakt to chyba już to wiadomo...

dr02d2u, zulugula, opowiedzcie nam może o fizjologii obcego - wyjawcie nam ta prawdę o świecie. Czy np. robią kupę? Znalazł ktoś kiedyś odchody obcych?


Niestety nie posiadam wersji full hd. Jest tylko film i zdjęcia. Na zdjęciach NASA potrafisz zauważyć, że cień na kamyku pada inaczej, odblaski i inne duperele, a tutaj nagle nic nie widzisz.

A o których obcych Ci chodzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
zulugula napisał:
Rozumiem, że wolałbyś zdjęcia i filmy niestety nie od zawsze aparaty były w sklepach. Lepszego dowodu nie dostaniesz bo niby skąd. Są tylko pisma i malowidła.

No wiec właśnie - czyli dowodów nie masz.
Grecka mitologia to tez "pisma i malowidła" - to ma być dowód na istnienie Zeusa, Prometeusza i Afrodyty?


A czy ludzie dzisiaj Zeusa, czy Afrodyte na niebie? Gdyby dzisiaj ludzie fotografowali tu i tam Zeusa to bym stwierdził, że w Grecji też go widywali.

Cytat:

I co, nie odtajnili jeszcze akt? Ostatnio wszystkie armie odtajniają akta dotyczace UFO.


USA odtajnia tylko to co im pasi.

Bimi napisał:

Nie masz podobnego filmu w lepszej jakości? Bo ten wygląda gorzej niż filmiki Apollo na stronie NASA - generalnie chuja widać i bynajmniej nie należy on do obcego. Smile
A'propos: czy obcy mają genitalia? Czy w ogóle mają płeć? Bo mózg i serce chyba mają? Ręce i oczy bez wątpienia... Są żyworodne? Ile trwa ciąża u obcego?
Skoro odwiedzają nas od starożytności dajaą nam swoje technologie i tyle osób miało z nimi kontakt to chyba już to wiadomo...

dr02d2u, zulugula, opowiedzcie nam może o fizjologii obcego - wyjawcie nam ta prawdę o świecie. Czy np. robią kupę? Znalazł ktoś kiedyś odchody obcych?


Niestety nie posiadam wersji full hd. Jest tylko film i zdjęcia. Na zdjęciach NASA potrafisz zauważyć, że cień na kamyku pada inaczej, odblaski i inne duperele, a tutaj nagle nic nie widzisz.

A o których obcych Ci chodzi?


Do postu niżej UFO in haiti to fałszywka to widać odrazu, a to z WTC to prawdopodbnie też oczywiście to tylko moje zdanie. Ponieważ sztuczna gra tej babki, a także żadnej rekacji pilota śmigłowca. Powinien odruchowo odbić czy cuś nie. To tak żeby było, że nie uważam, że wszystko co w sieci to prawdziwe jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:32, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dorzucam do tematu parę filmów z sieci.
Niektóre obserwacje to oczywiscie FAKE ale niektóre wymagają zastanowienia, zwłaszcza te nakręcone w latach 80 gdzie maszyny do efektów specjalnych opierały się na ZX Spectrum Smile

ZA
UFO TO FAKT - napisy pl
http://video.google.com/videoplay?docid=2450559786573345621

UFO - Cylinder Chased by Soviet MIG-21 Accelerates
http://video.google.com/videoplay?docid=-4468185100897567649

The Secret KGB UFO Files Complete
http://video.google.com/videoplay?docid=761254925757445488

PRZECIW
UFO i kosmici w Faktach TVN


UFO Haiti


???
UFO in China 2006-08-17
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:35, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja popieram założenie takiego działu jak "Ufo i paranormalne".
W końcu forum to nic nie kosztuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Utworzyć sekcję: UFO i paranormalne
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile