W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Utworzyć sekcję: UFO i paranormalne  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
20 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4701
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Utworzyć sekcję 'UFO i paranormalne'?
Tak
61%
 61%  [ 35 ]
Nie
38%
 38%  [ 22 ]
Wszystkich Głosów : 57

Autor Wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:28, 11 Lip '08   Temat postu: Utworzyć sekcję: UFO i paranormalne Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej postów i tematów zaczyna zahaczać o sprawy UFO i różnych zjawisk niewyjaśnionych, których nie można na siłę przypisywać do "Religii ..." - to jednak są w zasadzie inne sprawy. Wydaje mi się, że taki wątek byłby sensownym dopełnieniem spectrum tematycznego forum i można by tam poprzenosić niektóre już istniejące tematy - np. temat "Słówko o wierze" z "Religii ..." w rzeczywistości nie ma on nic wspólnego z religiami, tylko ze zjawiskami niewyjaśnionymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:20, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajmujcie się więcej UFO i duchami. Tylko nie dziwcie się potem że nikt poważnie nie traktuje argumentów w sprawie zamachów 911.

Bo właśnie tak będzie. Wrzucanie do jednego worka ważnych problemów na temat gospodarki czy terroryzmu sponsorowanego przez rządy obok mniej ważnych takich jak UFO czy duchy.
Szkodzi niestety tym ważnym. Ponieważ podważa ich wiarygodność.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:30, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie. Z powodów które podał przebudzony.
UFO, projekt cheops, reptalianie, planeta x, itd, itp... to nie to forum - tak długo jak długo jak długo nie dotyczą NWO. Jest mnóstwo innych forów o takich rzeczach.

Nie wierzę w kontakty ludzi z kosmitami - uważam, że UFO jako obcy to wymysł NWO który ma szansę niedługo przerodzić się w nową religię.
Tak że jeśli już musicie to kontynuujcie śmiało w religiach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:19, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątku nie będzie, ale tematy mające UFO w tytule (nie mówiąc o treści) były i zapewne będą. Jak więc to jest - tematy tak, wątek nie? Za, a nawet przeciw?

Przykłady:
UFO -The Greatest Story Ever Denied
Pochodzenie UFO
UFO buildings on the Moon
Ufo podczas misji Apollo
UFO i historia
"UFO", WTC & bronie niekonwencjonalne
"UFO to fakt" film
Z cyklu: spiski CIA - UFO
UFO, tak/nie...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:32, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic na to nie poradzę, że niektórzy ludzie na tym forum mają wybujałą fantazję.
Tematów usuwać nie zamierzam, ale zakładanie nowej sekcji o UFO byłoby swego rodzaju zachętą do tego rodzaju publikacji.
Zachęcać nie zamierzam, wręcz przeciwnie; już niejednemu zmniejszałem limit za pisanie bajek tego typu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to może jeszcze założymy dział "Mój Pies" ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:21, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi - a do jakiego wątku zakwalifikowałbyś temat kręgów zbożowych? Też do religii? Chyba, że uważasz to też za bajki - no to mielibyśmy "jasność w temacie".

Jeżeli utożsamiasz UFO z kosmitami, jest to błąd - to może być również technologia ziemska, tylko nieznana, a zarazem element spisku, o którym mówi się w projekcie Bluebeam. Może ktoś tak naprawdę chce nam zasugerować przejawy ingerencji obcych cywilizacji, do czego mogą służyć również kręgi zbożowe. Społeczeństwa nie mają świadomości, do czego mogła dzisiaj dojść technika wojskowa

Uważam, że ograniczanie tematyki UFO na forum bynajmniej nie służy prawdzie. Jeżeli jest miejsce na religie i okultyzm, to tym bardziej powinno być miejsce na zjawiska, które zostały zarejestrowane na tysiącach zdjęć i filmów, jak również w relacjach świadków. Ostatnio dokumenty na temat UFO zostały poszerzone o odtajnione dokumenty wojskowe w niektórych krajach (Francja, Anglia, Chile i Brazylia).

Czy obawiasz się ośmieszenia forum? Przypuszczam, że większość ludzi otumanionych "merdiami" prędzej skłonnych byłoby uwierzyć w UFO (zwłaszcza po tych ujawnieniach dokumentów wojskowych) niż zaprzeczyć lądowaniu na Księżycu lub uwierzyć w inside job 11/9. Skoro więc nie obawiasz się eksponować tych zakazanych przez "racjonalistów" tematów, to nie obawiaj się również tematyki UFO. Niestety, różnimy się w tym zakresie podejściem - dla mnie UFO to nie jest kwestia wiary, lecz faktów, gdyż udało mi się nieświadomie trzykrotnie sfotografować taki obiekt - co prawda w małej rozdzielczości, ale w stopniu umożliwiającym wykluczenie ptaka lub samolotu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:52, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie obawiam się ośmieszenia tylko pisania nieprawdy, fantazjowania, propagowania bajek jako faktów.

Wszystko co jest "faktem" może śmiało iść do już istniejących działów jak: wiadomości, eksploracja kosmosu, multimedia, dyskusje ogólne, czy polska. Wszystko co jest "wiarą" może iść do religii.

Nie widzę potrzeby zakładania sekcji "UFO i paranormalne" - wbrew temu co się niektórym wydaje to forum nie jest o rzeczach paranormalnych, tylko o kwestiach ważnych dla świata, o których inne media nie mówią.

9/11, misje Apollo, peak oil czy global warming - to tematy o których inne media milczą, a które są niezwykle ważne dla zrozumienia mechanizmów rządzących naszym światem, naszym życiem. I mało mnie obchodzi jak trudno jest ludziom w to uwierzyć - to nie mój problem, tylko ich.
UFO natomiast to zjawisko: legendy, wierzenia, spekulacje - ma się nijak do poznawania prawdy o współczesnym świecie.
Mówisz "to może być również technologia ziemska..." i w tym właśnie rzecz - to może być wszystko, a dla mnie jest to nic; UFO to jedno wielkie nic, bo rozumie się przez nie zarówno rzeczy istniejące jak i zwykłe bajki, często też dezinformację.

Możemy porozmawiać o Twoich zdjęciach UFO (polecam dział multimedia), ale nie będzie sekcji "UFO i paranormalne". Rzeczywistość jest wystarczająco paranormalna by nie trzeba było w nią mieszać kosmitów spiskujących z NWO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Nie widzę potrzeby zakładania sekcji "UFO i paranormalne" - wbrew temu co się niektórym wydaje to forum nie jest o rzeczach paranormalnych, tylko o kwestiach ważnych dla świata, o których inne media nie mówią.


Dobrze powiedziane.
Mam nadzieje że to nadal będzie forum na temat niewygodnych faktów a nie miejsce z tematami bajkowymi.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie upieram się, ale dla porządku chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że sam dotychczas nie zgłosiłem żadnego tematu z UFO w tytule, ani też nie miałem takiego zamiaru w najbliższym czasie. Chodziło mi tylko o uporządkowanie tematów już istniejących i ukierunkowanie tych, które ewentualnie mogą być zgłoszone w tej tematyce.

Natomiast nie podzielam zdania, jakoby istnienie określonego wątku miało być zachętą do zakładania w nim tematów - sądzę, że użytkownicy kierują się raczej konkretnymi tematami, niż wątkami. Jeżeli ktoś koniecznie chce, to i tak wpakuje temat z UFO do któregokolwiek z innych wątków, czego przykłady podałem wyżej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:35, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej założyć osobny wątek, niż "mieszać" te tematy z innymi.

Argument z tym, że nikt wtedy tego forum nie weźmie na serio do mnie nie przemawia. Przecież jak kogoś to nie interesuje/nie wierzy w to, to może w ten akurat wątek nie zaglądać.

A jeśli nadal to jest zmartwieniem, to na upartego mozna do całego wątku dać ikonkę Laughing Wtedy wszyscy będą wiedzieć, że to dziwactwo, nawet na tym forum.

Przeciez nie można zbanować wszystkich, ktorzy o tym piszą. Znaczy niby można, ale delikatnie mówiąc to by nie było zbyt rozsądne. Lepiej te tematy po prostu odgrodzić.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem, forum nt. spisków, więc czemu was tak dziwi, że pojawiają tematy o ufo?

Przecież największym spiskiem nie jest WTC tylko ukrywanie obecności obcych na ziemi. Mówie to bez żadnego wstydu i strachu, dlatego, że przekonały mnie dowody.

Tutaj występuje dziwne zjawisko, wiele osób przekonały zdjęcia i dowody z WTC i relacje kilku świadków.

Teraz przejdźmy do tematu UFO. praktycznie teraz setki jak nie tysiące dowodów relacji świadków i to wiarygodnych świadków, pilotów wojskowych, cywilnych, inżynierów nie tylko przypadkowych chłopów. Udokumentowane przypadki

W praktyce UFO pojawia się tak długo jak istnieje ludzkość więc nie jest wymysłem NWO .

Obserwacje nagrane na żywo w telewizji obserwowane przez tysiące innych uczestników. Dowody fizyczne, anomalie środowiskowe. Czipy, okaleczenia bydła. Można by tego sporo wymieniać.

I praktycznie wszystko udokumentowane. Sprawy poszlakowe się odrzuca.

Cytat:
A jeśli nadal to jest zmartwieniem, to na upartego mozna do całego wątku dać ikonkę Wtedy wszyscy będą wiedzieć, że to dziwactwo, nawet na tym forum.

Przeciez nie można zbanować wszystkich, ktorzy o tym piszą. Znaczy niby można, ale delikatnie mówiąc to by nie było zbyt rozsądne. Lepiej te tematy po prostu odgrodzić.


Tak, ale zauważ, że to efekt działania telewizji. To właśnie telewizja wpaja ludziom, że ufo to dziwadztwo i wyśmiewa przy czym pomija jakiekolwiek dowody. Wielu ludzi tutaj uważa się za okropnie oświeconych przy czym powielają wzorce narzucone przez telewizję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tego nie uważam za dziwactwo. Próbuję tylko przekonać Bimiego Smile .
Dlatego napisałem, że "na upartego".

Poza tym zdaje mi się, że większość ludzi którzy tu trafiają początkowo są chociaż trochę "zmanipulowani przez telewizję", a tu chodzi o to, żeby "nowi" nie pouciekali z forum na widok czegoś takiego.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:


Natomiast nie podzielam zdania, jakoby istnienie określonego wątku miało być zachętą do zakładania w nim tematów - .


Czyli jak założysz wątek np. o sexie to będą tam zakładać tematy o samochodach albo rolnictwie czy o sexie ?

Po to się zakłada wątki o czymś żeby tam były adekwatne do tego tematy. Inaczej będzie bałagan.

zulugula napisał:
Nie rozumiem, forum nt. spisków, więc czemu was tak dziwi, że pojawiają tematy o ufo?



Bo to nie jest forum o paranormalnych tylko jak to sam wspomniał wcześniej Bimi „o niewygodnej prawdzie”

zulugula napisał:

Przecież największym spiskiem nie jest WTC tylko ukrywanie obecności obcych na ziemi. .


Za sprawą zamachów na WTC giną ludzie na wojnach i ogranicza się nasze prawa oraz inwigiluje społeczeństwa. To dotyczy bezpośrednio życia nas wszystkich.
I jest o wiele ważniejsze od tego że ci szarzy może przylatują tu od czasu do czasu zabrać kogoś na wycieczkę .

Z resztą moim zdaniem UFO to celowo rozdmuchiwana paranoja mająca na celu ukrycie ściśle tajnych projektów samolotów.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 16:49, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji...
W Czechach podczas II Wojny Światowj niemieccy wraz z czechosłowackimi naukowcami prowadzili badania nad nowym typem samolotów - podobny do UFO...problem w tym że plany wpadły w ręce amerykan gdyż to oni wyzwalali Pragę natomiast później dopiero oddana ją sowietom. Czasem ten dokument leci na Dscovery Science a jak znajde czas to spróbuje znależć link do tego.

Macie tu Link
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:


Macie tu Link


Cytat:
Prawdziwą rewelacją okazał się Vril-1. Być może właśnie ten pojazd (lub bardzo do niego podobny) zauważył i sfotografował na Księżycu amerykański kosmonauta Edwin Aldrin.


czy mógłbys te rewalacyjne zdjęcie ufo wkleić, bardzo prosze
forumowi specjaliści od fotoshopa oraz moja skromna osoba chetnie podyskutują sobie
o tym dysku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 19:17, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu UFO zauwazono dopiero po wypadku w Roswel? Czemu po zakończeniu wojny? I Czemu coraz tego chujstwa więcej nad głowami? Weż google nie boli a ja dla ciebie smiesznych faktów szukac nie będe Laughing

Pozatym to froum Prawdy nieprawdaż? W takim razie każdy powinien znależc sobie sam te prawdę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel ponieważ jeb**sz wszystkich na forum od tak sobie to i ja Cie pojadę. Weź google nie boli a ja dla Ciebie śmiesznych faktów szukać nie będę. Zdjęcia ufo najstarsze pochodzą z XIX wieku i początku XX:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:21, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
... Czemu coraz tego chujstwa więcej nad głowami? Weż google....


spoko
sam sobie poszukam tego ufo Smile
a jak znajde to sobie podyskutuje z Easy_Rider na temat autentyczności fotki z ufo
fotki wykonanej na księżycu przez Aldrina podczas misji Apollo która ponoć do księżyca nie dotarła Laughing

ponieważ fascynaci ,ufo widzą nawet na starodawnych obrazach o tematyce religijnej
nie widze przeszkód aby o tym zjawisku dyskutować w dziale wiara ,okultyzm ,religie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:32, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
wunderwaffel ponieważ jeb**sz wszystkich na forum od tak sobie to i ja Cie pojadę. Weź google nie boli a ja dla Ciebie śmiesznych faktów szukać nie będę. Zdjęcia ufo najstarsze pochodzą z XIX wieku i początku XX:).


Raczej są interpretowane jako UFO. Przez maniaków UFO, którzy wszędzie widzą UFO. A to jest różnica.
W tych czasach fotografia jeszcze raczkowała. Nie można więc uznać tego za wiarygodne źródło.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dam jeszcze raz to co dałem w innym temacie, bo niewielu raczyło oglądnąć.



Cz1



Cz2



Cz3



Cz4



Cz5

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
I Czemu coraz tego chujstwa więcej nad głowami?


Są 2 mozliwości.

Albo to tajna broń rządu, jak twierdzą jedni.

Albo ma to związek ze zbliżającym się końcem świata, tuteż innym zajebiście ważnym wydarzeniem (2012) Laughing

No, może być jeszcze tak, jak Przebudzony napisał: chcą widzieć UFO, to widzą UFO...
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwie możliwości? Aż tyle dostrzega twój umysł? A może to tylko przejściowy niedobór tlenu do mózgu?
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:01, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tych głównych i najbardziej możliwych to 2. Jasne, że może być cała masa wyjasnień.

No nie... To jest temat o UTWORZENIU WĄTKU o UFO, a nie po prostu o UFO...
Chyba, że ta dyskusja ma przekonać Bimiego, że jest tu dużo ludzi, którzy w to wierzą, zeby w końcu ten watek zrobił.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




kowal napisał:
Nie przyszło Wam nigdy do głowy, że ktoś próbuje robić sobie z nas jaja?

fotki 100% "orginał"

inne jajca w tym temacie
kamienne kregi w górach sowich to nic innego jak miejsce dokowania nazistowskich maszyn kroczących zasilanych IRR XERUM 525

wiara okultyzm religia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Utworzyć sekcję: UFO i paranormalne
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile