W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ufo podczas misji Apollo   
Podobne tematy
Kolejny pracownik NASA ujawnia istnienie obcych 20
Astronauta o UFO - wojsko nakazało ludziom milczeć117
Astronauta z Apollo 14: na Ziemi byli obcy40
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 5849
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:55, 04 Lip '08   Temat postu: Ufo podczas misji Apollo Odpowiedz z cytatem

Troche filmików na temat ufo w misjach Appolo.

Dosyć wyraźnie nagrany objekt przez astronautów:



Przelot obiektu na powierzchnią księżyca i jasny błysk w kraterze:



Obiekt w tle lądownika



I jeszcze jeden:



Astronauta z Apollo 14 Edgar Mitchell na temat ufo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 04 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ufo było jest i bedzie bo nie jesteśmy sami i proces uświadamiania powoli małymi kroczkami daje rezultaty.
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 04 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jak sądzisz, dlaczego muszą nas uświadamiać ?
Mogli by przecież wylądować, otworzyć szkoły dla ludzi, szybko wbić nam do głowy potrzebną wiedzę, i wszystko ok.
Przecież sią nas chyba nie boją ?...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 05 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ich celem jest wygenerowanie sytuacji, w której ludzie oddadzą im Ziemię. Ich cel to dobrowolne zamknięcie ludzi w miastach i przejęcie wszelkich terenów zielonych na własność. Ale, żeby ludzie z własnej woli chcieli zamknąć się w miastach i przyjąć technologię "ich", musi się coś wydarzyć, muszą nastać okoliczności. Ale cokolwiek by się działo, nie zgódźcie się na ich postulaty. Jakkolwiek by nie brzmiały. Wiecie czym jest UE, a jak się ją opisuje w mediach.
edit:
To tak, jak ludzie niewolą kotki, czy pieski. Najpierw osłabiają, odbierają rodzicom, nie uczą, jak żyć w środowisku samodzielnie, uzależniając od miski z łiskasem, czy pedirijem. No i pieski chętnie wracają do klatek.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:19, 05 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak można wierzyć gościom którzy mówią że chodzili po Księżycu gdy mówią, ze widzieli UFO? Laughing
UFO podczas misji Apollo zostało wymyślone tylko w celach mydlenia oczu - jak UFO podczas zawalania się WTC. Ewentualnie w przygotowaniu na nadejścia nowej ery. Ery UFO... Smile
A wy to łykacie i się jeszcze podniecacie.

UFO nie ma żadnego związku z tym przekrętem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:21, 05 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Jak można wierzyć gościom którzy mówią że chodzili po Księżycu gdy mówią, ze widzieli UFO? Laughing
UFO podczas misji Apollo zostało wymyślone tylko w celach mydlenia oczu - jak UFO podczas zawalania się WTC. Ewentualnie w przygotowaniu na nadejścia nowej ery. Ery UFO... Smile
A wy to łykacie i się jeszcze podniecacie.

UFO nie ma żadnego związku z tym przekrętem.


Strasznie naciągana teoria zwłaszcza, że opiera się na innej tzn. Apollo Hoax.

A co UFO i WTC przelatujący ptak i kilka much + jedna fałszywka reklamująca kanał telewizyjny. Więc nie porównywałbym tych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 05 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
Strasznie naciągana teoria zwłaszcza, że opiera się na innej tzn. Apollo Hoax.

chyba na "tzw."?
za to twoja teoria opiera się na tzw. apollo no-hoax Smile

i jest nie tyle naciągana co raczej absurdalna wziąwszy pod uwagę, że filmy i zdjęcia z misji apollo na które sie powołuje są sfałszowane.
nie mówiąc o wiarygodniści samych świadków - astronautów, która jest nie tyle zerowa co raczej ujemna.


swoją drogą david icke jest zwolennikiem współpracy nasa z ufo w czasie lotów na księzyc. ale on generalnie ma nieźle nawalone w bani - np. propaguje istnienie ludzi jaszczurek Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 05 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd wiesz co chciałem napisać? Napisałem "tzn." bo chciałem tak właśnie napisać, jakbym chciał napisać "tzw." to bym napisał "tzw."

A są to obiekty pojawiające się również na innych filmach, przeważnie na orbicie okołoziemskiej. Rozumiem, że twierdzisz, że ktoś sobie pomyślał:

"A dorobimy kilka UFO w tle, bedzie bardziej realistycznie, bo przecież wszyscy wiedzą, że księżyc jest bazą kosmitów"


Aha w tym temacie nie pisze o Reptilianach, ani o Davidzie Icku, ani o współpracy NASA z UFO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 05 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
Skąd wiesz co chciałem napisać? Napisałem "tzn." bo chciałem tak właśnie napisać, jakbym chciał napisać "tzw." to bym napisał "tzw."

Nie no skoro tak to sorry.
Jeśli chciałeś napisać "tzn." to nie mamy po co rozmawiać. Bo i tak się nie dogadamy.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 05 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Ale jak sądzisz, dlaczego muszą nas uświadamiać ?
Mogli by przecież wylądować, otworzyć szkoły dla ludzi, szybko wbić nam do głowy potrzebną wiedzę, i wszystko ok.
Przecież sią nas chyba nie boją ?...

To nie tak.Sami musimy do tego dojść.Jak chcesz to sobie poczytaj,troszku długie i w pdf-ie więc można sie zmęczyć siedząc przed kompem ale polecam www.thiaoouba.com/misja.pdf
Swoją drogą mogą być obcy zarówno do nas pokojowo nastawieni jak i źle.Chyba nie powinniśmy obcych wrzucać do jednego worka???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 05 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przekartkowałem ten ebook,
i jak dla mnie to ostra fantastyka.
Ale nie oceniem,
Postaram się zagłębić w tą książkę lepiej,
Widzę, że znają tam dokładnie nazwy różnych planet.
Zauważyłem, że kosmici, podobnie jak naukowcy używają do nazywania niektórych planet również cyfr, ciekawe...
Przyjrzę się temu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 05 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewątpliwie. Może istnieć cywilizacja, mająca pozytywne względem nas intencje. W treści linku, który podałeś bohater został wzięty na planetę odległą. Czy jej mieszkańcy przebywali w zamkniętych pomieszczeniach mechanicznego miasta? Nie. Za wyznacznik intencji obcych należało by brać stopień życia ludzi w kontakcie z naturą, będący rezultatem ich wpływu. Czyli, jeśli wpływ obcych zanosić się będzie ujemnie na bliskość ludzi z innymi stworzeniami, to są szkodliwi, jeśli wzrostowo, raczej korzystni.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 06 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zauważyłem, że kosmici, podobnie jak naukowcy używają do nazywania niektórych planet również cyfr, ciekawe...


Bo matematyka to język kosmosu, w wielu filmach był ten temat (np w filmie "kontakt" z Jodie Foster). Matematycznie możesz zapisać wygląd człowieka, język, historię, opis układu słonecznego...

Cytat:
Przekartkowałem ten ebook,
i jak dla mnie to ostra fantastyka.


Osoby, które piszą książki o illuminatach i mający z nimi kontakt, książki ich oczywiście zakazane opisują swoje rozmowy z członkami lóż. Ci ludzie opowiadają im takie rzeczy, że jest to wprost niewiarygodne dla przeciętniaka. Wydaje mu sie to fantastyką. W jednym z wywiadów z illuminatem z jednej z książek zakazanych illuminat mówi, że filmy sci-fi to są filmy, które mają powoli ludzi przygotowywać do pokazania prawdy. Powiedział także, ze film najbliższy prawdzie to Gwiezdne Wrota i technologie jakimi oni dysponują w tajnych laboratoriach i podziemiach są właśnie takie jak w tym filmie. Przypomina sie wypowiedź amerykańskiego generała, którego już parę razy przytaczałem: "technologia wojskowa wyprzedza obecne czasy o ponad 50 lat", a było to powiedziane około 15 lat temu.
Powiedział także, że jest prowadzona wymiana handlowa między cywilizacjami. Oni nam sprzedają technologie od końca 2 wojny światowej, a my im dajemy w zamian jakiś pierwiastek pochodzący z Ziemi, którego im brakuje (dlatego taki boom technologiczny był po wojnie). Dlaczego sobie nie przylecą i nie zniewolą ludzi, żeby na nich pracowali? Bo jak to powiedziała ta osoba, że już kiedyś taka sytuacja była i wybuchł bunt ludzi (nasuwa mi sie na myśl pismo sumeryjskie enuma elisz, a także kinowa wersja filmu Gwiezdne Wrota, w którym było powiedziane, że ludzie tysiące lat temu zbuntowali się na Ziemi i zakopano wrota, aby obcy już tutaj nie przybywali ich zniewalać). Także nasuwa się teoria która była wysunięta przez kogoś, że całe te działania teraz czyli zaczipowanie itd właśnie ma pomóc nie tylko illuminatom, ale także obcym zniewolić ludzi... szczerze powiem, że ciężko w to uwierzyć, ale mam otwarty umysł i dopuszczam tego możliwość. Z resztą w sumie nie zdziwiłbym się jakby tak było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:16, 07 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bo jak to powiedziała ta osoba, że już kiedyś taka sytuacja była i wybuchł bunt ludzi (nasuwa mi sie na myśl pismo sumeryjskie enuma elisz, a także kinowa wersja filmu Gwiezdne Wrota, w którym było powiedziane, że ludzie tysiące lat temu zbuntowali się na Ziemi i zakopano wrota, aby obcy już tutaj nie przybywali ich zniewalać). Także nasuwa się teoria która była wysunięta przez kogoś, że całe te działania teraz czyli zaczipowanie itd właśnie ma pomóc nie tylko illuminatom, ale także obcym zniewolić ludzi... szczerze powiem, że ciężko w to uwierzyć, ale mam otwarty umysł i dopuszczam tego możliwość. Z resztą w sumie nie zdziwiłbym się jakby tak było.


:DDDD

Nie no...cywilizacja, która jest w stanie dokonywać lotów międzyplanetarnych została wyparta z Ziemi przez ludzi dysponujących technologią rodem z epoki brązu? Very Happy

No to przecież wszystko ma sens! W końcu nie jest tak, że kosmici dysponujący technologią kosmiczną mogliby zmasakrować dowolnej wielkości armię uzbrojoną we włócznie i łuki,prawda?

Kompania XX wiecznego wojska mogłaby wybić wszystkie armie jakie ktokolwiek był w stanie wystawić na świecie 6000 lat temu. W ostateczności wystarczyłoby wycofać się i zniszczyć zbuntowaną osadę z powietrza/orbity - a kosmici odbywający loty międzygwiezdne mają być do tego niezdolni?

Każdy kto proponuje taką zupełną niedorzeczność nie ma pojęcia, jaką przewagę daje w wojnie technologia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 07 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam od siebie, że Kompania Piechoty z lat 70-ych nie dała by rady...! Komu? Zgadnijcie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:44, 07 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprzez wypowiedzi rozumiem, że nikt nie ma zastrzeżeń odnośnie UFO podczas misji Apollo, oprócz Bimiego, który specjalizuje się w Apollo Hoax.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 07 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko - jak chcecie podwieszę ten temat, żeby zdanie każdego n.t. UFO podczas misja Apollo było bardziej wyraziste Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 08 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie no...cywilizacja, która jest w stanie dokonywać lotów międzyplanetarnych została wyparta z Ziemi przez ludzi dysponujących technologią rodem z epoki brązu? Very Happy

No to przecież wszystko ma sens! W końcu nie jest tak, że kosmici dysponujący technologią kosmiczną mogliby zmasakrować dowolnej wielkości armię uzbrojoną we włócznie i łuki,prawda?

Kompania XX wiecznego wojska mogłaby wybić wszystkie armie jakie ktokolwiek był w stanie wystawić na świecie 6000 lat temu. W ostateczności wystarczyłoby wycofać się i zniszczyć zbuntowaną osadę z powietrza/orbity - a kosmici odbywający loty międzygwiezdne mają być do tego niezdolni?

Każdy kto proponuje taką zupełną niedorzeczność nie ma pojęcia, jaką przewagę daje w wojnie technologia.


To jest troszkę bardziej skomplikowane i dużo opowiadania. Ogólnie rzecz biorąc Annunaki nie chcieli walczyć na Ziemi, bo sie tutaj szybko starzeli zatem było ich mało. Po za tym wojna, która wybuchła i bunt ludzi był wspierany przez kilku bogów - annunakich:). Użyto także bomb atomowych, które zgładziły większość ludzi. Dowodów że kiedyś mogła mieć miejsce taka sytuacja jest dość sporo. Między innymi w okolicach morza martwego są pierwiastki promieniotwórcze, których połowiczny rozpad jest bardzo długi (tysiąc lat?) przez co w tamtych rejonach do dzisiaj utrzymuje sie promieniotwórczość sporo większa od naturalnego, ale już mało szkodliwa dla człowieka jeśli przebywa się tam w miarę krótko. Badania możecie znaleźć w necie na ten temat, bo były tam prowadzone właśnie z tego względu przez naukowców, żeby znaleźć przyczynę tego stanu rzeczy. Odpowiedzi nie znaleziono za to było wiele hipotez + właśnie hipoteza eksplozji nuklearnej.

Mooniek odpowiedz, chciałbym się dowiedziećVery Happy

W XIX wieku Armia Królewska Wielkiej Brytanii o mały włos nie przegrała wojny z Zulusami. Po jednej stronie artyleria, broń palna, a po drugiej stronie dzidy i tarcze z kawałków kory drzewnej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:

Mooniek odpowiedz, chciałbym się dowiedziećVery Happy


Zadaj pytanie. Bajki mnie nie interesują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:

To jest troszkę bardziej skomplikowane i dużo opowiadania. Ogólnie rzecz biorąc Annunaki nie chcieli walczyć na Ziemi, bo sie tutaj szybko starzeli zatem było ich mało. Po za tym wojna, która wybuchła i bunt ludzi był wspierany przez kilku bogów - annunakich:). Użyto także bomb atomowych, które zgładziły większość ludzi. Dowodów że kiedyś mogła mieć miejsce taka sytuacja jest dość sporo. Między innymi w okolicach morza martwego są pierwiastki promieniotwórcze, których połowiczny rozpad jest bardzo długi (tysiąc lat?) przez co w tamtych rejonach do dzisiaj utrzymuje sie promieniotwórczość sporo większa od naturalnego, ale już mało szkodliwa dla człowieka jeśli przebywa się tam w miarę krótko. Badania możecie znaleźć w necie na ten temat, bo były tam prowadzone właśnie z tego względu przez naukowców, żeby znaleźć przyczynę tego stanu rzeczy. Odpowiedzi nie znaleziono za to było wiele hipotez + właśnie hipoteza eksplozji nuklearnej.


Jeżeli zaraz zaczniesz cytować Mahabharatę, to zacznę się śmiać tak głośno, że usłyszą mnie w Tunezji Very Happy

Dlaczego niby "Annunaki" mieliby starzeć się szybciej na Ziemi? Pochodzili z Kryptona? Razz

JA napisał:
W XIX wieku Armia Królewska Wielkiej Brytanii o mały włos nie przegrała wojny z Zulusami. Po jednej stronie artyleria, broń palna, a po drugiej stronie dzidy i tarcze z kawałków kory drzewnej...


Broń palna broni palnej nierówna. Różnica między cywilizacją zdolną do lotów międzygwiezdnych a taką, która tkwi w epoce brązu jest o kilka rzędów wielkości większa, niż między XIX wiecznym Imperium Brytyjskim a Zulusami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadacie o wszystkim, ale nie o filmach. Są one dość ciekawe, ponieważ robią pewien mętlik w głowie.

Hoxerzy interesujący się ufo zaczną powoli powątpiewać w hoax, chociaż są to tylko filmy z orbity, (zdjęcia z powierzchni nie zadowoliły mnie do końca aby je prezentować) .

Inni hoaxerzy prezentują teorie, że ufo zostało specjalnie sfałszowane co dla mnie brzmi wielce naciąganie, ale niech im będzie.

Nie hoaxerzy znowu nie mają nic do powiedzenia, bo co mają powiedzieć, że to ufo fałszywe i NASA dorobiło? To znowu podważyliby wszystkie zdjęcia z NASA z wypraw na księżyc.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:08, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erm, ja nie mam nic do powiedzenia, bo jedyne co widać na twoich filmach to jakieś kropeczki i plamki,które mogą być czymkolwiek.

Tylko pierwszy filmik jest interesujący, ale sprawa jest stara jak świat i nie jest żadną rewelacją: obiekt to prawdopodobnie nie było nic innego jak panel adaptora LM albo inny kawałek śmiecia, odrzucany przy manewrze "Transposition & Docking".

Przypominają mi się UFO-maniacy,którzy miesiącami ślęczeli nad 10-cio sekundowym filmikiem z promu kosmicznego przedstawiającym trzypikselową plamkę i podniecali się, że niby widzieli wojnę w kosmosie...

W końcu okazało się, że widzieli kawałek lodu wyrzucony z dyszy RCS Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
Poprzez wypowiedzi rozumiem, że nikt nie ma zastrzeżeń odnośnie UFO podczas misji Apollo, oprócz Bimiego, który specjalizuje się w Apollo Hoax.


Najpierw trzeba uwierzyć, że Amerykanie wylądowali na księżycu... to pierwszy krok.
Dopiero drugi to to, że UFO, robiło im koło tyłka, i utrudniało tylko księżycowe spacery.

Ja nie wierzę w ten pierwszy krok, więc drugi automatycznie nie istnieje.
Wiecie, w dawnych czasach, jak kobieta w dziwnych okolicznościach zachodziła w ciążę, zwalano częśto winę na diabła. W stanach zjednoczonych zwala się na UFO.
To dobre dla dzieci... Smile

Ja napisał:
Osoby, które piszą książki o illuminatach i mający z nimi kontakt, książki ich oczywiście zakazane opisują swoje rozmowy z członkami lóż.

Loże weneckie się przypomnaiły czy co ? Jak zakazane od zarypania jest tego w sieci.
Oczywiście nikt normalny nie opublikuje tego jako dokumentu, więc się nie dziwię.
Ale myślę, że w fantastyce spokojnie znalazły by swoje miejsce.

Cytat:
Ci ludzie opowiadają im takie rzeczy, że jest to wprost niewiarygodne dla przeciętniaka. Wydaje mu sie to fantastyką.

Dokładnie to przed chwilą powiedziałem. Smile

Cytat:
Powiedział także, ze film najbliższy prawdzie to Gwiezdne Wrota i technologie jakimi oni dysponują w tajnych laboratoriach i podziemiach są właśnie takie jak w tym filmie.

Gdyby nie nakręcono tego filmu, to biedny iluminat nie miał by co powiedzieć...
Dobrze, że kino podsuwa im pomysły. Bo faktycznie przed emisją filmu, żaden iluminat nie wiedział, że może istnieć coś takiego jak 'gwiezdne wrota'
Mniej fantastyki panowie...!

Cytat:
Przypomina sie wypowiedź amerykańskiego generała, którego już parę razy przytaczałem: "technologia wojskowa wyprzedza obecne czasy o ponad 50 lat", a było to powiedziane około 15 lat temu.

Sprytnie to sobie wymyślił...i bardzo dokładnie. Oczywiście nie możemy tego zweryfikować, gdyż nie wiemy jaka to technologia. Więc za 50 lat, jaka by ona nie była, to będzie ta. Smile

Cytat:
Powiedział także, że jest prowadzona wymiana handlowa między cywilizacjami. Oni nam sprzedają technologie od końca 2 wojny światowej, a my im dajemy w zamian jakiś pierwiastek pochodzący z Ziemi, którego im brakuje

Panowie, przestańmy oglądać te filmy fantastyczne...
przecież to żywcem wzięte z filmów !

Przerzuciłem delikatnie tą książkę, którą podsunął jakiś forumowicz "Misja".
Oczywiście pomieszanie z poplątaniem.
Jest tam między innymi rysunek jakiegoś miasta, kilka piramid, jak w gizie, i aleja, przy której stoją postacie z Wyspy wielkanocnej, w kapeluszach.
Widać, skąd autor czerpał.
Czyli bujda na resorach. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:37, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PeZook napisał:
Erm, ja nie mam nic do powiedzenia, bo jedyne co widać na twoich filmach to jakieś kropeczki i plamki,które mogą być czymkolwiek.


Kropeczki i plamki? Lecące kropeczki i plamki i to nie w tą strone co lecą naturalne kropeczki i plamki Smile .

PeZook napisał:

Tylko pierwszy filmik jest interesujący, ale sprawa jest stara jak świat i nie jest żadną rewelacją: obiekt to prawdopodobnie nie było nic innego jak panel adaptora LM albo inny kawałek śmiecia, odrzucany przy manewrze "Transposition & Docking".


Rozumiem, że na pierwszym filmiku wiesz lepiej co widzieli astronauci niż oni sami.


Cytat:
Najpierw trzeba uwierzyć, że Amerykanie wylądowali na księżycu... to pierwszy krok.
Dopiero drugi to to, że UFO, robiło im koło tyłka, i utrudniało tylko księżycowe spacery.

Ja nie wierzę w ten pierwszy krok, więc drugi automatycznie nie istnieje.
Wiecie, w dawnych czasach, jak kobieta w dziwnych okolicznościach zachodziła w ciążę, zwalano częśto winę na diabła. W stanach zjednoczonych zwala się na UFO.
To dobre dla dzieci...


W takim razie możesz to uznać za latające tu i ówdzie po studiu relflektory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:13, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:

Kropeczki i plamki? Lecące kropeczki i plamki i to nie w tą strone co lecą naturalne kropeczki i plamki Smile .


Jak możesz stwierdzić czy lecą naturalnie czy nie, jeżeli nie znasz wielkości obiektu?

Nie możesz. To równie dobrze może być kawałek lodu, meteoryt, odłamek izolacji ze statku, zwyczajny pył albo 20km statek-matka, ale wg. najlepszych tradycji badaczy UFO, pierwsze co przychodzi ci na myśl to "Hej, to statek obcych!" zamiast "Hej, co to właściwie jest?"

zulugula napisał:
Rozumiem, że na pierwszym filmiku wiesz lepiej co widzieli astronauci niż oni sami.


Rozumiem, że jako Poszukiwacz Prawdy zbadałeś sprawę trochę bardziej dogłębnie niż jeden krótki filmik na youtube, oryginalnie wyemitowany przez stację masakrującą równo wszystkie dziedziny nauki? Razz

Jako Poszukiwacz Prawdy powinieneś np. znać takie strony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ufo podczas misji Apollo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile