W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Co tu jest właściwie grane?   
Podobne tematy
Trzech kumpli - o Maleszcze/Pyjasie/Wildsteinie7bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1279
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:25, 25 Cze '08   Temat postu: Co tu jest właściwie grane? Odpowiedz z cytatem

Chciałem szerzej rozwinąć temat który poruszył ICRF tutaj
http://www.prawda2.info/viewtopic.php?t=3039

Pozwole sobie zacytować:

ICRF napisał:
Dobry dokument.

Zastanawiam się tylko co się dzieje. Fakty:
1. książka o Wałęsie, czemu teraz?
2. Z GW wyjebali Michnika i Maleszke
3. w telewizji reżimowej TVN nagle puszczają dokument o SB-kach i gnoją w nim Michnika GW i Maleszke.
4. ITI ma nowego udziałowca od kilku tygodni....
5. Dokument o olinie na TVN

to kórwa nie może byc przypadek. Coś się kroi ale nie dokońca łapie co.

a no i
6. ostatnio nawet niemcy źle piszą o Tusku a dobrze o Kaczorach! rozpierdolił mnie text jaki przeczytałem w jednej z niemieckich gazet, że Kaczory gdy rzadziły mialy rację i dobrze chciały tylko źle się do tego zabierały.
Laughing


Do tego, że coś sie dzieje, nie trzeba nikogo przekonywać. Tylko co?

Dodam, że wczoraj w "Kropce nad i" Olejnik zaciekle atakowała Milczanowskiego i zadawała dość niewygodne pytania na temat zwrotu niekompletnych dokumentów przez Wałęse i czyszczenia przez niego teczek. A gdzie sie podziała zaciekła obrona Bolka? Całkiem niedawno zdziwiłem się też na rewelacje Kwacha
Cytat:
W 1996 r. szef MSW Zbigniew Siemiątkowski zwrócił się do mnie o otwarcie koperty z dokumentami – brakowało w niej kilkanaście stron na jakieś sto kilkanaście. Sprawa trafiła więc do prokuratury – powiedział w RMF FM Aleksander Kwaśniewski. Jak dodał, przypomniał sobie o tym "dopiero w ostatnich dniach". Były prezydent komentował w ten sposób książkę historyków z IPN na temat Lecha Wałęsy

http://wiadomosci.onet.pl/1772288,11,1,1,item.html

Do tego dodajmy niedawne rewelacje:
Cytat:
Dziennik": nowy model weryfikacji autorstwa MON daje szansę na powrót do służby nawet tym żołnierzom, którzy już zostali negatywnie zweryfikowani. To zaskakująca zmiana stanowiska, bo przecież PO wspierała likwidację WSI.

http://wiadomosci.onet.pl/1765870,11,1,1,,item.html

Wiemy świetnie, że ITI jest głównym orężem byłej WSI czyli byłej SB i WSW także na pewno ma to jakiś związek. Nie wspominając już o niedawno podjętej debacie w tych właśnie UBeckich mediach o otwarciu archiwów IPN i ustawie deubekizacyjnej.

Nie wiem czy ktoś z Was oglądał konferencje PO w sprawie stoczni, ale ja byłem w szoku kiedy dziennikarze walili ostro pytaniam w Chlebowskiego, pierwszy raz widziałem go takiego spoconego przd kamerami Laughing (padały tam nawet stwierdzenia "Nie zrobiliście kompletnie nic!" Smile )

Czyżby front się odracał? Przychodzi mi do głowy, że może mieć to związek z wizytą Kwacha na szczycie Bilderberg i słowa XTC
XTC88 napisał:
A KWAŚNIEWSKI ZOSTAŁ ZAPROSZONY, ABY WZMOCNIĆ ATEISTYCZNĄ LEWICE DOPROWADZJĄC JĄ DO 2012 R. DO WYGRANIA WYBORÓW.. Exclamation ON MA TAKI CEL. I TO ZROBI.

http://www.prawda2.info/viewtopic.php?t=2845

Co Wy sądzicie o tym wszystkim?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 25 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odpowiem co tu jest grane. Pisiory i PO to jedna mafia. Chodzą na te same imprezy na te same bale, bawią się razem i to są wszystko kumple.

Te kłótnie w mediach są na pokaz dla głupiego ludu.
W rzeczywistości wszystko jest umówione: teraz wygramy my potem wy a potem SLD itd.

Społeczeństwo się kłuci, walczy między sobą a oni się z tego wszystkiego śmieją. Ktokolwiek z nich wygra wybory to i tak nie robi żadnej różnicy. To wszystko jedna klika. Gdyby wybory mogły coś zmienić to dawno by ich zakazali.

Zaczęło się od okrągłego stołu i od Bolka. Zostało tam umówione podzielono wpływy i trwa do dziś.
Obalenie komuny miało miejsce tylko dlatego że było to wszystkim na rękę. Teraz dawna bezpieka ma jeszcze lepiej niż kiedyś.

Oni wszyscy grają w jednej drużynie i tylko udają że są po dwóch stronach barykady.
Mały przykład:
http://www.pardon.pl/artykul/1873/jacek_....._jego_brat
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Manix




Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 25 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony
Dobrze je chociaz ty przejrzales ta gre Smile

Cytat:

Gdyby wybory mogły coś zmienić to dawno by ich zakazali.

Tego nie mogles lepiej ujac. Laughing

Spoleczenstwo w obecnie "demokracji" traktuje sie po prostu jak bydlo ktore moze wejsc w szkode.

I jak badania opini publicznej wykaza ze referendum wypadnie nie po mysli wladzy zadzacej to sie go po prostu nie organizuje bo przeciez wladza wie lepiej co jest dla nas dobre.
No wyjatek stanowila ostatnio irlandja ale jak wiadomo wyjatki potwierdzaja regule.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:01, 26 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to co się dzieje?!?
Kłótnia o kasęSmile)
O kasę z prywatyzacji szpitali, resztek PKP, Poczty Polskiej i wreszcie najważniejsze TVP.
Już dawno się o tym mówiło, to są miliardy euro do przejęcia:)) I nie tylko PO ma na to chrapkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanuman




Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 212
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:07, 26 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest coś wiecej niz partyjna chrapka...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:45, 26 Cze '08   Temat postu: Re: Co tu jest właściwie grane? Odpowiedz z cytatem

Maras napisał:

Co Wy sądzicie o tym wszystkim?


kasa? chyba tak, bo agora marzy o tv, miala juz chrapke na polsat, tvp2 (afera rywina). coz cyfryzacja sie zbliza, wiecej kanalow, mniej kasy dla "trojcy" - tvp/tvn/polsat, wejda nowi gracze z zachodu.... bronia sie starzy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:01, 26 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tvn24 dzisiaj rano, pierwsze tematy:

-Kaczyński: Widziałem oryginalne donosy Bolka
-Zażądają zaginionych akt od Wałęsy
-IPN przesłucha Maleszkę
-AK SB ROZPRAWIAŁA SIĘ Z DZIAŁACZAMI PODZIEMIA Zamordowali dziesiątki ludzi
-"Zostawienie Maleszki w Gazecie Wyborczej to był błąd"
-HANIEBNA PRZESZŁOŚĆ IM NIE SZKODZI Braterstwo kasy byłych esbeków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nero12




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:10, 26 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj starszy mimo ze jest raczej na 'nie' teorii spiskowych odnosnie IPN-u ma prosty pomysl. Wejsc, wylac wszedzie benzyne, wyjsc i zjarac - problem z glowy.
Kto zyska na sciganiu jakis emerytow po 60tce ktorzy wspolpracowali z SB ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:25, 26 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nero12 napisał:
moj starszy mimo ze jest raczej na 'nie' teorii spiskowych odnosnie IPN-u ma prosty pomysl. Wejsc, wylac wszedzie benzyne, wyjsc i zjarac - problem z glowy.
Kto zyska na sciganiu jakis emerytow po 60tce ktorzy wspolpracowali z SB ?


Spoźniony pomysł, bo oni sami spalili wcześniej co trzeba (jak w 'Psach'). A to że ktoś jest emeryt nie zwalnia go od jego przeszłości.
Ci bardziej kumaci dobrze się usadowili. Ci mniej kumaci co się nie dorobili, mogą się przydać żeby troche poopowiadać kto jest kim i o co tu chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:43, 26 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sędziów i prokuratorów którzy skazywali ludzi na smierć i więzienie praktycznie za nic - tych powinni rozliczać.
A nie zajmują się kapusiami, jakby dziś już kapusiów nie werbowali.
90% ludzi będzie kapować gdy ich rząd odpowiednio zachęci. Wszystko jedno: w stoczni, gazecie, na ulicy, czy w internecie... nawet za granicą.
Jeśli uważają, że bycie TW jest takie niemoralne to dlaczego dziś CBŚ ciągle stosuje te same metody co niegdyś SB?

Do rozliczenia największych skurwysynów poprzedniego systemu IPN nie jest potrzebny. Wystarczą archiwa sądów.
Gdzie są wszyscy pokazowi lustratorzy, obrońcy demokracji, przeciwnicy komuny, itp.?
W tym przypadku siedzą cicho, żeby nie kalać własnego gniazda - taka jest prawda o lustracji i lustratorach.

http://www.videofact.com/straceni.htm

http://www.prawda2.info/viewtopic.php?t=203
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:22, 26 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ładnie Bimi wykręca temat.

Oczywiście nie chodzi o kasę bo to tylko medialna zasłona.
Zawsze chodzi o władzę, bo kasa od pewnego poziomu się nie liczy.

Rzeczywiście robione jest sztuczne zamieszanie, jednak jego początek
miał miejsce znacznie wcześniej.

Ważniejszym wydaje się jednak pewna równoległość działań
na skalę światową, jeżeli chodzi od podnoszenie wzburzenia
opinii publicznej.

To tak jakby chcieli za wszelką cenę odwrócić od czegoś uwagę
tyle, że nie wiadomo od czego. Może więc upatrywać przyczyn
w tym co dopiero ma nastąpić i władza tego zjawiska nie kontroluje.

Czyżby nasilające się przejawy potencjalnego globalnego kataklizmu
były powodem takiego odwracania uwagi ogółu.

Faktem jest, że pogoda wariuje i ludzie to widzą a jeżeli uwierzą
w ten kataklizm to nie będą słuchali rządzących i system się załamie.

Taka sobie hipoteza.
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ICRF




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:34, 26 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może wyjde na paranoika ale myślę że to co się dzieje to jest ewidentna rozgrywka wywiadów.
myśle ze kaczory reprzentowaly interesy anglosasów.
w 2005 jak były wybory to wszyscy myśleli ż bedzie rząd PIs-Po i w ogóle bajka....a tu huj. nie było. Rosjanie byli przerażeni. Czemu? Utrata strefy wpływów i siatki "swoich ludzi" (byłych SB którzy mają teczki w moskwie, apusiów, szpiegów (pamietacie jak w 2005 maciarewicz wypierdlolił jakiś rosjan pod zarzutem szpiegostwa). Rosjanie więc zagrali klasycznie szantaże z handlem żywnością, ropą, gazem itd, robili wszystko by rozpierdolić ten stan rzeczy i by na czele rzadu stała marionetka, (co im sie udało) czyli Tusk (po szwecku Tuskland znaczy Niemcy to taka ciekawostka Smile)
to ze rosjanie mają niemców w garści to wiadomo od dawna (Stasi była najlepszym wywiadem w europie, mieli wszystkich rozpracowanych nawet w polsce, czechach czy na węgrzech. Polskie Sb i wywiad aż tak dobry nie był. pamiętacie tego niusa sprzed kilku tygodni ze kiedyś w otoczeniu Tuska jak był młody był szpieg ze Stasi, niemiec ktory dalej mieszka w gdańsku).
teraz pół roku po wyborach znowu wrócili. To, że angole mają na pienku z Rosjanami wiadomo od dawna (Litwinienko, gruzja, wydalanie dyplomatów, zamykanie BC itd). polska zawsze była terenem ostrego działania obcych wywiadów (lata 20 XX wieku) więc czemu nagle mialo by byc inaczej?

A moze mam już paranoje.

Cytat:
Gdyby wybory mogły coś zmienić to dawno by ich zakazali.


masz racje. niestety
_________________
Thread killer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:19, 26 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nero12 napisał:
moj starszy mimo ze jest raczej na 'nie' teorii spiskowych odnosnie IPN-u ma prosty pomysl. Wejsc, wylac wszedzie benzyne, wyjsc i zjarac - problem z glowy.
Kto zyska na sciganiu jakis emerytow po 60tce ktorzy wspolpracowali z SB ?


Ja bym tak tego nie uogólniał. Jesli byli konfidenci są nadal w sejmie (a wiemy, że przynajmniej 3/4 z racji wieku może być). czym to grozi? A no szantażem ujawnienia tych informacji. Albo przez "naszych" byłych sbeków, albo przez zagranice co jest dużo grozniejsze. Wiemy przecież że za rządu KLD Tuska rozpoczęła się masowa akcja niszczenia akt w MSW, które prędzej skopiowano na mikrofilmy z czego jedną kopię schowano w sejmie (to co ma dziś IPN) druga poleciała do Moskwy, a trzecia do głównego archiwum NRD. I sytuacje z ich użyciem miały miejsce np. były minister Skubiszewski był szantażowany przez strone niemiecką przy negocjowaniu traktatu polsko-niemieckiego. Cały czas zapierał sie że nie był agentem, aż w końcu wyszło szydło z wora, ale co wynegocjował niemcom to wynegocjował. Inny przykład:

Cytat:
Józef Oleksy był szantażowany swoją przeszłością lustracyjną przez niemieckiego polityka Elmara Broka w trakcie obrad Konwentu Europejskiego w 2004 roku, to informacja 100-procentowa - twierdzi eurodeputowany Ryszard Czarnecki (Samoobrona).

Zdaniem Czarneckiego, w konsekwencji tego w Prezydium Konwentu, kiedy ważyły się losy konstytucji europejskiej, nie było przedstawiciela Polski.

Czarnecki powiedział w środę rano w radiowej Trójce, że Brok, bardzo wpływowy polityk europejski, ówczesny szef Komisji Spraw Zagranicznych PE, użył "działa lustracyjnego", aby zablokować udział Polaka w Prezydium Konwentu, kiedy się decydowały zapisy konstytucji europejskiej, m.in. system głosowania w Radzie UE. Przegłosowano wówczas niekorzystne dla Polski zapisy o podwójnej większości, o których zmianę teraz zabiega Warszawa (...)
(...)Z kolei Jan Rokita (PO) w środowych "Sygnałach Dnia" powiedział, że "zna dobrze Broka i nie wydaje mu się, żeby politycy niemieccy tej klasy mogli stosować tego typu metody wobec polityków polskich". "Wydaje się więc, że jest to historia mało prawdopodobna, chociaż jest zdumiewające, iż Oleksy w rozmowie z +Dziennikiem+ nie zaprzecza temu" - mówił Rokita.

Oleksy powiedział środowemu "Dziennikowi", że zrezygnował z miejsca w Prezydium, ale już sam nie wie dlaczego. "Jest prawdą, że zrezygnowałem z miejsca w prezydium, ale sam już nie pamiętam dokładnie dlaczego. Ktoś mnie tu z kraju naciskał, zabiegał o to bardzo ambicjonalnie premier Słowenii. Potem ktoś rozpuścił taką wersję... Wie pan, nie chcę spekulować, dlatego że mogę coś pokręcić" - mówi Oleksy(...)


http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci_.....48295.html

Pozbycie sie tych akt byłoby samobójstwem, bo na zawsze stracilibyśmy możliwość lustracji i rozwiązania tego problemu.

Chodzi tu tylko o wyeliminowanie szantażu, nie osąd moralny. Mnie nic do tego, ja w tamtych czasach nie żyłem i sądzić tych ludzi prawa nie mam. Ja chce mieć pewność że im szkopy czy ruskie teczkami nie machają przed nosem, a ci nie srają w gacie. Pamiętamy wszyscy rozpacz Boniego, a jak sie zapierał tyle lat i sądami wygrażał. Widać że ci ludzie zrobią wszystko byleby trzymać sie stołka. A jak na tle tego słysze tłuszcze z argumentami o "sianiu nienawiści" i "zostawmy przeszłość" to mi sie nóż w kieszeni otwiera.

P.S. A tak wogóle, ci ludzie mieli czas żeby sie wycofać, już tyle lat. Nikt ich na siłe do polityki nie wpychał, więc ja nie wiem w czym problem. Lustrowany ma być parlament z prezydentem i inne urzędy państwowe a nie jakiś Kowalski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:34, 26 Cze '08   Temat postu: Re: Co tu jest właściwie grane? Odpowiedz z cytatem

Maras napisał:

Co Wy sądzicie o tym wszystkim?


dobre jest jeszcze to:
http://www.zw.com.pl/artykul/263451.html
Cytat:

Film pomoże wyjaśnić zabójstwo Pyjasa
Jerzy Sadecki 25-06-2008, ostatnia aktualizacja 26-06-2008 16:57

Prokuratorzy IPN chcą skorzystać z nagrań powstałych przy realizacji filmu „Trzech kumpli”, który wyemitował TVN, by uzyskać dodatkowe informacje na temat tragicznej śmierci Stanisława Pyjasa.
Stanisław Pyjas i Bronisław Wildstein
źródło: Życie Warszawy
Stanisław Pyjas i Bronisław Wildstein
+zobacz więcej

Z pewnością zwrócimy się do jego autorek o udostępnienie nie samego filmu, ale materiałów, które powstały przy jego kręceniu – powiedział wczoraj prokurator Piotr Piątek, p.o. naczelnika Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Krakowie. – Jednak na razie jest za wcześnie, by powiedzieć, czy i jakie materiały mogą być wykorzystane przez nas jako źródła informacji – dodaje śledczy IPN.

Prokurator Piątek powiedział, że nie widział w TVN dwóch odcinków filmu „Trzech kumpli” opowiadających o historii śmierci związanego z opozycją demokratyczną studenta UJ Stanisława Pyjasa oraz o jego dwóch przyjaciołach. – Celowo nie oglądałem tego filmu, by nie sugerować się tym, co w nim pokazano – podkreśla prokurator Piątek.

A co z Lesławem Maleszką – tajnym współpracownikiem SB i przyjacielem Pyjasa? Film sugeruje, że może być odpowiedzialny za śmierć studenta. – W śledztwie jest on świadkiem – ucina śledczy. Zdaniem prawników, nawet gdyby Maleszce udowodniono współudział w śmiertelnym pobiciu studenta, to i tak skorzysta z przedawnienia. Przy zbrodniach komunistycznych nie ma przedawnienia tylko dla funkcjonariuszy państwa komunistycznego.

Czterokrotnie już umarzane śledztwo w sprawie Pyjasa (ostatnio w 1999 r.) krakowska prokuratura okręgowa podjęła na nowo 7 maja 2008, w 31. rocznicę jego śmierci. Ale 21 maja przejął je, jako właściwy dla zbrodni komunistycznych, pion śledczy IPN. Powrót do śledztwa był możliwy po odnalezieniu w archiwach IPN trzech teczek pracy tajnych współpracowników SB związanych z tą sprawą.

Co zrobiono przez miesiąc? – Jestem po lekturze wszystkich dziewiętnastu tomów z dotychczasowego śledztwa. Teraz przyszedł czas na szczegółową analizę pod kątem nowo ujawnionych dokumentów – mówi prokurator Piątek. Jak długo potrwa postępowanie, tego śledczy nie chce określać. Mówi tylko: – Traktuję tę sprawę bardzo poważnie, niczego nie chcę zaniedbać. Na razie pracuję nad szczegółowym planem niezbędnym do przeprowadzenia czynności śledczych wynikających z dokonywanej analizy – zapewnia śledczy. Na pewno będą zlecone nowe kwerendy w archiwach, zapewne trzeba będzie ponownie przesłuchać świadków. Być może śledczy z IPN skorzystają też z pomocy policjantów z tzw. Archiwum X, którzy zajmują się badaniem niewyjaśnionych zabójstw. Przy użyciu nowoczesnej techniki kryminalistycznej mogliby zbadać ślady sprzed lat.

Jak informuje TVN, z materiałów zebranych do filmu ma powstać siedem odcinków cyklu pt. „Osaczeni” – do emisji na kanale Discovery TVN Historia. Być może film ukaże się na DVD, być może na jego podstawie powstanie książka. Film został przetłumaczony na język angielski, by mógł być pokazany na międzynarodowych festiwalach.
Źródło : Życie Warszawy



czyzby fighting na calego GW vs TVN Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 26 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Ja odpowiem co tu jest grane. Pisiory i PO to jedna mafia. Chodzą na te same imprezy na te same bale, bawią się razem i to są wszystko kumple.

Te kłótnie w mediach są na pokaz dla głupiego ludu.
W rzeczywistości wszystko jest umówione: teraz wygramy my potem wy a potem SLD itd.


Razz Razz Razz Uważaj co piszesz, bo ciebie zwiną..
P.S TO PRAWDA Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 02 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
przebudzony napisał:
Ja odpowiem co tu jest grane. Pisiory i PO to jedna mafia. Chodzą na te same imprezy na te same bale, bawią się razem i to są wszystko kumple.

Te kłótnie w mediach są na pokaz dla głupiego ludu.
W rzeczywistości wszystko jest umówione: teraz wygramy my potem wy a potem SLD itd.


Razz Razz Razz Uważaj co piszesz, bo ciebie zwiną..
P.S TO PRAWDA Exclamation Exclamation


Chrzanienie. W takim razie po co Macierewicz z pełnym poparciem Jarosława weryfikował żołnierzy WSI, której środowiska wyniosły do władzy PO poprzez ITI i Polsat które stworzyły?
PO walczy z weryfikacją jak może. Prac komisji nie przedłużono. Członkom komisji weryfikacyjnej ktoś odkręca koła od samochodów. Ładna mi współpraca.

Nie mówie tu w żadnym wypadku, że pisiaki są cacy, nie nie. Pis chciał wykopać WSI które rzeczywiście sprawowały władze w Polsce (i nadal sprawują) tylko po to, żeby samemu wleźć na ich miejsce (nie tam z jakichs szlachetnych pobudek). Ale są to dwie różne drużyny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Co tu jest właściwie grane?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile