W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
co oprócz dyskutowani?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2203
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
croedeth




Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 23 Sie '08   Temat postu: co oprócz dyskutowani? Odpowiedz z cytatem

podzielam poglądy wielu z was, nie wierze w atlantów egipskie tajemnice ,walkę dobra ze złem .

czuje się jak wielu ludzi bezsilny w konfrontacji z systemem ,z całego serca pragnę jego upadku -tu nadmienić muszę ze nie popieram pomysłów -podłóżmy bombę czy podpalmy urząd z urzędnikami w środku . znam tylko dwie kardynalne wartości -życie i wolność .

nie czuje się oświecony , nie czuje się obudzony , światopogląd który posiadam jest we mnie od zawsze od czasu kiedy przestałem patrzeć na świat oczami dziecka .

to pierwsza forma komunikacji z takimi jak ja , dotychczas uzewnętrzniałem moje poglądy w formie rozmowy ze znajomymi .Czy nawróciłem kogoś na myślenie? nie wiem .

czuje niedosyt , wiec pytam co mogę zrobić ? jakie działania podjąć ? jak okazać nieposłuszeństwo obywatelskie ? jak próbować zasiać , malutkie ziarno (i mieć nadzieje ze coś z niego wyrośnie )


za pomysły o charakterze ezoterycznym , okultystycznym , neopogańskim , czyli za wszystko co związane z czarami i modlitwami dziękuje serdecznie ale nie skorzystam , resztę uważnie przeczytam .

i jeszcze prośba , jak ktoś ma jakieś linki do stronek gdzie znajdę -loga antyglobalistyczne , anty loga , i inne takie grafiki ,to ja poproszę o namiar
_________________
cenzura rożnymi bimionami się mieni
sprzeczność w działaniu i deklaracjach jest dowodem na fałszywe pobudki
fajny poligon do badania poziomu świadomości i poziomu napięcia społecznego wśród młodych inteligentnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
croedeth




Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak widzę nic , tylko dyskusja

intelektualne wypociny

potem do pubu

i na hamburgera

trochę telewizji

a wieczorem


czas rewolucji ----------do komputera pozmieniać swiat

skrytykować, ponarzekać


a kolejne dni takie same


ale z nas zmieniacze świata, już chyba wiem czemu nic sie nie zmienia
_________________
cenzura rożnymi bimionami się mieni
sprzeczność w działaniu i deklaracjach jest dowodem na fałszywe pobudki
fajny poligon do badania poziomu świadomości i poziomu napięcia społecznego wśród młodych inteligentnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to mnie wkurzyłeś. Najbardziej tym, że z grubsza masz rację Sad .

Oczywiście znajdzie się kilku trakich, co robią więcej, ale większość (w tym ja) tylko dyskutuje.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:45, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

croedeth napisał:
jak widzę nic , tylko dyskusja, intelektualne wypociny(...)
czas rewolucji ----------do komputera pozmieniać swiat skrytykować, ponarzekać

Nie podzielam twojego zrezygnowania i pesymizmu. Wszelkie rewolucje, wojny zaczynaly sie od informacji. Monopolu na ryku informacji, cenzury, przejecia jakiejs gazety. Radio wolna europa. Gazeta wybocza. Dzisiaj - Tvn.

croedeth napisał:
potem do pubu, i na hamburgera, trochę telewizji, (...) a kolejne dni takie same
nie chodze do pubów. Za duzo dymu, za duzo alkoholu, za malo sensu.
Nie jadam w fast foodach, nie ogladam tv. Jest wielu takich jak ja, ale nie dowiesz sie o nas z głównych mediów

croedeth napisał:
ale z nas zmieniacze świata, już chyba wiem czemu nic sie nie zmienia
Dziwne, że nie dostrzegasz zmian bo ja widze ich całkiem sporo. W sobie, w znajomych ktorzy otworzyli oczy po "loose change". Ktorzy wiedzą ze tarcza to zwykła baza. Nie jestem juz bezwolnym narzędziem w rękach nwo. Nie zaciągne się by walczyć z żółtkiem, ruskiem, islamcem. Nie zaszczepie swoich dzieci i nie oznakuje się (rfid) jak bydło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:36, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

croedeth wejdź na sprawy techniczne i poprzyj mój pomysł. Ja chce działać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:44, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To moze zorganizujemy to co proponuje od paru lat :bojkot 'padliny wybiorczej' w swoim miejscu zamieszkania?Chociaz przez jeden dzien?
Co wy na to?
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:47, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coedeth: tak naprawdę, każde działanie trzeba porządnie przemyśleć, nie wolno robić nic na szybko, piszesz że chcesz działać, ale pytanie jak chcesz działać i ile ci zapału starczy by kontynuować działania.
Według mnie, obecnie najlepszym działaniem jest właśnie uświadamianie ludzi na temat zagrożeń jakie niesie ze sobą wdrażanie przez światowe elity planów, które w dużym skrócie, mogę nazwać planami NWO.
Nie doceniacie roli informacji - sama informacja o zagrożeniu - mobilizuje ludzi by przekazać ją dalej - banalne ale proste, dzięki temu że każdy kto przeczyta informację - przekaże ją swoim znajomym (coś jak marketing wirusowy).
Obecnie najlepsze działanie jakie można podjąć to zachęcać ludzi do odwiedzania licznych witryn poświęconych tej tematyce, tłumaczenie filmów i artykułów z zagranicznych serwisów, a także tworzenie licznych animacji, filmów, artykułów które by ukazywały prawdę w jak najbardziej przystępny sposób, łatwostrawny dla przeciętnego internauty, dopiero gdy znaczna część osób zostanie poinformowana o zbliżającej się katastrofie humanitarnej - zwanej też NWO, będzie można podjąć inne działanie niż informacyjne.
Dzisiaj jest za wcześnie na to by robić coś więcej niż doinformowywanie społeczeństwa, ale również jest za późno, by czekać z założonymi rękami na cud z nieba, który przyjdzie i nas ocali przed mającą nastąpić katastrofą, która będzie następstwem działań elit będących propagatorami planów zawładnięcia światem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Coedeth: tak naprawdę, każde działanie trzeba porządnie przemyśleć, nie wolno robić nic na szybko, piszesz że chcesz działać, ale pytanie jak chcesz działać i ile ci zapału starczy by kontynuować działania.


Sprawy techniczne; temat: Propozycja otwarcia nowego działu spotkania i zloty

Krótko opisana i treściwie organizacja, która pozwala na przemyślane i zorganizowane działanie. Pytanie tylko, czy starczy ludziom zapału...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3510&start=0

Dalem w powyzszym topicu mysle niezly pomysl na jakas forme dzialania - odzew znikomy. A szumu bysmy narobili, a tu chodzi o robienie szumu bo inne metody sa zbyt lokalne i na piewrszy rzut oka nieskuteczne. Pewne rzeczy trzeba robic "na chama"
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
croedeth




Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:52, 28 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak wejdę i zobaczę co proponujesz.

tak , to prawda ze każde działanie trzeba przemyśleć

tak puby są pełne dymu ( mi to nie przeszkadza, tak na marginesie) i jest sporo osób takich jak ty , TO BARDZO DOBRZE , JA POKŁADAM NADZIEJE WŁAŚNIE W TAKICH LUDZIACH


co chce przekazać ? wkurwia mnie ciągle siedzenie w zaszłościach historycznych , tak informacja ma istotne znaczenie . Mimo to czy nie możemy spróbować w tej kupie gówna zwanej demokracja , wyłuskać kilku narzędzi które tam tkwią i użyć ich w celu zmiany czegoś na lepsze ????
_________________
cenzura rożnymi bimionami się mieni
sprzeczność w działaniu i deklaracjach jest dowodem na fałszywe pobudki
fajny poligon do badania poziomu świadomości i poziomu napięcia społecznego wśród młodych inteligentnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 28 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

croedeth napisał:
tak wejdę i zobaczę co proponujesz.

tak , to prawda ze każde działanie trzeba przemyśleć

tak puby są pełne dymu ( mi to nie przeszkadza, tak na marginesie) i jest sporo osób takich jak ty , TO BARDZO DOBRZE , JA POKŁADAM NADZIEJE WŁAŚNIE W TAKICH LUDZIACH


co chce przekazać ? wkurwia mnie ciągle siedzenie w zaszłościach historycznych , tak informacja ma istotne znaczenie . Mimo to czy nie możemy spróbować w tej kupie gówna zwanej demokracja , wyłuskać kilku narzędzi które tam tkwią i użyć ich w celu zmiany czegoś na lepsze ????


Pomysł z płytą jest dobry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
croedeth




Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 28 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waha -dzięki za szybkość , jaszcze dziś otworze temat na ogólnym , i zobaczymy ile osób się podczepi . mam nadzieja ze sporo osób wie o tym ze każda , nawet najdłuższa podroż zaczyna się od pierwszego kroku . rzucanie się do gardeł panom tego świata nie przyniesie oczekiwanych efektor , a zdobywanie przyjaciół tak ( nie chodzi tu o popleczników czy zwolenników ) używam formy przyjaciół bo o przyjaciół mi chodzi
_________________
cenzura rożnymi bimionami się mieni
sprzeczność w działaniu i deklaracjach jest dowodem na fałszywe pobudki
fajny poligon do badania poziomu świadomości i poziomu napięcia społecznego wśród młodych inteligentnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:12, 29 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wytworzony system psychologicznego niewolnictwa oparty
jest na indoktrynacji, na ukrywaniu jej znaczenia i mechanizmów.

Tak więc wiedza nas wyzwoli. Obiektywna i możliwie
powszechna wiedza.

Czyli poznawajmy, ze szczególnym uwzględnieniem
poszukiwania obszarów zakłamanych bo te są szczególnie
ważne i pilnowane przez system.

Również ważnym czynnikiem wykorzystywanym przez władzę
jest powszechna bezwolność ogromnej większości ludzi.

Słowem tylko jak najszersze uświadomienie niewolnikom,
że są niewolnikami, może coś zmienić.
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 29 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie to na razie tylko informuję...
I to z nienajlepszym skutkiem,zazwyczaj zostaję uznany
za mitomana i narwańca,a to o czym mówię (niebezpieczeństwo globalizacji,zbrodnie USA,rząd światowy,kłamstwo 9/11) zostaje włożone między bajki.
A coś więcej trzeba robić.Tylko co?Informowanie to nie wszystko.
Moim zdaniem dużo jest w stanie pomóc mentalne przygotowanie się
na gorsze czasy.
KURDE NIC JUZ NIE WIEM :S.

PS.nawet demonstracji jakiejś zorganizować nie mogę,ani podpiąć się pod żadną,bo Bydgoszcz to nie Warszawa i tu się nikomu ani nie chce w niczym takim uczestniczyć ani tego organizować,tym bardziej że z powodu,że to nie Warszawa/Kraków/Wrocław przejdzie takie coś bez rozgłosu. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
croedeth




Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 02 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iaro

oto link z tematu III WW który zamieścił tam Rivera , i chwalą mu za to , temat świeży , fotki nie wyglądają na montowane , tylko na reżyserowane
http://byzantinesacredart.com/blog/2008/08/deceiving_the_world_with_pictu.html


zaczyni może od tego, nie ma bodźca na który jesteśmy tak czuli , tylko wizualny , a te fotki przy odpowiednim ich opisaniu , spełnią role rozbudzacza ciekawości -nie musisz agitować , ani tłumaczyć mechanizmów -jeśli uda Ci się rozbudzić ciekawość , to odniosłeś sukces

tak na marginesie fajny blog , polecam
_________________
cenzura rożnymi bimionami się mieni
sprzeczność w działaniu i deklaracjach jest dowodem na fałszywe pobudki
fajny poligon do badania poziomu świadomości i poziomu napięcia społecznego wśród młodych inteligentnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


co oprócz dyskutowani?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile