W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nagłośnić nasza sprawę, wykrzyczeć naszą Prawdę  
Podobne tematy
Zmasowany Atak239
Społeczne nieposłuszeństwo40
Zróbmy najazd10bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 10563
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:33, 04 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@kenboi
Dodaj do mocniejszych filmów jakimś programem znaczek tvn i jazda Cool
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu nikt z was nie pomyślał żeby rozwalić ten system od środka ? Może mądrzej zamiast wymyślać jakieś akcje byłoby założyć firmę, zarobić dużo kasy i z tego finansować partyzantkę? Albo najlepiej wkręcić się między bilderbergów, dowiedzieć się jak działają i zacząć sabotować ich działania.
Ale nie, wy wolicie tracić czas na głupie oddolne incjatywy o minimalnym zasięgu, jak was czytam to się zastanawiam czy bilderbergowie nie mają racji, w końcu pomysł sprawowania władzy przez intelektualne elity jest bardzo dobry. A może ktoś twierdzi że to nie są elity intelektualne? To w jaki sposób się dorobili... Napiszę chyba o tym kolejnego posta.
Powiem wam że mnie stać na finansowanie tej waszej partyzantki, no i mam zaplecze techniczne(servery dedykowane, oprogramowanie), ale że i tak nie będzie skuteczna to sobie daruje.
A i jeszcze coś, myślicie że moglibyście przekonać ludzi? powiem wam że najwyżej 5%, bo większość ludzi nie myśli samodzielnie tylko z góry narzuconymi schematami i nawet nie znajdziecie z nimi płaszczyzny do rozmowy, poza tym większość ludzi kurczowo trzyma się swoich poglądów na rzeczywistość i nie da sobie nic powiedzieć...

A jednak dopisze nieco tutaj, bo bimi mi ustawił limit 4 posty na 24 godziny(za co serdecznie życze mu śmierci w męczarniach i liczę na to że ta klątwa niebawem się spełni)
No więc tak, podstawowe pytanie: dlaczego NWO to zły pomysł?
Pomyślcie ile to ma zalet:
- rządy sprawowane przez elity intelektualne a nie bandę kretynów
- scentralizowana władza zdejmuje z was ciężar samodzielnego myślenia
- brak granic to brak wojen i innych głupich problemów a więc peace & love
Dlaczego oni muszą was okłamywać? To proste, macie strasznie wypaczone poglądy na sprawy wolności i władzy i bardzo się buntujecie.
Proponuje więc zaakceptować NWO zamiast rzucać się z motyką na słońce...
A i jeszcze coś: może komuś z was nie odpowiada że nie ma tak wielkiej władzy jak bilderbergowie i takich bogactw? To jest zwykła zazdrość... No i zadam proste pytanie: skoro jesteś taki inteligentny bystry i sprytny, to co przeszkadza Ci w tym aby być wśród nich? Może jednak nie jesteś tak sprytny... A twoja inteligencja to bajka... No bo jeżeli jesteś inteligentny i masz dużą wiedzę to pewnie właśnie jesteś już bogaty albo znajdujesz się na drodze do bogactwa? nie, ty tracisz czas i zasoby na bezowocne spekulacje o złych bilderbergach, ufo i końcu świata... Nigdy nie pokonacie ludzi od NWO, a wiecie dlaczego? bo nie dorastacie im do pięt Smile
A może ktoś ma zasady moralne, i nie podoba mu się to że panowie od NWO(a może i panie) robią to i owo? Dla was drodzy chrześcijanie również mam odpowiedź: wasze zasady moralne są totalnie śmieszne i infantylne, daliście się zaprogramować przez kościół i/lub rodziców, a teraz wasz wewnętrzny program stara się zwalczać zewnętrzny system który go stworzył, może was to nie śmieszy, ale mnie tak BUHAHAHA... Pozbądźcie się lepiej waszych ograniczających programów i moralności, zobaczcie rzeczywistość taką jaka jest naprawdę...

A i jeszcze jedna kwestia którą chciałbym poruszyć Smile To forum działa bardzo tendencyjnie i możliwe że jest stworzone do manipulowania wami, zauważcie że jak ktoś gada pierdoły albo wyraża poglądy zgodne z tymi które ma admin to może sobie pisać dużo postów dziennie. reszta niestety dostaje limity i za każdym razem gdy administratorowi ich poglądy się nie spodobają to dostają coraz mniejsze Smile Nie sądzicie że coś tu śmierdzi ? No cóż, system tak tendencyjny jak kościół katolicki gdzie papież wraz z bandą kardynałów decyduje o poglądach ludu Smile
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

m8:
NWO jest super. Napisz do Bilderbergów że w przeciwństwie do innych jesteś taki inteligentny i bogaty że pasujesz do nich i żeby cie zapisali do siebie. O nas się nie martw, jakoś sobie damy radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JASNY CELESTYN




Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 85
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

!!!!! UWAGA !!!!!
nie bierzcie na poważnie tego co tu napisal m8

To jest czystej wody manipulacja mentalna, przy uzyciu
Programowania Neuro Lingwistycznego (NLP)
Poznaje te paterny bo znam się na tym.

m8 prawdopodobnie jest wyszkolony do tego żeby siać zamęt w ludzkich umysłach i całkiem udanie wypełnia swoje obowiazki.

WIĘC UWAŻAJCIE I WIECEJ ZDROWEGO ROZSĄDKU
przy czytaniu jego postów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 po prostu jest szczery i ma własne zdanie. A w niektórych sprawach w sumie ma rację (tylko przedstawił ją trochę zbyt stanowczo).
Cytat:
m8 prawdopodobnie jest wyszkolony do tego żeby siać zamęt w ludzkich umysłach i całkiem udanie wypełnia swoje obowiazki.

Oczywiście nie zgadzam się z nim, ale pisanie, że to jakiś agent to chyba przesada. Przynajmniej na razie.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:19, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JASNY CELESTYN: NLP to domena agentów, i innych systemowych wyrzutków, więc może też nim jesteś Exclamation Laughing
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Iris




Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym wkręceniem się w szeregi wroga to nie byłoby takiego głupie. Skoro oni mają swoich agentów, to dlaczego my nie mielibyśmy mieć swoich Razz ? Do Bilderbergów raczej nikt z nas się nie dostanie, ale zawsze warto spróbować z Zakonem Iluminatów. Po osiągnięciu odpowiedniego stopnia wtajemniczenia można objąć czołowe stanowiska w państwie i wtedy wcisnąć się do Bilderbergów, Komisji Trójstronnej albo Klubu Rzymskiego, to już wedle uznania Razz Kto zgłasza się na ochotnika? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JASNY CELESTYN




Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 85
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:43, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli wariant a'la Konrad Wallenrod...
Proponuje Ciebie, szybko coś osiagniesz... jesteś taka ładna na tym zdjęciu ! Very Happy Embarassed .
..Można sie pośmiać, żal że to tylko nasza mżonka... Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 15:49, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie jak najłatwiej przekonac ludzi iż sa manipulowanie? Przez TV! Wystarczyło by sie wbic do telewizji krajowej (Polsat, TVN bądź ogólnopolska TVP) póścić filmy typu "Zeitgeist" i udowodnić im na żywo że sa manipulowani.

My sami nie damy sobie rady z systemem. Tak jak kiedyś było to powiedziane że "jednostka jest za mała liczba do znisczenia systemu lecz masa jest już wystarczająca siła do narzucenia mysli". Trzeba pokazac ludziom iż "szare jest szare" a nie "białe" a żeby dostac sie do zakonów Iluminatii to powiem wam jedno. Trzeba mieć wtyki a ja nie znam nikogo kto w tym zakonie chociażby zamiatał podłogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ICRF




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To jest czystej wody manipulacja mentalna, przy uzyciu
Programowania Neuro Lingwistycznego (NLP)
Poznaje te paterny bo znam się na tym.


ty robisz taką zadyme i tak sie miotasz jakoś bez sensu. akcje wymyślasz, jakieś protesty, głośno krzyczysz....jak miał bym obstawiac to raczej ty tu jesteś troche podejrzany.
dobrze znasz sie na NLP - może to ty jesteś agentem

Cytat:
WIĘC UWAŻAJCIE I WIECEJ ZDROWEGO ROZSĄDKU
przy czytaniu jego postów.


ty nam nie pisz, co mamy mysleć.
_________________
Thread killer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris




Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JASNY CELESTYN napisał:
Proponuje Ciebie, szybko coś osiagniesz... jesteś taka ładna na tym zdjęciu ! Very Happy Embarassed .


Problem w tym, że tam nie wystarczy być ładnym, trzeba być raczej przydatnym Razz Ja mogę co najwyżej wystąpić w reklamie iluminackiego tuszu do rzęs (takiego, co powoduje alergię i inne paskudztwa, żeby było wystarczająco diabelsko Twisted Evil ). A tak poważnie, to wątpię, żeby znalazł się tu ktoś, kto chce się pchać w takie bagno. A szpieg by się przydał...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 16:44, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście dla dobra ogółu można było by sie pchać w to jak to nazwałes bagno ale problem w tym jak chcesz do takiego "klubu" dołączyc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:15, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydały by się wtyczki u masonów, onz, ue, itd. Embarassed Ale żeby organizować takie i podobne poważne akcje potrzeba by jakiejś organizacji, a nie samego internetowego forum.
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:24, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M 8
Wiesz co, a mnie nie przekonuje Twój post bo sam gadsz jak zaprogramowany ...jesteście zaprogramowani przez kościół rodziców itp. a Ty to niby k.... co? Odprogramowany?
Każdy z nas ma jakis tam program i bardziej lub mniej go realizuje.
2. Chwalisz sie ,że mógłbys coś tam zasposnorować , a na ch.. mi to wiedzieć?
Myslisz , że inni tez tego nie mogą? Realizujesz tu może program niedowartościowania?
3. Życzysz biniowi śmierci? I nam zarzucasz, że jestesmy infantylni? Nawet jakby był to żart to dla mnie jest on żenujący.
4.Genarelnie z Twojego posta wyczuć można sarkam, po którym widać pasywną agresje.
5.Co do limitów ja tez miałam 4 teraz mam 8 znowu nie wiem dlaczego w sumie mam je spowrotem. Czyli wniosek z tego ,że można odzyskać swoje 8 postów i limit nie jest na zawsze.
6. Co do Bimiego uważam ,że jest to jego forum ...sam się nazywa dyktatorem czy tam podobnie. Jak się komus nie podoba to przecież może w........ z jego terenu no nie?
Nie zawsze zgadzam się z Bimim w jego poglądach, ale szanuje gościa ,że stworzył takie forum.Więc jest to jego zoo jego małpy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 17:25, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz w każdej chwili zorganizowac organizacje powiedzmy "Najjaśniejsza Prawda". No ale co dalej? Jak masz zamiar obalic istniejący system który był budowany przez wiele lat?
Przypuścmy że tworze taką organizacje i co jest moim targetem/celem? Jak mam przekonac świat iż jest manipulowany? Jak miałbym sprawić żebym miał poparcie w masach które nie musza wiedzieć co jest moim priorytetem? Wywołanie konfliktu USA-Rosja podczas którego zajmiesz media publiczne kreując idee w której to mamy zamiar obalić masonów? Tym samym Sam sie nim stajesz...
Dla mnie jedynym wyjściem byłoby uchronienie 100.000 ludzi każdej nacji bez przywódców etc. szarych obywateli i w dodatku ateistów (by nie tworzyli nowych religii dla zaspokojenia dóbr materialnych) i naciśnięcie czerwonego guzika w Białym Domu który spowodowałby ogólnoświatowy konflikt. Ludzie już na tyle żyją w obłudzie żenie są już w stanie zrozumieć dlaczego tak jest.
Dla mnie byłoby tylko takie wyjście gdyż obalasz masonów oraz sam giniesz by władza którą posiadłeś Ciebie nie skorumpowała a przy tym masz pewnośc iż ci ludzie w bunkrze - nie oglądali TV, nie sa politykami sa zwykłymi ludźmi bez żadnych cech szczególnych przez które mogłyby zdobyć władze.

Patrząc z drugiej strony - strony masonerii...czy nie lepiej że Oni mają władze? Chociaz mamy pewnośc że ktoś tym światem steruje a że zależy im na zyskach to ten świat nie powinien zostać zniszczony.

Chciałbym usłyszec konkretna propozycje CZEMU i JAK chcesz obalac system do którego w obecnym momencie nie masz szans sie dostać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@wunderwaffel
Póki co naszą jedyną bronią jest informacja. Teoretyczna organizacja powinna mieć swoją stronę internetową (najlepiej na serwerze w jakiejś bananowej republice, żeby nie mogli zamknąć), której adres znajdował by się na wlepkach itp. Strona ta powinna na wejściu zawierać jakiś zbiór podstawowych informacji na temat "prawdy o świecie", które dla każdego przeciętnego zjadacza chleba byłyby zrozumiałe i do przyjęcia. Na początku organizacja powinna działać głównie w internecie, bo tu najłatwiej znaleźć ludzi chętnych do współpracy. Nie powinna przyjmować jednego określonego światopoglądu, jedynie ogólny zarys. Początkowo należało by głównie uświadamiać ludzi, skłaniać ich do samodzielnego szukania prawdy. Od czegoś trzeba zacząć, nie porywajmy się z motyką na słońce. Moim zdaniem nie trzeba obalać całego systemu, wystarczy mocno go ulepszyć, a największe zmiany powinny zajść w mentalności samych ludzi.
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JASNY CELESTYN napisał:
!!!!! UWAGA !!!!!
nie bierzcie na poważnie tego co tu napisal m8

To jest czystej wody manipulacja mentalna, przy uzyciu
Programowania Neuro Lingwistycznego (NLP)
Poznaje te paterny bo znam się na tym.

m8 prawdopodobnie jest wyszkolony do tego żeby siać zamęt w ludzkich umysłach i całkiem udanie wypełnia swoje obowiazki.

WIĘC UWAŻAJCIE I WIECEJ ZDROWEGO ROZSĄDKU
przy czytaniu jego postów.


hahahahahahahah... kolejny obłąkany katolik z patologicznej rodziny... ha ha ha ha... Przestań mażyć, bo wylecisz z forum... Jeszcze raz oskarżysz M8 o próbe manipulacji i jesteś skreślony.. spytaj się Bimiego jak Mi nie wierzysz brzydalu.. Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A i jeszcze coś: może komuś z was nie odpowiada że nie ma tak wielkiej władzy jak bilderbergowie i takich bogactw? To jest zwykła zazdrość... No i zadam proste pytanie: skoro jesteś taki inteligentny bystry i sprytny, to co przeszkadza Ci w tym aby być wśród nich? Może jednak nie jesteś tak sprytny... A twoja inteligencja to bajka... No bo jeżeli jesteś inteligentny i masz dużą wiedzę to pewnie właśnie jesteś już bogaty albo znajdujesz się na drodze do bogactwa? nie, ty tracisz czas i zasoby na bezowocne spekulacje o złych bilderbergach, ufo i końcu świata... Nigdy nie pokonacie ludzi od NWO, a wiecie dlaczego? bo nie dorastacie im do pięt Smile
... Exclamation Exclamation Exclamation spisałeś się na medal bracie Exclamation Exclamation




żuj ortuj az ąjom ąjcytep zsan zrtsim yzcanzdo eibeic 21 meinpots ainezcinmeiatw az.. jałajzd jelad.. jatęimap Exclamation w eimi iirenosaM eicarb Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:09, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@M8
Mam nadzieję, że masz naprawdę dużo kasy, bo po przeczytaniu Twojego posta spadłem z krzesła i jestem cały poobijany. Będziesz musiał wypłacić mi odszkodowanie za umyślne spowodowanie wypadku. Laughing

O Wielki Inteligencie! O moje ty Sumienie Narodu! Dziękuję ci po stokroć, że nas oświeciłeś. Masz rację. Oni powinni nami rządzić, bo są mądrzy a my głupi. Bo skoro doszli aż tak daleko to coś im się od życia należy. Chociaż nie - aż tacy inteligentni to oni nie są, skoro nie przyjęli w swe szeregi Najinteligentniejszej Istoty Nadludzkiej, Jaka Kiedykolwiek Stąpała Po Ziemi (w skrócie: NINJKSPZ), czyli ciebie. Nie możemy pozwolić na to, by rządzili nami aż tacy głupcy nie potrafiący docenić NINJKSPZ! Musisz sfinansować partyzantkę! No tak... ale przecież kto w niej będzie działał? Niemal wszyscy najinteligentniejsi ludzie świata właśnie nim rządzą, ostał się tylko M8, który chociaż jest NINJKSPZ to sam nic nie zdziała, a na tym forum to sami zmanipulowani idioci (jedynym wyjątkiem jest oczywiście M8 ).

Bimi, zanim dosięgnie Cię klątwa rzucona przez NINJKSPZ zrób ostatni dobry uczynek i zwiększ mu limit do 70 dziennie. Dzięki temu podniesie się poziom forum. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 19:23, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra napisałeś iż chcesz przekonywac ludzi o Naszej prawdzie przez strone www i myslisz że to starczy? Po kilkudziesięciu latach telewizji myslisz że taki szarak który po robocie chce się odprężyć uwierzy wg niego w zabobony typu masoni itd.? On jest zbyt zmęczony światem i jedyne czego chce to danie mu świetego spokoju. Na obecnym etapie wg mnie nie ma już szans przekonania ludzi bez telewizji. Nikt ci nie uwierzy "na słowo" lub przez grupe internetowej społeczności. Żyjemy w czasach że aby coś udowodnić trzeba to zobaczyć a jak tego nie widzisz to tego nie ma. Możesz być w rządzie ale siłą która cię zniesie z tego krzesła sa media. Są to środki takiego przekazy że obalaja prezydentów, papieży, ministrów etc. A ty chcesz walczyć/modyfikowac system za pomoca słów? Słowa nic nie znaczą a jedyny rozdźwięk daje obraz.

Nie mówie że zostaniesz zaproszony do telewizji bo to mija sie z prawda i zrobią z ciebie idiotę. Inaczej będziesz postrzegany jako gospodarz a jako gośc.
A mam tu na myśli zrobienia chociażby "Radio Prawda" gdyż już samo radio ustawione na odpowiednich częstotliwościach daje sie usłyszec w większoći kraju.
Pisaniem nic nie zdziałasz bo przeciętny Polak mało czyta i nie zachęcisz go "Prawdą" na piśmie. On musi to widziec tylko wtedy uwierzy. Radio daje chociaż tyle że cie słyszy a audycje radiowe sa jeszcze słuchane i daja szanse przebicia.

Na koniec bo to mój ostatni post na dziś. Żyjemy w czasach gdzie obraz przebija bardziej od pisma. 80 % społeczeństwa jest kryptoanalfabetami - umieja czytac ale nie rozumieją tego co przeczytali dlatego powstał obraz - by zobaczyć i kierowac ciemnymi masami społecznymi.
Kiedys istaniała gra jak Bemep (stajesz się parlamentarzysta w parlamencie europejskiej i zapisujesz sie do jakies partii). Zapisałem sie i w wyborach startowałem jako vice-przewodniczący i nim zostałem. Informacje które do mnie przechodziły o tym co mamy zrobic ubierałem w takie słowa by pomimo iz wiedziałem że się nie zgodzą sami tego żadali. I wychodziło mi to całkiem dobrze. Dla mnie ci ludzie którzy w to grali byli bezmuzgami i to co mówiłem że jest białe było białe choć było czarne. Przewodniczącym był chłopak młodszy odemnie i to ja mu mówiłem co ma powiedzieć i właściwie to ja rządziłem i wychodziło mi to zgrabnie.
Po co Wam to pisze? By uzmysłowic wam iż kierowanie ludźmi nie jest trudne. Wystarczy ubrac to w ładne i mądre słowa a ludzie jak owce pójda za tobą. oczywiście istnieje różnica między gra a rzeczywistością ale różni się to tym iż w rzeczywistości tylko trochę więcej ludzi myśli. Nie uważam iż ludzie to głupcy tylko brak chęci do analizy wydarzeń które codziennie podaje im tv.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie oprócz słowa pisanego można również umieszczać stosowne filmy, których to zbiór z napisami pl jest całkiem spory. Tego typu przekaz jest dla wielu odbiorców lepszy, i jest stosowany z powodzeniem przez ludzi anty-nwo od dłuższego czasu na całym świecie, także tutaj na prawda2.info. Na telewizję nie mamy co liczyć, chyba że byśmy mieli własną stację Laughing Nie przesadzajmy także z ogromem jej wpływu - coraz więcej osób w ogóle nie ogląda telewizji, rezygnując z niej na rzecz internetu (np. ja Wink). Jeżeli przekonamy jakąś osobę, to istnieją duże szanse że zacznie przekazywać swoją wiedzę osobom w swoim otoczeniu, także do osób, dla których telewizja jest jedynym źródłem wiadomości itd. Natomiast radio internetowe to dobry pomysł, aczkolwiek w dalszej perspektywie. Nie należy manipulować ludźmi, nawet w szczytnych celach. Wystarczy trochę im pomagać, zachęcając do samodzielnych poszukiwań.
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
M 8
Wiesz co, a mnie nie przekonuje Twój post bo sam gadsz jak zaprogramowany ...jesteście zaprogramowani przez kościół rodziców itp. a Ty to niby k.... co? Odprogramowany?
Każdy z nas ma jakis tam program i bardziej lub mniej go realizuje.
2. Chwalisz sie ,że mógłbys coś tam zasposnorować , a na ch.. mi to wiedzieć?
Myslisz , że inni tez tego nie mogą? Realizujesz tu może program niedowartościowania?
3. Życzysz biniowi śmierci? I nam zarzucasz, że jestesmy infantylni? Nawet jakby był to żart to dla mnie jest on żenujący.
4.Genarelnie z Twojego posta wyczuć można sarkam, po którym widać pasywną agresje.
5.Co do limitów ja tez miałam 4 teraz mam 8 znowu nie wiem dlaczego w sumie mam je spowrotem. Czyli wniosek z tego ,że można odzyskać swoje 8 postów i limit nie jest na zawsze.
6. Co do Bimiego uważam ,że jest to jego forum ...sam się nazywa dyktatorem czy tam podobnie. Jak się komus nie podoba to przecież może w........ z jego terenu no nie?

Tańcząca, jestem pod wrażeniem Twojej inteligencji dlatego w pierwszej kolejności odpowiem na twojego posta Smile Przede wszystkim cieszy mnie to że wreszcie ktoś napisał posta na poziomie a szczerze to nie spodziewałem się tego tutaj, więc do rzeczy:
1. Tak, jestem odprogramowany, zdesocjalizowany, oduczony, odmoralniony i ogólnie psychopatyczny Smile
2. Nie realizuje programu niedowartościowania Smile
3. Życzenie komuś śmierci nie jest infantylne, ale bez względu na to chciałbym być tak infantylny jak to tylko możliwe, dzieci przynajmniej są szczere i mówią to co myślą a gdy czegoś nie wiedzą to pytają, poza tym szybko się uczą. A dorosłym niestety tych zalet zazwyczaj brakuje Smile
4. Moja agresja jest jak najbardziej aktywna Smile
5. Chodziło o ogólne poruszenie sprawy cenzury a nie tylko limitu Smile
6. Tak tak, jego podwórko, jego twierdza, ale ja jestem takim współczesnym barbarzyńcą, kozakiem, mudżahedinem i dlatego wbijam na jego teren z granatnikiem(RPG-7) i strzelam do wszystkiego co się rusza Smile

Kolejnym postem na który chciałbym odpowiedzieć jest post Veritatisa, no więc tak:
Kto Ci powiedział że ja mam coś przeciwko układowi? i że jestem na nich zły dlatego że nie jestem z nimi? poza tym skąd to wiesz? Nie będę finansował żadnej partyzantki, chodziło mi raczej o zwrócenie wam uwagi na wasze słabości i kierowałem się chęcią pomocy tak abyście mogli zauważyć że prawdziwą przyczyną waszego buntu jest zazdrość. Tak więc powtarzam, jak komuś to nie odpowiada że jest na dole to niech pnie się do góry. I NIE mówię o sobie.

Do kochanej Agentury:
To że drodzy przyjaciele forumowicze widzicie wszędzie agentów to tylko dowód na wasz daleko posunięty fanatyzm a w niektórych przypadkach paranoje. Spotkałem się na tym forum z tego rodzaju reakcjami, jeżeli ktoś powie coś co nie zgadza się z waszymi poglądami to wyzywacie go od agentów. Niektórym z was naprawdę tak ciężko zrozumieć że ktoś może mieć inne od was poglądy? No ale przecież nie może, bo wasze poglądy to jedyne słuszne, a jak ktoś ma inne to na pewno jest agentem systemu. to jest żałosne.

Poza tym te wasze próby(i podkreślam tu słowo próby bo wątpię czy coś z tego wyjdzie) zwrócenia uwagi i rozpowszechniania "informacji" przypominają bardzo początki chrześcijaństwa. A chrześcijaństwo to przecież bunt wszystkiego co pełza przeciw temu co stoi wyżej. Tak, coraz bardziej wasze poglądy przypominają jakąś religie, brakuje wam tylko guru który by wam pozwolił zintensyfikować działania w ramach jakiejś sekty Smile

A teraz na temat inwigilacji, obawiam się że nawet gdybyście mieli szpiega który dostał by się do kręgów władzy to on w tym momencie zrozumiał by że woli trzymać stronę silnych niż słabych i działał raczej jako przywódca kontrolowanej opozycji niż wasz informator Smile
Poza tym zastanawialiście się może kiedyś jakie są kryteria naboru do elitarnych grup i zakonów, otóż jest to bardzo proste, do elitarnych klubów są przyjmowani Ci którym się udało a więc dowiedli swoich umiejętności. A do zakonów są przyjmowane najbardziej zdolne jednostki, bo zwykli przeciętni ludzie nie są zdolni do zrozumienia ezoterycznych zależności Smile

Chyba założę własny Zakon Smile Iris, chcesz zostać adeptką tajemnej sztuki ? :>
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iris




Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
Osobiście dla dobra ogółu można było by sie pchać w to jak to nazwałes bagno ale problem w tym jak chcesz do takiego "klubu" dołączyc?


Po pierwsze to jestem kobietą Smile A po drugie Iluminaci prowadzą nabór nawet w Internecie , np. tutaj ---> http://illuminati-order.com/ , więc nie tak trudno się z nimi skontaktować Twisted Evil Ale pewnie trzeba mieć odpowiednie kwalifikacje, tzn. być zdeterminowanym psychopatą o stalowych nerwach (albo świetnie takiego udawać Wink ) i wyróżniać się jakimiś przydatnymi umiejętnościami. Niestety, żeby zostać agentem w służbie prawdy, trzeba być nie tylko dobrym aktorem, ale także mieć świadomość faktu, że życie szpiega i całej jego rodziny cały czas wisi na włosku. Najlepsza byłaby osoba, która nie ma nic do stracenia... No cóż, ja się do takich nie zaliczam.

Pożyteczne i o wiele bardziej bezpieczne byłoby zatrudnienie się w ONZ. Jeszcze kilka miesięcy temu, zanim odkryłam filmy Alexa Jonesa itd., marzyłam o tym, żeby tam pracować i nieść światu pokój... wiecie, takie naiwne, nastoletnie marzenia Wink Potrzebują tam ludzi po stosunkach międzynarodowych, europeistyce i kulturoznastwie. Problem tylko w tym, że zanim ktokolwiek z nas zdążyłby się wspiąć na szczyt i zacząć kierować polityką UN, to minie sporo czasu i wiele na świecie może się zmienić Confused . To samo dotyczy instytucji Unii Europejskiej. Żeby dostać się np. do Komisji Europejskiej, trzeba wiele znaczyć w polityce, i to na poziomie międzynarodowym. Ach, no i nie dostawać odruchów wymiotnych na widok starego satyra nazwiskiem Barrosso Twisted Evil

M8 napisał:
Chyba założę własny Zakon Iris, chcesz zostać adeptką tajemnej sztuki ? :>


O Boże, jakiej? Shocked Very Happy Czyżbyś umiał czarować różdżką jak Harry Potter Wink ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pumpkinhead




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="kenboi" Ten znaczek w rogu ekranu zawsze podnosi wiarygodność.[/quote]

Buahaha zależy dla kogo Wink
_________________
'i can only show you the door, you have to walk through it'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 masz u mnie plusa za poczucie humoru. Nie myśl jednak ,że uwiedziesz mnie jakimiś pochlebstwami:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nagłośnić nasza sprawę, wykrzyczeć naszą Prawdę
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile