W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nagłośnić nasza sprawę, wykrzyczeć naszą Prawdę  
Podobne tematy
Zmasowany Atak239
Społeczne nieposłuszeństwo40
Zróbmy najazd10bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 10567
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:36, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baccalus napisał:
Moim zdaniem popełniacie błąd potrzeby istnienia organizacji. Na czym on polega? Nadajecie cel organizacji, a nie sobie. Siebie podporządkowujecie celom organizacji. A może ktoś tu chce programować trybiki w nowym ruchu i przejąć potencjał społeczny i zdobyć władzę... Mam nadzieję, że nie. Proponuję, aby sobie wyznaczyć cele.

Zgrabnie ujęte.
Statut partii jest naprawdę profesjonalny - brakuje tylko wysokości składki członkowskiej.

To zadziwiające, że najbardziej chcą się organizować ci którzy najmniej zrobili samemu.
Popatrzcie np. na KFI - zrobił dla sprawy więcej dobrego niż wy wszyscy organizatorzy razem wzięci. Zamiast pisać takie długie zasady a potem tracić czas nad dyskusję nad nimi może łatwiej będzie przetłumaczyć jakiś ciekawy artykuł, albo kawałek filmu? Jedyny problem z tym jest taki, że nie byłoby to podejście organizacyjne.... Laughing

Zanim ktoś się zapisze do jakiejś organizacji niech pamięta o jednym: organizacją o wiele łatwiej zawładnąć naszemu wrogowi (nawet jeśli jej nie stworzył).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:14, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nic nie chcę organizować, to są tylko wskazówki dla osób, które chciałyby i miały możliwości, aby dokonać czegoś takiego.
A nie sposób ocenić czy jakieś wskazówki okażą się bardziej czy mniej wartościowe od napisania jakiegoś artykułu, przetłumaczenia czegoś, itd.
Aczkolwiek nie ukrywam, iż z chęcią bym pomógł jakiejś zorganizowanej formie oporu Smile
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JASNY CELESTYN




Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 85
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:01, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do lidera mam inny pomysl bardziej rozwojowy i demoktyczny także wpływajacy na wieksze poczucie jedności.

Lider to jednostak kolegialna. Można by to nazwac Najwyzszym Kollegium , Radą, Dyrektoriatem.

wskład wchodziłoby 5 osób, podejmujacych decyzje za pomocą głosowania
skład:
4 na kadencje 15 miesieczną
1 na kadencje 10 miesieczną

4 to ludzie zwiazani z zarządem, z najbardziej strategicznych działów dzialalnosci organizacji (a)wiadomosci, b)internetu, c)pozainternetem, d) działdział strategii i planów)

5 członkiem Kolegium byłby dowolny członek organizacji wybrany w wyborach.

Przewodniczący ciała wybierany by był rownież demokratycznie, spośród całej piątki nazwijmy ich dyrektorów.
Zasadę głosowania na przewodniczącego Kollegium trzeba omówic ale jedno jest pewno powinno ono przebiegac wewnatrz "dyrektoriatu, zwanego tez Kollegium"

Ja proponuje głosowanie wiekszościa głosów, gdzie dyrektorzy-szefowie działów mieliby siłę głosu równą 2
a członek szeregowy wybrany demokratycznie sposród całej organizacji głos =3.
W ten sposób zapobieżono by klinczowi w przypadku głosowania każdego na siebie. Oprócz tego członek zwyczajny obierany co10 miesięcy byłby szanowanym współpracownikiem ktorego reszta grona starałaby się pozyskać a to służyloby budowaniu lepszej współpracy przekładajacej sie na działalność.

Wybieranie 1 członka raz na 10 mieisiecy dawałoby wiekszą szansę że kazdy aktywny uczestnik organizacji zostanie wybrany do Dyrektoriatu, a to juz większa gwarancja angaowania się członków organizacji w jej pracę a dodatkowo silniejsza demokratyzacja struktury zarządzajacej organizacją
_________________
Jak zobaczyć PRAWDĘ w górze medialnego śmiecia? Zobacz !http://www.nowy-horyzont.org/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie - "władza deprawuje, władza absolutna deprawuje absolutnie" Very Happy

Wg mnie nie ma co robić rad, zarządów liderów. każdy z nas jest indywidualistą (inaczej tu by nie trafił tylko wierzył TV) i często mamy sprzeczne poglądy (NWO, religia ...) i więcej by wyszło z tego zamieszania niż efektów.

Proponuje się skupić na tym z czym wszyscy się zgadzamy i z czym najlepiej dotzeć do ludzi- GMO, banki, oilpeak itp, oraz na planie działania gdzie jak najprostszymi środkami można uzyskać największy efekt.

może się wiele nie narobiłem ale to już coś
viewtopic.php?t=3224
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:25, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JASNY CELESTYN napisał:
Co do lidera mam inny pomysl bardziej rozwojowy i demoktyczny także wpływajacy na wieksze poczucie jedności.

Lider to jednostak kolegialna. Można by to nazwac Najwyzszym Kollegium , Radą, Dyrektoriatem.

wskład wchodziłoby 5 osób, podejmujacych decyzje za pomocą głosowania
skład:
4 na kadencje 15 miesieczną
1 na kadencje 10 miesieczną

Przewodniczący ciała wybierany by był rownież demokratycznie, spośród całej piątki nazwijmy ich dyrektorów.
Zasadę głosowania na przewodniczącego Kollegium trzeba omówic ale jedno jest pewno powinno ono przebiegac wewnatrz "dyrektoriatu, zwanego tez Kollegium"

Ja proponuje głosowanie wiekszościa głosów, gdzie dyrektorzy-szefowie działów mieliby siłę głosu równą 2


Wybieranie 1 członka raz na 10 mieisiecy dawałoby wiekszą szansę że kazdy aktywny uczestnik organizacji zostanie wybrany do Dyrektoriatu, a to juz większa gwarancja angaowania się członków organizacji w jej pracę a dodatkowo silniejsza demokratyzacja struktury zarządzajacej organizacją


A jaką metodą wybierzemy metodę głosowania?

Przepraszam ale czy ten "status" nie jest troszke zaprzeczeniem idei tego forum? Ta organizacja jak i jej "generalissimus" maja mówic tylko co trzeba byle nie podpaść mediom, maja byś wyważeni i niekontrowersyjnii. Celestyn mamy juz takie organizacje i nazywaja sie PO, PIS, SDPL i wiele innych. To forum jest dla wolnomyslicieli i ludzi watpiacych w oficjalna wersję wydarzeń. Ludzi zadajacych pytania i poszukujacych odpowiedzi a to co tu sie próbuje stworzyc to nic innego jak kolejna partia która wie lepiej.
Od razu należy odciac się od tego forum tworząc te organizację bo za duzo kłopotów to może przynieść.
Uswiadamiajmy ludzi na poziomie jednostki, przekazujmy informację, spotykajmy się i dyskutujmy na każdy temat. Ten pomysł to próba wyrwania kawałka toru tym na górze i nic więcej. Uswiadamiajmy ludzi i pozwólmy im działać samodzielnie. Propagujmy nasze idee, wpływajmy na swiatopoglad ale pozwólmy ludziom byc jednostkami myslącymi w róznych kierunkach a nie twórzmy kolejnej organizacji która narzuca członkom światopogląd i jest łatwa do zniszczenia. Wystarczy kilka niusów w TV i leżycie bo bez TV tego typu oraganizacja nie istnieje i nie dojdzie do władzy (status wyraźnie wskazuje że to zmierza w tym kierunku). Uswiadamiając ludzi nie tworząc kolejnej parti bedzie najlepszym sposobem bo można osmieszyć "twór polityczny" ale nie jednostkę. I im bardziej będą starali sie wykpić 9/11, NWO i inne teorie spiskowe tym wiecej ludzi bedzie dociekać czemu im na tym zależy, bo każdy któremu damy wolnośc myślenia z tej wolności juz nigdy nie zrezygnuje i będzie nieosiagalny dla przeciwników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JASNY CELESTYN




Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 85
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:36, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Biskupie zagubiłeś się.
Tu nie mówimy o forum nie mamy zamiaru tu nic zmieniac bo tu rzadzi samodzierżca BIMI i my mu w kompetencje wchodzic nie chcemy,
Tworzymy organizację nie powiązaną w zaden spsosób z tym forum traktujemy je tylko jako nasza platformę komunikacyjną,
ale mozemy tez to robić na www.nowy-horyzont.org , wystarczy tylko sieę tam zarejestrowac i stworzyć nowy watek o wymownym tytule mówiacym o budwie organizacji. Nie jesteśmy uzaleznieni od prawda2.info.
O szczegoły dotyczace działalności pytaj kenboia, goldbug'a, fifi'ego
_________________
Jak zobaczyć PRAWDĘ w górze medialnego śmiecia? Zobacz !http://www.nowy-horyzont.org/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:05, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Celestyn: ja nie jestem za robieniem organizacji. jestem za prostymi rozwiązaniami jak zorganizowane tlumaczenie filmów i ich propagowanie. Im prościej, tym więcej ludzi sie w to wkręci. Jak zrobisz z tego jakąs organizacje to poza jej twórcami chyba nikogo więcej w niej nie zobaczysz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:52, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kenobi ma racje ...przestańcie analizować paragrafy co podał fifi (fifi nie o to chodzi ,że są nie właściwe) chodzi o to ,że dyskutujecie nad jakimiś szczegółami , które w tej chwili nie są potrzebne -o organizacji a , Ty Baccalus się tez znowu przyczepiasz z tą swoja filozoficzną tendencją...do organizacji jakby ona już istniała ze trzy lata... Rolling Eyes Kurwa zejdzie na ziemie i konkretnie co kto robi jesli nikt nic nie robi to siedzieć cicho bo narazie najrozsądniejszy jest kenobi.
Acha, a Ci co chcą krytykować tez niech siedzą cicho chyba ,że najpiwerw dodadzą coś od siebie co takiego by chcieli wnieść załużmy nazwijmy to projektu..bo sie przypierdalają dla samego przypierdolenia....
Cytat:
Zamiast pisać takie długie zasady a potem tracić czas nad dyskusję nad nimi może łatwiej będzie przetłumaczyć jakiś ciekawy artykuł, albo kawałek filmu? Jedyny problem z tym jest taki, że nie byłoby to podejście organizacyjne....

Popieram , a teraz weźmy się do roboty...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EL BISKUP napisał:
Uswiadamiajmy ludzi na poziomie jednostki, przekazujmy informację, spotykajmy się i dyskutujmy na każdy temat.


Tylko co jest naszym celem? Uświadomienie paru osób dla własnej satysfakcji ze coś sie robi, czy osiągnięcie jakiegoś wymiernego sukcesu, czyli rzeczywiste przeszkodzenie w realizacji jakichś celów NWO?

Nasz wróg opiera się właśnie na masowości swojego działania. Dlatego wiszą mu takie rzeczy jak to forum, i każdy z nas jak tu siedzi przed komputerem. Obojętnie co będziemy robić indywidualnie. Nawet jeśli się o tym dowiedzą, będą sie z tego poprostu śmiać, bo nie jesteśmy w stanie im przeszkodzić w ten sposób (indywidualnie).

Tworzenie jakiejs stałej organizacji jest złym pomysłem, z tych powodów które zostały prędzej wymienione. Myśle natomiast, że możnaby tworzyć struktury organizacyjne na czas przeprowadzania danej masowej akcji. Po wszystkim grupa nie istnieje. W innej akcji nowa grupa, podział obowiązków i organizacja personalna byłby inna niż poprzednio. I znowu, po wszystkim grupa rozwiązana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 15 Lip '08   Temat postu: biały czerwony niebieski Odpowiedz z cytatem

Ale na początek każdy kupuje sobie pastę do zębów bez fluoru i jeżeli pije wodę mineralną to też bez fluoru, żeby wola walki była mocna i trwała. A tak na marginesie to ciekawe jak tam z tym zmiękczaniem mózgu i ilu ludzi na forum zwraca na to uwagę podczas zakupów. Ja mogę się pochwalić, że pierwszą tubkę pasty mam już prawie za sobą. Znalazłem takową w aptece, Sensodyne Classic w barwach: biały, czerwony, niebieski, a dzisiaj nawet w Tesco Very Happy nawet w promocji Very Happy chyba nie schodzi Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:50, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję, by szukał ludzi o podobnych poglądach. Wspólnie zakupcie ziemię poza miastami i zamieszkajcie na niej. Oczywiście wcześniej się przygotowując. Wychowajcie dzieci, ukazujcie światu, że lepsze jest życie na łonie natury, bez banków, szkół, armii. Do tego nie trzeba się organizować w partię. Niech każdy robi to indywidualnie. Z czasem, gdy wszyscy się przeniosą władza nie będzie miała siły i zniknie sama. Ludzie stanowiący władzę zobaczą, co jest dobre. Gdy ludzie przestaną uważać pieniądz na wartość, wówczas władza okultyzmu zniknie a my, ludzie będziemy żyć, jak Bóg przykazał.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:16, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baccalus napisał:
Proponuję, by szukał ludzi o podobnych poglądach. Wspólnie zakupcie ziemię poza miastami i zamieszkajcie na niej. Oczywiście wcześniej się przygotowując. Wychowajcie dzieci, ukazujcie światu, że lepsze jest życie na łonie natury, bez banków, szkół, armii.


To sie nazywa komuna i trzeba taka organizacje zarejestrowac a pozniej miec szczescie i nie dac sie zamknac pod zarzutem o bezprawne wiezienie i wykorzystywanie dzieci.
W najgorszym przypadku beknac pod zarzutem zalozenia sekty.
Tak na poczatek to mozna ograniczyc konsumcje.A zakupione rzeczy uzywac jak najdluzej to mozliwe.
Natomiast z drugiej strony ograniczajac konsumpcje przyczyniamy sie do recesji ehh tak sie zle i tak nie dobrze...Nie ma wyjscia "show must go on"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się nazywa siedziba rodowa. Władza żąda by rejestrować wszystkich niewolników. Władza niszczy wszelkie przejawy swobody, czy ucieczek z Matrixa(mątwy itp). Władza traktuje nasze dzieci jak własnych niewolników.
Czy waszą reakcją na władzę jest podległość jej?
Jeśli ktoś jest zbyt uzależniony od narkotyku systemu, to może stopniowo ograniczać dawki. Tyle, że władza może zwiększyć ich ładunek. Więc to bez sensu. Dla niewystarczająco sinych nie ma wyjścia. Powoli staniecie się biorobotami i przestaniecie czuć dyskomfort.
Jakby ktoś nie spostrzegł ten post jest tłumaczeniem postu otelodreiP.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JASNY CELESTYN




Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 85
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w dzisiejsych czasach , kiedy światem rządzi gust i smak wyłoniony z popkultury, przeniesiony do kultury globalnej, naszym największym zadaniem jest przygotowac sie do walki tak aby zadać wrogowi jak najwieksze straty.
Boleslaw chrobry gromił cesarza nie w polu ale chytroscią, jego wojska walczyły partyzancko a niedały sie wyrżnac na poczatku wojny.
tak samo my zamiast manifestować, pojawiac się tam gdzie nas wylapia, aresztują spiszą nasze dane, powinnimy działac jak lep na muchy, na zasadzie jesteśmy ale nie można nas skrzywdzić.

TERAZ zadajmy sobie pytanie czym jest gust masowego odbiorcy czyli zwykłego człowieka i jak w jego odbieranie reczywistosci wpasowac nasze dzialania.

Ja widze pierwszą i glówna cechę jaką wykorzystajmy:

kult obrazków i kolorów (tzw kultura obrazkowa)- dlatego powinnismy załozyc multimedialną stronę utrzymana w radosnej tonacji kolorystycznej: zielenie, zółcie pomarańcze, zeby przykuwac oczy strona powinna zawierac tez elementy animowane.
Nie mozemy tego nie zrobic, im bardziej bedziemy dbac o elementy wizualne tym wiecej osob przekaze na zasadach markeringu wirusowego informacje o tym ze nasz portal istnieje.

Dla tego projektu powinnismy pozyskac kenboia http://www.prawda2.info/profile.php?mode=viewprofile&u=737
a także goldbug'a http://www.prawda2.info/privmsg.php?mode=post&u=314

Strona powinna byc jednoznacznie identyfikowana ze sprawą , na niej takze reklamowalibysmy demonstracje, ktore pojawiałyby się z nikąd, na zasadzie ze my wskazujemy czas i miejsce a ludzie sie zjawiają.
Dziłalibysmy jak inspirujace wydarzenia duchy.

Portal powinien zawierac nastepujace sekcje:
-linki do portali z "czystymi" tekstowymi i filmowymi informacjami o wydarzeniach polit, gospod, społecznych, naukowych
- dział artykułów i ich tłumaczeń
- filmy najlepiej takich tworców jak Greg Palast czy John Pilger i inne filmy jak najbardziej renomowanych twórcow
filmy pozostałe ( ale trzeba dbac oto abysmy mieli wszytko jak najlepszej jakosci-
WSZYSTKIE FIMY POWINNY BYC ZDABINGOWANE przy uzycia syntezatora mowy np IVONA do pobrania z programosy.pl
- ksiązki na pdf-ie
wiem ze ten post jest chaotyczny ale myslę że głowny przkaz jest czytelny

rzeczowa, hermetyczna dyskusja na ten temat toczy sie tu
http://www.nowy-horyzont.org/viewtopic.p.....t&sd=a
Ostrzegam że posty nie na temat będą usuwane
_________________
Jak zobaczyć PRAWDĘ w górze medialnego śmiecia? Zobacz !http://www.nowy-horyzont.org/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:11, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasta Sensodyne otrzymała negatywną rekomendację, oto link nt past viewtopic.php?t=2760&postdays=0&postorder=asc&start=25
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak w ogóle to autentycznie proponuję wszystkim zainteresować się uprawą roślin i survivalem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
croedeth




Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 30 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam -graficiarstwo wlepki i hasła napisane na murze -spowodują ze zostaniemy zaszufladkowani w świadomości społecznej jaki wandale .=porażka
kupowanie ziemi i tworzenie enklaw wolnych od mediów , to pomysł szaleńca , gdzie niby jest skrawek ziemi który nie podlega jakiejś jurysdykcji .

przekazywanie poglądów i wiedzy to tez skomplikowana sprawa lecz to najlepszy sposób na działanie
jeśli nie zaczniemy przekazywać wiedzy od -"cześć stary wiesz ze ONI chcą żebyś został ich niewolnikiem w większym stopniu niż jesteś " ewentualnie " witaj mam dla ciebie wiadomość NWO darzy do eksterminacji większości ludzi na planecie "

mamy bron która jest hi tech mozg , cecha przewodnia ,zapalnik działań i motor rozwoju CIEKAWOŚĆ LUDZKA , szukajmy elementów które ją rozbudza i spowodują chęć dotarcia do większej ilości informacji , ja nie widzę innej możliwości podjęcia walki . nasza silom jest a raczej możne być nasza liczebność , na innych płaszczyznach jesteśmy setki lat za NWO .

tylko Świadomość istnienia planów iluminatów możne je załamać , lub przynieść skutek nie oczekiwany ,lecz w tym równaniu istotny jest czynnik ludzki ,
_________________
cenzura rożnymi bimionami się mieni
sprzeczność w działaniu i deklaracjach jest dowodem na fałszywe pobudki
fajny poligon do badania poziomu świadomości i poziomu napięcia społecznego wśród młodych inteligentnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 30 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nomorenazi napisał:
A tak w ogóle to autentycznie proponuję wszystkim zainteresować się uprawą roślin i survivalem.


Już ja wiem o jakie roślinki chodzi Cool
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
croedeth




Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:35, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesteśmy przez naszych "panów" jak im sie wydaje -juz tak mocno uwikłani ze ciężko jest odnaleźć płaszczyznę na której można okazać swoje niezadowolenie -właśnie sięgam do pamięci , hmm nie potrafię odszukać żadnego sensownego aktu protestu lub nieposłuszeństwa obywatelskiego, to mnie niepokoi , to możne oznaczać jedynie ze proces ubezwłasnowolnienia człowieka bardzo przyspieszył
_________________
cenzura rożnymi bimionami się mieni
sprzeczność w działaniu i deklaracjach jest dowodem na fałszywe pobudki
fajny poligon do badania poziomu świadomości i poziomu napięcia społecznego wśród młodych inteligentnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWO




Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:37, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już nawet zakupiłem ziemię, 13 km do najbliższej asfaltowej drogi !!!!
3 rezerwaty wkoło.

Za żonę biorę dziewczynę po SGGW, podziela poglądy, uwielbia sadzić, kosić, pracować rękami z ziemią, słońcem i lasem, nie znosi Monsanto Sakaty i zgadza się na rodzenie z akuszerką ...chyba Smile

Do tego dom z szkielecie drewnianym, a wypełnienie ścian ze słomy , tynkowanie gliną. Wymaga o 80% mniej drewna niż dom drewniany, do wytworzenie materiałów na taki dom nie zużyto żadnej chemii, żadnej trucizny, właściwie wszystkie materiały to odpad, powszechnie dostępny. Nie ma żadnego plastiku, żadnej zafajdanej "folii paroprzepuszczalnej" bo dom świetnie oddycha sam, nie ma bejc, lakierów i innych trucizn. Koszt wybudowania takiego domu to 1/6 , 1/8 tradycyjnego domu.

Straw bale house na Youtubie, gdyby ktoś się zainteresował.

Własny warzywniak, mała szklarenka. Kuchnia kaflowa, koza ta żeliwna i ta organiczna z mlekiem.

Dzieci zamierzam mieć dużo, biegające na bosaka w lnianych koszulach , nawet kombinuje jak ich nie posyłać na pranie mózgu do szkoły, tylko , żeby się uczyły w domu. To posyłanie 6 latków do szkoły, gdzie będą zgnojone przez starsze dzieci, gdzie nauczyciel włoży im do głowy prawdę uniwersalną - czyli "gówno prawdę"....nie mogę się z tym pogodzić. Ja będę z tymi małymi ludźmi spędzał czas, uczył, pokazywał. To będzie moje dziecko, a nie dziecko SYSTEMU.

Ponadto częścią mojego planu jest samochód 4x4 zasilany czystym olejem roślinnym lub olejem posmażalniczym (stare silniki Diesla) - sprawdzone działa. Baterie słoneczne na dachu. Motorower zużywający 1,5 benzyny na 100km na dojazdy do sklepu, albo na spotkania uświadamiające sąsiadów o tym co cywilizacja na nich szykuje.

Życie w zgodzie ze słońcem, bez antybiotyków, bez fluoru.

Może to wszystko wygląda na trochę offtopic, ale to wszystko co napisałem i co siedzi głęboko w mojej głowie i sercu, musi być jedną z nielicznych słusznych dróg dla takich jak MY. Ponadto , gdy to wszystko w końcu stworzę i będzie działać, to będzie jak światło w ciemności dla tych błądzących, to będzie pokazywało innym , że tak można, że można jeść swoje, mieszkać w "lepiance", mieć zdrowe dzieci bez fluoryzacji, antybiotyków, paracetamolu, pieluch, kreskówek w TV i innych gówien które nakładła nam do głów cywilizacja.

Całkowicie podzielam postulat, że stworzenie partii to chyba błędne koło. Natomiast uważam , że koniecznie musimy działać, uczyć, rozmawiać, oświecać ludzi którzy błądzą tak jak my kiedyś.

Ja mogę tym motorowerem dojeżdżać na akcje jakie będzie prowadzić organizacja "PRAWDA".

Pozdrawiam i sorry za lekki off topic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:59, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWO, mój dziadek miał na Mazowszu dworek zbudowany w ten sposób. Wspaniały dom. Tak na marginesie, to takie budownictwo do lat 40-50 było jeszcze często stosowane na Mazowszu i chyba całej ścianie wschodniej. NWO, masz bardzo fajny pomysł na życie. Kiedyś też o czymś takim myślałem. Ale obecnie, to chyba zrealizuję go dopiero jak przejdę na emeryturę Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
croedeth




Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:29, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam i sorry za lekki off topic.[/quote]

nie sposób skomentować , i trudno się nie zgodzić na taki off topic
jedyne czego mogę Ci życzyć to powodzenia , bo plan cudo.
niech Ci się kozy jak króliki rozmnażają Smile
_________________
cenzura rożnymi bimionami się mieni
sprzeczność w działaniu i deklaracjach jest dowodem na fałszywe pobudki
fajny poligon do badania poziomu świadomości i poziomu napięcia społecznego wśród młodych inteligentnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWO




Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:42, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

croedeth napisał:

nie sposób skomentować , i trudno się nie zgodzić na taki off topic
jedyne czego mogę Ci życzyć to powodzenia , bo plan cudo.
niech Ci się kozy jak króliki rozmnażają Smile



No miło ...naprawdę miło wiedzieć , że człowiek nie jest sam w tym światopoglądzie. Chciałbym, żeby więcej ludzi zaczynało przecierać oczy z tej mgły i wracali do jednej największej wartości - ZIEMI, polskiej ZIEMI.

Dziękuje za słowa otuchy, plan na pewno zostanie zrealizowany, a o postępach będę informował.

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
croedeth




Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam inklinacji narodowościowych , i nie jestem zwolennikiem przywłaszczanie ziemi , ale z całego serca popieram styl życia jaki pokazałeś w poście ,nie wznoszę haseł bron swojego prawa własności do ziemi , ale bez wahania krzyknę bron swojego domu i stylu życia


co niestety w realu zostanie uznane za brak konsekwencji
ale co mi tam , trochę idealizmu to jeszcze nie zbrodnia
_________________
cenzura rożnymi bimionami się mieni
sprzeczność w działaniu i deklaracjach jest dowodem na fałszywe pobudki
fajny poligon do badania poziomu świadomości i poziomu napięcia społecznego wśród młodych inteligentnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"....Życie na świeżym powietrzu będzie zaszczytem. Bedzie reglamentowane. Będzie na kartki. Motłoch będzie siedział "w miastach"...wyjazd z miasta będzie niemożliwy.
Nikt nie będzie mieszkał na wsi bez zgody "pana". Wszyscy tu jesteśmy motłochem, bo myślimy. Jedyne swieże powietrze będzie może w obozach, gdzie czas będą spędzać inteligentni. Niedługo zresztą, bo będą bezproduktywni. Nie będą chcieli robić dla panów, dlatego będą nieprzydatni jako również ci, którzy wydalają dwutlenek węgla....."

Tak nie musi być ale może, jeżeli pozwolimy w swoim najbliższym otoczeniu na propagowanie jakiejkolwiek propagandy na jakikolwiek temat...i nie ważne czy "stary temat z 1969 roku z lipca, czy z 2001 z września, czy........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nagłośnić nasza sprawę, wykrzyczeć naszą Prawdę
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile