W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nagłośnić nasza sprawę, wykrzyczeć naszą Prawdę  
Podobne tematy
Zmasowany Atak239
Społeczne nieposłuszeństwo40
Zróbmy najazd10bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 10561
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawny temat,wy naprawdę nie wiecie co chcecie zrobić xD
A i jest pewna sprawa o której nie pomyśleliście, skoro wam się nie chce ruszyć d*** to nic nie da to że nagłośnicie sprawę, bo innym też się nie będzie chciało ruszyć d***.
To tak jak z rzuceniem palenia, wszyscy wiedzą że to szkodliwe a jednak niewielu rzuca Smile
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
Zabawny temat,wy naprawdę nie wiecie co chcecie zrobić xD
A i jest pewna sprawa o której nie pomyśleliście, skoro wam się nie chce ruszyć d*** to nic nie da to że nagłośnicie sprawę, bo innym też się nie będzie chciało ruszyć d***.
To tak jak z rzuceniem palenia, wszyscy wiedzą że to szkodliwe a jednak niewielu rzuca Smile

Dokładnie Very Happy
P.S. mistrzowskie porównanie z tym rzucaniem palenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 22:42, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dlaczego poprostu nie popodkładamy ładunków wybuchowych z wczesniejszym ostrzeżeniem że jest tam a tam bomba po czym jak media nagłośnia sprawe my powiemy co nam lezy na wątrobie? Plany bomby można złożyć z wiadomości zawartych na google a z reszta chyba problemu byc nie powinno Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
Zabawny temat,wy naprawdę nie wiecie co chcecie zrobić xD
A i jest pewna sprawa o której nie pomyśleliście, skoro wam się nie chce ruszyć d*** to nic nie da to że nagłośnicie sprawę, bo innym też się nie będzie chciało ruszyć d***.
To tak jak z rzuceniem palenia, wszyscy wiedzą że to szkodliwe a jednak niewielu rzuca Smile


Dokładnie ja też tak to widzę.
Po za tym każdy ma tu inną koncepcję działania. Wychodzi z tego czcza gadanina bez żadnych efektów.
Mamy kilka podobnych tematów i z żadnego z nich nic konkretnie nie wynika.

Ciężko to idzie i po roku obserwacji wszystkich dyskusji tutaj uważam że nic z tego nie wyniknie bo nie ma alternatywy na inny system, a i tak szanse na zmianę są marne.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JASNY CELESTYN




Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 85
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAK macie takie podejście to sami zgloście się do obozu pracy, a wczesniej wszczepcie sobie chipy.

JaK macie czelność szerzyć taki defetyzm, to skandal, jak można być tak mało oddanym ideii. (jesli nie rozumiecie to pytanie jest tylko figura retoryczną)
_________________
Jak zobaczyć PRAWDĘ w górze medialnego śmiecia? Zobacz !http://www.nowy-horyzont.org/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cortez




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:25, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo się nad tym zastanawiałem i doszedłem to tego:
Zadaj sobie jedno, zajebiście ważne pytanie: czy chcę zmienić świat?
..
..
Jeżeli odpowiedź brzmi TAK, to rób wszystko co w Twojej mocy, aby to zrobić, czytaj, szukaj, uświadamiaj innych, służ społeczeństwu, dołączaj do różnego rodzaju inicjatyw, a na pewno zrobisz bardzo, bardzo dużo dobrego ("Jeżeli myślisz, że możesz, to możesz, a jeśli sądzisz, że nie możesz, to nie możesz. W obu przypadkach masz rację." Henry Ford, swoją drogą wspaniała postać Smile )

Jeżeli odpowiedź brzmi NIE, to zadaj sobie drugie, zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie "co lubię w życiu robić?". I rób to.


Innej drogi nie widzę. Bo jak narazie to większość jest na TAK i na NIE... czyli na NIE WIEM, czyli gówno, szkoda tak marnować życie.

Chyba, że szuka się prawdy dla samej satysfakcji jej odkrycia...
_________________
"Sekretarz generalny ONZ, Kofi Annan mówi, że nie widzi żadnych powodów dla, których należałoby zaatakować Irak. A ja widzę ich aż pięć: Shell, Exxon, Mobil, Texaco i BP." - Jay Leno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:57, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:57, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, chcecie działać? pewnie nie Smile ale jeśli jednak chcecie to polecam film fight club z 1999, tam znaleźli jakiś sposób na zniszczenie systemu, dość drastyczny i może skuteczny a może nie(raczej nie Razz) Smile

A tak na serio to chciałbym powiedzieć wam o wynikach mojej obserwacji, otóż zauważyłem że 99% ludzi równa raczej do dołu niż do góry. Tak naprawdę nie chcą niczego w życiu osiągnąć, a jak chcą to nie wierzą że im się uda. I zgadzam się z tym co napisał Cortez, z tym małym zastrzeżeniem że prawdy przyjemniej szuka się z pełnym żołądkiem niż z pustym Smile

Pewnie niewielu z was wierzy w to że tak naprawdę możecie coś zrobić, ciekawe co jest przyczyną tego stanu rzeczy? może wychowanie? rówieśnicy? telewizja? pewnie mają duży wpływ, ale nieee to nie to... LENISTWO! i to jest wasz rak który trawi wasze ciała i umysły.

Krowa która dużo muczy mało mleka daje Smile
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:22, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały problem z NWO polega na tym że żyjemy w przekonaniu iż mamy demokracje, wolne media, wolność. Ludzię są tak zmanipulowani poprzez media że zgadzają sie na wszystko - podwyżke cen energii w imię walki z 'global warming', atak na Iraq w imię walki z terroryzmem, GMO jako walka z głodem itp. NWO nic nikomu na narzuca, tylko działa wg zasady PROBLEM - REACTION - SOLUTION. Tworzy się problem, pokazuje go w mediach i podsuwa rozwiązanie, które każdy uważa że jest dobre i że sam do tego doszedł. To jest klucz do dotarcia do ludzi.

Nie ma co robić demonstracji bo to każdemu się kojaży z oszołomami typu samoobrona. Nie ma co się bawić w wandalizm. Nie można nikomu nic narzucać bo to nie działa. Trzeba działać jak NWO - PROBLEM - REACTION - SOLUTION. Pokazac problem że nie wszystko co pokazują media się zgadza, że coś tu nie gra, że trzeba to samemu sprawdzic. Każdy kto sam zacznie tego szukac będzie wiedział że sam się dowiedział i nikt mu tego nie wmówił. Czemu Amerykanie nie jadą odrazu na wojne? Bo muszą mieć najpierw opinie publiczną po swojej stronie. I to właśnie o to się musi toczyć walką. Oni wciskają swoje kity a my musimy z tym walczyć tak żeby ludzie nie godzili się na wszystko tylko się dopytywali o prawdę.

Jak atakuje NWO - poprzez media. bo ludzie są leniwi. włączają TV i siędzą po 3 godziny. Lubią obrazki , lektora , muzykę itp. Potem mają gotową odpowiedź na każdy problem. My też musimy walczyć mediami bo tylko to jest skuteczne. Jak ktoś ma 10 stron tekstu do przeczytania to odrazu mu się niechce. Ale jak otworzy mu się film na google.video to już co innego.

plan działania:
1- dopracowana strona z filmami, poukładanymi tak żeby każdy zainteresował się problemami istonymi dla niego jak banki, gmo czy global warming, a potem dopiero dowiadywał się o NWO
2- tłumaczenia nowych filmów i uploadowanie ich
3- promocja tej strony poprzez dyskusje na forach, wlepki itp
4- własne produkcje na youtuba


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:29, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tym co mówią Cortez i M8.

Motto społeczeństwa w okresie PRL-u: "Nie wychylać się!"

Jak już wspominałem. Najlepiej zrobić coś dobrego z własnym życiem. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy jak bardzo mogą zmienić własną rzeczywistość.

Dziedzictwo PRL strasznie upośledziło społeczeństwo. Społeczeństwo chce stabilizacji i bezpieczeństwa Smile

Zawsze jest wybór. Jedni wcale go nie widzą, a większość, która go widzi ma problemy z motywacją do prostej czynności jaką jest "wstanie z krzesła". A to przecież dopiero pierwszy krok do czegokolwiek Smile

Kogo obchodzi jakieś NWO, itd. itp. ?? Smile - pytanie retoryczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JASNY CELESTYN




Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 85
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TA KAMPANIA NA RZECZ oddalenia ludzi od TV
to SUPER SUPER SUPER POMYSŁ

Przedstaw nam szcegóły akcji
krok po kroku
i tresc listu

tylko bądz POWAŻNY

a to:
Cytat:
plan działania:
1- dopracowana strona z filmami, poukładanymi tak żeby każdy zainteresował się problemami istonymi dla niego jak banki, gmo czy global warming, a potem dopiero dowiadywał się o NWO
2- tłumaczenia nowych filmów i uploadowanie ich
3- promocja tej strony poprzez dyskusje na forach, wlepki itp
4- własne produkcje na youtuba


porostu
B R A W O !!!

B R A W O !!!

B R A W O !!!

thumleft thumleft thumleft
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie który wrzuciła Tańcząca - z wykładem profesora - przypominam sobie, że był tam wątek o publicznej TV w którym mowa była o "akcji" doprowadzającej do bankructwa TV. Oczywiście chodzi o akcje telewidzów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JASNY CELESTYN




Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 85
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To niech TEN kto dokładnie to oglądał
PRZYTOCZY SZCZEGÓŁY tej akcji:

WSZYSCY skwapliwie do niej przystąpimy

... Smile

i zacznijmy w końcu REALIZOWAĆ ten
plan działania:

1- dopracowana strona z filmami, poukładanymi tak żeby każdy zainteresował się problemami istonymi dla niego jak banki, gmo czy global warming, a potem dopiero dowiadywał się o NWO
2- tłumaczenia nowych filmów i uploadowanie ich
3- promocja tej strony poprzez dyskusje na forach, wlepki itp
4- własne produkcje na youtuba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:41, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie mi parę dni, to napiszę obszerny plan działania dla takiej organizacji krok po kroku i umieszczę tutaj na forum Razz Mam sporo pomysłów, tylko muszę je przelać na klawiaturę. Silnik strony i oprawę graficzną też mogę zrobić Smile
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze że zmierzamy w dobrym kierunku Very Happy
tutaj moja taka na szybko propozycja layoutu

strona wejsciowa z podzialem na kategoria, linkami do filmow .


wejscie w daną kategorie


konkretny film


jak pisalem wczesniej, strona jest opracowana tak zeby zachceic osobe ktora trafi tu pierwszy raz, na poczatku ma podane to co najwazniejsze, tak zeby stopniowo sie oswajac z 'prawda'. konkretne filmy maja 2 rodzaje komentarzy - z linkami i z opiniami
cala strona bylaby zintegrowana z forum. tematy bardziej drazliwe jak religia powinny byc schowane glebiej w forum. bylby poradnik jak 'pomagac' czyli jak rozpowszechniac filmy, co czeka na tlumaczenie itp.
wazniejsze filmy powinny miec czytelne linki np prawda2.info/moneasdebt/ zeby latwo wklejac na forach itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JASNY CELESTYN




Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 85
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziwiam was ! ! ! ! !
Gratulue hartu ducha

jesteście W I E L C Y Very Happy

ps.
ja zmieniłbym nazwę: media, manipulcje, kultura
na: MANIPULACJE MEDIÓW odbiorem rzeczywistości

Myślę też że powinien być mocny banner z linkiem do forum, ale bez możliwości dyskutowania dla tych którzy są niezarejestrowani.
Nie powinno byc tak że gość sobie wchodzi i od razu ma wszystko na wierzchu: ufo, zydów, XTC 88 ... przeraziłby sie i zaśmiał, zobaczyłby w nas oszołomów...
Tego trzeba uniknąć.


Linki powinny być ewentualnie do własciwych rozmów, dyskusji odpowiadających treści filmów.

Nie ma sensu dawać możliwości komentowania filmów...
Jacys sceptycy, krytykanci, "owce", bezmózgowcy mogliby tam tylko brudzić i wyśmiewać nasze treści, zmniejszając przez głupie wpisy odziaływanie (efekt psychologiczny) na tych w których zasialibyśmy ziarna prawdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Layout całkiem ładny Smile chociaż ja bym nie liczył na adres .prawda2.info, o serwerze nie wspominając Razz Gdyby Bimi chciał zrobić coś takiego, to taka strona pewnie by już istniała. Poza tym ma to być coś więcej niż strona z filmami, to znaczy jakaś forma organizacji Smile W każdym bądź razie dobra robota kenboi, mam nadzieję że więcej osób zacznie przedstawiać jakieś konkretne propozycje. Wracając do kwestii technicznych, załatwienie własnej domeny i serwera nie jest trudne (jak nie będzie jakichś sensownych propozycji to też mogę o to zadbać).
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JASNY CELESTYN napisał:

Nie powinno byc tak że gość sobie wchodzi i od razu ma wszystko na wierzchu: ufo, zydów, XTC 88 ... przeraziłby sie i zaśmiał, zobaczyłby w nas oszołomów...
Tego trzeba uniknąć.

Jak już coś powstanie, myślę że najlepiej byłoby kompletnie odciąć się od forum Smile (z całym szacunkiem dla zawartości merytorycznej forum).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpadłem na pomysł sposobu ustrzeżenia się przed zaśmiecaniem forum. Można by przeznaczyć każdemu użytkownikowi coś w rodzaju bloga/działu. Tylko tam mógłby zamieszczać swoje artykuły, filmy, cokolwiek. Każdy dbał by osobiście o swój "blog", co rozwiązałoby problem spamu, bo każdy kasowałby u siebie posty-śmiecie. Dodatkowo zmniejszałoby ciężar spoczywający na moderatorach.
Mogły by istnieć fora publiczne, ale jeśli miałby to być duży ruch, to mogłyby swoim chaosem, ilością tematów dezorientować. A każdy, komu zależy na przedstawieniu jakiś informacji sam dbałby o jakość prezentacji.
Inni mogliby komentować, pytać.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kenobi bardzo dobry pomysł !!!

Popieram projekt. Też uważam, że oddzielna strona z uporządkowanymi filmami i dobrymi przekonywującymi tekstami ma sens. Dużo łatwiej odesłać później nieświadomych ludzi i prościej też jest ich przekonać niż w przypadku tego forum. Szczególnie przy tych znaczkach przekreślonej ryby, ganji i HWDP, które wchodzących na stronę mogą nieco zrażać Razz. Żyjemy w kulturze obrazkowej. Myślę, że rozwiązanie stronki jako na swój sposób TABLOIDU, coś jak pardon, czyniłby takie rozwiązanie jeszcze bardziej strawniejszym dla innych. Pozdrawiam mam nadzieję, że incjatywa nie umrze.

I na pohybel takim dekadentom jak M8.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JASNY CELESTYN




Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 85
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak już coś powstanie, myślę że najlepiej byłoby kompletnie odciąć się od forum


TAK to JEST bardzo dobra propozycja...
Forum to cos innego, a rozbudzanie to coś zupełnie innego.
Forum mogloby byc na stronie nadmienione jedynie jako PARTNER

MAM TEZ TAKĄ SUGESTIĘ

na stronie powinna znaleźć sie sekcja z linkami do stron gdzie ludzie znajdą
obietywne NIEZMANIPULOWANE dobrze podane wiadomości ( tak tekstowe jak i filmowe)
na temat polityki , gospodarki, nauki

Ja daje pierwsze linki
wiad. textowe http://www.aljazeera.com/

wiad. filmowe, reportaże http://www.youtube.com/profile_videos?p=r&user=AlJazeeraEnglish&page=1

Powiadam jeszcze raz DOBRA ROBOTA PANOWIE

Cytat:
I na pohybel takim dekadentom jak M8
!! NA POHYBEL !!! SZABLE W DŁOŃ !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie powinno byc tak że gość sobie wchodzi i od razu ma wszystko na wierzchu: ufo, zydów, XTC 88 ... przeraziłby sie i zaśmiał, zobaczyłby w nas oszołomów...
Tego trzeba uniknąć.


No dobra to teraz ciebie skompromituje.. oto co napisał JASNY CELESTYN DO MNIE NA PRV.. 10 LIPCA..



Cytat:
Przczytałem tyle twoich postów, że z całą świadomościa stwierdzam ze powinnaś poradzi się psychiatry, psychologa, sexuologa, egzorcysty co dalej robic z wlanym zyciem.
I wiesz co...
nie trac siły na odpisywanie do mnie szkoda czasu.
Każdy twój list jako że; jedno z dwojga albo jestes obłąkna albo niepoważna; każdy będe BEZ CZYTANIA kasować.
Twoje posty w moich tematach są tylko "osiadającym na nich kurzem" wiec tak jak w tematach innych tak i w moich czytać ich nie będe.
I mimo ze mam lepsze maniery od Ciebie powiem tak ,(coś w twoim stylu) odpier... się
Idź sie pierd..ć po lezbijsku czyli tak jak lubisz


Widzicie chłopaki jak ten osobnik postępuje z bezbronną kobietaą ( Ja ) która prubuje wam uświadomić wasz brak inteligencji i rozgarnięcia umysłowego ?? Jestem aurtorytetem na forum. i Bimi i Voltar i easy rider co dzień komplementują Mnie na prv.. Oni poprostu mają świadomośc, że tylko ja znam prawde.. a więc chłopcze.. skomptomitowałeś sie... powiedz jeszcze słowo i powiem na czyje zlecenie tu piszesz...

A więc chłopaki teraz wiecie jakimi wyrami skomplementował ( Mnie ) kobiete ów mężczyzny. On jest nie godzień waszego szacunku.. zbojkotujcie go... to niedowartościonowany katolik.. napewno teraz jest wam siebie żal, że prowadziliście z nim zażarty , oparty na merytorycznych opiniach współczynny dialog. Mi też. NAPRAWDE.. Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cortez




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od kiedy XTC jest kobietą?!!!?
_________________
"Sekretarz generalny ONZ, Kofi Annan mówi, że nie widzi żadnych powodów dla, których należałoby zaatakować Irak. A ja widzę ich aż pięć: Shell, Exxon, Mobil, Texaco i BP." - Jay Leno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
No dobra to teraz ciebie skompromituje.. oto co napisał JASNY CELESTYN DO MNIE NA PRV.. 10 LIPCA..

Przczytałem tyle twoich postów, że z całą świadomościa stwierdzam ze powinnaś poradzi się psychiatry, psychologa, sexuologa, egzorcysty co dalej robic z wlanym zyciem.
I wiesz co...
nie trac siły na odpisywanie do mnie szkoda czasu.
Każdy twój list jako że; jedno z dwojga albo jestes obłąkna albo niepoważna; każdy będe BEZ CZYTANIA kasować.
Twoje posty w moich tematach są tylko "osiadającym na nich kurzem" wiec tak jak w tematach innych tak i w moich czytać ich nie będe.
I mimo ze mam lepsze maniery od Ciebie powiem tak ,(coś w twoim stylu) odpier... się
Idź sie pierd..ć po lezbijsku czyli tak jak lubisz

Smile
No to JASNY CELESTYN pokazał swoje mroczne oblicze Smile

P.S. Też wysłałem priv-a do XTC ale nie otrzymałem odpowiedzi.

-----

Zanim zacznie się poniżej nowa dyskusja zwrócę uwagę, że zainteresowani mogą sobie założyć nowy temat w śmietniku pod nazwą np. XTC i tam sobie dyskutować.

Aikon, dobry tekst i napisany dobrym językiem.
Dobrze, że ktoś postanowił to "zebrać" i napisać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 13 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@XTC88

I dobrze Ci powiedział histeryczko! Idź lepiej zmówić paciorek i nie opowiadaj tutaj więcej głupot. Jeżeli ktoś się tu kompromituje to Ty Twoimi spamerskimi, nic niewnoszącymi do dyskusji postami. Myślisz, że tylko dlatego że nosisz kieckę, wszyscy mają przymykać oczy na Twoje infantylne komentarze. Sorrki niektórych to nieco irytuje Mad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nagłośnić nasza sprawę, wykrzyczeć naszą Prawdę
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile