W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
"UFO", WTC & bronie niekonwencjonalne  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 3803
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 21 Cze '07   Temat postu: Wielkie zdziwienie.... Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
waha, ty jesteś z tej samej grupy operacyjnej co XTC czy może z innej? Wink

Question Question Question Question Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 21 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że nie pamiętasz koleżanki paulinki i jej sposobu ekspresji przy pomocy emotek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 21 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinno się przestać analizować ten problem od strony UFO.

Przez kładzenie tego do jednego worka z UFO przyczyniacie się do podważenia wszystkich nieoficjalnych wersji wydarzeń związanych z zamachami na WTC.

Jak ludzie wchodzą na tę stronę i widzą temat: UFO i WTC to od razu zamykają stronę i przez to nie zapoznają się z faktami naprawdę istotnymi które są np. w temacie Zamachy 11 września. Bardzo proszę moderatora o usunięcie koncepcji UFO. Bo szkodzi ona całej sprawie i daje tylko argumenty do ręki krytykom teorii spiskowych.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 21 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tak. paulinka to była niegrzeczna dziewczynka.
szkoda że się zamieniła w takich drętwych cweli Razz
no ale co, takie życie. show must go on, jak to mawial jeden pederasta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 21 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi wywal ten temat. Moje wyjaśnienie dlaczego masz wyżej.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 21 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przebudzony, masz rację - jak ktoś, szczególne z mediów, zobaczy na forum wyraz UFO to od razu sobie pomyśli, że ja uważam, że UFO wysadziło WTC...
I niech se uważa. Co mnie obchodzi taki ignorant?

Forum jest po to, żeby każdy mógł wysuwać nawet najbardziej idiotyczne teorie... Choćby dla zabawy - nie mi oceniać motywy.

Ja swoje już powiedziałem na początku tego wątka: mysle, ze nie było żadnego ufo w okolicy wtc 11 września.
Każdy kto tak uważa moze napisać to samo. Nie liczy się ilośc ale jakość Smile

Jak ktoś nie umie czytać to jego problem. Zresztą myślę, że wtedy prawda niewiele mu pomoże. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 21 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - sprzeciwiam się kategorycznie wywaleniu tego tematu, ale oczywiście decyzja należy do Ciebie. Uważam jednak, że byłaby to jakaś forma cenzury, a przynajmniej ograniczania spektrum dyskusji. Tego tematu nie wymyślono na naszym forum, lecz w kraju, gdzie ruch badania prawdy o 9/11 jest już szerokim zjawiskiem społecznym.

Do "przebudzonego": jeżeli negujesz istnienie zjawisk z kręgu UFO, to zapewne masz również naukowe wyjaśnienie powstawania kręgów zbożowych - tylko nie pieprz czasem o faciach z deską. Pojęcie UFO ma szerokie znaczenie i w kontekście tego tematu należy je rozumieć jako zastosowanie nieziemskich technologii niszczących (a przynajmniej nie znanych oficjalnie), a nie tylko dosłownie jako udział zielonych ludków - ja przynajmniej tak to odbieram.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 21 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona Bimiego to chyba jedyna stronka gdzie nie ma żadnej cenzury typu "usuwamy posty o księżycu bo to bzdury każdy przecież widział w tv jak amerykanie tam lądowali" Razz albo "usuwamy posty o tv-fakery" albo o pentagonie albo o czymś tam jeszcze... uważam że każda koncepcja powinna byc dyskutowana a dla najbardziej bzdurnych przewidywałbym "śmietnik" a nie całkowite wymazywanie i tępienie poglądów innych niż ma moderator czy też jakaś grupa użytkowników... po to tu jesteśmy żeby się wymieniać poglądami choć w wielu kwestiach nie są one zbieżne... aż zaczynam tęsknić za tym "ahihihi Laughing Razz Very Happy Smile "... ale lepiej nie wywoływać wilka z lasu bo jeszcze powróci;)

co najwyżej można zmienić tytuł żeby nie raził tym ufo na cos w stylu "wtc i bronie niekonwencjonalne" bo mowimy tu o odparowywaniu budynku a nie o jakiś ufokach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 21 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
uważam że każda koncepcja powinna byc dyskutowana

Być może. Ale niekoniecznie z moim udziałem. Temat UFO/WTC uważam za nieszkodliwe pierdolenie (tak naprawdę to jest sublimacja popędu płciowego u młodzieży - w najlepszym razie, ahihihihi Laughing Cool Razz Razz Twisted Evil Exclamation Question Shocked Very Happy Smile Surprised ) albo szum informacyjny (czyli zagłuszanie) albo dezinformację (a to już znacznie gorzej!).
_________________
"I may not agree with what you say, but I'll defend to the death your right to say it"...Voltaire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 21 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zmieniłem troche temat, a reszta to tak jak mowicie... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 21 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Róbcie jak chcecie ale portem nie dziwcie się że się z nas śmieją. I wkładają do jednego worka rzeczy naprawdę istotne i te które są całkiem bezsensowne.

Jestem z natury dość sceptycznym człowiekiem i do tego podejrzliwym. Właśnie dlatego zainteresowałem się zamachami WTC. Bo kiedy zobaczyłem pierwszy raz zdjęcia pentagonu na TV w dniach zamachu to od razu stwierdziłem że oni nas oszukują. Pytałem siebie gdzie ten samolot. Nie miałem jeszcze wtedy neta. Nie wiedziałem że istnieje coś takiego jak to forum ale wiedziałem że z tą relacją z pentagonu jest coś nie tak. Dopiero później trafiłem na was. Wcześniej wiele razy gadałem na ten temat z ludźmi jak mówiłem im o moich spostrzeżeniach to mówili że jestem głupi i śmiali się że zacznę zaraz o zielonych ludzikach gadać.

Takie myślenie ludzi jest właśnie efektem wkładania faktów o WTC i różnych domysłów na mało istotne tematy do jednego worka.

A co do UFO to są to raczej samoloty wojskowe. Pierwsi zaczęli je robić Niemcy Wynaleźli napęd antygrawitacyjny.Mieli też samoloty które wyglądały bardzo nieziemsko.

Sami zobaczcie:

http://www.luft46.com/fw/fwvtol.html
http://www.samoloty.ow.pl/str288.htm
http://www.luft46.com/fw/fw.html

Tu jest strona z samymi projektami zobaczcie ile tego było:
http://www.luft46.com/
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:33, 22 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waha stosuje zasadę "tym gorzej dla faktów" (jeżeli przeczą głoszonym przez niego teoriom).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:22, 22 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waha Razz Evil or Very Mad Razz Razz Evil or Very Mad dobra robota.... O TO MI CHODZIŁO !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:45, 22 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agentsmith napisał:
Temat UFO/WTC uważam za nieszkodliwe pierdolenie (tak naprawdę to jest sublimacja popędu płciowego u młodzieży - w najlepszym razie ...)


To coś nowego - UFO jako sublimacja popędu płciowego. Agencie - czyżby Tobie - jak Freudowi - wszystko kojarzyło się z dupczeniem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 22 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
To coś nowego - UFO jako sublimacja popędu płciowego. Agencie - czyżby Tobie - jak Freudowi - wszystko kojarzyło się z dupczeniem?

Wszystko - nie.
Pierdolenie - tak Laughing
_________________
"I may not agree with what you say, but I'll defend to the death your right to say it"...Voltaire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 23 Cze '07   Temat postu: Uffffff...... Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
.... Wcześniej wiele razy gadałem na ten temat z ludźmi jak mówiłem im o moich spostrzeżeniach to mówili że jestem głupi i śmiali się że zacznę zaraz o zielonych ludzikach gadać.
A co do UFO to są to raczej samoloty wojskowe. Pierwsi zaczęli je robić Niemcy Wynaleźli napęd antygrawitacyjny.Mieli też samoloty które wyglądały bardzo nieziemsko.


Nie ma czegoś takiego jak napęd antygrawitacyjny..Przy braku grawitacji "gdzieś w pustym kosmosie" nie miałby "poweru"...

Kłamstwo brzmi...Spiskowa teoria dziejów
Prawda brzmi.......Spiskowa rzeczywistość dziejów
Problem UFO to nie ZIELONE LUDZIKI...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

TAK NAPRAWDĘ "OSTRO ZA HITLERKA WZIĘLI SIĘ JESZCZE ZA CZASÓW JEGO "DZIAŁALNOŚCI WIEDEŃSKIEJ, KIEDY MIAŁ JEDNĄ PODARTĄ KURTKĘ I WRACAŁ WIECZOREM Z FILHARMONII Z KONCERTU MUZYKI WAGNERA ( ZRESZTĄ SAM O TYM WSPOMINAŁ WIELOKROTNIE)...DOSTAŁ WTEDY.......OLŚNIENIA....
TO NIE SĄ NIEMIECKIE WYNALAZKI....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 23 Cze '07   Temat postu: Re: Uffffff...... Odpowiedz z cytatem

waha123 napisał:


Nie ma czegoś takiego jak napęd antygrawitacyjny..Przy braku grawitacji "gdzieś w pustym kosmosie" nie miałby "poweru"...

Kłamstwo brzmi...Spiskowa teoria dziejów
Prawda brzmi.......Spiskowa rzeczywistość dziejów
Problem UFO to nie ZIELONE LUDZIKI...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

TAK NAPRAWDĘ "OSTRO ZA HITLERKA WZIĘLI SIĘ JESZCZE ZA CZASÓW JEGO "DZIAŁALNOŚCI WIEDEŃSKIEJ, KIEDY MIAŁ JEDNĄ PODARTĄ KURTKĘ I WRACAŁ WIECZOREM Z FILHARMONII Z KONCERTU MUZYKI WAGNERA ( ZRESZTĄ SAM O TYM WSPOMINAŁ WIELOKROTNIE)...DOSTAŁ WTEDY.......OLŚNIENIA....
TO NIE SĄ NIEMIECKIE WYNALAZKI....



Istnieje napęd antygrawitacyjny i w dodatku firmy zachodnie zaczynają o nim oficjalnie mówić. Jak dotąd tylko pod pretekstem tego że nad nim pracują. Skoro powoli szykują się do ujawnienia tej technologii to znaczy że w zanadrzu jest już coś nowego.

Cytat:
Amerykański producent samolotów, firma Boeing, rozpoczęła prace nad urządzeniem anty-grawitacyjnym.
Pozwoliłoby ono wyposażonym w nie obiektom swobodnie unosić się w powietrzu - tak jakby nie istniało przyciąganie ziemskie.
Prace prowadzone są w super tajnym ośrodku Phantom Works w Seattle, gdzie Boeing wysyła swoje najbardziej rewolucyjne projekty.
rosyjski pomysł
Koncern zaangażował w prace nad projektem rosyjskiego naukowca, doktora Jewgienija Prokłatnowa, który twierdzi, że udało mu się skonstruować tarczę antygrawitacyjną.
Większość naukowców jest sceptyczna wobec tych zapewnień i całego projektu realizowanego przez Boeinga.
Jednak korespondenci podkreślają, że zaangażowanie się dużego producenta w przedsięwzięcie sprawia, iż wydaje się ono bardziej realne.

http://www.bbc.co.uk/polish/020729141704.shtml


A co do teorii dziejów różnica między nami polega na tym że ty przyjmujesz wszystko co wydaje się niezwykłe i spiskowe.

Ja staram się krytycznie na wszystko patrzeć i dlatego podpadła mi oficjalna wersja zamachów na WTC. A UFO jest dla mnie tylko przykrywką dla wojskowych eksperymentów.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 24 Cze '07   Temat postu: Trzeba tylko uważnie patrzeć..... Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
Waha stosuje zasadę "tym gorzej dla faktów" (jeżeli przeczą głoszonym przez niego teoriom).

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Skąd to znamy ????
Prosze zwrócić UWAGĘ NA PODPIS POD ZDJĘCIEM..."EFEKTY NA POLIGONACH"
Takie efekty uzyskuje się dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów wybuchowych. Używa się ich podczas ćwiczeń wojskowych, na przykład dla symulacji ostrzału artyleryjskiego. Nie mają dużej siły rażenia, jednak mogą spowodować śmierć bądź trwałe kalectwo u osób, które znalazły się zbyt blisko eksplozji.
http://www.youtube.com/wa...related&search=
Ten link może się nie otwierać, to jeszcze raz to samo
http://hotnews.pl/artwtc-24.html
http://wybuchowy.bizhat.com/jak.html
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:27, 24 Cze '07   Temat postu: Re: Uffffff...... Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:

A co do teorii dziejów różnica między nami polega na tym że ty przyjmujesz wszystko co wydaje się niezwykłe i spiskowe.

Ja staram się krytycznie na wszystko patrzeć i dlatego podpadła mi oficjalna wersja zamachów na WTC. A UFO jest dla mnie tylko przykrywką dla wojskowych eksperymentów.


Przebudzony, bez urazy ale OBUDŹ SIĘ...i wejdz na forum Zabrza, gdzie pisałeś i ZOBACZ.....
WEJDZ NA JABBERA, czy coś takiego, też tam pisałeś...
Jeżeli cytujesz "informacje z gazetek" zawsze dodawaj do nich uśmieszki, wtedy się "weselej czyta" o "nowych odkryciach różnych wielkich firm"..
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 06 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.gildia.pl/teksty/kormak/wtc/08/
ten obiekt to ten sam co w tym filmiku:


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 05 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Jak sądzicie co to może byc za czarny obiekt??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 05 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wygląda jak ptak samobójca. albo pingwin. albo jakis polski ksiądz wykopany z brooklynu.

Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 27 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym temacie - najnowsza wiadomość na witrynie Nautilusa, który jest raczej ostrożny w sądach na temat 9/11:

Cytat:
Film „UFO over WTC” z 2001 roku wzbudził złość, śmiech, ciekawość, pomstowanie, agresję, przemądrzanie, kpienie, gwizdy, tupanie, ostre protestacyjne listy przeróżnych „ekspertów od siedmiu boleści” i w ogóle mnóstwo emocji. Co to oznacza? Film jest ciekawy niezależnie od tego, czy jest prawdziwy czy też nie.

W jego przypadku są tylko dwie wersje wydarzeń. Kiedy pierwszy raz napisaliśmy o nim na stronach FN (było to na kilka tygodni przed 11 września 2001 roku), natychmiast wzbudził ogromne zainteresowanie i powstały dwa obozy. Obóz pierwszy jednoczył zwolenników tego, że film pokazuje autentyczny obiekt UFO, który wygląda – owszem – niczym dobrze wyreżyserowany spektakl teatralny, ale który został nagrany amatorską kamerą i potem trafił do scifi.com
Obóz drugi darł się w niebogłosy, że to jest „fake” i że ktoś tam gdzieś tam to udowodnił, ktoś tam to wykazał „niezbicie”, a w ogóle to oni sami też wykoncypowali używając wiadomości z Internetu i swojego bezbłędnego umysłu, że to oszustwo. Wink Takich "profesjonalistów" kierujących się swoją bezbłędną intuicją mieliśmy też okazję poznać w Polsce... Wink

Powód był prosty: film był zbyt dobry, aby mógł być prawdziwy. Poza tym był na stronach scifi.com/happens, która zamieszcza podobno tylko fałszywki i który miał podobno być zrobiony tylko po to, aby zareklamować te strony. Być może wśród czytelników stron FN jest osoba, która nie widziała tego filmu (w co trudno uwierzyć, bo jest to jeden z najsłynniejszych filmów świata dostępny na tzw. Filmowych portalach typu youtube czy googlevideo). [...]

Dlaczego piszemy o tym filmie? Powód jest prosty: w USA ukazał się bardzo ciekawy tekst dotyczący tego filmu. Autor tekstu w ogóle nie interesuje się tym, czy film jest prawdziwy czy jest oszustwem. Tekst, który chcemy przetłumaczyć, koncentruje się na innym aspekcie tego filmu i w ogóle tego wydarzenia.
Autor przekonuje, że film pokazał się w sieci latem 2001 roku. Nawet jeśli jest to fałszerstwo, to i tak obiekt na filmie dokładnie pokazuje miejsce, w które kilka tygodni później… 11 września 2001 uderzy Boeing 737!

Jest to niczym upiorne proroctwo, rodzaj zadziwiającego znaku zapowiadającego apokaliptyczne wydarzenia w Nowym Jorku. Prawdziwość filmu nie ma tutaj żadnego znaczenia. Zwolennicy pierwszego obozu twierdzą, że UFO chciało pokazać ludziom to, co się zdarzy. Zwolennicy drugiego obozu powiedzą, że programista pracujący na programie graficznym miał chwilę zadziwiającej prekognicji, gdyż nieświadomie lub świadomie pokazał światu, gdzie uderzy samolot…


Chodzi o film (chyba nie był prezentowany na naszym forum)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:41, 16 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawy obiekt który przelatywał dokładnie w trakcie zamachu na WTC :

Ale czy to ten sam obiekt który leci zgodnie z kierunkiem samolotu??



Jak myślicie czy to nasz wynalazek czy obcych??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 16 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no facet zwykły ptak...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


"UFO", WTC & bronie niekonwencjonalne
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile