W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zmęczenie, które nie mija  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 1659
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:05, 05 Cze '08   Temat postu: Zmęczenie, które nie mija Odpowiedz z cytatem

Czyzby wynik skumulowania sie w organizmie wszystkich niebezpiecznych toksyn, wlaczajac rtec, fluor oraz inne "testowe" ?
http://portalwiedzy.onet.pl/4868,11123,1490460,1,czasopisma.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe, bo chyba na to cierpię. Ostatnio śpię nawet po 16 h i non stop spać mi się chce, jeden dzień jestem bardzo aktywny, a następne 3 dni nic mi się nie chce. Nie jestem zestresowany itd, więc wniosek, że mogę być czymś przytruty? Mam gorszą pamięć i trudno jest mi sie skupić. Nawet kofeina nie pomaga... hmmm...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:58, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawiam na ogólne zatrucie organizmu toksynami i brak ruchu. Właściwie to to zatrucie jest wynikiem braku ruchu, bo to warunek konieczny do tego by organizm wydalał z siebie szkodliwe substancje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ICRF




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ostatnio śpię nawet po 16 h i non stop spać mi się chce, jeden dzień jestem bardzo aktywny, a następne 3 dni nic mi się nie chce.


nie jestem lekarzem (w sumie). ale z tego co piszesz to mozesz mieć awitaminoze lub lekką anemie (brak witaminy B12 lub żelaza).
idź zrób krew, i idź do internisty (dobrego) da ci recepte na B12, kup też komplet witamin. ruch też nie zaszkodzi.

I nie pij kawy (ani niczego z kofeiną)!!! (wypłukuje z organizmu witaminy zwłaszcza z grupy B).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:24, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robie regularnie badania krwi i jest wszystko w porządku. Może brakuje witamin B. Brak ruchu? Nie sądzę. Kawy nie lubię dwa razy próbowałem Tigera, po szklance zwykle zasypiam:D.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
voyager




Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Infekcja pasożytnicza.
To jedyna rzecz gdzie wyniki krwi najczęsciej wychodzą super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie toksoplazmoza ale tego chyba się nie leczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
voyager




Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owszem, ale równiez istnieją inne pierwotniaki, które żyją wwenątrz komórek krwi. Albo tez sa takie które udają komórki krwi. Np takie zjawisko jak limfocyty atypowe to medycyna do tej pory nei wie co to jest. Ostatnio laboranci zajmujący się problemami pasozytniczymi określili iż to jedynie jedno ze stadiów rzęsistka Smile
Suma sumarum lekarze tylko widzą wirusy i bakterie.Wysyłają ludzi na badania krwi. Wyniki wychodza super. A człowiek jest zmęczony, nie ma siły itp. I wysyłają człowieka do psychiatrów...
a to wlasnie efekt między innymi pasożytów w tym gryzbów itp.

Toksoplazmoze się leczy. Czas leczenia od stopnia zaawansowania od 2 tygodni do 1, 5 roku i tylko wylacznie za pomoca naturalnych produktow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ICRF




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:06, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Infekcja pasożytnicza.
To jedyna rzecz gdzie wyniki krwi najczęsciej wychodzą super.


jeszcze nieprawidlowa praca śledziony, nerek, niektóre nowotwory itd. można wymieniac i wymieniać.
przy pasożytach czesto zmienia sie ob, zawartośc limfocytow i innych komórek krwii, czasem obserwuje sie nadmierna koagulację płytek krwi. więc przestań jakies bajki opowiadać.

Cytat:
Np takie zjawisko jak limfocyty atypowe to medycyna do tej pory nei wie co to jest.

masz pecha. wie. sa to lifocyty T o nadmiernej ekspresji antygenu CD8. sa objawem mononukleozy najczęściej.

Cytat:
owszem, ale równiez istnieją inne pierwotniaki, które żyją wwenątrz komórek krwi. Albo tez sa takie które udają komórki krwi


no jak odkryjesz takie coś to nobel murowany.

Cytat:
Toksoplazmoze się leczy. Czas leczenia od stopnia zaawansowania od 2 tygodni do 1, 5 roku i tylko wylacznie za pomoca naturalnych produktow.


taaa. jasne. taaa. a nazywają się antybiotyki i sulfonamidy.

stary nie wiem gdzie ty takie bajki wynajdujesz i czemu ma służyć to co piszesz, chyba sianiu dezinformacji. robisz krecią robote. zacznij inwestować w siebie, czytaj ksiązki, ucz się torche. nie zaszkodzi ci.

Cytat:
a to wlasnie efekt między innymi pasożytów w tym gryzbów itp.

jeżeli ktoś ma grzybice ukladowa (albo drożdżyce) to badania krwi odrazu to wskażą. żeby zachorowac na to świnstwo trzeba mieć niesprawny uklad immunologiczny np. miec HIV/AIDS albo być po chemii (dlatego często ludzie po terapii nowotworowej maja grzybice układowe) fakt - leczyć tego się nie leczy, bo nie ma jak. jak się to ma to już tylko mogiła. Ale normalny zdrowy człowiek nie ma takich chorób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
voyager




Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jeszcze nieprawidlowa praca śledziony, nerek, niektóre nowotwory itd. można wymieniac i wymieniać.


to pomyśl Panie ironisto skąd się bierze nieprawidłowa praca tych narządów. bo nie mów Waćpan że to jest przyczyna

owszem zmęczenie może być np. od kiepskiej ortacy śledziony. Twoje myślenie się na tym miejscu zatrzymało jak medycynie oficjalnej.
Jednak chwała Bogu są ludzie którzy wnikają głebiej i się zastanawiają czemu ta śledziona niedomaga.
Cytat:

przy pasożytach czesto zmienia sie ob, zawartośc limfocytow i innych komórek krwii, czasem obserwuje sie nadmierna koagulację płytek krwi

porozmawiaj z lekarzami, to sie dowiesz iz jest pewna grupa ludzi, którzy mieli super wyniki badań a umarli...
znam takie przypadki osobiście

Cytat:
owszem, ale równiez istnieją inne pierwotniaki, które żyją wwenątrz komórek krwi. Albo tez sa takie które udają komórki krwi


to już dawno jest udowodnione. mam odpowiednie materiały.
Bardzo dobrzy laboranci o tym dokosnale wiedzą. I taki laborant potrafi to odróźnić. Niestety teraz większośc badan wykonuje się przy pomocy komputerów, które sa głupie jak but. Nie potrafia odróżniac.
I najcześciej ludziom wychodzą super wyniki.
Moja ciocia oddała krew do badania w dwóch róznych miejscach. prawie w tym samym czasie. W jednym miejscu OB wyszło 20 a w drugim 90 Smile

Cytat:
taaa. jasne. taaa. a nazywają się antybiotyki i sulfonamidy.


przecież napisałem wyraźnie iż tylko za pomocą naturalnych preparatów. Przy użyciu antybiotyków taka choroba jak toksoplazmopza tylko przechodzi w stan utajony i chowa się np w mózgu.
też mam na to materiały naukowe.

Jak dobrze poczytasz sobie literaturę dla lekarzy to dowiesz się że niektore nowotwory powoduje grzyb taki a taki i leczy się to radio lub chemioterapią.

Cytat:
jeżeli ktoś ma grzybice ukladowa (albo drożdżyce) to badania krwi odrazu to wskażą. żeby zachorowac na to świnstwo trzeba mieć niesprawny uklad immunologiczny np. miec HIV/AIDS
Ale normalny zdrowy człowiek nie ma takich chorób.

Tym się zdradziłeś że Twoja wiedza w tym temacie jest bardzo nikła.
A tak poza tym to umiesz normalnie rozmawiać? a nie tylko pokazywać że wiesz wszystko a inni to nic? Co? Ty jesteś wszystkowiedziący? Czy jakiś kompleks?

Normalny i mądry człowiek nie podważa tego co mówią inni tylko jeśli się z czymś nie zgadza to potrafi się zapytać skąd o tym druga osoba wie. Być może akurat sama czegoś nie wie. Ewentualnie podać informacje dlaczego się nie zgadza. Wtedy druga strona może przyznac rację. Na tym wg mnie polega zdrowa dyskusja i wszyscy nabywają wiedzy.
Narazie Waćpan reprentujesz poziom jakiegoś gówniarza.
Chyba przydałoby się nad czyms popracować Smile
Dzielę się informacjami, które są w Polsce najczęściej nieznane. Czy to że czegos nie wiesz to musi być przez Ciebie uważane za bajki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:04, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
owszem, ale równiez istnieją inne pierwotniaki, które żyją wwenątrz komórek krwi. Albo tez sa takie które udają komórki krwi


Zapewne o te żyjące wewnątrz komórek krwi to chodzi Ci o malarię. Malaria to pasożyt wykorzystujący erytrocyty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
voyager




Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam szczególnie na myśli Trichomonas i Chlamydie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm, a co myslicie o plastrach detoksykujących czy są może jakieś niekorzystne skutki uboczne z powodu ich używania? Czy są bezpieczne i skuteczne ...czy jest to dobry sposób na pozbycie się toksyn z organizmu?
Jeśli tak to jakie firmy polecacie produkujące takie plastry? A może znacie lepsze sposoby na pozbycie sie ohydnych toksyn z organizmu? Think Question Rzyga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
voyager




Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:25, 15 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O plastrach, różne krążą wieści. Niektórzy uważają iż to wyciąganie z ludzi pieniędzy. Inni że coś tam działa. Efekt placebo ?

Jedno jest pewne, pierwotniaków i innych mikroorgraniznmów nie wyprowadzają, a one bardzo dużo produkują toksyn.
Więc osoby używające plastry i wierzące w nie, są skazane raczej do końca życia na ich używanie (skazani na dojenie z pieniędzy Smile )
Przyczyna prosta, usuwają za pomocą plastrów toksyny a nie organizmy które je wytwarzają Smile

Cytat:
A może znacie lepsze sposoby na pozbycie sie ohydnych toksyn z organizmu?

Siemionowa, Clark
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zmęczenie, które nie mija
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile