W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Chipowanie dzieci   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3441
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ICRF




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:15, 21 Maj '08   Temat postu: Chipowanie dzieci Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/1753649,11,item.html

Najpierw dzieci, potem starcy a na koncu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zajebiście jest sobie znaleźć dobry pretekst.
dziś bazę danych dzieciom, a jutro mikrochipy noworodkom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Spektrometr




Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać ludzie sami będą chcieć się oznakować, w imię wyższego dobra, nie trzeba żadnego przymusu.
_________________
Błędem jest jedynie założenie, że w świecie obowiązują prawa logiki klasycznej.
Tymczasem świat trzeba badać, a nie przyjmować założenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie, chodzi tylko o dobro dzieci...

Gdyby posłom zależało na likwidacji patologii w rodzinach, zajęliby się przyczynami. A co jest przyczyną? Bieda. Przez biedę wpada się w różne nałogi, zwłaszcza alkoholizm. A po wódce to już wiadomo... Przez biedę człowiek traci poczucie własnej wartości. Gdy człowiek uważa się za śmiecia, zaczyna nienawidzić cały świat - w tym to płaczące dziecko leżące w kołysce... Gdyby posłowie zapewnili ludziom większe zasiłki, jakiś program pomocy dla biednych rodzin, gdyby udało się zmobilizować ludzi do pracy - problem znikłby. Więc niech nie wciskają ludziom ciemnoty, że inwigilacja od urodzenia jest wyłącznie dla dobra tych dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O czym wy mówicie? Naprawde na to pozwolić zamierzacie? Ja się nie godzę!

Problem katowania dzieci przez pijanych kochanków matek można rozwiązać inaczej przecież. Piszę to wiedząc o "ich" planach. Mam zamiar jednak odmiennie tworzyć obrazy pozytywne. Matki nie powinny mieć kohanków. Do tego kim jest kobieta kochankująca pijaka? Na mój gust to ona chyba ma ułomności umysłowe, czy coś. Takich mądre społeczeństwo wyrzuciłoby pozagranice kraju. Tyle, że na takich zarabiają koncerny, a różne organizacje "pomocnicze" mają preteksty do ingerowania w sprawy rodziny. Skoro nie sterylizuje się pijaków i pozwala im mieć dzieci, to pozwala się też na katowanie ich dzieci przez owych. Ale Władcy chcą, żeby głupcy wychowali głupie dzieci. Bo im ich więcej, tym Władza silniejsza.

Proponuję wszystkim "naszym" organizowanie się w społeczności o wspólnym reprezentactwie prawnym i w razie ewentualnych nakazów Władzy chipowania naszych dzieci wspólny sprzeciw. Co sądzicie?
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:48, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Baccalus
Ty naprawdę chcesz sterylizować pijaków? Kogo potem? Niepełnosprawnych, żeby dziecko miało "normalnych" rodziców? Biednych, żeby "ta plaga się nie rozprzestrzeniała"? Cholera, brzydzę się eugeniką. To jest właśnie NWO pełną gębą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz Ci babo placek...10 lat temu 1998 pzeczytałam pierwszy raz o chipach i kiedy komuś o tym mówiłam ludzie pukali się po głowie
10 lat mineło mamy 2008 teraz prawie każdy już słyszał o chipach hmmm czyli narazie elektryczny monitornig to ja tak obstawiam , że za kolejne 10 lat chipy będą w modzie ,a za kolejne w 2028 bedzie to OBYWATELSKI OBWIĄZEK. Będziemy wyglądać jak takie oznakowane barany tudzież owce idące na RZEŹ. To było na tyle.
Bee...Bee...Beeee
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 21 Maj '08   Temat postu: Re: Chipowanie dzieci Odpowiedz z cytatem

ICRF napisał:
Najpierw dzieci, potem starcy a na koncu

Starców nie trzeba. Wystarczy poczekać... Smile. A następni starcy będą z tych dzieci.
Jak państwo będzie chciało faktycznie wszystkich znakować i wszczepić im jakieś gówno, to faktycznie zrobią tak jak mówili w którymś z filmów, które tłumaczycie,
"Terroryści" uprowadzą grupę dzieci, wymordują. Potem państwo wprowadzi system który miałby temu zapobiegać. Rodzice będą się zabijać w kolejkach za czipowaniem swoich dzieciaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie nie popadajcie w panikę. Skąd wam się w tym temacie wzieło czipowanie? Ja tam widzę "System śledzenia losów dziecka", a nie System śledzenia dziecka". To tylko baza danych. Czy to że np polica zlicza wam punkty za wykroczenia to też robota NWO?

Do czipowania potrzeb by czegoś większego - jakiejś konkretnej afery/wojny/zamachu,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kenboi napisał:
Do czipowania potrzeb by czegoś większego - jakiejś konkretnej afery/wojny/zamachu,

przecież o tym właśnie mówimy: do czipowania potrzeba będzie czegoś większego.
Myślisz, że coś większego nie istnieje, czy że się nigdy nie wydarzy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem. Moim zdaniem dałoby się to zrobić jako mode na chipa.

coś takiego, jak reklama.

"Stanie w kolejce w sklepie? Kupowanie biletów? To już przeszłość!

I Ty możesz mieć już dzisiaj skorzystać z chipu płatniczego MASTER 666. MASTER 666 wszczepiamy szybko i bezpiecznie.

Dla pierwszych 100 osób 200 Euro na drobne wydatki.

Przyjdź już dziś.

(I tutaj szczęśliwa rodzinka wychodzi z pełnym koszykiem, a w tle tłum ludzi czekających do kasy i pojawia się tekst)

MASTER 666, dbamy o to by żyło się lepiej"


I jeszcze małymi literkami "Nasze chipy otrzymały markę jakości ISO 666"

A więc tak. Jeśliby przedstawić chip jako pełną wygodę i do tego, że jest to bezpieczne, to nie trzeba żadnych wojen.

Oczywiście jeśli chciałbym wszczepić wszystkim na chama no to cóż, to musi być jakiś niezły zamach, albo zagrożenie dla całej planety.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no "by żyło sie lepiej" hehe,dobre
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja tam widzę "System śledzenia losów dziecka"


Bo o to chodzi,żeby się ładnie nazywało Cool .

Zulugula ma rację,być może za jakiś czas chipy podskórne będą...na czasie o_O (zanim nie staną się obowiązkowe)...najpierw wszczepią go sobie byznesmeni i inni nowobogaccy,później plasticzki z dyskotek oraz osoby orientacji EMO,a na końcu cała reszta...i albo już wtedy,albo później stanie się coś,co spowoduje NAKAZ wszczepiania KAżDEMU...i 99% ludzi na tym posranym świecie da sobie wszczepić znamię szatana... Embarassed Sad ...całkiem możliwe również,że już niedługo to wszystko nastąpi...być może zanim nawet wprowadzona zostanie moda na chipy...NWO się spieszy...bądźmy czujni...i traktujmy poważnie przepowiednie Biblijne ... Exclamation

Poza tym...ostatnie doniesienia z Austrii o kobiecie więzionej 24 lata w piwnicy...oraz inne doniesienia o porwaniach i to bestialskich...myślicie że ci,którzy stoją za NWO tego nie wykorzystają Question Otóż parę takich spraw i jeszcze jeden inside job...i nawet przekonywanie/zachęcanie społeczenstwa nie będzie potrzebne Rolling Eyes ...kolejki po chip ustawią się same...zaznaczam jeszcze raz:BąDŹMY CZUJNI!
Heh,a czujecie co będzie jak się dostawa chipów gdzieś skończy?Płacz i zgrzytanie zębów Laughing Laughing

Kolejna sprawa-bite dzieci.Mnie też cholera bierze słysząc o kolejnych s@#@%ch bijących dzieciaki swoje/nie swoje...myślę,że kontrolowanie za pośrednictwem lekarzy,policji itp.nic nie da...na pewno nie zmieni tego,co czesto kryje się w zaciszu domu/meliny...myślę,że aby takich przypadków było mniej,niepotrzebna jest elektronika.Potrzebny jest szerszy dostęp do antykoncepcji a także edukacja tzw.marginesu na ten temat (żeby po prostu dzieci nie robili),ale też i zmiana mentalności sąsiadów...bo nie wierzę,że nic nie słyszeli,kiedy bite było to dziecko,co niedawno zmarło...ale nie dziwię się,że nikt nic nie pisnął,podczas gdy mamy tak beznadziejną policję a i mentalnośc również niedomaga...żadne "śledzenie losów dziecka" nie pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

przecież o tym właśnie mówimy: do czipowania potrzeba będzie czegoś większego.
Myślisz, że coś większego nie istnieje, czy że się nigdy nie wydarzy?


Chodzi mi tylko o to że w temacie są Czipy,a artykuł jest o 'systemie' ktróry będzie tylko bazą danych i nie ma się co w tym doszukiwać sensacji ani siać zamętu że już kroś u nas planuje czipy. Jeśli chociaż jedno dziecko uniknie śmierci to warto.

Za to można potraktować ten artykuł jako okazję do rozmowy o probleme czipów. Wg mnie mogą się pojawic w 3 falach

- pierwsza jako cool i trendy bajer - gdzieś już było że dyskoteka wszywała takie czipy klubowiczom jako zamiennik karty klubowej. Może niedługo wymyślą że można na to dostać smsa , albo otworzyć auto bez kluczyków

-druga (jak już będzie trendy) jako pomoc - monitorowanie lokalizacji dzieci, monitorowanie przestępców, chorych

-trzecia dla wszystkich - coś się musi wydarzyć , np fala porwań, ataków jakiejś choroby. Wszycy stwierdzą że skoro inni to mają to mi nie zaszkodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cortez




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no nie to juz przegięcie pały

Od kliku miesięcy bardzo się dziwiłem, dlaczego ciagle mówią o tych dzieciach co im sie dzieje krzywda, jakby to to kurwa cos dalo, ze powiedzą o jakims katowanym Bartusiu, w tym samym czasie katowanych jest setka innych dzieci, a nikomu się niechce nic zmienić

nie wiem, tv potraktowała te tragedie jak kolejny produkt który sie sprzeda i to zejebiscie sie sprzeda, ludzie w patrzeni w odbiornik, bo co to kurwa dziecko katują

ja sie pytam, jakim zjebem trzeba byc, zeby na drugi material w TVN Fakerach dać newsa/zlepek nie poukładanych informacji o tym ze jakas rodzina X znęcała się nad dzieckiem, zamiast powiedzieć nie wiem kurwa, o 4 milionach ludzi, których zgineło i nadal ginie w wojnie domowej w Kongo

no jakim trzeba byc debilem, zeby oglądac taki news, wzburzyć sie, a po wyłączeniu odbiornika siedziec na dupie i nic nie robić?? moze by sie dupsko ruszylo i zadzwonilo jak slychac jakieś chałasy w mieszkaniu obok?? itp.


Ale teraz już rozumiem po co ta cała szopka.

Chodziło o chipy (najprawdopodobniej), a już o największą oglądallność($$$ z reklam) to napweno.

P.S przy okazji przypominała mi się genialna prowokacja jednego z blogerów (kominek - moze ktoś zna).

Gościu wymyślił to po mistrzowsku, już dokładnie nie pamiętam, ale szło to tak:
zadzwonił do jakiejś pani, która pilnie zbierała dość dużą sumę pieniedzy, aby wyleczyć swojego wnuczka, bez tej kasy, chłopiec by umarł.

kominek zadzwonił do niej i powiedział, że wygrała sporą sumę pieniędzy, która spokojnie by wystarczyła na terapie chłopca, kobieta zaczeła płakać ze wzruszenia.... na koncu dodał ze to żart i zaczął sie śmiać....

pomyślicie- skurwiel bez serca,

no tak, czytelnicy tez tak pomyśleli, notka z tym nagraniem była najczęsciej czytaną na jego blogu, setki komentarzy, oczywiscie wszyscy w stylu "o! jak mogles co ty zrobiles, skurwiel, nie no teraz to przegiąłeś, nie czytam już ciebie, kominek ty chuju, znajde cie i wpierdole jak psu" itp. przy okazji podał numer telefonu i adres email tej pani.

a w następnym wpisie pokazał jak GŁUPI są jego czytelnicy (w sumie ogólnie ludzie). Każdy w komentarzu go dość wulgarnie potępił, współczuł i rozuczlał się nad panią.... ale nikt do niej nie zadzwonił by zaoferować pomoc, jedynie dostała 3,4 mejle z wyrazami współczucia, ew. pomocy... aha, oczywiście pani była ustawiona, a rozmowa wyreżyserowana (chyba, tego nie jestem pewien właśnie)

........
_________________
"Sekretarz generalny ONZ, Kofi Annan mówi, że nie widzi żadnych powodów dla, których należałoby zaatakować Irak. A ja widzę ich aż pięć: Shell, Exxon, Mobil, Texaco i BP." - Jay Leno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszłość to piekło. Ten babiloński system jest jak monolit. Cały świat leży w mocy złego, jak pisał św. Jan w swym liście. Większość łudzi się , że wszystko będzie w porządku, że to tylko teorie spiskowe. Niech się łudzą dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:02, 22 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a propos dbania o dzieci i robienia wszystkiego dla ich bezpieczenstwa, slyszeliscie o cerberku?

http://wyborcza.pl/1,76842,5173311.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:47, 22 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tu jeszcze taki news
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/articl.....zieci.html
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:36, 22 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kenboi napisał:
Chodzi mi tylko o to że w temacie są Czipy,a artykuł jest o 'systemie' ktróry będzie tylko bazą danych i nie ma się co w tym doszukiwać sensacji ani siać zamętu że już kroś u nas planuje czipy. Jeśli chociaż jedno dziecko uniknie śmierci to warto.

"Tylko bazą danych"???
To nie jest tylko, ale aż baza danych - jeśli jesteś dzieckiem będą w niej zapisane wszystkie możliwe informacje o tobie. Będą one przechowywane i prawdopodobnie nie zostaną skasowane gdy skończysz 18 lat. A może nie 18 tylko np. póki się uczysz. Albo póki mieszkasz z rodzicami... Jakie właściwie będzie kryterium zaliczenia kogoś do "dzieci"?

Wszystkie służby państwowe (oraz hakerzy) będą miały wgląd do tych danych.

W dobie telefonów komórkowych, kart płatniczych oraz wszechobecnych kamer i systemów identyfikacji twarzy czipy są zbędne. Wystarczy dobry system komputerowy który będzie magazynował informacje na twój temat. Po co komu czip skoro można inwigilować ludzi przy pomocy ich własnych komórek?
Jaką masz gwarancję że nie postanowią umieszczać w systemie również np. informacji o telefonie komórkowym twojego dziecka (gdzie się znajdował, do kogo dzwonił, kto do niego)? Może nawet, jako rodzić, sam sobie tego zażyczysz..

Baza danych jest gorsza od czipa, gdyż to ona jest zagrożeniem prywatności a nie jakiś czip wszczepiony w bliżej nieokreślonym celu. System komputerowy zbierający informacje o obywatelach jest najdroższą i najbardziej skomplikowaną częścią systemu totalnej inwigilacji, śledzenia każdego. Czip to detal który co najwyżej ułatwi zautomatyzowanie inwigilacji, ale nie jest niezbędny w tym procesie - baza danych jest niezbędna. I ta baza danych powstaje. Dziś będzie dla dzieci, a jutro... sam zobaczysz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:27, 22 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Baza danych jest gorsza od czipa, gdyż to ona jest zagrożeniem prywatności a nie jakiś czip wszczepiony w bliżej nieokreślonym celu. System komputerowy zbierający informacje o obywatelach jest najdroższą i najbardziej skomplikowaną częścią systemu totalnej inwigilacji...


Może i prawda ale to już się dzieje i ciężko od tego uciec
- Wszystkie płatnosci poprzez bank i karty są notowane (zawsze można trzymać kasę w skarpecie pod poduszką)
- Wszystkie choroby są notowane przez NFZ i ZUS
- Nosząc przy sobie telefon jestesmy ciągle namierzeni i podsłuchowani.
- Internet ,jeśli nie ejsteśmy super-hakerami to też nas łatwo namierzyć, i sprawdzić co robiliśmy, co czytaliśmy pisaliśmy.

Ciężkie czasy scratch ale nie widze za bardzo alternatywy.

Dla mnie dużo gorsza rzecz od tej bazy to PayPal. Niby fajny system płatności online, ale prawda jest taka ża będąc w posiadaniu Ebaya stał się monopolistą i nim zostanie na całym świecie. Chcąc cokolwiek kupić niedługo będziemy robili to PayPalem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:37, 22 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Internet to najlepsza forma zbierania danych o obywatelach. Te wszystkie społeczności: youtube, facebook, lastfm, gg, myspace, fora dyskusyjne, strony internetowe etc.

Wszyscy jesteśmy złapani w sieć.

World Wide Web - Światowa Pajęczyna
6 6 6

W końcu któregoś dnia wyjdzie zgłodniały pająk i urządzi sobie ucztę.

Wielki Brat już od dawna czuwa i ma na nas wszystkich oko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:34, 22 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Microchipy są już i można je sobie wszczepiać. Oczywiście nieoficjalnie, jak ktoś chce. Dowiedziałam się o tym trzy lata temu, ze szwajcarskiej gazety. Możliwe że w Szwajcarii microchipy stają się już popularne, bo Szwajcaria zawsze trochę wyprzedzała resztę Europy po względem nowości. Np w Szwajcarii każdy pies musi mieć chip. W innych krajach dotyczy to tylko psów, które się wywozi za granicę. W Stanach może to mieć już sporo ludzi. Z mikrochipem nigdzie się nie ukryjesz, znajdą cię wszędzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:07, 22 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Z mikrochipem nigdzie się nie ukryjesz, znajdą cię wszędzie.

Bez przesady - tego typu czipy mają zasięg max kilku metrów.
Znajdą cię wszędzie gdzie przejdziesz obok czytnika. Np. w supermarkecie, kinie albo w pracy. Ale na pewno nie w lesie - to jeszcze nie ta technologia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:13, 22 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno słyszałem w radio, że w Japonii testują nowe automaty do sprzedaży papierosów z kamerami wysokiej rozdzielczości rozpoznające twarz kupującego i porównujące z bazą danych przez co potrafią określić, czy klient ma skończone 18 lat.

W rzeczywistości stworzą sobie niezłą bazę danych klientów (kto, w jakim wieku, ile i czego kupuje itd.).

Kilka dni później kolejny nius - powiedzieli, że na stronach związanych z Alkaidą ma pojawić się wezwanie do zniszczenia Izraela jako przyczyny wojen z Irakiem, mordowania Palestyńczyków itp.
Podobno świat muzułmański ma wstawić się za Palestyńczykami i wspomóc go w walce z Syjonistami.
Jeśli okaże się to prawdą będzie to znaczyło, że połapali się kto tak naprawdę im (i reszcie świata) bruździ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:13, 22 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ciekawe, dlaczego psy wywożone za granicę muszą mieć chip? Ja mojemu pieskowi musiałam to zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Chipowanie dzieci
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile