W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Implant od obcych  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 6537
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:30, 11 Mar '08   Temat postu: Implant od obcych Odpowiedz z cytatem

Tematem obcych implantów "alien implants" zainteresował się lekarz chirurg dr Roger Leir i zaczął je wydłubywać z ludzi. I się zaczęło...
Można nie wierzyć w ufo ale w zdjęcie RTG chyba już warto.

Dr Roger LEIR - alien implants remover.

Strona dr Rogera Leir jakże trafnie nazwana:

www.alienscalpel.com

autoprezentacja oraz prezent od obcych

http://pl.youtube.com/watch?v=3TOowR3RpIU

http://video.google.pl/videoplay?docid=-6624997520556759372

Badania nad implantami np. w Los Alamos wykazały, że są m. inn. kombinacją nieznanych obecnie na Ziemi izotopów oraz, że są niejednokrotnie "sprzężone" z układem nerwowym człowieka.







kropka z tyłu głowy:


Tak więc nie trzeba wcale nwo żeby mieć implant a jeśli nwo ma je od...



Od dawna wydaje mi się, że Ziemia to taki teatrzyk kukiełkowy obcych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 11 Mar '08   Temat postu: Re: Implant od obcych Odpowiedz z cytatem

rEvolution napisał:

Od dawna wydaje mi się, że Ziemia to taki teatrzyk kukiełkowy obcych.


na tym świecie wszystko jest możliwe Exclamation
Ja osobiście miałem okazję poznać człowieka który twierdził że ma wszczepiony implant przez obcych (na szczęście tych jak najbardziej pozytywnych) Na dowód czego pokazał mi rękę gdzie można było wyraźnie odczuć jakieś zgrubienie i zdjęcie rentgenowskie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 11 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ci pozytywni obcy nie wszczepiają implantów! tylko Ci negatywni to robią i badają (operują) ludzi... (repitalianie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 11 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.ufohome.terramail.pl/biuletyn/agresor/czesc2.htm
a tu macie jak to wyłaczyć Smile nie wiem czy skuteczne ale jak chcecie sprobować to droga wolna
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:22, 12 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wyspa

Ci pozytywni obcy nie wszczepiają implantów! tylko Ci negatywni to robią i badają (operują) ludzi... (repitalianie)

repitalianie to z tego co pamietam ludzie jaszczurki,hehe,tak to musi byc prawda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 12 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, to ciekawią mnie 2 rzeczy:
1. Skąd ten chirurg dowiedział się o pierwszym implancie? Poczuł go, czy co?
2. Jeżeli UFOki coś nam wszczepiają, to po cholerę to wydłubywać? Przecież i tak mogą nam wszczepić kolejny.

Nie wydaje Wam się, że ktoś robi sobie jaja? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 12 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeważająca ilość implantów to implanty śledzące. Dodatkowo przekazują zapewne informacje o stanie umysłu i funkcjach życiowych danego osobnika.

Nie myślcie sobie, że wszelkie porwania odbywają się od tak. To efekt wymiany. Obcy dają technologię, a w zamian mają limity na porwania, których oczywiście nie przestrzegali. Okaleczenia zwierząt w to też były wliczane.

Każdy zresztą widzi, gdzie tego wszystkiego było najwięcej tam była największa współpraca.

Należy jeszcze zaznaczyć, że nie wszystkie implanty muszą być obcych, niektóre to implanty made in USA. Przeważnie są to eksperymenty z próbą kontroli umysłu.

Cytat:

Nie wydaje Wam się, że ktoś robi sobie jaja? Wink


Wszystko ma tak wyglądać, żeby osoby, które o tym mówią wyglądały na kompletnych wariatów. Większość nawet nie mówi o tym co im się przytrafiło z obawy przed wyśmianiem, utratą pracy itd. Jak widzisz taka taktyka wyśmiewania działa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 12 Mar '08   Temat postu: Implanty od obcych Odpowiedz z cytatem

Zapis wypowiedzi udzielonej przez dr-a Rogera Leir na stronie FN:

http://www.nautilus.org.pl/?i=1201

Przykładowy implant:



Na zdjęciu rentgenowskim lewej stopy Janet widać obce ciało, tkwiące w jej wielkim palcu. Zdaniem Derrela Simsa, który zorganizował zabieg usunięcia obiektu analiza mikroskopowa wykazała, że metaliczny implant powleczony jest jedenastoma różnymi pierwiastkami.

Polski przypadek wykrycia implantu to sprawa p. Zofii Namlik, która sama zgłosiła się do audycji Nautilus Radia Zet jeszcze w latach 90 - tych.

Implant p. Namlik (wskazany strzałką):


Więcej o przypadku p. Namlik:

http://www.gwiazdy.com.pl/42_98/22.htm

Znany jest mi jeszcze inny polski przypadek implantacji, sprawdzony i potwierdzony, jest zdjęcie RTG dwukrotnie powtórzone na którym ów implant jest wyraźnie widoczny. Niestety nic więcej o tej sprawie nie napiszę z braku zgody nosiciela. Wystarczy, że sprawa jest mi znana ale należy zachować dyskrecję.

Zarzut stawiany w tej kwestii przez dyżurnych sceptyków polega na tym, że twierdzą oni iż to ludzie sami sobie wszczepiają różne przedmioty (implanty) do organizmu. Niestety żaden sceptyk nie potrafi wytłumaczyć dlaczego aparat RTG wykazuje implanty oraz jak to jest, że ci ludzie, którzy sami je sobie rzekomo wszczepiają mają w piwnicy zestaw "zrób to sam" i różne izotopy zapewne przechowywane w słoiczkach np. po musztardzie i zapewne przygotowane we własnej pobliskiej (przydomowej) elektrowni atomowej ewentualnie laboratorium materiałów nuklearnych na działce albo strychu.

Miłej nocy i kolorowych snów oraz braku prezentu po obudzeniu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 13 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd pewność, że te implanty to nie podpucha? Przecież podrobić zdjęcie rentgenowskie wcale nie jest tak trudno.

Ciężko mi uwierzyć w to, że część z nas ma wszczepione przez kosmitów implanty. Chyba uwierzę dopiero wtedy, gdy zobaczę coś takiego u siebie.
W jednym z wklejonych przez Was tekstów autor pisał, że jednym z objawów porywania przez UFO jest alergia. Cóż, w takim razie jestem jednym z obiektów... Hmm... Może to dlatego nie chcę przyjąć do wiadomości o implantach?

Gdy chodziłem do podstawówki, kupiłem sobie książkę o ludziach porwanych przez kosmitów. Czytałem, czytałem... i potem przez 2 miesiące miałem problemy ze snem. Po prostu - gdy leżałem w łóżku, cały czas się rozglądałem, czy przypadkiem ONI po mnie nie idą. Od tamtego czasu już mi przeszło. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 13 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po pierwsze, gdyby implanty miały charakter pozaziemski, wykonane byłyby np. w nanotechnologii i żadne zdjęcie by ich nie wykryło

po drugie, takie tandetne implanty bardziej pasują mi na robotę rządów / służb specjalnych etc,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 14 Mar '08   Temat postu: Implanty od obcych Odpowiedz z cytatem



może implanty są

Made in China ? Smile



Nie znacie dnia, ani godziny... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Greg




Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście skłaniam sie do zdania Voltara, jest to robota rządów.
Implanty od UFO, hmm, a czemu wszyscy zakładaja że obcy są na wyższym etapie rozwoju, czemu wszyscy zakładają ze żyja też w trzech wymiarach, że odbijają światło...itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:02, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zaistniałej sytuacji polecam lekturę książki:

"Uprowadzeni: Bliskie spotkania IV stopnia"
John E. MACK

info o książce:

http://biblionetka.pl/ks.asp?id=68929
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:16, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
po pierwsze, gdyby implanty miały charakter pozaziemski, wykonane byłyby np. w nanotechnologii i żadne zdjęcie by ich nie wykryło

po drugie, takie tandetne implanty bardziej pasują mi na robotęrządów / służb specjalnych etc,


A po co się kryć i tak jeden drugiego wyśmieje.

Po za tym skąd wiesz, że wielu nie takiego nano-implanta.

Ziemskie, że tak napisze, super-implanty to właśnie nano-implanty, który można w zastrzyku wprowadzić.

Cytat:
Osobiście skłaniam sie do zdania Voltara, jest to robota rządów.


Rząd testuje na bezdomnych, żołnierzach i własnych pracownikach. Nie musi się bawić w porywanie ludzi przez UFO

Cytat:

Implanty od UFO, hmm, a czemu wszyscy zakładaja że obcy są na wyższym etapie rozwoju, czemu wszyscy zakładają ze żyja też w trzech wymiarach, że odbijają światło...itd.


A o których piszesz, bo z tego co podają źródła ufologiczne to ponad 60-80 (może więcej) różnych cywilizacji odwiedziło już Ziemię.
Z tego co widzę to nawet są opisy wielu na necie Smile

http://www.burlingtonnews.net/secretsufo.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Greg napisał:
Osobiście skłaniam sie do zdania Voltara, jest to robota rządów.
Implanty od UFO, hmm, a czemu wszyscy zakładaja że obcy są na wyższym etapie rozwoju, czemu wszyscy zakładają ze żyja też w trzech wymiarach, że odbijają światło...itd.


Wiara w TYLKO JEDEN rodzaj/gatunek istot pozaziemskich to głupota. Jeśli życie istnieje na Ziemi i gdzieś jeszcze to może istnieć w dziesiatkach/setkach/tysiacach itd. miejscach we Wszechświecie!
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

większych głupot dawno nie czytałem na tym forum.
mój kot też ma taki implant. jakby ktoś był zainteresowany: około 40euro, u najbliższego weterynarza Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli jakaś cywilizacja ma technologię zdolną do podróży międzygwiezdnych to należy uznać powyższe "implanty' za prymitywne

motyw "porywania przez szaraki" można wtedy uznać za sztuczne wspomnienia indukowane podświadomie - porywają cię żołnierze, a w świadomości mamy obraz szaraków

tak poza tym, kiedyś miałem halucynacje we śnie, że leżę na stole w otoczeniu szaraków, a ci mnie badają na żywca... horror... bynajmniej nie twierdzę że ktoś mnie porwał, prędzej nasza podświadomość płata nam figle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale jeżeli nawet odkryli implanty, no to przecież je wyciągnęli.
Gdzie są schematy ich budowy, przekroje, analiza chemiczna, czy jakaś inna. Gdzie szczegóły ich konstrukcji ?
Zadowolono się tylko pokazaniem prześwietlonej stopy ?
Udało się wykraść tylko zdjęcia kreopeczki na rentgenie, a schematu budowy już nie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:15, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo kropeczka na rentgenie okazała się drzazgą wbitą w palec Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:29, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale bzdura!
Nie ma żadnych implantów.
To sa pozostałości po np wypadkach , zadrapaniach tylko o tym sie nie mówi.
Kiedyś czytałem ,że medycyna zna przypadki robienia sie złogów z różnych pierwiastków w tym z różnych metali w różnych częściach ciała.
Jest to fenomen ,ale nie zadne implanty.

Nie róbcie sobie jaj z porządnych ludzi.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 15 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe ale akcja. I wy w to wierzycie?? Sceptycy, ludzie od prawdy o świecie?? Przecież ,,szaraki'' i ,,jaszczury'' to zwykła zaszczana propaganda, USrAńców którym marzy się podbój przestworzy... Żadne obce cywilizacje nami się nie bawią, nie eksperymentują, bo nie mają takiego fiubździu w głowie jak Bush i spółka. Niby po co mieliby to robić?? To nie Predatorzy, nie pociągają ich polowania na Alienach... To wszystko jest kawałkiem układanki, propagandowych puzzli, takim kawałkiem jak filmy typu ,,Dzień niepodległości''.

Co nie oznacza że twierdzę iż porwania nie mają miejsca... Ale nie w tych celach...
_________________
http://fa.most.org.pl/obrazki/bannery/logo.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 15 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Implanty od Obcych i wszystko jasne ! A te drzwi jakoś tak nie mają klamek. Przeciągu nie ma, bo i chyba brak okien. Panowie w białych kitlach z nieszczerymi uśmiechami się przechadzają, a w tle gra delikatnie muzak....

Oby więcej takich wątków Panowie, a prawda, jak to ona, prześlizgnie się wam po cichutku między palcami całkowicie. To już wrogów na Ziemi wam nie starcza ? Kurwa , co byście poczęli, gdyby na świecie było milej ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 16 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
większych głupot dawno nie czytałem na tym forum.
mój kot też ma taki implant. jakby ktoś był zainteresowany: około 40euro, u najbliższego weterynarza Laughing

Najpierw zwierzaki potem ludzie. Ech Bimi no teraz to jestem zniesmaczony i zawiedziony twoją osobą.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:27, 16 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no parę dni mnie na forum nie było, ale że aż tak......
Jak dla mnie temat na poziomie XTC alb i niżej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Implant od obcych
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile