W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rutkowski vs. TVN/Policja - w/s małej Madzi   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
24 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 12331
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
InfamousKing




Dołączył: 11 Wrz 2011
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 06 Lut '12   Temat postu: Rutkowski vs. TVN/Policja Odpowiedz z cytatem

http://www.tvn24.pl/28377,1733769,0,1,fakty-po-faktach,fakty_wiadomosc.html

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 16:05, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno jest pewne. Rutkowski rozjebał system policji i system medialny (historyjka porwania) dlatego zrobili na niego atak i zwalają winę, że to on zrobił szoł no kurwa hahaha. Jeszcze ta tempa cipka oskarża go o działanie nieetyczne ha. Dodatkowo ten jąkający się w mundurku z głosikiem niepełnosprawnego negocjatora.

Działał zgodnie z prawem niekiedy z jego obejściami, ale pokazał jak policja i media działają. Smile
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak go nie lubię(Rutkowskiego), to i tak przyznaję mu rację.
Zamknął temat i mają do niego pretensje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oskarżają go o urządzenie szopki medialnej, a także o to, że zepsuł postępowanie policji. Z tego co zauważyłam do pewnego czasu w mediach policji w ogóle nie było. Był pan Rutkowski który został wynajęty przez rodzinę i apel w poszukiwaniu dziecka. Policja się zbytnio tą sprawą nie interesowała. Na całym świecie urządza się takie apele medialne, jeśli jest podejrzenie porwania dziecka. Policja dopiero wkroczyła, w śledztwo, jak okazało się, że dziecko nie żyje. I zamiast współpracować z Rutkowskim, który na dobrą sprawę, rozwiązał całą sprawę, to oni go oskarżają i upokarzają.

Nie śledzę kariery Rutkowskiego, nie jestem jego fanką, ale popieram jego działania - pomógł dużej ilości osób, a to, że miał udział w aferach? hmm, a kto z rządzących nie miał... Jego spektakularna akcja w Norwegii jest tylko dowodem, że facet ma mózg i działa. Nie gada, ale działa. I to mi się podoba Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pier...e

Nie wierze w to co widze. Jak tego leszka lansera w okularach nie trawie tak pocisnal im fachowo, moze czasami nazbyt nachalnie ale stanowczo czego nie mozna powiedziec o drugiej stronie, a juz wspomnienie o statystyce na koncu i zaufaniu spolecznym przyprawilo mnie o atak smiechu. Od wkur.....a do smiejacej sie facjaty normalnie hustawka emocji - moc wrazen w ciagu 20 minut.

Gosc przychodzi do programu w ktorym z gory jest zalozone, ze beda po nim jechac jak po burej s..e szacun.
Jednego jeszcze nie jestem w stanie zrozumiec jaka mozna byc dziwka zeby cokolwiek by sie nie stalo nie podjac zadnej proby ratowania swojego potomstwa - dla mnie tak robia ludzie no masakra, a pozniej taka idiotka w telewizji bedzie o etyce

pie.....c.
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

się kurwa do okularów przyjebała - dziennikarka, kolenda ja pierdole Laughing


co do tematu to zgadzam się z przedmówcami.

rutkowski to pozer, ale jakby nie on to cała polska; media + policja + miliony głupich ludzi, do dziś szukali by madzi uprowadzonej z wózeczka po tym jak jej mama straciła nagle przytomność na spacerze z niewiadomego powodu... Smile

nie trzeba było być super kurwa detektywem ze złotą odznaką polskiej policji, żeby się domyśleć, że kobieta ewidentnie coś kręciła, a jej historia z porwaniem w ogóle nie trzymała się kupy. jakby nie rutkowski to do dziś by się motali i rysowali portrety pamięciowe porywacza na podstawie zeznań świadków...

toż to totalni idioci - któż inny pracuje w polskiej policji i mediach?
a gość ich wkurwił, bo pokazał ich debilizm. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o mężusiu? Uczestniczył w tym? I czy dziecko zostało zamordowane czy to był wypadek ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie uczestniczył, bo (z tego co podają media) mówił, że pomagał znosić wózek z dzieckiem na dół tamtego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
LOpiz




Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co wyprawia P.Rutkowski to są typowe OSOBISTE porachunki z policją, szopka medialna aby naprawić swój wizerunek... ja go w pełni rozumiem w tej kwestii...nadęty ale dobry chłopina...Policji w cale nie musi kompromitować na wizji bo każdy wie jaka jest policja w porównaniu do profesjonalisty...

P.Rutkowski rozwiąże tą sprawę bo jak wiadomo siedzi w tym zawodzie od ponad 20lat, ma multum sukcesów i osiągnięć...chwalić mu za to.

Czy jej mąż był zamieszany? Się okaże...

P.Krzysiu to rozwiąże bo jest najbliżej sytuacji i zdarzeń które się tam dzieją, może porozmawiać, i ma szerszy zakres działań... Z tv się nie dowiemy co i jak bo TV NIESTETY jest za policją a ta z kolei przeciwko Rutkowskiemu bo się tylko kompromitują przez niego...

Czas pokaże...
I ciekawe co będzie z rozmowami P.Rutkowskiego z tym małolitrażowym niebieskim polizajem u Liska Hytruska... ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no dzisiaj słyszałem, że w aktach policji są zapiski, że policyjni psychologowie sugerowali, że kobieta może kłamać. Znaczy wiedzieli przed nim - tylko o tym nie mówili, dla dobra śledztwa... śledztwo było w toku... Smile
Nosz kurwa, ilu psychologów trzeba zatrudnić, żeby przycisnąć babę do muru w jej kłamstwach?
I nie jestem tu za torturowaniem podejrzanych, ale umówmy się - od początku coś tu nie grało. Czy trzeba aż Rutkowskiego, żeby ją ckliwo-dosadnie zapytać?
Wychodzi na to że w polskiej policji pracują same głąby - skoro jeden Rutkowski ich pobił, z całymi ich tymi psychologami. A nawet jak się okazuje pewnymi mediami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej, słyszeliście najnowsze wieści?
nie było próby samobójczej! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
LOpiz




Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
ej, słyszeliście najnowsze wieści?
nie było próby samobójczej! Smile


Czyli jak? Kasia jest kozłem ofiarnym całego teatrzyku? Cala rodzina przeciwko Kaśce?
Masz jakieś ciekawe teorie?? ...eee podaj Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:24, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lopiz - a może to jest jakaś sekta satanistyczna, która na ołtarzu poświęciła dziewczynkę Sad((

Rutkowski nie zrobił medialnego spektaklu, on po prostu chciał pomóc tej rodzinie. On rozwiązał tę sprawę, policja nie zrobiła do tego momentu nic, co by pomogło odnaleźć dziewczynkę. On nie tylko ją odnalazł, ale on stwierdził, że dziewczynka nie żyje Sad I dopiero tutaj wchodzi policja, która zamiast zająć się sprawą, oskarża Rutkowskiego o utrudnianie. I to się dopiero przeradza w spektakl.. przeciwko Rutkowskiemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LOpiz




Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:21, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=Vd1LtEkZA6U hah no proszę Very Happy specjalista już się wypowiedział na temat Krzysia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:29, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że były zomowiec, a także były detektyw podszywający się pod detektywa i działający bez licencji, oskarżony Rutowski, odpowie m.in. za utrudnianie śledztwa i maltretowanie kobiety.

To, że policja trzyma się procedur, powinno cieszyć. Jeśli matka byłaby w stanie wykiwać policję w taki sposób, że policja wiedziałaby, że mama ubiła niemowlaka, a nie byłaby w stanie tego udowodnić, to cześć i chwała dzieciobójczyni. Na tym polega państwo prawa.

Wkurwia mnie podniecanie się bucem rutkowskim, z powodu, że ten uzyskał dowody w sposób nie przewidziany w przepisach postępowania karnego. Nie pomyśleliście, że ten cyrk może być reżyserowany po to, abyście zaakceptowali fakt, że powstanie kolejna odmiana policji, która będzie mogła olewać przepisy postępowania?

A w kwestii trupa niemowlaka - każda matka, każdy ojciec, każdy człowiek, podobnie jak każde inne zwierze, powinien mieć prawo zabicia lub porzucenia i pozostawienia na śmierć swojego potomstwa. Kurestwem jest wpierdalanie się przepisów w kwestie takie jak robienie kupy, obcinanie paznokci, czy rozmnażanie i stosunek do potomstwa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:41, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te chójaduch, a masz Ty licencję na pisanie. oddychanie i dymanie? Chuja tam masz (a i to bez licencji).
PRECZ ZAWODOM BEZ LICENCJI!

A bardziej poważnie: jeśli ktoś prywatnie działa "poza prawem", to musi się liczyć z tym, że pokrzywdzony wytoczy mu sprawę. W czym Ty widzisz problem? Postrzegasz Rutkowskiego, jako nietykalnego? Come on
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
insane




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 29
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:55, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
Nie pomyśleliście, że ten cyrk może być reżyserowany po to, abyście zaakceptowali fakt, że powstanie kolejna odmiana policji, która będzie mogła olewać przepisy postępowania?


No tak, przecież to Prawda2 i tutaj też MUSI być jakiś spisek! Laughing

chójaduch napisał:
A w kwestii trupa niemowlaka - każda matka, każdy ojciec, każdy człowiek, podobnie jak każde inne zwierze, powinien mieć prawo zabicia lub porzucenia i pozostawienia na śmierć swojego potomstwa.


bez komentarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:10, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spisek czy nie - Rutkowski robi to samo co skurwysyny w Guantanamo...

A w sprawie zabijania potomstwa proponuję tv przyrodniczą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
To, że policja trzyma się procedur, powinno cieszyć. Jeśli matka byłaby w stanie wykiwać policję w taki sposób, że policja wiedziałaby, że mama ubiła niemowlaka, a nie byłaby w stanie tego udowodnić, to cześć i chwała dzieciobójczyni. Na tym polega państwo prawa.

"Trzyma się procedur"? Kurwa przecież oni się przez tydzień motali jak koty - portrety pamięciowe porywacza rysowali, psychologów zatrudniali i chuj wie kogo jeszcze... cała polska szukała Madzi przez tych nieudaczników.
Ty wiesz ile to forsy kosztowało?

Nazywasz rolników darmozjadami, bo nie płacą ZUS'u - ale darmozjadów z policji, totalnych kurwa lamerów, klepiesz po plecach bo trzymają się procedur? Smile
Nie bądź śmieszny - polska policja, jak pokazała ta sprawa, to banda nieudaczników i darmozjadów. A media nie lepsze.

Nie trzeba łamać żadnych procedur żeby przycisnąć w czasie przesłuchania babę, jak widać że kręci.
Jakie kurwa Guantanamo? Laughing
Gość jej nie zmusił - sama chciała z nim gadać.
A w czasie tej rozmowy nawet na nią nie krzyknął - ot podpytał szeptem, wczuwając się w rolę...
Zrobił coś co każdy normalny człowiek by zrobił, coś czego policja - banda pierdolonych nieudaczników - nie potrafiła zrobić przez tydzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chójowo, że działalność psiarni jest nieefektywna. Temu nie przeczę. Wkurwia mnie jedynie gloryfikowanie tego buca i czynności jakich się dopuścił. Szkoda, że w RP nie obowiązuje zasada jak w USA, że dowód uzyskany z naruszeniem prawa jest gówno warty. Psiarnia jeszcze ostrożniej podchodziłaby do swojej roboty.

Rutkowski miał ponoć szukać porwanego dziecka. Z tego co mi się wydaje, to nie pracował na zlecenie policji. Przypuszczam, że zaoferował swoje jebane "usługi" rodzinie Madzi. A zatem jego psim obowiązkiem było działać na rzecz tejże rodziny. A co on odpierdolił? Ujawnił okoliczności, które był zobowiązany do zachowania w tajemnicy, a nadto wpierdolił swojego zleceniodawcę w kłopoty. Być może psiarnia nigdy nie byłaby w stanie postawić zarzutów matce Madzi. Jeśli potrafiła zatańczyć psiarni na nosie to gratulacje - jej sprawa i chój Rutkowskiemu do tego!


z ustawy o usługach detektywistycznych
Cytat:
Art. 12. 1. Detektyw jest obowiązany zachować w tajemnicy źródła informacji oraz okoliczności sprawy, o których powziął wiadomość w trakcie wykonywania czynności, o których mowa w art. 2 ust. 1.

2. Obowiązek zachowania tajemnicy ciąży na detektywie także po zaprzestaniu wykonywania czynności, o których mowa w art. 2 ust. 1.

3. Detektyw może zostać zwolniony z zachowania tajemnicy na zasadach określonych w Kodeksie postępowania karnego.




Cytat:
Art. 46. 1. Kto wykonuje działalność w zakresie usług detektywistycznych bez wymaganego wpisu do rejestru, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do lat 2.

2. Tej samej karze podlega osoba wykonująca czynności detektywa w ramach prowadzonej działalności gospodarczej bez wymaganej licencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
Chójowo, że działalność psiarni jest nieefektywna. Temu nie przeczę. Wkurwia mnie jedynie gloryfikowanie tego buca i czynności jakich się dopuścił.

Kto go niby gloryfikuje?

Jak przeczytałem ten wątek, wszyscy tu piszą tylko o tym, że Rutkowski pokazał nieudolność policji i głupotę mediów - dlatego tak na niego najeżdżają.
Natomiast dlaczego ty na jego najeżdżasz - tego nie rozumiem.
Bo argument z Guantanamo to, jak już wspomniałem, uznałem co najwyżej za żart. Zresztą mało śmieszny,

Nie trzeba było być Rutkowskim żeby załatwić sprawę w ten sposób - szybko, zwięźle i na temat.
Każdy to wie, że żadnych cudów gość nie dokonał.
Co nie zmienia faktu, że polska policja to banda darmozjadów. Chuje zamiast okazać skuchę i podziękować, że zaoszczędził podatnikom jeszcze większych wydatków na to śledztwo stulecia, to się tylko przypierdalać do licencji i okularów potrafią. Głąby zajebane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Natomiast dlaczego ty na jego najeżdżasz - tego nie rozumiem.
Bo argument z Guantanamo to, jak już wspomniałem, uznałem co najwyżej za żart. Zresztą mało śmieszny

Nie żart - zarówno Guantanamo, jak i Rutkowski uzyskują dowody w sposób nie przewidziany w procedurze postępowania karnego.

Nawet jeśli zgodziłbym się z tym, że ujawnił bezradność i rozpiździaj policji, to zachował się jak ostatnia kurwa i szmata - bo zrobił to kosztem mamy Madzi, która wodziła psiarnię za nos.

Ale jakoś bardziej przemawia do mnie wersja, że jakiś pies dostał w łapę i przekazał super-detektywowi cynk o asach, jakie psiarnia miała w rękawie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
Nie żart - zarówno Guantanamo, jak i Rutkowski uzyskują dowody w sposób nie przewidziany w procedurze postępowania karnego.

Weź mnie nie rozbawiaj.
Gówno mnie obchodzą jakieś dowody i procedury - głupia wymówka nieudaczników co przez tydzień szukali porywacza którego nie było.
Mnie interesuje wyłącznie prawda - nie jestem biurokratą.

Cała Polska przez tydzień była przejęta uprowadzeniem Madzi z wózeczka, policja wynajmowała eksportów za grubą kasę, a media szukały świadków i rysowały portret psychologiczny porywacza... Normalnie kurwa cyrk - bo co innego?
Aż tu nagle pewien Rutkowski po dziesięciu minutach rozmowy z babą powiedział im prosto w oczy: jesteście nieźle popierdoleni, ciało dziecka znajdziecie tu i tu... Wszystko na ten temat - jakich więcej trzeba dowodów? Jakich procedur?

Guantanamo se kurwa wymyślił Smile


Mówiłem to już wielokrotnie na tym forum, ale teraz jeszcze raz powtórzę.
Polska policja nigdy mi w niczym nie pomogła.
Nie raz zgłaszałem kradzież - ani razu nie znaleźli złodzieja.
I wcale się nie dziwię - bo po tej sprawie widać jacy to są idioci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
, to zachował się jak ostatnia kurwa i szmata - bo zrobił to kosztem mamy Madzi


Po 1 Madzia nie żyje, a nie żyje z powodu nieodpowiedzialności. Czyjej? Matki. Dodatkowo zakłamanej i gówno mnie obchodzi czy to dlatego, że się bała. Najwyraźniej bała się bardziej kary więzienia niż wyrzutów sumienia skoro z premedytacją ugrała taką scenę.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Internauci oburzeni wywiadem Kolendy-Zaleskiej z Rutkowskim: "Czerwona kartka"

Tysiące komentarzy, grupy i fotomontaże na Facebooku, telefony do "Szkła Kontaktowego". W sieci wrze po rozmowie Katarzyny Kolendy-Zaleskiej z Krzysztofem Rutkowskim w "Faktach po Faktach" TVN24. Prowadząca je dziennikarka w ostrych słowach zarzuciła Rutkowskiemu nieetyczne działanie. W studiu doszło do kłótni.


czytaj: http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,11.....ostac.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rutkowski vs. TVN/Policja - w/s małej Madzi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile