W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Traktat Reformujący Unię Europejską  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3395
Strona: 1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 09 Wrz '07   Temat postu: Traktat Reformujący Unię Europejską Odpowiedz z cytatem

Autor artykułu w Wikipedii napisał:
Ogłoszony w czerwcu 2005 r. "okres refleksji" nad traktatem konstytucyjnym pokazał, że przyjęcie TKE w kształcie uzgodnionym w 2004 r. będzie praktycznie niemożliwe. W związku z tym Niemcy, od 1 stycznia 2007 r. sprawujące prezydencję w Unii, zaproponowały przyjęcie nowego traktatu, mającego włączyć większość postanowień traktatu konstytucyjnego do dotychczasowych traktatów unijnych: traktatu z Maastricht i traktatu rzymskiego.
Tak jak przewidywał traktat konstytucyjny, Unii Europejskiej zostanie nadana osobowość prawna; zlikwidowana zostanie Wspólnota Europejska (jej następcą prawnym będzie Unia).
Usunięte natomiast mają być wszelkie zapisy sugerujące państwowość Unii Europejskiej:
* zrezygnowano z nazwy "konstytucja"
* usunięto artykuł mówiący o symbolach Unii (flaga, hymn, dewiza)
* "minister spraw zagranicznych Unii" będzie nazwany Wysokim Przedstawicielem Unii ds. Zagranicznych i Polityki Bezpieczeństwa
* zrezygnowano z nowego nazewnictwa aktów prawnych (ustawa, ustawa ramowa) na rzecz dotychczasowych nazw (rozporządzenie, dyrektywa).

http://pl.wikipedia.org/wiki/Traktat_reformuj%C4%85cy
http://www.prawda2.yoyo.pl/viewtopic.php?p=7914&highlight=unia#7914
[url]Polska dołączy do Wielkiej Brytanii, która zagwarantowała sobie prawo do wyłączenia z postanowień Karty Praw Podstawowych w nowym traktacie UE - oświadczyła wczoraj minister spraw zagranicznych Anna Fotyga.[/url]
http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=sw&dat=20070908&id=sw11.txt
Jestem przeciwny przynależności Polski do uE. Przeciwny jestem również wszelkim traktatom i konstytucjom unijnym. Mam nadzieję, że zamieszanie w rządzie nie służy maskowaniu tego faktu:
Cytat:
Zakończenie prac nad traktatem reformującym przewidziano na 18 października br. Zgodnie z planem uroczyste podpisanie dokumentu nastąpi po przetłumaczeniu go na wszystkie języki Unii Europejskiej.

http://www.prawda2.yoyo.pl/viewtopic.php?t=719&highlight=hardcore
Nie jestem pewien, czy dobrze to rozumiem. Czy polscy reprezentanci maja zamiar podpisać w październiku akt poddania się Traktatowi Reformującemu?! Mam nadzieję, że się mylę...
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:14, 09 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał Pietrzak napisał:
Do grona zagranicznych krytyków braci Kaczyńskich dołączył austriacki socjaldemokrata Hannes Swoboda. Europoseł - podobnie jak były prezydent Czech Vaclav Havel - uważa, że demokracja w Polsce jest zagrożona. Swoboda zasugerował nawet, że Unia Europejska powinna skontrolować przestrzeganie w Polsce prawa i swobód obywatelskich.
"Dopóki obecny polski rząd jest u władzy, jego ludzie muszą być uważnie obserwowani przez instytucje UE, jeśli chodzi o przestrzeganie podstawowych praw i swobód" - napisał Swoboda w specjalnym oświadczeniu, wydanym w związku z samorozwiązaniem polskiego Sejmu.
Eurodeputowany martwi się, że w Polsce do czasu wyborów cały czas będzie rządził PiS. Swoboda cieszy się jednak, że obecne rządy skończą się jeszcze w tym roku. Twierdzi bowiem, że PiS nie szuka porozumienia w sprawie tzw. Traktatu Reformującego Wspólnotę, który musi być przyjęty przez wszystkie kraje Unii jeszcze w 2007 roku.

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=59619
A jednak...
Załamka.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:34, 09 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skladajac wypowiedz Aleksandra Kwasniewskiego w ktorej zachowywal sie jakby byl z 5 kolumny.Dal znac ze jesli mu pomoga w dojsciu do wladzy jego Parti to zrobi wszystko co Niemcy albo lepiej co Unia kaze to zrobi.Tylko najpierw zrobcie porzadek z Pis tylko ostro prosze.No a teraz jak grzyby po deszczu wyrastaja nagle Prezydenci jak na przyklad Czech Vaclav Havel ktorzy chca nas pouczac.Mnie to zdziwilo ze niby wypowiada wlasne zdanie ale mowi za Unie ktorej oczkiem w glowie stal sie Traktat Reformującego Wspólnotę.Czesi Wspanialy Narod ktory latwo sie poddawal i poddaje silom z zewnatrz.Dlatego nie sa wiarygodni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 09 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Dobrze, że Liga polskich rodzin i Unia Polityki Realnej, a może i Prawica Rzeczpospolitej wspólnie ruszą do wyborów. Mamy większe szanse, na mniejszy stopień zajęcia sejmu przez agenturę.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 09 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LPR i UPR wspólnie ruszą do wyborów? Smile
To chyba jakiś żart?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 09 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/

Zauważcie, jak Aleksander Soltzman mówi o "zwiedzeniu informacjami o broni masowego rażenia"! Czytajcie, przekazujcie! Wiedzę ukrywają!
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 09 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
LPR i UPR wspólnie ruszą do wyborów? Smile
To chyba jakiś żart?


http://korwin-mikke.blog.onet.pl/3480429.....forum.html

MC'Korwinn, na swoim blogu napisal ze, zawarl juz porozumienie ktore pozwoli dostac sie UPR do zlobu, po za tym, nic nie laczy te partie. Giertych po prostu umozliwi jeszcze jednemu zydowi prosperujacemu na marginesie zycia politycznego by zyl na koszt podatnikow.
_________________
"Ci fałszywi Apostołowie, to podstępni działacze.
Oni udają Apostołów Chrystusa, nic dziwnego.
Sam bowiem szatan podaje się za anioła Światłości"
2Kor 11,13-14
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 11 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz Korwin Mikke napisał:
Zarówno na e-pocztę jak i na blog przyszło kilkadziesiąt żywych protestów. Traktuję je z całym szacunkiem, to nie są ludzie podstawieni przez PiS lub PO (które to partie mają interes, byśmy startowali samodzielnie... i nie weszli). Ten argument jest bardzo ważny - ale wcale nie jest to najważniejszy argument za porozumieniem UPR, LPR i (daj Boże) PR.
Co do honoru - tak całkiem honorowo to by było nie kandydować, by nie zasiadać w Sejmie z tymi gangsterami... Tak: wolelibyśmy grać z NIMI w brydża, w szachy, fechtować się na szpady itp. - ale w d***kracji o władzę gra się w dupnika. I albo się gra - albo nie...

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2,ID251729823,index.html
urwis napisał:
MC'Korwinn, na swoim blogu napisal ze, zawarl juz porozumienie ktore pozwoli dostac sie UPR do zlobu, po za tym, nic nie laczy te partie. Giertych po prostu umozliwi jeszcze jednemu zydowi prosperujacemu na marginesie zycia politycznego by zyl na koszt podatnikow.

Janusz Korwin Mikke napisał:
Zwracam też uwagę, że mimo wielkich różnic w programach między LPR i UPR jest jednak kilka punktów wspólnych - np. niechęć do eurokracji. Nie jest ich za wiele - ale są. Nie piszę tego po to, by przekonywać Państwa, że partie te są podobne - tylko dla porządku.

Urwis! Powyższe, to dowód, że istnieje coś wspólnego w Ligi Polskich Rodzin i Unii Polityki realnej. Wydaje mi się, że to coś nie jest błahą cechą. Masz inne zdanie?
Daj dowód, że Janusz Korwin Mikke jest żydem, jednym z Aleksandra.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 11 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz Korwin Mikke napisał:
Zarówno na e-pocztę jak i na blog przyszło kilkadziesiąt żywych protestów. Traktuję je z całym szacunkiem, to nie są ludzie podstawieni przez PiS lub PO (które to partie mają interes, byśmy startowali samodzielnie... i nie weszli). Ten argument jest bardzo ważny - ale wcale nie jest to najważniejszy argument za porozumieniem UPR, LPR i (daj Boże) PR.
Co do honoru - tak całkiem honorowo to by było nie kandydować, by nie zasiadać w Sejmie z tymi gangsterami... Tak: wolelibyśmy grać z NIMI w brydża, w szachy, fechtować się na szpady itp. - ale w d***kracji o władzę gra się w dupnika. I albo się gra - albo nie...

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2,ID251729823,index.html
urwis napisał:
MC'Korwinn, na swoim blogu napisal ze, zawarl juz porozumienie ktore pozwoli dostac sie UPR do zlobu, po za tym, nic nie laczy te partie. Giertych po prostu umozliwi jeszcze jednemu zydowi prosperujacemu na marginesie zycia politycznego by zyl na koszt podatnikow.

Janusz Korwin Mikke napisał:
Zwracam też uwagę, że mimo wielkich różnic w programach między LPR i UPR jest jednak kilka punktów wspólnych - np. niechęć do eurokracji. Nie jest ich za wiele - ale są. Nie piszę tego po to, by przekonywać Państwa, że partie te są podobne - tylko dla porządku.

Urwis! Powyższe, to dowód, że istnieje coś wspólnego w Ligi Polskich Rodzin i Unii Polityki realnej. Wydaje mi się, że to coś nie jest błahą cechą. Masz inne zdanie?
Daj dowód, że Janusz Korwin Mikke jest żydem, jednym z paczki Aleksandra.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 13 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg (mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82. Stronnictwo Demokratyczne partia sojusznicza PPR a potem PZPR; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem Kisielewskim Partię Liberałów "Prawica". W 1987 roku został prezesem nowopowstałego Ruchu Polityki Realnej w 1989 r. przekształcony w Unię Polityki Realnej.


Cytat:

Lech Wałęsa - Lejba Kohne
Aleksander Kwaśniewski - Izaak Stoltzman
Jolanta Kwaśniewska -Konty - Kohn
Leszek Balcerowicz - Aaron Bucholtz
Marek Borowski - Szymon Berman
Jarosław i Lech Kaczyńscy - Kalkstein
Jacek Kuroń - Icek Kordblum
Jan Maria Rokita - Izaak Goldwicht
Tadeusz Mazowiecki - Icek Dikman
Adam Michnik - Aaron Szechter
Andrzej Olechowski - Mosze Brandwein
Włodzimierz Cimoszewicz - Dawid Goldstein
Hanna Gronkiewicz-Waltz - Haka Grundbaum
Hanna Suchocka - Haka Silberstein
Stefan Niesiołowski - Aaron Nusselbaum
Bronisław Geremek - Berele Lewartow
Ludwik Dorn - Dornbaum
Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg
Grzegorz Kołodko - Samuel Hanerman
Marian Krzaklewski - Dawid Zimmerman
Jan K. Bielecki - Izaak Blumenfeld
Bolesław Bierut - Rotenschwanz
Lech Falandysz - Aaron Fleischman
Władysław Frasyniuk - Rotenschwanz
Ryszard Bugaj - Izaak Blumfeld
Andrzej Milczanowski - Aaron Edelman
Józef Cyrankiewicz - Izaak Cymerman
Wisława Szymborska - Rottermund
Jerzy Stuhr (aktor) - Josek Feingold
Józef Oleksy - Szymon Buchwio (Łemek)
Jan Olszewski - Izaak Oksner
Janusz Onyszkiewicz - Jojne Grynberg
Piotr Ikonowicz - Dawid Goldsmith
Jerzy Jaskiernia - Aaron Aksman
Janusz Korczak - Henryk Goldszmit
Hanna Krall - Haka Rejchgold
Janusz Zaorski - Jakub Bauman
Leszek Moczulski - Robert Berman
Jan Parys - Haim Pufahl
Krzysztof Skubiszewski - Szymon Schimel
Irena Szewińska - I. Kirszenstein
Stefan Szwedowicz (brat Michnika) - Szechter
Paweł Śpiewak - Stinger
Jerzy Turowicz - Jakow Turnau
Jerzy Urban - Josek Urbach
Mieczysław Wachowski - Jakub Windman
Henryk Walczak - Zukerman
Andrzej Zoll - Rojeschwanz

1) Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW (nr arch. 1/6526/1 - data archiwacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 - data rejestracji Wydz. III-2, SUSW Warszawa).
zrodlo
http://www.polishforums.com/polish_jews_they_changed_their-34_6470_0.html

dalej
http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=polityka&id=716
http://www.wirtualnapolonia.com/opinie.asp?opinia=38424
http://www.dzichaaa.net/tom/czat.html
http://forum.www.kielce.pl/viewtopic.php.....b25bd68dc6
http://forum.hotnews.pl/fpolska,0,552,1924.html

zreszta google nie boda Smile


jego milczenie jest wymowne, nawet na jego wlasnym blogu ->
http://korwin-mikke.blog.onet.pl/3480429.....forum.html



Gdyby tak poszukac, to wszystkie partie maja jakies wspolne dazenia.
Ale im zalezy z tego co zrozumialem na blogu MC'Korwina Smile wejsc tylko do parlamentu a reszta robi swoje.

Ps.
Gdy tylko zadajemy pytanie o pochodzenie lub o czynnie dzialajacych zydach w polityce, nabieraja wody w usta. Pisalem tutaj i dalem linka do bloga Wildsteina. Tez pali glupa, na grzecznie sfrormulowane pytanie nie odpowiedzial. Tak najwygodniej, pytanie dotyczylo pochodzenia naszych pupilkow w sejmie, nie jego samego, bo to wiemy oficjalnie.
_________________
"Ci fałszywi Apostołowie, to podstępni działacze.
Oni udają Apostołów Chrystusa, nic dziwnego.
Sam bowiem szatan podaje się za anioła Światłości"
2Kor 11,13-14
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:17, 14 Wrz '07   Temat postu: SOS Odpowiedz z cytatem

I tak mi mów! Dzięki ci ,urwis, za zweryfikowanie, mej wiedzy. Ah! Dzięki Ci!
Zostaje Liga Polskich Rodzin!
[hmm... szperu szperu]
Roman Giertych -Pinkus Gerbaum
Szok.
Anarchia? Konformizm?

Samodoskonalenie-Oświecenie-Samowystarczalność

SOS- (na razie)nieformalny związek wyznaniowo-poglądowo-polityczno-gospodarczy założony przez Baccalus'a.

C.D.N.!
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 14 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czego sie spodziewales, qrwa, ze przywioze ci jego napletek?!

Cytat:

1) Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW (nr arch. 1/6526/1 - data archiwacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 - data rejestracji Wydz. III-2, SUSW Warszawa).

Poszperaj sobie wedlug tego.....

cos mi sie wydaje ze ty bedziesz tu zaraz z nich wyszystkich robil przykladnych chrzescijan. Twoje stekanie nie jest zadnym argumentem. Jak masz ironizowac nie podajac konkretow to daruj sobie.
_________________
"Ci fałszywi Apostołowie, to podstępni działacze.
Oni udają Apostołów Chrystusa, nic dziwnego.
Sam bowiem szatan podaje się za anioła Światłości"
2Kor 11,13-14
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 14 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
widze urwis, ze nie tylko ja przejrzalem xtc..
znaczy sorry, baka lusa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pafka




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 383
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 14 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

110609 - 02091309 Wink Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:50, 15 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaak, niesamowicie wiarygodne źródło, "stoltzman" dikman" żebyś się nie zdziwił Urwis, że też w tej kartotece figurujesz jako Aaron Fiutbaun Evil or Very Mad

jeszcze jeden komentarz z innego forum odnośnie tej listy:

ponoć Jezus był żydem- vel Joszua Bar Goldbaum, a
Karol W. - to Icek Hainzbach,
w rooswell rozbił się pojazd , który dowoził żydów z marsa,
wszędzie pejsy, ..aaaaaaa....., Boże powiedz że nie jesteś żydem.....aaaaaa......,matka Teresa też?.......aaaaaaaa....., Ghandiii był żydem!!!......i Budda...!!!!....nieee .......tylko nie to!!!...ojciec dyrektor nieee!!!.....ojcze dyrektorzeeeeeee.....rabi!!!!.......aaaaaa!!!!!

Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:15, 15 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:


jeszcze jeden komentarz z innego forum odnośnie tej listy:

ponoć Jezus był żydem- vel Joszua Bar Goldbaum, a
Karol W. - to Icek Hainzbach,
w rooswell rozbił się pojazd , który dowoził żydów z marsa,
wszędzie pejsy, ..aaaaaaa....., Boże powiedz że nie jesteś żydem.....aaaaaa......,matka Teresa też?.......aaaaaaaa....., Ghandiii był żydem!!!......i Budda...!!!!....nieee .......tylko nie to!!!...ojciec dyrektor nieee!!!.....ojcze dyrektorzeeeeeee.....rabi!!!!.......aaaaaa!!!!!

Very Happy

Cpales cos?

Brak ci wlasnych komentarzy ze cytujesz jakiegos zydowskiego durnia? Gadasz zupelnie jak oni, powinno mnie to dziwic? wiesz, kopanie sie po dupskach nie prowadzi do niczego, wiec z mojej strony...eot.
_________________
"Ci fałszywi Apostołowie, to podstępni działacze.
Oni udają Apostołów Chrystusa, nic dziwnego.
Sam bowiem szatan podaje się za anioła Światłości"
2Kor 11,13-14
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:37, 15 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urwis! Ja nie ironizowałem. Wierzę w prawdziwość danych, które przedstawiłeś. Za przedstawienie ich i wyprowadzenie mnie z błędu podziękowałem i dziękuję raz jeszcze. Całkowita powaga. Ja stękam? Konkretem jest to, że znalazłem w twoich źródłach, wzmiankę o żydowskim pochodzeniu Romana Giertycha. Zszokowało mnie to. Doszedłem do wniosku, że cała polityka jest umasowiono-użydowiona. Zadałem pytanie, czy lepsza jest anarchia. A może należy się poddać m/i cjit, czyli przyjąć postawę konformistyczną. Doszedłem do wniosku, że przyjmując taką postawę nie robi się nic przeciw nim, więc postanowiłem założyć organizację (na razie, jak zaznaczyłem) nieoficjalną. Potem zapowiedziałem, że wrócę z tematem, gdy coś mi się już uda zmajstrować. Bez nerwów, urwis.

Bimi! Cóż. Ja nie jestem XTC 88. Dość to zabawne, z mojego punktu widzenia, że mnie z nim utożsamiasz, no ale cóż. Wymyśl sposób w jaki można by było to sprawdzić. Podsunę ci jeden. Nie wiem czy masz taką możliwość, ale sprawdź, czy jego i moje wejścia nie miały kiedyś miejsca równocześnie, z tego, co wiem nie da się na raz wejść na więcej niż jedno konto.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:00, 15 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko PiS... PO nie oczyści państwa Polskiego... w PiS też są żydy, ale to katolicy.... wiara, którą zniszczyli masoni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:16, 15 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baccalus napisał:

Bimi! Cóż. Ja nie jestem XTC 88. Dość to zabawne, z mojego punktu widzenia, że mnie z nim utożsamiasz, no ale cóż. Wymyśl sposób w jaki można by było to sprawdzić. Podsunę ci jeden. Nie wiem czy masz taką możliwość, ale sprawdź, czy jego i moje wejścia nie miały kiedyś miejsca równocześnie, z tego, co wiem nie da się na raz wejść na więcej niż jedno konto.

owszem, da się

to nawet nie jest kwestia czasu logowania, czy ip wskazującego na ta samą sieć, ale przede wszystkim kwestia tego, że obaj piszecie w tym samym stylu. moze ktoś się na to nabiera, ale ja poznam twoj styl wszędzie, xtc Smile
choćby na ulicy, więc uważaj... Wink bo może się kiedyś wybiorę do bialego stoku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:55, 15 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urwis, to są dane z antysemickich forów, w dodatku tak wiarygodne jak to że Ja i Bimi to też Żydzi. Sam przestań ćpać lpr-ową papkę. Pokaż mi scany z tych ewidencji to będziesz bardziej wiarygodny.

Co innego Borowski, Michnik czy Dorn... tutaj nikt się przecież nie kryje ze swą przeszłością i pochodzeniem

kwestia Kwaśniewskiego - Stoltzman - Gówniarz - to typowy wytwór Bubla Evil or Very Mad

Najlepszy przykład na fałszerstwo i prymitywizm tej listy: Stefan Niesiołowski nie pochodzi z rodziny żydowskiej Nusselbaumów tylko z drobnej szlachty z kresów wschodnich - jego ojciec nazywał się Niesiołowski a dziadek Łabędzki - tak więc urwis nie p...l mi tu o ćpaniu,

ikonowicz był synem mirosława ikonowicza, a nie goldbauma, i mógłbym tak wymieniać dalej... :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 15 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu jazgoty i kwiki Szabesgoja Voltara, Stolzman to twoj idol? syn kata z NKWD?

wybrane fragmenty reszta na http://www.polonica.net/kwasniewski_stoltzman.htm

Cytat:

Obóz koncentracyjny NKWD w Barkenbrucke (Barkniewo) koło Gross-Born (Borne Sulinowo) był obozem przejściowym . Z tego obozu albo wywożono do Rosji, albo rozstrzeliwano. Andrzej Krajewski zdobył się na określenie miasta Borne Sulinowo jako: miasto ponad 20-tysięczne, całkowicie tajne . Tylko tyle, nic więcej.


Egzekucji dokonywano około 5 km na północ od Nadrzyc, we wsi Doderlage. Miejscowość ta już nie istnieje.

Istnieją tylko resztki murów i fundamenty budynków. Ciała zakopywano w okolicznych lasach, przykrywając je niewypałami, a nawet minami, następnie zasypano groby ziemia.


Towarzysza Stolzmana miałem okazję spotkać w urzędzie bezpieczeństwa w Białogardzie, a po kilku latach powtórnie w tym samym urzędzie, ale nazywał się on juz inaczej.

Nowe nazwisko Stolzmana brzmiało: Zdzisław Kwaśniewski.

Jako lekarz mieszkał w Białogardzie przy ulicy Bohaterów Stalingradu nr 10 (obecnie Dworcowa).


To tylko kilka zdań dla uzupełnienia historyjek pana Andrzeja Krajewskiego o redaktorze Salapatku i targach, na które przyjeżdżali ludzie nawet z Bornego Sulinowa.



Cytat:

W roku 1978 A. Kwaśniewski był już kierownikiem Wydziału Kultury ZG SZSP. Żeni się z Jolantą Konty - pochodzenia żydowskiego, córką płk. Kontego - oficera Informacji Wojskowej, podejrzanego o zbrodniczą działalność w wojsku w okresie stalinowskim. Przenosi się do Warszawy, gdzie poza kolejnością otrzymuje mieszkanie. Już nie stara się skończyć studiów na Uniwersytecie Gdańskim. Rezygnuje z pisania i obrony pracy magisterskiej.

Niewątpliwą przyczyną tej decyzji jest skierowanie go przez KC PZPR na roczne studia do Moskwy (1979/1980), na wydział międzynarodowego dziennikarstwa w Państwowym Instytucie Stosunków Międzynarodowych przy MSZ, który kończy z sukcesem uzyskując dyplom Nr 1792 z dnia 20 czerwca 1980 r. (patrz powyzej)

A. Kwaśniewski nie ujawnił tego faktu wówczas, kiedy zarzucono mu nie posiadanie dyplomu ukończenia Uniwersytetu Gdańskiego.

Na wspomnianym dyplomie (patrz powyzej) uzyskuje następujące oceny: * historia Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego - celująco; * komunizm naukowy - celująco; * ateizm naukowy - celująco; * ekonomia polityczna - celująco; * stosunki międzynarodowe - dobry; * ekonomia radziecka - celująco; * prawo radzieckie - celująco; * logika - dobry; * podstawy dziennikarstwa - dostateczny;

Uczelnię tę [ MGIMO] uważano za wylęgarnię światowej sowieckiej agentury.

Otóż przez wszystkie lata komunistycznej dominacji w Europie Wschodniej, w tej specyficznej szkole kształcone były wyselekcjonowane (według ideologicznego i politycznego klucza) - nie tylko przyszłe kadry dyplomatyczne i dziennikarskie dla bieżących potrzeb partii komunistycznych i reżimów w tych państwach, ale także agenturalne ekspozytury za granicą, występujące pod szyldem "dyplomatów", bądź "korespondentów" zagranicznych agencji rządowych tych państw oraz ich partyjnych gazet i czasopism.

Nauka w tym na wpół tajnym instytucie, będącym w istocie prawdziwą socjalistyczną wylęgarnią szpiegów, trwała w zależności od specjalności od 5 do 6 lat. Krócej tylko studia podyplomowe. W uczelni tej wykładali m.in. wyżsi funkcjonariusze GRU i KGB, jak np. J. Primakow - były szef KGB, a później premier Rosji.


To tez falszywka? Voltar zobacz sobie swojego idola w jarmulce.

http://www.polonica.net/imag/kwas_zydzi.jpg
co oni mieli w tych walizach, Voltar, nie wiesz? :]


http://www.polonica.net/imag/edelman_kwasniewski_geremek.jpg
"Chrzescijanie" :]

Ps.
Antysemityzm odnosi sie do calego narodu, nie do grupy czy jednostki, gdy powiem np. ze nienawidze narodu Zydowskiego, wtedy mozna mnie nazwac antysemita, ale gdy nazwe czlowieka ktory ma pochodzenie zydowskie - zbrodniarzem, nie jest antysemityzmem, to moze byc pomowienie lub oszczerstwo wzgledem tego czlowieka.
_________________
"Ci fałszywi Apostołowie, to podstępni działacze.
Oni udają Apostołów Chrystusa, nic dziwnego.
Sam bowiem szatan podaje się za anioła Światłości"
2Kor 11,13-14
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 15 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:

Najlepszy przykład na fałszerstwo i prymitywizm tej listy: Stefan Niesiołowski nie pochodzi z rodziny żydowskiej Nusselbaumów tylko z drobnej szlachty z kresów wschodnich - jego ojciec nazywał się Niesiołowski a dziadek Łabędzki - tak więc urwis nie p...l mi tu o ćpaniu,


hehe nazwal wszystkich antysemitami, podal swoja wersje, nie poparta zadnymi faktami procz tego co oficjalnie twierdzi Niesiolowski i to ma byc wiarygodne...Im nie jest na reke ujawniac swoje pochodzenie, bowiem musieliby tlumaczyc dlaczego dzialali w Polskim rzadzie pod zmienionymi nazwiskami i kto im w tym pomagal. Poczytaj o polskich elitach tworzonych po II wojnie.

Niesiola cytuja na forum zydow Polskich, tez sie tam udzielsz Voltar?

na Czeskiej stronie
http://www.europskenarody.info/zidovlada_v_polsku.html

Polska
http://www.wirtualnapolonia.com/opinie.asp?opinia=6293
http://www.wirtualnapolonia.com/teksty.asp?TekstID=10464
http://www.radioislam.org/thetruth/polishnames.htm
http://www.grupy.egospodarka.pl/Lista-zakonspirowanych-Zydow,p,701320,9.html
http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=polityka&id=716
http://www.usopal.com/index.php?option=c.....;Itemid=55
http://groups.google.com/group/pl.soc.religia/msg/31769a125b4d1fe5

wszystko to antysemici i klamia no nie? Voltar? :]

Ps.
Juz wiem dlaczego nie ktorzy z was nienawidza redaktora Michalkiewicza.
_________________
"Ci fałszywi Apostołowie, to podstępni działacze.
Oni udają Apostołów Chrystusa, nic dziwnego.
Sam bowiem szatan podaje się za anioła Światłości"
2Kor 11,13-14
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 15 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urwis, nie zadzieraj tak z voltarem, bo ostatnio pomaga mi moderować forum a nie chciałbym żeby przypadkiem zmoderował ciebie Wink

myślę, że tylko dyskusją można dojść do tego jak prawdziwa jest ta lista. wierzę, że nam wszystkim (może prócz xtc i jego kolegów) zależy na ustaleniu tego, więc bardzo wszystkich proszę aby nie skakac sobie przy tym do oczu.

sam pamiętam przynajmnijej 3 przypadki osób z życia publicznego które przyznały się do tego że są żydami. kuba wojewódzki, michał wisniewski oraz andrzej lepper (o czym niedawno podawałem newsa na forum).
wszyscy mówili niby w żartach, ale w istocie deklarowali się jako żydzi. nawet bardziej niż xtc. Smile

z kolei mój znajomy osobiście leciał w samolocie do izraela z kaczyńskim (nie był w stanie powiedzieć którym). oczywiście nie była to wizyta oficjalna, gdyż gdyby nie on nigdy bym o tym nie usłyszał. po cholere kaczyński leciał tam prywatnie? na pielgrzymkę?

skoro kuroń, wiśniewski, wojewódzki, lepper, borowski, michnik, czy dorn są żydami... to dlaczego nie kaczyńscy, wałęsa, lub kwaśniewski?
bo się nie przyznali do tego pubilcznie?
moim zdaniem mogą być. gdyby mnie wpisali na listę zydów podając jakie rzekomo nazwisko miał mój ojciec to przy najbliższej możliwej okazji publicznie powiedziałbym że to nieprawda. gdyby zrobiła to choćby co 10-ta osoba z tej listy, sama lista automatycznie stałaby się niewiarygodna.
a czy którykolwiek z nich zaprzeczył?

a wasserman, przepraszam, jest żydem? albo wildstein?
jak to sprawdzić? Smile

nie ma to dla mnie znaczenia to czy ktoś jest żydem.
ma natomiast dla mnie znaczenie to, że jest nimi 90% osób rządzących polską. o ile to prawda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 15 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczy sie dla kogo pracuje a to chyba nie jest tajemnica ze potezny wywiad GRU mial i ma bardzo duzy wplyw na Polska Polityke.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 15 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urwis, żałosny jesteś z tymi swoimi postami... Wałęsa, Miller, Kaczyński to oczywiście Żydzi podstępnie rządzący naszym krajem i udający wzajemnych wrogów. Ziobro i Tusk to też Żydzi.

Zapomniałeś dodać że Jezus też był p... Żydem. Muszę cię zmartwić - chrześcijanstwo to religia żydowska, codziennie modlisz się do Żyda, Matki Żydówki i Jahwe, które też był Żydowskim bogiem. Wpisz ich wszystkich na swoją listę konfidentów.

Skoro taki z ciebie gieroj to czemu używasz anonimazera? boisz się że ktoś cię wyśledzi i wsadzi do ciupy? a może szukasz haków na użytkowników tego forum? podpuszczasz podpuszczasz a potem cynk na komendę policji: "zamknąć bimiego bo prowadzi antysemickie forum" Evil or Very Mad

LECZYĆ SIĘ.

Rozumiem że dla was miejsce żydów i ateistów jest w krematoriach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4   » 
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Traktat Reformujący Unię Europejską
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile