W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zamordowali generała Petelickiego  
Podobne tematy
Sławomir Petelicki nie żyje - kolejne samobójstwo13
Sławomir Petelicki nie żyje 95
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5894
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 19 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
no więc armar agituje na rzecz palikota. W sumie nic dziwnego, bo Palikot, jako nieprzeciętny pajac, zapewne całe swoje poparcie czerpie wyłącznie od ludzi pokroju armara.

ale armar jest homofobem, a ruch palikota jest pro-homo, wiec wątpię by agitował akurat na rzecz palikota.

moim zdaniem armar, tak samo zresztą jak i ja, agituje po prostu na rzecz prawdy.
w każdym razie w kwestii tego smoleńska - tematy obyczajowe to inna kmina, ale akurat w nich jest po twojej stronie, więc nie powinieneś mieć mu tego za złe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 19 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, spodobało mi się to, co napisałeś wcześniej, ale ja homofobem?

Po prostu nie przekonuje mnie to co się stało z tą chorobą, czyli że grupa amerykańskich lekarzy wyłącznie jednej specjalności uległa naciskom (mówi się o przekupstwie) środowisk gejowskich i przegłosowała będącą akurat w mniejszości grupę amerykańskich rozsądnych lekarzy tejże samej specjalności co do tego, że dość poważnej choroby nie należy obowiązkowo leczyć dlatego, że pacjentom bardziej szkodzi leczenie, niż sama choroba (sprawa Alana Turinga wiele tu wyjaśnia).
Odkryć naukowych nie dokonuje się w drodze głosowania, lecz badań, więc wyjaśnienie o przegłosowaniu trafia raczej do osób niedociekliwych - szczególnie, że wówczas nawet nie zapytano o zdanie choćby endokrynologów, a obecnie homofilia jest całkowicie uleczalna w niemal 30%... o czym nie każdy wie, bo w Polsce zabroniono ujawniania takich wyników na państwowych uczelniach.

Później WHO uznała, że członkowskie państwa w corocznych obowiązkowych sprawozdaniach dotyczących niebezpiecznych chorób nie muszą raportować chorych na homofilię, a co błędnie zinterpretowano jako wykreślenie tejże choroby w ogóle z listy chorób.
Nie odzywałbym się w temacie tych biednych ludzi (bo przecież nie wytykam innym, że nie dbają np. o higienę), ale środowiska gejowskie w bardzo agresywny sposób próbują sobie dostarczać nowych partnerów poprzez nakłanianie dzieci w wieku przedszkolnym do akceptacji dewiacyjnych zachowań seksualnych i społecznych.
W dodatku gdyby geje akceptowali swoją chorobę, to nie różniliby się w życiu publicznym od zdrowych ludzi (kto teraz zagląda sąsiadowi do łóżka?), ale oni tak bardzo próbują przekonywać, że są zupełnie zdrowi, że aż kupują dzieci, by je "wychowywać" w takich niepełnych rodzinach - co nie powinno być tolerowane nawet jeśliby kupowali dzieci z domów dziecka, czy zabierane alkoholikom.

Co do Palikota, to łatwo można sprawdzić, że jeszcze niedawno był mocno związany z Kościołem i wydawał religijną gazetkę na okładce której był "Zakaz pedałowania", więc nie wiadomo co mu jeszcze do głowy strzeli ( http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/palikot_wstydzi_sie_za_ozon__16100 )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 19 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

armar napisał:
Bimi, spodobało mi się to, co napisałeś wcześniej, ale ja homofobem?

W/g mojej definicji homofobi tak Smile
Ale co, pomyliłem się mówiąc, ze nie popierasz partii Palikota? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Deska
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 09:54, 20 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i huj, zajebali temat Confused
Powrót do góry
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 20 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie płacz Desko.
Poczytaj nieco na ten temat, np.: http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/gen-pet.....64283.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:39, 20 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie płacz Desko bo tu miejsca brak na twe babskie łzy... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 20 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pudelek se.pl. To tu można znaleźć takie "zdjęcia"


_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 20 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chemicloo jak pójdziesz do jakiejś świątyni to zauważyć możesz nawet jak jednego brodatego gościa biczują, krzyżują i mordują.
Podpowiem Ci, ze autorzy tych dzieł przy ich tworzeniu opierali się na mniejszej ilości faktów, niż autor powyższego fotomontażu przedstawiającego samobójstwo Petelickiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 20 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chemicloo jak pójdziesz do jakiejś świątyni to zauważyć możesz nawet jak jednego brodatego gościa biczują, krzyżują i mordują.
Podpowiem Ci, ze autorzy tych dzieł przy ich tworzeniu opierali się na mniejszej...


pardon, ty coś piłeś rano? Jaki to ma związek? dobrze by było jakbyś mówił na temat, w temacie, i zahaczając o temat raczej a nie brodatego gościa i jego świątynie. No bo co to ma do rzeczy ?

a w ogóle to ogarnij temat: fotomontaż jest kiepskiej jakości. słaby jest.

nie to co to:


_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:12, 21 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Szeremietiew: Jestem zdrowy, nie mam żadnych kłopotów natury osobistej lub finansowej i nie zamierzam popełniać samobójstwa


robi się coraz ciekawiej.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
baraka
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 15:25, 21 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2012/06.....samobojcy/


no no, lista jest większa Very Happy przeszłych i przyszłych zgonów!!!
Powrót do góry
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1864
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 01 Wrz '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie tylko jedno jest dziwne. Jeżeli ktoś popełnia samobójstwo to pisze jakiś list do bliskich i wybiera jakieś normalne miejsce,a tu wygląda na akcję typu pan jedzie na zakupy ,ale zanim wsiadł do auta jebnął sobie w głowę, tak spontanicznie po prostu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:27, 02 Wrz '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo to mendia z tego zabójstwa robią samobójstwo. Na czyjeś polecenie najpewniej.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zamordowali generała Petelickiego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile