W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kto ma neostradę?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4694
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 14 Sie '06   Temat postu: Kto ma neostradę? Odpowiedz z cytatem

Poruszałem już ten temat, ale ponieważ pozostał bez echa, pozwolę sobie ostatni raz z nim powrócić.

Nasza strona www.prawda.w.pl znajduje się na kilku darmowych serwerach. Jednak najczęściej nasi goście mają ją za-bookmark-owaną na serwerze prawda.neostrada.pl

Ponieważ jednak wraz z końcem października nie będziemy już mieli możliwości kontynuowania umowy z naszą cudowną Telekomunikacją wszelkie linki do http://prawda.neostrada.pl przestaną działać Sad

Dlatego poszukujemy osoby, która ma w domu neostradę (w opcji przynajmniej 512) i zechciałaby przejąć sobie domenę prawda.neostrada.pl kiedy tylko zostanie ona przez nas zwolniona.

Wówczas chcielibyśmy prosić tą osobę o umieszczenie kodów naszej strony (jest tego bardzo mało - poniżej 1MB) w tej domenie. Jeśli ni kodów, to chociaz informacji o tym, ze strona została przeniesiona pod taki, a taki adres...

Tak więc, jeśli ktoś ma neostradę (a wiem, że sporo ludzi ma) i chciałby pomóc w tej sprawie, bardzo prosimy o kontakt: prawdawpl@gazeta.pl

Staniecie się właścicielami prestiżowej domeny kosztem jednego megabajta pojemności waszej skrzynki pocztowej Smile
A na serio: to naprawde nic nie kosztuje a będziemy za to dozgonnie wdzięczni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GOSC
Gość





PostWysłany: 17:29, 02 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, posiadam neostrade 256. Chetnie udostępnie wam swoje miejsce na serwerze i aktywuje domene. W pazdzierniku przyspieszam łącze d 512. Na jak długo - nie wiem. Ale zrobie ile moge. Kontakt flaczyna@gmail.com. Pozdrawiam
Powrót do góry
Antenka
Gość





PostWysłany: 10:25, 04 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gościu wielkie dzieki za chęć pomocy!!!
Na pewno z niej skorzystamy... gdyż bardzo nam zależy aby to forum było kontynułowane, bez względu na to gdzie będziemy i kiedy.. po prostu potrzebujemy zastępczego serwera... ale o szczegółach to już z Bimim... jest on w tej chwili na wyjezdzie.. wraca jednak w środę i w czwartek na pewno się z Tobą skontaktuje w tej sprawie...
dzięki raz jeszcze i pozdrawiam!
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 08 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Operacja się udała Smile
Dzięki za pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 15 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyobraźcie sobie, że kolega który wtedy nam pomógł napisał do mnie dzisiaj, że będzie musiał usunąć domenę prawda.neostrada.pl, bo dostał wezwanie na psiarnię w celu wyjaśnienia powiązań ze mną oraz moja stroną. Smile
Tak że jak ktoś chce prawda.neostrada.pl - to niedługo powinna być wolna.

A kolegę mogę tylko pocieszyć tym, że nie on pierwszy - i pewnie nie ostatni... ci nikczemni, powiązani ze mną, terroryści, bezbożnicy i antysemici nie mają w Polsce łatwo Smile

W każdym razie raz jeszcze dzięki za pomoc wtedy - odkąd mamy prawda2.info, tamto stare z neostrady już nie jest potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:58, 15 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Wyobraźcie sobie, że kolega który wtedy nam pomógł napisał do mnie dzisiaj, że będzie musiał usunąć domenę prawda.neostrada.pl, bo dostał wezwanie na psiarnię w celu wyjaśnienia powiązań ze mną oraz moja stroną. :)Tak że jak ktoś chce prawda.neostrada.pl - to
niedługo powinna być wolna. A kolegę mogę tylko pocieszyć tym, że nie on pierwszy - i pewnie nie ostatni... ci nikczemni, powiązani ze mną, terroryści, bezbożnicy i antysemici nie mają w Polsce łatwo SmileW każdym razie raz jeszcze dzięki za pomoc wtedy - odkąd mamy prawda2.info, tamto stare z neostrady już nie jest potrzebne.
HAHAHA SPECBimi rżnie głupa w żywe oczy pisząc ,że niby ktoś dostał wezwanie z policji celem jego identyfikacji . Bujać to my ,a nie nas SPECBimi .Kariera internetowa Bimiego zaczęła się na forum gazety wyborczej ,można przejrzeć jego pisanie http://forum.gazeta.pl/forumSearch.do?&a.....query=Bimi Jak łatwo się domyślać jego IP jest w danych gazety wyborczej ,więc namierzenie personaliów jest i było bardzo łatwe dla policji ,więc nie musi szukać po osobach trzecich . Można tam poczytać jakie poglądy głosił ówczesny Bimi
Cytat:
bimi 07.10.02, 13:50 zarchiwizowany Ostrzegam: odpierdol się, albo na serio dostarczę ci powodów do nazywania mnie "Arabkiem". A z tym taknowcem, jak znam życie, to pewnie znowu Mossad. Bo komu innemu przeszkadzał by francuski tankowiec? Piedolony, żydowski Mossad potrafiący tylko mordować i mącić. To pierwsze zresztą częściej stosują, bo zdaje się lepiej skutkuje.
http://forum.gazeta.pl/forum w,50,3190612,,Ahmedus_Mustafus_znowu_klamie_arabek_Bimi_wturuje.html?v=2 albo
Cytat:
Autor: bimi 21.08.03, 16:59A to niedobre BBC! Chyba zacznę je oglądać, skoro pan dawid tak
bardzo ich nie lubi. Jak to się mówi, wrogowie moich wrogów są moimi przyjaciółmi. Smile Poza tym, o co tyle krzyku? I tak wszyscy wiedzą, że największym terrorystą jest państwo Izrael. Po cholerę się więc kłócić, czy ich wróg - Palestyńczycy, to już bojownicy, czy może jeszcze terroryści. Dla mnie to jeden pies, jak ich sobie nazwiecie. Bo żydom nie wierzę, jak psom. A pan dawid to już nie da rady być nikim innym.
http://forum.gazeta.pl/forum/w,50,7555356,7555356,Terrorysci_i_bojownicy.html Nie bał się wtedy jasno i dobitnie wyrażać swoje poglądy antyżydowskie na forum żydowskiej gazety wyborczej . I po tylu latach mamy METAMORFOZĘ SPECBimiego ,któremu dzisiaj nie podobają się prawdy o żydach na jego SPECforum
Cytat:
na obecnym etapie nie można tego wykluczyć. inna, niemniej prawdopodobna opcja jest taka, że nikt prócz szczakana (plus może jeszcze paru ziomali maleszki) nie będzie tu chciał z tobą gadać. to się zdarza w przypadku typów co wpadają na forum z okrzykiem "żydzi, żydzi, żydzi - bez nich świat byłby rajem, a kto tak nie uważa jest pojebany, ale ja i tak wiem już wszystko, więc nie jestem tu po to by się czegoś dowiedzieć, lecz tylko żeby wam mówić jak macie myśleć..." co też my, biedni nieświadomi i nieznający życia, poczęli byśmy bez takich geniuszy?
viewpost.php?p=249252 Hahaha i kto się jeszcze nabierze na uwiarygadnianie SPECbimiPRAWDA.2.INFO ? Ten idiota chce przekonać innych ,że policja ma jakikolwiek problem z jego namierzeniem ,a od 2002 roku brylował na koszernym forum http://forum.gazeta.pl/forumSearch.do?&a.....query=Bimi
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 15 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan, znowu nie zrozumiałeś prostego tekstu i znowu toczysz pianę jak ostatni głupek, którym zresztą jesteś.

skąd ci przyszło do głowy, że chodzi o moją identyfikację?
się wie, że moje dane wcale nie są super tajne. choćby sama domena prawda.neostrada.pl była pierwotnie moja, więc jak się ma wtyki w psiarni czy ubecji, to nie ma problemu by dojść do mojego peselu - tylko co z tego? po chuj komu mój pesel, jak nic ode mnie nie chce, bo jakby chciał to by mi chyba powiedział..?

chodzi o to ćwoku, że kolega który wieeeele lat temu (gdy strona miała jeszcze po kilka odwiedzin dziennie) udzielił nam pomocy w kwestii serwera ma się teraz iść wytłumaczyć z "powiązań" ze mną i tą stroną. Shocked
w każdym razie tak mi napisał, a nie mam powodu mu nie wierzyć, zwłaszcza że (jak już mówiłem) nie on pierwszy...


swoją drogą szczekan, muszę przyznać że jesteś chyba moim największym fanem, skoro masz wykutą mą internetową publicystykę, aż na ponad 10 lat wstecz. dobrze wiedzieć, że słowa prostego człowieka, z siódmego października 2002 roku, nie poszły w zapomnienie, lecz utrwaliły się na kartach historii. zwłaszcza, że już nawet nie pamiętam o jaki to tankowiec chodziło. ale że mnie na forum wyborczej wyzywali od arabów - to pamiętam jak dziś. zaczęło się jak tylko zajarzyłem, że stalowe wierze nie mają w zwyczaju eksplodować sobie od pożaru... a się jebani cietrzewili - praktycznie jak ty teraz, że ci maleszka upokarzam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 16 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo czekan to nie fan tylko ubek. I tak jak mu zlecono - patrzy sobie codziennie na Twoją teczkę - do czego by sie tu dzis dojebać... pozatym flooduje forum spamem, dezinformacją, dysortografią i debilizmem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:17, 17 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niewątpliwie szczekan ma wiele zalet Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 17 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie chce sobie zabrać za darmo takiej lukratywnej domeny?
I to za darmo dla każdego kto tylko ma neostradę...

Eee, najwyraźniej nie wiecie jak w dzisiejszym świecie trzepać siano - i potem się dziwić, że w Polsce taka bida. Smile


Pope election sparks frenzy of Internet domain-name registrations

According to Go Daddy, the world's largest registrar of website domains, hundreds of new domains related to the new Pope were registered immediately following Wednesday’s announcement.

Keywords such as "Pope," "Francis," "Bergoglio" and, "Habemus papam," which is Latin for, "We have a Pope," were used in identifying the new domain names registered with Go Daddy.

Within an hour of the Vatican's selection of Argentinian Cardinal Jorge Mario Bergoglio as Pope Francis, 479 related domains were registered with Go Daddy, the company said.


http://www.azcentral.com/business/consum.....tions.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fearmen13




Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:15, 19 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam neostradę, więc jeśli można jakoś pomóc to służę pomocą, jeśli oczywiście to nie przekroczy moich możliwości i predyspozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 19 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fearmen13 napisał:
Ja mam neostradę, więc jeśli można jakoś pomóc to służę pomocą, jeśli oczywiście to nie przekroczy moich możliwości i predyspozycji.

nie dzięki, ale nie trzeba.
to jest temat sprzed siedmiu lat, jak nie było jeszcze prawda2.info tylko prawda.neostrada.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 21 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
... ci nikczemni, powiązani ze mną, terroryści, bezbożnicy i antysemici nie mają w Polsce łatwo.
zapomniałeś o pederastach i Żydach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kto ma neostradę?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile