W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
ten Księżyc  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 4424
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Delfin




Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 07 Paź '08   Temat postu: ten Księżyc Odpowiedz z cytatem

To jest link, który pokazuje co naprawdę było na tym księżycu http://www.youtube.com/watch?v=16Bus5clfrw&feature=related
1. Flaga Sztandar - widać, że napełniana jest powietrzem przy obrocie - flaga obracana jest wolno i delikatnie ale efekt napełnienia powietrzem widać.
2. efekt "przezroczystości" astronauty: skutek oświetlenia sali nagrań przez rzutnik w którym jest slajd z przygotowanym wcześniej obrazem tego co wszyscy mieli zobaczyć "lądownik" i Flaga wbita w "księżycowy" grunt.
3. Człowiek w cywilnym ubraniu szybko przechodzący - niczym duch - Odbicie od szyby przez którą wydarzenie było filmowane tzn człowiek przechodził za filmującą kamerą.
Taki był bezpośredni przekaz z Księżyca!
i teraz... jeśli rzutnik pracował i nadawał uzgodniony wcześniej obraz więc astronauta mógł spokojnie po sali nagrań biegać bez efektu poruszania obrazu flagi powietrzem. Smile
A teraz jeszcze raz link z astronautą i wbiegającą na salę kozą ... dla porównania napełniania Flagi powietrzem przy jej obrocie, bo widzimy, że przez kozę nagranie było wykonywane w warunkach normalnych.
http://www.youtube.com/watch?v=ToH5Ocwiqbs
i jeszcze raz przypomnę w jaki sposób astronauci radzili sobie z oszukańczymi skokami ...
http://pl.youtube.com/watch?v=wdMvQTNLaUE&NR=1
To już jest wersja nieoficjalna.
Temat Księżyca zamykam bo jeszcze nie przesłałem linku z mojego podania i pewnie dlatego mam tylko 1 post dziennie.
Jeszcze posprawdzam czy są wszystkie linki... są trzy linki czyli właściwie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Delfin




Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:32, 09 Paź '08   Temat postu: Jakoś cisza... :( Odpowiedz z cytatem

http://pl.youtube.com/watch?v=d9kon-URcko&NR=1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:20, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ten film z kozą mnie przekonał, że lądowanie na monie to ściema.



Bimi - jak nie chcesz usuwać bzdurnych postów, to przynajmniej je przenoś do działu zamkniętego, żeby ich nikt z zewnątrz nie widział.
A dostęp do zamkniętego powinni mieć ludzie z trzymiesięcznym stażem.

oczywiście jest możliwość że nie rozpoznałem ironii, wtedy bardzo autora przepraszam.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
no ten film z kozą mnie przekonał, że lądowanie na monie to ściema.



Bimi - jak nie chcesz usuwać bzdurnych postów, to przynajmniej je przenoś do działu zamkniętego, żeby ich nikt z zewnątrz nie widział.
A dostęp do zamkniętego powinni mieć ludzie z trzymiesięcznym stażem.

oczywiście jest możliwość że nie rozpoznałem ironii, wtedy bardzo autora przepraszam.


Chyba nie rozpoznałeś Laughing

Twórcy spacjalnie dali kozła, jako KOZŁA OFIARNEGO...to on jest winny a nie nasa Evil or Very Mad
Kozioł reprezentuje tu podswiadomośc zbiorową i jest synonimem bydła hodowlanego, któremu zabiera się zdrowy rozsądek(apollo) a aktualnie czyści się im konta z oszczędności Evil or Very Mad
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filmik filmikiem ale może ktoś by wyjaśnił ten "efekt ducha"?



1:23-1:28 widać przechodzącą postać od flagi po prawej w lewą stronę ekranu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Delfin




Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 11 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waha123 jeśli nie pasuje koza to może postać o zwinności kota??
http://pl.youtube.com/watch?v=d9kon-URcko&NR=1 2:45 !!!
jak by poszukał dalej to pewnie znaleźlibyśmy coś więcej.

Voltar - Efekt ducha to pewnie zjawisko odbicia obrazu idącego człowieka od szyby dzielącej salę nagrań od nagrywającego kamerzysty.
Pozostaje do znalezienia cień od rzutnika bo ja go jakoś nie widzę, ale wszystko wskazuje na to, że to robota rzutnika.

Pamiętam jak w szkole nauczyciel wyświetlał jakieś wykresy i gdy przechodził przez światło od rzutnika to wyglądał jak Armstrong!! Very Happy

P.S. dużo tych linków... http://pl.youtube.com/watch?v=n1UEv2PIzl4&feature=related - wyraźny efekt łopotania flagi od skakającego astronauty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 11 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Delfin napisał:
waha123 jeśli nie pasuje koza to może postać o zwinności kota??
http://pl.youtube.com/watch?v=d9kon-URcko&NR=1 2:45 !!!
jak by poszukał dalej to pewnie znaleźlibyśmy coś więcej.


Orwell...tak Orwell mógłby wyskoczyć z lądownika z całym swoich folwarkiem. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 11 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

macie zdrowie chlopaki do rozkminiania tych fotek. non stop ta sama dyskusja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 11 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście w 2:45 minucie coś wylatuje z kabiny lądownika i spada z przyśpieszeniem g=9.81mxs*2



Mało tego, ma 4 łapy i próbuje spowrotem wspinać się na drabinkę lądownika...Niestety mam za małą wiedzę aby to skomentować...czekam na moońka...on wszystko wie i nam powie....
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 11 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Delfin napisał:
Voltar - Efekt ducha to pewnie zjawisko odbicia obrazu idącego człowieka od szyby dzielącej salę nagrań od nagrywającego kamerzysty.
Pozostaje do znalezienia cień od rzutnika bo ja go jakoś nie widzę, ale wszystko wskazuje na to, że to robota rzutnika.


pisząc o efekcie ducha miałem na myśli prześwitującego kosmonautę



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 11 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dodam swoje 3 grosze.
mnie uczono w szkole, ze jak podskoczysz na ksiezycu to minie troche czasu zanim spadniesz - to jedno.
drugie natomiast jest to ze na ksiezycu tzw" piach" sklada sie z wiekszosci z pylu kosmicznego i ze poruszony/kopniety bedzie sie unosil nawet do 30 min.
to jest to czego mnie tak usilnie probowali nauczyc..
a to co ja mysle: w grawitacji 1/6 ziemskiej jedna sprawa to wyladowac i wystartowac, ZUPELNIE INNA sprawa to sie poruszac i wykonywac inne czynnosci...
czy ktos z waz wogole zastanowil sie nad tym 1/6 grawitacji!!! I NIE MA zadnego znaczenia czy twoj skafander i plecak wazy 5 kilo czy 50 kilogramow, dodajmy 75 kilo ciala = 125/6=21kg tak
dajmy na to 25 kg przy czym miesnie ludzkie dalej sa tak samo silne jak na ziemi, przy byle wyskoku koles powinien poleciec jak na haju...
Moja babcia skonczyla AWF potem byla dyrektorka LO, bardzo madra osoba, pamieta dokladnie jak ogladala ten Apollo Show, cieszyla sie.. ale po jakims czasie zrozumiala ze to klamstwo.. Dlatego nigdy u nas nie rozmawialo sie na te tematy, chociaz do nauki gonila mnie strasznie.

Ja jestem w 1000 000 % przekonany ze to HOAX! i basta, wiecej sie nie udzielam
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:32, 12 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fanalityk napisał:

czy ktos z waz wogole zastanowil sie nad tym 1/6 grawitacji!!! I NIE MA zadnego znaczenia czy twoj skafander i plecak wazy 5 kilo czy 50 kilogramow, dodajmy 75 kilo ciala = 125/6=21kg tak
dajmy na to 25 kg przy czym miesnie ludzkie dalej sa tak samo silne jak na ziemi, przy byle wyskoku koles powinien poleciec jak na haju...

Ja jestem w 1000 000 % przekonany ze to HOAX! i basta, wiecej sie nie udzielam


Masz rację. Już więcej się nie udzielaj, a swe prywatne przekonania o hoax powiększ do kwadratu.
Komentować pyłu lewitującego półgodziny komentować nie warto, jedynie zainteresowało mnie to "latanie jak na haju". Nie wiem, czy koleś powinien tak polecieć - jak twierdzisz, lecz przecież jest znacznie prostszy sposób na zrozumienie tego wydumanego problemu. Otóż, wystarczy sobie wyobrazić astronautę o wadze dajmy na to 80kg, wbitego w ten oryginalny kombinezon EMU o wadze również 80kg, co daje nam w sumie - 160kg. Pytanie brzmi: jak wysoko tak obciążony astronauta w kombinezonie ciśnieniowym byłby w stanie podskoczyć na Ziemi, jeśli na Księżycu zdołał podskoczyć ok. 0.4 metra?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 12 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Otóż, wystarczy sobie wyobrazić astronautę o wadze dajmy na to 80kg, wbitego w ten oryginalny kombinezon EMU o wadze również 80kg, co daje nam w sumie - 160kg. Pytanie brzmi: jak wysoko tak obciążony astronauta w kombinezonie ciśnieniowym byłby w stanie podskoczyć na Ziemi, jeśli na Księżycu zdołał podskoczyć ok. 0.4 metra?

odpowiedż z http://science.howstuffworks.com/space-suit3.htm

Cytat:
The space suit and backpack weighed 180 lb (82 kg) on Earth, but only 30 lb (14 kg) on the moon.

_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:19, 12 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajmy sobie spokój z tymi stronkami o EMU, itp.
Chodziło mi jedynie o to, że gość wbity w kombinezon ciśnieniowy ważący razem z nim 160kg, zdoła podskoczyć w warunkach ciążenia ziemskiego tylko kilka centymetrów w górę. Ale to już było i nie ma sensu do tego wracać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:34, 12 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
tzw" piach" sklada sie z wiekszosci z pylu kosmicznego i ze poruszony/kopniety bedzie sie unosil nawet do 30 min.
to jest to czego mnie tak usilnie probowali nauczyc..


Podaj nazwe szkoly i nazwisko nauczyciela!
Czy to ta sama, gdzie ucza, ze ziemie jest plaskim dyskiem opartym na 6 krokodylach?




Fanalityk napisał:

Moja babcia skonczyla AWF potem byla dyrektorka LO, bardzo madra osoba, pamieta dokladnie jak ogladala ten Apollo Show, cieszyla sie.. ale po jakims czasie zrozumiala ze to klamstwo.. Dlatego nigdy u nas nie rozmawialo sie na te tematy, chociaz do nauki gonila mnie strasznie.

Ja jestem w 1000 000 % przekonany ze to HOAX! i basta, wiecej sie nie udzielam




Spytaj babci, czy wie jakie zdanie o hmm... magistrach wychowania fizycznego
ma kadra pedagogiczna dowolnej szkoly Wink
czy to w tej szkole gdzie babcie byla dyrektorem ucza,
ze poruszony pyl w prozni opada 30 minut? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

To by wiele tlumaczylo Twisted Evil
jeszcze raz goraca prosba o namiary na ta szkole!

Powiedz jeszcze ze kiedys myslales, ze woda wrze w temperaturze 90 stopni a kat prosty ma 100 st ale... zmieniles zdanie o 360 stopni Laughing




Jakby babcia sie zamiast unoszenia nog na drabinkach i przysiadow z plecami prosto, zakuwala matematyke i fizyke, wtedy nie musiala by milczec,
bo zrozumiala by troche z rzeczy, ktore ja i ciebie wyraznie przerastaja.
Plus za to ze milczala, to swiadczy rzeczywiscie o rozwadze- nie wypowiadac sie na tematy, o ktorych nie ma sie zielonego pojecia.

Ty nie stosujesz sie do tej rady i sie osmieszasz publicznie



polecam cala serie, pierwszy odcinek:
http://www.youtube.com/watch?v=Y-DQPgHkD8A
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 13 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moonwalk napisał:




polecam cala serie, pierwszy odcinek:
http://www.youtube.com/watch?v=Y-DQPgHkD8A


szczególnie polecam ludziom którzy swoją wiedze opierają na doswiadczeniach teściowej ,babci i miłosników twórczości Stanleya Kubricka

Cytat:
Ja jestem w 1000 000 % przekonany ze to HOAX! i basta, wiecej sie nie udzielam


z takim podejściem brachu to do prawdy nie dojdziesz
chcesz przez to powiedziec że babcia ma taki dar prżekonywania
ze jesteś pewien na milion procent? Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 13 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie
to byly tylko przyklady, sa lepsze dowody, chocby nagrania i zdjecia. po za tym ja nikomu nie kaze wierzyc w to co ja.
Ja stwierdzilem ze dla mnie to byl hoax, i podalem kilka przykladow..
Kazdy ma prawo wyrazac opinie i je bronic..
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 13 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widzę cała trójca księżycowa: mooniek, moonwalk i scorpio

to może chociaż jedna osoba odniesie się do tych zdjęć z prześwitującym astronautą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 13 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mogę się wtrącić - szukając jakichś źródeł o księżycowym pyle nadziałem się na coś takiego

Cytat:
The poor video quality of the first moon landings was a deliberate ploy so nobody could properly examine it.

Television pictures of the Apollo 11 landing were sent directly to Earth from the surface of the Moon using the Lunar Module's antenna and power supply. This placed a restriction on the amount of bandwidth that could be transmitted. Apollo 11 was thereby limited to using a black-and-white, slow-scan TV camera with a scan rate of 10 frames-per-second at 320 lines-per-frame. In order to broadcast the images to the world, the pictures had to first be converted to the commercial TV standards. In the US, this was the EIA standard of 30 frames-per-second at 525 lines-per-frame. The pictures transmitted from the Moon were displayed on a 10-inch black-and-white monitor and a vidicon camera was pointed at the screen and the pictures were scanned at the EIA standard. A number of peculiar image artifacts were seen on the images. One set of artifacts was produced by sunlight reflecting off the astronauts and the LM onto the TV camera's lens. These reflections produced the ghostly effects perceived by the public. Other prominent artifacts were the result of spots burnt into the monitor screens from which the optical conversions were produced.

Apollo 11 was only a first step in what was to be increasingly ambitious missions, thus it was lacking in some capabilities. Among these was the ability to transmit high-quality TV pictures. Later missions, starting with Apollo 12, had enough time in the schedule to permit the astronauts to erect large freestanding dish antennae. This increased the amount of bandwidth that could be transmitted, thus allowing complex color TV pictures to be sent directly to Earth.


chyba nie pytasz by się pośmiać? Weryfikowanie zawartych informacji we własnym zakresie, ja nic nie potwierdzam, jedynie pomagam w szukaniu

Edit: film, który podał moonwalk robi wrażenie, co niektórzy na prawdę powinni się zastanowić czy sesje były w studio, na pustyni, pod wodą, na linach cz bez niczego tylko w zwolnionym tempie itd. bo widać wyraźną różnicę między skokami w spowolnionym tempie, skokami na linie i skokami przy grawitacji 1/6 ziemi i w porównaniu do oryginalnego filmu apollo bez cienia wątpliwości najbardziej kosmiczny chód przypominał prawdziwego moonwalka właśnie w samolocie. Zatem studio także musiało być zwolnione z 5/6 grawitacji. Pochopny wniosek, co nie Question Więcej na pierwszej stronie Smile

Może to studio było na księżycu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:42, 13 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Delfin zaczął ten " wątek", więc niech go sam zakończy. Jak dla mnie, to wystarczający moment na the end.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Delfin




Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 13 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powtórzę jeszcze raz post, który rozpoczął dyskusję o tym gdzie mogły być nagrywane relacje z księżyca (To jest link, który pokazuje co naprawdę było na tym księżycu http://www.youtube.com/watch?v=16Bus5clfrw&feature=related
1. Flaga Sztandar - widać, że napełniana jest powietrzem przy obrocie - flaga obracana jest wolno i delikatnie ale efekt napełnienia powietrzem widać.
2. efekt "przezroczystości" astronauty: skutek oświetlenia sali nagrań przez rzutnik optyczny w którym jest slajd z przygotowanym wcześniej obrazem tego co wszyscy mieli zobaczyć "lądownik" i Flaga wbita w "księżycowy" grunt i skaczący kosmonauta.
3. Człowiek w cywilnym ubraniu (przechodzący z szybkością piechura) - niczym duch - Odbicie od szyby przez którą wydarzenie było filmowane tzn człowiek przechodził za filmującą kamerą.
Taki był bezpośredni przekaz z Księżyca!
i teraz... jeśli rzutnik pracował i nadawał uzgodniony wcześniej obraz więc astronauta mógł spokojnie po sali nagrań biegać bez efektu poruszania obrazu flagi powietrzem.
A teraz jeszcze raz link z astronautą i wbiegającą na salę kozą ... dla porównania napełniania Flagi powietrzem przy jej obrocie, bo widzimy, że przez kozę nagranie było wykonywane w warunkach normalnych.
http://www.youtube.com/watch?v=ToH5Ocwiqbs
i jeszcze raz przypomnę w jaki sposób astronauci radzili sobie z oszukańczymi skokami ...
http://pl.youtube.com/watch?v=wdMvQTNLaUE&NR=1
To już jest wersja nieoficjalna.)
Ponieważ moja pamięć sięga aż do czasów lądowania na tym księżycu a nawet trochę dalej... więc przesłałem obraz bezpośredniej stamtąd transmisji.
Wtedy każdy telewizyjny przekaz odnośnie lądowania na Srebrnym Globie łączył się z emisją "przezroczystych" kosmonautów Smile
Nikt "przezroczystości" nie wytłumaczył Question
Wtedy wytłumaczyłem to sobie tym, że kosmonauci na księżycu muszą być przezroczyści bo są na Księżycu a tam obowiązują inne prawa - tam każdy astronauta był "przezroczysty"!!
Wszystko przez nich było widać!!!
To tyle...
http://www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/toonseman.jpg
a to nie Ty Moniek ? Przerzucasz piasek po kocie?
dlaczego tak szczelnie się ubrałeś?

LADOWANIE NA KSIEZYCU TO PRZEPIEKNA LEGENDA I NIC WIECEJ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 13 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jak z tym przezroczystym kosmonautą?

bo sam zaczynam czuć się jak w szóstym zmyśle Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 13 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech ktoś im wytłumaczy.

(Secret Message! = sposób spiskowca na poznawanie prawdy - "sam palcem nie kiwnę by coś zrozumieć")

ps. Astronauta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 13 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obcy? Very Happy
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Delfin




Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 14 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam Bimi zdjęcia gwiazd na niebieskim niebie z nad Bałtyku - znalazłem po zeskanowaniu i powiększeniu - to jest jedyne wytłumaczenie.
(dla ciekawych film analogowy z 2002r. Jakieś gwiazdozbiory! )
Voltar... to co wysłeś z pytaniem o tego przezroczystego astronautę to jakiś zwykły świetlny bohomaz odbity od szyby... . Przezroczystość astronautów w 1969r. wytłumaczyłem w poprzednich postach.).
"Przezroczystość" astronautów nie była poruszana nigdzie a wszyscy ją widzieli... Sad
Kiedyś ten temat poruszała jedna z naszych dziennikarek... i tyle ją po tym widziałem.
To jest temat, który powinien być rozpoczęty jako pierwszy w pogadankach o locie na Księżyc w 1969r. wszystko inne to szczegóły, które można pilotować różnie!!
Rzutnik optyczny w misji Apollo na "Księżycu" w 1969r i później pracował pełną parą.

Jankesi nie wylądowali na Księżycu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


ten Księżyc
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile