W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Znieść sankcje wobec Bofaina, Grzanka i Dolasa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8842
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Żądam przywrócenia oryginalnych awatarów, podpisów i zniesienia konieczności wpisywania kodów dla Grzanka, Bofian-a i Dolasa i innych
popieram
52%
 52%  [ 9 ]
nie popieram
47%
 47%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 17

Autor Wiadomość
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 08 Sty '12   Temat postu: Znieść sankcje wobec Bofaina, Grzanka i Dolasa Odpowiedz z cytatem

Żądam noworocznej amnestii - przywrócenia oryginalnych awatarów, podpisów, limitów i zniesienia konieczności wpisywania kodów dla Grzanka, Bofain-a i Dolasa oraz innych osób prześladowanych - i zatarcia ich historii karalności.
To forum bez kolorytu wnoszonego przez osoby głoszące poglądy kontrowersyjne i "antyrządowe" jest nudne.

Ludu tego smutnego jak bernardyn forum, daj głos i odmień oblicze lokalnego reżimu!
_________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to posunięcie.
W sumie pierwsze skojarzenie jakie mi się natknęło to ooo p.e potrafi odejść od swojego schematu procesu myślowego i wykrzesać coś bez wykresu w dodatku w nieprestiżowej pierdolnii.
Ale sekundę później oprzytomniałam ,że przecież to jest znany i już powszechnie stosowany mechanizm forumowego zachowania uzytkowników po obniżeniu limitu.
P.S Bojkotuję Twoją ankietę bo od samego początku Twojej kariery na forum nie darzę Cię sympatią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 08 Sty '12   Temat postu: Re: Znieść sankcje wobec Bofaina, Grzanka i Dolasa Odpowiedz z cytatem

p.e.1984 napisał:
Żądam noworocznej amnestii

Jeśli nie potrafi się ktoś zachować i próbuje kogoś obrażać zamiast argumentować, to dlaczego znosić nagrody jakie otrzymali?
Takie żądanie jest niemoralne i sam dobrze o tym wiesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:22, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
a to posunięcie.
W sumie pierwsze skojarzenie jakie mi się natknęło to ooo p.e potrafi odejść od swojego schematu procesu myślowego i wykrzesać coś bez wykresu w dodatku w nieprestiżowej pierdolnii.
Ale sekundę później oprzytomniałam ,że przecież to jest znany i już powszechnie stosowany mechanizm forumowego zachowania uzytkowników po obniżeniu limitu.
P.S Bojkotuję Twoją ankietę bo od samego początku Twojej kariery na forum nie darzę Cię sympatią.

Pojawia się mały problem - dlaczego z tym wątkiem czekałem od 12.XII.2011, kiedy został uwalony mój limit postów? Co do sympatii lub antypatii (oraz "mądrości") szanownej pani, to - kogo one tu obchodzą?
_________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:25, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo wszystkim odwala 2012 Laughing

Cytat:
Co do sympatii lub antypatii (oraz "mądrości") szanownej pani, to - kogo one tu obchodzą?


Nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 08 Sty '12   Temat postu: Re: Znieść sankcje wobec Bofaina, Grzanka i Dolasa Odpowiedz z cytatem

armar napisał:
Jeśli nie potrafi się ktoś zachować i próbuje kogoś obrażać zamiast argumentować, to dlaczego znosić nagrody jakie otrzymali?
Takie żądanie jest niemoralne i sam dobrze o tym wiesz.
Ciekawe jaką moralność narusza żądanie amnestii dla "politycznych" (tym bardziej, że druga strona też to i owo ma "za paznokciami"). Poza tym - nie domagam się ich niekaralności w przyszłości - a jedynie zatarcia win i anulowania kar. Jak sobie znów nagrabią, mogą wrócić do aktualnych "ustawień" na własną prośbę.
_________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby zachowywali się przez jakiś czas normalnie, to mogliby się zwrócić z prośbą o anulowanie takich dodatkowych ustawień.
Ciekawe, że występujesz w roli adwokata osób wyraźnie niezainteresowanych zmianą obecnego stanu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

armar ma limit 18

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Nie zadziałałeś na nerwy chyba tylko Bimiemu jeszcze, ażeby nie stracić limitu to nigdy go nie wypunktujesz i nie oświecisz wikipedią. Wkurzyłeś nawet Gosię i Lolencjusza co jest prawie niemożliwe, wróżę ci dużą tu karierę. Może w kolejce do Boga zabrakło ci poczucia humoru Cool

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

p.e.1984 - po wigilii przemawiasz ludzkim głosem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeśli nie potrafi się ktoś zachować i próbuje kogoś obrażać zamiast argumentować


ale przecież to tyczy się również bimiego...


Cytat:
Cytat:
Co do sympatii lub antypatii (oraz "mądrości") szanownej pani, to - kogo one tu obchodzą?


Nie wiem.


mnie interesują... bo mnie interesują wszelkie 'smaczki'
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
Cytat:
Jeśli nie potrafi się ktoś zachować i próbuje kogoś obrażać zamiast argumentować


ale przecież to tyczy się również bimiego...

Jakoś nie zauważyłem, by Bimi jako pierwszy kogoś obrażał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
Tańcząca z wilkami napisał:
p.e.1984 napisał:
Co do sympatii lub antypatii (oraz "mądrości") szanownej pani, to - kogo one tu obchodzą?
Nie wiem.
mnie interesują... bo mnie interesują wszelkie 'smaczki'
Ostrożnie z tymi 'smaczkami', bo mogą mieć "raczej własności starego sera, co to podnieca chore żołądki, ale prosty smak może pobudzić do wymiotów" (cyt za B. Prus, Lalka, http://literat.ug.edu.pl/lalka/0034.htm ), czego szanownemu chemicloo nie życzę.
_________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dastan
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 19:03, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę,Tańczącej z koniami cudem limit się zwiększył magicznie.
Już z nią nie pogada. Smile
Cytat:
P.S Bojkotuję Twoją ankietę bo od samego początku Twojej kariery na forum nie darzę Cię sympatią.

Niegrzeczna dziewczynka.
Powrót do góry
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cytat:
Żądam noworocznej amnestii

(...)Takie żądanie jest niemoralne i sam dobrze o tym wiesz.

Nie wiem jak was, ale mnie te teksty rozpierdalają. Jak kaczor z donaldem normalnie. Laughing
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:18, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
Cytat:
Jeśli nie potrafi się ktoś zachować i próbuje kogoś obrażać zamiast argumentować


ale przecież to tyczy się również bimiego...


eee tam mi się akurat podobają opowieści bimiego o kupach kiedy nie zgadza się z sensowną argumentacją a i tak dostałem w nagrodę limit postów 1 co mile połechtało moją próżność Very Happy

to forum z prawdą nie ma już wiele wspólnego a raczej z kreowaniem postaw i blokadą wzrostu świadomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:20, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dastan
Z Ciebie taki detektyw jak ze mnie fizyk.
Limit 18 postów mam od 2 dni.
Limit na prawdzie jest kwestią zmienną ja miałam 8,4,8,4 teraz mam 18. została mi jeszcze opcja: 1 do doświadzenia całej gamy limitów na prawda2.info. Gdyby sie tak stało to po prostu przyjmę to do wiadomości tak jak za każdym razmem po zmianie mojego limitu.
p.e
Masz odruch wymiotny gdy czytasz moje posty...to by wskazywało ,że są dla Ciebie frustrujące , a jak już frustracja zamienia się w obajwy somatyczne to zaczyna się u Ciebie nerwica.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dastan
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 19:45, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Dastan
Z Ciebie taki detektyw jak ze mnie fizyk.
Limit 18 postów mam od 2 dni.
Limit na prawdzie jest kwestią zmienną...(...)

Wybacz Tańcząca jeśli Cię uraziłem. Smile
Zastanawia mnie jedna rzecz.
Ilu zarejestrowanych user'ów tego forum
budzi się rano ze świadomością czy mój limit
wynosi (jeszcze) 18,8,4 czy może (tylko) 1.
Zapewne niektórzy biorą to sobie do serca,
a dla innych jest to prawie jak sprawa życia lub śmierci,
bo są tak do tego przywiązani. Cool
Widać to po zachowaniu tych,którym znacząco obniżono limit.
Powrót do góry
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Jesteś chujem
-Nie to ty jesteś chujem
-Uważam, że twoja chujowatość jednak przewyższa moją
-Nie mogę się z tym zgodzić, ponieważ twoja chujowizna koliduje z moimi imperatywami
-O ty chuju masz limit 18 więc jesteś chujem, a ja nie jestem bo mam 1




Tak to widzę Laughing Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dastan
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 19:58, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Venom zajebiście to opisałeś Laughing Cool
Niema się czym przejmować poprostu. Smile
Powrót do góry
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to co: dedykacja i chlup Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bimbo
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 20:02, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
a to posunięcie.
W sumie pierwsze skojarzenie jakie mi się natknęło to ooo p.e potrafi odejść od swojego schematu procesu myślowego i wykrzesać coś bez wykresu w dodatku w nieprestiżowej pierdolnii.
Ale sekundę później oprzytomniałam ,że przecież to jest znany i już powszechnie stosowany mechanizm forumowego zachowania uzytkowników po obniżeniu limitu.
P.S Bojkotuję Twoją ankietę bo od samego początku Twojej kariery na forum nie darzę Cię sympatią.



Oh Tanczaca, gdybys chociaz wiedziala z kim tanczysz, fizycznie to jakos tam jeszcze jest, jesli chodzi o reszte to musisz wlozyc sporo wysilku zeby dorosnac do poziomu p.e.1984.
Powrót do góry
Dastan
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 20:12, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurde,widzę że masz dobry gust Mała Smile
Faktycznie,najlepiej się jest napić i poprawić sobie humor. Very Happy
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Se możesz żądać.
A ja żądam żeby się wszyscy ode mnie odjebali - i też se mogę żądać, a wtedy przyjebią się jeszcze bardziej Smile

To nie jest koncert życzeń, tylko pierdolone forum o prawdzie trzymane za mordę żelazną ręką bezwzględnego dyktatora.
Jak ci się coś nie podoba to wypierdalaj - nikt cię tu nie więzi. A jak nie chcesz wypierdalać, lecz tylko mieć mniejszy limit, to wystarczy mi wysłać PW o treści "zmniejsz mi limit" - nie ma potrzeby się aż tak produkować zgrywając się na męczennika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To trochę z przymróżeniem oka było ale dużo w tych słowach prawdy Wink:

Pijemy twoje zdrowie, wódka nam wszystkim powie
kto jest tu bardzo fair, gdy w głowie będzie szmer.
Pijemy wasze zdrowie, Panie no i Panowie,
nie dajcie się dziś prosić na wszystko znam już sposób
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimbo
Nie wiem o jakim poziomie mówisz: intelektulanym, morlanym , emocjonalnym, poziomie wiedzy czy o poziomie mądrości czy o poziomie intuicji czy o poziomie umiejetności komunikacyjnych czy też o poziomach ropozonania matrixa. Naprawdę nie wiem jakiej tam poziomicy używasz grunt by Tobie służyła.
Tymczasem ja piję z Małą.
No to chlup Very Happy drunken
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Se możesz żądać.
A ja żądam żeby się wszyscy ode mnie odjebali - i też se mogę żądać, a wtedy przyjebią się jeszcze bardziej :)

To nie jest koncert życzeń, tylko pierdolone forum o prawdzie trzymane za mordę żelazną ręką bezwzględnego dyktatora.
Jak ci się coś nie podoba to wypierdalaj - nikt cię tu nie więzi. A jak nie chcesz wypierdalać, lecz tylko mieć mniejszy limit, to wystarczy mi wysłać PW o treści "zmniejsz mi limit" - nie ma potrzeby się aż tak produkować zgrywając się na męczennika. I jeszcze zakładać ankiety :)
Źródło: viewtopic.php?p=216934#216934 , stan na 08.01.2012, 19:27 CET
Konstytucja forum autorstwa Bimi napisał:
Obowiązki
Każdy użytkownik Forum powinien:
1) Pisać prawdę - nie kłamać, nie promować kłamstw ani teorii opartych na fantazjach nie mających z prawdą nic wspólnego.
2) Milczeć gdy nie ma nic znaczącego do powiedzenia, w myśl reguły "mowa jest srebrem a milczenie złotem".
3) Dbać o styl, formę i kulturę swoich wypowiedzi.
Źródło: viewtopic.php?t=2070

Dodatkowo - żądam podania uzasadnienia dla zmiany dziennego limitu moich postów na 1 (zaczynając ten wątek dysponowałem limitem 4 postów dziennie). Interesuje mnie ponadto, w jaki sposób dzienny limit 1 posta, uniemożliwiający zakładanie tematów ma być zgodny z deklaracją:
Konstytucja forum autorstwa Bimi napisał:
Prawa użytkowników Forum
1) Wolność wypowiedzi i brak cenzury. Jakakolwiek opinia zostanie napisana pozostanie na Forum, może jedynie zostać przeniesiona do innego działu/wątku. Prawo to dotyczy głoszenia i propagowania poglądów oraz wiadomości - Administracja zastrzega sobie w szczególności możliwość usuwania informacji ujawniających dane personalne osób prywatnych wbrew ich woli. Dopuszcza się ponadto usuwanie treści z tematów moderowanych przez ich autorów (m.in. w sekcji Autorskiej). Inne treści mogą zostać usunięte wyłącznie po prawomocnym wyroku sądu.
Źródło: viewtopic.php?t=2070
_________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Znieść sankcje wobec Bofaina, Grzanka i Dolasa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile