W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Brus_Zły_Lis to Lesław Maleszka - znany SB-cki kapuś  
Podobne tematy
usunięcie konta5
dla zakutego łba paliknura Bimiego31
Czerwone Dynastie47
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
32 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 21256
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 29 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Cham & psychozis, obaj jesteście przezabawni w swej błogiej, naiwnej nieświadomości Smile

Pozwólcie, że jako profesjonalista od IT zdradzę wam dziś wieczorem dwie żelazne zasady internetu:

1) Na forum prawda2 nie można złożyć podania rejestracyjnego z adresu email do którego się nie ma dostępu - bo trzeba potwierdzić klikając na link z emaila.

2) Dokładnie tak samo jest na Facebooku - nie można założyć profilu używając adresu email do którego się nie ma dostępu, bo trzeba potwierdzić klikając na link z emaila.

Więc co jest bardziej prawdopodobne; to że ktoś parę lat temu obszedł jedną z tych dwóch żelaznych zasad internetu aby mnie dziś zrobić w chuja? Czy może bardziej to, że łże jak pies, cham, tudzież inny Bury lis vel Maleszko?
Moim zdaniem to drugie jest wręcz pewne - natomiast to pierwsze: totalnie nieprawdopodobne.

Zresztą, że Maleszka łże w żywe oczy - to wystarczy przeczytać choćby ten fragment jego pożegnalnego manifestu z niepoprawni.pl:
Brus_Zły_Lis napisał:
mail: leslaw_ma_leszka@o2.pl służył mi jedynie do obsługi konta Czerwonego Kła na facebooku.

[...]



podane zdjęcie ,gdzie niby jest podpis profilu mógł założyć sam Bimi ,ponoć bez problemu można się podszywać na pejszboku . o zmanipulowaniu samego zdjęcia nie wspomnę ,jakieś takie dziwnie wyrywkowe ???

Jednakże wszyscy, którzy zdążyli odwiedzić na FB profil Maleszki, zanim ten go skasował (a wiem że wielu zdążyło, w tym sam psychozis, który wręcz twierdzi, że ów profil ciągle istnieje), doskonale wiedzą, że screenshot który zrobiłem jest jak najbardziej prawdziwy, zaś profil w którym zrobiłem owego screenshota był skojarzony z adresem email leslaw_ma_leszka@o2.pl bo tylko po tym adresie dało się ów profil odnaleźć - o czym właściciel adresu leslaw_ma_leszka@o2.pl - czyli nasz bury lisek - doskonale wie.

Ergo: bury zły lis łże jak pies, prosto w oczy i w ogóle się tego nie wstydzi.
Najpierw potwierdza, że adres email należy do niego - aby dwa akapity dalej zaprzeczać temu, że to on założył, a potem usunął, ów profil na facebooku. Co więcej: twierdzi że ja spreparowałam screenshorta a może nawet podszyłem się na FB pod jego bloga oraz adres email - i to już w czerwcu 2011, czyli zanim zarejestrował się tutaj.
Ma tupet, jebaniec Laughing

No ale może się mylę? Łatwo to będzie udowodnić: skoro sam Maleszko twierdzi ze "ponoć bez problemu można się podszywać na pejszboku", to niech się ktoś podszyje "bez problemu" pod mój adres - be my guest!
Dajcie mi znać jak już to zrobicie - czyli gdy po wpisaniu w FB bimi@prawda2.info pojawiać się już zacznie jakiś profil.

gnosis napisał:
Jeżeli ktokolwiek myśli ,że Lesław maleszka to Buty Lis ma nie pokolei w głowie.

Jeżeli ktokolwiek myśli, że człowiek niebędący Lesławem Maleszką założył by sobie skrzynkę pocztowa p.t. leslaw_ma_leszka@o2.pl, a z tej skrzynki pocztowej założył profil na Facebooku p.t. Lesław Maleszka. Zaś na tym profilu dodał sobie do przyjaciół parę osób z Izraela w wieku akurat podobnym do kapusia Maleszki, a do zainteresowań m.in. Czerwony Kieł i niepoprawni.pl - to moim zdaniem sam ma nie po kolei w głowie. I to solidnie.
Co akurat, w tym konkretnym przypadku, jedynie potwierdza moje wcześniejsze obserwacje, @psychozis Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 29 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brus_Zły_Lis napisał:
mail: leslaw_ma_leszka@o2.pl służył mi jedynie do obsługi konta Czerwonego Kła na facebooku.

[...]



podane zdjęcie ,gdzie niby jest podpis profilu mógł założyć sam Bimi ,ponoć bez problemu można się podszywać na pejszboku . o zmanipulowaniu samego zdjęcia nie wspomnę ,jakieś takie dziwnie wyrywkowe ???

Swoją droga intryguje mnie jedna kwestia - być może ktoś wyrazi wolę przedyskutowanie jej?

Czy jeśli jakaś osoba, taki np. Maleszka (fikcyjny tudzież prawdziwy - jeden pies) nazywa facebooka "pejszbokiem", gdy zarazem ma swych paru facebookowych przyjaciół akurat w Izraelu - to czy to jest antysemityzm?
Bo naprawdę nie wiem.

Ja np. też czasem używam takich wyrazów jak "pejsbook", albo "CIA-pedia".
Z tym, ze ja nie mam przyjaciół ani w Izraelu, ani w CIA - więc nie mam się przed kim wstydzić, więc to akurat musi być antysemityzm... Smile
Choć powiem wam szczerze, wcale nie uważam, że świat be żydów byłby lepszy. Za to świat bez patologicznych kłamców i ubeckich kapusiów, zwłaszcza takich co się szczycą swą "polskością" (z tym że z wielkiej litery) - taki z pewnością byłby lepszy. Więc jeśli gdzieś taki sprzedają to ja się chętnie dorzucę, w ramach swoich skromnych środków Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 30 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem za bardzo w temacie. Więc nie będę się wypowiadał na temat Maleszki, o którym pierwszy raz tutaj usłyszałem. Ale obejrzałem film, do którego link zapodaliście. Pomijając tematykę filmu i sprawę "Trzech kumpli" film zawiera sporą ilość manipulacji widzem. A najbardziej bijącym w oczy jest zabieg o którym napisałem w komentarzu do 10 części filmu:

Jest to synchronizacja dźwięku i obrazu w minucie 5:41, 10 części filmu, kiedy facety wypowiada słowa "Wolną Polskę" a kobieta rozrywa bluzkę (każdy spodziewa się że zobaczy gołe cyce) a ukazuje się logo Unii Europejskiej. Wolna Polska = Unia Europejska, to się musi wbić do głowy, nawet nieświadomie! Zauważcie doskonałe dopasowanie słów gościa do ekshibicjonistycznego gestu kobiety.

Pamiętam jak uczyłem się technik szybkiego zapamiętywania długich ciągów cyfr, to aby przetworzyć jakieś fikcyjne zdarzenia na cyfry liczby, zdarzenia musiały być albo niezwykłe, albo bardzo ogromne, albo nagłe, niespodziewane. Wyglądało to tak, że np. duży różowy słoń nagle wybucha. W praktyce przykładowo, S-oznaczało słonia, W-wybuch, R-różowy, i mogła być w tym zaszyta jakaś liczba, nawet 50 cyfrowa, którą łatwo było zapamiętać. Tak to działało.

W tym filmie zauważyłem podobną technikę utrwalania pamięci. Nagłe, natychmiastowe, rozerwanie bluzki przez kobietę i zaskoczenie - niespodziewanie logo unii europejskiej. Są tutaj już wykorzystane 2 elementy o których się uczyłem, natychmiastowość i zaskoczenie. Trzecim elementem jest dopasowanie słów gościa "Wolna Polska". Zwróćcie na to uwagę i zwróćcie uwagę jak dokładnie w odpowiednim momencie facet wymawia słowa "wolną Polskę". Czyli nie ma dla mnie opcji, że przy filmie nie pracowali fachowcy od manipulacji widzem. Nie są to techniki tak doskonałe jak w filmach amerykańskich, które się teraz robi. Ale Polacy też się starają.

A w sprawie głównego bohatera nie będę się wypowiadał. Temat lekko śmierdzi. Nie podoba mi się jedynie, że obarczają go winą za śmierć a zapomina się jakby o osobach, które wydały rozkaz zamordowania i które zamordowały tego gościa. Czyli winny są donosiciele mordercy a nie morderca. Tak to wynika z filmu.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:11, 30 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mogles zalatwic to bardziej brutalnie. zamiast sprzedawac personalia srodowisku, raczej zachowac dla siebie i systematycznie gnębić, zjadać po kawałeczku wykorzystując jego nieświadomość. wiesz jaką miałbyś przewagę? a co gdyby jeszcze tak go napuścić na jakąś minę i żeby sam siebie sprzedał - to byloby dopiero cos. a ty jak zwykle jeb zabij od razu i chuj koniec rozrywki. bardzo ciekawie pisze donosy [na tyszkiewicz] nie powiem. ciekaw jestem jaki ma cel, bo z tego co widac to raczej ten jego lifestyle przedstawia sie raczej mega ubogo. admin nie musisz mi tlumaczyc o co ci biega, dobrze wiesz ze chodzilo o kogos innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 30 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tymczasem dla tych co nie uwierzyli w brednie Bimiego ,bardzo fajny profil ,masa ciekawej treści:

https://www.facebook.com/pages/Czerwony-Kie%C5%82/240871149279078
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 30 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
tymczasem dla tych co nie uwierzyli w brednie Bimiego ,bardzo fajny profil ,masa ciekawej treści:

https://www.facebook.com/pages/Czerwony-Kie%C5%82/240871149279078


Coś w tym jest. Admin woli utrzymać swój monopol na nieomylność, w której utwierdza go kilku przygłupich dupowłazów. Tak, to prawda! Co niektórzy użytkownicy forum przeskoczyli Tomasza Lisa w braku obiektywizmu a z pewnością ogolilibyby głowy gdyby ktoś im powiedział, że bez włosów ławiej wejść do dupy. Maleszka coś tam kombinuje, nie jestem przekonany co do jego złych intencji. U nas polityka została zrobiona pod kretyński naród ponieważ:

-jeżeli jesteś za Kaczyńskim znaczy, że jesteś rusofobem.
-jeżeli jesteś za TuSSkiem znaczy, że jesteś za ruskimi. I nikt nie zwraca uwagi na to, że Radek Sikorski w polityce antyrosyjskiej jest najagresywjniejszym ze wszystkich do tej pory skurwysynów.
-jeżeli jesteś za PISem znaczy, że jesteś katolem
-jeżeli jesteś za samoobroną to jesteś chłopem
-jeżeli krytykujesz PO to jesteś PISowcem
-jeżeli jesteś pedałem to jesteś za Moczypsem czy Palikotem
-jeżeli za obroną praw pracowniczych jesteś przeciwko PO
-jeżeli bronisz życia poczętego to jesteś PISowcem i katolem
itp itd. Otóż nie!

Podobała mi się częściowo polityka PIS ws Ameryki - próbowali chociaż wycofać wojska w Iraku i Afganu i otwarcie pytali "co nasze wojska tam robią?"
Podobała mi się polityka wewnętrzna kraju - zmniejszona za czasów PIS akcyza na paliwo, podatek dochodowy z 19 na 18%.
Wprowadzono "becikowe" - mało, bo mało, ale w naszym kraju wszystkiego i wszystkim mało. Lepsze to niż nic! Np SLD nie dało nic, a niby socjaliści.
Próbowano ścigać kilku przekrętasów. Zrobiono CBA, to źle owszem, dla tych, co siedzą na stołkach państwowych po to, żeby brać w łapę.
Nie podobała i nie podoba mi się natomiast polityka wobec Rosji. Zamiast bratać się ze słowianami, żarliśmy się z nimi.
Jestem za socjalem. Nie jestem komunistą. W mojej ocenie lepiej, aby kompania węglowa itp firma powinny być PAŃSTWOWE. Kasa nie do firmy, ale do budżetu. Wtedy nie trzeba żerować tyko na podatkach, wpływy mogą być tak że z bogactw naturalnych. Tak właśnie mogło być "za komuny", ale za dużo żydów siedziało na samej górze i wszystko było na odwrót. Ech, resztę dopiszę kiedy indziej. Jak to się ma do Maleszki? Akurat jego współpraca z bezpieką wcale nie musiała być kapusiostwem. Gdyby wtedy ludzie wiedzieli, co KOR i Solidsrność zrobią z Polską i Polakami, wtedy bezpieka miałaby więcej informatorów niż NRDowskie STASI. To była rozgrywka o Polskę ze sztucznie wymyślonymoi problemami, które były jeszcze podsycone polityką zewnętrzną państw zachodnich wobec Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:06, 01 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Podobała mi się częściowo polityka PIS ws Ameryki - próbowali chociaż wycofać wojska w Iraku i Afganu i otwarcie pytali "co nasze wojska tam robią?"
Przykro mi ,ze musze wyprowadzic cie z bledu .Poczytaja sobie:

"Iraq War Has Been Good for U.S., Polish President Declares
By ALEX STOROZYNSKI, Special to the Sun | September 25, 2007"

http://www.nysun.com/foreign/iraq-war-ha.....ent/63354/

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Qub@




Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 01 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesław Maleszka był bardzo cennym TW, kablował długo 76-89, m.in. na Macierewicza, którego teraz Brus tak gorliwie popierał... Hipokryzja do kwadratu.
_________________
"...odejdziemy, ale tak trzaśniemy drzwiami, że cały świat zadrży..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 20 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe 4866
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jermaj




Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:21, 23 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Analiza tożsamości brzmi prawdopodobnie, a zachowanie "oskarżonego" (co dziwne) potwierdza wnioski.

Coś jednak zbyt to spektakularne, zbyt łatwe i podejrzanie gładko się układa.

Cui bono? Kto na tym zyskuje?

No cóż, ostatnie soki ze starego agenta idą na uwiarygodnienie młodego. Takie następstwo pokoleń, zwykła ekonomia.
Widać jak obecnie wyciskane są ostatnie soki z Balcerowicza, Bolka i innych starzejących się ..........

Teraz Bimi jest wiarygodny, bo przyszpilił tak spektakularnie znaną osobę. Tak, tak, wiarygodny że hej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:45, 23 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jermaj napisał:
Analiza tożsamości brzmi prawdopodobnie, a zachowanie "oskarżonego" (co dziwne) potwierdza wnioski.

Coś jednak zbyt to spektakularne, zbyt łatwe i podejrzanie gładko się układa.

Cui bono? Kto na tym zyskuje?

No cóż, ostatnie soki ze starego agenta idą na uwiarygodnienie młodego. Takie następstwo pokoleń, zwykła ekonomia.
Widać jak obecnie wyciskane są ostatnie soki z Balcerowicza, Bolka i innych starzejących się ..........

Teraz Bimi jest wiarygodny, bo przyszpilił tak spektakularnie znaną osobę. Tak, tak, wiarygodny że hej.


Pierdolisz .
lepiej zadaj sobie pytanie czy ty jesteś wiarygodny . Albo lepiej , czy wiesz co wiarygodność dla ciebie znaczy . Administrator, jest tak samo wiarygodny jak ja czy ty . Z tym że twoja działalność ( na forum ) skupia się - głównie - na ocenianiu spraw które podejrzanie gładko się układają . Wychodzi coś, i nagle wyskakuje ktoś taki jak ty i doszukuje się spisku wśród agentów . I jeszcze , rozbija/dzieli ich na starą gwardię i młode wilki Laughing Szkoda że jakiegoś schematu nie wkleiłeś .
Powiedz mi ile na tym zyskał Administrator . Bo jak dla mnie to jedynie satysfakcje ( i to jest wystarczające ) .
No chyba że przeczytamy gdzieś w mediach, że bohater tematu się zaczadził podczas drzemki w aucie . O, wtedy byłby wiarygodny Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:36, 23 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie czaję sposobu myślenia i nadawania , że np. Bimi jest agentem bo co ? bo obciął Wam limit? tu co chwilę ktoś dostaje po limicie...
Albo dlatego, że ktoś może mieć wrażnienie ,że Bimi ma poglądy bardziej lewicowe niż prawicowe.
Choć wiadomo ,że ten podział to jest jedna wielka farsa i kabaret.
Ogarnijcie się i przyjrzyjcie się lepiej sobie (mulitipro itp.) dlaczego Waszym jednym sposobem funkcjonwania na forum tudzież forach jest pierdolenie wyłącznie na temat agentów.
A co do tematu nie wiem czy Lis jest Maleszką czy nie. (hehe właśnie mi się skojarzyło: cwany jak lis). Natomiast jego sposób reakcji na ewnetualne obnażenie (tak jak wielu już użytkowników zauważyło) jest dla mnie przynajmniej wymowny. Jak to mówią tylko winny musi się ukrywać.
Przecież jakby mnie Bimi oskarżył o to ,że jestem agantką to bym miala ubaw po pachy przynajmniej przez tydzień Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kroni




Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:24, 23 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pamiętam, co jakiś czas jakiś wyświechtany agent był rzucany na pożarcie opinii publicznej, że niby coś się dziej w temacie oczyszczania środowiska. Jednak faktycznie w trakcie demaskowania agenta ludzi są tak pochłonięci roztrząsaniem tej informacji, że nie zwracają uwagi kto się na całej sprawie tuczy.

Obecnie, z perspektywy czasu, widać że profitem akcji było, poza zajmowaniem czasu w mediach, nadawanie znaczenia wybranym osobom, poprzez stwarzanie im okazji do łatwej a spektakularnej krytyki.

Zauważyć należy, że znaczenie demaskowanych agentów jest żadne w obecnych czasach, jedynie medialne.

Jak by nie było Bimi wystąpił tutaj w roli pożeracza łatwego łupu. Czy nie za łatwo? Dlaczego brać dziennikarska wcześniej się tym nie zajęła? Zbyt mało dociekliwi? Nierozgarnięci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 23 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nono, umówmy się tylko co do jednej kwestii.

Maleszka to nie jest żaden "agent", tylko zwykły kapuś - najgorsze ścierwo człowieka, kurwa bez wstydu i honoru,
Nawet za komuny, był nikim, tylko marnym kapusiem - a dziś, jego status społeczny wcale nie poszedł od góry.
A jeśli ktoś myśli, że trzeba być agentem aby werbować w internecie bogoojczyźnianych kretynów do nowo powstających struktur Solidarnej Polski w Szczecinku, to sam ma coś z głową i czym prędzej powinien się do nich zapisać by też zostać kurwą vel "agentem".

Bycie w strukturach Solidarnej Polski dziś wcale nie jest bardziej nobile niż bycie płatnym ubeckim kapusiem za czasów śmierci Pyjasa - metody się lekko zmieniły wraz z systemem, ale ludzie pokroju Maleszka, najgorsze ścierwa człowieka, ludzkie szmaty - one zawsze były na rynku i pozostaną na nim tak długo, jak długo w systemie będzie zapotrzebowanie na kurwy. A zważywszy iż mówmy tu o najstarszym zawodzie świata, nie spodziewał bym się że zapotrzebowanie owo zakończy się już niebawem.

Więc cmoknijcie mnie w zadek tymi swoimi gównianymi tekstami, wy jebane ubeckie kurwy - to ja tu jestem agentem, który skopie wam dupy prawdą - jednemu po drugim - to tylko kwestia czasu, bo internet to nie archiwa IPN i tu nic nie zginie... a mam czas.
Planuję poświęcić na demaskowanie was resztę swojego życia. Nie licząc oczywiście tych chwil, które poświęcę na rozrywkę, w tym także tą płatną. Bo jako filantrop, a zarazem mężczyzna, czemu niby miałbym nie wspomóc tej waszej kurewskiej profesji, która jak zgaduję nie jest usłana różami...? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 24 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.
Bimi.
Bardzo profesjonalna odpowiedź, naprawdę dobrze zastosowana ucieczka od meritum, i to w wielu powszechnie zauważalnych kierunkach. Była i sprawa Pyjasa, i Solidarna Polska, i odgrzany Maleszka. Całość w końcu okraszona samooceną „jestem filantropem” i doprawiona pieprznymi seksualnymi wątkami.

Słowem majstersztyk dezinformacji. Nic dziwnego, że dowództwo pragnie nadać komuś takiemu szczególne znaczenie w sieci.

Ale też było coś rozwijającego w Twojej wypowiedzi. Mianowicie padło interesujące a tajemnicze stwierdzenie:

metody się lekko zmieniły wraz z systemem”.

Mógłbyś rozwinąć ten wątek w temacie „Dyskusja o tajnych służbach „
viewtopic.php?t=17218

A także, ponieważ mnie przypadło autorstwo powyższego tematu, to proszę go przenieść od dziełu dyskusje ogólne.
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 24 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

multipro napisał:
Słowem majstersztyk dezinformacji.

Oj, wręcz przeciwnie: kwintesencja informacji, które miałem ci do przekazania, marna ubecka kurwo do rżnięcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kroni




Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:04, 25 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

multipro napisał:
.
Ale też było coś rozwijającego w Twojej wypowiedzi. Mianowicie padło interesujące a tajemnicze stwierdzenie:

metody się lekko zmieniły wraz z systemem”.

Mógłbyś rozwinąć ten wątek w temacie „Dyskusja o tajnych służbach „


Zaiste ciekawy wątek, na który warto poświęcić czas. Dawaj Bimi, bo pewnie wielu nie mogących zarejestrować się na forum, czy też swobodnie pisać, czeka teraz na oświecenie przez samego Admina, w kwestii wspomnianych medod,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 25 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz Kroni, ale ja nie prowadzę szkoły nierządu, ani nawet burdelu, tylko forum o prawdzie.
Rozumiem, że chcesz dojść do perfekcji w kurwieniu się, bo wiadomo lepsze kurwy lepiej zarabiają, ale ja ci tu niestety nie pomogę - nie moja działka.
Mogę tylko podpowiedzieć, żebyś brał przykład ze swych kolegów po fachu. Zacznij może od swego idola, naszego bohaterskiego burego lisa, Lesława Maleszka - większej ubeckiej szmaty nie znam, więc powinien być dla cienie doskonałym wzorem do naśladowania. Po prostu rób to co on, a jest spora szansa, że osiągniesz w swym zawodzie równie wiele...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:30, 25 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym wątku napisałem w zprawie dziwnych okoliczności zniknięcia blogów "czerwonego kła", to, co trzeźwej osobie rzuca się w oczy:
tu: viewtopic.php?p=229307#229307
i tu: viewtopic.php?p=229465#229465

Od tamtego czasu nie pojawiły się w sprawie nowe okoliczności poza:
1. zniknięciem "brusa złego lisa" z prawda2.info ( na nie do końca wiarygodnej stronie osoba podająca się za "brusa złego lisa" pisze konta na tamtym forum nie mogę usunąć ponieważ nie mam do niego dostępu - co może wskazywać na niemożliwość logowania się na prawda2.info); w tej sytuacji wszystko, co zostanie napisane przez osobę posługująca się kontem "złego lisa" może nie mieć z prawdziwym "złym lisem" nic wspólnego, próbkę takich działań administracji na prawda2.info można zobaczyć tu: viewtopic.php?p=228013#228013
2. zaniknięciem aktywności osoby, która założyła konto "brus zły lis" na niepoprawnych: http://niepoprawni.pl/blog/4873/prawda2info-i-ja - co może potwierdzać hipotezę viewtopic.php?p=229465#229465

Tymczasem administracja prawda2.info dokonała kolejnej manipulacji ( viewtopic.php?p=229597#229597 ):
Bimi napisał:
Pozwólcie, że jako profesjonalista od IT zdradzę wam dziś wieczorem dwie żelazne zasady internetu:
1) Na forum prawda2 nie można złożyć podania rejestracyjnego z adresu email do którego się nie ma dostępu - bo trzeba potwierdzić klikając na link z emaila.
2) Dokładnie tak samo jest na Facebooku - nie można założyć profilu używając adresu email do którego się nie ma dostępu, bo trzeba potwierdzić klikając na link z emaila.
Więc co jest bardziej prawdopodobne; to że ktoś parę lat temu obszedł jedną z tych dwóch żelaznych zasad internetu aby mnie dziś zrobić w chuja? Czy może bardziej to, że łże jak pies, cham, tudzież inny Bury lis vel Maleszko?
Moim zdaniem to drugie jest wręcz pewne - natomiast to pierwsze: totalnie nieprawdopodobne.

To bez sensu - BZL nie wyparł się tego konta, napisał mail: leslaw_ma_leszka@o2.pl służył mi jedynie do obsługi konta Czerwonego Kła na facebooku. - co sam administrator prawda2.info potwierdza:
Bimi napisał:
wystarczy przeczytać choćby ten fragment jego pożegnalnego manifestu z niepoprawni.pl:
Brus_Zły_Lis napisał:
mail: leslaw_ma_leszka@o2.pl służył mi jedynie do obsługi konta Czerwonego Kła na facebooku.

Administrator prawda2.info wie doskonale, że BZL (lub osoba podająca się za niego) na niepoprawnych.pl zacytowała tą wypowiedź Czekana (Dobrą analizę na temat mojego bloga i wpisów przeprowadził Czekan z forum prawda2.info (zresztą również zbanowany do 1 postu na dobę)) - tymczasem pisze, jakby o tym nie wiedział
Bimi napisał:

podane zdjęcie ,gdzie niby jest podpis profilu mógł założyć sam Bimi ,ponoć bez problemu można się podszywać na pejszboku . o zmanipulowaniu samego zdjęcia nie wspomnę ,jakieś takie dziwnie wyrywkowe ???

Jednakże wszyscy, którzy zdążyli odwiedzić na FB profil Maleszki, zanim ten go skasował (a wiem że wielu zdążyło, w tym sam psychozis, który wręcz twierdzi, że ów profil ciągle istnieje), doskonale wiedzą, że screenshot który zrobiłem jest jak najbardziej prawdziwy, zaś profil w którym zrobiłem owego screenshota był skojarzony z adresem email leslaw_ma_leszka@o2.pl bo tylko po tym adresie dało się ów profil odnaleźć - o czym właściciel adresu leslaw_ma_leszka@o2.pl - czyli nasz bury lisek - doskonale wie.

Ergo: bury zły lis łże jak pies, prosto w oczy i w ogóle się tego nie wstydzi.
Najpierw potwierdza, że adres email należy do niego - aby dwa akapity dalej zaprzeczać temu, że to on założył, a potem usunął, ów profil na facebooku. Co więcej: twierdzi że ja spreparowałam screenshorta a może nawet podszyłem się na FB pod jego bloga oraz adres email - i to już w czerwcu 2011, czyli zanim zarejestrował się tutaj.

Jak widać - BZL (lub osoba za niego się podająca) nie łże - to tylko administrator prawda2.info usiłuje stworzyć wrażenie, że BZL kłamie.

Bimi napisał:
No ale może się mylę? Łatwo to będzie udowodnić: skoro sam Maleszko twierdzi ze "ponoć bez problemu można się podszywać na pejszboku", to niech się ktoś podszyje "bez problemu" pod mój adres - be my guest!
Dajcie mi znać jak już to zrobicie - czyli gdy po wpisaniu w FB bimi@prawda2.info pojawiać się już zacznie jakiś profil.
Nie mam konta na FB, ale - czy nie można zarejestrować się korzystając z jednego konta, a potem je zmienić w profilu FB? Nie chce mi się sprawdzać, tym bardziej, że BZL (lub osoba podająca się za niego) nie wypierała się własności konta (jednocześnie - do dziś istnieje konto "czerwony kieł" na FB - jedyne co zostało po tożsamoći BZL.

Bimi napisał:
gnosis napisał:
Jeżeli ktokolwiek myśli ,że Lesław maleszka to Buty Lis ma nie pokolei w głowie.

Jeżeli ktokolwiek myśli, że człowiek niebędący Lesławem Maleszką założył by sobie skrzynkę pocztowa p.t. leslaw_ma_leszka@o2.pl, a z tej skrzynki pocztowej założył profil na Facebooku p.t. Lesław Maleszka. Zaś na tym profilu dodał sobie do przyjaciół parę osób z Izraela w wieku akurat podobnym do kapusia Maleszki, a do zainteresowań m.in. Czerwony Kieł i niepoprawni.pl - to moim zdaniem sam ma nie po kolei w głowie. I to solidnie.

Pojawia się tylko jeden problem - "brus zły lis" był szykanowany na prawda2.info za działalność zupełnie inną niż posiadanie konta na FB z "przyjaciółmi" w Izraelu. Był szykanowany za atakowanie "dynastii" rządzących w III RP - i propagowanie wiedzy na ten temat. Tak, jak pisałem:
Cytat:
Informacje zamieszczane przez "czerwonego kła" musiały być dla kogoś solą w oku (informacje, a niekoniecznie sam "czerwony kieł", o czym za chwilę). Dla kogo - nietrudno sie domyślić analizując zachowane na prawda2 fragmenty "czerwonych dynastii". A teraz drodzy czytelnicy zastanówcie się - dlaczego "czerwony kieł" był na prawda2.info szykanowany (obniżeniem limitu postów do 1 - czyli faktycznie - kneblem, niemożliwością tworzenia nowych wątków)? Przecież nie za udowodnioną dopiero teraz tożsamość. I nie za pisanie głupot w różnych mało ważnych wątkach - czy za wulgarny język, bo to są na prawda2.info akceptowane powszechnie normy zachowań. I nie za "niesymetryczność" ataku za pomocą powiązań dynastycznych. Za jego merytoryczną zawartość. A głupcy jak zwykle - będą sobie skakać na siatkę ujadając, bo niczego z oglądanego teatrum nie pojmują.

_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź wybór ważniejszych tekstów. Więcej moich tekstów: http://myslnarodowa.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:49, 26 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brus_Zły_Lis napisał:
TO TAK na ROZGRZEWKę (Kim jest BIMBI)
http://www.youtube.com/watch?v=wXSIimQYUps
CDN....

Nim @brus zły lis rozgrzeje nas na dobre,kontynuujmy nasze "CDN".A zwłaszcza przyjrzyjmy się filmikom za pomocą których zamierza nas rozgrzewać demaskując przy tym rzeczywistość.
Powiem od razu - to kupa agenturalnego gówna nie warta waszego klikania.Podkreślam z całą mocą agenturalnego.Nie ma innego wytłumaczenia na te produkcje.Bo jak sobie wytłumaczyć to?.Nie mozna sobie tego wytłumaczyć jako że w już "cały polski internet" ( a zwłaszcza jego przyzwoitsza cześć) zna prawdę. http://www.wykop.pl/link/205580/pamietac.....wda-o-nim/
"Pijak" Jurij Tatarenko w istocie nie jest pijakiem a człowiekiem cierpiącym na ciężką neurologiczną chorobę (skutek okołoporodowego urazu głowy).Nie pije i mimo trudności z koordynacją ruchów w czym może chętnie pomaga sąsiadom.To właśnie sąsiedzi i matka najbardziej cierpią z tego powodu że internet śmiał się z choreg człowieka.

Nie jest pijakiem również Aleksander Grimow.We fragmencie filmu na który brus zły lis nałożył fałszywe "zwierzenia", Grimow mówi o ciężkich warunkach życia . (fragment wykorzystany przez złego lisa do oszczerstw, pochodzi z dokumentalnego filmu nakręconego w 2004r )


Tyle są warte "rewelacje" brusa złego lisa.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:12, 29 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

multipro napisał:
.
Ale też było coś rozwijającego w Twojej wypowiedzi. Mianowicie padło interesujące a tajemnicze stwierdzenie:

metody się lekko zmieniły wraz z systemem”.

Mógłbyś rozwinąć ten wątek w temacie „Dyskusja o tajnych służbach „


Bimi napisał:
.....ja nie prowadzę szkoły nierządu, ani nawet burdelu, tylko forum o prawdzie.


Nie wykręcaj się, bo czytelnik pomyśli, że to podejrzane takie deklarowane poszukiwanie prawdy, a przy tym dziwna niechęć do
poznawania metod systemu. Ja już dawno pomyślałem.
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 15:17, 16 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe, jakimś przypadkiem trafiłem na takiego joke`a Smile

https://www.youtube.com/watch?v=G7S1BrAAIr4
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 20 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nieźle Bimi zdekonspirowałeś typa. O całej sprawie dopiero teraz się dowiedziałem, przeczytałem cały wątek i widzę, że gościu zwijał się błyskawicznie z internetu. hehehe
Aż dziwne, że taki TW, takie ślady pozostawiał, tak łatwo dał się zdemaskować. Jakim trzeba być idiotą, by mając taką przeszłość i "sławę" (czyt. niesławę) w tym kraju, używać imienia i nazwiska w mailu. Widać nie nadążył za zmianami czasów, rozwojem technologii. Już nie ma tak w dobie internetu, że popełniasz tu błąd, dasz się zdekonspirować i pobiegniesz do kolegów ebeków by "posprzątali", załatwili sprawę.
Wszystko potwierdził tym jak szybko spierdzielał i zwijał swój internetowy dorobek - gdyby Brus_Zły_Lis był niewinny, albo nie był Maleszką, to by się bronił, a nie podkulił ogon, pozbierał zabawki i zaszył w jakiejś norze...

Kilka miesięcy temu (28 Czerwca, 2014) oznajmił powrót, ale chyba zabrakło mu odwagi, i/albo zapału, bo skończyło się na jednym wpisie:
Cytat:
Witam Was wszystkich po tak długiej przerwie. Spekulacje na mój temat są szerokie ale nie prawdziwe (wielu z Was wie o tym).

Nie jestem żadnym Lesławem Maleszką.

Bimi człowiek sponsorowany przez GW i podobne świństwa pomawiał mni wiele razy. Poprostu prawda którą ujawniałem nie podobała się wielu ludziom.

Nie jestem mistrzem pióra -a zwykłym inżynierem dla którego...

http://niepoprawni.pl/blogi/bruszlylis
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Brus_Zły_Lis to Lesław Maleszka - znany SB-cki kapuś
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile