W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Brus_Zły_Lis to Lesław Maleszka - znany SB-cki kapuś  
Podobne tematy
usunięcie konta5
dla zakutego łba paliknura Bimiego31
Czerwone Dynastie47
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
32 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 21255
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:09, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"A teraz drodzy czytelnicy zastanówcie się - dlaczego "czerwony kieł" był na prawda2.info szykanowany (obniżeniem limitu postów do 1 - czyli faktycznie - kneblem, niemożliwością tworzenia nowych wątków)? Przecież nie za udowodnioną dopiero teraz tożsamość. I nie za pisanie głupot w różnych mało ważnych wątkach - czy za wulgarny język, bo to są na prawda2.info akceptowane powszechnie normy zachowań. I nie za "niesymetryczność" ataku za pomocą powiązań dynastycznych. Za jego merytoryczną zawartość. A głupcy jak zwykle - będą sobie skakać na siatkę ujadając, bo niczego z oglądanego teatrum nie pojmują. '

Czy z tego co piszesz ma wynikac ,ze Bimi szykanowal byle SB-ka ograniczajac w ten sposob zasiag informacji podawnych przez tegoz wlasnie?
Nie wiem czy dobrze cie zrozumialem wiec pragne sie upewnic.
Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi coś tu nie gra , w tej łapance .

ochy i achy ,dziękczynienia ....

Po kolei .

Słusznie zauważył p.e.1984 ,że Bimi administracji ,, Czerwony Kieł " stał w gardle , a szczególnie treści pisane przez Brus_Zły_Lis .

Czy Brus_Zły_Lis to Leszek Maleszka ?


podane zdjęcie ,gdzie niby jest podpis profilu mógł założyć sam Bimi ,ponoć bez problemu można się podszywać na pejszboku . o zmanipulowaniu samego zdjęcia nie wspomnę ,jakieś takie dziwnie wyrywkowe ???


Bimi administracja wsławił się już tu nie raz, zmieniając czyjeś , awatary ,podpisy , mój i nie tylko .



Dziwne na tej stronie ,jakoś nie mogę tego odnaleźć
http://www.facebook.com/pages/Czerwony-Kieł/240871149279078

Czy Brus_Zły_Lis ,jako niesławny Leszek Maleszka werbowałby w Szczecinku narybek polityczny do Solidarnej Polski i NIKT BY NIE ZAUWAŻYŁ Z KIM MA DO CZYNIENIA ???

śmiechu warte , o Maleszcze swego czasy trąbiły radio i tv , znana sprawa .
Która partia pozwoliłaby sobie na taką kompromitację ???

Jak dzisiaj żyją konfidenci bezpieki?
http://www.rodaknet.com/rp_art_3499_pregierz_lista%20agentow.htm
Cytat:
Mieszka na zamkniętym osiedlu ze strażnikiem przy bramie. Eleganckie osiedle z czerwonej cegły wygląda na ekskluzywne miejsce, ale mieszkańcy od lat walczą z deweloperem, bo nie mogą założyć wspólnoty mieszkaniowej. Wokół osiedla nie ma nic: pola, baraki i chaszcze. Do najbliższego sklepu kilkaset metrów, idzie się albo poboczem drogi, albo ścieżką.

Nie ma dzieci. Nie ma przyjaciół. Myślał o psie, ale żona jest uczulona na sierść. Nie bywa w mieście, bo nie przepada za tłumem. Gdyby osiedle otaczał park, nie przechadzałby się po nim, bo nie lubi spacerów.

Tak mieszkał w 2007 roku ,gdzieś w Warszawie .

Brus_Zły_Lis prowadził blogi ,na których pewnie i zarabiał z reklam ,jak tam zajżałem ,
czy Leszek Maleszka ,zaufany Michnika i pewnie finansowo nagradzany akcjami miałby dzisiaj dorabiać na reklamach google ???

Myślę ,że Brus_Zły_Lis się wystraszył ,pozamykał blogi bo po adresie mailowym dał się namierzyć
jako osoba fizyczna
.

Brus_Zły_Lis jeżeli ,nie jesteś Maleszka ,to nie daj się zastraszyć ,bo im o to właśnie chodzi .


I jeszcze , GDYBY Brus_Zły_Lis był tym Maleszką ,to z łatwością ,korzystając ze znajomości w GW ,a pracując tam w tym czasie gdy Bimi udzielał sie na tamtejszym forum ,szybko by zalazł adres bimiego w Polsce ,zdjęcia ze szkoły od znajomych ,jakiś wywiad autoryzowany i wchodząc np. jako gość ,odwdzięczył by się za demaskacje ,no przecierz bezrobotny esbek ma duuuużo czasu ,czyż nie ???

Żeby było jasne , Leszka Maleszka i jego przeszłość potępiam ,ale Bimi administracja straciła w moich oczach wiarygodność już dawno temu .

Brus_Zły_Lis ,czas abyś jasno wytłumaczył sytuację ze swojej strony , i jeżeli nie jesteś Maleszka ,to pamiętaj - strachy na lachy -nic się nie bój .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra robota Bimi Very Happy

na nk.pl ma dwa konta (fikcyjne) Shocked
jedno z Warszawy drugie z Krakowa, ciekawe czy też je usunie :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 26 Kwi '12   Temat postu: To ten kapus jeszcze zyje? Odpowiedz z cytatem

Czerwona zaraza z jakiegos powodu jest niezwykle zywotna. Po co popychadlo Michnika produkuje sie na prawda2.info? Czyzby promowal tu GW-no prawde? Jakis target czytelnikow tu wypatrzyli?
Gratulacje! Zaraze trzeba tepic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:17, 27 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co się stanie gdy napiszesz za dużo?

Cytat:
Bo ludzka głupota nie zna granic.

Jak zapewne parę osób zauważyło pojawiły się na NE linki do forum prawda2 i innych tekstów demaskujących blogera Czerwonego Kła jako powszechnie znaną personę -Lesława Maleszkę, konfidenta SB. Czerwony Kieł prowadził tutaj bardzo poczytnego bloga, odszedł jednak po serii ataków na Nowy Ekran. Teraz sam Czerwony Kieł ma okazję przekonać się czym jest czarny piar rozsiewany w Internecie.

Wszystkie blogi Czerwonego Kła zniknęły z Internetu. Przypuszczam, że zostały one usunięte przez niego samego ze względu na pojawiające się masowe ataki na jego osobę. Muszę przyznać, że to wielka szkoda, seria Czerwone Dynastie była niezwykle fascynująca. Warto zapoznać się z kopiami google zanim i one znikną, w szczególności ostatnie teksty, ten o Breiviku i ten o Panu Olszewskim pozwalają łatwo zrozumieć dlaczego autor spotkał się z tak ostrymi atakami. Tak czy inaczej przypuszczam, że po takich atakach na powrót serii Czerwone Dynastie na wordpressie czy blogspocie nie ma co liczyć. Głupich nie sieją, głupi sami się rodzą. Szkoda, że jest ich tak wielu. Aby bowiem przypuszczać, że Czerwony Kieł, legitymizujący się nickiem leslaw_ma_leszka jest tą samą osobą co Lesław Maleszka - niechlubny "kolega" Bronisława Wildsteina i świętej pamięci Stanisława Pyjasa, trzeba być nie tyle ćwierćinteligentem, a zwyczajnym kretynem. Każdy kto czytał Czerwone Dynastie o tym wie.

Kto wie? Może po takim ataku Czerwony Kieł zrozumie jak łatwo jest popsuć komuś opinię w Internecie. Tym samym może warto by wrócił na Nowy Ekran? Ewentualne ataki na jego osobę w tym miejscu będzie mógł zwyczajnie wyśmiać, tak jak większość z nas podśmiechuje się z oskarżeń o współpracę z WSI w związku z pisaniem na Nowym Ekranie. Muszę przyznać, że chciałbym znowu czytywać Czerwone Dynastie bez włóczenia się po portalach, których nie jestem stałym bywalcem.


http://spodlasu.nowyekran.pl/post/60415,co-sie-stanie-gdy-napiszesz-za-duzo
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 27 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z uwagi na działania ADMINISTRATORA tego forum, czyli ujawnianie danych personalnych osób tutaj zarejestrowanych wnioskuję o usunięcie mojego konta. Bimi, to, co zrobiłeś nie ma usprawiedliwienia. Zdemaskowanie kogoś jako szpiega, oszusta itp to jedna sprawa, natomiast twoja niewiarygodność wobec użytkowników i świństwo, jakie zrobiłeś to sprawa druga, która powinna dać do myślenia każdemu, który myśli. Żenujące, że taka sytuacja ma miejsce na forum gościa "walczącego" z systemem. Gdybyś był funkcjonariuszem, miał dostęp do danych obywateli i możliwość wykorzystania stanowiska do celów prywatnych - byłbyś kurwą, jakich mało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 27 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobiegły nawet głosy z partyjniackiego portalu nowy ekran. Keep calm and listen to kaczynsky Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:55, 27 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cham napisał:
Z uwagi na działania ADMINISTRATORA tego forum, czyli ujawnianie danych personalnych osób tutaj zarejestrowanych wnioskuję o usunięcie mojego konta. Bimi, to, co zrobiłeś nie ma usprawiedliwienia. Zdemaskowanie kogoś jako szpiega, oszusta itp to jedna sprawa, natomiast twoja niewiarygodność wobec użytkowników i świństwo, jakie zrobiłeś to sprawa druga, która powinna dać do myślenia każdemu, który myśli. Żenujące, że taka sytuacja ma miejsce na forum gościa "walczącego" z systemem. Gdybyś był funkcjonariuszem, miał dostęp do danych obywateli i możliwość wykorzystania stanowiska do celów prywatnych - byłbyś kurwą, jakich mało.

uj, nie jęcz kurwa.

do tych rzeczy które opublikowałem każdy mógł sobie dojść sam, nawet nie posiadając konta na tym forum, więc w żaden sposób nie nadużyłem przywilejów administratora bo nie zdradziłem ani jednej informacji o burym lisie, których on sam wcześniej nie upublicznił.

pokazałem za to jak korzystając z google i facebooka dojść z jego bloga "czerrwony kieł", poprzez portal niepoprawni.pl, aż do samego ubeckuiego kapusia co zabił pyjasa, w co jak widać nie każdy jednak chce uwierzyć Smile

a jak nie chcesz pisać na forum i zdradzać mi swoich danych to po chuj się logujesz i po chuj otwierasz paszczę - ktoś ci każe?
morda w kubeł i się nie wychylaj - bo jak będziesz pyszczyć to mogę ci dać prawdziwy powód do narzekania na to, że zdradzam dane prywatne o użytkownikach. i zaprawdę powiadam ci, jak mnie dobrze wkurwisz to nie będę mieć ku temu żadnych skrupułów, zwłaszcza, że jak sam o sobie napisałeś jesteś "przegrany w działalności publicznej jako b. funkcjonariusz", a ja jak wiesz funkcjonariuszy nie cierpię Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:43, 27 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wykończono Brusa Złego Lisa

Ten tekst to tylko hipoteza odnośnie tego, co się stało nie tylko z "Czerwonym Kłem", ale i odnośnie całej otoczki zniszczenia wszystkich jego blogów (czerwonykiel.blogspot.com, czerwonykiel.wordpress.com i niepoprawni.pl/blog/4873/). Niemniej - w moim odczuciu najbardziej prawdopodobna. Na pewno bardziej, niż mój poprzedni tekst w tym wątku.

Jak zapewne wszystkim zainteresowanym już wiadomo 24 Kwietnia 2012 o 20:54 osoba zarządzająca forum prawda2.info (konto Bimi) opublikowała tekst "Brus_Zły_Lis to Lesław Maleszka - znany SB-cki kapuś ". Cały wywód kojarzący Brusa z Leszkiem Maleszką opierał się o następujące przesłanki: Lis używał adresu email leslaw_ma_leszka@o2.pl oraz miał konto na facebooku jako Leszek Maleszka (co oczywiście niczego nie dowodzi - może być formą żartu łowcy SBków i "komuchów").
Zawartość artykułu "oskarżającego" jest na tyle banalna, że w normalnych okolicznościach Brus_Zły_Lis powinien ją zignorować, bo dla każdego trzeźwo myślącego człowieka jest oczywiste, że nikt przy zdrowych zmysłach nie publikowałby takich treści, jakie publikował Brus_Zły_Lis pod własnym nazwiskiem. Stało się jednak inaczej. W ciągu kilku godzin wszystkie blogi zostały zniszczone - co więcej - użytkownik konta Brus_Zły_Lis zażądał usunięcia jego konta i wszystkich wpisów ("Po czwarte Wnoszę o usunięcie mojego konta z tego forum"). Sytuacja jest bardzo zagadkowa, reakcja blogera na oczywiste oszczerstwo nie mieści się w żadnych normach zachowań w takich sytuacjach. Indagowany w sprawie usunięcia blogów Brus pisze:
Brus_Zły_Lis napisał:
ale forum prawda2.info kilka lat temu zaciekawiła mnie szczgólnie filmami tam promowanymi
niestety po założeniu konta - przejechałem się
te ataki na mnie i jakieś insynuacje o mojej osobie
jakobym był lesławem maleszką
przecież to jest chore
teraz jestem bez wyjścia
konta na tamtym forum nie mogę usunąć ponieważ nie mam do niego dostępu
Dlatego postanowiłem zawiesić swoją działalność

http://niepoprawni.pl/blog/4873/prawda2info-i-ja#comment-287996

Brus_Zły_Lis napisał:
jak widać moja działalność komuś bardzo się nie podoba
od wczoraj jest zmasowany atak na mnie
pomówienia, insynuacje jak i groźby
http://niepoprawni.pl/blog/4873/prawda2info-i-ja#comment-288007

Brus_Zły_Lis napisał:
czerwonykieł jako projekt w uświadamianu ludzi wypalił
teraz szykuję się na nowy który będzie koncentrował się na zamachu smoleńskim
więc niedługo możecie się spodziewać nowego posta
dotyczącego powyżej opisywanej problematyki
http://niepoprawni.pl/blog/4873/prawda2info-i-ja#comment-288019

Brus_Zły_Lis napisał:
ta cała nagonka tego naćpanego holendra to pewien znak
który wskazuje, że trzeba zmienić taktykę
ALE nie REZYGNOWAĆ
uwierz mi
Ci co chcieli zarchiwizować np. Czerwone Dynastie - to zrobili to
Niektóre z nich miały czy to na blogspocie czy Tutaj po kilkanaście tysięcy wejść
Przyjdzie czas - a wiem, że nie tylko ja pracowałem nad czerwonymi dynastiami, kiedy zostanie przedstawiona kompleksowa analiza ELYT IIIrp
http://niepoprawni.pl/blog/4873/prawda2info-i-ja#comment-288056
Zastanówmy się na chwilę, co takiego Brus napisał. Napisał, że mu grożono. Napisał, że zmienia temat - pomimo, że "czerwonych dynastii" nie skończył - i że okazały się one sukcesem. Pisze, że jeśli ktoś dokończy "czerwone dynastie" nie będzie to on. Wszystko jasne?

A oto, co się najprawdopodobniej stało. Brus_Zły_Lis miał problemy finansowe lub chciał coś mieć ze swojej pracy "dokumentalistycznej". W końcu Stanisław Michalkiewicz też pisze różne rzeczy i nieźle z tego żyje. Nie mówiąc już o Leszku Bublu. Postanowił dołączyć do tego grona, nie zorientował się jednak, że żeby żyć z pewnych "tematów" w Polsce trzeba mieć licencję. Żeby czerpać korzyści finansowe - trzeba ujawnić nie lipny email, nie lipne konto na Facebooku. Trzeba ujawnić swój numer konta - firmom zarządzającym Paypal i Google ads (zakładam, że Brus ukrywał swój numer IP, bo jeśli nie - to służby miały jeszcze krótsza ścieżkę rozpracowania metodami operacyjnymi). Jakie metody wykorzystano - nie zgadniemy, dość, że namierzono fizycznie Brusa.
"Cech" upomniał się u "nielicencjonowanego" "partacza" o swoje "prawa monopolistyczne". Brusa odwiedziło paru smutnych panów i powiedziało, żeby zlikwidował wszystko i więcej na ten temat nie pisał, to nie stanie mu się kuku. Stąd taka nagła i traumatyczna zmiana tematyki.
Ale takiej akcji jak "zniknięcie" jakiegoś tematu z blogosfery nie da się przeprowadzić ot tak, bo opinia publiczna może się oburzyć (antykomor to zabawa dla gawiedzi oglądających dzienniki telewizyjne, nagłośnienie tematyki Brusa - to ostatnia rzecz, o której zarządcy polskiego grajdołu chcieliby słyszeć - szczególnie - w kontekście kneblowania piszących na takie tematy). Operację usunięcia bloga połączono więc z zasłoną dymną dla idiotów, nawet nie starając się o jej elementarne prawdopodobieństwo. Administrator prawda2.info mógł dostać cynk i wskazówki, jak dorobić zdjęciu z sieci tekstów Brusa odpowiednią gębę. Zatroszczono się o nadanie sprawie jak najbardziej emocjonalnego przebiegu - i tak ustawiono kampanię "promującą" wątek na prawda2.info. "Morderco Pyjasa", "Nie wstyd ci Ubecka mendo", "jesteś gorszy niż najgorszy ubek" itp. itd. pisali klakierzy, którzy mieli wyłączyć mózgi czytelników.

W takiej sytuacji jak wyżej opisana Brus powinien jednak, przy użyciu lipnego konta, np. z jakiejś kafejki - napisać co i jak. Ja elokwentnego wyjaśnienia sprawy przez nowo wyklutego komentatora nie zobaczyłem. Chyba, że Brus jest pod nadzorem i nie ma żadnej możliwości się urwać, żeby napisać co i jak. To by wyjaśniało, dlaczego wpisy na prawda2.info raczej go pogrążają niż uwiarygadniają - po prostu pisze pod nadzorem. Albo zwyczajem różnych osób powiesił się na kablu od odkurzacza, sznurze od worka treningowego czy innym prześcieradle, a za niego pisze "matrioszka". Ale czy to być może w naszym państwie prawa?

___________________________________________________________
Ponieważ z tego wątku (sekcja podobne tematy) odlinkowano wątek z "p*lni" dotyczący opisywanej powyżej sprawy, wklejam mój post stamtąd, który wywołał dość żywiołową reakcję lokalnego administratora Bimi ( viewtopic.php?p=229335#229335 ).

p.e.1984 napisał:
Odpowiadam do wypowiedzi Brusa wątku viewtopic.php?t=20186 ponieważ ten wątek jest zalinkowany w temacie viewtopic.php?t=20180 - a chcę, żeby czytelnicy tamtego wątku trafili gdzie należy, czyli - poznali dementi do sprzedanej tam "sensacji".
Brus_Zły_Lis napisał:
Jakim trzeba być naiwnym aby uwierzyć w to, że pod moim pseudonimem kryje się lesław maleszka (specjalnie piszę z małych liter - z szacunku).
Nie każdy jest taki znów naiwny viewtopic.php?p=229307#229307
Brus_Zły_Lis napisał:
Po pierwsze mail: leslaw_ma_leszka służył mi jedynie do obsługi konta Czerwonego Kła na facebooku.
i do zbierania datków przez paypal ... pecunia non omlet, czy jakoś tak
Brus_Zły_Lis napisał:
Po drugie trzeba mieć nieżle nasra...e we łbie aby sądzić aby taki ktoś jak ten dziennikarzyna z gw wprost używał swojego imienia i nazwiska, pisząc o takich tematach.
Tak, dlatego kiedy kilka miesięcy temu zajrzałem na czerwonego kła, uznałem, że ten email w paypal to żart.
Brus_Zły_Lis napisał:
Po trzecie to prawda wykasowałem z Niepoprawnych swoje posty - a mój blog na blogspocie na razie jest zawieszony. Taki stan będzie trwał przynajmniej do momentu aż moje konto na prawda2.info zostanie wykasowane wraz ze wszystkimi wpisami.
To życzenie jest nonsensowne. Sporo osób, które się jeszcze nie połapały w sytuacji zagląda na to forum - w dużej mierze dlatego, że sporo tematów zostało wypozycjonowanych w wyszukiwarkach.
Brus_Zły_Lis napisał:
Po czwarte Wnoszę o usunięcie mojego konta z tego forum
Sądzę, że usuwanie konta nie ma sensu. Możesz dociągnąć czerwone dynastie w założonym wątku - pomijam kwestię, że ten wątek ci zasyfią, bo takie mają metody działania. Sugeruję bawić się tak jak czekan - machnąć od czasu do czasu coś po partyzancku, żeby nie dopuścić do homogenizacji poglądów na tym jakże "wolnym" forum o "prawdzie".

Sugeruję poszukać posty użytkowniczki stefani o metodach stosowanych przez agenturę na forach. I obejrzeć sobie ten wątek jako ciekawostkę: viewtopic.php?t=19119

Można zrobić więcej dobrego przeszkadzając łotrom w realizacji ich polityki, niż obrażając się o stosowane przez nich metody - i pozostawiając im pełną swobodę realizacji wrażych zamiarów.

Z innych sugestii - nie pisać w tym dziale, bo to czas zmarnowany - po miesiącu tego nie ma i mało kto - poza agenturą - ten dział czyta (zwykle tu opluwają osoby, które im nie leżą). Lepiej napisać większy tekst, posprawdzać - i wysłać, kiedy minie 24h od poprzedniego. I wyciągać z niebytu te tematy, za które Stefani czy Jermaj podostawali limity 1. Rozwlekać po sieci prawdę o tym, czym jest to miejsce.

p.e.1984 napisał:
Bimi napisał:
widzę że ubecka ręka, ubecką rękę myje. i dlaczego mnie to nie dziwi..? :)
Dlatego nie dziwi, że administracja Bimi doskonale wie, że ani ubecka ani ubecką ani myje. Oczywiście różni "etatowi" debile tego forum to kupią (tak, jak tą piękną prowokację, która tu komentuję) - szczególnie ci, co mają limity 16 za urban legends i "demaskatorskie" tematy równie groźne dla zarządu tego grajdołu jak populacja pingwinów na Antarktydzie (promowanie tego szajsu pozwala maskować prawdziwą naturę prawda-cyrku), a cienie - czyli lipne konta/fikcyjne osobowości i paru zdezorientowanych klakierów przyklaśnie - i będzie się dalej biznes o "prawdzie" kręcił. A jak administracja Bimi cierpi na brak partnerów do rozmowy i dlatego zaczepia - niech sobie włączy któreś z "lusterek".


_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 27 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p.e.1984 napisał:
Jak wykończono Brusa Złego Lisa

nie pierdol głupot.
jak się dowiesz, że ubecki kapuś maleszko popełnił samobójstwo, wtedy możesz tu wrócić i mi pogratulować, że go wykończyłem. a na razie nic nie wykończyłem - ledwo co z chujem zacząłem.

dlaczego pokasował z neta wszystkie swoje artykuły?
to przecież oczywiste - tylko totalny idiota, albo kolejny ubecki mąciciel, by się nad tym "zastanawiał".

po tym jak ujawniłem tożsamość i biografię naszego burego liska, wszelka publicystyka podpisana owym nickiem ma ujemną wiarygodność. każdy kto się już dowiedział kim jest bury lis, czytając jakikolwiek jego tekst, od razu myśli sobie "acha - ubecki kapuś i konfident, zabójca pyjasa pisze coś takiego... dobrze wiedzieć, będę myśleć na odwrót".
to zupełnie naturalna reakcja, że polacy nie ufają ubeckim konfidentom.
innymi słowy: maleszko nie po to się tyle propagandy naprodukował, żeby teraz ową propagandę kompromitować własnym nazwiskiem. więc musiał to pokasować po tym jak się wydało kto się kryje pod pseudonimem Brus_Zły_Lis.

ale nie martwcie się - na szczęście zrobiłem kopię jego twórczości: http://speedy.sh/8qvD2/buryzlylis.zip / viewpost.php?p=229531
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 27 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi nie sądzę, że pacjent, któremu ktoś zniszczył internetową tożsamość przejmowałby się tym tak bardzo gdyby chodziło tylko o płaszczyznę internetową (tak łatwo zmienić tożsamość w internecie, że chuj). Insynuacje?! Hahaha przecież ten koleś panicznie zaczął wszystko sprzątać po sobie jak ostatni zbrodniarz "I'm out of the internet" Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 27 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom napisał:
Bimi nie sądzę, że ktoś komu ktoś zniszczył internetową tożsamość przejmowałby się tym tak bardzo gdyby chodziło tylko o płaszczyznę internetową (tak łatwo zmienić tożsamość w internecie, że chuj). Insynuacje?! Hahaha przecież ten koleś panicznie zaczął wszystko sprzątać po sobie jak ostatni zbrodniarz "I'm out of the internet" Laughing

no, tak jak napisałem: nie po to się tyle propagandy naprodukował, żeby teraz ową propagandę kompromitować własnym nazwiskiem i jego ubecką przeszłością.

wyobraź sobie, że przeczytałeś kiedyś jakieś teksty burego lisa - myślałeś wtedy że to prawda... i coś tam z tego w głowie ci zostało... ale czy teraz, po tym jak wiesz kim jest bury lis, dalej będziesz myślał że to była prawda? nie wydaje mi się.
i dlatego pokasował, żeby utrudnić ludziom przypomnienie sobie, które rzeczy, z tych co pamiętają że kiedyś czytali w necie, były akurat jego autorstwa.

jakbym był ubeckim kapusiem co sieje po necie pro-kaczą propagandę, niczym mickiewicz rymy w panu tedeuszu, po zdekonspirowaniu zrobił bym dokładnie to samo co on; pokasował wszystkie teksty, ogłosił że odchodzę z neta i zaczął od nowa pod nowym pseudonimem.
na szczęście nigdy nie będę mieć takich dylematów - a jakbym miał mieć to już dawno bym się zajebał, bo jak tu żyć ze świadomością, że się jest kapusiem co sprzedał ubecji przyjaciela ze studiów, coby ci se go mogli zaciukać niczym popiełuszke?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 27 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Należy jasno definiować takie przypadki i je nagłaśniać, bo takich mend jest pewnie od groma. Tylko istnieje jeszcze niezachwiane przekonanie "kaczyzm ponad wszystko" zarówno tutaj pod postacią kaczych użytkowników jak i nowego ekranu itp specjalizującego się w hołdowaniu religii smoleńskiej. Ciężko określić jednoznacznie te schorzenie, bo może ono wynikać z tego, że "zawsze opozycja" w polityce i także na forum zauważyłeś tę zależność? Tak jakby wyrażali swoje/nieswoje poglądy tylko dla samego faktu zaprzeczenia drugiej stronie.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 28 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reakcja Lisa mówi sama za siebie.
Pojebane to wszystko i tyle, człek bez adhd nie jest w stanie tego pojąć.
Bimi ma to w dupie, założę się, że czerwonej dynastii nawet nie czytał.
Coraz bardziej skłaniam się ku tezie, że jesteśmy zajebistym narodem, bo każdego wroga rozwalimy w pył.
Gorzej, jak sami siebie widzimy jako wrogów.
A kreowanie takiego obrazu było chyba rolą Lisa.
_________________
Nevermind.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:02, 28 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kogo to Wszystko obchodzi i jakie to ma znaczenie sterownicze?

Koncentracja na tym temacie może uwalić forum,
i dlatego unikam wypowiadania sie w tym temacie.
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 01:41, 28 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...a moze trop za lisem zaprowadzi was prosto w krolicza nore Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 28 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

ale nie martwcie się - na szczęście zrobiłem kopię jego twórczości: http://speedy.sh/8qvD2/buryzlylis.zip
Laughing


Z checia bym sobie to poczytal, ale niestety wyskakuje taki komunikat:

Cytat:
File not found. It has been deleted or it never existed at all.
Suggestion: Check the download URL for spelling errors.


Mozesz to gdzies umiescic coby mozna bylo se sciagnac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:39, 28 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamamia napisał:
Bimi napisał:

ale nie martwcie się - na szczęście zrobiłem kopię jego twórczości: http://speedy.sh/8qvD2/buryzlylis.zip
Laughing


Z checia bym sobie to poczytal, ale niestety wyskakuje taki komunikat:

Cytat:
File not found. It has been deleted or it never existed at all.
Suggestion: Check the download URL for spelling errors.


Mozesz to gdzies umiescic coby mozna bylo se sciagnac?

hehe - sorry, to nie ja zdjąłem ten plik - jeszcze wczoraj działał Laughing

załadowałem na nasz serwer - stąd nikt nie usunie:
leslaw_maleszka_1.html
leslaw_maleszka_2.html
leslaw_maleszka_3.html
leslaw_maleszka_4.html
leslaw_maleszka_5.html
leslaw_maleszka_6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:14, 28 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:
A kogo to Wszystko obchodzi i jakie to ma znaczenie sterownicze?

Koncentracja na tym temacie może uwalić forum,
i dlatego unikam wypowiadania sie w tym temacie.

Co to znaczy "uwalić forum" - że przestaniesz się tu udzielać?
Oj, wszyscy będziemy za tobą tęsknić, ale nie krępuj się; po uwaleniu forum zawsze możesz się przenieść na nowy ekran albo niepoprawni.pl Smile

Natomiast jakie znaczenie ma to, że znany ubecki kapuś Lesław Maleszko sieje pro-pisowską propaganda po internecie budując struktury Solidarnej Polski w Szczecinku?
Cóż, po tym co napisałeś domyślam się że dla ciebie nie ma to żadnego znaczenia - ale dla mnie ma bardzo duże...
Pokazuje np. kto i jak buduje struktury partyjne w dzisiejszej Polsce - z czego jak widać nie każdy zdawał sobie sprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 28 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

a jak nie chcesz pisać na forum i zdradzać mi swoich danych to po chuj się logujesz i po chuj otwierasz paszczę - ktoś ci każe?
morda w kubeł i się nie wychylaj - bo jak będziesz pyszczyć to mogę ci dać prawdziwy powód do narzekania na to, że zdradzam dane prywatne o użytkownikach. i zaprawdę powiadam ci, jak mnie dobrze wkurwisz to nie będę mieć ku temu żadnych skrupułów, zwłaszcza, że jak sam o sobie napisałeś jesteś "przegrany w działalności publicznej jako b. funkcjonariusz", a ja jak wiesz funkcjonariuszy nie cierpię Smile


Bimi, jesteś żywym dowodem na to, że idiotasprowadza rozmowę do swojego poziomu a później pokonuje doświadczeniem. Nie neguję zdemaskowania Burego Lisa jednak upublicznianie wszystkiego, co jego dotyczy nie jest w porządku. Jedyne co chwali ci się, że pojechałeś michnikowego przydupasa.

Poza tym, coś ty się tak czepił tych funkcjonariuszy? W '87 jak rozpoczynałem pracę w SB nikt jeszcze nie myślał, że to wszystko tak się pozmienia. Zawirowania jakie wtedy miały miejsce nie wróżyły upadku tzw. komuny. W tamten system wierzyło wielu. A kim była opozycja? Solidarność brała kasę z CIA, KOR też kasę z CIA. Wolna Europa nadawała z kasy CIA. Jak myślisz, czy CIA to dobry wujek i jedynie chcieli nas uratować? Pewnie to nic nowego, ale przypomnę, że jednymi z najlepszych kapusiów w dawnym systemi byli właśnie takie jak ty pedzie. Pedały donosiły za free, za uznanie i za to, żeby poprzebywać wśród mundurowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:40, 28 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak wiem, wiem - jesteś za, a nawet przeciw Laughing

Bezpodstawnie oskarżyłeś mnie o to, że nadużyłem wglądu w bazę danych i zdradziłem prywatne dane o użytkowniku forum - co było oszczerstwem.
Nie przeprosiłeś - zamiast tego dalej szczekasz na pana administratora.

Aby więc ostatecznie twe oskarżenia pod moim adresem nie okazały się chybione, abyś miał dalej powody do szczekania, jak obiecałem tak zrobię: oto profil facebooka do którego prowadzi twój adres email:


I nie wiem... może twoi facebookowi przyjaciele są z innego pokolenia a to zdjęcie jest aż tak stare, ale bynajmniej w tym profilu nie wyglądasz mi na kogoś kto w '87 mógł rozpoczynać pracę gdziekolwiek - bardziej na kogoś kto w '87 chodził do podstawówki.
Wiec zgaduję (a w zgadywaniu jestem dobry) że najpewniej łżesz jak pies, ilekroć byś paszczy nie otworzył.
A kłamstwo na forum prawdy to niestety sroga zbrodnia - która podlega karze Smile

Coś jeszcze chcesz dodać Pawełku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 28 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znowu wam odpierdala. a co to zmieni czy wklejasz jakieś pedalskie zdjęcia czy jakiegoś frajerzynę za pięć dwunasta. świr namierzył świra, niby go demaskuje, a tamten ucieka w przestworzach internetu niczym żeglarz historycznej pasieki tajemnic systemu. ach, coz za wydarzenie! a jakie wzruszające i bohaterskie, patriotyczne wręcz!

z wami jak z dziecmi bezmyślnie łamiecie prawo, ktorego do konca nie ogarniacie, a pozniej wszedzie szukacie winnych, nawet jezeli ich dzialalnosc jest gownem wypromowanym przez telewizyjnego sadyste wylacznie dla kasy niczym "walki" najmana. nie rozumiem co w tym złego by jakiś kapuś był po stronie ełnuchowskiej prawicy czy sprzedajnej komuny. przecież własnie o to chodzi, aby ci ludzie szli w tych kierunkach tam gdzie ich miejsce. doktryna, tozsamosc partyjna i obecna swiadomosc powinna wlasnie gloryfikowac takie jednostki, ich przeszlosc a takze wspolczesną dzialalnosc partyjną. ten czlowiek odejdzie teraz w informacyjny niebyt i nikt nastepny sie nie dowie jak to funkcjonuje i o co chodzi, a trzeba bylo dac mu pelne prawo glosu. który pacan nie pojmuje poza spranymi owcami forum - nawet byle wesz powinna mieć prawo być sobą, tj. do kreowania wlasnej rzeczywistości nawet jezeli jest ona dla innych nikczemna. tyle szuj sie kreci i buduje ci wlasnie miasta autostrady, biznesy na najwyzszym szczeblu juz nie pisze o tworzeniu prawa czy bezprawia w panstwie niby prawa, juz nie wspominam o tych wszystkich polityczno-państwowych sciemach. nie wiesz ze w polsce panstwo kreuje elite, po to by pozniej i tak z nią dalej wspolpracowac i dalej klamać w swoim wylacznie interesie. a ten namierza jakiegoś sfrustrowanego żuka, nie wiadomo co to to kto to to, a chuj z tym. tutaj nawet zabawa w detektywa nie jest racjonalna.

po co byc bucem skoro mozna nim nie byc, a takie wplywanie na rzeczywistosc to takie same kurestwo jak sprzedawanie ludzi choc nie kazdy do tego jeszcze doszedl. ale popatrzcie jacy agenci.. jeden namierza jak bond, drugi neutralizuje sobie bloga niczym fantomas totalna masakra znowu nie wiadomo czy sie usmiechnąc czy westrzchnąć.

mega ultra glupotą Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 28 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
znowu wam odpierdala. a co to zmieni czy wklejasz jakieś pedalskie zdjęcia czy jakiegoś frajerzynę za pięć dwunasta. świr namierzył świra, niby go demaskuje, a tamten ucieka w przestworzach internetu niczym żeglarz historycznej pasieki tajemnic systemu. ach, coz za wydarzenie! a jakie wzruszające i bohaterskie, patriotyczne wręcz!

@manhattanman ty biedaku najwyraźniej nie rozumiesz znaczenia słowa "demaskować".
Pozwól więc że ci zacytuję słownik, bo na naukę nigdy nie jest za późno:
Cytat:
demaskować - ujawniać prawdę o kimś lub o czymś nieuczciwym lub negatywnym


Tak wiec "zdemaskowałem" to Lesława Maleszkę vel Brusa_Zły_Lisa, natomiast naszego forumowego Chama to co najwyżej wkurwiłem w ramach rewanżu za obrażanie mnie. Smile

Inaczej mówiąc: Paweł Maciąg, w odróżnieni od Lesława Maleszki, nic nikomu nie mówi i z niczym się nikomu nie kojarzy, więc o jakim demaskowaniu ty tu pitolisz, dziecko?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 29 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
[(...) natomiast naszego forumowego Chama to co najwyżej wkurwiłem w ramach rewanżu za obrażanie mnie. Smile

Inaczej mówiąc: Paweł Maciąg, w odróżnieni od Lesława Maleszki, nic nikomu nie mówi i z niczym się nikomu nie kojarzy, więc o jakim demaskowaniu ty tu pitolisz, dziecko?


Dobra poddaję się. Paweł Maciąg to ja Wink Hahaha. A teraz do rzeczy: ktokolwiek wszedł na FB za linkiem może spokojnie zobaczyć: znajomi - 3 osoby. Skąd? Jedna z UK, jedna z Krakowa i jakiś koleś z pomorza. Konto na FB bez aktywności, bez tablicy, bez wpisów, z jednym marnym zdjęciem. Założeniem posiadania konta na FB czy NK jest "prowadzenie wymiany informacji i utrzymanie kontaktów z przyjaciółmi" etc etc. Konto nie spełnia tych warunków, ponieważ najwidoczniej nie po to zostało założone. administrator "prawdy" robi z siebie durnia nie doceniając uczestników forum. Niestety podejście zejebisty bi-mi oraz tępi uczestnicy forum jest zgubne. bi-mi zrobił z siebie kretyna i na PW próbuje się tłumaczyć, że naprawdę nie jest pedziem. Ot, cała filozofia "ciepłego". Bimi, poszukaj, może poseł Biedroń od Palikota ma na FB konto. Świetnie byście się rozumieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 29 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktokolwiek myśli ,że Lesław maleszka to Buty Lis ma nie pokolei w głowie.
Profil na fb działa i bardzo cenne informacje są na tablicy.

a jaka jest trudność w zarejestrowaniu maila np lech_wał_esa coś tam coś tam???
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Brus_Zły_Lis to Lesław Maleszka - znany SB-cki kapuś
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile