W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nie wierzę  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2907
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 10 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rób cyrku manhatan - nie podam ci maila
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 10 Kwi '12   Temat postu: Re: Nie wierzę Odpowiedz z cytatem

kacdor napisał:
Czasami myślę, że wolałbym wierzyć, wtedy wszystko byłoby prostsze i nie musiałbym się męczyć i dyskutować z ludźmi, którzy wierzą, ale ja nie chcę tak, ja wolę nie wierzyć, wolę najgorszą prawdę od najlepszego kłamstwa, nawet jeżeli miałaby mi ona zaszkodzić.


Hej,
poczytaj w wolnej chwili bloga http://radtrap.wordpress.com
przestaniesz się miotać Smile
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:21, 11 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
Nie rób cyrku manhatan - nie podam ci maila

toff1@o2.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:13, 11 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kacdor , pierdol to , nie przejmuj się, szkoda życia ( na niewiarę Wink )
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:24, 11 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o astrit widze ze cie to bardzo wkurzylo ze stracilas cnote z facetem ktory byl laikiem w sprawie NWO ale pewnie byl spokojny opanowany dlatego to zrobilas nie martw sie wiekszosc dziewczyn traci cnoty z byle kim to znaczy a poczatku mysla ze to z milosci ale potem to niestety zanika i sobie wmawiaja ze wszystko jest ok NO JASNE Laughing wybaczam ci astrit wklejasz takie inspirujace rysunki na forum z pewnoscia jestes bardzo samotna majac tak poszerzona percepcje bo przeciez madry czlowiek to czlowiek samotny hehe mozesz miec milion znajomych i bedac najbardziej samotna istota na swiecie Laughing wiekszosci ludzi na TEJ PIEKNEJ PLANECIE nie mozna obudzic maja taki a nie inny kod genetyczny beda programami od poczecia do smierci w zasadzie od poczatku mojego przebudzenia zastanawia mnie jak to mozliwe ze ludzie sa jacy sa niewiem nie siedze w ich glowach szkoda ze nigdy sie nie dowiem prawdy , to nudne co piszesz ze czlowiek sam sobie powinien byc bogiem byc w zgodzie z samym soba ja jestem i co z tego mam nie ruchac ladnych oglupionych dziewczyn przez mtv vive pisemka feministyczne ? nalezy korzystac z zycia a nie wmawiac sobie ze jestem bardziej przebudzony od reszty i odgradzam sie od reszty programow to nie tak Laughing obserwujcie swoje mysli bo ludzie zamiast tego staja sie myslicielami dlatego sa pograzeni we snie , ego to taki straszny wirus zarazil 90% ludzkosci na TEJ PIEKNEJ PLANECIE , wam wydaje udaje sie polowicznie zniwelowac jego czyny w nasze emocje w zyciu oby tak dalej Laughing rozumiem ze bylibysmy niesmiertelni moglibysmy sie martwic o ludzka percepcje ale przeciez umrzemy cieszcie sie z tego co macie zawsze mogliscie sie urodzic glodnymi dziecmi w afryce czy w azji WIEKSZOSC LUDZI NIE SZANUJE SWOJEGO ZYCIA wiekszosc ludzi nie zasluguje aby zyc ale zyja Laughing moze to i dobrze jest sie z kogo posmiac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:05, 11 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
prędzej będę musiał zaufać osobie niewierzącej aniżeli wierzącej w jakieś bez pokrycia gówno, bo to już moim zdaniem graniczy trochę z fanatyzmem.

Niewiara też jest bez pokrycia, a fanatyzm? Znam ateistów fanatyków. Ateista nie wierzy w istnienie niczego poza (...). Dowodów nie mają na swoje fanatyczne gówno - jak to określiłeś, ale nie wierzyć im to nie przeszkadza, bo ich niewiara opiera się na tym na czym wiara. Wiesz na czym? O, o, oo.. właśnie na tym. Wink Czym się zatem różni twoje zaufanie którym obdarzasz osobe niewierzącą od osoby wierzącej? Niczym, a Ty próbujesz tutaj kogoś wywyższyć jakby miał więcej racji niż osoba wierząca.

Cytat:
moge to respektowac, ale nie licz na to, że bede oszukiwal samego siebie tylko dlatego bo ktos och ach wierzy w jakies brednie, co jest najczesciej rezultatem niedoksztalcenia, albo ujme to dosadnie - zwyklego niedoinformowania.

Niewiara to też niedoinformowanie i niedokształcenie. Cool Ludzkość nie wierzyła w wiele rzeczy np. że można latać... czym było to spowodowane? niedokształceniem, kolego, niedokształceniem... niedoinformowaniem.
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 11 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jestem twoim kolegą.


Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 11 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiedziałem ze to odpiszesz, dlatego to napisałem. Wink
chciałem po prostu byś miał COKOLWIEK do napisania, bo temat uznaje za wyczerpany. Pa. Wink
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 11 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiedziałem ze to odpiszesz, dlatego to napisałem. Wink
chciałem po prostu byś miał COKOLWIEK do napisania, bo temat uznałem za wyczerpany. Pa. Wink
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:40, 13 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie tematy nie maja sensu , wszystko jest energia czym bardziej myslisz z pozycji umyslu /utozsamiasz sie nad danym tematem ktory gnebi twoja podswiadomosc tym bardziej wsiakasz w ten maly energetyczny balon z dnia na dzien balonik robi sie coraz wiekszy twoje ego konkuruje z superego i dochodzi dysocjacji jazni ze struktura ID czy jakos tak Laughing urodziles/as sie w danym ciele z jakiegos powodu masz taki a nie inny kod egenetyczny takie a nie inne cialo twarz choroby - MOZESZ ZMIENIC SWOJ CHARAKTER ALE SIEBIE NIE ZMIENISZ pamietaj poszukiwaczu prawdy , zyjemy w matrixie , pomyslcie troche reptilianie gado ludzie rzadza swiatem ufo HAARP kontrola umyslu annunaki brzmi jak bajka ale to prawda wiec czy warto jest rozprawiac sie nad biednymi politykami ktorzy byli przygotwywani do tej roli przez jezuitow rozokrzyzowcow rade 300 ktora pelnia ? przeciez oni mowia z taka ironia w sejmie lekko sie usmiechajac ale ludzie im wierza ale czy to sa ludzie czy programy nie siedzicie w ich glowach moze to hybrydy ? skoro te bajki to prawda po co drwic ze wszystkiego co was wkurza? pogodzcie sie z faktem iz macie taka a nie inna psyche strukture cialo/umysl i zyjcie moze po smierci dowiecie sie prawdy SKAD WIECIE ZE NIE RUCHACIE DZIEWCZYN KTORE SA GADAMI? podobno reptilianie specjalizuja sie w tym ze swietnie przypominaja ludzkie ciala a ich glownym atutem jest energia sekusalna kundalini Laughing wiec spokojnie jest patologia jest schizofrenia jest wiele objawow psychopatii w tym swiecie nie rozumiem dalej tych tematow nad percepcja przeciez pisze wyraznie MOZESZ ZMIENIC SWOJ CHARAKTER ALE SIEBIE NIE ZMIENISZ komus sie chyba nudzi kto to zaczal ten temat? astrit biedna samotna dziewczyna ktorej objasnilem na pw jej poczynania idz dzieciaku na piwo wino ze swoimi znajomymi gadaj z nimi o pracy swoim piesku smiej sie JESTES SAMOTNA I BEDZIESZ TAKA DO SMIERCI poki sie nie zmienisz a jak sie nie zmienisz to wysle do manhattanmana na pw wiadomosc co o nim pisalas i bedziesz malutka jak jestes ale sztucznie sie pompujesz jak wiekszosc takich jak ty wklejajacych fajne obrazeczki poruszajace ludzka psyche masturbujac sie intelektualnie jakbys miala ADHD do kwadratu Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 13 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
a jak sie nie zmienisz to wysle do manhattanmana na pw wiadomosc co o nim pisalas i bedziesz malutka jak jestes ale sztucznie sie pompujesz jak wiekszosc takich jak ty wklejajacych fajne obrazeczki poruszajace ludzka psyche masturbujac sie intelektualnie jakbys miala ADHD do kwadratu Laughing




XTC88 robie to za ciebie , czyli wklejam swoj wpis z pw do ciebie, aby pokazać tobie jak i innym , że nie mam nieczystych intencji i jakoś nie zrobiłam się malutka przez to co ci napisałam...

mój wpis z pw do XTC88 napisał:
tak,tak XTC88, ludzie są zboczeni...ludzie są, ...a przebudzony wie co ma mówic i w jaki sposób, bo wie i nie musi tłumaczyc sie takim jak ty skąd to wie.
ty też jesteś biedna i samotna, dlatego jak najszybciej złap sobie alfa samca, np takiego jak manhatanmeeen, który uzupełni sie z tobą w tej mieszance ludzkich pragnień.


chciałam wyjaśnić, że pisałam to do XTC88, jako Paulinki, ale okazało się, że jest jednak "samcem" ale czy też alfa to nie wiem Razz Laughing
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 13 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie ten wpis Laughing boisz sie co ? chyba pora abys wkleila kolejny obrazek na poszerzenie percepcji moze tym razem w pozycji embrionalnej aby dotykaly sie pupy glowe kaczynskiego tulow mariusza pudzianowskiego posladki nartashy knightley i ogon oraz glowe celine dion tulow adama malysza posladki supermena i pletwya na gorze niech zawisnie wielka ogromna CIPKA jaka jestes ty w realu to poszerzy nasza percepcje dzieciaku Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nie wierzę
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile