W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
stemplowanie pieniędzy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2644
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 04 Cze '12   Temat postu: stemplowanie pieniędzy Odpowiedz z cytatem

wlasnie przed chwila przeczytalem info o pomysle ktory zwalil mnie z nog swoja prostota - goscie stempluja dolary haslami antykorporacyjnymi. nie moze byc chyba lepszego nosnika ulotki.
Cytat:
Cohen and the Move to Amend advocacy group will distribute rubber stamps with anti-corporate election spending messages so that the politically minded can mark their dollar bills. The end goal: To secure a constitutional amendment saying corporations do not enjoy the same protected rights as individuals and that money is not a form of speech.

Cohen plans to put a giant stamping machine on a national tour in August to encourage "thousands of people to buy rubber stamps and stamp any currency that comes into their possession," he tells Yahoo News. According to his attorney, this is legal, as long as the bills are still legible after the stamping. The Occupy movement tried the stamp tactic last October, defacing dollar bills with infographics that showed the income distribution in American society.

This round of stamps will include "Corporations are not people," "Money is not speech" and "Not to be used for bribing politicians," among other slogans.

reszta tutaj: http://www.sott.net/articles/show/246317.....y-messages

no to co? jakies pomysly? stempel duzo nie kosztuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 04 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mi wynalazek - ja często dostaję monety z jednej strony zaklejone jakąś reklamą. ale nigdy jej nie czytam. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 04 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nigdy nie widzialem pieczatek na banknotach. i dlatego na pewno bym sie zainteresowal co tam jest napisane. generalnie ja to widze bardziej jako sygnal dle ludzi ze nie sa sami, ze ich watpliwosci i rezygnacja sa powszechne. ze byc moze jest alternatywa jezeli uwierzymy na nowo ze nasze czyny maja sens i znaczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:48, 05 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobry pomysł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 06 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widzisz bimi - lestar pisze ze bardzo dobry pomysl Smile

z racji ze zyjemy w czasach wielokrotnie przezutych i wysranych przez specow od reklamy mysle ze hasla zaproponowane przez tworcow pomyslu sa delikatnie mowiac z dupy. "Corporations are not people," "Money is not speech" i "Not to be used for bribing politicians," acha jasne. przecietny kartofel nawet jak zauwazy pieczatke to co najwyzej sie wpieni ze nie wie o co chodzi. ja bym proponowal siegnac po metody przedstawione w filmie "oni zyja" carpentera, czyli walnac jakas soczysta propagande typu: "bądź posłuszny - oglądaj telewizję" liczac na odwrotny skutek u odbiorcy. ludzie choc w gruncie rzeczy sa bardzo posluszni to wcale za takich nie chca uchodzic. takie haslo na pewno ich dobrze podkurwi - tym mocniej im ktos jest glupszy, bo mimo ze glupole najwiecej ogladaja telewizji to przeciez nikt nie bedzie im mowil co maja robic. pojawia sie dysonans poznawczy ktory mozna dobrze wyeksploatowac jakimis innymi haslami, tudziez inna akcja. przed wyborami mozna by puszczac np takie cos: "pis=po=sld=rpp=psl", albo "partie sie zmieniaja, a przy korycie wciaz te same swinie" itd. itp. oczywiscie nie licze na jakies masowe oswiecenie obywateli naszego biednego kraju, ale milo by bylo zrobic cos co choc jednemu czlowiekowi spoza naszego kontestacyjnego grona da do myslenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 06 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
no widzisz bimi - lestar pisze ze bardzo dobry pomysl Smile

no to stempluj - czy ja ci bronie?
musisz zakładac temat na forum i uzyskać moją aprobatę, żeby se podstemplować banknota? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 06 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ macie pamięć...

projekt_vlepka.html


_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


stemplowanie pieniędzy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile