W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rosja ściąga tysiące żołnierzy do Dagestanu  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1994
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 28 Mar '12   Temat postu: Rosja ściąga tysiące żołnierzy do Dagestanu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Do Dagestanu, w którym nie słabnie działalność islamskiego podziemia zbrojnego na Kaukazie Północnym, Rosja ściąga dodatkowe siły. Dagestańczycy boją się eskalacji konfliktu i wybuchu wojny domowej. Chankała to rosyjska baza wojskowa położona w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy Czeczenii, Groznego. Dotychczas wspominano o niej przeważnie w kontekście wydarzeń dziejących się w republice rządzonej żelazną ręką przez Ramzana Kadyrowa, ale 14 marca bieżącego roku było inaczej.



Nawet 25 tys. żołnierzy

"Kolumna składa się głównie z transporterów opancerzonych BTR, ciężarówek Ural i wojskowych UAZów (typ samochodu terenowego - przyp. red.). Policzyć ich dokładną ilość nie mogę" - relacjonował dla niezależnej dagestańskiej gazety "Cziernowik" jeden ze świadków zdarzenia, które zaskoczyło i zaniepokoiło cały Dagestan.

Kolumna podobno rozciągała się na 10-15 kilometrów i według niektórych mediów regionalnych w jej skład wchodziło nawet do 25 tys. żołnierzy. Z Czeczenii skierowała się na południe Dagestanu do rejonu karabudahkienckiego i graniczącego z nim od południa siergokalińskiego - obszarów uznawanych za najniebezpieczniejsze w całej republice.

Sekretarz dagestańskiej Rady Bezpieczeństwa Magomed Baacziłow przemieszczenie sił nazwał planowaną rotacją personelu, zaś liczbę przybyłych do republiki żołnierzy oszacował na 500-1000 osób. Jego słowom zaprzeczył rosyjski Minister Spraw Wewnętrznych Raszyd Nurgalijew. "Oddziały rozmieszczą się w tych rejonach Dagestanu, w których sytuacja pozostawia na dzień dzisiejszy wiele do życzenia" - poinformowała ministerialna służba prasowa.


żródło i reszta http://konflikty.wp.pl/kat,1020229,title.....caid=1e2c7
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:58, 29 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wstyd ci @Genezyp_Kapen tego że powalasz sobą manipulować? w dodatek tak prymitywnie ?
Cytat:
"Kolumna składa się głównie z transporterów opancerzonych BTR, ciężarówek Ural i wojskowych UAZów (typ samochodu terenowego - przyp. red.). Policzyć ich dokładną ilość nie mogę" - relacjonował dla niezależnej dagestańskiej gazety "Cziernowik"

chernovik.net nic takiego nie podaje,możesz się o tym sam przekonać http://www.chernovik.net/news/484/POLITICS/2012/03/29/13296
a mało że nie podaje to jeszcze pisze że
Cytat:
«Идёт плановая ротация войск. В Дагестане постоянно находятся прикомандированные на 3–6 месяцев войска, так называемые приданные силы. После того как срок их командировки заканчивается, их сменяют другие. Вот эту картину и наблюдают сегодня некоторые жители республики на федеральной трассе, а ряд некомпетентных журналистов пытается раздуть из этого нечто необычное и страшное

"trwa planowa rotacja wojsk. W Dagestanie stale znajdują się kontyngent wojska na 3–6 miesięcy. Po tym terminie ich delegacji się kończy i następuje zmiana. Ten oto obraz obserwują dzisiaj pewni mieszkańcy republiki na federalnej trasie, a niekompetentni dziennikarze próbują z tego robić sensacje i straszyć"
Aha! i jest jeszcze coś o czym powinieneś @Genezyp_Kapen wiedzieć ( to wczorajsza za to ważna informacja)
http://translate.google.pl/translate?hl=.....md%3Dimvns
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:32, 29 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie wstyd ci @Genezyp_Kapen tego że powalasz sobą manipulować? w dodatek tak prymitywnie ?


Nie, nie jest wstyd, bo i za co ? że dałem przedruk wiadomości ? to tak samo jak daje przedruki wiadomości, że Iran ma broń atomową i zagraża niebezpieczeństwu świata Smile

Fakt faktem, nawet przedrukowanie wiadomości powinny być przez nas skomentowane i powinniśmy wyrazić swoje zdanie, bo jeszcze jakiś nieroztropek gotów jest uwierzyć, że Iran, to rzeczywiście terroryści Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1864
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:19, 29 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i chwała Ci za to pszek, że nas oświeciłeś bo ja np. też o tym nie wiedziałem, w takim razie co?

po co to straszonko?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:24, 29 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen napisał:
Cytat:
Do Dagestanu, w którym nie słabnie działalność islamskiego podziemia zbrojnego na Kaukazie Północnym, Rosja ściąga dodatkowe siły. Dagestańczycy boją się eskalacji konfliktu i wybuchu wojny domowej. Chankała to rosyjska baza wojskowa położona w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy Czeczenii, Groznego. Dotychczas wspominano o niej przeważnie w kontekście wydarzeń dziejących się w republice rządzonej żelazną ręką przez Ramzana Kadyrowa, ale 14 marca bieżącego roku było inaczej.



Nawet 25 tys. żołnierzy


żródło i reszta http://konflikty.wp.pl/kat,1020229,title.....caid=1e2c7

Nie no faktycznie, na tym zdjęciu, które bynajmniej nie pochodzi z cytowanego artykułu, lecz było zrobione najpewniej w Gruzji nie później niż w 2008 roku, widać w "kolumnie" co najmniej 20tys. żołnierzy... pewnie zaokrąglili w górę do 25 Laughing

@Genezyp_Kapen ja rozumiem, że ci nie wstyd, że z jednej strony przedukowujesz propagandę, a z drugiej ją jeszcze uobrazowujesz głupiemu czytelnikowi lewymi zdjęciami... przyjąłem to do wiadomości.
Ale mi by było strasznie wstyd jakbym dał przedruk wiadomości o tym że Jackowski przepowiada że "Jezus wróci jutro na ziemię" - i dodał zdjęcie Jezusa w statku kosmicznym, jako dowód.
No ale najwyraźniej, każdy ma inne standardy "szerzenia prawdy". Niestety jednak twoje mi się bardzo nie podobają, więc sorry.

@p4lm, to samo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:35, 01 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@bimi

nie będę Cię obrażał jak wszyscy którym obciąłeś limit do 1, co jest równoznaczne ze zrównaniem z popierdówką forumową, powoduje to brak możliwości wpływania na kształt forum, szerszą dyskusję itp,
Takie cięcie limitów to jest coś przerażąjącego, zwłaszcza, że decyduje o tym jeden gościu Smile @bimi to nie jest Twoje forum, pamiętaj o tym !

Odnośnie artykułu, to uprzejmie zwracam uwagę, że pochodzi on z głównej strony ONET.PL z samej góry, centralnego miejsca, a onet to chyba pierwsza piątka jeśli chodzi o popularność. Więc tak sobie myślę, że takie artykuły czyta mnóstwo ludzi i na ich podstawie wyciąga wnioski kurwa jego mać !

Wiarygodność linka od @Pszeka http://www.chernovik.net/news/484/POLITICS/2012/03/29/13296, w dodatku pisanego cyrulicą, no sory

także na dowidzenia, było miło na forum, ale się zesrało Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:51, 01 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen napisał:
@bimi to nie jest Twoje forum, pamiętaj o tym !

hehe. po powyższej wypowiedzi, muszę stwierdzić, że masz poważny problem z identyfikacją rzeczywistości - moje forum to ewidentnie nie miejsce dla ciebie. prędzej jakaś klinika, albo chociaż klasztor..

artykuł może i był na głównej stronie onet.pl, choć wątpię, bo link dałeś do WP, a google nic takiego na onecie nie znajduje, więc pewnie znowu łżesz - a tym razem se jeszcze pogrubiłeś kłamstwo.
tak czy owak, obrazek znalazłeś już sam i wkleiłeś go wyłącznie po to aby nadać cytowanej propagandzie większą wiarygodność - podkolorować.
mi to wystarcza żeby ocenić poziom prawdy w twoich postach - oceniłem go na mniej niż zero. a że nie mam limitu mniejszego niż zero, to ciesz się, że masz choć ten jeden, cobyś se mógł jeszcze popłakać nad tyranią mej okrutnej prawdy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posłuchaj ubecka szmato !

Twój to może być blog, a forum, to możesz sobie sprzedajna gnido jedynie prowadzić, czaisz różnicę ??
, czy taki ćwierć inteligent tego nie wyłapie ? a powiedz mi czemu nie możesz zlikwidować pisania postów, a jedynie ograniczyć do 1 ? podpowiem ci, opierasz się na phpBB forum i oni zdają soie sprawę z tego, czego ty nie możesz zinterpretować

jesteś tylko i wyłącznie sprzedawczykiem, czy sprzedajną organizacją, o czym przekonało się wielu byłych użytkowników tego forum.

siedzi taka pizdeczka na emigracji, spierdolił przed policją i gnida jątrzy. chociaż nie, czekaj.. tobie kmiotku chyba płacą za sianie fermentu i podburzanie

Spierdalaj obrażać swoją matkę, kłamliwy skurwysynku ! a nie obrażaj użytkowników tego forum (nie mam na myśli siebie)

jedyne co ci pozostało to zakładanie nowych tematów i odpowiadanie samemu sobie, co zresztą widać po frekwencji postów

acha, dalej oceniaj swoje posty na 5 ! żal mi ciebie debilku, pracuj pracuj w holandi Smile

mały kmiotku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:26, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważaj bo ci jeszcze jakaś żyła pęknie z przekscytowania, muminku
czy ci się to podoba, czy nie, to forum jest moje - bo ja tu rządzę.
a w w holandii choć mieszkam bo w polsce mieszkać nie chcę, to w pracy akurat nie byłem już z rok - tak mi tu dobrze, frajerze
zaś ubecką szmatą to jesteś sam - w co akurat nie wątpię, żałosny ciołku. zaś twój los jest taki sam jak los każdej szmaty - ostatecznie zgnicie w smrodzie Smile
niestety, paradoksalnie - mój, mimo że nie jestem szmatą, jest taki sam... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rosja ściąga tysiące żołnierzy do Dagestanu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile