W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wycofane video jest z nowu w Kanadzie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 1937
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:11, 03 Sty '08   Temat postu: Wycofane video jest z nowu w Kanadzie Odpowiedz z cytatem

http://www.brasschecktv.com:80/page/92.html

Tutaj znajdziecie video,ktor google wycofal po trzech dniach publikacji a youTube odmowil z biegu pokazywania.Ktos podrzucil je na youtybe w Kanadzie i na razie -jest.Podajcie dalej bo warto zobaczyc.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ckmmln2




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 35
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:34, 03 Sty '08   Temat postu: Re: Wycofane video jest z nowu w Kanadzie Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
http://www.brasschecktv.com:80/page/92.html

Tutaj znajdziecie video,ktor google wycofal po trzech dniach publikacji a youTube odmowil z biegu pokazywania.Ktos podrzucil je na youtybe w Kanadzie i na razie -jest.Podajcie dalej bo warto zobaczyc.

Jerzy


hehe no to jest juz chyba nie do przebicia dowod:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mógłby ktoś to z grubsza przetłumaczyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 03 Sty '08   Temat postu: Re: Wycofane video jest z nowu w Kanadzie Odpowiedz z cytatem

ckmmln2 napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
http://www.brasschecktv.com:80/page/92.html

Tutaj znajdziecie video,ktor google wycofal po trzech dniach publikacji a youTube odmowil z biegu pokazywania.Ktos podrzucil je na youtybe w Kanadzie i na razie -jest.Podajcie dalej bo warto zobaczyc.

Jerzy


hehe no to jest juz chyba nie do przebicia dowod:)


Na co przepraszam?
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 03 Sty '08   Temat postu: Re: Wycofane video jest z nowu w Kanadzie Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
http://www.brasschecktv.com:80/page/92.html

Tutaj znajdziecie video,ktor google wycofal po trzech dniach publikacji a youTube odmowil z biegu pokazywania.Ktos podrzucil je na youtybe w Kanadzie i na razie -jest.Podajcie dalej bo warto zobaczyc.



Jerzy


Pieniaczu za dyche.
Video dalej jest i jest stare jak swiat.


_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak... Moich dwoch krewnych podczas ogladania TV 11 wrzesnia stwierdzili dokladnie to samo, ze pozar oslabil konstrukcje i dlatego sie zapadla. Rozumiem, ze oni tez są w spisku? Dziwne ze nie przeprowadzono z nimi wywiadow.. kurde..

A o glupocie tego filmu juz nie bede wspominac..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
No tak... Moich dwoch krewnych podczas ogladania TV 11 wrzesnia stwierdzili dokladnie to samo, ze pozar oslabil konstrukcje i dlatego sie zapadla. Rozumiem, ze oni tez są w spisku? Dziwne ze nie przeprowadzono z nimi wywiadow.. kurde..


A czy twoi krewni tak samo opisywali lądowanie Talików w Klewkach. Wiec na co było powoływanie komisji wystarczyło wziąć krewnych Aduna posadzić z piwkiem przy TV i puścić taśmy z zamachów i odpowiedz gotowa. Więc posadźmy krewnych aduna i dajmy im puszkę Pandory po kilku piwkach orzekną co kryje się w środku. Czyli z twojej gadki wynika ze ci twoi krewni są wyroczną w wiosce, ciemny lud przynosi im trzodę i plony w ofierze a oni orzekają o przyszłości świata.

Adun napisał:

A o glupocie tego filmu juz nie bede wspominac..


Ja o 1000 filmików którymi nas szczodrze obdarzyłeś też nic nie wspomnę
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:57, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie82 napisał:
Adun napisał:
No tak... Moich dwoch krewnych podczas ogladania TV 11 wrzesnia stwierdzili dokladnie to samo, ze pozar oslabil konstrukcje i dlatego sie zapadla. Rozumiem, ze oni tez są w spisku? Dziwne ze nie przeprowadzono z nimi wywiadow.. kurde..


A czy twoi krewni tak samo opisywali lądowanie Talików w Klewkach. Wiec na co było powoływanie komisji wystarczyło wziąć krewnych Aduna posadzić z piwkiem przy TV i puścić taśmy z zamachów i odpowiedz gotowa. Więc posadźmy krewnych aduna i dajmy im puszkę Pandory po kilku piwkach orzekną co kryje się w środku. Czyli z twojej gadki wynika ze ci twoi krewni są wyroczną w wiosce, ciemny lud przynosi im trzodę i plony w ofierze a oni orzekają o przyszłości świata.

Adun napisał:

A o glupocie tego filmu juz nie bede wspominac..


Ja o 1000 filmików którymi nas szczodrze obdarzyłeś też nic nie wspomnę


Chyba matolku nie wiesz jaki cel mial moj post. Moi krewni stwierdzili to samo, co powiedzial chociazby ten koles w wywiadzie... czy to znaczy ze oni są podstawieni przez rzad usa lub kogos kto bral udzial w spisku?? zastanow sie troche..

Podaj mi jeden przyklad filmu zamieszczonego przezemnie filmu, ktory jest glupi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Adun, a twoi krewni stwierdzili to po fakcie, czyli po zawaleniu się budynków, czy zanim to się stało?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, a na filmach przedstawieni ludzie znali scenariusz na samym początku całej akcji czyli zaraz po uderzeniu samolotów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:06, 04 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
No właśnie, a na filmach przedstawieni ludzie znali scenariusz na samym początku całej akcji czyli zaraz po uderzeniu samolotów.


No wlasnie.
I to tylko autor tego filmu chcial pokazac.
Ze w pol godziny po tym gdy pierwsza wieza zostala trafiona specjalisci ,ktorzy jakby tylko na to czekali byli juz w studio albo na ulicy.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:18, 04 Sty '08   Temat postu: Re: Wycofane video jest z nowu w Kanadzie Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
http://www.brasschecktv.com:80/page/92.html

Tutaj znajdziecie video,ktor google wycofal po trzech dniach publikacji a youTube odmowil z biegu pokazywania.Ktos podrzucil je na youtybe w Kanadzie i na razie -jest.Podajcie dalej bo warto zobaczyc.



Jerzy


Pieniaczu za dyche.
Video dalej jest i jest stare jak swiat.



Polsuchaj mlody czlowieku
Nie wiem czy zauwazyles ,ze do tej pory pomimo ewidentnego chamstwa i personalnych atakow nie majacych nic wspolnego z materialami ,ktore tu ogladamy, nie powiedzialem nic co moglo by cie obrazic personalnie.
Z drugiej strony nie sprawia mi przyjemnosci bycie traktowanym przez kogos takiego jak ty ,z twoja minimalna wiedza ale ogromnym EGO w sposob w jaki ty to robisz .Pozwol ,ze przypomne ci pewna podstawowa zasade,ktorej nikt cie chyba nie nauczyl :atakuje sie argumenty a nie argumentujacego .

Ten drugi styl jest typowy dla parchow kazdej rasy ale ty podobno do nich nie nalezysz.

Poniezej jest informacja ktora potwierdza to co napisali wydawcy Brasscheck tv:


Jerzy


Earlier this year, we posted a video
called the "9/11 Solution."

After a huge run up a viewers it was
removed from Google Video three days
later.

I tried to post it to YouTube and it was
rejected by YouTube too.


I appealed to subscribers to repost the
video on as many sites as possible.

Someone re-posted the video to YouTube
Canada and surprisingly it stuck.


The result?

So far 585,567 views which makes it
one of the most viewed News videos on
YouTube Canada of all time.

Currently, this video is the most discussed
new video on YouTube Canada of all time.

On YouTube Canada the video is called:

"Here's the video that Google Video pulled down!"


Przeczytales?Zrozumiales? Teraz przepros a na przyszlosc wolniej pisz i nie pozwol emocjom aby zacmily ci jasnosc myslenia.Chyba ,ze klamiesz po to tylko aby podwazac wszystko co ja tu podrzucam aby oslabic moja wiarygodnosc.jesli tak to po raz kolejny wyszedles na durnia i twoj zamysl spalil na panewce.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:43, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mógłby ktoś dać polskie napisy do tego filmu???proszę,bo niekażdy zna dobrze angielski np.ja znam słabo.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iar0 napisał:
Mógłby ktoś dać polskie napisy do tego filmu???proszę,bo niekażdy zna dobrze angielski np.ja znam słabo.


jesli znajde czas jutro to ci podrzuce.
Chodzi generalnie o to ,ze w pol godziny po tym co sie dzoalo mass media mialy przygorowanych "przypadkowych' przechodniow ,mowiacych fachowym jezykiem co spowodowalo zawalenie sie wiez,politykow,ktorzy tezmieli gotowa recepte i winnego.
W 30 minut po tym gdy pierwszy samolot uderzyl w wiezowiec.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
iar0 napisał:
Mógłby ktoś dać polskie napisy do tego filmu???proszę,bo niekażdy zna dobrze angielski np.ja znam słabo.


jesli znajde czas jutro to ci podrzuce.
Chodzi generalnie o to ,ze w pol godziny po tym co sie dzoalo mass media mialy przygorowanych "przypadkowych' przechodniow ,mowiacych fachowym jezykiem co spowodowalo zawalenie sie wiez,politykow,ktorzy tezmieli gotowa recepte i winnego.
W 30 minut po tym gdy pierwszy samolot uderzyl w wiezowiec.

Jerzy


Dzięki:).

Ciekawe,że ci "świadkowie" nie byli w ogóle podenerwowani mówili tak jakby streszczali film "Ja wam pokażę" Very Happy.

Jeżeli mam ten film w formacie .flv to wejdą mi napisy?wie ktoś może?czy muszę najpierw przerobić na avi albo mpeg?

O co chodzi w tym filmie to zaczaiłem,ale muszę jeszcze raz obejrzeć,to zrozumiem może coś więcej:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 05 Sty '08   Temat postu: Re: Wycofane video jest z nowu w Kanadzie Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:

Polsuchaj mlody czlowieku
Nie wiem czy zauwazyles ,ze do tej pory pomimo ewidentnego chamstwa i personalnych atakow nie majacych nic wspolnego z materialami ,ktore tu ogladamy, nie powiedzialem nic co moglo by cie obrazic personalnie.
Z drugiej strony nie sprawia mi przyjemnosci bycie traktowanym przez kogos takiego jak ty ,z twoja minimalna wiedza ale ogromnym EGO w sposob w jaki ty to robisz .Pozwol ,ze przypomne ci pewna podstawowa zasade,ktorej nikt cie chyba nie nauczyl :atakuje sie argumenty a nie argumentujacego .

Ten drugi styl jest typowy dla parchow kazdej rasy ale ty podobno do nich nie nalezysz.

Poniezej jest informacja ktora potwierdza to co napisali wydawcy Brasscheck tv:


Jerzy


Earlier this year, we posted a video
called the "9/11 Solution."

After a huge run up a viewers it was
removed from Google Video three days
later.

I tried to post it to YouTube and it was
rejected by YouTube too.


I appealed to subscribers to repost the
video on as many sites as possible.

Someone re-posted the video to YouTube
Canada and surprisingly it stuck.


The result?

So far 585,567 views which makes it
one of the most viewed News videos on
YouTube Canada of all time.

Currently, this video is the most discussed
new video on YouTube Canada of all time.

On YouTube Canada the video is called:

"Here's the video that Google Video pulled down!"


Przeczytales?Zrozumiales? Teraz przepros a na przyszlosc wolniej pisz i nie pozwol emocjom aby zacmily ci jasnosc myslenia.Chyba ,ze klamiesz po to tylko aby podwazac wszystko co ja tu podrzucam aby oslabic moja wiarygodnosc.jesli tak to po raz kolejny wyszedles na durnia i twoj zamysl spalil na panewce.

Jerzy



Skąd wiesz ,że jestem młody stary głupcze?

Czasem po wypowiedzi widac jakie są argumenty danego osobnika.Widac w słowach jego zacietrzewienie , obrazanie innych , zawisć i tym podobne.I nie mówie tu o obrazaniu forumowiczów.

Widzisz Jerzy sa takie chwile i sytuacje ,że po prostu juz nie ma sensu dyskutować.Po prostu wali sie po ryju albo słownie (jak np na forum) mówi grzecznie do delikwenta np wypierdalaj

Tyle.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:35, 05 Sty '08   Temat postu: Re: Wycofane video jest z nowu w Kanadzie Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:

Skąd wiesz ,że jestem młody stary głupcze?

psychozis, ostrzegam:
viewtopic.php?t=28

rozumiem ostrą riposte po ostrej zaczepce, ale w tym momencie zaczynasz obrażać rozmówcę niesprowokowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 05 Sty '08   Temat postu: Re: Wycofane video jest z nowu w Kanadzie Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
gnosis napisał:

Skąd wiesz ,że jestem młody stary głupcze?

psychozis, ostrzegam:
viewtopic.php?t=28

rozumiem ostrą riposte po ostrej zaczepce, ale w tym momencie zaczynasz obrażać rozmówcę niesprowokowany


To najpierw usuń wszystkie posty w , których piszesz na mnie psychozis itp.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie uważam tego słowa za obraźliwe (co najwyżej uszczypliwe), więc nie widze powodu do kasowania.

psychozis to przecież takie pieszczotliwe określenie. Smile
zupełnie co innego niż "stary głupcze".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie uważam tego słowa za obraźliwe (co najwyżej uszczypliwe), więc nie widze powodu do kasowania.

psychozis to przecież takie pieszczotliwe określenie. Smile
zupełnie co innego niż "stary głupcze".


Ale to Twoja subiektywna ocena.
Dla mnie kojarzy sie to z choroba psychiczna.
A stary głupcze to pieszczota.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro pieszczota to tym razem ci podaruje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:10, 06 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
No tak... Moich dwoch krewnych podczas ogladania TV 11 wrzesnia stwierdzili dokladnie to samo, ze pozar oslabil konstrukcje i dlatego sie zapadla. Rozumiem, ze oni tez są w spisku? Dziwne ze nie przeprowadzono z nimi wywiadow.. kurde..

A o glupocie tego filmu juz nie bede wspominac..


Akurat wtedy cały dzień siedziałem i oglądałem wiadomości. Cóż sam uwierzyłem w to wytłumaczenie.

To musiał zaplanować sam David Copperfield, bo to niezła sztuczka była zawalić 3 budynki, uszkodzić jeden i zwalić wszystko na Binladena.

Kilka czynników.

Szok i szukanie winnych. Kto pomyślał wtedy, że to USA same sobie zrobiły kuku.

Natłok informacji. Nagły natłok informacji powoduje, że stajemy się mniej czujni, byle gówno nam mogą wcisnąć w tym czasie.

Pseudonaukowe pseudoautorytety. Kiedy widzisz profesora, dr, mgr inż i Bóg wie ile tam tytułów tłumaczącego, o to paliwo i temperatura spowodowały zawalenie WTC, to sobie myślisz "o ten to profesor on jest mądry i wie lepiej, posłucham go, na pewno ma racje. Te tytuły nie od parady przecież ".

Wszystko to zgrupowane daje niesamowity efekt sugestii. Sam trwałem chyba ze 2 albo 3 lata w tym transie przyznaje się bez bicia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:37, 06 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd wiesz ,że jestem młody stary głupcze?

Czasem po wypowiedzi widac jakie są argumenty danego osobnika.Widac w słowach jego zacietrzewienie , obrazanie innych , zawisć i tym podobne.I nie mówie tu o obrazaniu forumowiczów.

Widzisz Jerzy sa takie chwile i sytuacje ,że po prostu juz nie ma sensu dyskutować.Po prostu wali sie po ryju albo słownie (jak np na forum) mówi grzecznie do delikwenta np wypierdalaj

Tyle. '

Bez komentarza
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:15, 19 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmik należy do tych mocnych.

Propaganda w TV wiedziała juz w momencie zamachów czemu się zawaliło i kto spowodował atak. No, no...Od razu powiedzieli ze ktoś chce zabijac Amerykanów i Zydów. Podkreslono to wyraznie aby każdy Amerykanin poczuł wspólnotę z Żydami.

Szokujace podobnie jak ci Izraelczycy przybijajacy piątki zanim jeszcze WTC sie zawaliło. Oficjalnie tłumaczyli, że śledzili terrorystów....no no. Zamiast leciec skontaktować się z władzami i powiedziec co wiedzą, to oni odstawiali cyrk taki, że az ich policja aresztowała.

Syjonistom najwyrazniej już odpierdziela od bezkarności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wycofane video jest z nowu w Kanadzie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile