W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Marcin Dachtera historia religie prawo ekonomia   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 7117
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin1990




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uż odpowiadam. UCC (dawniej prawo wody , czy admiralicji morskiej) jest ważne bo:
1) Jest to biblia świata doby korporacjonizmu, świata bez granic gdzie prawo dotyczące pieniądza jest ponadnarodowe - dzięki temu kruszy się granice suwerennych państw narodowych
2) Gdyby nie prawo wody nie można by było ściągać podatków ! Od suwerenów nie można , ale od korporacji inkorporowanych w większa korporację jaką jest państwo , wręcz przeciwnie
3) Teraz wszystko opiera się na kontraktach, bo tak działa prawo korporacyjne ty jako korporacja zawiązujesz kontrakty z inna korporacją! Ale nad wami jest większa korporacja której jesteście częścią i jej trzeba płacić za waszą tranzakcję! Spróbuj wyjsc przed dom jak suweren i otworzyć sklepik z orenżadą, to cię zamkna bo najpierw musisz to zgłosic swojemu zwierzchnikowi korporacyjnemu czyli państwu!
4)UCC to biblia korporacjonizmu światowego , a Mussolini kiedyś powiedział że faszyzm to inaczej korporacjonizm! Czyli bazowana dosc mocno na encyklice rerum novarum wizja państwa jak wielkiej całości i kolektywu - skrajny antyindywidualizm
5) To jest wiedza o systemie jaką powinni posiadać opozcjoniści walczący z nim
Bo pytanie jaki cel ma wiedza jest mocno nagięte pod absurd. Jeżeli tak bysmy podchodzili do wiedzy to po co sie uczyć?

A co do mojej misji czy tez celu. Jestem człowiekiem , który chce coś realnie zmienić! Nie chce być Ickiem , który gada dużo bzdur i prowadzi ludzi z dala od rewolucji intelektualnej.Jednak uważam że zostanie na poziomie ekonomii i rządu , jest trochę zbyt minimalistyczne. Zresztą niedługo zaczynam rozkręcać moją incjatywe z warsztatami za darmo. Będziem mówic o filarach tego systemu i dlaczego tak byc nie powinno. Podamy takze sensowne sprawdzone rozwiazania tych problemów. Nie kryję swoich poglądów politycznych. Jestem libertarianinem i antykorporacjonistą , przez co widze zacieśniający sie antywolnosciowy ruch para komunistyczny , jak to opisał sw swojej ksiazce pomiędzy dwoma wiekami Zbigniew Brzeziński - on tego nie nazywa komunizmem , lecz panstwem technokratycznym - chociaż dodaje także że jest marksista naukowym...
Więc myślę że trochę wyjaśniłem

Co do moich zamierzeń w dalszych fazach rozwoju ,, kariery;; to chciałbym zjednoczyc ludzi nie przed monitorami ale w realnym świecie. Bo zauważyłem że ruchy internetowe sa bezsensowne i tak wygra na koncu banda czworga lub Palikot a dlaczego? Bo zatraciliśmy mysl
wspólnotową ! Nie umiemy spotkac sie jak ludzie i przez cały dzień rozmawiac na poważne tematy , budując więzi między ludzkie i podstawowe oddolne struktury anty władzy...
Władza tego właśnie nie chce zorganizowanej oddolnie społeczności chcącej wolności , niskich podatków i świata bez bezmózgiego posłuszeństwa liderowi. Tworzy się idiotyczne podziały w stylu że chcę zarobic kase na owieczkach czy że jestem jak Icke. I ludzie sie odwracaja od kogos kto moze potencjalnie coś zorganizować , ale ku czemu sie odwracaja? Działalnosci po nickach na forach internetowych? Tego właśnie chce władza , dziel i rządź. Jakbym chciał pieniedzy to bym sie bez obrazy zajał biznesem, gdyz nie jestem takim kretynem aby mi nie wyszło... Pozdrawiam i mam nadzieję że wyjaśniłem co trzeba

Zakazana wiedza - gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy ! Bezpłatne warsztaty w Poznaniu w dniu 18.03.2012 -
poprowadzą Marcin Dachtera i Rafał Trąbski.

62-020 Swarzędz ul. Stawna 6

Plan warsztatów:
10.00 – 11.30 – Wykład Rafała Trąbskiego pt. "Ekonomia fiducjarnej fikcji" - Wykład dotyczył będzie mankamentów obecnego systemu bankowości opartej na bezwartościowym pieniądzu fiducjarnym, nieuczciwej bankowości depozytowej i inflacjogennej rezerwie cżąstkowej.

11.30 – 12.00 – projekcja filmu – Amerykański sen

12 – 13.30 – wykład Rafała Trąbskiego pt. "Jak przywrócić złoty wiek" - w tym wykładzie pan Trąbski zaprezentuję propozycje naprawy obecnej ekonomii wysunięte przez ekonomistów z Austriackiej Szkoły Ekonomii.
13.30– 15.00 – projekcja filmu Architekci kontroli
15.00 – 16.30 – wykład Marcina Dachtery pt. Tajne stowarzyszenia – podstawowa wiedza o kulisach światowej polityki
16.30- 18.00 - wykład Marcina Dachtery pt . Jezuici – prawdziwi Illuminati
18.00 – 19.30- wykład Marcina Dachtery pt. Czym jest globalizm? Agenda globalistów...
19.30- 21.00 – pokaz filmu Endgame

Ilość miejsc ograniczona! O dostaniu się na listę uczestników seminarium zadecyduje termin wysłania zgłoszenia ! Proszę wysyłać swoje zgłoszenie wraz z danymi osobowymi na adres mailowy marcindachtera@yahoo.com
_________________
Marcin Dachtera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AzzziRel




Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 288
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:09, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
AzzziRel
Cytat:
No już nie przesadzaj.

Takie teksty to nie do mnie tylko do swojej kobiety. Smile

Cytat:
Nie we wszystkich i nie aż tak ważny. Są inne symbole, które to powtarzały się w różnych miejscach na świecie. Symbol jak symbol prosty jest, może dlatego. Nie widzę sensu dopatrywania się w symbolach "głębszej głębi"

Wynika to po prostu z Twojej głębokiej niewiedzy.

A teraz konkrety: pokaż mi symbol i uzasadnij , który jest ważniejszy bardziej wartościowy w religiach niż: gwiaza Dawida, heksagram, pieczęć Salomona, merkaba, cube/ Saturn ,Star Tetrahedron, Shatkona, Anahata.

Zamieniam sie w słuch Laughing


Odpowiadam: jeszcze prostszy symbol, jakim jest krzyż Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widzisz krzyż to również sześcian i pieczęć Saturna :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AzzziRel




Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 288
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
no widzisz krzyż to również sześcian i pieczęć Saturna :]


Hm, nie bardzo zrozumiałem. Chodzi o to, że w sześcian można wpisać krzyż, że z sześcianów można ułożyć krzyż, czy, że siatka tesseraktu (notabene moj avatar to rzut tesseraktu na płaszczyznę Smile ) można uznać za obiekt na kształt krzyża?
Chyba tylko w tym ostatnim można powiedzieć, że krzyż to "sześcian", choć to nie sześcian, tylko jak już to hipersześcian.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie lepiej zajmij się dogłębnym przestudiowaniem swojego avatara.
Salvador Dali, Ukrzyżowanie (Corpus Hypercubus) 1954. Olej na płótnie. 194,5 x 124 cm. Metropolitan Museum of Art, New York, podarunek Chestera Dale.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AzzziRel




Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 288
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, no to mamy krzyże, heksagramy, nie można ominąć trójkątów bo przecież jak heksagram to i trójkąt, a i same trójkąty występowały. Jak trójkąt to i piramidy. I te o podstawie kwadratu i te o podstawie trójkąta. Jak o podstawie trójkąta to wracamy do heksagramu tyle, że w trójwymiarze zbudowanego z dwóch takich piramid. Nie można zapomnieć o kole, tym bardziej, że koło to i samodzielny symbol, a przecież i heksagram i krzyż to częsty motyw wpisywany w koło. Dalej mamy sześcian, tesserakt... Już nie będę wspominał, że wszystko to po kolei występuje w bryłach platońskich lub jest taką bryłą.
Fajnie. Ludzie zawsze lubili geometrię. Ba, przyroda pełna jest geometrycznych kształtów takich jak heksagon, heksagram, pentagram. Jednym słowem matematyka. Nie będę nikogo zanudzał współczesną fizyką cząstek i modelem standardowym gdzie symetria odgrywa bardzo istotną rolę. Wkleję kilka obrazków z tej dziedziny:





Prawda, że ładne? Cool
No dobra, ale taka myśl mi się nasunęła, że odpłynąłem od głównego tematu wątku...

PS: jest tu gdzieś oddzielny wątek o tym? Bo w tym zrobił się bajzel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie idzie Ci dobrze Smile
Cytat:
Jednym słowem matematyka.Nie będę nikogo zanudzał współczesną fizyką cząstek i modelem standardowym gdzie symetria odgrywa bardzo istotną rolę

Właśnie o to mi chodzi ,żeby ktoś to rozkminił w ujęciu matematyczno - fizycznym, a potem mi przełożył to na język ludzki Very Happy
looknij tu :
http://www.hiddenmeanings.com/Sermon698121109.htm
THE MERKABA STAR TETRAHEDRON
możesz jeszcze tu jak chcesz :
viewtopic.php?t=17267
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AzzziRel




Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 288
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Nie, nie idzie Ci dobrze Smile
Cytat:
Jednym słowem matematyka.Nie będę nikogo zanudzał współczesną fizyką cząstek i modelem standardowym gdzie symetria odgrywa bardzo istotną rolę

Właśnie o to mi chodzi ,żeby ktoś to rozkminił w ujęciu matematyczno - fizycznym, a potem mi przełożył to na język ludzki Very Happy
looknij tu :
http://www.hiddenmeanings.com/Sermon698121109.htm
THE MERKABA STAR TETRAHEDRON
możesz jeszcze tu jak chcesz :
viewtopic.php?t=17267

No to mam wyzwanie na dzisiejszy wieczór: rozkminić tajemnicę Wszechświata Very Happy
Dobra, ale poważnie, to dzięki, przeczytam. jak już to zrobię to i do Twojego wątku też coś skrobnę. W ludzkim języku Smile
Nie oczekuj jednak cudów no i uzbrój się w cierpliwość. Może mi to zająć kilka wieczorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko nie spieszy mi się i jestem z tym pogodzona ,że pewnie nigdy tego nie skumam Laughing coklowiek rozkminisz i tak zbliża mnie do zrozumienia tego ustrojstwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Marcin Dachtera historia religie prawo ekonomia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile