W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dziś ACTA jutro płatne autostrady w Eurokołchozie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2263
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janek.K




Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 57
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:34, 26 Sty '12   Temat postu: Dziś ACTA jutro płatne autostrady w Eurokołchozie Odpowiedz z cytatem

http://www.platnedrogi.pl/s/52/kalkulator

Jeszcze tylko do końca 2012 będziemy się kulac po Eurokołchozie w niektórych krajach za darmo .
No ale świat się zmienia i Eurokołchoz zmusił wszystkich do poboru jednolitych opłat od 2014 . Belgia już 2013 wprowadzi opłaty . Niemcy . Holandia się zastanawiają, a we Francji wszystko co ma 2 paski w jednym kierunku ma by płatne już w 2013 bez względu na standard ( do tej pory nie wszystkie autostrady spełniały standard więc były bezpłatne)

opłaty mają dotyczyc wszystkich pojazdów nie tylko ciężarowych.

przykład .

Świecko(PL) -Dunkierka (F)-Świecko (PL) AUTO OSOBOWE.Na dzień dzisiejszy opłata za 1904 km wynosi 0zł. Jedziemy przez D.NL.B.F .
już w styczniu 2014 za tę samą trasę zapłacimy nie mniej jak 0.05euro za km *1904=95.02 euro
powyżej kalkulator .

włos się jeży na głowie .

Zakładam . że samochód osobowy będzie w grupie 3.5tony z emisją spełniającą euro 5 .

opłata będzie wynosic nie mniej jak 5eurocentów za kilometr jak będzie mniej to się bardzo zdziwię




Embarassed


wydaje się . że ACTA przy tym to pikuś .

linki.
http://aktualnosci.auto-swiat.pl/1-autostrady-w-belgii-beda-platne
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci.....03363,1718


zwrócie uwagę . jak robią ludzi w balona . najpierw będzie taniej jak powyżej a potem sruuuuuuuuuu standaryzacja
http://www.euractiv.pl/gospodarka/artyku.....iej-001306


taktyka lepsza niż w ACTA . Jak barany będą siedzie cicho no to sruuu dla wygody jedno urządzenie na cały eurokouchoz i bulisz już za kilometr a nie za dzień, tydzień czy rok Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


sprawdz kalkulator o jakiej kasie jest mowa .
a jak już sprawdziłeś to pomyśl . że to wszystko ma związek tylko z jednym .

Zebrana kasa ma byc przeznaczona na walkę z CO2.
Mam nadzieję . że do tego czasu jesteśmy się wstanie porządnie wkurwic Exclamation

ps. ile małych biznesów pójdzie się jebac tylko ze względu na koszt autostrad .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amarantus




Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:36, 26 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za komuny były wizy i celnicy na granicach teraz oplaty, w sumie to nieźle pomyślane celnikom trzeba płacić - czyli strata, a teraz powstawiają elektroniczne bramki i kasa będzie spływać na nowe systemy kontroli. Joł oni są genialni Wink
_________________
Prędzej dogadasz się z gościem na kacu, niż bluzgającym flustratem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 26 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janeczku, ale Ty wkleiłeś DAFowy kalkulator myta w Polsce, mający na celu uswiadomienie klientom rożnicę w opłatach drogowych między obowiązującym Euro 5 a bardzo popularnym Euro 3.

Gdyby nie zaostrzające się normy emisji spalin, to nie byłoby na naszych drogach tylu pieknych i błyszczacych ciężarówek, bo Polski transportowiec zamiast producenta samochodow i serwis, zasilałby kiesę producenta drutu i silikonu, do lepienia i łatania swojego taboru Smile

Więc tylko naiwny twierdzi, że to ma jakikolwiek związek z ekologią. Ekologia to tylko efekt uboczny i przykrywka Smile ale zobacz jak zajebisty przemysł, ilu ludzi, z tego żyje!

Zaznaczam, że w roku 2014 (31 grudnia 2013) wchodzi w życie norma Euro 6. Wielu czołowych producentów cięzarowek jak Daf, Mercedes czy Scania ma już silniki Euro 6, więc od 1 stycznia 2014 nie kupisz nowego pojazdu Euro 5.

Druga rzecz jest taka, że nie nalezy mylić MYTA z OPŁATAMI ZA AUTOSTRADY.

Nie będziesz miał w samochodzie osobowym o DMC do 3,5 T skrzynki Toll Collect, Viatoll i innych, które służą do poboru myta. Teraz np jak wjeżdżasz cięzarówką na bramkę na autostradę płatną, to płacisz raz za autostradę, a dwa via toll nalicza Ci podatek.

Operator poboru myta w Polsce zakupił dla Inspekcji Transportu Drogowego samochody służace do kontroli ciężarówek. Samochody wyposażone w kamery skanujace tablice, porownujace z bazą danych viatoll by wyłapać cwaniakow. I nikt do konca nie wie czy to jest zgodne z prawem, by komercyjna firma zakontraktowana przez rząd do ściągania podatków wyposażała narzędzie kontroli Smile Ot, Polska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janek.K




Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 57
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 26 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszty opłatay za autostrady podałem prawidłowe z całą pewnością The Mikusiu za mniej jak 5 eurocentów za km po Europie autostradą czy drogą ekspresową nie pojedziesz po 2014r .
Chocbyś pisał czy to myto sryto czy pyto czy wineta czy pizdeta czy opłata czy sratatata.

.Belgowie szacują opłatę za przejazd autostradą czy drogą ekspresową na min 0.05euro za km do 0.14 eurocenta za km oczywiście za osobówkę .
będzie to zależało od norm emisji CO2.


przeczytaj uważnie ten link zobacz daty .

http://www.euractiv.pl/gospodarka/artyku.....iej-001306
będą mieli możliwośc zatem KE przyznaje tym samym . że za latek 5 wszystkie autostrady będą płatne .

wiesz co to oznacza Question

to są setki miliardy euro wyciągnięte z Naszych kieszeni . ja już dziś w Belgii płacę podatek za auto 800 euro robię 17tys km po autostradach tylko belgijskich czyli za autostrady następne 1000 euro mi zabiorą rocznie do tego składka ubezpieczeniowa tylko OC 600 euro .

Embarassed Embarassed Embarassed na samo auto z paliwem rocznie 25tys przebiegu wydam arrow
paliwo 2800euro o ile jeszcze bardziej nie zdrożeje bo dziś za 1.43 euro tankowałem
autostrady 1000Euro już od 2013
ubezp . podatek 1400E na pewno będzie drożej bo jakże by inaczej

5200 euro rocznie będą mnie kosztowały same tylko opłaty i paliwo do samochodu o parkingach już kurwa nie wspomnę.

A gdzie reszta . opony . serwisowanie . już nawet linki hamulca ręcznego nie orginalnej kurwa nie kupię bo ACTA.
Ja to jakoś przeżyje ale co z innymi np w Polsce a Tuskomatoły przecież same się pchają do wszelakich Unijnych standaryzacji przecież za 2 lata będziecie mieli to samo w Polsce co ja mam w Belgii teraz czy od 2013 roku jeszcze słodziej .

5400*4,40zł = 23.730 zł rocznie . Embarassed Embarassed Embarassed

to tylko osobóweczka klasy C 2 letnia.


The Mike zobacz ile milionów busów do małych biznesów jeżdzi po UE przecież zajebią ich opłatami .

Ten ruch do Acta to pikuś te cymbały zrobią kilka milionów bezrobotnych zajebią rzemiosło i mały cichy biznes .
Zostaną za lat 5 już tylko wielkie jebane korporacje a zakazów będzie tyle . że wątpię . żeby można było sobie na kawałku ziemi marchewką czy pietruszkę posadzic.by nie byc posadzonym .


Kolejny podateczek na walkę z CO2 i prezencik w postaci ACTA .
cel jest jeden zbudowanie społeczeństwa zależnego od globalnych korporacji . które trzymają za jaja rząd wybrany przez niewolników . który to ma pilnowac by ktoś z za winkla nie wyskoczył i nie próbował rozjebac tego chorego systemu.

A z każdym dniem są niestety silniejsi . w Europie zachodniej już społeczeństwom zrobili naprawdę ludwika z mózgu pozostaje jeszcze tylo jedna nadzieja .Młodzież

Młodzież ta wkurwiona nie mająca szans i perspektyw na lepsze jutro .
Tylko w niej nadzieja i zdaje się . że ona jest wstanie zmienic oblicze tego świata .

Młodzieży do boju za wolnośc Wasza i Waszych dzieci


SMUTNE CZASY NAPRAWDĘ KURWA SMUTNE Exclamation Exclamation Embarassed Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 26 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janek.K napisał:

wiesz co to oznacza Question

to są setki miliardy euro wyciągnięte z Naszych kieszeni . ja już dziś w Belgii płacę podatek za auto 800 euro robię 17tys km po autostradach tylko belgijskich czyli za autostrady następne 1000 euro mi zabiorą rocznie do tego składka ubezpieczeniowa tylko OC 600 euro .

Embarassed Embarassed Embarassed na samo auto z paliwem rocznie 25tys przebiegu wydam arrow
paliwo 2800euro o ile jeszcze bardziej nie zdrożeje bo dziś za 1.43 euro tankowałem
autostrady 1000Euro już od 2013
ubezp . podatek 1400E na pewno będzie drożej bo jakże by inaczej

5200 euro rocznie będą mnie kosztowały same tylko opłaty i paliwo do samochodu o parkingach już kurwa nie wspomnę.

A gdzie reszta . opony . serwisowanie . już nawet linki hamulca ręcznego nie orginalnej kurwa nie kupię bo ACTA.
Ja to jakoś przeżyje ale co z innymi np w Polsce a Tuskomatoły przecież same się pchają do wszelakich Unijnych standaryzacji przecież za 2 lata będziecie mieli to samo w Polsce co ja mam w Belgii teraz czy od 2013 roku jeszcze słodziej .

5400*4,40zł = 23.730 zł rocznie . Embarassed Embarassed Embarassed

to tylko osobóweczka klasy C 2 letnia.


The Mike zobacz ile milionów busów do małych biznesów jeżdzi po UE przecież zajebią ich opłatami .

Ten ruch do Acta to pikuś te cymbały zrobią kilka milionów bezrobotnych zajebią rzemiosło i mały cichy biznes .
Zostaną za lat 5 już tylko wielkie jebane korporacje a zakazów będzie tyle . że wątpię . żeby można było sobie na kawałku ziemi marchewką czy pietruszkę posadzic.by nie byc posadzonym .


Kolejny podateczek na walkę z CO2 i prezencik w postaci ACTA .
cel jest jeden zbudowanie społeczeństwa zależnego od globalnych korporacji . które trzymają za jaja rząd wybrany przez niewolników . który to ma pilnowac by ktoś z za winkla nie wyskoczył i nie próbował rozjebac tego chorego systemu.

A z każdym dniem są niestety silniejsi . w Europie zachodniej już społeczeństwom zrobili naprawdę ludwika z mózgu pozostaje jeszcze tylo jedna nadzieja .Młodzież

Młodzież ta wkurwiona nie mająca szans i perspektyw na lepsze jutro .
Tylko w niej nadzieja i zdaje się . że ona jest wstanie zmienic oblicze tego świata .

Młodzieży do boju za wolnośc Wasza i Waszych dzieci


SMUTNE CZASY NAPRAWDĘ KURWA SMUTNE Exclamation Exclamation Embarassed Very Happy


Warto tej młodzieży jeszcze uświadomić , gdzie te miliardy pójdą ,bo inaczej nie pojmą całości zagadnienia ,że są ino niewolnikami banksterskiej lichwy Smile

no właśnie Smile pamiętajcie ,że ja przewiduję Prawdziwą Rewolucję W Polsce w roku 2013 .

Dokręcanie śruby się rozpoczęło Smile co mnie niezmiernie cieszy , bo inaczej -pozytywne zmiany - nie nastąpiłyby

TE POZYTYWNE ZMIANY TO REWOLTA I WYJEBANIE MARIONETEK NA SAHARĘ Smile

a propo ,ktoś napisał ,że to tylko przytresuje młodzież .... MAM NADZIEJĘ ,ŻE ODWROTNIE Smile


A jeszcze jedno ,w związku z porwaniem tej dziewczynki niemowlaka ,. Dzisiaj w telavizji kurewska dziennikarzyna przeczytała twierdzący tekst ,że gdyby był wprowadzony szybki progran IDENTYFIKACJI TWARZY - to byłyby szybsze szanse uratowania dziecka /

coś mi tu k^^^rwa śmierdzi , ugrywanie na nieszczęściu rodziców porwanej dziewczynki i pełna manipulacja służb ??? , a potem dziecko się odnajdzie ,bo niby porywacz się przestraszył ???

ORWELL 1984 ,przeczytałem pierwszy raz około 20 lat temu i wtedy / naprawdę wyglądało to na S.F , dzisiaj / TO SIĘ DZIEJE RZECZYWIŚCIE /
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janek.K




Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 57
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 26 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokręcanie śruby się rozpoczęło co mnie niezmiernie cieszy , bo inaczej -pozytywne zmiany - nie nastąpiłyby

TE POZYTYWNE ZMIANY TO REWOLTA I WYJEBANIE MARIONETEK NA SAHARĘ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 26 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, czy po wejściu w życie tej umowy ACTA
będzie można kupić zamiennik tuszu do drukarki
czy zamiennik drogiej części samochodowej i innych produktów?
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 27 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:
Ciekawe, czy po wejściu w życie tej umowy ACTA
(...)
czy zamiennik drogiej części samochodowej i innych produktów?

Na to jest dyrektywa UE GVO przedłużona do przyszłego roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pps




Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:56, 27 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bueno Norbi. ale do przyszłego roku, a potem? My motłoch bedziemy musieli kupować od nich elyty ich wytwory yntelektu bo są w stanie wypromowac wszystko przy takich funduszach na marketing nikt niezwiązany z korporacjami nie ma szans zaistnieć na rynku czy to drukarek czy samochodów a o dziwo najszybciej chyba leków- ale tam wszyscy to złodzieje wiec bez różnicy(a tak na marginesie produkcja 1000 listków tabletek np.środków antykoncepcyjnych kosztuje 3 razy mniej zlecona w szwajcarii niż w polsce- co jest nizsze koszty pracownika Wink?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dziś ACTA jutro płatne autostrady w Eurokołchozie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile