W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Obce służby manipulują i skłócaja Polaków - prok. Przybył   
Podobne tematy
korupcja w MON3
Prokurator wojskowy postrzelił sie w głowe59
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
24 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 17575
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o tej "próbie samobójczej"?
Prokurator nie chciał się zabić, miało tylko tak wyglądać
50%
 50%  [ 22 ]
Nie wiem - może chciał się zabić, ale ręka mu zadrżała
22%
 22%  [ 10 ]
Na pewno chciał się zabić
20%
 20%  [ 9 ]
To był zamach
6%
 6%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 44

Autor Wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
no więc właśnie...więc strzelił sobie świadomie tak , aby sie nie zabic ażeby sprawa nabrała rozgłosu , a poza tym teraz maja jeszcze większy problem bo będą musieli go dobić drugi raz więc w razie czego będzie jeszcze większy rozgłos plus ktoś będzie chciał z nim teraz wywiad zrobić jak wyjdzie ze szpitala jeśli wyjdzie...


Przecież w USA szkolą , żeby tak strzelać , żeby zabić ,
a w UE tak szkolą , żeby nie zabić.
Tutaj mamy UE , a więc o co chodzi.
Zgodnie z wymaganiami strzelił tak , aby nie zabic, bo to i cywilizacja i tak mu się kalkulowało!

To kwestia cywilizacji!

To kwestia kalkulacji!

a

"Sokratesa też zmuszono do samobójstwa w sposób demokratyczny
- większością głosów."
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:42, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leski napisał:
http://soundcloud.com/agentomasz/agentomasz-miko-aj-chc-nas

zabawne

zabawne to mało powiedziane.
ta piosenka to jest po prostu mistrzostwo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:15, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
ja pierdolę! Szołmen roku! Teraz już kumam dlaczego nie wyciągnął spluwy i nie jebnął sobie w łeb przed kamerami. Niektórzy przekłuwają sobie uszy, nosy, języki, srom i noszą kolczyki, a pan prokurator przekłuł sobie policzek. Ciekawe czy będzie w tej dziurze nosił jakąś instalację artystyczną, czy zostanie byłym prokuratorem z blizną. Performans polityczny, czy ki chój.....


Jest mi bardzo przykro ,
że zamiast dyskutować o tym ,
co powiedział Prokurator Przybył ,
to motłoch skupia się na fajerwerkach


"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"
Fryderyk Nietzsche
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:17, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:
Jest mi bardzo przykro ,
e zamiast dyskutować o tym co powiedział Prokurator Przybył ,
to motłoch skupia się na fajerwerkach

a ja z kolei nie rozumiem jak można się skupiać na tym po powiedział gość co odjebał takie fajerwerki, chwilę zanim je odpalił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rasta Soul




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:09, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:
chójaduch napisał:
ja pierdolę! Szołmen roku! Teraz już kumam dlaczego nie wyciągnął spluwy i nie jebnął sobie w łeb przed kamerami. Niektórzy przekłuwają sobie uszy, nosy, języki, srom i noszą kolczyki, a pan prokurator przekłuł sobie policzek. Ciekawe czy będzie w tej dziurze nosił jakąś instalację artystyczną, czy zostanie byłym prokuratorem z blizną. Performans polityczny, czy ki chój.....


Jest mi bardzo przykro ,
że zamiast dyskutować o tym ,
co powiedział Prokurator Przybył ,
to motłoch skupia się na fajerwerkach


"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"
Fryderyk Nietzsche

Dokładnie w tym rzecz, bardzo trafny cytat.
Gość prawdopodobnie strzelił sobie w łeb tylko po to, żeby sprawa nabrała rozgłosu i żeby motłoch miał szanse chociaż w małym stopniu usłyszeć / przeczytać to co miał do powiedzenia.

Ale widzisz Jerzy z Bimim to jest taka dyskusja, że on to już wszystko wie, a jeżeli spróbujesz się z nim nie zgodzić to Ci zamyka morde zmniejszeniem limitu.
Najlepiej jest wyśmiać i upokorzyć to barany nie zadają pytań.
Swoją drogą to ciekawe jestem czy Tobie Bimi to płacą za głupotę czy za manipulowanie opinią na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:34, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy
Cytat:
Przecież w USA szkolą , żeby tak strzelać , żeby zabić ,
a w UE tak szkolą , żeby nie zabić.
Tutaj mamy UE , a więc o co chodzi.
Zgodnie z wymaganiami strzelił tak , aby nie zabic, bo to i cywilizacja i tak mu się kalkulowało!


Bardzo inteligentnie Panie Jerzy Pan sobie to wytłumaczył Smile
Natomiast nie zmienia to postaci rzeczy , że cześć z Was chce widzieć w nim bohatera narodowego najlepiej bezinteresowanego żyjącego dla idei.
Natomiast ja widzę bystrego człowieka z jajami ,który upiekł kilka pieczeni na jednym ogniu:
-zabezpieczył siebie i swoją rodzinę
-stał się osobą medialną
-dał do myślenia masom jak wyglądają przekręty we wojsku w Polsce.
- pokazał środkowy palec prokuratorowi generalnemu, że jeżli mamy odejśc to odejdziemy ale z hukiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:51, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
a ja z kolei nie rozumiem jak można się skupiać na tym po powiedział gość co odjebał takie fajerwerki, chwilę zanim je odpalił.


Podobnie mówą politycy typu Niesiołowski. Facet powiedział coś sensownego, to zrobić z niego wariata, ośmieszyć. Gdyby nie te "fajerwerki" już dziś byśmy nie pamiętali o żadnej konferencji. Ba, niewielu z nas by o niej się w ogóle dowiedziało, nie mówiąc o całości treści itp. Takie nastały czasy: jeśli chcemy, by ktoś wyłowił nasze słowa z tego medialnego szamba, musimy po nich postawić mocny wykrzyknik.

Wszyscy politycy, jak jeden mąż (co się prawie nie zdarza): Tusk, Kaczyński, Palikot, bez wyjątku, opowiadają się za odwołaniem Seremeta. Argumentacja jest przy tym bardzo rozmyta. Czy taka jednomyślność nie jest podejrzana?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gówno nie obchodzi co mówi jakiś niesiołowski - co to jest kurwa za argument "podobnie mówią politycy"?
myślę za siebie i mówię za siebie.
jeśli facet powiedział by coś naprawdę sensownego to nie musiał by odpierdalać takich szopek żeby zwracać na siebie uwagę.
a poza tym albo się jest poważnym i rzetelnym wojskowym prokuratorem, albo odpierdalaczem polityczno medialnych szopek - nie sposób być jednym i drugim równocześnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aiedail napisał:
Bimi napisał:
a ja z kolei nie rozumiem jak można się skupiać na tym po powiedział gość co odjebał takie fajerwerki, chwilę zanim je odpalił.


Podobnie mówą politycy typu Niesiołowski. Facet powiedział coś sensownego, to zrobić z niego wariata, ośmieszyć. Gdyby nie te "fajerwerki" już dziś byśmy nie pamiętali o żadnej konferencji. Ba, niewielu z nas by o niej się w ogóle dowiedziało, nie mówiąc o całości treści itp. Takie nastały czasy: jeśli chcemy, by ktoś wyłowił nasze słowa z tego medialnego szamba, musimy po nich postawić mocny wykrzyknik.

Wszyscy politycy, jak jeden mąż (co się prawie nie zdarza): Tusk, Kaczyński, Palikot, bez wyjątku, opowiadają się za odwołaniem Seremeta. Argumentacja jest przy tym bardzo rozmyta. Czy taka jednomyślność nie jest podejrzana?



Odwołać Seremeta pseudo "Turysta" a co nasi przyjaciele amerykany na to powiedzą?

"Brak wiary obywateli w świadomie destrukcyjne działanie agentury wpływu
wynika przede wszystkim z braku wiedzy o manipulacyjnych operacjach służb specjalnych."

"Najskuteczniejszą obroną państwa przed działaniami agentury wpływu jest
cierpliwe demaskowanie każdej wykrytej manipulacji
i zapewnienie obywatelom stałego dostępu do rzetelnych informacji."

Około 2 i pół tysiąca lat wstecz, legendarny chiński strateg i teoretyk działań wojennych Sun Tzu
zalecał w swej Sztuce Wojny werbowanie agentury wewnątrz aparatu państwowego przeciwnika
drogą korumpowania „ludzi zajmujących stanowiska we władzach”


Typujcie kto i jaką agenturę wpływu zainstalował w Polsce?

?
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:47, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tu gadu gadu, a ...
http://fakty.interia.pl/fakty-dnia/news/.....ej,1745289
Cytat:
Płk Przybył w klinice psychiatrycznej
Prokurator wojskowy płk Mikołaj Przybył jest już w Klinice Psychiatrycznej 10. Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do komendantury szpitala, płk Przybył dotarł na miejsce po godzinie 8 rano.

Klinika Psychiatryczna, w której pułkownik spędzi prawdopodobnie najbliższe tygodnie na obserwacji, znajduje się w pawilonie poza głównym gmachem lecznicy. Dostęp do tego miejsca wymaga uzyskania przepustki.

Klinika w Bydgoszczy specjalizuje się w terapii żołnierzy powracających z misji zagranicznych.

Płk Przybył postrzelił się w poniedziałek w przerwie konferencji prasowej. Tego samego dnia w poznańskim szpitalu przeszedł zabieg chirurgiczny.

W środę dyrektor szpitala Krystyna Mackiewicz informowała, że stan pacjenta jest dobry. - Leczenie chirurgiczne zostało zakończone, rana się goi, a jako pacjent, który próbował popełnić samobójstwo, powinien trafić na obserwację psychiatryczną - powiedziała.

W południe planowana jest konferencja prasowa komendantury szpitala w Bydgoszczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm no to gdzie jest teraz ten immunitet?
Cytat:
Klinika Psychiatryczna, w której pułkownik spędzi prawdopodobnie najbliższe tygodnie na obserwacji, znajduje się w pawilonie poza głównym gmachem lecznicy. Dostęp do tego miejsca wymaga uzyskania przepustki.


tygodni to ciekawe co niby będą tam robić z nim przez te tygodnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:12, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no a co można robić z trepem w klinice psychiatrycznej?
to samo co wszędzie - chlać wódę i grać w karty. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie leczyć, przed próbom mówił sensownie, nie potrzebuje terapii a raczej usunięcia ze świta powodów dla których chciał sobie odebrać życie.

W mojej ocenie ludzie tacy jak on robią to z dwóch powodów. By nie patrzeć jak wkręcają go w jakieś gówno albo w ochronie najbliższych, bo raczej o swoje życie się nie bał.

Wariatkowo gwarantuje, ze przez wiele tygodni już nic oficjalnie nie powie, daje to czas, bardzo cenna rzecz dla "złodzieja".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
nie potrzebuje terapii a raczej usunięcia ze świta powodów dla których chciał sobie odebrać życie.

Taaa... jakby coś takiego kiedykolwiek istniało Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chciałem popełnić samobójstwo, ale zadrżała mi ręka - wyznaje Mikołaj Przybył


Pułkownik Mikołaj Przybył (41 l.) z prokuratury wojskowej to naprawdę twardy żołnierz. Ze szpitalnego łóżka, z obolałą po postrzale twarzą przemówił i udzielił krótkiego wywiadu. Jak mówi, chciał popełnić samobójstwo, a to, że żyje, zawdzięcza komuś, kto poprawiał... kable. Osunęła mu się ręka i zamiast w głowę, przestrzelił sobie policzek.

Nikt się tego nie spodziewał. Zaledwie dobę po nieudanej próbie samobójczej prokurator Przybył udzielił wywiadu dziennikarzom. - Chciałem popełnić samobójstwo. Lufę pistoletu włożyłem sobie do ust. Zadrżała mi ręka, bo ktoś poruszył klamkę. Uratował mnie człowiek, który poprawiał kable. Przestraszyłem się tego, że wejdzie. Źle wymierzyłem, strzał padł zbyt szybko - opowiadał Radiu Zet.
Wczoraj lekarze orzekli, że za dwa dni będzie mógł opuścić szpital. Nie oznacza to jednak, że wróci do domu. Jak się dowiedzieliśmy, prokuratora Przybyła przebadają teraz psychiatrzy z kliniki w Bydgoszczy. Jeszcze wczoraj został też wstępnie przesłuchany przez prokuratorów wojskowych.

Jak doszło do tragedii?Była godz. 10.18 w poniedziałek. Konferencja prasowa, jakich w Polsce wiele. Ale nagle prokurator, który prowadzi spotkanie, przerywa je i wyprasza dziennikarzy z gabinetu. Chce odpocząć, otworzyć okno. Wtedy ma już jeden cel.

Otwiera okno, bo chce strzelić sobie w głowę, a nie chce, by ktoś dostał rykoszetem. W świetle kamer, które wciąż działają w jego pokoju, bierze broń do ręki. Przeładowuje ją. Strzela. Jak mówi, choć wszystko miał zaplanowane, nagle ktoś niweczy jego plan. Szelest za drzwiami, wybija go z samobójczego rytmu.
Zamiast trafić w głowę, przestrzelił sobie policzek. Dziennikarze, którzy wbiegli do sali, znaleźli go w kałuży krwi. - Oddycha - krzyknął jeden z reporterów, który jako pierwszy pochylił się nad niedoszłym samobójcą.


Rolling Eyes


-------
link: http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/chciale.....21631.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:15, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, a uważasz, że nie jest to prawdopodobne ,że mógł komuś nadepnąć na odcisk i ktoś mógłby chcieć się go pozbyć?
Sam mówił ,że za jego głowę wyznaczono milion złotych. (choć to też brzmi znowu showmeńsko).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
hmm no to gdzie jest teraz ten immunitet?
Cytat:
Klinika Psychiatryczna, w której pułkownik spędzi prawdopodobnie najbliższe tygodnie na obserwacji, znajduje się w pawilonie poza głównym gmachem lecznicy. Dostęp do tego miejsca wymaga uzyskania przepustki.


tygodni to ciekawe co niby będą tam robić z nim przez te tygodnie.


Skoro dostęp do tego miejsca wymaga przepustki to widać,
że prokurator Przybył o takowa przepustkę wystąpił i ją otrzymał.
Jak będzie chciał wyjść to znów tylko musi wystąpić o taką przepustkę
i jak dostanie to wyjdzie

Nu, to teraz musi tylko uważać , żeby mu się sznurówki koło gardła nie zaplątały
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Bimi, a uważasz, że nie jest to prawdopodobne ,że mógł komuś nadepnąć na odcisk i ktoś mógłby chcieć się go pozbyć?

Acha, więc ktoś chciał się go pozbyć? No to wszystko wyjaśnia!
I co, ten ktoś użył hipnozy oraz mind-control aby nakłonić pana Mikołaja do odpierdolenia tego cyrku?
Cóż, to dobry musi być w te klocki - lepiej nie mieć z nim na pieńku, bo jeszcze nie daj boże mnie zahipnotyzuje przez internet, żebym se np. ucho obciął nożem, po wygłoszeniu swego oświadczenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:31, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I co, ten ktoś użył hipnozy oraz mind-control aby nakłonić pana Mikołaja do odpierdolenia takiego cyrku?

Very Happy
Bimi to jak Ty widzisz tą całą rozgrywkę. Innymi słowy dlaczego Pan Mikołaj zrobił taki show i co miało z niego wyniknąć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Bimi to jak Ty widzisz tą całą rozgrywkę. Innymi słowy dlaczego Pan Mikołaj zrobił taki show i co miało z niego wyniknąć?

Na pewno chciał tym coś ugrać - nie wiem dokładnie co, mogę się tylko domyślać.
Ale np. słowa tej piosenki idealnie oddają potencjalne motywy: http://soundcloud.com/agentomasz/agentomasz-miko-aj-chc-nas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli Przybył chciał skompromitować Pasionka :
Cytat:
Nagonka na prokuratora Z rozkazu gen. Parulskiego śledztwo prowadziła wojskowa prokuratura w Poznaniu, konkretnie płk Mikołaj Przybył. Zażądał on – jak się później okazało, bezprawnie i mógł zostać za to pociągnięty do odpowiedzialności służbowej lub karnej – billingów i SMS-ów z telefonów dziennikarzy i Pasionka. Billingi wykazały, że panowie się nie kontaktowali. Natomiast faktycznie doszło do spotkania Marka Pasionka i oficera łącznikowego z USA, który kończył misję w Polsce. – Pasionek uznał, że to świetna okazja, żeby poprosić o pomoc w sprawie śledztwa smoleńskiego, które nadzorował – twierdzi nasz informator. – Zamierzał zrobić to najpierw nieformalnie, a później zwrócić się już drogą oficjalną. O wszystkim był na bieżąco informowany gen. Parulski – dodaje nasz rozmówca. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Pasionka szef NPW złożył dopiero po roku. Według naszych informatorów stało się to w chwili, gdy prokurator dotarł do materiałów wskazujących m.in. na odpowiedzialność Biura Ochrony Rządu za nieodpowiednie zabezpieczenie wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 r. W trakcie postępowania prokuratura uznała, że Pasionek mógł popełnić przestępstwo. Ponieważ był cywilem, nie wojskowym, sprawa trafiła do prokuratury w Warszawie. Po kilku miesiącach postępowanie umorzono. Wszystkie wątki łączy też osoba prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta. To on umorzył śledztwo przeciwko Pasionkowi i wystąpił przeciwko prokuraturze wojskowej w sprawie billingów i SMS-ów. Był to początek konfliktu.

To jeden z komentarzy:
http://wpolityce.pl/dzienniki/blog-stani.....atmosferaz
Niech mi ktoś napisze o co chodzi z tym Pasionkiem i Sermatem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Niech mi ktoś napisze o co chodzi z tym Pasionkiem i Sermatem?


Jak to o co chodzi?

Przeciez to wszystko to są igrzyska dla gawiedzi, zeby miala o czym przy piwie pogadac. A poza kamerami panowie pija razem wóde i zagryzają śledzikiem śmiejąc sie do rozpuku, że w tym roku wyciągną 20mld zł więcej niż w 2011 od zajetych arcyważnymi sprawami polaków.

Co prawda emerytury u nas liche, na operacje sie czeka kilka lat, paliwo drożeje o kilka procent miesięcznie, ale ku..a igrzyska to mamy pierwszorzędne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A media skupiają się na manewrach między prokuraturą wojskową a cywilną i niewiele się mówi o innych kwestiach poruszonych w oświadczeniu ( nic się nie mówi o - ewentualnych - manipulacjach dziennikarzy , jebani sztamę trzymają ) .


Trzeba powiedzieć sobie jasno i stanowczo . Oficerów mamy pizdowatych Wink W tej chwili pułkownik jest na spalonej pozycji . Mógł nie strzelać , albo strzelić celnie , a opcja którą wybrał ( bądź mu nie wyszło ) jest najgorsza z możliwych. Zakładam że prowadził ważne śledztwa i że był dobry w te klocki . A teraz odsuną go i przejdzie na przyspieszoną emeryturę . Czy nie wytrzymał presji związanej z ta praca ? Prokuratorem pewnie był długo , dochrapał się pułkownika i zastępcy szefa . I nie wytrzymał presji ? To by tez mogło oznaczać , prawdziwy liberalizm gospodarczy zapowiadany przez Tuska . Kiedy po prostu zastrasza i zabija się ludzi dla konkretnych korzyści majątkowych .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiejszy teleexpress
zeby obejrzeć trzeba miec sliverlighta od m$ chyba

(...)


[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Obce służby manipulują i skłócaja Polaków - prok. Przybył
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile