W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Znieść sankcje wobec Bofaina, Grzanka i Dolasa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8869
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Żądam przywrócenia oryginalnych awatarów, podpisów i zniesienia konieczności wpisywania kodów dla Grzanka, Bofian-a i Dolasa i innych
popieram
52%
 52%  [ 9 ]
nie popieram
47%
 47%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 17

Autor Wiadomość
lolencjusz
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 21:31, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, ale nie moge wysłać podania, nie wiem chyba jakąś blokade adnimistracja na mnie nałorzyła, wcale bym sie nie zdziwił skoro do mojego nr. ip. został przydzielony awatar i teraz nawet nie moge sie podać za klaudie i sam z sobą popisać celem pobudzenia fantazji czytających Laughing
Powrót do góry
bimbo
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 21:55, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
Popieram wszystkie pytania szanownego użytkownika p.e. 1984 do ,,administracji Bimi"

Człowiek zadaje proste i logiczne pytania ,więc wyrażam zdziwienie niemocy intelektualnej takich tuzów manipulacji ,,administracja Bimi" w udzieleniu jasnych i logicznych odpowiedzi .

Prościej DLACZEGO p.e. 1984 dostał limit 1 posta na dobę ,nie łamiąc żadnego punktu regulaminu -konstytucji ,ehhh sory chyba prostytucji ,,administracji Bimi"

Cwele ,administracja Bimi " nie pojeli ,że p.e.1984 zakładając ten temat
p.e.1984 napisał:
Żądam noworocznej amnestii - przywrócenia oryginalnych awatarów, podpisów, limitów i zniesienia konieczności wpisywania kodów dla Grzanka, Bofain-a i Dolasa oraz innych osób prześladowanych - i zatarcia ich historii karalności.
To forum bez kolorytu wnoszonego przez osoby głoszące poglądy kontrowersyjne i "antyrządowe" jest nudne.

Ludu tego smutnego jak bernardyn forum, daj głos i odmień oblicze lokalnego reżimu!


sprawdzał wasz poziom inteligencji ,,administracjo Bimi" Smile

kolejny raz porażka Bimichójabezmózg Smile

LOLEK I BOLEK ,jak już chcesz na tym barachle pisać ,to wysmaż tekst z kafejki internetowej i podpisz się ,, dojebię ci Bimi" Smile żartowałem ,
napisz ,że jesteś transwestytą i masz krokodylą nogę , a tak w ogóle to nie masz nic przeciwko eutanazji 6 000 000 000 ludzi Smile

na księżycu foto robił na ateiście .pl doszli do orgasmu przez Z Smile



Czekan nawet proste pytania sa dla nich zbyt skomlikowane a armar i venom vel yamakusa orgazmu nigdy nie osiagna do tego tez potrzeba minimum inteligencji a takowej u nich nie znajdziesz.

Pozdro
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 13 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lolencjusz napisał:
No tak, ale nie moge wysłać podania, nie wiem chyba jakąś blokade adnimistracja na mnie nałorzyła

A moim zdaniem nie możesz wysłać podania bo jesteś idiotą - blokadę nałożyła na ciebie nie administracja, tylko matka natura.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 13 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi jak wytłumaczysz swoje motywy sprowadzania forum do niskiego poziomu? Osrałeś się przed służbami i udajesz "ichszego" czy myślisz że ktoś zaloży konkurencyjne forum? Nie zaloży. Bo jesteśmy kurwa leniwi, albo jak już ktoś założył to nikt tam nie wyemigruje bo jest właśnie jak wspomniałem... leniwy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 13 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

błędnie mierzysz poziom forum przez pryzmat własnego limitu.
dlatego nie łudź się, że poziom tego forum kiedykolwiek wróci ci do normy.
lepiej odejdź, i to zaraz, nie trać czasu. zabierz lolca i szczekana ze sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 13 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam nie odejdę. Usuń moje konto. Przy następnej chęci wrzucenia czegoś ważnego nie będzie mi sie chciało wpisywać jakichś jebanych cyferek, albo pisać podania rejestracyjnego. Zrób to i mnie wyjeb. Wykasuj całą historię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 13 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry, tego nie mogę dla ciebie zrobić.
moim zadaniem jest zaniżać poziom forum - już zapomniałeś?
a nie go podwyższać usuwając z forum najlepszych debili.

ale mogę ci włączyć cyferki - żeby sprawdzić czy faktycznie mówisz prawdę i że nie będzie ci się ich chciało wpisywać... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lolencjusz
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 14:36, 13 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
lepiej odejdź, i to zaraz, nie trać czasu. zabierz lolca i szczekana ze sobą.


To ty bimi nie chcesz mnie na forum ?
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 13 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a po chuj mi taki głąb?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lolencjusz
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 14:44, 13 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No żeby ułatwić ci zadanie zaniżania poziomu
Powrót do góry
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 13 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ty zawyżasz, więc nie może
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 13 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lolec, ja ci po prostu nie chcę mówić co masz robić - sam musisz to pokazać, tylko wtedy ma to sens Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 13 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zrób to i mnie wyjeb.
bimi do dzieła!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 14 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
Cytat:
Zrób to i mnie wyjeb.
bimi do dzieła!

ile razy mam wam powtarzać, że nie jestem pedałem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bimbo
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 10:31, 14 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
manhattanman napisał:
Cytat:
Zrób to i mnie wyjeb.
bimi do dzieła!

ile razy mam wam powtarzać, że nie jestem pedałem?



Czyzby, od kiedy ?

Bimi napisał:
no to już przesada.
to miał być wkład do prawdy o świecie?

tym razem przenoszę do śmietnika - następny podobnie nazistowski wierszyk wyleci na zbity pysk.
z prostego powodu: ja jestem murzynem, żydem i pedałem i nie pozwolę faszystowskim polaczkom wywyższać się na forum

viewtopic.php?t=1325

Bimi zdecyduj sie, kiedys trzeba to zrobic.
Powrót do góry
lolencjusz
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 12:24, 14 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
lolec, ja ci po prostu nie chcę mówić co masz robić - sam musisz to pokazać, tylko wtedy ma to sens Smile


Nie doczekanie twoje Very Happy czyli cała banda twoich dupolizów to co prezentują na forum to nie jest ich zdanie tylko oni po prostu sami pokazują, to by rozwiązywało zagadke bo nie którzy są nawet w miare rozgarnięci a głupoty pieprzą Laughing
Powrót do góry
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:01, 14 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOL - to ja żądam damy kier!
Laughing
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:36, 15 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dyskusja rozwija się w najlepsze, wróćmy jednak do niedokończonego wątku, odnosząc się przy okazji do nowo podniesionej kwestii:
Bimi napisał:
ej, ale serio @p.e., jakiś trening interpersonalny to by ci się moim zdaniem przydał.
spróbuj u tego gościa co sponsoruje dawidicke.pl - pewnie ma i jakąś szkołę. nie pamiętam teraz jak się nazywa - był tu gdzieś na forum. pb-soft na pewno będzie wiedział, napisz do niego.
naprawdę stary. nie wiem ile ty masz lat, zgaduję, że bardzo dużo, ale zaufaj mi, że rozmowy po forach wymagają czegoś więcej niż znudzonej pasywnej postawy.
Źródło: viewtopic.php?p=217601#217601 stan na 15.01.2012, 0:01 CET
To bardzo interesujące spostrzeżenia. Nie bardzo tylko rozumiem, w jaki sposób czyjeś braki interpersonalne można zauważyć, jeśli nie zauważa się zjawisk mniej złożonych - i zaprezentowanych w sposób nie pozostawiający wątpliwości. Widać to np. po odpowiedzi następującym postem (jeśli już o zdolnościach interpersonalnych mowa):
Bimi napisał:
nie wiem co próbujesz udowodnić, ale jeśli chcesz nawiązać ze mną dialog (w co wątpię), to radził bym ci raczej odnosić się do tego co do ciebie mówię, zamiast napierdalać z chuja wziętymi cytatami, w chuj wie jakim celu.
to a'propos milczenia gdy nie ma nic znaczącego do powiedzenia, jak również dbania o styl i formę twojej wypowiedzi....
o ile można to w ogóle nazwać "wypowiedzią" - bo ciągłe beznadziejne powtarzanie tych samych cytatów, podchodzi mi raczej pod spam.
na bardzo klarownie sformułowane pytania i problemy:
p.e.1984 napisał:
Bimi napisał:
(...)więc kurwa, skoro tak wam źle, to dlaczego tu ciągle siedzicie i mi zawracacie dupę???
jest was wystarczająco dużo żebyście sobie mogli popierdolić farmozany sami ze sobą gdzie indziej - z dala ode mnie i moich totalitarnych reguł.(...)
więc o co wam kurwa chodzi?
(...)
Źródło: viewtopic.php?p=216957#216957 , stan na 08.01.2012, 22:01 CET
Konstytucja forum autorstwa Bimi napisał:
Obowiązki
Każdy użytkownik Forum powinien:
1) Pisać prawdę - nie kłamać, nie promować kłamstw ani teorii opartych na fantazjach nie mających z prawdą nic wspólnego.
2) Milczeć gdy nie ma nic znaczącego do powiedzenia, w myśl reguły "mowa jest srebrem a milczenie złotem".
3) Dbać o styl, formę i kulturę swoich wypowiedzi.
Źródło: viewtopic.php?t=2070

Dodatkowo - żądam podania uzasadnienia dla zmiany dziennego limitu moich postów na 1 (zaczynając ten wątek dysponowałem limitem 4 postów dziennie). Interesuje mnie ponadto, w jaki sposób dzienny limit 1 posta, uniemożliwiający zakładanie tematów ma być zgodny z deklaracją:
Konstytucja forum autorstwa Bimi napisał:
Prawa użytkowników Forum
1) Wolność wypowiedzi i brak cenzury. Jakakolwiek opinia zostanie napisana pozostanie na Forum, może jedynie zostać przeniesiona do innego działu/wątku. Prawo to dotyczy głoszenia i propagowania poglądów oraz wiadomości - Administracja zastrzega sobie w szczególności możliwość usuwania informacji ujawniających dane personalne osób prywatnych wbrew ich woli. Dopuszcza się ponadto usuwanie treści z tematów moderowanych przez ich autorów (m.in. w sekcji Autorskiej). Inne treści mogą zostać usunięte wyłącznie po prawomocnym wyroku sądu.
Źródło: viewtopic.php?t=2070
Źródło: viewtopic.php?p=216961#216961 stan na 15.01.2012, 0:04 CET
Niewątpliwie frapujące jest, że kwestie wyróżnione powyżej czerwoną pogrubioną czcionką zdają się napisanymi nad wyraz sympatycznym atramentem. Jest to szczególnie interesujące w zestawieniu z cytowanym już powyżej fragmentem:
Bimi napisał:
nie wiem co próbujesz udowodnić, ale jeśli chcesz nawiązać ze mną dialog (w co wątpię), to radził bym ci raczej odnosić się do tego co do ciebie mówię

_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:47, 15 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dyskusja rozwija się w najlepsze
phi. co z tego skoro ani ty, ani bądźmną nie żyjecie. funkcjonujecie tylko w fałszywym przekonaniu, że robicie coś wielkiego. jak to się w polsce utarło - nie ma ludzi niezastąpionych. kolejna rzecz, że internet zmienia swoją formę i ludzie przestaną z czasem dawać wiarę wszystkim informacjom z niego płynącym. co do adolfa to porownywalem go ze skromną osobą p.e. dlatego nawiązywałem do odłączania od aparatury. chociaz jezeli to dogłębnie przeanalizować: jesteście nawet podobni, mimo że totalnie różni w swej formie. konkretniej: obaj myslicie, że robicie dobrze i że macie wpływ na cokolwiek, natomiast moim skromnym zdaniem wasza informacja jest zwyczajną "gospodarką w państwie" jak pisał bofain - bardzo trafnie to ujął. nie każdy to kupi, jeden będzie musiał, inny znajdzie coś innego, a jeszcze inny zmieni po prostu dietę. także nasuwa się wniosek: sami robicie sobie nieświadomie krzywdę. jemu się nie chce usuwać chujowych tematów i zarządzać tym bagnem, ty nie kumasz, że urodziłeś się więźniem i że wolność jest fikcją. każdy kto ma jakiś interes w danej sprawie będzie naginać zasady pod swój osobisty zysk(nieważne w jakiej formie). gdy wspominałeś o spamie, ja dziwiłem się w duchu, że nie potrafisz dostrzec oczywistych sygnałów. nie zrozumiałeś, co miałem wówczas na myśli, a nawet jeżeli już wiesz to dalej nie chcesz uwierzyć, że wasz/nasz wkład jest tak znaczący jak kupa wielbłąda. spójrz za okno, widzisz te mrówki co zapierdalają w koło bezustannie?

zawsze mnie zastanawiało jak to jest, że ludzie nie rozumieją elaboratów. z czasem uświadomiłem sobie, że po prostu nie nadążają z pisaniem/czytaniem wszystkiego. nie potrafią powiększać, pomniejszać obrazu, może nawet nie mają ku temu warunków. są tak zajebani mułem, albo co gorsza ułomni, że potwierdza to tylko tezę, iż to co dla niektórych jest chlebem powszednim dla innych jest drogą przez mękę. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 16 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, czy Bofain, Dolas i Grzanek zdecydowali się przestać odwiedzać najprawdziwsze i najbardziej niecenzuralne forum w polskim(?) internecie, czy też może coś tam się popsuło i nie mogą się logować - bo coś dawno żaden się nie odezwał ...

Z nudów, czekając na pojawienie się odpowiedzi na pytania z mojego posta powyżej ustosunkuję się do pewnej durnoty:
easy russian napisał:
założyciel wątku popadł w zapomnienie bo na banicję skazano mu wiernych czytaczy ? :) Wymyślił (jak frytka z Jezusem ) sposób na zwrócenie na siebie uwagi .
Spośród opisanej trójki Bofain nigdy się nie wypowiedział w żadnym moim wątku (ani o żadnym moim wątku - więc ciekawe skąd wniosek, że w ogóle był moim czytelnikiem - o wierności nie wspominając). Dolas - coś tam ze 3 razy skomentował, ale nigdy - pochlebnie, a ostatnio - raczej mnie obrażał imputując mi zaocznie zaburzenia popędu seksualnego ( http://img688.imageshack.us/img688/5356/uwagaagentprawda2.png , posty zakreślone ). Grzanek wystąpił w 2 wątkach. Pozostaje wyjaśnić, jak te osoby popodbijały liczbę odwiedzin moich wątków do 1500-10000.

Zastanawiam się również nad taką kwestią - jak się ma ograniczanie swobody wypowiedzi użytkowników z "pełnymi" kontami w dziale, który z definicji miał nie być cenzurowany do Konstytucji Forum autorstwa Bimi'ego, sekcja Prawa użytkowników Forum, punkt 1) . Bo konieczność sumowania ciągów cyfr jest w tym przypadku ewidentnym ograniczeniem wolności wypowiedzi - czyli cenzurą.

Na koniec - czy jest tu jakiś człowiek, który nie bałby się założyć na forum, w dziale Dyskusje ogólne wątku - "prawda2.info - cenzura i bezprawie", opisując tą sytuację?
_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 16 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdyby była cenzura twoje mało realistyczne treści zostałyby całkowicie wykasowane lub przeinaczone. mylisz cenzurę z ograniczaniem praw do swobodnej wypowiedzi, a przeciez uchodzisz za takiego mądrego..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 16 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p.e.1984 napisał:
Na koniec - czy jest tu jakiś człowiek, który nie bałby się założyć na forum, w dziale Dyskusje ogólne wątku - "prawda2.info - cenzura i bezprawie", opisując tą sytuację?


I ja mam nadzieję ,że znajdzie się odważny Smile

dla przypomnienia tematy - stefani - jak widać skutecznie zniechęconej lub zablokowanej przez ,,administracje Bimi"

Sterowanie przepływem informacji na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Jałowe obszary poszukiwań na forach
viewtopic.php?t=12054
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek




Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 16 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p.e.1984 napisał:
Zastanawiam się, czy Bofain, Dolas i Grzanek zdecydowali się przestać odwiedzać najprawdziwsze i najbardziej niecenzuralne forum w polskim(?) internecie, czy też może coś tam się popsuło i nie mogą się logować - bo coś dawno żaden się nie odezwał ...

Ja odwiedzam to forum codziennie. Wszystko czytam i dziękuję za wsparcie @p.e.1984 - widać, że zalezy Ci na prawdzie. Takich ludzi jak Ty na tym gównianym forum jest niewielu.
Ja nie widzę sensu już nic pisać, skoro chujec bimi może mi w każdej chwili zmienić awatar, podpis czy treść postów. Nawet się może za mnie zalogować i coś napisać z mojego konta i nikt nie będzie wiedział, że to on a nie ja. To co ja mogę zrobić, jak mam walczyć z taką tyranią?
Już zrobił ze mnie największego forumowego geja. Jeśli będę mu dalej wrzucał to może nawet wymyśleć coś gorszego. Na pewno wymyśli coś gorszego. Teraz już wiem, że BIMI TO NIEPRZEWIDYWALNY PSYCHOPATA, KTÓRY NIE ODPOWIADA PRZED NIKIM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 17 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
gdyby była cenzura twoje mało realistyczne treści zostałyby całkowicie wykasowane lub przeinaczone. mylisz cenzurę z ograniczaniem praw do swobodnej wypowiedzi, a przeciez uchodzisz za takiego mądrego..
Marniutko. Oczywiście chodzi o to, żeby osoby mało zorientowane nabrały określonych przekonań. I o to, żebym ja odbiegł od tematu. Nienawidzę tego mechanizmu manipulacji (te **** mają to chyba na każdym szkoleniu - ale przynajmniej łatwo odróżnić, kto zacz), bo jest bardzo efektywny w marnowaniu czasu, żeby udowodnić że się nie jest wielbłądem:
Cytat:
Cenzura (łac. censere – osądzać) – świadome wprowadzenie w błąd poprzez selektywny dobór zazwyczaj masowo rozpowszechnianych informacji[1].
Inna definicja:
Cenzura – kontrola publicznego przekazywania informacji, ograniczająca wolność publicznego wyrażania myśli i przekonań. Polega na weryfikacji audycji radiowych, telewizyjnych, widowisk, Internetu itp. przez organy państwowe z punktu widzenia ich zgodności z prawem, polityką państwową, obronnością[2].
Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Cenzura
Tu jeszcze garść innych definicji: http://www.pbs.org/wgbh/cultureshock/whodecides/definitions.html , jest tam i taka:
Cytat:
Censorship: official restriction of any expression believed to threaten the political, social, or moral order.
--Encyclopedia.Com
Czyli - ograniczanie swobody wypowiedzi.
Ogólnie - formą cenzury jest również takie zarządzanie przepływem informacji, by treści niepożądane były bardzo trudne do wychwycenia/odnalezienia w "białym szumie" - w ten sposób na przykład funkcjonuje ten (i nie tylko ten) wątek. Istnieje coś takiego, jak ekonomika komunikacji/wyszukiwania. Powyżej pewnego stosunku sygnał/szum czytelnik zarzuca lekturę - co wyjaśnia pojawienie się na drugiej stronie tego wątku pewnych treści. Ograniczanie częstotliwości pojawiania się wypowiedzi określonych osób (poprzez limity i zaporowe sumowanie cyferek) też jest składnikiem opisywanej techniki (dzięki temu nie trzeba zatrudniać tak wielu "słupów" do śmiecenia na forach - kolejny aspekt ekonomiki - tym razem - przeliczalny na srebrniki).

@czekan - dziękuję za wypowiedzi. Proszę tylko w miarę możliwości unikać "wymiany ciosów poniżej pasa".
@grzanek - jeśli to nie jest zabawa "komendantury" (na co może wskazywać dość gwałtowne pojawienie się szanownego pana - ach ta paranoja wywołana przez stado tysiącgłowych hydr) - proponuję zarzucić wizyty, bo jak widać - z amnestii nici; jest kilka dobrych forów, gdzie się udzielają osoby, które warto czytać - proponuję http://marucha.wordpress.com/

Na koniec - pamiętajmy - to tylko dygresja, właściwy problem zawiera się w czerwonym wytłuszczonym tekście kilka postów powyżej ( viewtopic.php?p=218058#218058 ).
_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:26, 17 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://marucha.wordpress.com/ - jest zajebisty.
Dzisiaj np. pisze o tym że Chrystus się wam narodził... a tęcza to symbol Przymierza z Bogiem.

Kurwa, aż dziw bierze, ze w ogóle trafiliście na prawda2.info, jak na wordpress.com macie taką zajebistą stronę o prawdzie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Znieść sankcje wobec Bofaina, Grzanka i Dolasa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile