W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Znieść sankcje wobec Bofaina, Grzanka i Dolasa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8867
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Żądam przywrócenia oryginalnych awatarów, podpisów i zniesienia konieczności wpisywania kodów dla Grzanka, Bofian-a i Dolasa i innych
popieram
52%
 52%  [ 9 ]
nie popieram
47%
 47%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 17

Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry, nie mogę wam teraz nic odpisać, bo jak słusznie zauważył patin, jestem zbyt zdenerwowany.
wrzucę sobie więc lepiej ze dwa dizepamy i skręcę na to bolka - jak mi się wkręci, to może coś jeszcze dopiszę. Smile
tak to niestety - nerwy nie pozwalają Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patin napisał:
kultura zalatuje sb-cką przeszłością a brak emocjonalnego opanowania syjonistycznymi korzeniami Very Happy
czy to nie zalatuje obsesją maniakalną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2580
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
Patin napisał:
kultura zalatuje sb-cką przeszłością a brak emocjonalnego opanowania syjonistycznymi korzeniami Very Happy
czy to nie zalatuje obsesją maniakalną?
uderz w stół a chujoduch sie odezwie .
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba diazepamy głąbie ale rozumiem, że po niedokończonej podstawówce gramatyka może rodzić problemy Very Happy widzę, że orientujesz się co najbardziej pomaga choć z trudem wymowa przychodzi Laughing

Bimi napisz jeszcze coś o kupie dla odmiany Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patin napisał:
chyba diazepamy głąbie ale rozumiem, że po niedokończonej podstawówce gramatyka może rodzić problemy Very Happy

chyba głąbie miałaś na myśli ortografię.
jakbyś ty nigdy nie robił literówek - pan doskonały kurwa patin, nasz forumowy oświeciciel co się szczyci tym że szkończył podstawówkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:35, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry, ale dopiero czytam ten wątek, bo nie mam co robić.
Ostatecznie stwierdziłem że Patin nie zdenerwował mnie aż tak bardzo żebym się miał od razu narkotyzować.
Więc napiłem się wina Smile

Mala napisał:
No to co: dedykacja i chlup Very Happy

Ale ta piosenka to jest po prostu totalna porażka.
W ogóle to nie sądziłem że jeszcze się nagrywa disco polo.
I ty Mała chcesz mieć limit 8?
Nie jesteś jak grzanek ani ci inni, nawet cię lubię, ale wybacz do większego limitu musisz jednak jeszcze trochę dojrzeć.

Więc przechodząc co rzeczy.
Ta piosenka jest o wiele lepsza, a na ten sam temat:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bolis




Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:47, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi p.e.1984, może to zabrzmi śmiesznie ale i ten wątek udowadnia, że twoja idea kolektywnej praworządności jest tylko piękną ideą z gatunku utopijnych bo w teorii będzie najlepsza ale w praktyce nie działa.

Nie działa bo uniemożliwiają jej zrealizowanie nieprzewidziane wcześniej czynniki i nie da się ich wyeliminować bo są one po prostu "niewyeliminowalne".


To jak wariacja zasady nieoznaczoności (nie możesz otrzymać wszystkich informacji bo przy odczycie spierdolisz inne a tym samym całość, niezależnie od metody), która w tym przypadku brzmiałaby: nie możesz zaplanować wszystkiego bo realizując część postulatów spierdolisz inne a tym samym całość.


Po teoretycznym wstępie zobaczmy jak to się ma w praktyce na bieżącym wątku:

Twój cel:
napierdalać postami, o objętości encyklopedii i przekazywać jak najwięcej własnych mądrości, jak największej rzeszy odbiorców aby świat był lepszy

Twoja realizacja:
początkowo całkiem dobra, napierdalałeś postami bez liku i prowokowałeś wiele dyskusji, w których mogłeś zareklamować swój produkt ideowy a tym samym zrobiłeś co mogłeś aby wprowadzić swoje idee w życie - czyli jak na razie chillout, plan realizowany wzorowo. Do czasu rozpoczęcia owego wątku bo wtedy twoje napierdalanie postami zostało ograniczone i twój plan, co do tego forum, się spierdolił.

Efekt:
Miałeś 4 posty teraz masz 1 czyli czterokrotnie zmniejszyłeś efektywność swojego planu. A tego limitu raczej nie podniesiesz takim zachowaniem bo nie bierzesz pod uwagę, że Bimi to po prostu buc, który jest u siebie i dlatego rządzi sobie jak mu się podoba i żadne twoje pierdolenie tego nie zmieni. Ile jest maksymalnie limitu postów od, których zaczynałeś, 18? No to spierdoliłeś efektywność 18x i zrealizowanie twojego planu jest 18x bardziej chujowe niż mogło być, a może nawet bardziej bo nie mogłeś uczestniczyć w normalnej dyskusji na forum itd. więc może jeszcze bardziej chujowiej zrealizowałeś ten plan.


A gdybyś, kurwa, sterował krajem i spierdolił efektywność tak, że życie w kraju byłoby 18x bardziej chujowe niż powinno być? Gdybyś sterował gospodarką, będąc ministrem finansów mogącym robić na rynku finansowym wszystko co byś chciał i co by było gdybyś spierdolił 18 krotnie? Dlatego właśnie władza musi być rozproszona w odpowiednie ręce a nie scentralizowana, czy przekazana w przypadkowe ręce. Przywódca, władca, prezydent czy ktokolwiek np. król zajmują się rządzeniem, nie znają się na niczym innym, nie są specjalistami w żadnej dziedzinie poza rządzeniem krajem, są w tym najlepsi. Na podstawie doradców, czyli specjalistów jedynie ustalają dekrety, prawo, które to prawo ma być bezwzględnie przestrzegane bo inaczej król za obraze jego dekretu, prezydent czy premier, czy ktokolwiek inny upoważniony do egzekwowania tego prawa będzie je egzekwował. I tyle. Nic więcej w rządzeniu krajem (po za jego wewnętrznym i zewnętrznym utrzymaniem przy pomocy podatków), żadnego sterowania gospodarką: płaćcie malutką daninę na ochronę - aby was sąsiedzi nie zjedli, okradli itd. i rób ta co chceta, byle zgodnie z prawem a państwo zatroszczy się przy okazji o to aby i sąsiednie kraje nas nie zjadły. Takie uproszczenie na poziomie sześciolatka - jeśli ktoś nie załapie takiego uproszczenia to tylko o nim świadczy.

Oto właśnie chodzi, że dorwie się jeden albo drugi taki co to "wiedzą jak powinno być" i potem realizują swoje plany z efektywnością jak powyżej to coś spierdolą. Nie można sterować gospodarką bo im mocniej się ją steruje tym gorsze to przynosi efekty ze względu na omylność każdego człowieka.

Gospodarka po prostu funkcjonuje i jest np. tak jak teraz ograniczona masą przepisów. Wystarczy znieść te przepisy a nadal będzie funkcjonować. I tak jak okazja czyni złodzieja więc nie należy dopuszczać do bezkarności tak też okazja czyni dobrego i należy umożliwić ludziom robienie czegoś dobrego z własnej inicjatywy, dla satysfakcji a przede wszystkim nie podcinać im skrzydeł, zabierając środki w podatkach a zaczną to robić. I to się nazywa idealna gospodarka, której nie można zaprojektować lepiej - bo tworzą ją sami wszyscy uczestnicy, którzy najlepiej wiedzą czego chcą i jak to zrealizować.

To samo tyczy się wszelakich innych dziedzin. Za wyjątkiem wszelakiej obronności kraju - tam nie ma wolnego rynku ale nie znaczy to, że nie mogą czerpać z wolnego rynku.

w sumie to już starczy, już se popierdoliłem ile chciałem Smile




A i jeszcze p.e.1984 popatrz to jak na szczęśliwy traf - teraz masz więcej czasu aby wprowadzać swoje idee w życie, własnymi a nie cudzymi rękami.

Bimi, czy to nie ciekawe, że istnieje taka symbioza jak tu na forum? Gdyby nie ci, których nazywasz debilami to twoje forum byłoby puste a gdyby nie ty to ci co tak na ciebie srają nie mieliby widocznie gdzie pisać. Taka patologiczna rodzinka, siebie warta więc też nie pierdol, że ci źle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:56, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naprawdę oczekujesz, że ktokolwiek normalny to wszystko przeczyta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:20, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p.e.1984 napisał:
Bimi napisał:
nie wiem co próbujesz udowodnić, ale jeśli chcesz nawiązać ze mną dialog (w co wątpię), to radził bym ci raczej odnosić się do tego co do ciebie mówię, zamiast napierdalać z chuja wziętymi cytatami, w chuj wie jakim celu.
Źródło cytatów nie powinno umknąć uwadze osoby bystrej i inteligentnej. Również cel dokonywania cytowań nie jest trudny do wydedukowania.

To bardzo konkretne i elokwentne odpowiedzi, jednakże nie za bardzo skłaniające do dalszej konwersacji.

Aaa, tak zapomniałem - chodzi ci tylko o to, że ja mam ci się z czegoś tłumaczyć. Żądasz tego! Spoko, twoje żądanie jest godne podziwu.
Jak kiedyś otworzę Centrum Obsługi Klienta Prawda2 to obiecuję ci, że będziesz mógł pomóc w testowaniu wersji beta.

p.e.1984 napisał:
Bimi napisał:
to a'propos milczenia gdy nie ma nic znaczącego do powiedzenia, jak również dbania o styl i formę twojej wypowiedzi....
o ile można to w ogóle nazwać "wypowiedzią" - bo ciągłe beznadziejne powtarzanie tych samych cytatów, podchodzi mi raczej pod spam.
Jeżeli rozmówca przeoczył treść cytatu, lub nie zauważył kontekstu, najwyraźniej potrzebne jest powtórzenie.

Najwyraźniej? To dziwne masz wyobrażenie o ludziach i rozmowach na forum.
Moim zdaniem najwyraźniej ma cię w dupie. I co mu zrobisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:29, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem. Ale on jest lepszy niż te wasze smęty.

_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:01, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p.e.1984(i patin).. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:44, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najzabawniejsze, że ani jeden ani drugi nie dostrzegają własnej intelektualnej słabości w warunkach obozowych dyktatora tej strefy. poza tym chuj wie co taki bimi moze miec w bani. na dobrych intencjach niejedno piekło zbudowano. adolf też był dobrym chłopem, jednak coś złego wyszło. nikt rychło w czas nie odciął go od aparatury. prosty człowiek z tłumu musi wam - geniuszom - tłumaczyć proste oczywistości. zapomniałem, ze wiecie wszystko najlepiej. wydaje się wam, że rozumiecie zasady, że jesteście poczytni, a w rzeczy samej rzekłbym raczej - czytelni. reasumując, nadajecie się do tarcia chrzanu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:20, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie popieram pomysłu zniesienia sankcji na tych użytkowników.
Bimi wyraźnie dał do zrozumienia, że nie są tu mile widziani, nic
dziwnego - za taki syf i pomyje które zostały tu wylane to
(nie będe nic cytował bo niby po co?) limit postów 1 to mały pikuś
jest.

Bimi jako świety mikołaj powinien otworzyć worek z banami
i doraźnie aplikować bany zamiast użerać sie z matołami.
Takie moje zdanie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2580
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

założyciel wątku popadł w zapomnienie bo na banicję skazano mu wiernych czytaczy ? Smile Wymyślił (jak frytka z Jezusem ) sposób na zwrócenie na siebie uwagi .
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
najzabawniejsze, że ani jeden ani drugi nie dostrzegają własnej intelektualnej słabości w warunkach obozowych dyktatora tej strefy. poza tym chuj wie co taki bimi moze miec w bani. na dobrych intencjach niejedno piekło zbudowano. adolf też był dobrym chłopem, jednak coś złego wyszło. nikt rychło w czas nie odciął go od aparatury. prosty człowiek z tłumu musi wam - geniuszom - tłumaczyć proste oczywistości. zapomniałem, ze wiecie wszystko najlepiej. wydaje się wam, że rozumiecie zasady, że jesteście poczytni, a w rzeczy samej rzekłbym raczej - czytelni. reasumując, nadajecie się do tarcia chrzanu.

porównujesz mnie do hitlera - twierdzisz, że on był geniuszem, jak ja? Shocked
synku, twój idol adolf to przy mnie mały pikuś - mógłby mi jeść z ręki.
on zaledwie podbił na chwilę europę wykorzystując ludzką głupotę - każdy jeden debil to potrafi gdy mu dać kasę na czołgi.
ja odmienię świat na stałe, przy pomocy ludzkiej mądrości, a do tego bez kasy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ja odmienię świat na stałe, przy pomocy ludzkiej mądrości, a do tego bez kasy Smile

Weź... Bo Cię jeszcze ktoś poważnie potraktuje. Razz
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lolencjusz
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 18:30, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi to może na początek zmniejszyć rząd cyferek do 1 (z tego co pamiętam te sumowanie miało zapobiec przejęciu pierdolni przez innomine ale już sobie odpuścił więc można powrócić do chociażby jednego rzędu) no i awatar też mi sie zbytnio nie podoba a dziwnym zbiegiem okoliczności nie mam możliwości go zmienić, więc wole wcale nie mieć albo taki-

No na razie to tyle z mojej strony, jak mi coś wpadnie jeszcze do głowy to napisze Very Happy
Powrót do góry
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
Bimi napisał:
z chuja wziętymi cytatami, w chuj wie


chuj wie ,że sam pisał owe cytowane treści , ale mała jego główka za chuj nie chce się przed sobą do tego przyznać Smile

co za chuja zakłamana Smile


mnie ostatnio swołocz odpuścił sumowanie 50 cyferek , widocznie chce wiedzieć co w alternatywie piszczy Smile
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i oczawista ,nie zapomniał dodać ,że handel mam poniemieckimi cegłami bez akcyzy Smile Smile Smile
o mózg !!!
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że już cały sztab się wypowiedział na wszelkie możliwe tematy, wróćmy jednak do meritum.
Bimi napisał:
p.e.1984 napisał:
Bimi napisał:
nie wiem co próbujesz udowodnić, ale jeśli chcesz nawiązać ze mną dialog (w co wątpię), to radził bym ci raczej odnosić się do tego co do ciebie mówię, zamiast napierdalać z chuja wziętymi cytatami, w chuj wie jakim celu.
Źródło cytatów nie powinno umknąć uwadze osoby bystrej i inteligentnej. Również cel dokonywania cytowań nie jest trudny do wydedukowania.
To bardzo konkretne i elokwentne odpowiedzi, jednakże nie za bardzo skłaniające do dalszej konwersacji. Aaa, tak zapomniałem - chodzi ci tylko o to, że ja mam ci się z czegoś tłumaczyć. Żądasz tego! Spoko, twoje żądanie jest godne podziwu. Jak kiedyś otworzę Centrum Obsługi Klienta Prawda2 to obiecuję ci, że będziesz mógł pomóc w testowaniu wersji beta.
p.e.1984 napisał:
Bimi napisał:
to a'propos milczenia gdy nie ma nic znaczącego do powiedzenia, jak również dbania o styl i formę twojej wypowiedzi.... o ile można to w ogóle nazwać "wypowiedzią" - bo ciągłe beznadziejne powtarzanie tych samych cytatów, podchodzi mi raczej pod spam.
Jeżeli rozmówca przeoczył treść cytatu, lub nie zauważył kontekstu, najwyraźniej potrzebne jest powtórzenie.
Najwyraźniej? To dziwne masz wyobrażenie o ludziach i rozmowach na forum. Moim zdaniem najwyraźniej ma cię w dupie. I co mu zrobisz?
Nietrudno zauważyć, że, zapewne z powodu późnych godzin nocnych, zabrakło czasu na ustosunkowanie się do fragmentu mojej wypowiedzi odnoszącego się do spraw najwyższej wagi (podnoszonych od ostatniego posta pierwszej strony tego wątku). Przypomnijmy te kwestie, spędzające sen z powiek rzeszom użytkowników forum:
Bimi napisał:
swoją drogą niezły trzeba mieć tupet, żeby włazić komuś na stronę, obrabiać mu na niej dupę i po tym jeszcze czegoś żądać... :)
Uprzejmie proszę o podanie miejsc (cytaty i linki do cytowanych tekstów), w których rzeczonej czynności się oddawałem.
Bimi napisał:
koledze się chyba z deka w główce popierdoliło.
Odsyłam do ponownej lektury obowiązków użytkownika forum, punkt 3) Konstytucji forum

Dodatkowo - ponownie żądam podania uzasadnienia dla zmiany dziennego limitu moich postów na 1 (zaczynając ten wątek dysponowałem limitem 4 postów dziennie). Interesuje mnie ponadto, w jaki sposób dzienny limit 1 posta, uniemożliwiający zakładanie tematów ma być zgodny z deklaracją o wolności wypowiedzi i braku cenzury z punktu 1) sekcji Prawa użytkowników Forum w Konstytucji forum
_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"spraw najwyższej wagi "
"spędzające sen z powiek rzeszom użytkowników forum "
"rzeczonej czynności "

Ty to też jesteś niezły showman.
No chyba juz rozumiesz to co Mała miała na myśi pisząc ,że jesteś pocieszny? Smile
Jesteś jak nadmuchany do granic możliwości balon.
Pomyśl nad jakimś treningiem interpersonalnym , a potem o treningu z umiejętności komunikacji.
ehh p.e ...wyluzuj się jakoś czy cóś...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 11 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
"spraw najwyższej wagi " "spędzające sen z powiek rzeszom użytkowników forum " "rzeczonej czynności " Ty to też jesteś niezły showman. No chyba juz rozumiesz to co Mała miała na myśi pisząc ,że jesteś pocieszny? :) Jesteś jak nadmuchany do granic możliwości balon. Pomyśl nad jakimś treningiem interpersonalnym , a potem o treningu z umiejętności komunikacji. ehh p.e ...wyluzuj się jakoś czy cóś...
Ktoś, kto to czyta, może pomyśleć, że napisała to osoba, która nie rozumie, co przeczytała. To nie tak. Ta osoba wie, co przeczytała. Tworzy tylko iluzję, że zostało napisane coś innego.

Dodatkowo - widać, jak działają osoby przeszkolone w potykaniu się i przewracaniu o meritum - bez zauważania go. To taka tradycja: viewtopic.php?p=209157#209157 czy viewtopic.php?p=210512#210512 .
_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:50, 11 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej, ale serio @p.e., jakiś trening interpersonalny to by ci się moim zdaniem przydał.

spróbuj u tego gościa co sponsoruje dawidicke.pl - pewnie ma i jakąś szkołę. nie pamiętam teraz jak się nazywa - był tu gdzieś na forum. pb-soft na pewno będzie wiedział, napisz do niego.

naprawdę stary. nie wiem ile ty masz lat, zgaduję, że bardzo dużo, ale zaufaj mi, że rozmowy po forach wymagają czegoś więcej niż znudzonej pasywnej postawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lolencjusz
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:33, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi czemu nie moge złożyć podania ? Wyskakuje że ten adres został zarejestrowany wraz z innym użytkownikiem a już przecież pare tygodni nie składałem. Ponadto chciałem wyczuć momęt gdy wyjedziesz na pare dni i wkraść sie na forum pod twoją nie obecność ale w takim wypadku jest to nie możliwe bo nie moge złożyć podania.
Powrót do góry
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram wszystkie pytania szanownego użytkownika p.e. 1984 do ,,administracji Bimi"

Człowiek zadaje proste i logiczne pytania ,więc wyrażam zdziwienie niemocy intelektualnej takich tuzów manipulacji ,,administracja Bimi" w udzieleniu jasnych i logicznych odpowiedzi .

Prościej DLACZEGO p.e. 1984 dostał limit 1 posta na dobę ,nie łamiąc żadnego punktu regulaminu -konstytucji ,ehhh sory chyba prostytucji ,,administracji Bimi"

Cwele ,administracja Bimi " nie pojeli ,że p.e.1984 zakładając ten temat
p.e.1984 napisał:
Żądam noworocznej amnestii - przywrócenia oryginalnych awatarów, podpisów, limitów i zniesienia konieczności wpisywania kodów dla Grzanka, Bofain-a i Dolasa oraz innych osób prześladowanych - i zatarcia ich historii karalności.
To forum bez kolorytu wnoszonego przez osoby głoszące poglądy kontrowersyjne i "antyrządowe" jest nudne.

Ludu tego smutnego jak bernardyn forum, daj głos i odmień oblicze lokalnego reżimu!


sprawdzał wasz poziom inteligencji ,,administracjo Bimi" Smile

kolejny raz porażka Bimichójabezmózg Smile

LOLEK I BOLEK ,jak już chcesz na tym barachle pisać ,to wysmaż tekst z kafejki internetowej i podpisz się ,, dojebię ci Bimi" Smile żartowałem ,
napisz ,że jesteś transwestytą i masz krokodylą nogę , a tak w ogóle to nie masz nic przeciwko eutanazji 6 000 000 000 ludzi Smile

na księżycu foto robił armar i venom vel yamakusa na ateiście .pl doszli do orgasmu przez Z Smile
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Znieść sankcje wobec Bofaina, Grzanka i Dolasa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile