W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Znieść sankcje wobec Bofaina, Grzanka i Dolasa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8870
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Żądam przywrócenia oryginalnych awatarów, podpisów i zniesienia konieczności wpisywania kodów dla Grzanka, Bofian-a i Dolasa i innych
popieram
52%
 52%  [ 9 ]
nie popieram
47%
 47%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 17

Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś ci się nie podoba w stylu, formie lub w kulturze mojej wypowiedzi?
To twój problem - ja akurat tym trzem atrybutom swej twórczości nie mam nic do zarzucenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bimbo
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 20:31, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
bimbo
Nie wiem o jakim poziomie mówisz: intelektulanym, morlanym , emocjonalnym, poziomie wiedzy czy poziomie mądrości czy o poziomie intuicji czy o poziomie umiejetności komunikacyjnych czy też o poziomach ropzonania matrixa. Naprawdę nie wiem jakiej tam poziomicy używasz grunt by Tobie służyła.
Tymczasem ja piję z Małą.
No to chlup Very Happy drunken


Pij, pij bedziesz jeszcze latwiejsza o ile to mozliwe trzeba oblac 18, coz wiecej ci zostalo ? Moze w pijackim zwidzie cos zobaczysz i nie bedziesz zadawac zbednych pytan.
Powrót do góry
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p.e.1984 napisał:
Bimi napisał:
Se możesz żądać.
A ja żądam żeby się wszyscy ode mnie odjebali - i też se mogę żądać, a wtedy przyjebią się jeszcze bardziej Smile

To nie jest koncert życzeń, tylko pierdolone forum o prawdzie trzymane za mordę żelazną ręką bezwzględnego dyktatora.
Jak ci się coś nie podoba to wypierdalaj - nikt cię tu nie więzi. A jak nie chcesz wypierdalać, lecz tylko mieć mniejszy limit, to wystarczy mi wysłać PW o treści "zmniejsz mi limit" - nie ma potrzeby się aż tak produkować zgrywając się na męczennika. I jeszcze zakładać ankiety Smile
Źródło: viewtopic.php?p=216934#216934 , stan na 08.01.2012, 19:27 CET
Konstytucja forum autorstwa Bimi napisał:
Obowiązki
Każdy użytkownik Forum powinien:
1) Pisać prawdę - nie kłamać, nie promować kłamstw ani teorii opartych na fantazjach nie mających z prawdą nic wspólnego.
2) Milczeć gdy nie ma nic znaczącego do powiedzenia, w myśl reguły "mowa jest srebrem a milczenie złotem".
3) Dbać o styl, formę i kulturę swoich wypowiedzi.
Źródło: viewtopic.php?t=2070


p.e.1984 ale ty jesteś pocieszny.

No to Tańcząca idziemy pić a ja do tego jeszcze popłaczę ze śmiechu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimbo
Cytat:
Pij, pij bedziesz jeszcze latwiejsza o ile to mozliwe trzeba oblac 18, coz wiecej ci zostalo ? Moze w pijackim zwidzie cos zobaczysz i nie bedziesz zadawac zbednych pytan.


Nie chcę mi się zniżać z infromacją zwrotną do Twojego poziomu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dastan
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 20:46, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra,przestańcie już jeździć po sobie i wytykać jeden drugiemu. Smile

Na ostudzenie zapału:

Cytat:
Nowy ksiądz był spięty jak prowadził swoją pierwszą mszę w parafii, więc poprosił kościelnego źeby do święconej wody dolewał kilka kropel wódki, aby się rozluźnić. No i tak się stało. Na drugiej mszy zrobił tak samo i czuł się tak dobrze a nawet lepiej jak na pierwszej mszy, ale jak wrócił do pokoju znalazł list:
Drogi bracie,
– Następnym razem dolej kropelki wódki do wody, a nie kropelki wody do wódki,
– Krzyź trzeba nazwać po imieniu a nie to duźe "T",
– Nie wolno na Judasza mówić ten "skur***n",
– Na krzyźu jest Jezus a nie Che Guevara,
– Jest 10–ęć przykazań a nie 12–cie,
– Jest 12–stu apostołów a nie 10–ciu,
– Ci co zgrzeszyli idą do piekła a nie w piz*u,
– Inicjatywa aby ludzie klaskali była imponująca ale tańczyć makarenę i robić "pociąg" to przesada,
– Opłatki są dla wiernych a nie jako deser do wina,
– Pamiętaj źe msza trwa godzinę a nie dwie połówki po 45 minut,
– Ten obok w "Czerwonej sukni" to nie był transwestyta, lecz to byłem ja Biskup.


Cytat:
Ksiądz i zakonnica podróźują przez pustynię na wielbładzie. Trzeciego dnia wielbłąd pada martwy. Po długiej chwili ksiądz powiada:
– Skoro i tak umrzemy na pustyni, to chciałbym cię o coś poprosić. Nigdy nie widziałem kobiecego biustu. Czy mógłbym zobaczyć twój ?
Siostra zdięła habit, a ksiądz rozpłynął się w zachwytach. Wtedy zarumieniona siostra wyjąkała:
– Ojcze nigdy nie widziałam penisa. Czy mógłbyś mi pokazać swojego ?
– Naturalnie.
– Och, ojcze, czy mogę go dotknąć ?
– Tak. Ale czy ty wiesz, siostro, źe jeźeli włoźę penisa w odpowiednie miejsce, mogę stworzyć źycie ?
– Naprawdę ?
– Naprawdę.
– Wsadź go więc wielbłądowi i uciekajmy z tej pustyni !
Powrót do góry
bimbo
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 20:49, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
bimbo
Cytat:
Pij, pij bedziesz jeszcze latwiejsza o ile to mozliwe trzeba oblac 18, coz wiecej ci zostalo ? Moze w pijackim zwidzie cos zobaczysz i nie bedziesz zadawac zbednych pytan.


Nie chcę mi się zniżać z infromacją zwrotną do Twojego poziomu.




Nie znizaj sie to juz opanowas do perfekcji, sprobuj choc troche cos tam zawyzyc, cokolwiek.
Powrót do góry
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
p.e.1984 napisał:
Bimi napisał:
Se możesz żądać.
A ja żądam żeby się wszyscy ode mnie odjebali - i też se mogę żądać, a wtedy przyjebią się jeszcze bardziej :)

To nie jest koncert życzeń, tylko pierdolone forum o prawdzie trzymane za mordę żelazną ręką bezwzględnego dyktatora.
Jak ci się coś nie podoba to wypierdalaj - nikt cię tu nie więzi. A jak nie chcesz wypierdalać, lecz tylko mieć mniejszy limit, to wystarczy mi wysłać PW o treści "zmniejsz mi limit" - nie ma potrzeby się aż tak produkować zgrywając się na męczennika. I jeszcze zakładać ankiety :)
Źródło: viewtopic.php?p=216934#216934 , stan na 08.01.2012, 19:27 CET
Konstytucja forum autorstwa Bimi napisał:
Obowiązki
Każdy użytkownik Forum powinien:
1) Pisać prawdę - nie kłamać, nie promować kłamstw ani teorii opartych na fantazjach nie mających z prawdą nic wspólnego.
2) Milczeć gdy nie ma nic znaczącego do powiedzenia, w myśl reguły "mowa jest srebrem a milczenie złotem".
3) Dbać o styl, formę i kulturę swoich wypowiedzi.
Źródło: viewtopic.php?t=2070

Dodatkowo - żądam podania uzasadnienia dla zmiany dziennego limitu moich postów na 1 (zaczynając ten wątek dysponowałem limitem 4 postów dziennie). Interesuje mnie ponadto, w jaki sposób dzienny limit 1 posta, uniemożliwiający zakładanie tematów ma być zgodny z deklaracją:
Konstytucja forum autorstwa Bimi napisał:
Prawa użytkowników Forum
1) Wolność wypowiedzi i brak cenzury. Jakakolwiek opinia zostanie napisana pozostanie na Forum, może jedynie zostać przeniesiona do innego działu/wątku. Prawo to dotyczy głoszenia i propagowania poglądów oraz wiadomości - Administracja zastrzega sobie w szczególności możliwość usuwania informacji ujawniających dane personalne osób prywatnych wbrew ich woli. Dopuszcza się ponadto usuwanie treści z tematów moderowanych przez ich autorów (m.in. w sekcji Autorskiej). Inne treści mogą zostać usunięte wyłącznie po prawomocnym wyroku sądu.
Źródło: viewtopic.php?t=2070
p.e.1984 ale ty jesteś pocieszny. No to Tańcząca idziemy pić a ja do tego jeszcze popłaczę ze śmiechu :D
Czy mogłabyś Mala wyjaśnić, na czym polega zabawność cytatu ( viewtopic.php?p=216937#216937 ) bądź sytuacji? Chętnie się również pośmieję. Wyjaśnij to ludziom na tym forum.
_________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi sobie pozakładał kilka nicków, którymi celowo rozmywa temat i sam siebie wspiera bo mu głupio bo osobiście nabił sześćset tysięcy postów i nie chce przesadzić a i zapewne ograniczony `literacko` język nie wypada by był powielany aż do szaleństwa stąd można wariactwo skopiować pod pozorem stronników.

Bimi napisz jeszcze cuś MONDREGO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to wymień te kilka nicków - nie wstydź się.
jeszcze oni się pośmieją z twojej bezdennej głupoty, a nie tyko ja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1413
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p.e.1984
wiedziałem ,że to kwestia czasu dla ciebie limit 1 . Ta buraczana ,,administracja Bimi" jest to zespół z jakiegoś tam wydziału ,,Służb"
W jednej kwestii mam tylko wątpliwości ,czy są to ,,polskie" czy ,,hasbarskie " służby .
Niektórzy się szybciej w tym łapią ,a inni wolniej Smile

Oczywiście z tobą postąpił według utartego schematu , nie wchodził z tobą w poważne merytoryczne dyskusje ,tylko czekał ,a potem przygłupia zaczepka i eliminacja do 1 posta .

Żałosne jest to ,że wiele osób udaje ,że wszystko jest w najlepszym porządku ,bo to niby ,,jego forum"
co za naiwność .

Tu to dopiero tresuje się zachowania niewolnicze i konformistyczne .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolencjusz
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 22:31, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi to już sie nawet nie chce farmazonów pisać na tym pseudo forum Laughing
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kompletnie nie rozumiem jak to jest możliwe, że przy tak ogromnej ilości idiotów limitem z 1 (których zresztą ciągle przybywa) oni dalej tu siedzą i mi płaczą jak im źle, jak ich ciemiężę, zamiast sobie wszyscy razem pójść na inne forum i tam się wzajemnie głaskać po pisiorach poza moją kontrolą.

jest was wystarczająco dużo żebyście sobie mogli popierdolić farmozany sami ze sobą gdzie indziej - z dala ode mnie i moich totalitarnych reguł.
więc kurwa, skoro tak wam źle, to dlaczego tu ciągle siedzicie i mi zawracacie dupę???
z tego co rozumiem to nie trzymają was tu osoby z limitem 18 - bo te uważacie, że tylko mi przytakują i wchodzą w dupę.
ja, siłą rzeczy - nie trzymam was tu tym bardziej.. prawda? Smile

więc o co wam chodzi?
obstawiał bym tu jakieś problemy neurologiczne, psychiczne lub niezagojone traumy z dzieciństwa.
ewentualnie może to być w specyficzny sposób okazywane uznanie dla tego cudownego forum, prowadzonego żelazną ręką genialnego dyktatora, którego kochacie, czego jednak nigdy nie wyznacie bo poza debilizmem charakteryzuje was jeszcze ponadprzeciętna hipokryzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
ja kompletnie nie rozumiem jak to jest możliwe, że przy tak ogromnej ilości idiotów limitem z 1 (których zresztą ciągle przybywa) oni dalej tu siedzą i mi płaczą jak im źle, jak ich ciemiężę, zamiast sobie wszyscy razem pójść na inne forum i tam się wzajemnie głaskać po pisiorach, poza moją kontrolą.

więc kurwa, skoro tak wam źle, to dlaczego tu ciągle siedzicie i mi zawracacie dupę???
jest was wystarczająco dużo żebyście sobie mogli popierdolić farmozany sami ze sobą gdzie indziej - z dala ode mnie i moich totalitarnych reguł.

z tego co rozumiem to nie trzymają was tu osoby z limitem 18 - bo te uważacie, że tylko mi przytakują i wchodzą w dupę.
ja, siłą rzeczy - nie trzymam was tu tym bardziej, chyba że o czymś nie wiem..? :)

więc o co wam kurwa chodzi?
obstawiał bym tu jakieś problemy neurologiczne, psychiczne lub niezagojone traumy z dzieciństwa.
ewentualnie może to być (w specyficzny sposób okazywane) uznanie dla tego cudownego forum, prowadzonego żelazną ręką genialnego dyktatora, którego kochacie czego jednak nigdy nie wyznacie bo poza debilizmem charakteryzuje was jeszcze ponadprzeciętna hipokryzja.
Źródło: viewtopic.php?p=216957#216957 , stan na 08.01.2012, 22:01 CET
Konstytucja forum autorstwa Bimi napisał:
Obowiązki
Każdy użytkownik Forum powinien:
1) Pisać prawdę - nie kłamać, nie promować kłamstw ani teorii opartych na fantazjach nie mających z prawdą nic wspólnego.
2) Milczeć gdy nie ma nic znaczącego do powiedzenia, w myśl reguły "mowa jest srebrem a milczenie złotem".
3) Dbać o styl, formę i kulturę swoich wypowiedzi.
Źródło: viewtopic.php?t=2070

Dodatkowo - żądam podania uzasadnienia dla zmiany dziennego limitu moich postów na 1 (zaczynając ten wątek dysponowałem limitem 4 postów dziennie). Interesuje mnie ponadto, w jaki sposób dzienny limit 1 posta, uniemożliwiający zakładanie tematów ma być zgodny z deklaracją:
Konstytucja forum autorstwa Bimi napisał:
Prawa użytkowników Forum
1) Wolność wypowiedzi i brak cenzury. Jakakolwiek opinia zostanie napisana pozostanie na Forum, może jedynie zostać przeniesiona do innego działu/wątku. Prawo to dotyczy głoszenia i propagowania poglądów oraz wiadomości - Administracja zastrzega sobie w szczególności możliwość usuwania informacji ujawniających dane personalne osób prywatnych wbrew ich woli. Dopuszcza się ponadto usuwanie treści z tematów moderowanych przez ich autorów (m.in. w sekcji Autorskiej). Inne treści mogą zostać usunięte wyłącznie po prawomocnym wyroku sądu.
Źródło: viewtopic.php?t=2070
_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem co próbujesz udowodnić, ale jeśli chcesz nawiązać ze mną dialog (w co wątpię), to radził bym ci raczej odnosić się do tego co do ciebie mówię, zamiast napierdalać z chuja wziętymi cytatami, w chuj wie jakim celu.

to a'propos milczenia gdy nie ma nic znaczącego do powiedzenia, jak również dbania o styl i formę twojej wypowiedzi....
o ile można to w ogóle nazwać "wypowiedzią" - bo ciągłe beznadziejne powtarzanie tych samych cytatów, podchodzi mi raczej pod spam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe oto jeden z tych tematow od ktorych uzytkownicy po przejsciach musza sie trzymac z daleka. nie wiem po kiego grzyba palmer bawisz sie w trybuna ludu. przeciez dobrze poznales juz bimiego wiec na prawde tego nie rozumiem. to chyba bylo oczywiste ze nie przychyli sie do twojej propozycji. nikt bimiemu nie bedzie przeciez mowic co ma robic - jak cos sie nie podoba to wypierdalac, proste nie? swoja droga z tymi awatarami, podpisami i cyferkami to bimi wszedl na nowy poziom gnojenia ludzi. z innej strony te osoby same sie o to prosily. zadziwia ze dalej tu siedza, jest to jednak jakas forma cybermasochizmu. prawda jest taka ze wszyscy juz sa znudzeni. na swiecie wszystko sie buja swoim torem - psychopaci robia co chca i nie mamy szans im podskoczyc. chuj z libia, chuj z iranem. to wszystko to tylko pretekst aby wpasc na to forum, dolozyc swoje trzy grosze, pobiadolic troche, ponapinac sie i pojsc spac. jestesmy megaznudzeni. dlatego powstaly limity, pierdolnia itd. forum to taka gra tekstowa. hodujemy swoja postac, ubieramy ja w poglady, dajemy jakis obrazek coby fajnie wygladala i hajda w boj. prawda2 to taki mmorpg tekstowy - ot kolejna rozrywka. bimi mysle ze nie ma co stac w miejscu i warto by bylo to dalej rozwijac. kierunek jest dobry - sa emocje, a to podstawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1413
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
z chuja wziętymi cytatami, w chuj wie


chuj wie ,że sam pisał owe cytowane treści , ale mała jego główka za chuj nie chce się przed sobą do tego przyznać Smile

co za chuja zakłamana Smile
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swoją drogą niezły trzeba mieć tupet, żeby włazić komuś na stronę, obrabiać mu na niej dupę i po tym jeszcze czegoś żądać... Smile

koledze się chyba z deka w główce popierdoliło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
Bimi napisał:
z chuja wziętymi cytatami, w chuj wie


chuj wie ,że sam pisał owe cytowane treści , ale mała jego główka za chuj nie chce się przed sobą do tego przyznać Smile

co za chuja zakłamana Smile

ale mi dosrałeś czekan - ja pierdziele, pale się ze wstydu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1413
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
swoją drogą niezły trzeba mieć tupet, żeby włazić komuś na stronę, obrabiać mu na niej dupę i po tym jeszcze czegoś żądać... Smile

koledze się chyba z deka w główce popierdoliło.


Nie zciemniaj chuja ,podatnicy polscy płacą ci pensję i za stronę Smile
nie zgrywaj tu obrażonej dziewicy Smile
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat, że ło kurwa, ja pierdolę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne szczekan.
nawet ty mi odpalasz działkę, od spylania tych "swoich" poniemieckich cegieł z rozbiórki, tylko jeszcze tym nie wiesz Smile
co nie zmienia faktu, że żądać to se możesz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie wiem co próbujesz udowodnić, ale jeśli chcesz nawiązać ze mną dialog (w co wątpię), to radził bym ci raczej odnosić się do tego co do ciebie mówię, zamiast napierdalać z chuja wziętymi cytatami, w chuj wie jakim celu.
Źródło cytatów nie powinno umknąć uwadze osoby bystrej i inteligentnej. Również cel dokonywania cytowań nie jest trudny do wydedukowania.
Bimi napisał:
to a'propos milczenia gdy nie ma nic znaczącego do powiedzenia, jak również dbania o styl i formę twojej wypowiedzi....
o ile można to w ogóle nazwać "wypowiedzią" - bo ciągłe beznadziejne powtarzanie tych samych cytatów, podchodzi mi raczej pod spam.
Jeżeli rozmówca przeoczył treść cytatu, lub nie zauważył kontekstu, najwyraźniej potrzebne jest powtórzenie.
Bimi napisał:
swoją drogą niezły trzeba mieć tupet, żeby włazić komuś na stronę, obrabiać mu na niej dupę i po tym jeszcze czegoś żądać... :)
Uprzejmie proszę o podanie miejsc (cytaty i linki do cytowanych tekstów), w których rzeczonej czynności się oddawałem.
Bimi napisał:
koledze się chyba z deka w główce popierdoliło.
Odsyłam do ponownej lektury obowiązków użytkownika forum, punkt 3) Konstytucji forum

Dodatkowo - ponownie żądam podania uzasadnienia dla zmiany dziennego limitu moich postów na 1 (zaczynając ten wątek dysponowałem limitem 4 postów dziennie). Interesuje mnie ponadto, w jaki sposób dzienny limit 1 posta, uniemożliwiający zakładanie tematów ma być zgodny z deklaracją o wolności wypowiedzi i braku cenzury z punktu 1) sekcji Prawa użytkowników Forum w Konstytucji forum

_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie wiem co próbujesz udowodnić, ale jeśli chcesz nawiązać ze mną dialog (w co wątpię), to radził bym ci raczej odnosić się do tego co do ciebie mówię, zamiast napierdalać z chuja wziętymi cytatami, w chuj wie jakim celu.

nerwy go zżerają Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa, p.e. tysiąc pięćset sto dziewięćset! Nie kumasz, że kultura wypowiedzi na tym forum jest nieco inna od Twoich rojeń na jej temat? Rżniesz przeyntelektualyzowanego głupa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kultura zalatuje sb-cką przeszłością a brak emocjonalnego opanowania syjonistycznymi korzeniami Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Znieść sankcje wobec Bofaina, Grzanka i Dolasa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile