W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Znieść sankcje wobec Bofaina, Grzanka i Dolasa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8865
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Żądam przywrócenia oryginalnych awatarów, podpisów i zniesienia konieczności wpisywania kodów dla Grzanka, Bofian-a i Dolasa i innych
popieram
52%
 52%  [ 9 ]
nie popieram
47%
 47%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 17

Autor Wiadomość
bolis




Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:03, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Limity przydzielasz na podstawie własnych poglądów czyli
na podstawie własnych poglądów decydujesz o ograniczeniu rozpowszechniania treści przez jakąś konkretną osobę,
robisz to na podstawie poglądów, które wygłasza ta osoba
czyli w skrócie
ograniczasz rozpowszechnianie nieprzychylnych ci treści
a to jest właśnie cenzura


A czy ja mówię, że się żale bo mi źle? Nie przeszkadza mi limit postów 1 bo przynajmniej zbytnio się nie angażuje w ten burdel co tu panuje. W innym przypadku mógłbym dosłownie zwariować. Ale to nie zmienia faktu, że forum jest cenzurowane a mówisz, że nie jest. Co też mi jakoś specjalnie nie przeszkadza ale jestem Polakiem więc siłą rzeczy mogę chcieć się poprzypierdalać dla sportu skoro przy okazji nie robię nic złego a nawet wręcz przeciwnie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:05, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No limity przydzielam na podstawie własnych poglądów - wielki mi odkrycie.
Brawo stary, rozgryzłeś mnie Smile

A forum nie jest cenzurowane, bo nigdy nikomu niczego nie skasowałem. Nawet tobie.
Z wyjątkiem może humorystycznego przerobienia, paru złośliwych postów, o których nawet sami poszkodowani nie ośmielili by się tu wspomnieć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:10, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimi twoj problem polega na tym, ze tobie sie wydaje, ze jestes mądry, natomiast w rzeczywistości wychodzisz na durnia. podam prosty przykład: od wielu miesiecy widac jak wiele osob zarzuca ci ciągły nieustanny ten sam błąd, ty z kolei zyjąc w stanie zapętlenia umyslowego probujesz zbyc ten fakt ciągłym pieprzeniem tych samych bredni, w kółko jak taka myszka w klatce zapierdalająca w kołowrotku. generalnie tez mam wyjebane, ale lepiej bys w koncu zrozumiał. niby masz dystans a boisz sie byc czasem głupszym od innych. twoje forum absolutnie nie jest wyjątkowe, nie znasz się widać na ekonomii. przypadkiem przetarłeś dobry szlak, dzieki czemu forum jest swego rodzaju monopolem teorii spiskowych(wiedza nie jest domniemywaniem prawdy czy scieraniem sie wzajemnych poglądów). malo tego, ty sobie nie zdajesz sprawy, ze z chwilą usuniecia tego forum ludzie przejdą po prostu na inne o tej samej tematyce. gwarantuje ci to. w koncu wkurwisz jakiegos hakera i skonczy sie dzien dziecka. Wink

tobie sie zdaje, ze w relacjach z innymi jestes tygrysem, w rzeczywistosci sprawiasz wrazenie naspidowanego zółwia. gdyby isc dalej to mozna smialo porownywac ciebie i tą twoją syzyfową "pracę" z funkcją żuka-gnojarza w terenie. nie życzę ci źle, ale mam pocisk z ciebie od samego początku, nie chcialem ciebie tak naprawde ranic, bo troche jest mi ciebie szkoda. akurat nie jestem z tych polaczkow-jebanych, ktorzy cieszą sie z czyjejs porazki/zagubienia etc.

opancerzony, twardy żuk.. ta kulka gówna jest synonimem zaangażowania w sianie wyłącznie twojej "prawdy" na forum.


Cytat:
jak na razie nie sądzę żebym jakoś szczególnie dawał ciała.
oj dajesz i to mocno. grunt by to sie nie zmienilo w twoją profesje. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:23, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też masz tupet, żeby mnie próbować oświecać swymi morałami, gdy każdy widzi jakim jesteś okrutnym debilem.

jeszcze se kurwa żuka wkleił - nie no, popisałeś się na medal, możesz być z siebie dumny.
wynalazłeś nowy rodzaj sztuki: kretynizm - charakteryzuje się przerostem kretynizmu formy nad kretynizmem treści, przy czyn na przesyceniu obu z nich dzieło jest oparte.

a teraz wybacz, ale nie mam akurat więcej czasu na komentarz do twojego dennego wykładu o myszkach.
zresztą nie jestem krytykiem sztuki, zwłaszcza tej nowoczesnej. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:59, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałem to samo napisać o tobie. staram się zniżyć do waszego poziomu.

no i co tu wysrales? to nie są konkrety. przy braku argumentów powtarzasz cały czas ten sam schemat wobec wszystkich, którzy mają odmienne zdanie, nizaleznie od tego czy są pojebami czy nie. i nie wkleiłem żuka tylko ciebie. obrazki są bardziej czytelne od slowa pisanego, uznalem ze przyswoisz je wlasciwie zaleznie od intencji. nie martw się, predzej czy pozniej skisniesz z tą swoją "błazenadą na powaznie" wowczas pojmiesz co to znaczy byc na poziomie fałszywie pojmowanej głupoty. ja mogę byc juz tylko lepszy, a ty? przegrasz pchło..

chcialbym tez rzec abys sie odpierdolił. tobie sie wydaje ze jak przyssiesz sie mojego chuja, to ze rozpierdolisz system.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeby pogróżki jakobym miał przegrać z takim leszczem jak ty miały jakikolwiek efekt, prócz dalszego szerzenia sztuki kretynizmu, powinieneś jasno zdefiniować kryteria owej hipotetycznej przegranej, którą roisz sobie w swej pustej główce.

bo według moich kryteriów ty przegrałeś już dawno - teraz to co najwyżej gadam jeszcze z tobą kurtuazyjnie po wygranym meczu, coby cię trochę pocieszyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wystarczyło, że usłyszałem na antenie twój głos ze spierdolonej mutacji w dziecinstwie , co utwierdzilo mnie w przekonaniu z kim mamy do czynienia, ale dobrze sie maskujesz. ho ho ho leszczem od razu, ciągnij fiuta ssij ile wlezie cipo. show must go on Smile

nie przegrasz ze mną. to nie ta liga. zresztą to nie mecz tylko poranny sparing. przegrasz sam ze swoim zyciem. powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli próbujesz mnie uszczypnąć swoim niewybrednym chamstwem to musisz się bardziej postarać.
nie zapominaj że ja tu jestem mistrzem chamstwa - takich debilnych tekstów nie traktuję w żadnym wypadku jako rzucenia rękawicy.
co najwyżej jako płacz urażonego dziecka.
więc pozwól, że odpowiem ci na poziomie twojej żałosnej zaczepki: gupi jesteś!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:21, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, jestem głupi. nie zachęcaj mnie do zwiększania limitu. napisz tez temu debilowi z nowej soli, zeby mnie nie podrywał na pw, nie mam skajpa, mam w dupie to ze wszyscy sie z was smieją, a to dopiero początek. Smile


samozwanczy kretyn. mistrzem to ty mozesz byc w pieszczeniu mojego wacka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wątpię że w twoich snach pieszczę ci wacka.

jednak w moich nie - nie miewam aż takich koszmarów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:26, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczej bym tego nie chcial. nie wiem czy jestes szczepiony. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bolis




Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
A forum nie jest cenzurowane, bo nigdy nikomu niczego nie skasowałem.
Czy ty piszesz to celowo ciągle czy nieświadomie? HUJ Z TEGO, ŻE NIKOMU NIGDY NIC NIE SKASOWAŁEŚ bezpośrednio, ograniczasz rozpowszechnianie nieprzychylnych ci treści poprzez limity czyli stosujesz cenzurę, zgodnie z definicją tego pojęcia - nie za pomocą bezpośredniego kasowania ale za pomocą limitów wiadomości i AUTOMATYCZNEGO USUWANIA TEMATÓW w pierdolni.



A żeby wam ułatwić: głupka można poznać po tym, że "przedstawia się" mówiąc: "jesteś głupi".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:58, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bolis napisał:
Czy ty piszesz to celowo ciągle czy nieświadomie? HUJ Z TEGO, ŻE NIKOMU NIGDY NIC NIE SKASOWAŁEŚ bezpośrednio, ograniczasz rozpowszechnianie nieprzychylnych ci treści poprzez limity czyli stosujesz cenzurę, zgodnie z definicją tego pojęcia - nie za pomocą bezpośredniego kasowania ale za pomocą limitów wiadomości i AUTOMATYCZNEGO USUWANIA TEMATÓW w pierdolni.

ej nie pień się tak bo zaraz popuścisz.

nikomu niczego nie skasowałem i nikomu nie zablokowałem pisania żadnych "nieprzychylnych treści" - ergo: nie ma cenzury.
a że jesteś zbyt głupi aby pojąć tak prostą zależność - cóż ja poradzę?
pretensje możesz mieć raczej mamusi, że cię tak skrzywdziła. ewentualnie do tatusia...
ale nie do mnie - ja nie mam dzieci, więc na pewno nie ja cię tak zjebałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bolis




Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podnieś mi natychmiast limit postów bo powiem rodzicom.[/GVideo]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pizduś bimi znów puścił ciętą ripostę. liczba świerszczy się potroiła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 24 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
konstytucja mówi wyraźnie, że ja tu jestem dyktatorem, a to jaki masz limit zależy tylko i wyłącznie ode mnie. konstytucja gwarantuje że nie usunę ci żadnej treści którą opublikowałeś - co nie ma akurat żadnego związku z tym czy możesz zakładać tematy, czy nie - więc... nie możesz - a jeśli myślisz, że możesz, zaś ja się mylę, to nie krępuj się; pozwij mnie za złamanie konstytucji. umowa jest spisana, zresztą przeze mnie i wypierać się jej nie zamierzam :)

Obowiązująca obecnie wersja konstytucji nie jest jednoznaczna w tej kwestii:
Cytat:
Prawa użytkowników Forum
1) Wolność wypowiedzi i brak cenzury. Jakakolwiek opinia zostanie napisana pozostanie na Forum, może jedynie zostać przeniesiona do innego działu/wątku. Prawo to dotyczy głoszenia i propagowania poglądów oraz wiadomości - Administracja zastrzega sobie w szczególności możliwość usuwania informacji ujawniających dane personalne osób prywatnych wbrew ich woli. Dopuszcza się ponadto usuwanie treści z tematów moderowanych przez ich autorów (m.in. w sekcji Autorskiej). Inne treści mogą zostać usunięte wyłącznie po prawomocnym wyroku sądu.
Jak widać - można zapis interpretować jako gwarancję swobody głoszenia poglądów na forum. Jeśli ktoś nie może zakładać wątków (bądź może zakładać wyłącznie wątki usuwane po miesiącu, w wydzielonym na spam miejscu forum) - to czy to nie narusza swobody wypowiedzi?

W tym kontekście wchodząca od połowy marca 2012 nowa konstytucja jest bardzo czytelna:
Cytat:
Prawa Użytkowników
1) Swoboda wypowiedzi i brak cenzury. Administracja udostępnia medium, a Użytkownicy zamieszczają treści we własnym imieniu i na własną odpowiedzialność. Administracja nie może zmieniać tych treści, ani ich usuwać, chyba że ich opublikowanie w oczywisty sposób narusza prawo. Nie dotyczy to treści publikowanych w sekcjach specjalnych Forum (Pierdolnia, Autorskie, itp.), które kasują się automatycznie lub są z założenia moderowane.
Wolność wypowiedzi zamieniła się w swobodę, znikło stwierdzenie, że Prawo to dotyczy głoszenia i propagowania poglądów oraz wiadomości.
Bimi napisał:
tak więc nie obrabiaj mi dupy posądzając mnie publicznie o to, że wymyśliłem sobie konstytucję której sam nie przestrzegam.
Jak widać zapis w konstytucji obecnie obowiązującej można różnie interpretować. W nowo wprowadzonej - pewne sprawy stają się jasne.
Bimi napisał:
masz swój limit 1 - i się nim ciesz. bo naprawdę potrafię ci zrobić o wiele gorsze rzeczy, ciągle nie łamiąc swojej konstytucji. czego rzeczeni tu przez ciebie; bofain, grzanek i dolas są najlepszym przykładem :)
Nie znam przyczyn "skazania" bofaina, co do grzanka i dolasa - nie uważam ich za niewinnych (potępiam ataki personalne niezależnie od tego, do kogo są skierowane, potępiam również wulgaryzmy - przyjęte niestety na forum za normę). Osoby te wprowadzały na forum (poza tym, co potępiam) nietypowy punkt widzenia na różne kwestie - dlatego ich brak moim skromnym zdaniem zubaża spektrum wypowiedzi, szczególnie w tym spamerskim dziale.

@czekan może się pofatyguję do NE, bo znalazłem artykuł agenta Ściosa walący w NE: http://cogito.salon24.pl/312186,nowy-ekran-stare-metody - a to dla mnie swoista rekomendacja ( http://palmer.eldritch.1984.salon24.pl/343896,zdradzeni-o-swicie-sciosane-mozgi ).
_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 25 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Nagle bolis i manrattanman zmieniają front - sugeruję poszukać ich pierwszych wypowiedzi w tym wątku. Dzieje się to po tym, kiedy zasugerowałem wyrastanie pewnych głów ze wspólnego tułowia (ja wiem, publisia może dedukować). Pojawia się dodatkowa strona wątku - pełna nonsensownych przepychanek i wulgaryzmów ("flooding"). Akcja "odzyskaj wiarygodność poprzez symulowany konflikt", połączona ze standardowym "floodingiem" wątku - i oczywiście podważenie mojej wiarygodności. Same korzyści.
_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 25 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nagle bolis i manrattanman zmieniają front
ho ho za bardzo sie nie sugeruj moim wyrafinowanym fałszem wobec lustrzanego odbicia. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 28 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
Cytat:
Nagle bolis i manrattanman zmieniają front
ho ho za bardzo sie nie sugeruj moim wyrafinowanym fałszem wobec lustrzanego odbicia. :)

Co jest lustrem, a co - oryginałem?
_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:44, 28 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chcesz tego wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 10 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie wydobyć z zapomnienia ten wątek, aby pokazać ciekawostkę, o której nowy narybek forum o "prawdzie" jeszcze nie wie. Czy autor posta jest tu, na "prawdziwym" forum o "prawdzie" autorem wpisu - czy też - niekoniecznie? Jest nieco więcej spraw, o których czytelnik tego forum powinien się dowiedzieć, o tym w dalszej części posta - tymczasem rzućmy okiem na wpis: viewtopic.php?p=218332#218332 :
grzanek napisał:
p.e.1984 napisał:
Zastanawiam się, czy Bofain, Dolas i Grzanek zdecydowali się przestać odwiedzać najprawdziwsze* i najbardziej niecenzuralne forum w polskim(?) internecie, czy też może coś tam się popsuło i nie mogą się logować - bo coś dawno żaden się nie odezwał ...

Ja odwiedzam to forum codziennie. Wszystko czytam i dziękuję za wsparcie @p.e.1984 - widać, że zalezy Ci na prawdzie. Takich ludzi jak Ty na tym gównianym forum jest niewielu.
Ja nie widzę sensu już nic pisać, skoro chujec bimi może mi w każdej chwili zmienić awatar, podpis czy treść postów. Nawet się może za mnie zalogować i coś napisać z mojego konta i nikt nie będzie wiedział, że to on a nie ja. To co ja mogę zrobić, jak mam walczyć z taką tyranią?
Już zrobił ze mnie największego forumowego geja. Jeśli będę mu dalej wrzucał to może nawet wymyśleć coś gorszego. Na pewno wymyśli coś gorszego. Teraz już wiem, że BIMI TO NIEPRZEWIDYWALNY PSYCHOPATA, KTÓRY NIE ODPOWIADA PRZED NIKIM.

*sarkazm

A teraz wiadomość z mojej skrzynki pocztowej:
grzanek napisał:
Hej!
Jest jakaś nikła szansa że bimi jeszcze nie ingeruje w moje prywatne wiadomości, także spieszę wyjaśnić, że post viewpost.php?p=218332 nie został napisany przeze mnie. Innych postów nie sprawdzałem. Dziękuję za znajomość "forumową". Miło i wartościowo było Cię poznać.

Pozdrawiam,
Grzanek


Skoro już przeglądam skrzynkę, to jeszcze polecam lekturę innej wiadomości prywatnej, od niebywającej już tu Stefani, która napisała do mnie w pierwszych dniach mojej bytności na tym forum:
stefani napisał:
p.e.1984 napisał:
Witam,

Wykonałem zadanie prezentacji poglądów w wątku viewtopic.php?t=18300 , nie chce mi się dalej bić tam piany.
Moja obserwacja jest taka, że zainteresowanych "prawdziwych osób" było może 2 (goral_ i Patin). Jeśli na Prawda2 stosunek "prawdziwych ludzi" do debili i funkcjonariuszy jest taki, jak wynika z viewtopic.php?t=18300 , to nie ma tu po co siedzieć, jedyne co można robić to od czasu do czasu napisać jakiś artykuł i nawet nie czytać wątku pod nim, a dyskusję z "prawdziwymi ludźmi" ograniczyć do pw. To, co widzę, to jest jest jakiś "Truman show".

Pozdrawiam

p.e.1984
Prawdziwych dyskutantów jest stosunkowo niewielu, odkąd admin zrobił zamkniętą rejestrację przyjmuje jedynie prymitywów albo innych ubogich intelektualnie. Odpływ rozsądnych ludzi trwa już kilka lat, dba o to sam admin, gdzieś od 2008 roku 3/4 jego postów to niemiłe przepychanki personalne albo przekaz jak z mainstreamowych mediów. Jest tu masę sztucznych tożsamości, mniejsza o nicki, bo te cały czas się zmieniają. Ja je rozpoznaję po stylu jak i ukierunkowanej działalności. Wszyscy z limitem 18, to echa admina albo przydatni, bo rozwijają forum w kierunku jaki oczekuje jego zarząd. Jaka to linia to widać nawet po pobieżnej lekturze promowanych wątków. Swoje przemyślenia w tej kwestii opisałam tu: viewtopic.php?t=12054

Przede mną kilka osób też miało podobne spostrzeżenia odnośnie tego co tu się dzieje i pożegnało się z forum zamykając głośno za sobą drzwi: viewtopic.php?p=40764#40764

Jak się pojawi ktoś nowy, prezentujący wysoki poziom, to jest natychmiast mielony przez to towarzystwo, aż mu się odechce pisania. Wątpię też, aby tu istniała tajemnica korespondencji. Forum jest wysoko wypozycjonowane w google (to nie przypadek) więc i tak warto pisać, choćby dla tych niezarejestrowanych, zwykłych czytelników. Szkoda tylko czasu i energii na pisanie w dziale o wulgarnej nazwie (domyślnie niewidoczny dla niezalogowanych) i przepychanki z tymi, którzy wcale nie są zainteresowani jakąkolwiek merytoryczną wymianą poglądów i argumentów, a jedynie sprowadzaniem dyskusji do absurdu bądź rynsztoka. Będą na przemian warczeć albo brać pod włos nie zapominając o ciągłym zaniżaniu poziomu dyskusji, chodzi o przewagę większościową. Metoda na igłę w stogu siana. Wartościowe posty giną w tym stosie, tylko nieliczni dociekliwi zadadzą sobie trud, aby ich poszukać. Prosta, skuteczna metoda na forum "bez cenzury", gdzie nie kasuje się postów tylko czyni je niewidocznymi. Tę i wiele innych prostych technik stosowanych przez różnych Mike`ów i inne klony opisałam w kilku swoich tematach z nadzieją, że oszczędzę komuś przykrych doświadczeń jakich sama niegdyś doświadczyłam naiwnie wierząc, że w sieci nie ma cenzury.

Pozdrawiam
S.

stefani napisał:
Prawda2.info podobnie jak większość for, serwisów, blogów itp. jest całkowicie pod kontrolą służb, co jest łatwo dostrzegalne, bo metody stosowane przez ich zarządy (właścicieli, funkcyjnych w postaci adminów i moderatorów) są podobne i powtarzalne w wielu miejscach. Prawdopodobnie przechodzą szkolenie przez te same ośrodki. Częściowo to opisałam w moich postach, bo jest to tematyka przemilczana z jednej strony, a z drugiej - zaciekle zwalczana. Kontrola Internetu ma charakter globalny, ale u nas przede wszystkim prym wiodą nasze służby, reszta stanowi mniejszy procent działalności tego typu (bojówki partyjne, pożyteczni idioci, służby innych państw itd.). Mniejsza o szczeble zarządzające i wykonawcze. Chodzi o to, że brak jest miejsc, gdzie można spokojnie dyskutować na ważne tematy.

"Gabinet cieni" to kilku operatorów obsługujących wiele kont i nadających większościowy ton dyskusji. Z nimi rozmawiasz i to oni komentują Twoje posty. Wtórują im starannie dobrani "wolontariusze" o skromnych walorach intelektualnych. Mogą w ten sposób się dowartościować, a są i tak tylko narzędziem. Sporadycznie trafia się jakiś głos rozsądku. Jakiekolwiek próby kontrolowania, czy też prowadzenia dyskusji są w takim towarzystwie z góry skazane na niepowodzenie. Po temacie zostaje śmietnik, w którym ciężko będzie się przekopać statystycznemu czytelnikowi. Ponadprzeciętnie wytrwałe są tylko jednostki. Czyli Twoje posty mogą sobie być, ale tylko w takim przeważającym towarzystwie. Genialne w swojej prostocie, nieprawdaż? I jakie skuteczne.

Proces wygaszenia forum zaczął się kilka lat temu. Adminowi zmienił się charakter o 180 stopni. Moim zdaniem forum zostało uwiarygodnione, a potem sztucznie wygaszone; teraz są już tylko zgliszcza.

Admin zawodowo nie lubi ludzi samodzielnie myślących i stojących wyżej niż prymitywy, bo tacy prędzej, czy później zaczynają się orientować w tym co się dzieje i zawsze istnieje ryzyko, że będą pisać całkiem do rzeczy np. w wątku smoleńskim albo o kontroli mediów. Jakiej innej tematyki nie lubi też nie trudno się domyślić, wystarczy przeanalizować twórczość osób, które ocenzurował. Jednym słowem, żeby istnieć na tym forum trzeba podążać wszystkim wskazanymi przez niego tropami (wklejki z Onetu i w ogóle przekazy z oficjalnych mediów) ze szczególnym wskazaniem na brutalność policji, różową i narkotykową propagandę, wątki anty-PIS itd. A więc zawsze skupiać się na dramatycznych i bulwersujących skutkach, a nigdy na badaniu przyczyn danego zjawiska. Ludzie zdolni do analiz są brutalnie pacyfikowani przez admina osobiście lub poprzez operatora-prymitywa. Schemat się powtarza od lat, tylko dla niepoznaki nicki się zmieniają od czasu do czasu. Z moich obserwacji wynika, że sztab ludzi pracuje nad tzw. internetową opinią publiczną w taki sposób, żeby obieg informacji między ludźmi pozostał na mniej więcej takim ubogim poziomie.


Mam nadzieję, że jeśli jakiś prawdziwy człowiek tu zajrzy i przeczyta powyższe - będzie miał pewne przemyślenia.
P.S. Wątek został przeniesiony z "P**lni" do działu "Dyskusje ogólne" - ciekawe w jakim celu. Niech czytelnik przemyśli sobie, o co chodziło "administracji" forum, kiedy to robiła.
_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
_________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 10 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe. p.e.1984, stefani i grzanek - trzy największe autorytety prawdy Laughing

czyli, o ile dobrze zrozumiałem, grzanek ci napisał w prywatnej wiadomości, że to nie on napisał posta w którym pisze, że jestem psychopatą... czyli że ja sam to musiałem sobie napisać, a stefani to potwierdziła... generalnie forum jest po kontrolą służb, wszystko jest matrixem, a bimi nie istnieje...
noo stary - ma to sens co piszesz... ogromny sens - nagle wszystko zaczyna nabierać sensu! Smile

p.e.1984 napisał:
P.S. Wątek został przeniesiony z "P**lni" do działu "Dyskusje ogólne" - ciekawe w jakim celu. Niech czytelnik przemyśli sobie, o co chodziło "administracji" forum, kiedy to robiła.

hmmm... o co mogło chodzić "administracji" forum, kiedy to robiła... to zagwozdka... ciężki orzech.... naprawdę nie wiem.
sugerujesz że grzanek za tym stoi? Shocked
no popatrz - wiedziałem że to podstępna szuja, ale nie sądziłem że aż tak Smile

swoją drogą zobacz, to już ponad 3 miesiące odkąd założyłeś ten temat: większość ludzi poparła zniesienie sankcji... wygrałeś! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:41, 20 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p.e.1984 napisał:
Pozwolę sobie wydobyć z zapomnienia ten wątek, aby pokazać ciekawostkę, o której nowy narybek forum o "prawdzie" jeszcze nie wie. Czy autor posta jest tu, na "prawdziwym" forum o "prawdzie" autorem wpisu - czy też - niekoniecznie? Jest nieco więcej spraw, o których czytelnik tego forum powinien się dowiedzieć, o tym w dalszej części posta - tymczasem rzućmy okiem na wpis: viewtopic.php?p=218332#218332 :
grzanek napisał:
p.e.1984 napisał:
Zastanawiam się, czy Bofain, Dolas i Grzanek zdecydowali się przestać odwiedzać najprawdziwsze* i najbardziej niecenzuralne forum w polskim(?) internecie, czy też może coś tam się popsuło i nie mogą się logować - bo coś dawno żaden się nie odezwał ...

Ja odwiedzam to forum codziennie. Wszystko czytam i dziękuję za wsparcie @p.e.1984 - widać, że zalezy Ci na prawdzie. Takich ludzi jak Ty na tym gównianym forum jest niewielu.
Ja nie widzę sensu już nic pisać, skoro chujec bimi może mi w każdej chwili zmienić awatar, podpis czy treść postów. Nawet się może za mnie zalogować i coś napisać z mojego konta i nikt nie będzie wiedział, że to on a nie ja. To co ja mogę zrobić, jak mam walczyć z taką tyranią?
Już zrobił ze mnie największego forumowego geja. Jeśli będę mu dalej wrzucał to może nawet wymyśleć coś gorszego. Na pewno wymyśli coś gorszego. Teraz już wiem, że BIMI TO NIEPRZEWIDYWALNY PSYCHOPATA, KTÓRY NIE ODPOWIADA PRZED NIKIM.

*sarkazm

A teraz wiadomość z mojej skrzynki pocztowej:
grzanek napisał:
Hej!
Jest jakaś nikła szansa że bimi jeszcze nie ingeruje w moje prywatne wiadomości, także spieszę wyjaśnić, że post viewpost.php?p=218332 nie został napisany przeze mnie. Innych postów nie sprawdzałem. Dziękuję za znajomość "forumową". Miło i wartościowo było Cię poznać.

Pozdrawiam,
Grzanek

Je też pozwolę sobie wydobyć z zapomnienia ten wątek, gdyż chciałbym zapytać grzanka, czy to prawda, co napisał p.e.1984, że post viewpost.php?p=218332 nie został napisany przez Ciebie?

Pytam, bo jestem ciekaw, kto tu kłamie i mąci na forum o prawdzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Znieść sankcje wobec Bofaina, Grzanka i Dolasa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile